Nie wiem jakich kosmetyków powinnam używać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 18:34   #1
aleksandra8210
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra8210
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań/Kołobrzeg
Wiadomości: 20

Nie wiem jaki podkład wybrać, by nie zaszkodzić skórze


Mam wielki problem. Za jakiś miesiąc wybieram się na wesele i chciałabym ładnie wyglądać. Jestem jednak po kuracji antybiotykiem Zineryt w związku z moim problemem z trądzikiem. Lekarz zabronił mi używania podkładów, pudrów. Na wyjątkowe okazje mam używać kolorowych kosmetyków aptecznych. Moje pytanie brzmi: jaki produkt wybrać, żeby nadał skórze ładny kolor, zakrył niedoskonałości a jednocześnie matowił ale nie wysuszał skóry, bo i tak wysuszył ja antybiotyk. Bardzo proszę o radę.
aleksandra8210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:52   #2
MilenaWoj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Nie wiem czym pielęgnować cerę-ratunku!

Witam! Już nie wiem czym mam pielęgnować cerę-wydaję mi się,że mam mieszaną lub tłustą z zaskórnikami,których niczym nie mogę zwalczyć. Ostatnio kupiłam sobie piankę i tonik Avon-Solution do cery tłustej,ale za bardzo mnie to wysuszyło,miałam ściągniętą twarz i podrażnienia,chociaż używałam kremu nawilżającego,potem kupiłam żel do cery normalnej,też Avon Solution,no i zaczęły mi jeszcze wyskakiwać pryszcze. Chociaż się nie błyszczę,ale zaskórników i pryszczy chciałabym się pozbyć. A jeszcze oprócz tego mam trochę zmarszczek mimicznych na czole,chociaż mam 23 lata Z garniera żele też mnie za bardzo wysuszają,a z ziaji znowu nie ma żadnych rezultatów. Błagam! Pomóżcie. Czym mam pielęgnować twarz? Jakiego kremu używać?
MilenaWoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:36   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Nie wiem czym pielęgnować cerę-ratunku!

serdecznie Ci odradzam kosmetyki drogeryjne, avony srony, nie twierdze, ze sa calkowicie do kitu, tylko nie dla Ciebie w tym czasie...
kup sobie CETHAPIL zel do mycia twarzy (najlagodniejszy jaki podiasalam, nic nie wyskakiwalo po nim, przy tym troszeczke nawilzal), naprawde polecam, do kupienia tylko w aptece (ok40zl) starcza na dosc dlugo...
do tego rownez apteczny krem nawilzajacy HUMEKTAN (ok11zl za mala tubke, ok25zl za wieksza)...

podreperuj swoja twarz, a potem zajmij sie pryszczami i zaskornikami...

zainwestuj raz a dobrze! a bedzie lepiej
powodzenia

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2009-12-03 o 08:37
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 09:13   #4
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Nie wiem czym pielęgnować cerę-ratunku!

Idź do dermatologa...
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 23:09   #5
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Dot.: Nie wiem czym pielęgnować cerę-ratunku!

cethapil również moge polecić! ale wydaje mi się, że przydałby Ci się też jakiś głęboko oczyszczający żel, ja moge polecic shiseido, pianke do mycia buzi i biotherm biopur, dobry jest też the body shopu z olejkiem z drzewa herbacianego. na to nakładaj jakiś dobrze nawilżający kremik, dobrze gdyby miał jakieś filtry i witamine C. humektan faktycznie jest fajny, ale nie zawiera takich bajerów. A na wieczór możesz używać cethapilu jako demakijażu, potem spryskać buzie np wodą termalną. W razie wyskocznenia jakiejś krostki, działaj punktowo bo inaczej wysuszysz sobie całą buzie ( polecam the body shop olejek z drzewa herbacianego do stosowania na syfki;d)
Jeśli moge dać Ci jakieś rady to unikaj parafiny w kremach i mleczkach do demakijażu, no i ostrożnie też z peelingiem, jeśli już to jakis baardzo delikatny, albo enzymatyczny. A najlepsze wyjście to maseczka oczyszczjąca od czasu do czasu I pij dużo wody niegazowanej, możliwe że masz skóre odwodnioną i potrzeba Ci nawilżenia, a nawet jeśli nie, to i tak wyjdzie Ci to na dobre
Pozdrawiam, mam nadzieje że moje rady się przydadza
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 13:43   #6
madamoiselle
Raczkowanie
 
Avatar madamoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Nie wiem czym pielęgnować cerę-ratunku!

Ja polecam żel do mycia twarzy NEUTROGENA około 15 zł...i tylko wieczorem nim twarz przemywam, mi tylko on pomaga.. wcześniej miałam ogromne problemy z cera.. i krem do twarzy i ciała również tej firmy... jak dla mnie rewelacja.. rano i wieczorem się smaruje nim.. skórę mam taką że tylko mogę używać mydła dla dzieci.. żadnych balsamów i żeli po dprysznic.

od czasu do czasu używam do twarzy kosmetyku w kapsułkach DERMOGALL A+E, są to takie rybki, ukręca się im ogonek i na noc smaruje tym, jest to dosyć tłuste, pachnie jak tran ale skóra jak się rano wstaje to jest taka fajna

powodzenia, napisz na co się w końcu zdecydowałaś i jak efekty
__________________
...nic nie zabierze magii, niech John Lenon zaśpiewa Nam Imagine..



56.

madamoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 18:37   #7
Lady_Marmalade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 16
GG do Lady_Marmalade
Dot.: Nie wiem czym pielęgnować cerę-ratunku!

Na pryszcze to moim zdaniem może ci pomóc niestety tylko dermatolog. Odwiedź aptekę i popytaj o tonik różany Ziaji. Wspaniale odświeża, oczyszcza oraz zmiękcza skórę. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia. Zapewne używałaś Ziaji do zwalczania prysczy. Ale tonik różany sprawdza się znakomicie! Moja siostra ma suchą i podrażnioną skórę, kupiła właśnie ten tonik i powolutku jest coraz lepiej Tonik jest bezalkoholowy i bezpieczny. Odradzam w twoim przypadku jakichkolwiek domowych sposobów na usuwanie przyszczy i zaskórników.
Lady_Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 15:01   #8
Angie_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Jestem z okolic Wrocławia
Wiadomości: 24
Talking Nie wiem czy to dobre forum, ale...

mam pytanie. Chciałabym sobie kupić cielistą pomadkę. Znacie jakieś fajne? Tylko konkretnie, marka i numer. Proszę o pomoc
__________________
Angie_2
Angie_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:24   #9
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Nie wiem czy to dobre forum, ale...

Cytat:
Napisane przez Angie_2 Pokaż wiadomość
mam pytanie. Chciałabym sobie kupić cielistą pomadkę. Znacie jakieś fajne? Tylko konkretnie, marka i numer. Proszę o pomoc
na wizażowym chyba jest wątek "cieliste usta" sprawdź w wyszukiwarce
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 15:35   #10
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nie wiem czy to dobre forum, ale...

w inglocie są cieliste, ja mam starą wersję nr 262, a z nowej to nr 400 coś (chyba 402), kosztuje 20 zł> Ma czarne opakowanie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:00   #11
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
nie wiem na co sie zdecydowac

moze tutaj znajde odpowiedz, juz od bardzo dawna wypowiedzialam wojne swoim rozstepom i uzywam wszystkiego co mozliwe jak narazie bez wiekszych rezultatow(wiem ze nie da sie z nimi nic zrobic jak tylko pokochac) ale dla lepszego wlasnego samopoczucia musze ciagle czyms je smarowac i moj problem polega na tym ze nie wiem na co sie zdecydowac, zastanawiam sie nad bio-oil ,eucerin olejek pielegnacyjny na rozstepy, rescue oil, osiris oil niby wszystko podobne ale rozni sie znacznie w cenie, niestety nie znam skladu tych produktow i nie wiem czy bardzo sie od siebie rozni, moze ktos uzywal i moze cos polecic?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 18:39   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: nie wiem na co sie zdecydowac

Zamiast wydawać kasę na kosmetyki odłóż pieniądze na zabieg laserem- jedyne pewne rozwiązanie problemu.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 19:05   #13
Sandysia_92_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
GG do Sandysia_92_
Dot.: nie wiem na co sie zdecydowac

Ja zmagam się z podobnym problemem... Stosuję kolagen naturalny i efekty są widoczne, a co najważniejsze już nie pojawiają się nowe Jeśli któraś z was byłaby zainteresowana tym "cudeńkiem" to chętnie podpowiem gdzie można kupić go w okazyjnej cenie
Sandysia_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 14:25   #14
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: nie wiem na co sie zdecydowac

Moim hitem na rozstępy jest emulsja dla kobiet w ciąży, Babydream fur Mama, firmy Rossmann, 250 ml za 13 zł
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 14:29   #15
Milutka2012
Przyczajenie
 
Avatar Milutka2012
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: nie wiem na co sie zdecydowac

Ja zaczęłam od serii zabiegów mikrodermabrazji a potem kwasy i krem na rozstępy, zdecydowanie mniej widać, ale nawet nie liczę że kiedykolwiek się ich zupełnie pozbędę.
Milutka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 09:57   #16
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: nie wiem na co sie zdecydowac

a ile Cie kosztowalo jak narazie to wszystko?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:28   #17
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: nie wiem na co sie zdecydowac

Cytat:
Napisane przez Milutka2012 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam od serii zabiegów mikrodermabrazji a potem kwasy i krem na rozstępy, zdecydowanie mniej widać, ale nawet nie liczę że kiedykolwiek się ich zupełnie pozbędę.
O tak mikrodermabrazja spłyci troszke rozstępy tez robie juz 2 serię. Uzywam bio oli ale czy jest skuteczna nie moge jeszcze powiedziec bo używam dopiero tydzień.
Kwasami tez jestem zainteresowana ale nie iwem jaka jest ich skutecznosc i w ilu procentach mozna się pozbyc rozstepów za ich pomoca.
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 17:34   #18
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Nie wiem jakich kosmetyków powinnam używać

Witam,
Myślę, że piszę we właściwym miejscu i mam nadzieję, że nie przesuniecie mojego postu do tematu 'Zmarszczki w młodym wieku', ponieważ niełatwo tam dostać odpowiedź.
Przeglądałam ostatnio katalog z Avonu i najbardziej utkwił mi w pamięci krem wyrównujący koloryt skóry, z linii Anew. Pisze, że znikają po nim przebarwienia po: plamach pigmentacyjnych, plamach brunatnych, śladach po trądziku, znikają też: zaczerwienienia, piegi, poszarzały i nierównomierny koloryt. Oto ten właśnie krem:
http://www.avon.sklep.pl/towar/3984/...ryt-skory.html
Na wszelki wypadek nie zamówiłam tego kremu, gdyż bałam się, że może mi zaszkodzić. Mam teraz delikatną skórę twarzy po silnym leczeniu trądziku. Zostały mi po nim malutkie dołeczki i zaczerwienienia. Czy taki krem mógłby mi pomóc? Trochę obawiałam się, że zawarte w nim chemiczne składniki, mogłyby negatywnie wpłynąć na moją skórę. Nie mam żadnych z wymienionych przebarwień prócz wymienionych pozostałości po trądziku. A może jest jakiś inny, dobry krem, który mógłby mi pomóc?

Mam też opadające górne powieki. Dawniej, gdy miałam oczy otwarte, nie było ich widać- teraz jest inaczej. Poza tym moje oczy są opuchnięte, a kąciki opadają mi na dół. Kiedyś stosowałam kremu i żelu z Avonu, takiego jak tutaj:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-eye-lift.html
Jednak wolałabym coś skuteczniejszego, na pewno mniej chemicznego niż program liftingujący z Avonu. Możecie mi coś polecić?? Dodam, że mam niecałe 24 lata
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 09:33   #19
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Nie wiem jakich kosmetyków powinnam używać

Kosmetyki Awonu nie są najlepszymi do pielęgnacji skóry - mówię Ci to jako była konsultantka Avonu. Przetestowałam kilka i niestety nie są idealne.

Sama mam 26 lat i stosuję produkty z Bandi - dla mnie odkrycie roku i będę to każdemu polecać, kto ma wrażliwą skórę. Na przebarwienia po trądziku najlepsze będą kremy z kwasami stosowane na noc. Bardzo delikatnie zniwelują Tobie te przebarwienia, a na dzień obowiązkowo krem nawilżający z filtrem lub krem bez filtra ale z puder lub podkład z filtrem UV.

Też mam opadające powieki, ale na to już nic nie poradzimy Taka nasza uroda, niestety. Żadne kremy na nic się nie zdadzą, jedynie zabieg u chirurga plastycznego. Ale jeśli bardzo Ci to przeszkadza, to słyszałam o jakiś tasiemkach z Azji, które nakleja się na powiekę i w ten sposób oko się otwiera. Podobno nie widać taśmy i wygląda to naturalnie. Sama nie próbowałam, ale rozważam zakup czegoś takiego. Bodajże kosztuje to ok. 4 zł za zestaw kilkunastu czy kilkudziesięciu tasiemek
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.