Jak Cz瘰to Myjecie W這sy? - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-01-05, 10:10   #1471
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 9 598
Dot.: Jak Cz瘰to Myjecie W這sy?

Cytat:
Napisane przez karolinadarien Poka wiadomo嗆
Mo瞠 幢e uj窸am s這wa, mycie samo w sobie nie wysusza tylko sprawia 瞠 w這sy s bardziej podatne na uszkodzenia, mi璠zy innymi na przesuszenie.

Pod wp造wem ciep豉 niezale積ie czy suszarki czy ciep貫j wody 逝ski w這sa otwieraj si, kiedy 逝ski s otwarte -w przypadku suszenia- odparowuje z nich woda, co sprawie 瞠 po pewnym czasie staj si przesuszone -w przypadku mycia-s znacznie bardziej podatne na uszkodzenia tj. czesanie, gwa速owne wycieranie r璚znikiem itp. (oczywi軼ie nie m闚i 瞠 wszyscy wycieraj gwa速ownie r璚znikiem g這w po myciu, tylko zaznaczam 瞠 warto na to zwr鏂i uwag) Podczas osuszania w這s闚 po myciu, lepiej w這sy odcisn望 i ods帷zy w r璚znik ni mechanicznie pociera r璚znikiem o g這w. Po samym umyciu w這s闚 dobrze by這by na koniec przep逝ka je letni albo najlepiej zimn wod, sprawia to 瞠 逝ski w這sa si zamykaj i podczas rozczesywania s mniej podatne na uszkodzenia. Osobi軼ie tak nie robi, bo nie przepadam za zimn wod-szczeg鏊nie zim, ale spos鏏 naprawd godny polecenia poza tym zimna woda b璠zie pobudza豉 kr捫enie w sk鏎ze g這wy co sprawi 瞠 w這sy b璠 szybciej ros造

Wracaj帷 do samego mycia to je瞠li ju kto myje w這sy codziennie, bo po prostu tak lubi albo lepiej si wtedy czuje to na pewno warto zainwestowa w szampon kt鏎y b璠zie przeznaczony do cz瘰tego stosowania. Nie wyobra瘸m sobie mycia w這s闚 codziennie szamponem Nivea albo innym Garnierem. Og鏊nie wszystkie szampony maj w sk豉dzie bardzo du穎 substancji konsystencjo-tw鏎czych, kt鏎e nic pozytywnego w wi瘯szo軼i przypadk闚 nie wnosz, najcz窷ciej w豉郾ie to przez takie sk豉dniki w這sy mog zacz望 szybciej si przet逝szcza. Warto zatem szuka lekkich szampon闚 kt鏎e zawieraj du穎 sk豉dnik闚 aktywnych-po takim lekkim szamponie w這sy bardzo zyskuj na puszysto軼i-przetestowa豉m na sobie i kole瘸nkach i je瞠li kto myje w這sy codziennie to zdecydowanie wystarczy tylko raz je umy no chyba 瞠 stosuje si bardzo du穎 鈔odk闚 do stylizacji tj. pianka, lakier, suchy szampon wtedy w這sy najlepiej umy dwa razy.

Konkretnie jakich szampon闚 nale篡 zatem u篡wa do codziennego mycia? Czy mo瞠sz poda tak z nazwy?

Insta
bernikula jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-05, 10:53   #1472
karolinadarien
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Osobi軼ie jestem fank wszystkich szampon闚 i od篡wek z firmy Biokap. Osobom kt鏎e cz瘰to myj w這sy zdecydowanie polecam szampon tej firmy do cz瘰tego stosowania i Bio organiczny 瞠l do cia豉 i w這s闚- na moich w這sach sprawdza si 鈍ietnie, nigdy nie wygl康a造 tak 豉dnie po myciu. Niestety z tego co wiem ten bio organiczny szampon nied逝go ma zosta wycofany albo zmodyfikowany-ju zaopatrzy豉m si w 4 opakowania. Musz zaznaczy 瞠 szampony z tej firmy to szampony zio這we o lekkich konsystencjach, warto je zatem pozostawi na sk鏎ze g這wy przez jakie 2-3 minuty, ale je瞠li w這sy maj tendencj do pl徠ania to najlepiej po myciu u篡 od篡wki. Trzeba sprawdzi indywidualnie jak sprawdz si na w這sach.

Je瞠li kto nie przepada za zio這wymi szamponami to r闚nie dobre b璠 np. z Biodermy Node fluid-taki w zielonej butelce, wodnista biodegradowalna formu豉, sprawdzi si r闚nie je瞠li kto ma 逝pie itp. Mo瞠 by te Ducray extra-doux raczej delikatny i r闚nie przeznaczony do cz瘰tego stosowania. Ciekawie propozycje maj te Sylveco i Orientana.

Niestety s to dro窺ze szampony, ceny mog si waha w zale積o軼i od miejsca gdzie kupujemy. Koszt tych kt鏎e poda豉m powy瞠j to mniej wi璚ej 30-50z ale s naprawd wydajne nie potrzeba ich wiele 瞠by 豉dnie umy造 w這sy. Tylko Bioderma mo瞠 by mniej wydajna ale je瞠li kto ma wi璚ej problem闚 ze sk鏎 g這wy ni tylko cz瘰te mycie to warto spr鏏owa.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Zapomnia豉m doda jeszcze ta雟zej propozycji tj Equilibra Aloes, co prawda on ju ma wi璚ej tych sk豉dnik闚 kt鏎e wp造waj na konsystencj na tle np. Biokapu wypada raczej blado, pomimo tego my郵 瞠 warto spr鏏owa bo ju na drugim miejscu w sk豉dzie ma Aloes i cena jest korzysta bo to tylko 14-20 z. Jakby kto chcia nim my w這sy codziennie to proponuj wyla p馧 porcji na d這 i wymiesza z ma陰 ilo軼i wody 瞠by go rozwodni na equilibr powinny uwa瘸 osoby kt鏎e maj tendencj do 逝pie簑.
karolinadarien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-05, 11:08   #1473
lusisi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Nie wiem jak kiedy mog豉m my w這sy 1 raz w tygodniu, teraz by這by to niewyobra瘸lne. Po fazie 1 razu przesz豉m na faz 2 razy w tygodniu, ale teraz nie wyobra瘸m sobie nie umy w這s闚 co 2 dzie. Co prawda, nie przet逝szczaj mi si nadmiernie i ci庵le wygl康aj dobrze na drugi dzie, ale ich uk豉danie staje si nieco problematyczne.
U篡wam szamponu fryzjerskiego z Joanny i bardzo go sobie chwal.
Stary 2018-01-05, 11:19   #1474
bernikula
mOLDerator

Wiadomo軼i: 9 598

Cytat:
Osobi軼ie jestem fank wszystkich szampon闚 i od篡wek z firmy Biokap. Osobom kt鏎e cz瘰to myj w這sy zdecydowanie polecam szampon tej firmy do cz瘰tego stosowania i Bio organiczny 瞠l do cia豉 i w這s闚- na moich w這sach sprawdza si 鈍ietnie, nigdy nie wygl康a造 tak 豉dnie po myciu. Niestety z tego co wiem ten bio organiczny szampon nied逝go ma zosta wycofany albo zmodyfikowany-ju zaopatrzy豉m si w 4 opakowania. Musz zaznaczy 瞠 szampony z tej firmy to szampony zio這we o lekkich konsystencjach, warto je zatem pozostawi na sk鏎ze g這wy przez jakie 2-3 minuty, ale je瞠li w這sy maj tendencj do pl徠ania to najlepiej po myciu u篡 od篡wki. Trzeba sprawdzi indywidualnie jak sprawdz si na w這sach.

Je瞠li kto nie przepada za zio這wymi szamponami to r闚nie dobre b璠 np. z Biodermy Node fluid-taki w zielonej butelce, wodnista biodegradowalna formu豉, sprawdzi si r闚nie je瞠li kto ma 逝pie itp. Mo瞠 by te Ducray extra-doux raczej delikatny i r闚nie przeznaczony do cz瘰tego stosowania. Ciekawie propozycje maj te Sylveco i Orientana.

Niestety s to dro窺ze szampony, ceny mog si waha w zale積o軼i od miejsca gdzie kupujemy. Koszt tych kt鏎e poda豉m powy瞠j to mniej wi璚ej 30-50z ale s naprawd wydajne nie potrzeba ich wiele 瞠by 豉dnie umy造 w這sy. Tylko Bioderma mo瞠 by mniej wydajna ale je瞠li kto ma wi璚ej problem闚 ze sk鏎 g這wy ni tylko cz瘰te mycie to warto spr鏏owa.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Zapomnia豉m doda jeszcze ta雟zej propozycji tj Equilibra Aloes, co prawda on ju ma wi璚ej tych sk豉dnik闚 kt鏎e wp造waj na konsystencj na tle np. Biokapu wypada raczej blado, pomimo tego my郵 瞠 warto spr鏏owa bo ju na drugim miejscu w sk豉dzie ma Aloes i cena jest korzysta bo to tylko 14-20 z. Jakby kto chcia nim my w這sy codziennie to proponuj wyla p馧 porcji na d這 i wymiesza z ma陰 ilo軼i wody 瞠by go rozwodni na equilibr powinny uwa瘸 osoby kt鏎e maj tendencj do 逝pie簑.
Dzi瘯uj za odpowied

Insta
bernikula jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-05, 11:40   #1475
chwast
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 178

Cytat:
Napisane przez lusisi Poka wiadomo嗆
Nie wiem jak kiedy mog豉m my w這sy 1 raz w tygodniu, teraz by這by to niewyobra瘸lne. Po fazie 1 razu przesz豉m na faz 2 razy w tygodniu, ale teraz nie wyobra瘸m sobie nie umy w這s闚 co 2 dzie. Co prawda, nie przet逝szczaj mi si nadmiernie i ci庵le wygl康aj dobrze na drugi dzie, ale ich uk豉danie staje si nieco problematyczne.
U篡wam szamponu fryzjerskiego z Joanny i bardzo go sobie chwal.

Jakiego? Tez przez pomy趾 kupi豉m jakis fryzjerski tej firmy - straszny sk豉d
Stary 2018-01-05, 12:07   #1476
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 858

Cytat:
Napisane przez chwast Poka wiadomo嗆
Kolejne tyle zaj窸oby mi opowie嗆 o tym
Z takim tempem to faktycznie problematyczne 篡cie mo積a mie.

Cytat:

Ja z takich bardziej dost瘼nych polecam To逍 do atopowej sk鏎y g這wy - nawil瘸j帷y szampon koj帷y podra積ienia z serii Dermo Hair (30 z w rossmannie w regularnej cenie, ale cz瘰to sa promocje na ok. 24 z - 200 ml, wydajny). Co prawda nigdy nie analizowa豉m sk豉du tego szamponu, ale to jedyny *, kt鏎y nie robi krzywdy mojej sk鏎ze glowy, a miewam z ni problemy.
edit. * jedyny spo鈔鏚 tych, kt鏎ych wypr鏏owa豉m z drogerii

edit2. swoj drog to逍a ma teraz mn鏀two przecen na stronie, zauwa篡豉m, jak szuka豉m nazwy tego szamponu. Przyk豉dowo on jest przeceniony na 17,99 z z 29.99 z, ale og鏊nie mn鏀two produkt闚 -30 i -40%, wi璚 jak kto lubi to逍, to do chyba 9.01.2018 jest ta promocja

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2018-01-05 o 12:40
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-05, 13:16   #1477
karolinadarien
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Pami皻am 瞠 par lat temu u篡wa豉m jakiego szamponu To逍y (chyba na obj皻o嗆) i by豉m zadowolona. Jestem ciekawa tego do atopowej, ch皻nie sprawdz za jaki czas na razie mam zapas ale z promocji mo瞠 teraz skorzystam Dzi瘯i za info!
karolinadarien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-05, 13:18   #1478
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 31 766

Ja myj w這sy co dwa dni i wszystko, co z nimi robi zajmuje mi w豉郾ie oko這 p馧torej godziny, jak trzymam mask to d逝瞠j. Wystarczy po prostu wi璚ej czasu po鈍i璚a na piel璕nacj, suszy tylko ch這dnym nawiewem i ju si zbiera minuta za minut. Po sp逝kaniu od篡wki/maski musz mie r璚znik na g這wie minimum p馧 godziny, bo inaczej takie ca趾iem mokre w這sy suszylabym w niesko鎍zono嗆. Woda musi wsi彗na w ten r璚znik. A nawet jak susz ciep造m nawiewem to samo suszenie zajmuje mi z p馧 godziny.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2018-01-05 o 15:08
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-05, 14:22   #1479
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 009

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Ja myj w這sy co dwa dni i wszystko, co z nimi robi zajmuje mi w豉郾ie oko這 p馧torej godziny, jak trzymam mask to d逝瞠j. Wystarczy po prostu wi璚ej czasu po鈍i璚a na piel璕nacj, suszy tylko ch這dnym nawiewem i ju si zbiera minuta za minut. Po sp逝kaniu od篡wki/maski musz mie r璚znik na g這wie minimum p馧 godziny, bo inaczej takie ca趾iem mokre w這sy suszylabym w niesko鎍zono嗆. Woda musi wci彗na w ten technik. A nawet jak susz ciep造m nawiewem to samo suszenie zajmuje mi z p馧 godziny.
mam identyko!
na wiza簑 od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-05, 14:37   #1480
martaakow
Zakorzenienie

Te kiedy suszy豉m zimnym nawiewem, trzyma豉m d逝go maski, olejki, od篡wki, wyciera豉m w bawe軟iane koszulki, ale w niczym moje w這sy nie by造 po tym lepsze, tylko traci豉m czas.
By mo瞠 komu to pomaga, ja wol d逝瞠j spa - musze my w這sy rano, bo po nocy wygl康aj 幢e. Wi璚 robi to najszybciej jak si da, z tym 瞠 ja myj nad wann najpierw w這sy, a p騧niej ju z r璚znikiem si k徙i, myj z瑿y, itp, wi璚 w mi璠zyczasie mi podsychaj. Zdejmuj r璚znik, wycieram, wychodze z 豉zienki zrobi pare rzeczy typu po軼ielenie 堯磬a, susz ciep造m, najmocniejszym nawiewem z 5 minut, a reszt mi podsychaj, jak dalej szykuj si do pracy.
Stary 2018-01-05, 16:35   #1481
chwast
Zakorzenienie

Martaakow, oj tam oj tam. Nie mam jeszcze z tym 瘸dnego problemu
Stary 2018-01-05, 18:35   #1482
lusisi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Cytat:
Jakiego? Tez przez pomy趾 kupi豉m jakis fryzjerski tej firmy - straszny sk豉d
No moje w這sy akurat polubi造 ten szampon z Joanny, korzystaj帷 z innego od razu sw璠zi mnie sk鏎a g這wy. :/
To taki du篡 szampon w czarnej litrowej butli z dozownikiem. U篡wam na przemian wyg豉dzaj帷ego z regeneruj帷ym.
Stary 2018-01-05, 18:39   #1483
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Martaakow, oj tam oj tam. Nie mam jeszcze z tym 瘸dnego problemu
Ja te nie mam, wi璚 nie rozumiem po co to u鈍iadamianie. Ka盥y ma inne w這sy i swoje sposoby piel璕nacji, a tu jaki czas temu pad造 posty, 瞠 co to za wysi貫k umy w這sy codziennie, to jak prysznic ca貫go cia豉. Taaaa..
Stary 2018-01-05, 21:40   #1484
chwast
Zakorzenienie

Dla mnie takie odpowiedzi tr帷 troch pere趾ami wiza簑
Stary 2018-01-13, 09:42   #1485
AnaW77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297

jak mia豉m kr鏒kie w這sy to my豉m codziennie - 10 min i by造 suche, teraz przy kolejnej pr鏏ie zapuszczania myj co 2 dzie a i tak uwa瘸m 瞠 mog豉bym my codziennie bo zauwa篡豉m 瞠 zaczynaj si szybciej t逝軼i
AnaW77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-13, 19:29   #1486
Kyriana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 304

Codziennie
Kyriana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-14, 20:10   #1487
avava
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375

codziennie

100 przysiad闚-> x 575
Mel B 10 min po郵adki->804
Mel B 10 min brzuch->872
Mel B 15 cardio->677
Mel B 10 min nogi->767
Ewa Ch.(killer, skalpel)->545
Centrum Sportowca-663
razem: 4362 cel osi庵ni皻y z 42 na 36/34

: )
avava jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-14, 21:02   #1488
Trinitty90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84

Oszala豉bym jakbym musia豉 codziennie my w這sy
Moim w zupe軟o軼i wystarczy mycie raz w tygodniu przy czym odprawiam dwugodzinny rytua z maseczkami, ko鎍闚kami, itp itd
I co wa積e nie u篡wam suszarki 瞠by nie mie na g這wie nieporozumienia
Trinitty90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-16, 09:16   #1489
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Wiadomo軼i: 15 509

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
co to za wysi貫k umy w這sy codziennie, to jak prysznic ca貫go cia豉. Taaaa..
No bo to 瘸den wysi貫k. Pisze jako osba posiadaj帷a w這sy prawie do pasa,myj帷a codziennie w這sy

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

Przejechane na rowerze w 2018:
1 109 km

2017 rok --> 2 285 km

LUXdziewczyna
Zaginiona c鏎ka Graba瘸
khloe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-16, 09:26   #1490
visionAM
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez khloe Poka wiadomo嗆
No bo to 瘸den wysi貫k. Pisze jako osba posiadaj帷a w這sy prawie do pasa,myj帷a codziennie w這sy

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Ju pisa豉m, 瞠 u mnie mycie w這s闚 i piel璕nacja to dwie godziny, wi璚 DLA MNIE to jest wysi貫k i dlatego w這sy myj co dwa dni. Kiedy te my豉m codziennie, ale obecnie ani nie potrzebuj, bo w這sy s ok, ani mi si nie chce, bo wol przez te dwie godziny ogl康a seriale czy czyta ksi捫k.
Stary 2018-01-16, 14:38   #1491
chwast
Zakorzenienie

Ja wlasnie szykuje sie psychicznie do mojego niesamowitego maratonu mycia w這s闚.
Stary 2018-01-16, 14:55   #1492
oxoxoxoxox
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 710

Dziewczyny a ja kiedy my豉m w這sy co 2gi dzie i to w zupe軟o軼i wystarcza這, a od kilku lat przestawi豉m si na codzienne mycie i teraz musz tak my bo inaczej s ju niefajne
Nie wiem jak wr鏂i o poprzedniego trybu..czyta豉m, 瞠 trzeba 'przetrzymywa' w這sy bez mycia codziennego ale jak gdy siedz w domu to okej, mog umy co drugi dzie, ale jak mam jakie wyj軼ie (a praktycznie zawsze mam bo pracuj i studiuj) to ci篹ko mi ich nie umy
Mo瞠 kt鏎a z Was pokona豉 ten problem i chcia豉by si podzieli swoimi do鈍iadczeniami
Stary 2018-01-16, 15:30   #1493
chwast
Zakorzenienie

Moze jak b璠ziesz miec jakies d逝窺ze wolne? Albo wspom騜 sie suchym szamponem czy cos
Stary 2018-01-16, 16:47   #1494
visionAM
Zakorzenienie

Polecam nak豉da na sk鏎 g這wy olej z czarnuszki albo raz na tydzie u篡 szampon przeciw逝pie穎wy, pomagaj utrzyma w這sy d逝瞠j w 鈍ie穎軼i. Nie ma czego takiego jak przyzwyczajenie w這s闚 do cz瘰tszego mycia. Mo瞠sz mie wra瞠nie, 瞠 po jednym dniu s t逝ste, bo np.skorze g這wy brakuje nawil瞠nia albo u篡wasz zbyt obci捫aj帷ych kosmetyk闚.
Stary 2018-01-16, 18:35   #1495
Ewelajna140
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 358

ostatnio codziennie -.-
Facebook
Ewelajna140 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-17, 14:00   #1496
Paula123987
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Mi w ostatnim czasie w這sy zacz窸y si szybko przetluszczac, 瞠 musia豉m my codziennie. Kupi豉m szampon g喚boko oczyszczaj帷y i teraz myje co trzy dni
Paula123987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-18, 16:58   #1497
Ewelajna140
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 358

Cytat:
Napisane przez Paula123987 Poka wiadomo嗆
Mi w ostatnim czasie w這sy zacz窸y si szybko przetluszczac, 瞠 musia豉m my codziennie. Kupi豉m szampon g喚boko oczyszczaj帷y i teraz myje co trzy dni
Jaki konkretnie?
Facebook
Ewelajna140 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-19, 08:33   #1498
martaakow
Zakorzenienie

Cytat:
Moze jak b璠ziesz miec jakies d逝窺ze wolne? Albo wspom騜 sie suchym szamponem czy cos
Suchy szampon tylko pozornie pomaga, ale wysusza sk鏎 glowy, przez co na d逝窺z met b璠zie ona produkowa豉 wi璚ej sebum.
Ja ju po 2-3 u篡ciach w kr鏒kim odst瘼ie czasu mam masakr na g這wie po suchym szamponie. Dlatego dla mnie to ostateczna ostateczno嗆, kiedy mam 3 minuty i musz od鈍ie篡 w這sy. Jak mam chociaz 20 minut, to ju wol umy, mniej szk鏚 mi to robi ni suchy szampon.

Zgadzam si z wypowiedziami, 瞠 sk鏎ze mo瞠 brakowa nawil瞠nia.
Albo to sprawa hormon闚 Nie sa na tym samym poziomie przez ca貫 篡cie, a maj wp造w na ilo嗆 wydzielanego sebum.
Stary 2018-01-19, 08:54   #1499
chwast
Zakorzenienie

Ja natomiast nie mam takich przeboj闚 po suchym szamponie, wiec moze kazdy powinien sprawdzi na sobie
Stary 2018-01-19, 09:16   #1500
martaakow
Zakorzenienie

Nie zmienia to faktu, 瞠 dzia豉 w bardzo prosty spos鏏: silnie poch豉nia sebum zgromadzone na powierzchni sk鏎y. To nigdy nie jest dobre, bo sebum (oczywi軼ie w normalnej ilo軼i, a nie nadmiar) jest te barier ochronn dla sk鏎y.
Dlatego w sytuacji awaryjnej - jestem za.
Do stosowania regularnie np. co drugi dzie, 瞠by nie musie my wlos闚 codziennie - jestem na nie.

Oczywi軼ie 瞠 ka盥y musi spr鏏owac na sobie, jak bardzo szkodzi mu szkodliwa rzecz Ale nie widze sensu polecania tego jako rozwi您ania na sta貫.
Odpowiedz

Tagi
w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2018-07-15 23:10:24

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.