robienie na czarnym br±zu? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-21, 12:06   #1
iwonka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 15

robienie na czarnym br±zu?


witam! mam dylemat. jestem naturalna blondynka, ale od kilku lat farbuje w³os na czarny kolor. teraz jednak chcia³abym przej¶æ do br±zów, lecz nie przez dekoloryzacjê. czy mo¿liwe by³o by pofarbowanie tych w³osów od razu farba i doprawianie ich szamponem do br±zów z henn±? czy da³o by jakie¶ efekty? u¿ywam taki szampon i mam br±z refleksy miejscami.
iwonka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:11   #2
201606210931
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

chcesz na czarne w³osy po³o¿yæ br±zow± farbê? gdy ¶wiat³o bêdzie siê odbijaæ zamiast bia³ych refleksów mog± byæ ciemnobr±zowe, ale optycznie ca³o¶æ jako fryzura nie bêdzie efektu.
Z czerni mo¿esz zej¶æ te¿ pasemkami, ale osobi¶cie wybra³abym dekoloryzacjê u dobrego fachowca.
201606210931 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:14   #3
iwonka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

no w³asnie dekoloryzatorem za bardzo nie chce. a i tak ciê¿ko je znale¿æ w sklepach bo szuka³am ju¿. a pasemkami to jaka¶ ró¿nica by by³a?
iwonka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:16   #4
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 825
GG do Dunka
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

Najlepiej wybraæ siê do fryzjera
Dunka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:19   #5
iwonka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

no w³a¶nie te¿ bym wola³a sama bo za farbowanie itp, du¿o sie p³aci a ja jestem za domowymi kuracjami
iwonka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:32   #6
201606210931
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

nie radzê eksperymentowaæ w domu ze schodzeniem z koloru. Na prawdê. Pó¼niej du¿o wiêcej wydasz na kuracje zniszczonych w³osów ni¿ za dekoloryzacjê. A niedaj boze jakby z kolorem nie wysz³o.
Pasemkami schodzi siê tak, ¿e na czarnych w³osach fryzjer rozja¶nia pasemka na które k³adzie farbê, ale czerñ z br±zem, blondem albo rudym nie wygl±da ciekawie. Wiem z w³asnego do¶wiadczenia.

dekoloryzjacja to nic innego jak mocne rozja¶nianie w³osów i po³o¿enie farby. Ale na prawdê nie rób tego w domu. Mo¿esz sobie popaliæ w³osy.

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2010-09-21 o 12:34
201606210931 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:35   #7
madimadi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowitzzz
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

bez dekoloryzacji profesjonalnej i tej z "drogerii" nie masz co liczyæ niestety na przej¶cie z czerni w br±z. udaj siê do fachowca lub zapu¶æ odrosty i obetnij w³osy i zafarbuj br±zem ;> to ekstremalna przemiana lecz mojej kochanej fryzjerce to siê uda³o i z czarnych przesz³am na orzechowy, jasny br±z bez dekoloru
__________________
Wiza¿ - internetowo i realnie !

madimadi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 12:36   #8
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 825
GG do Dunka
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

Cytat:
Napisane przez iwonka91 Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie te¿ bym wola³a sama bo za farbowanie itp, du¿o sie p³aci a ja jestem za domowymi kuracjami
Na niektórych rzeczach nie warto oszczedzac... to nie jest "domowa kuracja" tylko skomplikowany fryzjerski zabieg
Dunka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:44   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

nie zejdziesz z czerni do ja¶niejszego koloru bez dekoloryzacji b±d¼ rozja¶niacza

polecam zainteresowac siê tym produktem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acz-koloru.htm

ma bardzoo dobre oceny, nie niszczy w³osów jak np. rozja¶niacz i przy schodzeniu z czerni do br±zu w³osom nie powinno siê nic staæ - bo pewnie mog³aby¶ go krócej na w³osach potrzymac ni¿ dziewczyny marz±ce o blondach
ale takie tanie to to nie jest

podliczmy
50z³ dekoloryzacja (no bo trzeba to kupic w internecie wiec z przesy³k±)
farba ok. 20z³ - a jak masz d³ugie w³osy to dwie wiêc 40z³

no i ju¿ mamy prawie stówkê

ja na swoich w³osach czarnych za 80z³ zrobi³am u fryzjera jasny baleja¿ celem schodzenia z tej czerni
wiêc pomy¶li czy siê op³aca w domu w to bawiæ
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-09-21 o 12:46
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:45   #10
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 935
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

Cytat:
Napisane przez iwonka91 Poka¿ wiadomo¶æ
witam! mam dylemat. jestem naturalna blondynka, ale od kilku lat farbuje w³os na czarny kolor. teraz jednak chcia³abym przej¶æ do br±zów, lecz nie przez dekoloryzacjê. czy mo¿liwe by³o by pofarbowanie tych w³osów od razu farba i doprawianie ich szamponem do br±zów z henn±? czy da³o by jakie¶ efekty? u¿ywam taki szampon i mam br±z refleksy miejscami.
przeczyta³a¶ tytu³ tego forum ??? czy nie umiesz czytaæ kolezanko ?
__________________

KNK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 15:55   #11
iwonka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

a ty nie widzisz ¿e ja zada³am pytanie i otwo¿y³am nowy w±tek? wiêc sie nie wtryniaj jak nie chcesz pomóc grzecznie radze "kole¿anko"
iwonka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 17:11   #12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

Cytat:
Napisane przez iwonka91 Poka¿ wiadomo¶æ
a ty nie widzisz ¿e ja zada³am pytanie i otwo¿y³am nowy w±tek? wiêc sie nie wtryniaj jak nie chcesz pomóc grzecznie radze "kole¿anko"
Troche kultury. KNK dobrze napisal. Pytanie zadalas na "wizazystce" a powinnas na podforum fryzjerskim. Twoje "grzecznie radze" chamskich tonem nikogo tu nie interesuje.
Nastepnym razem korzystaj z wyszukiwarki i sluchaj bardziej doswiadczonych forumowiczow zamiast na nich naskakiwac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 17:46   #13
iwonka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

mój hamski ton? a to ¿r ja nieumiem czytaæ to wcale nie by³o nie mi³e? to ¿e jestem mniej do¶wiadczona nie znaczy ¿e nie mam prawa czuc sie ura¿ona. a to ¿e w z³ym miejscu zada³am pytanie wystarczy³o powiedzieñ delikatnie bo niby sk±d mog³am wiedzieæ, prawda? a nie od razu nalatywac ¿e nie potrafie czytac.
iwonka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 17:58   #14
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 417
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

To nie tak, ¿e "tylko b³±d" i ju¿ siê w¶cieka kto¶ i naje¿d¿a na Ciebie. Po prostu przed za³o¿eniem nowego w±tku powinno siê przeczytaæ regulamin tego forum, sprawdziæ czy nie ma podobnego w±tku przez wyszukiwarkê ju¿ o sprawdzeniu jakie to forum nie wspominaj±c, przecie¿ to oczywiste. Do tego nie trzeba byæ bardziej do¶wiadczonym. Uwaga o tym, ¿e nie potrafisz czytaæ by³a trafna. Przecie¿ przez tak± nieuwagê czy lekcewa¿enie zasad panuj±cych na forum za¶miecasz je. Czyli dodatkowa praca dla modów+punkty karne dla Ciebie+utrudnienie w wyszukiwaniu czego¶ przez nas+wszystkie informacje na temat schodzenia z czerni nie bêd± w jednym miejscu bo ka¿da osoba za³o¿y nowy w±tek+wiza¿ bêdzie wolniej siê ³adowa³.
Naprawdê tak trudno pomy¶leæ przed za³o¿eniem nowego w±tku? To by wiele wszystkim u³atwi³o, tak¿e Tobie, bo na fryzjerskim wiêcej osób bêdzie wiedzia³o co¶ na temat farbowania.

Poza tym KNK dobrze napisa³(a) , to nie by³o niemi³e, do tego powiedzia³(a) to z u¶miechem, ¿artobliwym tonem .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ew± Chodakowsk±--- bêdzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2010-09-21 o 18:00
kmb1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 18:06   #15
iwonka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

ka¿dy odbiera inaczej, z reszta ja te¿ napisa³am ¿artobliwym tonem a kole¿anka poni¿ej nalecia³a ¿e rzekomo ja jestem nie mi³a. a co do fora to po prostu niedopatrzenie i tyle. a wychodzi³o by na to ¿e pani tez czytac nie potrafi i te poprzednie gdy¶ ja te¿ ¿artobliwie napisa³am dodaj±c tak¿e u¶miech, lecz wszystkie skacz± do mnie a nie do pani która zaczê³a.
iwonka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 18:23   #16
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 417
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

Pozwolê sobie zacytowaæ :
"wiêc siê nie wtryniaj" , "grzecznie radzê"
w tym przypadku wypowied¼ nie zosta³a napisana ¿artobliwym tonem.
I KNK nie zaczê³a tej pyskówki.

My¶lê, ¿e nie powinna¶ wypowiadaæ siê na forum w ten sposób i zacz±æ pisaæ dopiero jak och³oniesz po z³o¶ci jaka Ciebie ogarnê³a po wypowiedzi KNK.

A co do tematu w±tku - jest ju¿ kilka tego typu, na których jest wiele postów podpowiadaj±cych co zrobiæ w dok³adnie takiej samej sytuacji.

Moderatorów prosi³abym o usuniêcie tego w±tku .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ew± Chodakowsk±--- bêdzie : 55kg
kmb1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 18:33   #17
iwonka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

a powiedz mi w takim razie jeste¶ adwokatem knk? skoro nie to po co w ogóle za ni± odpowiadasz? zacze³a i sie zchowa³a, a ty jakies wywody prowadzisz. a jak bede porade potrzebowa³a co do pisac jak i gdzie to o nia poproszê, ale na pewno nie Ciebie.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

a tak po zatym skoro tak ci ¿le to nie czytaj i skrêæ na inny w±tek i tam praw kazania ciociu dobra rado
iwonka91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-21, 18:58   #18
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 253
Dot.: robienie na czarnym br±zu?

Radze zapoznac sie najpierw z forum i zasadami jakie tu panujä.
Co do Twojego problemu takie wätki sie powtarzaly ,wiec zamiast dublowac temat warto uzyc wyszukiwarki i poczytac troche.
Wätek zamykam.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-21 o 19:00
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.