Moja zmiana - jak? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 15:12   #1
Riv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 353
Unhappy

Moja zmiana - jak? :(


Hej, kochane Wizażanki...
Piszę tu z nadzieją, że pomożecie mi.
Otóż mój problem polega na tym, że wyglądam bardzo młodo, a zwyczajnie chciałabym skończyć z tym wizerunkiem.
Wszyscy mówią, że daliby mi maksymalnie 16 lat... a za miesiąc kończę 20. Jak do tej pory rzadko się malowałam. Noszę okulary od 11 lat, ale za miesiąc wymieniam na soczewki, więc jeden problem z głowy. Z tym, że po tych 11 latach mam, zwyczajnie mówiąc, worki pod oczami... Mam tam taką cieniutką skórę, widać to i to bardzo.
Zdjęciami się za bardzo nie sugerujcie, bo w rzeczywistości wyglądam gorzej

Pytania:
1. Jak się opalasz - moja skóra nie opala się w ogóle... szczególnie nogi mam cały czas blade, co bardzo mi przeszkadza, bo rzadko chodzę w spodniach. Czasem na rękach mnie troszeczkę opali, ale to tylko np. po pielgrzymce, kiedy się jest na słońcu parę dni non stop. Próbowałam samoopalaczem, ale daje słabe i nierównomierne efekty.

2. Kolor oczu - wokół źrenic brązowe, a dalej zielone.

3. Piegi - mam piegi tylko na twarzy, ale jest ich dużo, szczególnie w lecie.

4. Cera - raczej bardzo blady.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz. Nigdy nie farbowane. Naturalnie bardzo proste, nigdy nie używam prostownicy. Jeśli kręcę na lokówce trzymają się max. 3 godziny i się rozkręcają

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest różowy.

7. Nie mam pojęcia... Najwięcej chyba noszę ciuchów ciemnych, lubię kolor niebieski...

Chciałabym zasięgnąć Waszych rad. Włosy zapuszczam od 6 lat, od takich od uszy... Ostatnio zaczęły wypadać, więc kupiłam olejek rycynowy, ale jeszcze nie używałam. Myślałam o zmianie fryzury, ale nie wiem na jaką. Wydaje mi się, że twarz mam kwadratową...
Jak się malować? Jak ubierać?
Pomóżcie
__________________
`besides we have the small things like
eight-dollar engagement rings
to keep us sane till you get on that bus...`


Riv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 15:57   #2
_Bunka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 34
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

Mi osobiscie twoje wlosy sie bardzo podobaja a co do workow pod oczami to nie sa specjalnie widoczne na zdjeciach jezeli przeszkadzaja tobie to sa rozne sposoby na ich zmniejszenie np.zel arnikowy o ktorym czytalam i sama bede chciala wyprobowac a tym ze wygladasz na 16 lat nie przejmuj sie moze to i lepiej przynajmniej bedziesz dlugo mlodo wygladac takie jest moje zdanie
_Bunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:19   #3
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

Bardzo ładnie ci z lekko pofalowanymi włosami. Kolor i długośc bardzo fajne
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:42   #4
Madzixx89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 146
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

no jak pierwszy raz rzucilam okiem na fotki to pomyslalam "ale mlodziutka i szuka zmiany" heh przydaloby sie co nie co zmienic w Twoim wizerunku zebys faktycznie wygladala na swoj wiek zmieniasz okulary na soczewki to w sumie dobrze. Na 1 fotce hmmm... niezaciekawie szczerze mowiac. Nie wiem czy to wina koloru czy fryzury. Chyba jedno i drugie bo ten kolor masz za ciemny do Twojej jasnej karnacji. Na 2 juz lepiej ale bardzo mlodziutka na 3 podkreslilas fajnie oczy wiec juz dodaje Ci troszke latek, fajnie fajnie mozesz malowac sie delikatnie a wieczorami podkreslac nieco bardziej buzie makijazem fajnie wygladasz w tych wlosach lekko pofalowanych jednak ja bym zdecydowala sie na odwazniejszy krok. Skoro tyle czasu masz je dlugie ja bym je nieco skrocila, pocieniowala, grzywke na bok ciachnela. Dlugosc moze byc tak lekko za ramiona lub jeszcze krocej. Widzialabym Cie w kolorze delikatnego brazu. Nie za ciemny, nie za jasny. Moglabys tez uzyc takiego triku, ze robisz wlosy pianka i podkrecasz lokowka. Widze ze uzywalas jej ale nie wiem czy bralas jakies pianki czy cos zeby to utrwalily :P prostownicy bym rzadko uzywala, bo widac ze nie masz az tak niesfornych wlosow co do tego olejku chcesz jak Ty chcesz uzyc go przeciwko wypadaniu? z tego co wiem to olejek dobry jest na rozdwojone koncowki ale przeciwko wypadaniu to jeszcze nie slyszalam powodzenia w metamorfozie
Madzixx89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 21:45   #5
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

fajnie zaczesujesz grzywke na czolo;D tak charakterystycznie, podoba mi się kolor wlosow (ten jasniejszy) bardzo do Ciebie pasuje, wlosow bym nie scinala radykalnie bo to Twoja wielka ozdoba i wlasnie ta dlugosc wyroznia Cie z tłumu.
Masz bardzo mlodziezowy styl ubierania, co przy dziecinnej buzce robi wlasnie wrazenie 16latki.
Adidasy zmieniamy na szpilki, bluzy na marynarki i rozpinane sweterki, proste klasyczne eleganckie kobiece fasony, t-shirty na topy, do tego ciekawa bizuteria i bedzie nieco powazniej i kobieco
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 10:11   #6
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

Ja nie wiem co ty marudzisz, przecież śliczna jesteś. Bardzo ładnie Ci w naturalnym kolorze. Ja bym ich nie farbowała, bo szkoda tak ładnych włosów i taka długość też Ci pasuję. Sama używam od ponad tygodnia olejku rycynowego i jestem bardzo z niego zadowolona. Znam ten ból. Mam 20 lat, a dają mi 15. Nie przejmuj się tym później będziemy się z tego śmiać. Dobrze, że zdecydowałaś się na soczewki, bo o wiele Ci ładniej bez okularków.
Pozdrawiam.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 15:21   #7
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

ja bym jednak z dlugosci wlosow zeszla i to o polowe...
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 16:43   #8
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

masz bardzo ładne włosy oraz śliczny uśmiech

myśle, że młody wygląd możesz uczynić atutem -proponuje, żebyś sie malowała, ale w delikatny sposób -podkreśliła rzęsy, musnęła policzki różem, elikatnie podkreśliła usta.

bardzo ładnie ci w sukience, natomiast na dwóch pozostałych fotkach strój mi się nie podoba i jest własnie raczej dla gimnazjalistki niż 20latki myślę, że zmiana ubrań na bardziej kobiece sprawiłaby, że wyglądałabyś nieco poważniej (w pozytywnym tego słowa znaczeniu )
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 21:45   #9
Riv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 353
Dot.: Moja zmiana - jak? :(

Dziewczyny, strasznie dziękuję za tak wiele miłych odpowiedzi i komentarzy, jesteście naprawdę kochane!
I wiele dałyście mi do myślenia Na pewno zmienię styl ubierania... muszę w końcu nauczyć się chodzić w butach na obcasie, bo może to dziwne, ale nigdy jeszcze takowych nie miałam, a jako, że jestem w miarę nisko-średniego wzrostu, to to się przyda

Jeśli chodzi o włosy, to zdecydowałam się na cieniowanie, idę jutro lub pojutrze do fryzjera, z długości nie chcę schodzić, bo już raz w życiu ścinałam długie włosy i później straaaaaaaaaasznie żałowałam


Najbardziej podoba mi się fryzura ze zdjęcia nr 1, widziałam dziewczynę na youtubie i wprost zakochałam się w jej włosach(ja bym miała jednak troszkę dłuższe)
Na 2 zdj. włosy dziewczyny blond mi się podobają...
Najgorszy jest jednak strach, bo boję się, że fryzjerka źle mi włosy zetnie i później będę się bała pokazać
Myślicie, że taka fryzurka u mnie by się sprawdziła?
__________________
`besides we have the small things like
eight-dollar engagement rings
to keep us sane till you get on that bus...`


Riv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.