Botki - czy już można? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-08, 19:21   #31
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość

nosic będę odkryte buty jak najdłużej, bo w kozakach zdążę się te 7 miesięcy jeszcze nachodzic
masz rację, ja też dopóki mogę to noszę czółenka (zupełnie odkrytych butów juz nie zakładam, bo nie jeżdżę autem), raz że nie jest w nich zimno, a dwa, że sama myśl o tych kilku miesiącach chodzenia w kozakach psuje mi humor
do tego dochodzi fakt, że czółenek mam o wiele więcej par niż botków/kozaków, więc strój można bardziej urozmaicić
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:09   #32
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Botki - czy już można?

Wczoraj nosiłam już botki i nie zastanawiałam się, czy już można, czy nie. Pogoda była do nich odpowiednia, więc założyłam Nikt też dziwnie się na mnie nie patrzył z tego powodu
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 21:36   #33
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Wczoraj nosiłam już botki i nie zastanawiałam się, czy już można, czy nie. Pogoda była do nich odpowiednia, więc założyłam Nikt też dziwnie się na mnie nie patrzył z tego powodu
Właśnie ja również wczoraj wyskoczyłam w botkach i nikt się nie dziwił, ale jednak było mi jeszcze za ciepło
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:23   #34
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Botki - czy już można?

ja dzisiaj mam peep toe (do gołych nóg) i jest mi w nich za gorąco
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:27   #35
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Botki - czy już można?

Ja również będę nosić balerinki/czółenka do oporu bo tak jak pisała Gabi z kozakami będę musiała zaprzyjaźnić się co najmniej do lutego, więc jeszcze mogą poczekać
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:41   #36
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj mam peep toe (do gołych nóg) i jest mi w nich za gorąco
Dzisiaj cieplutko, więc nie dziwota. Podobno weekend ma być również ładny i dość ciepły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 12:58   #37
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzisiaj cieplutko, więc nie dziwota. Podobno weekend ma być również ładny i dość ciepły
to chyba zależy gdzie mieszkasz bo u mnie raptem 14 stopni i leje i leje
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 13:06   #38
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Botki - czy już można?

Ja na razie uparcie śmigam w balerinach lub czółenkach, ale mniemam że ten stan rzeczy nie będzie trwał długo.

Sama widuję dziewczyny w kozakach, botkach itp. W sumie nie dziwi mnie to zupełnie, zwłaszcza jeśli ktoś porusza się po mieście autobusem i musi stać na przystankach itp.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 15:05   #39
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
to chyba zależy gdzie mieszkasz bo u mnie raptem 14 stopni i leje i leje
Łączę się z Tobą w bólu...
Mieszkam na północy kraju i tu nie ma deszczu od kilku dni
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 15:19   #40
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Botki - czy już można?

Podejrzewam że na mnie się ludzie dziwnie patrzyli ostatnio jak przy 9-10 stopniach wyszlam w balerinach na gole stopy, bo po co innego mieliby patrzec na moje stopy na przystanku jak mialam najzwyklejesze w swiecie baleriny z atmosfere;p

a ludzie chodzą w kozakach juz
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 15:38   #41
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Podejrzewam że na mnie się ludzie dziwnie patrzyli ostatnio jak przy 9-10 stopniach wyszlam w balerinach na gole stopy, bo po co innego mieliby patrzec na moje stopy na przystanku jak mialam najzwyklejesze w swiecie baleriny z atmosfere;p

a ludzie chodzą w kozakach juz
Też bym sie pewnie spojrzała, bo na sam widok bym zamarzła ja wczoraj chodziłam w oksfordach dość mocno zabudowanych i mi zmarzły nogi... ale cóż... taki już mój los najwyraźniej
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 16:59   #42
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Podejrzewam że na mnie się ludzie dziwnie patrzyli ostatnio jak przy 9-10 stopniach wyszlam w balerinach na gole stopy, bo po co innego mieliby patrzec na moje stopy na przystanku jak mialam najzwyklejesze w swiecie baleriny z atmosfere;p

a ludzie chodzą w kozakach juz
Ciekawe czy te kozaki ocieplane czy raczej takie typowo jesienne
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 17:04   #43
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Botki - czy już można?

ja chodzę w typowo jesiennych i mi nie jest w nich za ciepło.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 18:32   #44
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Botki - czy już można?

ja już nawet w kozakach widziałam dziewczynę na mieścieaż mnie zmroziło
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:29   #45
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez Matylda82 Pokaż wiadomość
ja już nawet w kozakach widziałam dziewczynę na mieścieaż mnie zmroziło

też już czasem zakładam kozaki
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:54   #46
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: Botki - czy już można?

Już od 2 dni chodzę w kozakach I jeżdżę autem! Ale ja zmarzluch jestem, no i lekko przeziębiona byłam Właśnie przez zbyt lekkie obuwie nabawiłam się choroby...
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:33   #47
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Botki - czy już można?

Mnie widok kozaków nie dziwi zupełnie. Zwłaszcza, że w ostatnich dniach było chłodno.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:58   #48
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Botki - czy już można?

Można, jest już czasami dość chłodnawo i tak brzydko, jesiennie więc nikt nie będzie na ciebie patrzał jak na idiotkę bo ubrałaś w połowie września botki. A tak przy okazji , przypomniało mi się jak w wakacje widziałam typiarę w kozakach czy tam botkach nie pamiętam dokładnie , a było dość ciepło.
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 16:15   #49
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez Shikinata Pokaż wiadomość
Można, jest już czasami dość chłodnawo i tak brzydko, jesiennie więc nikt nie będzie na ciebie patrzał jak na idiotkę bo ubrałaś w połowie września botki. A tak przy okazji , przypomniało mi się jak w wakacje widziałam typiarę w kozakach czy tam botkach nie pamiętam dokładnie , a było dość ciepło.
jak dla mnie to właśnie kozaki w lato są porażką, nawet jeżeli nie są ocieplane to przecież stopy pocą się niemiłosiernie

w botkach już latam, choć termometr ok. godziny 14 pokazał 23 stopnie ale mnóstwo dziewczyn już chodzi, więc zupełnie się nie przejęłam w kozakach dziewczynę też widziałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 16:59   #50
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Botki - czy już można?

Ja dziś widziałam na poczcie dziewczynę w Emu Moim zdaniem przegięcie, bo dziś u mnie w południe dziś było 20 stopni - ja byłam w krótkim rękawku i w balerinkach-tenisówkach na gołą nogę...
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 17:48   #51
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jak dla mnie to właśnie kozaki w lato są porażką, nawet jeżeli nie są ocieplane to przecież stopy pocą się niemiłosiernie

w botkach już latam, choć termometr ok. godziny 14 pokazał 23 stopnie ale mnóstwo dziewczyn już chodzi, więc zupełnie się nie przejęłam w kozakach dziewczynę też widziałam

mi się nie pocą.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 18:09   #52
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Botki - czy już można?

Moim zdaniem o tej porze roku co teraz nie jest obciachem ani ubrać kozaki ani tenisówki. Wszystko zależy od danej osoby, czy jest jej zimno czy nie i od nastroju. Właśnie dlatego lubię te przejściowe pory roku bo można fajnie kombinować ze strojem
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 18:32   #53
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Moim zdaniem o tej porze roku co teraz nie jest obciachem ani ubrać kozaki ani tenisówki. Wszystko zależy od danej osoby, czy jest jej zimno czy nie i od nastroju. Właśnie dlatego lubię te przejściowe pory roku bo można fajnie kombinować ze strojem
"O tej porze roku" może obciachem samo w sobie nie jest, ale jak jest 20 stopni (plus!) to już obciachem jest. To tak jakby w grudniu, kiedy jest 10 stopni plus ubrać japonki.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 18:40   #54
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Botki - czy już można?

Ale co ma zrobić ktoś, kto wstaje o 5 rano i o 6 jedzie do pracy?
Przecież wtedy jest zimno..

Bez przesady, niech każdy chodzi w tym czy chce, jednemu jest ciepło, drugiemu zimno
Na pewno nie marzłabym tylko dlatego 'bo co ludzie powiedzą'
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 18:55   #55
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
"O tej porze roku" może obciachem samo w sobie nie jest, ale jak jest 20 stopni (plus!) to już obciachem jest. To tak jakby w grudniu, kiedy jest 10 stopni plus ubrać japonki.

dziwne, że noszenie kozaków jest be, ale jak ktoś nosi adidasy za kostkę to już spoko. a mi osobiście latem goręcej było w adidasach niż kozakach, które nie są ocieplane i nie przylegają do nogi. a kozaki kowbojki albo luźne zamszowe do szortów czy spódniczki w kwiaty czy z falbankami mega mi się podobają
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:06   #56
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość
Ale co ma zrobić ktoś, kto wstaje o 5 rano i o 6 jedzie do pracy?
Przecież wtedy jest zimno..

Bez przesady, niech każdy chodzi w tym czy chce, jednemu jest ciepło, drugiemu zimno
Na pewno nie marzłabym tylko dlatego 'bo co ludzie powiedzą'
Pewnie. Toteż nie mówię, że ktoś ma się ubierać tak czy inaczej. Mówię tylko, że widziałam dziś dziewczynę w emu, ok. godziny 14, gdzie dziś było akurat ciepło, co mnie rozwaliło. Może ma słabe krążenie, może jej w stopy zimno, może ma tylko takie buty, może wychodziła o 5 czy 6 z domu, żeby na 14 na tę pocztę dotrzeć - nie wiem. W każdym razie mówię tylko że mnie to rozwaliło.

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
dziwne, że noszenie kozaków jest be, ale jak ktoś nosi adidasy za kostkę to już spoko. a mi osobiście latem goręcej było w adidasach niż kozakach, które nie są ocieplane i nie przylegają do nogi. a kozaki kowbojki albo luźne zamszowe do szortów czy spódniczki w kwiaty czy z falbankami mega mi się podobają
Kowbojki a emu albo takie typowo zimowe kozaki to jest jednak różnica. Zgadzam się, że cienkie saszki, albo kowbojki mogą fajnie wyglądać nawet do letnich ciuchów. Chodzi mi raczej o taką sytuację, gdzie panna ewidentnie wygląda tak, jakby kupiła buty zimowe i "ojej ojej muszę się nimi pochwalić, zaraz, natychmiast, co z tego, że jest plus 20"
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:38   #57
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Kowbojki a emu albo takie typowo zimowe kozaki to jest jednak różnica. Zgadzam się, że cienkie saszki, albo kowbojki mogą fajnie wyglądać nawet do letnich ciuchów. Chodzi mi raczej o taką sytuację, gdzie panna ewidentnie wygląda tak, jakby kupiła buty zimowe i "ojej ojej muszę się nimi pochwalić, zaraz, natychmiast, co z tego, że jest plus 20"
Dokładnie tak, jestem tego samego zdania
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:08   #58
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Pewnie. Toteż nie mówię, że ktoś ma się ubierać tak czy inaczej. Mówię tylko, że widziałam dziś dziewczynę w emu, ok. godziny 14, gdzie dziś było akurat ciepło, co mnie rozwaliło. Może ma słabe krążenie, może jej w stopy zimno, może ma tylko takie buty, może wychodziła o 5 czy 6 z domu, żeby na 14 na tę pocztę dotrzeć - nie wiem. W każdym razie mówię tylko że mnie to rozwaliło.



Kowbojki a emu albo takie typowo zimowe kozaki to jest jednak różnica. Zgadzam się, że cienkie saszki, albo kowbojki mogą fajnie wyglądać nawet do letnich ciuchów. Chodzi mi raczej o taką sytuację, gdzie panna ewidentnie wygląda tak, jakby kupiła buty zimowe i "ojej ojej muszę się nimi pochwalić, zaraz, natychmiast, co z tego, że jest plus 20"

zgadzam się w całej rozciągłości w ubiegłą niedzielę stała przede mną do kasy laska w kozakach - ewidentnie nowych bo pod spodem miała jeszcze metki co uwieeeelbiam do tego szal na szyi i gruba kurtka, a ja za nią w sandałach ludzie ja wiem że temperatura spadła i nie mamy już upałów etc ale na Boga toż to początek września!!!! i JA nie zamierzam chodzic jeszcze w kozakach bo tak jak pisałam zdążą mi obrzydnąc przez następne pół roku swoją drogą, pamiętam że któregoś roku w sandałach paradowałam jeszcze pod koniec października. A koleżankom, które na widok moich gołych nóg do kiecek zatrważająco pytają "ojej nie zimno ci???" nauczyłam się odpowiadac "zimno ale czego się nie robi żeby bosko wyglądac " bo przecież ileż można odpowiadac , że NIE, nie jest mi zimno
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:14   #59
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
[/U]
zgadzam się w całej rozciągłości w ubiegłą niedzielę stała przede mną do kasy laska w kozakach - ewidentnie nowych bo pod spodem miała jeszcze metki co uwieeeelbiam do tego szal na szyi i gruba kurtka, a ja za nią w sandałach ludzie ja wiem że temperatura spadła i nie mamy już upałów etc ale na Boga toż to początek września!!!! i JA nie zamierzam chodzic jeszcze w kozakach bo tak jak pisałam zdążą mi obrzydnąc przez następne pół roku swoją drogą, pamiętam że któregoś roku w sandałach paradowałam jeszcze pod koniec października. A koleżankom, które na widok moich gołych nóg do kiecek zatrważająco pytają "ojej nie zimno ci???" nauczyłam się odpowiadac "zimno ale czego się nie robi żeby bosko wyglądac " bo przecież ileż można odpowiadac , że NIE, nie jest mi zimno

Dobra odpowiedź ale ja też bym się pewnie zapytała ale cóż... mi bywa zimno w pantoflach, kiedy inni noszą jeszcze sandały
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 15:31   #60
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Botki - czy już można?

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
[/U]
zgadzam się w całej rozciągłości w ubiegłą niedzielę stała przede mną do kasy laska w kozakach - ewidentnie nowych bo pod spodem miała jeszcze metki co uwieeeelbiam do tego szal na szyi i gruba kurtka, a ja za nią w sandałach ludzie ja wiem że temperatura spadła i nie mamy już upałów etc ale na Boga toż to początek września!!!! i JA nie zamierzam chodzic jeszcze w kozakach bo tak jak pisałam zdążą mi obrzydnąc przez następne pół roku swoją drogą, pamiętam że któregoś roku w sandałach paradowałam jeszcze pod koniec października. A koleżankom, które na widok moich gołych nóg do kiecek zatrważająco pytają "ojej nie zimno ci???" nauczyłam się odpowiadac "zimno ale czego się nie robi żeby bosko wyglądac " bo przecież ileż można odpowiadac , że NIE, nie jest mi zimno
W ubiegłą niedzielę to jeszcze ciepło było przynajmniej u mnie
ten weekend też się pięknie zapowiada więc możliwe, że wyciągnę jeszcze sandały
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.