Nieudane prostowanie keratynowe.. Kiedy powtórzyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 01:54   #1
TropicalEscape
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 45

Nieudane prostowanie keratynowe.. Kiedy powtórzyć?


Witam.

Proszę o rady
Wykonywałam prostowanie keratynowe Cocochoco poraz drugi w swoim życiu. Pierwszy raz robiłam to w domu - około roku temu i efekt był wspaniały. Tym razem chciałam oszczędzić sobie wysiłku i skorzystałam z tego zabiegu w salonie. Niestety - kompletnie sie nie udał, włosy spuszone, niby nieco prostsze lecz wogole nie gładkie, zero połysku. Rozmawiałam z fryzjerka i okazało sie, ze bojąc sie ze spali mi włosy użyła temperatury 150c zamiast 230!!

Włosy wyglądają dużo gorzej niz przed zabiegiem i są bardziej zniszczone. Kiedy w takim razie mogę zabieg powtórzyć, aby był bezpieczny? Oczywiście zrezygnuję z usług tej Pani.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez TropicalEscape
Czas edycji: 2017-04-21 o 12:13
TropicalEscape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 13:54   #2
karolajna16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Nieudane prostowanie keratynowe.. Kiedy powtórzyć?

własnie mam ten sam problem-prostowałam w salonie pierwszy raz 19 kwietnia-zabieg wg mnie nie udał sie-wlosy moze nie falują się jak zwykle i nie pusza az tak bardzo ale dalej nie są proste tylko powierzchownie moze deliktniej ale nie są gładkie czy wygladające na zdrowe-wg mnie sa spalone-mam od polowy blond na gorze naturalne-jak wysusze sa w miare oproste ale po nocy znow kazdy w inną strone-reklamowałam zabieg bo mialy byc gladkie zdrowe i proste a nie są-fryzjerka w rmach reklamacji zrobi mi drugi raz ten zabieg-uowilam sie 3,5 tyg po pierwszej keratynie czyli na 12 maja-ale nie wiem czy isc czy bnie isc-boje sie że mi sopali calkowicie wlos-nie wiem co robic oby nie spietruszyc calkowicie tych wlosow...pomocyyyy
ps. ty byłas w koncu drugi raz ?po tej nieudanej keratynie?


Cytat:
Napisane przez TropicalEscape Pokaż wiadomość
Witam.

Proszę o rady
Wykonywałam prostowanie keratynowe Cocochoco poraz drugi w swoim życiu. Pierwszy raz robiłam to w domu - około roku temu i efekt był wspaniały. Tym razem chciałam oszczędzić sobie wysiłku i skorzystałam z tego zabiegu w salonie. Niestety - kompletnie sie nie udał, włosy spuszone, niby nieco prostsze lecz wogole nie gładkie, zero połysku. Rozmawiałam z fryzjerka i okazało sie, ze bojąc sie ze spali mi włosy użyła temperatury 150c zamiast 230!!

Włosy wyglądają dużo gorzej niz przed zabiegiem i są bardziej zniszczone. Kiedy w takim razie mogę zabieg powtórzyć, aby był bezpieczny? Oczywiście zrezygnuję z usług tej Pani.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolajna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-25 14:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.