zmiana koloru z blondu na ciemny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-17, 18:24   #1
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132

zmiana koloru z blondu na ciemny


mam problem!!!!!moj naturalny kolor to
brąz(zawsze farbowałam sobie wlosy tylko na ciemny kolor no i na to pasemka)!!!teraz mam na glowie blond!!!włosy mocno mam rozjasnione!!!chociaż niektóre paski na głowie mam ciemnego koloru!!!!bardzo chce wrócić do poprzedniego koloru!!!!!!żałuje że je pofarbowałam!!!!!! prosze napiszcie mi czy jest możliwość zmiany koloru z jasnego na ciemny czy nie wyjdzie mi zielony kolor albo coś!!!!!nie chce juz tych włosów bo się źle w nich czuje!!!!normalnie jak żółty kurczak myślałam nad farba "NATURIA COLOR" (palona kawa) kiedyś caly czas nią farbowałam i było wszystko ok!!!!ale czy teraz moje włosy przyjmą ten kolor spowrotem????prosze napiszcie mi coś na ten temat!!!!!Pozdrawiam!!!!: cmok:
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 20:26   #2
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

hejka ja z jasnych farbowalam na czarny - bez problemu - co do brązów nie wiem
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:52   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Klaudii z przefarbowaniem na ciemniejszy nie powinno byc problemu , ale musisz się liczyc po pierwsze z tym , że kolor może wyjśc i prawdopodobnie wyjdzie jasniejszy niż na opakowaniu, po drugie z rozjasnianych włosów dośc szybko będzie się spierał , czyli , że kilka razy będziesz musiała zafarbowac włoski cześciej niz robiłabys to normalnie ( u mnie kolor na jasne włosy chwycił bez prześwitów po kilku myciach dopiero po trzecim farbowaniu co niecałe trzy tygodnie). Noi nie zapomnij o odżywach
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 06:55   #4
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

no o odżywkach nie zapomne!!!!:P jak narazie to chce zrobic sobie tak jak napisalam zwykla farba za 5 zl. NATURIA COLOR zeby zobaczyc rezultaty no i to bedzie jeden z ciemnejszych kolorow czyli palona kawa!!!!!a potem zrobie juz sobie inna farba dziekuje bardzo za komentarzyki!!!!!
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 11:19   #5
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Przytaknę koleżankom. Zmiana powinna wyjść bardzo dobrze, ale jak już wspomniano kolor na poczatku bedzie miał jaśniejsze "prześwity" i niestety, spierał się będzie doscyć intensywnie przez jakiś czas. Wiem - sama przechodziłam. W każdym razie po trzech, czterech farbach powinno się "unormować" A jeszcze a`propos farby. Pomimo śmiesznej ceny , Joanna o której piszesz jest moim zdaniem wyśmienita. Farbuję ją włoski od jakiegoś czasu, kolor wychodzi śliczny, nie spiera się i nie niszczy włosów tak jak np. Garnier. Przynajmniej moich. Pozdrawiam i powodzenia
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 12:51   #6
klaudii17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 132
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

niom wiec jak narazie to bede tylko kupowac ta wlasnie farbe a jesli juz zauwaze ze kolor sie w jakis sposob dluzej utrzymuje na glowie to wtedy kupie droższą:P słyszałam że farba "LONDA COLOR" też się długo utrzymuje i nie płowieje!!!!!!więc chyba się później na nią skusze:P
klaudii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:53   #7
rysia5
Raczkowanie
 
Avatar rysia5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wielkie Drogi
Wiadomości: 73
Send a message via Skype™ to rysia5
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

no właśnie drogie Panie, podepnę się pod ten wątek ze swoim pytaniem, żeby nie zaśmiecać forum mam podobny problem, otóż mam włosy rozjaśniane do jasnego blondu i robię to już długo długo. to zniszczyło mi włosy a dodatkowo męczę je suszarką i szczotką. Pomyślałam ze chciałabym skończyć z rozjaśnianiem i zafarbować sobie włosy na jasny brąz-karmelowy. Tylko pozostaje pytanie jak na to mogą zareagować moje włosy? Czy zostanie mi jeszcze cos na głowie? Jak włosy reagują na farbowanie na ciemniejszy kolor? zniszczą się jeszcze bardziej? a może nie powinnam ryzykować??
__________________
"Bo teraz serca mam dwa..." Oliwka i Lenka
rysia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-03, 09:26   #8
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Hej Rysia Widzę, że też myślisz nad zmianą koloru
Ja myślę, że powinnaś najpierw zadbać o kondycję włosów, żeby były mocne a potem iść do jakiegoś dobrego fryzjera

Ja mam obecnie czarne włosy, ale chcę wrócić do naturalnego koloru i też się boję, że gdybym zrobiła nagle dekoloryzację, to wypadłoby mi pół włosów z głowy Tymbardziej, że ja jak już odzyskam swój kolor, to znów będę przyciemniać, ale już nie na czarny.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 09:29   #9
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Polecam wątek brązowowłose farbowane http://www.wizaz.pl/forum/showthread...3ose+farbowane
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 13:38   #10
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Hej! niedługo sama planuję przejście z jasnego blondu do ciemnego blondu lub kasztanowego brązu... ale z tego co słyszałam, to farbowane na jasno włosy mocniej chwytaja farbę. Jak robiłam sobie ciemniejsze włosy z tyłu, kolorem "głęboki szatyn" garniera, zamiast brązu wyszedł mi czarny.... dopiero po miesiącu zaczął się spierać... i nie było w nim jaśniejszych prześwitów, dziwne moze moje włosy są nienormalne. w każdym razie życze powodzenia w przyciemnianiu włosów, napiszcie koniecznie jakie efekty !!
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 18:20   #11
N_atalia
Raczkowanie
 
Avatar N_atalia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: .......
Wiadomości: 42
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

hej gdy farbujemy wlosy na kolory ciemne to jest to dosyć bezpieczny zabieg...niestety włosy rozjasniane cierpią na tym najbardziej !! wszystkie dekoloryzatory, rozjasniacze itp. uszkadzają strukture włosa i sprawiają, że wlos staje się bardzo porowaty.
N_atalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 16:59   #12
rysia5
Raczkowanie
 
Avatar rysia5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wielkie Drogi
Wiadomości: 73
Send a message via Skype™ to rysia5
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

tak sie zastanawiam nad ta zmiana koloru ale strasznie sie boje jak moje wloski to odbiora. ale chyba wybiore sie do fryzjerki i zapytam co ona o tym mysli tyle ze boje sie ze ona mnie przekona do farbowania bez wzgledu na to czy to korzystne czy nie, bo bedzie chciala zarobic:/ dlatego bardzo mi zalezy na Waszej opinii bo wiem ze bedzie obiektywna wiec prosze piszcie dalej
__________________
"Bo teraz serca mam dwa..." Oliwka i Lenka
rysia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:00   #13
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Ja tez intensywnie mysle o sciemnieniu. Wlasciwie juz sie zdecydowalam, nie wiem tylko czy isc do fryzjerki czy zrobic to w domu. Boje sie ze wyjda mi zielone wloski... albo wyjda za ciemne...

dziewczyny ktore "sciemnialy" b. jasny blond : po jakiej farbie uzyskalyscie ciemny, naturalny blond? HELP !
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 20:19   #14
Kurczak23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Talking Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Moj naturalny kolor to ciemny braz.6 lat temu postanowilam rozjasnic i bylam bladynka przez 5 lat.Na poczatku mialam piekne w miare grube i dlugie wlosy.Stopniowo fryzjer obcinal mi coraz krocej i krocej az w zeszlym roku kupilam Garniera-sredni braz i sama przefarbowalam.Minol juz prawie rok.Przez rok nie podcinalam koncowek,wlosy odzyskaly blask i bardzo szybko rosna.Nie zaluje!
Kurczak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 19:19   #15
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Nie chciałam zakładać nowego wątku aby zadać to pytanie, więc podczepie się pod ten wątek Mianowicie od zawsze mam jasne włoski ( mój naturalny to średni blond ) farbuje na jasny (słoneczny) blond , przyznam ze zmeczylo mnie juz ciągłe dopracowywanie włosów podczas farbowania bo jak wiadomo ciezko uzyskac ładny ( nie żółty ) blondzik. Ostatnio zastanawiam się nad zmianą kolorku na jasny brąz, tylko zupełnie nie wiem czego się moge spodziewac bo nigdy nie farbowałam na ciemniejszy kolor. Wiem,że farbujac z ciemnych na jasne moga powstac żółte lub pomaranczowe wlosy czy w przypadku farbowania na odwrot tez moze zdazyc sie jakas "wpadka" typu np zamiast jansego brązu "czarne włosy" ? Dodam,ze mam delikatne, proste włoski, niezniszczone i nie rozjasniane rozjasniaczami.prosze o jakąs rade jesli jest mi ktos w stanie pomoc;-)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:23   #16
Kurczak23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Talking Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

Droga Soft..
na wlasnych doswiadczeniach wiem ze jezeli bys uzyla dobrej farby (garniera lub loreal)i najpierw pomalowala ciemnym blondem zeby stopniowo przyciemniac kolor badz jasnym brazem ale musialabys go dluzej potrzymac na wlosach zeby lepiej sie przyjal-niebyloby wiekszych problemow.Latwiej malowac z jasnego na ciemny niz odwrotnie.
Kurczak23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 18:53   #17
Playgirl_1
Przyczajenie
 
Avatar Playgirl_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: zmiana koloru z blondu na ciemny

To ja tez podczepię się pod ten wątek, bo akurat mam ten sam problem, chcę przyciemnić włosy blond na jakiś ładny brązik. Nie wiem jaką farbę kupic alby kolor chwycił w miarę równomiernie i bez prześwitów ;/ Czy mogłybyście doradzić mi jakich farb Wy zastosowałyście?
Pozdrawiam!!
Playgirl_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.