BDSM - cz. III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-06-19, 12:39   #541
doremifasolla
Raczkowanie

Dot.: BDSM - cz. III

ciekawe to co piszecie może i ja tego kiedyś doświadczę
doremifasolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 09:40   #542
aneszna
Wojowniczka

Cytat:
Napisane przez doremifasolla Pokaż wiadomość
ciekawe to co piszecie może i ja tego kiedyś doświadczę
a co Ci przeszkadza zamienic kiedys w dzis?
To nie te czasy, że kobieta musiała się wić wokół męskich gaci, bo była zależna ekonomicznie.

aneszna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 14:45   #543
doremifasolla
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aneszna Pokaż wiadomość
a co Ci przeszkadza zamienic kiedys w dzis?
brak odpowiedniego partnera
doremifasolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 11:35   #544
heavyduty
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez doremifasolla Pokaż wiadomość
brak odpowiedniego partnera
Spoko doremi...

Wiara i pozytywne myślenie a także działanie. Partner się znajdzie. W końcu BDSM nie dla świętych (o kurde jak to zabrzmiało), a dla ,,normalnych" ludzi.

Ps. Jako żywo zainteresowany tematem przeczytałem całość (dokładnie 355) stron! Trochę to zajęło ale warto było. Może to już nudne ale jeszcze raz powtórzę, że jestem pod totalnym wrażeniem ludzi, którzy się tu wypowiadali. Wszystko kulturalnie, z poszanowaniem innych i z olbrzymią znajomością tematu. Jesteście wielcy. Czapa z głowy!

Wiele chciałbym napisać i o wiele zapytać. Sam nie wiem od czego zacząć. Spróbuję sukcesywnie choć przemyśleń mam tyle, że być może faktycznie lepszy byłby jakiś blog? Trzymajcie się i życzę powodzi endorfin.

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-08-12 o 11:39
heavyduty jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 20:33   #545
201708160950
Konto usunięte

To prawda, kreujemy nasza rzeczywistość.

Od jakiegoś czasu praktykuje bdsmy. Dużo widziałam, dużo przeżyłam. Jednak uczucie w klimacie zmiazdzylo mi mózg. Jak różne formy może przybierać to samo zachowanie. Face slapping z czułością w oczach.... ach...
201708160950 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 11:33   #546
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecacie taki strap-on?
http://allegro.pl/dildo-na-mocnym-sk...533993674.html
deadpool jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 13:01   #547
aneszna
Wojowniczka

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
pewnie,
po zakupie prosimy o zdjęcie selfie
To nie te czasy, że kobieta musiała się wić wokół męskich gaci, bo była zależna ekonomicznie.

Stary 2017-08-18, 13:05   #548
hiperaktywna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneszna Pokaż wiadomość
pewnie,
po zakupie prosimy o zdjęcie selfie

Btw dlaczego nie zaglądasz na nimfomanki?
hiperaktywna jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 12:22   #549
Pa_pa_ja
Raczkowanie

Ej, wiecie co - ja też jestem tak przybita ostatnio...
Mam takie wrażenie, że otaczają mnie jakieś cipcie a nie faceci.

Od dłuższego czasu już nie mogę trafić jeśli chodzi o preferencje. Z jednej strony chciałabym najpierw zbudować z kimś jakąś relację (choćby płytką) a potem dopiero się cieszyć wspólnymi zabawami, ale to zawsze się kończyło rozczarowaniem...

Jak zaczynacie nawiązywać z kimś nowym znajomość, to mówicie od razu? Doradźcie mi coś, jestem przekonana, że macie więcej doświadczenia niż ja.

Ciekawa jestem - rozstaliście się z kimś kiedyś tylko ze względu na różnicę w preferencjach? Że wszystko między Wami grało i dobrze się układało, ale nie kliknęło w tej kwestii?

co mnie nie zabije to mnie boli
Pa_pa_ja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 00:24   #550
heavyduty
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Cóż, sprzęt jakich wiele. Znacznie ciekawsze są strapless (w wyglądzie i użyciu)

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Pa_pa_ja Pokaż wiadomość
Ej, wiecie co - ja też jestem tak przybita ostatnio...
Mam takie wrażenie, że otaczają mnie jakieś cipcie a nie faceci.

Od dłuższego czasu już nie mogę trafić jeśli chodzi o preferencje. Z jednej strony chciałabym najpierw zbudować z kimś jakąś relację (choćby płytką) a potem dopiero się cieszyć wspólnymi zabawami, ale to zawsze się kończyło rozczarowaniem...

Jak zaczynacie nawiązywać z kimś nowym znajomość, to mówicie od razu? Doradźcie mi coś, jestem przekonana, że macie więcej doświadczenia niż ja.

Ciekawa jestem - rozstaliście się z kimś kiedyś tylko ze względu na różnicę w preferencjach? Że wszystko między Wami grało i dobrze się układało, ale nie kliknęło w tej kwestii?
To jest W ogóle trudny i często przewijający się na tym wątku temat. Co gorsza nie jest możliwa jednoznaczna odpowiedz. Jeśli chodzi o mnie, swoje najskrytsze preferencje wyjawiłem partnerce po ok . 20 latach bycia razem. Jakież było moje zaskoczenie i euforia gdy okazało się, że Ona oczekiwała niemal tego samego!?!? Fakt, wcześniej dawała jakieś znaki. Np. na któreś urodziny dała mi w prezencie kajdanki (takie z różowym puszkiem). Pomyślałem wówczas ,, No, k..., co Ona wie o zniewalaniu". I to był jeden z większych błędów jakie w życiu popełniłem. Zamiast przejąć inicjatywę, kuc temat póki gorący i na kolejną okazję zafundować Jej skórzane, a całość poprzeć zorganizowaniem ,, klimatycznego" wieczoru. Straciłem przez to jakieś 10 lat. Dużo? Mało? Odpowiedz sobie sama. Podchodząc do tematu z drugiej strony, nie bardzo sobie wyobrażam, że na pierwszej ,, randce" podchodzisz do gościa i fundujesz mu tekst typu ,, Wiesz, zaprzyjaźnimy się bardziej pod warunkiem, że sklepiesz mi tyłek na sino zanim go przelecisz". Pewnie gdzieś jest ten tzw ,, złoty środek" i tego się trzymaj.

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2017-08-19 o 23:43
heavyduty jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 07:16   #551
Vallarr
Raczkowanie

GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr

Oczywiście, że od początku mówić - ba, szukać od razu kogoś z preferencjami. Chyba, że jesteś w stanie całe życie bez elementów BDSM.
Nie ma najmniejszego sensu robić z kogoś na siłę uległego lub dominującego, jeśli sam nie czuje potrzeby i nie jara bardzo. Jasne, ktoś się może poświęcić i trochę poudawać, "jakoś" coś podziałać, ale po pierwsze to nie będzie to samo, a po drugie wszelkie poświęcanie się pod partnera, z którego samemu się niewiele ma - ssie potwornie. Na krótką i dłuższą metę.

"Budowanie relacji" bez wyjaśnienia kwestii seksu kończy się albo niesatysfakcjonującym seksem, albo rozstaniem przez niedopasowanie - jaki jest sens przyzwyczajać się do kogoś, uczyć się kogoś i tworzyć emocjonalne więzi, jeśli nie jesteście dopasowani? To nie tylko kwestia bdsm, ale ogólnie seksu, temperamentu, preferencji etc etc...

Imho - najlepiej jest po prostu poznać dużo, dużo osób, złapać kontakt, wybrać rokujące i stestować łóżko, i korzystać, a w międzyczasie analizować czy warto tę osobę zatrzymać i rozwijać dalej relację, czy jednak to nie to i szukać dalej. Jak obu "kliknie", to z górki
Vallarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 15:23   #552
aneszna
Wojowniczka

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość

Btw dlaczego nie zaglądasz na nimfomanki?
aaa racja :P
zapuściłam się
Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Oczywiście, że od początku mówić - ba, szukać od razu kogoś z preferencjami. Chyba, że jesteś w stanie całe życie bez elementów BDSM.
Nie ma najmniejszego sensu robić z kogoś na siłę uległego lub dominującego, jeśli sam nie czuje potrzeby i nie jara bardzo. Jasne, ktoś się może poświęcić i trochę poudawać, "jakoś" coś podziałać, ale po pierwsze to nie będzie to samo, a po drugie wszelkie poświęcanie się pod partnera, z którego samemu się niewiele ma - ssie potwornie. Na krótką i dłuższą metę.

"Budowanie relacji" bez wyjaśnienia kwestii seksu kończy się albo niesatysfakcjonującym seksem, albo rozstaniem przez niedopasowanie - jaki jest sens przyzwyczajać się do kogoś, uczyć się kogoś i tworzyć emocjonalne więzi, jeśli nie jesteście dopasowani? To nie tylko kwestia bdsm, ale ogólnie seksu, temperamentu, preferencji etc etc...

Imho - najlepiej jest po prostu poznać dużo, dużo osób, złapać kontakt, wybrać rokujące i stestować łóżko, i korzystać, a w międzyczasie analizować czy warto tę osobę zatrzymać i rozwijać dalej relację, czy jednak to nie to i szukać dalej. Jak obu "kliknie", to z górki
pełna zgoda.

Stary 2017-08-27, 19:18   #553
201708301327
Konto usunięte

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu jestem na "wolnym rynku" po stałym związku, łóżkowo bdsmowym, ale relacja była uczuciowa, żaden układ. I jestem załamana. Ludzie, których spotkałam zupełnie nie podzielają mojego poglądu ma bdsm. Panie typu "bij mnie, rżnij mnie", panowie pełni frustracji, używający siły bez sensu i celu. Chciałabym spotkać kogoś kto wie w jakim celu uderza. Kto rozumie, że przemoc jest takim samym środkiem okazania uczucia jak pocałunek. Kogoś z kim miałabym po prostu kompatybilne fantazje. Wydaje się być to utopia
201708301327 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-01, 21:57   #554
Ei6
Przyczajenie

Hej

Witam się ze wszystkimi, w końcu postanowiłam napisać w wątku, który jest baaardzo bliski memu sercu. Skoro jestem już w grupie ludzi, którzy tak jak ja podzielają fascynację BDSM, żyją w tym i wiedzą z czym to się je, mam pytanie (przepraszam, jeśli już padło, ciężko nadgonić cały wątek). Czy zdarzyło Wam się, że nosząc symbol związany z BDSM ktoś zapytał Was o niego? Czy wtedy odpowiadacie szczerze, czy macie jakąś inną, bardziej oficjalną odpowiedź?
Pomiędzy łopatkami mam wytatuowany triskelion i zdarza się, że ludzie wypytują mnie o jego znaczenie. Zauważyłam, że u mnie wszystko zależy od rozmówcy. Znajomemu powiem bez oporów o co chodzi w symbolu, jednak babci już nie za bardzo Jak jest u Was?
Ei6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 17:21   #555
MiSSupernova
Przyczajenie

Cześć ja też nowa na wątku (i na wizażu też) ale pozwolę sobie odpowiedzieć.

Akurat w tym momencie nie noszę na sobie żadnych symboli związanych z BDSM, ale czasem mam widoczne ślady na sobie. Zazwyczaj wymyślam jakieś wymówki (upadek na rowerze, podrapałam się przez sen, wywróciłam po pijaku itp.) a że ciapa ze mnie to przechodzą gładko. Wyglądam też na osobę dość powściągliwą w temacie seksu (ahhh pozory) więc podejrzeń nie ma

Jeśli ktoś wspomina przy mnie o BDSM pytam się co to za model samochodu albo np. Nie znam tego banku, sieci komórkowej, generalnie walę głupa ;D

Powiedziałabym znajomym bliskim tylko i wyłącznie pod warunkiem, że zrozumieliby co lubię ale tego pewna nie jestem. Tym bardziej, że niedawno powiedziałam bardzo dobrej wieloletniej znajomej, z którą często o łóżku rozmawiałyśmy i wiem, że lubi z pieprzem ale mojego masochizmu nie zrozumiała.

Nie duszę tego w sobie, czuję że chronię moją prywatność i tak jest dobrze. Pewnie gdyby ktoś się zapytał co to za tatuaż powiedziałabym, że to jakiś starożytny symbol ochronny ;D

A tak w ogóle co tam u was? Ktoś tu się jeszcze udziela?
Mój mi obiecuje porządne lańsko, ale do piątku tak daleko... no i nie wiem czy będziemy mieć wolną chatę, jak nie to znowu trzeba będzie być cichutko...

Edytowane przez MiSSupernova
Czas edycji: 2017-09-05 o 19:48
MiSSupernova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 11:44   #556
Kelecka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ei6 Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło Wam się, że nosząc symbol związany z BDSM ktoś zapytał Was o niego? Czy wtedy odpowiadacie szczerze, czy macie jakąś inną, bardziej oficjalną odpowiedź?
Pomiędzy łopatkami mam wytatuowany triskelion i zdarza się, że ludzie wypytują mnie o jego znaczenie. Zauważyłam, że u mnie wszystko zależy od rozmówcy. Znajomemu powiem bez oporów o co chodzi w symbolu, jednak babci już nie za bardzo Jak jest u Was?
Nie przyszlo by mi do glowy, nosic jakiegokolwiek symbolu zwiazanego z. Serio, nie czuje potrzeby epatowania tym, co lubie w lozku
Kelecka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 12:27   #557
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Mnie też by nie przyszło.

A jeśli już, to nie przyszło by mi również do głowy ukrywać, symbol czego mam na tatuażu czy biżuterii.

Swego czasu ślady pasa i kajdanek nosiłam z dumą i satysfakcją i gdyby mnie ktokolwiek spytał, odpowiedziałabym wprost, skąd one.
Stary 2017-09-06, 21:24   #558
Pa_pa_ja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Mnie też by nie przyszło.

A jeśli już, to nie przyszło by mi również do głowy ukrywać, symbol czego mam na tatuażu czy biżuterii.

Swego czasu ślady pasa i kajdanek nosiłam z dumą i satysfakcją i gdyby mnie ktokolwiek spytał, odpowiedziałabym wprost, skąd one.
"Mamo, bo wiesz, to było tak, ale poczekaj..."
Jak ludzie to przyjmowali? Naprawdę ciekawa jestem.

Stary 2017-09-06, 21:35   #559
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Rodzice nie żyją od tylu lat, że nawet mi to do głowy nie przyszło, aczkolwiek u mnie w rodzinie nie było w zwyczaju rozmawiać o życiu seksualnym .

Z siniakami na tyłku widziała mnie przyjaciółka, na pytanie, co mi się stało odpowiedziałam, że oberwałam od Pana i to był koniec tematu. Ze śladami po kajdankach chodziłam do pracy i nie wywoływało to żadnej reakcji. Nie wiem, ale dorośli ludzie naprawdę nie epatują swoją seksualnością publicznie. Forum to forum, ale po co kto ma wiedzieć, co ja lubię i robię w łóżku?
Stary 2017-09-06, 21:49   #560
Pa_pa_ja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Rodzice nie żyją od tylu lat, że nawet mi to do głowy nie przyszło, aczkolwiek u mnie w rodzinie nie było w zwyczaju rozmawiać o życiu seksualnym .

Z siniakami na tyłku widziała mnie przyjaciółka, na pytanie, co mi się stało odpowiedziałam, że oberwałam od Pana i to był koniec tematu. Ze śladami po kajdankach chodziłam do pracy i nie wywoływało to żadnej reakcji. Nie wiem, ale dorośli ludzie naprawdę nie epatują swoją seksualnością publicznie. Forum to forum, ale po co kto ma wiedzieć, co ja lubię i robię w łóżku?
Mam nadzieję, że nie zrobiłam Ci przykrości swoją uwagą.

No, nie epatują, stąd zazwyczaj nie są też przyzwyczajeni do takiej otwartości. Ja generalnie raczej nie miałabym problemu, ale nikt nigdy nie pytał.

Stary 2017-09-07, 00:30   #561
Atavish
Wtajemniczenie

Cytat:
Hej

Witam się ze wszystkimi, w końcu postanowiłam napisać w wątku, który jest baaardzo bliski memu sercu. Skoro jestem już w grupie ludzi, którzy tak jak ja podzielają fascynację BDSM, żyją w tym i wiedzą z czym to się je, mam pytanie (przepraszam, jeśli już padło, ciężko nadgonić cały wątek). Czy zdarzyło Wam się, że nosząc symbol związany z BDSM ktoś zapytał Was o niego? Czy wtedy odpowiadacie szczerze, czy macie jakąś inną, bardziej oficjalną odpowiedź?
Szczerze mówiąc nie noszę żadnych symboli związanych z bdsm. Ogółem nie noszę żadnych symboli które by sugerowały jaki mam styl życia czy poglądy. Uważam to za sprawy prywatne i z randomami o nich nie rozmawiam. Np idąc na imprezę w wysokiej metalowej obroży zakrywam ją apaszką.
Natomiast śladów na nadgarstkach, szyib dekolcie czy tyłku nie zakrywam. I jeśli ktoś pyta to reaguję w zależności od tego kim ta osoba jest. Osoby bliskie znają moje preferencje, więc już nie pytają. Jak pyta np ktoś z pracy to albo w ogóle nie odpowiadam, albo obracam w żart albo wymyślam jakąś historyjkę. Nie czuję potrzeby opowiadania im o swoim życiu seksualnym. Ani tym klimatycznym, ani tym waniliowym.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 12:01   #562
MiSSupernova
Przyczajenie

Jak u was wyjściami w stroju kąpielowym ze znajomymi/rodziną?
Anonimowo w tłumie na plaży bym się nie krępowała ale przy znajomych (a w związku z tym też przy znajomych znajomych) już tak. Tym bardziej, że bardzo łatwo u mnie o ślady czasem wystarczy mocniej złapać, więc mam ich wiele.

Edytowane przez MiSSupernova
Czas edycji: 2017-09-07 o 12:03
Stary 2017-09-07, 12:32   #563
Atavish
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MiSSupernova Pokaż wiadomość
Jak u was wyjściami w stroju kąpielowym ze znajomymi/rodziną?
Anonimowo w tłumie na plaży bym się nie krępowała ale przy znajomych (a w związku z tym też przy znajomych znajomych) już tak. Tym bardziej, że bardzo łatwo u mnie o ślady czasem wystarczy mocniej złapać, więc mam ich wiele.
Regularnie chodzę na basen. Mam to w tyłku że ktoś widzi moje ślady. Chodzę ze znajomą która wie skąd są ślady lub sama. A obca osoba raczej nie podejdzie i mnie nie zapyta. A wakacje z rodziną mam już dawno za sobą, więc oni nie mają jak zobaczyć.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 18:27   #564
patiasym
Zakorzenienie

Też się zgadzam, obcy raczej nie pytają. Widziałam już u innych osób i tatuaże i ślady - uśmiechnęłam się tylko w duszy
patiasym jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 10:11   #565
Ei6
Przyczajenie

Taaaak bo tatuaż czy zawieszka od razu oznacza epatowanie i bycie na pokaz Tatuaż robiłam dla siebie, jest to jedna ze składowych, która mnie określa i ten temat można uznać za zamknięty.

Jeżeli chodzi o znajomych, to często nowo poznani ludzie sami rozpoznają symbol i prowadzi to do dosyć ciekawych znajomości
Na basenie śladów nie zakrywam, po pierwsze musiałabym dużo kombinować jak to zrobić, po drugie o to nikt na ulicy mnie jeszcze nie zapytał. Zazwyczaj ginekolog, ewentualnie siostra. I wtedy zwykle mówię jak jest, nie czuję potrzeby wymyślania dziwnych historii z tym związanych. Jakoś nigdy tego nie ukrywałam, jedynie przed osobami kompletnie niezaznajomionymi z tematem co do których uznałam, że to niepotrzebna im wiedza.

A zdarzyło Wam się kiedyś, że ktoś (u osób, po których można się zorientować) zagadał, zaproponował coś, że przeszło to w znajomość z osobą "z klimatu"?

Edytowane przez Ei6
Czas edycji: 2017-09-11 o 10:20
Stary 2017-09-13, 08:24   #566
MiSSupernova
Przyczajenie

Problemem z wyjściami do ludzi podzieliłam się z moim więc trochę mnie oszczędził w ten weekend (chlip chlip jaki żal był, nastawiłam się na zupełnie co innego ;D).
W dodatku dostałam polecenie by na basen iść i nie chować się za ręcznikiem po kątach.
Wczoraj zaprezentowałam siniaka na nadgarstku, 2 mniejsze ślady na piersi i schodzące już pręgi z tyłka i nie stało się zupełnie nic. Ziemia się kręci dalej a moje ciało nie zostało wypalone wzrokiem obcych ludzi. Przynajmniej nie zwróciłam na to uwagi no i bonus spaliłam kalorie
Dziękuję Atavish i patiasym dodałyście mi odwagi

Ei6 ciekawe pytanie, ktoś coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2017-09-13, 08:37   #567
201709181314
Konto usunięte

Cytat:
A zdarzyło Wam się kiedyś, że ktoś (u osób, po których można się zorientować) zagadał, zaproponował coś, że przeszło to w znajomość z osobą "z klimatu"?
Mi się zdarzyło, z tym, że on nie dał mi poznać, że się domyśla, ani że też jest w klimacie. Nigdy na ten temat nie rozmawialiśmy. Spotykaliśmy się bez podtekstów klimatycznych. Okazało się przy pierwszym seksie. Właściwie też o tym nie mówiliśmy, jeden jego chwyt, pytające spojrzenie, mój uśmiech i poszło

Noszę nieoczywisty symbol, jak ktoś wie to się domyśli, jak nie wie nie będzie podejrzewał.
201709181314 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 18:59   #568
Ei6
Przyczajenie

Lamera, i to jest właśnie to
Osobiście poznałam kilka baardzo ciekawych osób, niekiedy siedzących w klimacie dłużej i głębiej ode mnie. Głównie wyłapują mnie przez tatuaż, ewentualnie po całokształcie (podobno rzuca się w oczy, moim zdaniem nie bardzo). Dla mnie to niesamowicie pozytywne, że osoby, które łączy coś tak intymnego potrafią podejść, zagadać i momentalnie złapać wspólny język. Nawet jak coś jest zbyt hardcorowe albo po prostu nas nie kręci i tak można się ciekawie skonfrontować
Stary 2017-09-14, 19:04   #569
Shawtty
Naczelna Histeryczka

Cichaczem Was podczytuje, cześć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shawtty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 19:17   #570
201709181314
Konto usunięte

Shawtty cichaczem się nie da
BTW który knebel najbardziej tłumi dźwięki?

Ei6 moim zdaniem wystarczy sama świadomość bycia w klimacie. To się czuje
201709181314 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości