Rossmann - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 15:51   #1621
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
szyrek rossmannowska wazelina bardzo fajna. tylko wazelina w srodku i zadnych wypelniaczy, zanych zapachow czy konserwantow. Jak na wazeline to sie u mnie fajnie wchlaniala i sluzyla jako krem do rak, jako balsam do ciala, nawet pod slepia byla ok. Moja mama jak przyjechala do mnie to zaczela cierpiec, bo woda inna, bardzo twarda. zaczela uzywac wazeliny i rece mialy sie lepiej i wogole. jak wrocila do domu to kupila sobie wazeline Ziaja, bo tania i uzywa ich kosmetykow. Bardzo sobie chwale wazeline jako krem do rak. W zaleznosci do rodzaju skory trzeba sobie dobrac odpowiednia ilosc produktu i wszystko sie ladnie wchlonie. A przynajmniej u mnie tak jest. Jedni narzekaja ze krem za tlusty i im sie rece kleja, a ja sie dziwilam, bo wzielam malo i bylo ok , moglam uzywac z dnia i to samo z wazelina.
Poza tym niby wazelina to olej mineralny , a te to sa bee, ale w badaniach wyszlo, ze wazelina jednak wchlania sie w naskorek i dociera do warstw skory tam ,gdzie nastepuje produkcja lipidow i ona pomaga w tej produkcji, dzieki temu skora nam nie wysycha.
Jak lubisz uzywac kosmetykow typu krem Nivea na cale cialo i chcialabys wyprobowac wazeline to ja polecam sprobowac. Duze opakowanie jest ekonomiczne i na jakis czas starczy.
ostatnio jesteś dla mnie kompendium wiedzy kosmetycznej za co oczywiście dziękuję!
Chyba będę musiała przypilnować kiedy dostawa jest w moim rossmannie - po tym jak zachwaliłaś jej działanie
Wazelina ma być właśnie na ręce, nawet nie dla mnie a dla Lubego - atopowiec i strasznie mu dłonie pękają, a mało którego kremu może używać :/ Na noc pod rękawiczki często czyste masło shea smaruje, ale wiadomo, warto by czegoś na zmianę czasem użyć, a jeden składnik minimalizuje ryzyko pieczenia czy swędzenia.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
TEN czyli chroniacy przed zimnem
Smokowy?ten truskawkowy?bo juz stracilam rachube posrod nazw
dokładnie zresztą chyba najlepszy krem jaki miałam kwasy, ogrzewanie, wypad w góry - wszystko przetrzymał
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...dla-dzieci.htm
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:48   #1622
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość



dokładnie zresztą chyba najlepszy krem jaki miałam kwasy, ogrzewanie, wypad w góry - wszystko przetrzymał
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...dla-dzieci.htm
Nieodzalowany....szkoda,z e zniknal z oferty ale jak lubilas go to powinien spasowac Ci krem chroniacy przed zimnem-choc ma inna konsystencje i dzialanie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 14:50   #1623
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: rossmann

ja wczoraj w koncu zrobilam zakupy, wydalam kupe pieniedzy ale warto bylo
wyprobowalam od razu wieczorem ten krem z jeleniem i pierwsze wrazenia pozywtywne aczkolwiek moje piety sa w tragicznym stanie, bo uwielbiam biegac gdzie sie tylko da na bosaka...zobaczymy jakie beda efekty za miesiac.
zaciekawily mnie kremy na cellulitis...
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:19   #1624
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 273
Dot.: rossmann

Dołączam do grona osób tęskniących za smokiem.

A w ogóle to zachęciłyście mnie do tego kremu ochronnego. Niepotrzebny mi (albo jeszcze nie jestem świadom, że jest mi niezbędny ), ale dawno nic nowego nie kupowałem.
__________________

BezSzans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:28   #1625
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

a ja sie pozachwycam kremem z mocznikiem i pilnikiem do stop

najpierw potraktowalam nozki tarka....tez rewelacyjna, ale juz sie zachwycalam
po wyschnieciu stopek pilnik....cudooooo jakich malo!!!!!!!! wreszcie mam gladkie stopy
a pozniej krem do rak z mocznikiem...zamiast do rak poszedl na stopy i wreszcie nie mialam suchych stop po wchlonieciu kremu tylko mieciutkie i nawilzone

aaaa i uwielbiam nagietkowy zel pod prysznic!!!!! traktuje nim wlosy i po zadnym nie mialam takich blyszczacych i miekkich w ogole ich nie obciaza
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:40   #1626
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
a ja sie pozachwycam kremem z mocznikiem i pilnikiem do stop

najpierw potraktowalam nozki tarka....tez rewelacyjna, ale juz sie zachwycalam
po wyschnieciu stopek pilnik....cudooooo jakich malo!!!!!!!! wreszcie mam gladkie stopy
a pozniej krem do rak z mocznikiem...zamiast do rak poszedl na stopy i wreszcie nie mialam suchych stop po wchlonieciu kremu tylko mieciutkie i nawilzone

aaaa i uwielbiam nagietkowy zel pod prysznic!!!!! traktuje nim wlosy i po zadnym nie mialam takich blyszczacych i miekkich w ogole ich nie obciaza
Ja też wieczorem traktuję moje stopy kremem z mocznikiem i im to odpowiada dla mnie to ogromna wygoda jak mogę posmarować sobie przed snem i stopy i dłonie tym samym kremem.
A ja za to dla odmiany zachwycam się ostatnio żelem uniwersalnym BD, jest taki delikatny, nie wysusza, wreszcie nie mam po myciu uczucia ściągniętej skóry
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 18:45   #1627
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
a ja sie pozachwycam kremem z mocznikiem i pilnikiem do stop

najpierw potraktowalam nozki tarka....tez rewelacyjna, ale juz sie zachwycalam
po wyschnieciu stopek pilnik....cudooooo jakich malo!!!!!!!! wreszcie mam gladkie stopy
a pozniej krem do rak z mocznikiem...zamiast do rak poszedl na stopy i wreszcie nie mialam suchych stop po wchlonieciu kremu tylko mieciutkie i nawilzone

aaaa i uwielbiam nagietkowy zel pod prysznic!!!!! traktuje nim wlosy i po zadnym nie mialam takich blyszczacych i miekkich w ogole ich nie obciaza
to chodzi o ten krem? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...k-z-5-urea.htm
jeśli to nie ten, to bardzo proszę pokierujcie mnie do właściwego
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 19:00   #1628
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
to chodzi o ten krem? http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...k-z-5-urea.htm
jeśli to nie ten, to bardzo proszę pokierujcie mnie do właściwego

Tak, to ten
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 22:12   #1629
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: rossmann

Moge potwierdzic po kilku dniach stosowania kermiku ze super na zime i do zniszczonych łapek świetny
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 22:53   #1630
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

No to i ja dołączę do stałych bywalczyń Rossmanna wczoraj wybrałam się na małe zakupy i poza kremem Babydream chroniącym przed zimnem i oliwka, kupiłam osławiony już uniwersalny żel do mycia. Niestety, z moja cerą mieszaną sobie nie poradził, mam przesuszone policzki i tak pojawiły sie szczypiące zaczerwienienia, natomiast w strefie T, która usianą mam małuymi zaskórnikami zaoferował jedynie lekkie wysuszenie i tak zbędne, bo nie mam tam tłustej skóry, jedynie zanieczyszczoną.. czyli nadal szukam idealnego żelu do mycia, bo w tej chwili jestem na etapie mycia policzków żelem-kremem z Garniera, a strefy T żelem nuno z Ziai. natomiast Isana hyrdo do ust jest rewelacyjna, zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż Nivea o tej samej nazwie
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 15:52   #1631
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Rossmanowski pędzel do różu jest boski. Wreszcze nie mam dwóch różowych placków na twarzy.
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 19:05   #1632
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: rossmann

Witam
A ja się dziś skusiłam na herbatki Jak dla mnie bananowo-wiśniowa jest za ostra ale te z wanilią boskie I kupiłam żel pod prysznic z Isany bo promocja Oczywiscie odebrałam też prezent
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:02   #1633
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: rossmann

A ja odnalazłam idealny kremik na okres chłodów. Jest nim nagietkowy babydream do twarzy(wersja bez cynku) mmmmmm. Jest cudowny, kończę właśnie pierwszą tubkę. Doskonale nawilża buzię i wcale jej nie przetłuszcza, zero świecenia. Kondycja buźki mi się poprawiła ogólnie. A dodam że walczę z wysypem pryszczy, który trwa 5 miesiąc(po odstawieniu hormonów) powolutku cera wraca do normy i sądzę że ten kremik bardzo pomógł, bo porządnie odżywił i nawilżył, co jak wiemy przy cerze trądzikowej jest bardzo ważne. Łagodzi również zaczerwienienia. Mam zamiar jeszcze wypróbować wersję z cynkiem oraz ten niebieski z pantenolem.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:09   #1634
mazia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: rossmann

Hejka,mam pytanko! Czy komuś z was udało sie zdobyć kod na perfumy Preta'a porter bo u mnie było cały czas niedostępne.Bardzo proszę o pomoc.
D ZIĘKUJĘ
mazia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:53   #1635
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mazia07 Pokaż wiadomość
Hejka,mam pytanko! Czy komuś z was udało sie zdobyć kod na perfumy Preta'a porter bo u mnie było cały czas niedostępne.Bardzo proszę o pomoc.
D ZIĘKUJĘ
Spróbuj zapytać w drugim wątku rossmanowskim - ten jest o kosmetykach własnych Rossman'a.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:15   #1636
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: rossmann

Od dawna czytuje ten wątek, tak samo jak od dawna kupuje kosmetyki rossmana, ale dopiero teraz doważyłam sie coś napisać. Czy ktos zauważył może serie nowych mydeł naturalnych w kostce? ja dziś jedno kupiłam. Na opakowaniu jest wszystko po niemiecku a nalepka polska przedstawia tylko opis użycia mydła (bo oczywiście nikt nie wie jak mydło się używa )
Meeresalge
skład: sodium palmate, sodium cocoate, aqua, glycerin, parfum, olea europaea fruit oil, fucus vesiculosus extract, propylen glycol, potassium lodide, sodium chloride, tetrasodium etidronate i na końcu jeszcze jakieś cyferki.
Czy ktoś mógłby rozszyfrować skład i jakie może mieć działanie ten specyfik?!
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 17:46   #1637
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: rossmann

Donałam dzis odkrycia w moim rodzinnym miescie w rossmanie calej połki z kremem smokowym i sprejem do włosów, rossman w małym miescie raczej nie za duzo klientów i kupiłam pierwszy w zyciu krem smokowy narazie użyłam do rąk wieczorem sprawdzimy na twarzy do zakupu spreju tez sie przymierzam ale mam jeszcze ksiezniczkowy i mąż mnie strasznie popedzał i nie wziełam ale zauważyłam rossmanowskie rival płatki do demakijazu w słoiczku używał ktoś moze ??
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:59   #1638
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Donałam dzis odkrycia w moim rodzinnym miescie w rossmanie calej połki z kremem smokowym i sprejem do włosów, rossman w małym miescie raczej nie za duzo klientów i kupiłam pierwszy w zyciu krem smokowy narazie użyłam do rąk wieczorem sprawdzimy na twarzy do zakupu spreju tez sie przymierzam ale mam jeszcze ksiezniczkowy i mąż mnie strasznie popedzał i nie wziełam ale zauważyłam rossmanowskie rival płatki do demakijazu w słoiczku używał ktoś moze ??
Ale Ci zazdroszczę!
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:06   #1639
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: rossmann

Polecam z Rossmanna:
- pomadkę Alterra (odkrytą dzięki temu wątkowi)
- szampon Babydream, w niebieskiej butelce z żółtą nakrętką
- krem na wiatr i zimno Babydream (nie zapchał mnie! [póki co] puk, puk w niemalowane...)
- żele pod prysznic Isana (ulubiony to oliwkowy)
- szampon Isana med
- chusteczki nawilżane Babydream, najbardziej niebieskie myjące, ale żółte ze smokiem też są ok, papier toaletowy nawilżany też fajny
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 20:45   #1640
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

też uwielbiam pomadkę Alterra wszystkie nivea i cuda na kiju mogą się schować
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:15   #1641
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Od dawna czytuje ten wątek, tak samo jak od dawna kupuje kosmetyki rossmana, ale dopiero teraz doważyłam sie coś napisać. Czy ktos zauważył może serie nowych mydeł naturalnych w kostce? ja dziś jedno kupiłam. Na opakowaniu jest wszystko po niemiecku a nalepka polska przedstawia tylko opis użycia mydła (bo oczywiście nikt nie wie jak mydło się używa )
Meeresalge
skład: sodium palmate, sodium cocoate, aqua, glycerin, parfum, olea europaea fruit oil, fucus vesiculosus extract, propylen glycol, potassium lodide, sodium chloride, tetrasodium etidronate i na końcu jeszcze jakieś cyferki.
Czy ktoś mógłby rozszyfrować skład i jakie może mieć działanie ten specyfik?!
mozesz wrzucić zdjęcie jak wygląda to mydełko??
Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Polecam z Rossmanna:
- pomadkę Alterra (odkrytą dzięki temu wątkowi)
- szampon Babydream, w niebieskiej butelce z żółtą nakrętką
- krem na wiatr i zimno Babydream (nie zapchał mnie! [póki co] puk, puk w niemalowane...)
- żele pod prysznic Isana (ulubiony to oliwkowy)
- szampon Isana med
- chusteczki nawilżane Babydream, najbardziej niebieskie myjące, ale żółte ze smokiem też są ok, papier toaletowy nawilżany też fajny
co takiego fajnego w tym szamponie??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:16   #1642
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Donałam dzis odkrycia w moim rodzinnym miescie w rossmanie calej połki z kremem smokowym i sprejem do włosów, rossman w małym miescie raczej nie za duzo klientów i kupiłam pierwszy w zyciu krem smokowy narazie użyłam do rąk wieczorem sprawdzimy na twarzy do zakupu spreju tez sie przymierzam ale mam jeszcze ksiezniczkowy i mąż mnie strasznie popedzał i nie wziełam ale zauważyłam rossmanowskie rival płatki do demakijazu w słoiczku używał ktoś moze ??
Szczęściara kupuj tyle kremów smokowych ile uniesiesz!!! Jest to jeden z najlepszych kremów jakich używałam cena śmieszna a jest bardzo wydajny i cudnie pielęgnuje twarz. Fakt, że go wycofali to jakaś straszna pomyłka
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 21:38   #1643
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Donałam dzis odkrycia w moim rodzinnym miescie w rossmanie calej połki z kremem smokowym i sprejem do włosów, rossman w małym miescie raczej nie za duzo klientów i kupiłam pierwszy w zyciu krem smokowy narazie użyłam do rąk wieczorem sprawdzimy na twarzy do zakupu spreju tez sie przymierzam ale mam jeszcze ksiezniczkowy i mąż mnie strasznie popedzał i nie wziełam ale zauważyłam rossmanowskie rival płatki do demakijazu w słoiczku używał ktoś moze ??
a gdzie to jezeli mozna wiedziec??...koło krakowa gdzies?? bo moze bym sie wybrała jak niedaleko...??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 22:39   #1644
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Donałam dzis odkrycia w moim rodzinnym miescie w rossmanie calej połki z kremem smokowym i sprejem do włosów, rossman w małym miescie raczej nie za duzo klientów i kupiłam pierwszy w zyciu krem smokowy narazie użyłam do rąk wieczorem sprawdzimy na twarzy do zakupu spreju tez sie przymierzam ale mam jeszcze ksiezniczkowy i mąż mnie strasznie popedzał i nie wziełam ale zauważyłam rossmanowskie rival płatki do demakijazu w słoiczku używał ktoś moze ??
Gdzie??
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 08:57   #1645
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Od dawna czytuje ten wątek, tak samo jak od dawna kupuje kosmetyki rossmana, ale dopiero teraz doważyłam sie coś napisać. Czy ktos zauważył może serie nowych mydeł naturalnych w kostce? ja dziś jedno kupiłam. Na opakowaniu jest wszystko po niemiecku a nalepka polska przedstawia tylko opis użycia mydła (bo oczywiście nikt nie wie jak mydło się używa )
Meeresalge
skład: sodium palmate, sodium cocoate, aqua, glycerin, parfum, olea europaea fruit oil, fucus vesiculosus extract, propylen glycol, potassium lodide, sodium chloride, tetrasodium etidronate i na końcu jeszcze jakieś cyferki.
Czy ktoś mógłby rozszyfrować skład i jakie może mieć działanie ten specyfik?!

Chyba wiem o jakie mydla ci chodzi. Mialam kiedys nagietkowe i u tesciowej wyprobowalam oliwkowe. Mydla calkiem naturalne nie sa, ale sklad godny zeby je naturalnymi nazwac. Pierwsza polowa skladu naturalna jak trzeba, pod koniec sol i jesli dobrze pamietam konserwant, a przynajmniej to jedo z dzialan tego tertasodium. Mnie to mydlo wysuszalo na wiorek, ale to bylo dawno. Na wiosne tego roku przestawilam sie na syndety i mydla recznie robione i tez mialam na poczatku lekka faze przestawienna. kto wie? Moze teraz reagowalabym inaczej na te mydla.
wyprobuj moze nawet jesli zaraz po umyciu skora bedzie sciagnieta to krem zalatwi sprawe, a skora bedzie dobrze wygladala i bedzie miec sie dobrze. ja do 25 r.z uzwalam drogeryjnych mydel w kostce, ktore bardzo mi siaglay cere( skore na ciele mniej, albo wcale). za nastolatki krem Nivea zalatwial sprawe, a jak dojrzalam i cera zrobila sie mieszana bardzo prztluszczajaca to uzywalam Nivea Soft i on tez zalatwial sprawe. latem to nawet mi pasowalo to uczucie siagnietych dloni, bo mnie sie rece poca i na dluzej byly swieze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 11:11   #1646
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
a gdzie to jezeli mozna wiedziec??...koło krakowa gdzies?? bo moze bym sie wybrała jak niedaleko...??
Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Gdzie??
W Starachowicach woj. świetokrzyskie
dzis wyjezdzam ale bede za ok tydzien moze jeszcze beda stały wiec moge kupic i wyslac
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 12:00   #1647
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: rossmann

Generalnie polecam kosmetyki babydream (włącznie z pieluszkami i chusteczkami nawilżanymi dla dzieci ) żel do mycia z dozownikiem jest świetny moje dziecię tylko tego używa a jest alergikiem z suchą skórką tak samo małż
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 12:38   #1648
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: rossmann

MonikaPogrzeba ja to mydełko raczej do ciała, bo do twarzy używam tylko BD uniwersalny żel- jest najlepszy i w ogóle nie wysusza

nynka87 próbowałam wkleić zdjęcie ale chyba nie umiem
http://www.discounto.de/Angebot/Ross...resalge-29648/ tu jest to mydełko. a zdjęcie uparcie nie chce sie załadować!

Edytowane przez ziuta.
Czas edycji: 2009-10-21 o 13:07 Powód: dopisek
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:33   #1649
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
MonikaPogrzeba ja to mydełko raczej do ciała, bo do twarzy używam tylko BD uniwersalny żel- jest najlepszy i w ogóle nie wysusza

nynka87 próbowałam wkleić zdjęcie ale chyba nie umiem
http://www.discounto.de/Angebot/Ross...resalge-29648/ tu jest to mydełko. a zdjęcie uparcie nie chce sie załadować!
dzięki
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:54   #1650
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

O tych mydlach wlasnie myslalam. wyprobuj i tyle. Sklad ma ladny, jak podsuszy to sie nabalsamujesz i po krzyku.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.