smierdzaca farba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 14:22   #1
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98

smierdzaca farba


Czesc,witam wszystkich.Mam pewien problem,kupilam pare dni temu farbe olejna blyszczaca, (na marginesie to moj blad ,poniewaz najpierw kupilam zamiast skonsultowac sie z kims) ,a miala byc ekologiczna,bezzapachowa i matowa.Zanim sie zorientowalam (ale ze mnie glupia baba) pomalowalam juz pol komody (taka na ksiazki).W moim pokoju smierdzi ze wytrzymac nie idzie ,wietrze juz 3 dzien a zapach dalej sie utrzymuje, juz mnie glowa boli od tego smrodu.Powinnam udusic sprzedawce ktory sprzedal mi ta farbe ,mowiac ze nie ma ona zapachu.Mam pytanie :czy ten smrod farby kiedys zwietrzeje??; ,nie chce wyrzycac tej komody ,pozdrawiam
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:03   #2
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: smierdzaca farba

Kiedyś wywietrzeje, za parę dni przy porządnym wietrzeniu zapach nieco się ulotni. Ale oparów farby olejnej nie powinnaś wdychać, więc wynieś komodę na balkon, lub do pomieszczenia, gdzie możesz ją wietrzyć całą dobę.
A do sprzedawcy powinnaś zgłosić reklamację, tyle, że ty chyba nie mieszkasz aktualnie w Polsce?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:56   #3
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: smierdzaca farba

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Kiedyś wywietrzeje, za parę dni przy porządnym wietrzeniu zapach nieco się ulotni. Ale oparów farby olejnej nie powinnaś wdychać, więc wynieś komodę na balkon, lub do pomieszczenia, gdzie możesz ją wietrzyć całą dobę.
A do sprzedawcy powinnaś zgłosić reklamację, tyle, że ty chyba nie mieszkasz aktualnie w Polsce?
Dzieki za odp,tez mam taka nadzieje ze wywietrze, w koncu kiedys musi ,na przyszlosc bede wiedziec ze jak farba to tylko ekologiczna.Kupilam w pospiechu,nie zwracajac kompletnie uwagi na to co kupuje .Polak madry po szkodzie hehe.
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 20:44   #4
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: smierdzaca farba

Następnym razem kup po prostu farbę akrylową do drewna, najlepiej satynową (nie będzie tak matowa, jak typowy mat, tylko z delikatnym połyskiem dalekim od efektu farby olejnej). Jest też jakiś nowy typ olejnicy, która nie śmierdzi tak, jak ta typowa, ale daje efekt malowania taki, jak typowa farba olejna.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.