JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 17:35   #61
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
mi tam sie fajnie zylo nastoletnimi problemami. nie chcialabym tego stracic. chociaz w jej wieku tez chcialabym byc modelka pewnie :P no ale na szczescie nie bylam, dla mnie gimnazjum i poczatek liceum to najfajniejsze czasy byly
popieram. ja juz jestem stara heh studia praktycznie koncze. ale ze wzruszeniem pamietam mlodziencze mlodziezowe problemy pierwsze milosci okres dorastania. niech nikt mi nie mowi ze ona tego nie starci bo straci. jest modelka ma powazny zawod za zapewne dobre pieniadze. ale wszedzie musi byc piekna zawsze idealnie ubrana od mlodzienczych lat niszczy zdrowie szpilkami a cere makijazem. osobom ladnym czesto sie zazdrosci dlatego zcesto sa samotne. to zapewne nie byl jej wybor. kiedys byc moze podziekuje za to rodzicom. jest jednak wiele osob ktore zaluja np. wlodarczyk.


eyo nie mow tu o wygladzie bo nie trzeba byc ladnym szczuplym zeby byc akceptowanym heh.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 19:49   #62
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ale jaka nieszczesliwa historie dopisac? przeciez to oczywiste ze jak robi kariere to nie chodzi w calkowicie normalnym trybie do szkoly, nie chodzi czesto na pizze z przyjaciolmi czy do kina, omina ja pierwsze nastolatkowe imprezy i generalnie ma zobowiazania i musi czegos pilnowac. to jest praca. a mi szkoda osob ktore pracuja w mlodym wieku bo duzo je omija.
Omijać może z wielu innych powodów.
A młodzi aktorzy, dzieci? Gwiazdy seriali, filmów? Jakoś nad nimi nikt tak nie lamentuje, a tu co raz afera o nastoletniej modelce.

Może i kilka nastoletnich modelek do tego zawodu nakłonili rodzice. To tak samo jak wybór szkoły (profilu klasy) przez rodziców, a co gorsza wywarcie skutecznej presjii do pójścia na dane studia. Nie robi to na mnie specjalnego wrażenia (bo sama przekonuję się o tym na własnej skórze na co dzień). Tak było jest i będzie.
Eurosieroty nie są w lepszej sytuacji niż nastoletnie modelki.

Chciałam tylko powiedzieć, że w tej branży taki wiek to nic szokującego.

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
popieram. ja juz jestem stara heh studia praktycznie koncze. ale ze wzruszeniem pamietam mlodziencze mlodziezowe problemy pierwsze milosci okres dorastania. niech nikt mi nie mowi ze ona tego nie starci bo straci. jest modelka ma powazny zawod za zapewne dobre pieniadze. ale wszedzie musi byc piekna zawsze idealnie ubrana od mlodzienczych lat niszczy zdrowie szpilkami a cere makijazem. osobom ladnym czesto sie zazdrosci dlatego zcesto sa samotne. to zapewne nie byl jej wybor. kiedys byc moze podziekuje za to rodzicom. jest jednak wiele osob ktore zaluja np. wlodarczyk.


eyo nie mow tu o wygladzie bo nie trzeba byc ladnym szczuplym zeby byc akceptowanym heh.
Nieprawda, że zawsze pięknie. Modelka przychodzi na sesję bez makijażu. Na co dzień ma normalne zajęcia (w tym przypadku szkoła). Na odpowiednie castingi są kierowane przez agencje albo prywatnych agentów. To nie jest tak że codziennie się biega na sesje. Większość czasu to odpoczynek, ćwiczenia, zajęcia przygotowujące.
Makijaż nie psuje cery, a szpilki to bez różnicy obcas 4 czy 15 cm - tak samo źle działają na kręgosłup (udowodnione naukowo).

Ładni mają w życiu lepiej.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:23   #63
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
popieram. ja juz jestem stara heh studia praktycznie koncze. ale ze wzruszeniem pamietam mlodziencze mlodziezowe problemy pierwsze milosci okres dorastania. niech nikt mi nie mowi ze ona tego nie starci bo straci. jest modelka ma powazny zawod za zapewne dobre pieniadze. ale wszedzie musi byc piekna zawsze idealnie ubrana od mlodzienczych lat niszczy zdrowie szpilkami a cere makijazem. osobom ladnym czesto sie zazdrosci dlatego zcesto sa samotne. to zapewne nie byl jej wybor. kiedys byc moze podziekuje za to rodzicom. jest jednak wiele osob ktore zaluja np. wlodarczyk.


eyo nie mow tu o wygladzie bo nie trzeba byc ladnym szczuplym zeby byc akceptowanym heh.
to może Ty mi nie mów o moim życiu ?

Szczerze - to może i Twoja uwaga ma znaczenie ale weź pod uwagę dla jakich ludzi ma znaczenie - dla 20 latków - z pewnościa nie trzeba być pięknym i szczupłym ale w szkole ( podstawówka/gimnazjum) w której poza toba jest ok 1200 dzieciaków niestety jednym z ulubionych zajęć jest zazwyczaj czepianie się cudzego wyglądu i ciesz się, że Ciebie to nie spotkało ( bo wiesz w życiu są dwie strony - jedna urocza - najwyraźniej Twoja, w której widzisz tylko pozytywy i druga - wtedy moja - w której widzisz jak wiele smutnych osób pląta sie pod nogami tych pierwszych niezauwazenie)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:35   #64
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

mi jest tak samo zal mlodych aktorow i ogolnie dzieciakow ktore musza pracowac..
a ze w branzy nie jest to szokujace? wiekszosc ludzi nie jest w branzy, chyba wiec mamy prawo byc tym zszokowani? ja jestem.
dziwie sie zwlaszcza rodzicom, a jeszcze bardziej jak pozwalaja im na samodzielne wyjazdy.
zdania nie zmienie ze takie dzieciaki wiele traca.
zreszta sama piszesz ze nie ma roznicy czy obcas duzy czy maly... ale czy wogole obcas tak. i te cwiczenia, zajecia.. ja bym chyba zwariowala :P zwlaszcza w tym wieku jak duzo osob to jeszcze takie chodzace wulkany energii. nikt mi nie wmowi ze taki zawod nic nie zmienia w zyciu. dla mnie bylo jest i bedzie glupota ze z dzieci sie robi modelki.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:00   #65
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

dla mnie tez. coz rozni ludzie rozne poglady. kazdy ma prawo do swojego zdania.

"makijaż nie psuje cery"

yy..
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:00   #66
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

a nie żal wam np. dzieciaków które od 3 roku życia trenują balet i całe swoje życie poświecają tańcowi ? Nie żal wam dzieciaków które się prkatycznie rodzą ze skrzypcami w dłoniach ?

Szczerze - póki to pasja to rozumiem każde poświęcenie i czasem żal mi, że nie urodziłam się kimś takim nawet za cenę piaskownicy w wieku 6 lat - gdybym mogła spojrzeć teraz na półkę pełną medali, gdybym mogła sobie powieścić tak jak ona na ścianie swój idealny portret - kij z "dziecieństwem" - dziecinstwo to nie wiek to stan ducha wolałabym być może i dla innych szurnięta wariatką w wieku lat 20 która chodzi w różowej mini i się cieszy do wszystkiego a w domu patrzy na medale niż uśmiechająca sie do wspomnien posadzana o zazdrosc na kazdym kroku ( jak to na wizazu jest - cos ci nie odpowiada, jestes zazdrosny bo jestes nikim) studentka ktorej jedyne co zostalo do wybicia sie to skorty literowe przed nazwiskiem...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:04   #67
MadameAmbra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 64
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Jej rodzice uznali najpewniej, że to wiek w sam raz, by zaczęła harować.
__________________
MadameAmbra
MadameAmbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 22:12   #68
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
dla mnie tez. coz rozni ludzie rozne poglady. kazdy ma prawo do swojego zdania.

"makijaż nie psuje cery"

yy..
No nie psuje. Modelki mają wykonywane makijaże zazwyczaj sprawdzonymi kosmetykami dobrej jakości. A po sesji makijaż zmywają i po krzyku. Słuchając wypowiedzi modelek w wywiadach wnioskuję, że na codzień większość nie nosi tapety, żeby pozwolić skórze oddychać, więc chyba ich cera nie cierpi tak bardzo.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:20   #69
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a nie żal wam np. dzieciaków które od 3 roku życia trenują balet i całe swoje życie poświecają tańcowi ? Nie żal wam dzieciaków które się prkatycznie rodzą ze skrzypcami w dłoniach ?

Szczerze - póki to pasja to rozumiem każde poświęcenie i czasem żal mi, że nie urodziłam się kimś takim nawet za cenę piaskownicy w wieku 6 lat - gdybym mogła spojrzeć teraz na półkę pełną medali, gdybym mogła sobie powieścić tak jak ona na ścianie swój idealny portret - kij z "dziecieństwem" - dziecinstwo to nie wiek to stan ducha wolałabym być może i dla innych szurnięta wariatką w wieku lat 20 która chodzi w różowej mini i się cieszy do wszystkiego a w domu patrzy na medale niż uśmiechająca sie do wspomnien posadzana o zazdrosc na kazdym kroku ( jak to na wizazu jest - cos ci nie odpowiada, jestes zazdrosny bo jestes nikim) studentka ktorej jedyne co zostalo do wybicia sie to skorty literowe przed nazwiskiem...

ok to twoje zdanie. moze widocznie jestes typem karierowiczki ktora za cene popularnosci i pieniedzy zrobi wiele ( nie mowie ze wszystko)

ja tam za nic bym nie oddała mojego dziecinstwa lat mlodzienczych, pierwszych lez i porazek, wypadow ze znajomymi, czasu spedzonego z przyjaciomi, pierwszych ciezko zarobionych pieniedzy, nie musze dumnie chodzic z podniesiona glowa i slyszec glosu ludzi zazdrosnych i złowrogich. nie mam obawy ze faceci leca na moja sławe, na moje pieniadze-; co grozi pieknym i bogatym. zamiast idealnego portretu na scianie mam album pełen zdjec i swiadomosc ze nic mnie w zyciu nie ominelo...moze faktycznie mialam inne zycie od ciebie. nigdy nie zylam w stresie, nie zylam pod presją, nie mialam OBOWIAZKOW bedac dzieckiem. moze mam inne poglady.moze potrafie docenic to co mam... a moze poprostu wyrosłam juz z marzen i trwado stąpam po ziemi. 3 literki przed nazwiskiem? oj tak szczegolnie teraz gdy zaczynam kolejny kierunek studiow
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:29   #70
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

ja sie zastanawiam czemu wy sie uzalacie nad jedna 14 latka - czy ktos sie np. przyklad uzala nad Alessandra Ambrossio, Natalia Wodianowa - zaczęły jako 15 latki, Ana Beatriz Barros zaczęła również jako 14 latka

czy ktoś tak naprawdę pyta o ich dzieciństwo ? Pytacie o jedna jedyna przypadkowo włąśnie zaczynając 14 ale nie patrzycie na te które chociaż już nieco starsze to zaczynały tak jak ona...


Albo taka Edyta Herbuś - myślicie, że ona potrafi tańczyć bo się rok przed pierwszym tańcem z gwiazdami za to wzięła ?

Nikt kompletnie nikt o tym słowa nie mówi, nikt się nad tym nie użala - więc nie rozumiem skąd to oburzenie na hasło "14 latka modelka" przez osoby które tak naprawdę nie zagłebią się w tematyke i pojęcia nie mają ile osób które pewnie same podziwiają musiało poświęcić dzieciństwo za cenę pasji

Btw. kamila2006 jeżeli dla Ciebei pasja to coś dla karierowiczów i poszukiwaczy popularności to wybacz - nie wspólczuje sobie ale Tobie.

A co do literek - dla mnie to już 3 literki znaczą w tym świecie co raz mniej - z 3 literkami dalej jest się szaraczkiem to akurat już "standard" - ja mówię o 2 albo 4 literkach już. I życzę powodzenia ( szczerze żeby nie było, że to ironia) na drugim kierunku - ja zaczynam za rok drugi
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:33   #71
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

no nie uzala sie bo mam tu akurat do czynienia z 14.. nawet nie wiedzialam ze reszta co wypisalas tez tak zaczynala... tu mamy konkretny przyklad i hm... no razi! :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 22:49   #72
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

dodam jeszcze, że Lima zaczynała zabawe z pozowaniem/modelingiem ( robiąc w centrach handlowych) w wieku 13 lat.... no i jeszcze wspominana Kate Moss - zaczęła jako 14 latka


nikt tego nie nagłaśnia i nikt tak naprawdę nie zastanawia sie nad tym jak 18 latka na przykład znalazła się w gronie aniołów VS - a prawda jest taka, że w jeden rok tego nie dokonała, w jedne rok mało kto staje się z szarej myszki super gwiazdą trzeba na to torche czasu i wyzeczen

Jasne sa modelki jak Heidi czy Claudia Schiffer ktore zaczynaly w wieku 17 lat.. ale te ktore zaczynaly kolo 14/15 to tez nie rzadkosc...


i jeszcze jedna sprawa : dla mnie to blizniaczo podobne do kwestii anoreksji w tym zawodzie - niby kazdy o tym wie ale ktos sie tym naprawde zainteresowal jak ktoras umarla.. nie ma sie co oszukiwac - kiedy trzeba cos powiedziec to wszyscy sazszkowowani.. ale dopiero wtedy kiedy ktos zada pytanie bo normalnie nikt o nic nie pyta i to jest smutne a nie 14 letnia modelka.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 07:56   #73
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

ja sie nad nikim nie uzalam. nie interesuje mnie ani ich ani innych zycie. mowilam caly czas o sobie ze ja bym nie poswiecila swojego zycia dla takiego zawodu. nie chcialabym jesc listka sałaty patrzac jak moi znajomi zajadaja sie pizza i kebabami. w glowie mam caly czas wywiad Agnieszki Włodarczyk ktora przez wiele lat nienawidzila swojej matki za to ze zmarnowala jej dziecinstwo wlasnie ciaglym chodzeniem na castingi, włoczeniem po agencjach modelek, szpilkach i ciagle w makijazu ( jak sama wspominala nawet z psem czy na smietnik zawsze musiala wygladac pieknie bo nigdy nie wiadomo kogo spotka kto gdzie i jak zrobi jej zdjecie). pasja pasją rozumiem sporty ktore promuja zdrowa zywnosc i zdrowy tryb zycia (zero picia i palenia) a modeling? wychodzone chore czesto uzaleznione od uzywek kobiety zyjace na kawie i blonniku. (nie mowie ze wszystkie!)

coz nie ma sie co spierac. bo tu kazdy ma swoje racje swoje poglady. trzeba to szanowac.

eyo Tobie również życzę powodzenia.(szczerze) i moze ciut wiecej optymizmu
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 10:17   #74
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ja sie nad nikim nie uzalam. nie interesuje mnie ani ich ani innych zycie. mowilam caly czas o sobie ze ja bym nie poswiecila swojego zycia dla takiego zawodu. nie chcialabym jesc listka sałaty patrzac jak moi znajomi zajadaja sie pizza i kebabami. w glowie mam caly czas wywiad Agnieszki Włodarczyk ktora przez wiele lat nienawidzila swojej matki za to ze zmarnowala jej dziecinstwo wlasnie ciaglym chodzeniem na castingi, włoczeniem po agencjach modelek, szpilkach i ciagle w makijazu ( jak sama wspominala nawet z psem czy na smietnik zawsze musiala wygladac pieknie bo nigdy nie wiadomo kogo spotka kto gdzie i jak zrobi jej zdjecie). pasja pasją rozumiem sporty ktore promuja zdrowa zywnosc i zdrowy tryb zycia (zero picia i palenia) a modeling? wychodzone chore czesto uzaleznione od uzywek kobiety zyjace na kawie i blonniku. (nie mowie ze wszystkie!)

coz nie ma sie co spierac. bo tu kazdy ma swoje racje swoje poglady. trzeba to szanowac.

eyo Tobie również życzę powodzenia.(szczerze) i moze ciut wiecej optymizmu

No właśnie, szkoda osób, które mają zmarnowane dzieciństwo. Jeżeli ktoś decyduje się sam na karierę i sprawia mu to przyjemność, bo dopiero zaczyna, to ok. Ale nie mogę patrzeć na ludzi, którzy chcą ze swoich dzieci na siłę zrobić gwiazdy. To nie jest w porządku, ale takich ludzi się prawdopodobnie nie zmieni. Oni wiedzą swoje i chcą robić karierę dziećmi, czy ich pociechy tego chcą, czy też nie. Smutna rzeczywistość.
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:52   #75
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ja sie nad nikim nie uzalam. nie interesuje mnie ani ich ani innych zycie. mowilam caly czas o sobie ze ja bym nie poswiecila swojego zycia dla takiego zawodu. nie chcialabym jesc listka sałaty patrzac jak moi znajomi zajadaja sie pizza i kebabami. w glowie mam caly czas wywiad Agnieszki Włodarczyk ktora przez wiele lat nienawidzila swojej matki za to ze zmarnowala jej dziecinstwo wlasnie ciaglym chodzeniem na castingi, włoczeniem po agencjach modelek, szpilkach i ciagle w makijazu ( jak sama wspominala nawet z psem czy na smietnik zawsze musiala wygladac pieknie bo nigdy nie wiadomo kogo spotka kto gdzie i jak zrobi jej zdjecie). pasja pasją rozumiem sporty ktore promuja zdrowa zywnosc i zdrowy tryb zycia (zero picia i palenia) a modeling? wychodzone chore czesto uzaleznione od uzywek kobiety zyjace na kawie i blonniku. (nie mowie ze wszystkie!)

coz nie ma sie co spierac. bo tu kazdy ma swoje racje swoje poglady. trzeba to szanowac.

eyo Tobie również życzę powodzenia.(szczerze) i moze ciut wiecej optymizmu
no widzisz, Włodarczyk zmusiła do tego matka.

a skąd wiesz, ze te nastoletnie modelki nie pracują w modelingu dlatego, ze chcą?

PS i ogólnie zgadzam się z eyo
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 17:02   #76
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ale jaka nieszczesliwa historie dopisac? przeciez to oczywiste ze jak robi kariere to nie chodzi w calkowicie normalnym trybie do szkoly, nie chodzi czesto na pizze z przyjaciolmi czy do kina, omina ja pierwsze nastolatkowe imprezy i generalnie ma zobowiazania i musi czegos pilnowac. to jest praca. a mi szkoda osob ktore pracuja w mlodym wieku bo duzo je omija.
wydaje mi się ze większość z nich czuje się szczęsliwa bo nie wie ile je omija mają pewnie nadzieję ze zrobią karierę taką jak np kate moss czy heidi klum a prawda jest taka ze o wiekszości z nich napiszą ze 3-4 artykuly w gazecie kilka informacji w necie i więcej o nich nie słychac

szkoda mi jej bo skoro chodzi po wybiegach i ma sesje to raczej nie ma za wiele czasu na spotkania ze znajomymi, ploty z koleżankami itp
ja jestem od niej niewiele strasza i nie wyobrażam sobie zycia bez stania godzinami na przystanku autobusowym kiedy pada deszcz gadając z kolezanką, jezdzenia na rowerze, zajęci tanecznych z przyjaciółkami, no i wszelkie wypady do kina, na zakupy trwające czasem od otwarcia do zamknięcia sklepów oraz wszystkie te imprezy, zabawy a nawet szkolne dyskoteki

może czasem zazdroszczę (przyznaję się bez bicia) takim osobom ale w sumie to sądzę ze jednak 14 lat to jednak bardzo mało --> przecierz to 1/2 klasa gimnazjum
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:35   #77
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez Lilla My Pokaż wiadomość
chyba jedna z najmłodszych modelek odnosząca taki sukces... nie uważacie ze jest za młoda?
Nie ma starszych modelek od niej. Jak się chce zacząć karierę to niestety tylko w tym wieku, bo potem jest duuuużo po fakcie
Światowi znawcy zaangażowani w modelling uważają, ze modelki sa dużo bardziej dojrzałe emocjonalnie i społecznie niż ich równolatki, właśnie ze względu na szybkie rozpoczęcie kariery. Psychicznie 20 letnia modelka=26 dziewczyna. Żyją intensywniej, przeżywają wszystko szybciej, więc są duuuużo bardziej dojrzałe

Dużo osób tu pisze trochę dziwne rzeczy o życiu modelek. Obejrzyjcie sobie program o młodych modelkach prowadzony przez Petrę Nemcovą - chodzą na pokazy i mają zlecenia na fotki, ale przecież nie codziennie. Mają mnóstwo czasu na spotkania ze znajomymi czy imprezy - choćby niechlubny przykład Kate Moss, największej imprezowiczki świata mody
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 23:27   #78
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez picnic Pokaż wiadomość
Ana Carolina Reston

Zacytuję jeden z portali:
"Ana Carolina, mająca 174 cm, wzrostu ważyła zaledwie 40 kg. Ostatnio odżywiała się jedynie pomidorami i jabłkami. Modelką była od 13. roku życia."

Myślę, że komentarz jest zbędny.
z tego co wiem te zdjecia sa po obrobce w PS zaden szanujacy sie fotograf nie zrobilby sesji dziewczynie tak wychudzonej w zaawasnowanej anoreksji chybaze to byla kampania przeciw anoreksji
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:47   #79
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
z tego co wiem te zdjecia sa po obrobce w PS zaden szanujacy sie fotograf nie zrobilby sesji dziewczynie tak wychudzonej w zaawasnowanej anoreksji chybaze to byla kampania przeciw anoreksji
Tak, te zdjecia są przerobione w PS. Poza tym dziewczyny które mają anoreksję nie są dopuszczane przez swoje agencje do pracy, bo mogą zniszczyć reputację tej agencji. Nikt nie zatrudniłby na pokaz czy do sesji modelki, która jest w takim stanie, bo to antyreklama.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 21:38   #80
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: JAC Monika Jagaciak 14 letnia modelka

Monika teraz odnosi bardzo duże sukcesy w świecie mody! Podczas tygodnia mody w Nowym Jorku pojawiła się na naprawdę dużej liczbie pokazów w tym takich domów mody jak Calvin Klein, Marc Jacobs czy Ralph Lauren.
A pomyśleć, że ma dopiero 15 lat!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00430m.jpg (40,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00250m.jpg (38,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20p7i82.jpg (34,4 KB, 75 załadowań)
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.