Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w這s闚 Cz. VIII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-07-27, 13:37   #4471
basia0707
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 222
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w這s闚 Cz. VIII

ja dwa lata schodzi豉m z farby mia豉m farbowane na obmre przez d逝窺zy czas potem zdecydowa豉m si na keratyn inoar i te z 6 miesiecy nic z nimi nei robilam az w koncu udalam si do salonu w kt鏎ym mam robion keratyn na rzucenie paru refleks闚 tak aby rozmy lini i od tej pory co 6 miesiecy powtarzam refleksy i keratyne
basia0707 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-27, 15:39   #4472
kolorowymotylek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Ja wiem, 瞠 to bolesne, ale najlepszym wyj軼iem jest po prostu obci璚ie w這s闚 najkr鏂ej jak mo瞠cie (w moim przypadku by to bob). I wtedy jako idzie
kolorowymotylek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-27, 15:44   #4473
I ona
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 009

Cytat:
Napisane przez kolorowymotylek Poka wiadomo嗆
Ja wiem, 瞠 to bolesne, ale najlepszym wyj軼iem jest po prostu obci璚ie w這s闚 najkr鏂ej jak mo瞠cie (w moim przypadku by to bob). I wtedy jako idzie
Zgadza si. Je郵i jednak nie wygl康a si fajnie w bardzo kr鏒kiej fryzurce to dobrze je po prostu mocno obci望, ale tak 瞠by wci捫 by造 w miare d逝gie schodzenie z farby z w這sami po pas niestety, ale mocno b璠zie demotywowa..
I ona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-29, 11:07   #4474
Doris Day
Mroczyca

Wiadomo軼i: 1 367

Najwa積iejsze aby czu si dobrze we w豉snej sk鏎ze, z kr鏒kimi czy d逝gimi w這sami Miesi帷 temu fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 tak si teraz farbuje w這sy a wczoraj kolejna kolezanka pyta豉 si czy odrost to zamierzony efekt.

22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o w這sy

Co by這, a nie jest,
nie pisze si w rejestr

Doris Day jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-29, 13:32   #4475
vindicta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913

A ja w豉郾ie nie chc ich 軼ina, jako przyzwyczai豉m si do d逝窺zych i po prostu 軼inam ca造 czas do tej samej d逝go軼i. Raz ju mia豉m kr鏒kie w這sy, niemal za uszy i bardzo 幢e si z tym czu豉m. Poza tym we wrze郾iu id na wesele
Sporo os鏏 te m闚i, 瞠 ten odrost i inny kolor w這s闚 na dole wygl康a bardzo ciekawie i odradzaj mi 軼inanie (chocia te o tym my郵a豉m).

Wiecie co?
Mia豉m sen o tym, 瞠 mia豉m pi瘯ne, d逝gie, falowane i naturalne w這sy xD
Stary 2017-07-29, 13:55   #4476
Doris Day
Mroczyca

Cytat:
Napisane przez vindicta Poka wiadomo嗆
A ja w豉郾ie nie chc ich 軼ina, jako przyzwyczai豉m si do d逝窺zych i po prostu 軼inam ca造 czas do tej samej d逝go軼i. Raz ju mia豉m kr鏒kie w這sy, niemal za uszy i bardzo 幢e si z tym czu豉m. Poza tym we wrze郾iu id na wesele
Sporo os鏏 te m闚i, 瞠 ten odrost i inny kolor w這s闚 na dole wygl康a bardzo ciekawie i odradzaj mi 軼inanie (chocia te o tym my郵a豉m).

Wiecie co?
Mia豉m sen o tym, 瞠 mia豉m pi瘯ne, d逝gie, falowane i naturalne w這sy xD
Mnie si za to 郾i這 kiedy, 瞠 wlasnorecznie bardzo krzywo obcie豉m w這sy na je瘸 瞠by pozby si farbowanych. Co za ulga, 瞠 to by tylko sen

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

Co by這, a nie jest,
nie pisze si w rejestr

Stary 2017-07-29, 18:00   #4477
vindicta
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913

Cytat:
Napisane przez Doris Day Poka wiadomo嗆
Mnie si za to 郾i這 kiedy, 瞠 wlasnorecznie bardzo krzywo obcie豉m w這sy na je瘸 瞠by pozby si farbowanych. Co za ulga, 瞠 to by tylko sen

Te kiedy mia豉m przera瘸j帷e sny o w這sach. Ach to w這somaniactwo xD
Tobie tak rudy si trzyma bez farbowania? Mi w og鏊e nie chcia, a na w這sy w listopadzie k豉dziona by豉 br您owa farba.
Stary 2017-07-30, 13:05   #4478
Doris Day
Mroczyca

Cytat:
Napisane przez vindicta Poka wiadomo嗆
Te kiedy mia豉m przera瘸j帷e sny o w這sach. Ach to w這somaniactwo xD
Tobie tak rudy si trzyma bez farbowania? Mi w og鏊e nie chcia, a na w這sy w listopadzie k豉dziona by豉 br您owa farba.
Ano trzyma, cz瘰to farbowa豉m ca這嗆 w這s闚 i kilka razy po這篡豉m na nie dodatkowo henn. Teraz ogl康aj帷 swoje stare zdj璚ia widz, 瞠 kiedy by造 o wiele bardziej kasztanowe a po ponad p馧 roku bez farbowania kolor jest juz do嗆 sprany, za to wygl康a do嗆 naturalnie.

Co by這, a nie jest,
nie pisze si w rejestr

Stary 2017-08-08, 15:46   #4479
gothka152
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 657
GG do gothka152

Cze嗆, dziewczyny Do陰czam do Was i ja

Mam 28 lat, w這sy regularnie farbuj od pocz徠ku studi闚- czyli ju prawie 10 lat. Wcze郾iej mia豉m kr鏒sze lub d逝窺ze romanse z wszelkimi szamponetkami.
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/szary. W這sy falowane lub kr璚one, w zale積o軼i od tego, czym je dopieszcz
Farbowa豉m je na czerwono lub rudo. Chocia kocham takie kolory i czuje si w nich cudownie to obecnie moje w這sy s w op豉kanym stanie
Lata farbowania agresywnymi farbami +choroba tarczycy zrobi造 swoje. W這sy s suche, przerzedzone, cienkie, bez 篡cia. Skr皻u ju prawie nie ma
Ostatni raz farbowa豉m je 1 czerwca tego roku. Odrost mam ju spory bo z tego, co uda這 mi si zmierzy, jest ju ze 4 cm (chyba, 瞠 幢e zmierzy豉m ). W這sy rosn mi oko這 2 cm miesi璚znie.
Bij si z my郵ami, czy p鎩嗆 do fryzjera na ostatnie farbowanie i zafarbowa w這sy na kolor podobny do naturalnego

Plan na najbli窺zy czas jest taki, by da w這som odpocz望 od farb i co miesi帷, regularnie, pozbywa si mniej wi璚ej 2 cm farbowanych w這s闚. B璠 si martwi i zastanawia, co dalej, gdy oka瞠 si, 瞠 mam mas siwych Siwe w這sy s dla mnie niestety nie do zaakceptowania Na razie dopatrzy豉m si na g這wie jaki 10
Na szcz窷cie moje w這sy 鈍ietnie reaguj na wszelkie zio這we p逝kanki- w sensie poprawy ich kondycji i koloru Mam zamiar regularnie fundowa im p逝kanki z czarnej herbaty, zi馧 i 逝pin cebuli Opr鏂z tego regularnie olejowa.

C騜, mam nadziej, 瞠 mnie przyjmiecie Postaram si w najbli窺zym czasie zrobi zdj璚ia aktualnego stanu moich w這s闚

,,Kiedy spada 郾ieg i wieje bia造 wiatr, samotny wilk umiera, ale stado prze篡je. Latem jest pora na k堯tnie. Zim natomiast musimy chroni si nawzajem, ogrzewa, dzieli my郵ami."
Eddard Stark

gothka152 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-09, 09:21   #4480
someonelikeyou2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76

Witamy witamy
Co tu ostatnio ucich這, wi璚 fajnie, 瞠 nowa osoba jest z nami
Ja mam 27 lat i ju od 3 lat wracam do naturalek. W zasadzie jakbym bardzo chcia豉 to ju bym mia豉 ca貫 naturalki, ale mam w這sy do pasa, a nie rosn mi tak szybko jak Tobie
someonelikeyou2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-09, 10:51   #4481
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Poka wiadomo嗆
Witamy witamy
Co tu ostatnio ucich這, wi璚 fajnie, 瞠 nowa osoba jest z nami
Ja mam 27 lat i ju od 3 lat wracam do naturalek. W zasadzie jakbym bardzo chcia豉 to ju bym mia豉 ca貫 naturalki, ale mam w這sy do pasa, a nie rosn mi tak szybko jak Tobie
Wczoraj t zmierzy mi odrost i niestety, w這sy uros造 jednak tylko 3 cm przez 2 miesi帷e W niekt鏎ych miejscach odrost jest minimalnie wi瘯szy ale minimalnie
No trudno B璠 pilnowa豉 regularnego przyjmowania witamin bo mam z tym problem.

Je郵i uda mi si zapu軼i naturalki (w sensie- nie b璠zie zbyt du穎 siwych) to raczej zetn je, gdy b璠 si璕a do brody Mo瞠 ju za rok mi si uda?

,,Kiedy spada 郾ieg i wieje bia造 wiatr, samotny wilk umiera, ale stado prze篡je. Latem jest pora na k堯tnie. Zim natomiast musimy chroni si nawzajem, ogrzewa, dzieli my郵ami."
Eddard Stark

Stary 2017-08-09, 11:02   #4482
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 846

Cytat:
Napisane przez gothka152 Poka wiadomo嗆
Wczoraj t zmierzy mi odrost i niestety, w這sy uros造 jednak tylko 3 cm przez 2 miesi帷e W niekt鏎ych miejscach odrost jest minimalnie wi瘯szy ale minimalnie
No trudno B璠 pilnowa豉 regularnego przyjmowania witamin bo mam z tym problem.

Je郵i uda mi si zapu軼i naturalki (w sensie- nie b璠zie zbyt du穎 siwych) to raczej zetn je, gdy b璠 si璕a do brody Mo瞠 ju za rok mi si uda?
No niestety nie ma co si 逝dzi - za rok pewnie b璠 gdzie do po這wy ucha. Ale zobaczysz, szybko zleci, jak pozwolisz im samym sobie rosn望 i nie b璠ziesz si zbyt mocno na tym skupia

Ja ju prawie rok po 軼i璚iu, po kt鏎ym pozby豉m si resztek farbowanych. I dalej nie mam pomys逝 na swoj fryzur, wi璚 zapuszczam i podcinam co kilka miesi璚y (wychodzi mi co p馧 roku mniej wi璚ej). Mam obecnie z ty逝 ok. 3-4 cm przed zapi璚ie stanika, z przodu troche kr鏒sze.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-09, 11:15   #4483
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
No niestety nie ma co si 逝dzi - za rok pewnie b璠 gdzie do po這wy ucha. Ale zobaczysz, szybko zleci, jak pozwolisz im samym sobie rosn望 i nie b璠ziesz si zbyt mocno na tym skupia
W sumie... ostatni raz tak kr鏒k fryzurk mia豉m w dzieci雟twie

U mnie wczoraj min掖 rok od do嗆 mocnego skr鏂enia w這s闚- 軼i窸am loki z takich do zapi璚ia stanika do brody Te si obawia豉m, jak to b璠zie, bo decyzja by豉 do嗆 spontaniczna
Ale okaza這 si, 瞠 taka zmiana raz na jaki czas jest wskazana Zupe軟ie inny wygl康, lekko嗆 i 鈍ie穎嗆 na g這wie

Eddard Stark

Stary 2017-08-09, 11:48   #4484
martaakow
Zakorzenienie

Ja szalej za fryzurkami do brody + grzywka, ale niestety nie jest to fryzura dla mnie.
Pomimo 瞠 mam owaln twarz, to przy grzwyce wygl康a na mocno puco這wata. W dodatku mam do嗆 niesforne w這sy i grzywka przez 90% czasu wygl康a do嗆 biednie. No i w這sy tu nad czo貫m mam rzadkie, wi璚 瞠by zebrac ich odpowiednio du穎 na grzywk, musi si ona zaczyna na samym czubku albo i dalej. Same przeciwno軼i!
Du穎 豉twiej mi zapanowa nad w這sami, gdy s d逝窺ze.
Poza tym moje w這sy wcale nie nabieraj lekko軼i, gdy s kr鏒sze. S tak samo klapni皻e i ci篹kie, co przy kr鏒kich w這sach wygl康a gorzej ni przy d逝gich.
Stary 2017-08-09, 12:04   #4485
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Ja te czuj si lepiej w d逝gich w這sach. Wbrew pozorom, s mniej k這potliwe, bo zawsze mo積a je zwi您a w kucyk/kok. T prosi, 瞠bym ju wi璚ej nie 軼ina豉 Opinie znajomych s podzielone.

Ja sama rok temu spontanicznie podj窸am decyzj, 瞠 nie mam ochoty m璚zy si z d逝gimi, poszarpanymi w這sami, kt鏎e wiecznie si pl徠aj Niestety, nadal je farbowa豉m wi璚 zn闚 s suche i bez 篡cia.
T b璠zie musia zrozumie, 瞠 wol zapuszcza naturalne i zdrowe w這sy, ni trzyma na si喚 po這w farbowa鎍闚

Eddard Stark

Stary 2017-08-10, 08:50   #4486
AAAnka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 200

Moje odrosty maj ju prawie tak sam d逝go嗆 jak farbowane ko鎍e Powinnam obci望 ko鎍闚ki ale tak dobrze si czuj w d逝窺zych w這sach 瞠 strasznie mi szkoda...Pope軟i豉m ma造 grzech i si璕n窸am po 瞠l Casting Jelly Sunkiss aby wzmocni pasemka na naturalkach i wystopniowa kolor w okolicy farbowanego blondu. Mam nadziej 瞠 bardzo im nie zaszkodzi豉m(u篡豉m na prawd ociupinki) a efekt jest super Teraz to ju prawdziwe sombre Cho jeszcze czasami mam do嗆 tych jasnych ko鎍闚ek. Szukam sposobu na nieinwazyjne przyciemnienie ich o jaki jeden ton,ale na razie pozostaje mi tylko pianka Igora u篡ta w niewielkiej ilo軼i...
Stary 2017-08-10, 12:19   #4487
martaakow
Zakorzenienie

A co do rozja郾iania - moje naturalki tak mocno si rozja郾i造, 瞠 nawet m鎩 ch這pak, kt鏎y mnie widzi przecie niemal codziennie, to zauwa篡 i nie m鏬 uwierzy, 瞠 od s這鎍a mo積a miec az takie pasemka
Stary 2017-08-10, 15:03   #4488
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 722

U mnie naturalek narazie tyle. Niedlugo ide do fryzjera i juz mnie korci cos bo reszta farbowanych psuje caly kolor :/ ale mam nadzieje ze wytrzymam.

20170809_160931-1.jpg

czekoladowoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-10, 22:58   #4489
rurq
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Dziewczyny, macie mo瞠 sprawdzonego fryzjera z Wroc豉wia? Mam blond odrost wyhodowany od ko鎍a stycznia, potrzebuj rozja郾i reszt ( 鈔edni/ciemniejszy bronz) na odcie zbli穎ny do odrostu. Mo瞠 kogo polecacie?
rurq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-11, 07:29   #4490
AAAnka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 200

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka wiadomo嗆
A co do rozja郾iania - moje naturalki tak mocno si rozja郾i造, 瞠 nawet m鎩 ch這pak, kt鏎y mnie widzi przecie niemal codziennie, to zauwa篡 i nie m鏬 uwierzy, 瞠 od s這鎍a mo積a miec az takie pasemka
W豉郾ienajpierw jest szok ze "moje naturalne s tak ciemne?!"Ja my郵a豉m 瞠 zciemnia造 mi po prostu z wiekiem ... Potem zobaczy豉m 瞠 jednak nosz帷 ca造 czas naturalki s這鎍e robi swoje i nie mam ju tego jednolitego 鈔edniego blondu, przy twarzy mam pasemka po prostu bardzo jasny blond (jak farbowa鎍e)..
Stary 2017-08-11, 08:08   #4491
dmuchawcelatawce
Hydropiek這wst徙ienie

Wiadomo軼i: 27 673

Ja ostatni raz farbowalam w grudniu i ju nie kusi nawet...

Mamy prawo szuka b陰dzi
Chcemy bra co los nam daje
Wci捫 nie rezygnuj帷 z marze
dmuchawcelatawce jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-11, 12:28   #4492
I ona
Zakorzenienie

Ja odnosz wra瞠nie, 瞠 odk康 mam naturalne ca貫 to szybciej rosn. Chocia to pewnie tylko z逝dzenie, bo nie my郵 o nich i nie ogl康am codziennie jak w czasie schodzenia z farby.

Doceniam naturalne w這sy naprawd mocno. S zdrowe i nie wymagaj niewiadomo jakiej piel璕nacji.
Stary 2017-08-11, 17:48   #4493
someonelikeyou2
Raczkowanie

Ciekawe spostrze瞠nie.
Ja te doceniam naturalne w這sy. Bardzo to wygodne. Brak odrostu. Chocia z brakiem odrostu wi捫e si tez to, 瞠 stosuj帷 jak捷 wcierk 豉twiej by這 oceni po odro軼ie czy przyspieszy porost w這s闚 czy nie... teraz to ju niemo磧iwe, bo w 瘸dne mierzenia si nie bawi.
Stary 2017-08-11, 18:09   #4494
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Ja dzi po raz pierwszy od x czasu mog豉m zrobi sobie jednodniow przerw w myciu w這s闚 Tak myj w這sy codziennie. Dzi rano by造 jeszcze w miar 鈍ie瞠 wi璚 nie my豉m.
Wczoraj rano po umyciu sp逝ka豉m je mieszank czarnej herbaty i sza逕ii a potem r璚znikowa豉m zgodnie z jedn zasad CG

Eddard Stark

Stary 2017-08-11, 18:44   #4495
I ona
Zakorzenienie

Ja myje co drugi dzie, czasem co trzeci. Jednak najlepiej wygl康aj myte co drugi. W czasie ostatnich upa堯w zdarzy這 mi sie my codziennie. Nie by造 t廡ste, ale ja czu豉m si mocno nie鈍ie穎 z nimi.
Stary 2017-08-11, 19:26   #4496
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Dla moich w這s闚 gorsza od upa堯w jest zima a w豉軼iwie- noszenie czapek Mimo, 瞠 mam do嗆 cienkie czapki, niewiele mi trzeba, 瞠by g這wa si spoci豉 a w這sy wygl康a造 nie鈍ie穎

Eddard Stark

Stary 2017-08-12, 18:20   #4497
someonelikeyou2
Raczkowanie

Ja my豉m co trzeci dzie, teraz co drugi..
Oj po czapce to przyklap murowany hehe
A to moje odrosty w s這鎍u
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170812_125647.jpg (145,6 KB, 32 za豉dowa)
Stary 2017-08-13, 12:28   #4498
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Wrzucam wczorajsze zdj璚ia mojego 3 cm odrostu Prawdopodobnie jednak zdecyduje si na ostatnie farbowanie farb zbli穎n do naturalnego koloru
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg odrosty.1.jpg (59,7 KB, 32 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrosty2.jpg (102,5 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg odrosty3.jpg (126,0 KB, 34 za豉dowa)

Eddard Stark

Stary 2017-08-13, 21:52   #4499
ally5
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 605

Cytat:
Napisane przez gothka152 Poka wiadomo嗆
Wrzucam wczorajsze zdj璚ia mojego 3 cm odrostu Prawdopodobnie jednak zdecyduje si na ostatnie farbowanie farb zbli穎n do naturalnego koloru
R騜nica jest wg mnie bardzo widoczna, te bym tak zrobi豉

ally5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-13, 22:17   #4500
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Cytat:
Napisane przez ally5 Poka wiadomo嗆
R騜nica jest wg mnie bardzo widoczna, te bym tak zrobi豉
Poogl康a豉m dzi swoje odrosty i nie wiem, czy jednak nie za du穎 siwych mam Je郵i mam farbowa to wol by ruda

Eddard Stark

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-12-04 11:41:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.