Ostre moderowanie forum Intymnie - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-30, 21:25   #481
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
Tudzież ktoś z uprawnieniami od moda wzwyż był zainteresowany naszymi PW , co jest zgoła bardziej prawdopodobną wersją, gdyż w interesie żadnej z nas nie byłoby kopać dołków pod nowym sposobem kontaktu...
Tylko, że bez dowodów jest to bardzo poważne pomówienie.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:27   #482
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
widzę że nie czytasz dokładnie moich postów.




i vice versa.
i versa vice.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:28   #483
Nina_84
Rozeznanie
 
Avatar Nina_84
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 707
GG do Nina_84
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Uważaj, bo oskarżenia pod adresem naszej firmy o złamanie prawa (naruszenie tajemnicy korespondencji), co najważniejsze - absolutnie bez pokrycia - mogą spotkać się z żywą reakcją...
No dobrze
Mówimy wciąż o konkretach, które muszą poprzeć argumenty.
Automat kropkuje. Ok.
Automat musi wiedzieć co kropkować, a naszej nazwie forum nie ma wulgaryzmów.
Napisałeś, że dostałeś PW od "pewnej Wizażanki" z linkiem o naszym nowym forum.
Napisz kto to, a nie będę drążyć dalej.
Nina_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:29   #484
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Streszczenie.

Magda. Zaangażowała się w problem 1 z autorek, długo traktowała sprawę poważnie, w końcu, gdzieś przy tysiącu i oświadczeniu, że dziewczyna mocniej rozkręca błędne koło, zareagowała kpiną. Na uwagę moderatorki, by się pohamowała pozostała głucha, zatem dostała aż 1 karny, uznała, że z jakiej racji, i się zbuntowała. Po drodze podminowana napisała wrednego pw, co sądzi na temat tego nie tak drobnego przecież zdarzenia.
Błąd. Coś takiego, jak butanie kadrowych , tu nie przechodzi, nawet po slimfaście.

Iza, oberwała rykoszetem, niekoniecznie potrzebnie, przeżyje, Magda podłapała żółtaczkę śmiertelną.
Tzw. międzyczas. Grupa Trzymająca Rozrywkę, jak się okazuje, towarzystwo, któremu się na forum bytowało tak dobrze, pośród robionego z wdziękiem coraz większego burdelu, nie zauważyła, że wkroczyła na terytorium: wszystko nam wolno, bo tacyśmy bystrzy.

Zabawny tekścik, porównanie inteligencji moderatorki, za którą się nie przepada, do poziomu taboretu. Ha ha ha. Przecież nikt nikogo nie ruszył... [Błąd...]
Wtrąciła się w temat Fresa. Dowiedziała się, że jest maksymalnie wynudzona, pewnie nie ma własnego życia, nic, tylko łazi po forum i grzebie ludziom w profilach. I jest taka przemądrzała, jak to znieść.
Dalej. Młode gniewne stwierdzają, że Fresiaka nie lubią. No bo jak tu Ją lubić. W ogóle po co tu przyszła, na to forum.

Zabawa trwa, ale światełko w tunelu nie chce rosnąć. .



Ale najbardziej w tym wszystkim to szkoda mi jest Fresy. Dostała na głowę eleganckie wiadro pomyj, i nie, nie należało Jej się, wbrew temu, co wesołej gromadce, może się myśleć.
Tak
a do pogrubionego TAK
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:31   #485
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Po prostu nas ciekawi kto w pewien sposob 'doniósł' z naszym linkiem.
Jeśli chodzi o mnie ja tu zadnego moda, administratora nie oskarżam.
Chcemy tylko rozwikłać zagadke bo szczerze nie chce sie nam wierzyc zeby ktoras z nas miała w interesie rozsyłać link innym. A do publiki nikt go nie podał.
Wiec Złosiu, jesli jak twierdzisz dostałeś link od ktorejś z nas, to czy mogłbys napisac od ktorej? (dziewczyny od nas mają taką prośbe) Jeśli nie, nie ma sprawy, nie wiem jak to jest z tajemnica korespondencji i czy takie cos tez pod to podchodzi
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:34   #486
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
No dobrze
Mówimy wciąż o konkretach, które muszą poprzeć argumenty.
Automat kropkuje. Ok.
Automat musi wiedzieć co kropkować, a naszej nazwie forum nie ma wulgaryzmów.
Napisałeś, że dostałeś PW od "pewnej Wizażanki" z linkiem o naszym nowym forum.
Napisz kto to, a nie będę drążyć dalej.
Żeby udowodnić, że nie złamaliśmy tajemnicy korespondencji włamując się na wasze PW mam właśnie złamać tajemnicę korespondencji z inną osobą?

Kpisz sobie ze mnie? Wypraszam sobie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:34   #487
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Miałam się nie udzielać w tym wątku bo szczerze mówiąc nie ekscytuję się za bardzo tą sprzeczką. Już dawno mnie życie nauczyło, że sprawiedliwości nie ma. I nie staję po żadnej stronie jeśli chodzi o bany, każdy ma swoje racje a wzajemne pyskówki nie mają sensu.

Strasznie mnie irytuje natomiast to, że nawet tutaj niektóre osoby nie mogą darować sobie pouczająco- moralizatorskiego tonu wypowiedzi i porozmawiać jak równy z równym (nie mam tu na myśli szefostwa ani modów- bo oni mimo iż są upoważnieni do tego paradoksalnie odnoszą się grzecznie do rozmówców). Kurczę, złośliwiec zakłada wątek, który z góry wiadomo było, że skończy się ostrą wymianą zdań. To podnosi się apel- zamknijcie wątek. Oczywiście... widocznie osoby o których mówię w ogóle nie pytałyby nikogo o opinię tylko korzystając ze swojej władzy dyktowały warunki. Bo po co to przekrzykujące się pospólstwo (w ich rozumieniu osoby o odmiennyjm zdaniu) ma przeszkadzać w ustawianiu wszystkich na około. Może warto czasami trochę spuścić z tonu bo nawet jeśli któraś z was jest w rzeczywistości królową angielską- to na tym forum wszyscy zwykli użytkownicy są równi i mają te same prawa. I takie osoby najbardziej nakręcają bunt. Bo tak naprawdę odkąd tu jestem setki razy widziałam jak modzi przymykali oczy na masę spraw. Doceniali to, ze ktoś o kontrowersyjnym nawet zdaniu zachowuje kulturę wypowiedzi. Oczywiście teraz nikt nie pamięta o tym ile im zostało podarowane. Dasz palec- wezmą całą rękę. Pogarda dla drugiego, niczym nie uzasadniona poza wybujałym ego i lizusostwo przeszkadzają mi straszliwie zarówno w życiu realnym jak i w internecie.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 21:34   #488
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez shewa Pokaż wiadomość
Po prostu nas ciekawi kto w pewien sposob 'doniósł' z naszym linkiem.
Jeśli chodzi o mnie ja tu zadnego moda, administratora nie oskarżam.
Chcemy tylko rozwikłać zagadke bo szczerze nie chce sie nam wierzyc zeby ktoras z nas miała w interesie rozsyłać link innym. A do publiki nikt go nie podał.
Wiec Złosiu, jesli jak twierdzisz dostałeś link od ktorejś z nas, to czy mogłbys napisac od ktorej? (dziewczyny od nas mają taką prośbe) Jeśli nie, nie ma sprawy, nie wiem jak to jest z tajemnica korespondencji i czy takie cos tez pod to podchodzi
Więc bądźcie ciekawi w ramach prawa.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:36   #489
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
i versa vice.
dowciapny.
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:36   #490
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Tak sobie myślę, że najlepiej zamknąć już temat i zająć się czymś bardziej pozytywnym, jak to u ludzi przy łikendzie, bo nic mądrego się już nikomu nie wymyśli.
Niektóre bany pokończą i userki wrócą, niektóre się nadąsają (już nadąsały) i powiedzą: noł łej. Niektóre mają szansę (bo mają) na to, by uchylono im stały out.
Fresa, widzę, po profilu, od niedzieli się nie wypowiada, nie wiem, czy więcej niż parę osób zauważyło, że dziewczyna również postanowiła podziękować za współpracę. Alleluja, niektórzy mogą się radować, pozbyli się wrzoda z tyłka, co to ich czasem zaswędział, najwyraźniej.

Możecie mnie sobie przylansować jako mega-włazidupę czy w ogóle ćwierćmózga, który źle lokuje sympatie, mnie to akurat ni ziębnie ;-), ni zgrzeje, ale szczerze to nigdy bym się nie spodziewała, że trafi się okazja takiej kretyńskiej krucjaty pod tytułem: a ja nie lubię. Bo. No i krzyż na drogę, ludzie miewają do siebie różne (słusznie lub nie) wąty vel animozje, bo tak wygląda życie w społeczeństwie. Ale, jak to mówią, czasami naprawdę najlepszy cenzor ugryźć się w jęzor. Co niniejszym, ku radości jeszcze innych, wreszcie czynię.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:37   #491
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Żeby udowodnić, że nie złamaliśmy tajemnicy korespondencji włamując się na wasze PW mam właśnie złamać tajemnicę korespondencji z inną osobą?

Kpisz sobie ze mnie? Wypraszam sobie.
Cytuję, bo pytałam o to samo. Jeśli to złamanie tajemnicy korespondencji to ok, rozumiem.

Może ja napisze skad nasze podejrzenia, bo dla nas nie sa bezpodstawne, po prostu szukamy rozwiazania, a fakty sa takie:
nie dawałysmy linku na publicznym
zadna z nas prawdopodobnie (!) nie wysłała linka do Złosia
link został wykropkowany dopiero dzisiaj, po zbanowaniu jednej z uzytkowniczek naszego wątku (moze i zbieg okolicznosci...)

Nikogo nie oskarżamy, my tylko przypuszczamy i probujemy sie dowiedziec jak to możliwe.
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 21:40   #492
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że najlepiej zamknąć już temat i zająć się czymś bardziej pozytywnym, jak to u ludzi przy łikendzie, bo nic mądrego się już nikomu nie wymyśli.
Niektóre bany pokończą i userki wrócą, niektóre się nadąsają (już nadąsały) i powiedzą: noł łej. Niektóre mają szansę (bo mają) na to, by uchylono im stały out.
Fresa, widzę, po profilu, od niedzieli się nie wypowiada, nie wiem, czy więcej niż parę osób zauważyło, że dziewczyna również postanowiła podziękować za współpracę. Alleluja, niektórzy mogą się radować, pozbyli się wrzoda z tyłka, co to ich czasem zaswędział, najwyraźniej.

Możecie mnie sobie przylansować jako mega-włazidupę czy w ogóle ćwierćmózga, który źle lokuje sympatie, mnie to akurat ni ziębnie ;-), ni zgrzeje, ale szczerze to nigdy bym się nie spodziewała, że trafi się okazja takiej kretyńskiej krucjaty pod tytułem: a ja nie lubię. Bo. No i krzyż na drogę, ludzie miewają do siebie różne (słusznie lub nie) wąty vel animozje, bo tak wygląda życie w społeczeństwie. Ale, jak to mówią, czasami naprawdę najlepszy cenzor ugryźć się w jęzor. Co niniejszym, ku radości jeszcze innych, wreszcie czynię.
Jakbyś pogryzła w jęzory jeszcze kilka osób, to zgłoszę się z nagrodą

A tak na serio, czas na podsumowania, łykhend idzie...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:44   #493
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że najlepiej zamknąć już temat i zająć się czymś bardziej pozytywnym, jak to u ludzi przy łikendzie, bo nic mądrego się już nikomu nie wymyśli.
Niektóre bany pokończą i userki wrócą, niektóre się nadąsają (już nadąsały) i powiedzą: noł łej. Niektóre mają szansę (bo mają) na to, by uchylono im stały out.
<ciach>
Hultaj, proszę Cię, nie sprowadzaj sytuacji do poziomu przedszkola, sugerując po raz kolejny, że dziewczyny strzeliły fochem z przytupem, nadąsały się itp. Bo nie znasz nikogo z opisywanych dziewczyn, a taki prześmiewczy ton, który po prostu bije z tych postów, może być dla wielu krzywdzący. A podobno tego mieliśmy unikać?

Ja po raz czwarty proszę, żeby Złośliwiec odniósł się jakoś do mojego pierwszego postu w tym wątku, w którym zawarłam kilka pytań, a na które nie otrzymałam odpowiedzi.
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:46   #494
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Żeby udowodnić, że nie złamaliśmy tajemnicy korespondencji włamując się na wasze PW mam właśnie złamać tajemnicę korespondencji z inną osobą?

Kpisz sobie ze mnie? Wypraszam sobie.
Ja mam jedno pytanie. Niedawno upomniałeś jedną z użytkowniczek o to że pisze o jakiś faktach nie podając nazwy użytkownika. Powiedziałeś że jeśli nie ma zamiaru podać konkretnie kto i co to tak jakby tej wypowiedzi nie było. Ty Robisz to samo ! Coś tu nie halo

Poza tym uważam że strasznie jesteś przewrażliwiony ostatnimi czasy. Skąd wniosek że ktoś kpi? To była zwykła wymiana zdań. Nerwowy rocznik

Z mojej strony to tyle... ja też uważam że dyskusja nie ma sensu. Zawsze tak było i wszędzie że z "władzą" się nie wygra choćby skały sr..y


Tyle ode mnie. Dajcie sobie już ludziki spokój. Dobranoc
__________________
"Kiedykolwiek wydaje Ci się, że tracisz coś wartościowego, pamiętaj !!!
To ma tylko zrobić miejsce czemuś lepszemu
"




Liwia
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:46   #495
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Hultaj, proszę Cię, nie sprowadzaj sytuacji do poziomu przedszkola, sugerując po raz kolejny, że dziewczyny strzeliły fochem z przytupem, nadąsały się itp. Bo nie znasz nikogo z opisywanych dziewczyn, a taki prześmiewczy ton, który po prostu bije z tych postów, może być dla wielu krzywdzący. A podobno tego mieliśmy unikać?
o tym pisałam wyżej, tylko ujęłaś to trochę dosadniej i dobrze dobrałaś słowa
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:53   #496
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez shewa

Nikogo nie oskarżamy, my tylko przypuszczamy i probujemy sie dowiedziec jak to możliwe.
Zajrzał -nie zajrzał w to nieszczęsne PW.
Czy pracodawca ma prawo zainstalować kamery w biurze by przekonac sie czy pracownicy surfują sobie błogo po necie czy pracują albo zainstalowac lokalizację w firmowych tel by wiedzieć czy przedstawiciel w trasie czy juz dawno w domu.Albo mama czy ma prawo zajrzeć do pamietniczka nastoletniej córki gdy naraz pojawiają sie w nadmiarze w jej szafie markowe ciuchy i drogie perfumy?
NICZEGO NIE SUGERUJĘ,broń mnie panie boże
Ale zycie i te realne i wirtualne stawia rózne dylematy.
A Zło jakby nie było pilnuje swego interesu.
Dziwi to kogos?!!
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:55   #497
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Dziękuję, ale ja ozorków nie jadam.

Kasia. Foch z przytupem jest wyrażeniem ironicznym, nie będę rozwijać tego, co autor miał na myśli. Może z lenistwa, a może z tzw. braku argumentów, co kto lubi, mam w zwyczaju ludziom, z którymi spędzam czas przy stole, pozwalać wybrać, co chcą wrzucić na talerz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:57   #498
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Streszczenie.

Magda. Zaangażowała się w problem 1 z autorek, długo traktowała sprawę poważnie, w końcu, gdzieś przy tysiącu i oświadczeniu, że dziewczyna mocniej rozkręca błędne koło, zareagowała kpiną. Na uwagę moderatorki, by się pohamowała pozostała głucha, zatem dostała aż 1 karny, uznała, że z jakiej racji, i się zbuntowała. Po drodze podminowana napisała wrednego pw, co sądzi na temat tego nie tak drobnego przecież zdarzenia.
Błąd. Coś takiego, jak butanie kadrowych , tu nie przechodzi, nawet po slimfaście.

Iza, oberwała rykoszetem, niekoniecznie potrzebnie, przeżyje, Magda podłapała żółtaczkę śmiertelną.
Tzw. międzyczas. Grupa Trzymająca Rozrywkę, jak się okazuje, towarzystwo, któremu się na forum bytowało tak dobrze, pośród robionego z wdziękiem coraz większego burdelu, nie zauważyła, że wkroczyła na terytorium: wszystko nam wolno, bo tacyśmy bystrzy.

Zabawny tekścik, porównanie inteligencji moderatorki, za którą się nie przepada, do poziomu taboretu. Ha ha ha. Przecież nikt nikogo nie ruszył... [Błąd...]
Wtrąciła się w temat Fresa. Dowiedziała się, że jest maksymalnie wynudzona, pewnie nie ma własnego życia, nic, tylko łazi po forum i grzebie ludziom w profilach. I jest taka przemądrzała, jak to znieść.
Dalej. Młode gniewne stwierdzają, że Fresiaka nie lubią. No bo jak tu Ją lubić. W ogóle po co tu przyszła, na to forum.

Zabawa trwa, ale światełko w tunelu nie chce rosnąć. .



Ale najbardziej w tym wszystkim to szkoda mi jest Fresy. Dostała na głowę eleganckie wiadro pomyj, i nie, nie należało Jej się, wbrew temu, co wesołej gromadce, może się myśleć.
Obiektywne streszczenie. Pozwolę sobie zacytować i się pod tym podpisać jako podsumowanie dyskusji

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Szczerze? Uwierzę dopiero, gdy się przyzna ten "odważny", który to zrobił Niech teraz ma też dość odwagi, żeby się przyznać.
Proszę to załatwić we własnym gronie.

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Ja podniosłam argument o zmianie regulaminu, więc rozumiem, że ta część postu jest skierowane między innymi do mnie.

Aga, to nie jest tak, że nagle poczułam w sobie chęć przyjścia z odsieczą i zreformowania caaałego Wizażu. Nie, nie, nie.
Z mojej strony była to tylko delikatna sugestia, jak można rozwiązać kwestię poczucia, pewnego rodzaju, niesprawiedliwości. Ja nie twierdzę, że zmiana regulaminu jest swoistym antidotum.
Kwestia niesprawiedliwości dotknęła po części i mnie, jako użytkownika forum, który kiedyś też mógłby znaleźć się w podobnej sytuacji.
Może określenie bardzo precyzyjnych reguł, kiedy można dawać punkty, ile i w jakich przypadkach pomogłoby rozwiązać ten problem.
Nie twierdzę, że to jest jedyne, słuszne rozwiązanie. Nie mam pojęcia, czy się sprawdzi. Nie domagam się, ani nie każę wprowadzić zmian.
Jest to, naprawdę, tylko drobna sugestia. Maleńka próba rozwiązania problemu.
Westalko wiem, że regulamin nie jest doskonały. I chyba nigdy nie będzie. Zawsze pojawiają się jakieś nowe problemy, o których by mi się nawet nie śniło kilka miesięcy wcześniej. Są sytuacje, które wymagają zaostrzonych, niestandardowych rozwiązań. Jest to właśnie niestety jedna z nich
Nie mniej jednak, gorąco zachęcam do proponowania zmian w regulaminie forum czy też regulaminie upomnień, które na przyszłość mogłyby zapobiec takim akcjom
Tylko proszę to już zupełnie w innym wątku

Cytat:
Napisane przez Nina_84 Pokaż wiadomość
Tudzież ktoś z uprawnieniami od moda wzwyż był zainteresowany naszymi PW , co jest zgoła bardziej prawdopodobną wersją, gdyż w interesie żadnej z nas nie byłoby kopać dołków pod nowym sposobem kontaktu...
Nino zastanów się zdroworozsądkowo. Czy myślisz, że wśród 40 moderatorów dałoby się to utrzymać w tajemnicy??? Moderatorzy przychodzą i odchodzą. Nie zawsze w zgodzie z administracją. Ale powtórzę - nikt absolutnie nie czyta PW !!! I tego typu insynuacje, podyktowane w dodatku jedynie "teorią spiskową", traktujemy jak naruszanie naszego dobrego mienia.

Wątek wydaje mi się został już dokładnie przewałkowany na wszystkie strony, gdzie staraliśmy się pokazać nasz punkt widzenia i posłuchać zdania innych użytkowników.
Dziękuję zwłaszcza tym, którzy bez złośliwości i przykrych komentarzy starali się podać swój punkt widzenia.

Wątek zamykam.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-31, 07:55   #499
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ostre moderowanie forum Intymnie

Witam

Tutaj będę podawać i aktualizować informacje o klonach zabanowanych osób. Jak wiecie, klony u nas też dostają bana stałego.
Chcę w ten sposób uniknąć nieporozumień i pytań "Dlaczego jeszcze ktoś otrzymał bana?".

Odpowiednio:
Nieznosnaa89 - klon WhipsterxD
kamilciaop - klon Bebe_Lily

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.