Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 11:54   #3301
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj byłam na zestawie: uda, kolana, bikini i pachy, mała końcówka, całość trwała około 40 minut...
którko strasznie ja bikini plus pachy miałam ponad 40 minut, w tym tylko pachy w całosci małą głowicą były robione.

Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Tzn. ze nie miałaś robionej całej powierzchni tych okolic, tak? tylko miejsca gdzie zostały włoski? no to mogło trwać krócej, źle zrozumiałam ja nawet przypomnienia miałam robione na całej powierzchni, a no tylko wybórczo, mimo tego, że włoski były pojedyncze, kosmetyczka powiedziała, ze lepiej zrobić całą powierzchnię, bo pod skórą moga być włosy, ktore jeszcze się nie przebiły i ich nie widać, a laser je złapie.
Dokładnie po całosci8 tak czy siak powinno być ciągniete

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Wczoraj od mojej lekarki dostałam zielone światło na depilację laserową. chciałabym zrobić górną wargę, ale zastanawiam się czy zaczynać już, czy poczekać lepiej do jesieni?

Jeżeli są tu dziewczyny z Lublina to który salon polecacie?
Co prawda nie byłam, ale miałam sie tam wybrać bo same pozytywne opinie słyszałam o arsmedica na Zana. wyprowadzka mi w wizycie przseszkodziła
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:09   #3302
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Również polecam Arsmedica w Lublinie



Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
którko strasznie ja bikini plus pachy miałam ponad 40 minut, w tym tylko pachy w całosci małą głowicą były robione.



Dokładnie po całosci8 tak czy siak powinno być ciągniete



Co prawda nie byłam, ale miałam sie tam wybrać bo same pozytywne opinie słyszałam o arsmedica na Zana. wyprowadzka mi w wizycie przseszkodziła
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:46   #3303
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Co prawda nie byłam, ale miałam sie tam wybrać bo same pozytywne opinie słyszałam o arsmedica na Zana. wyprowadzka mi w wizycie przseszkodziła
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Również polecam Arsmedica w Lublinie
Dzięki Akurat do ArsMedica miałam iść 3 lata temu, ale niestety musiałam te plany odłożyć.

Ponawiam swoje pytanie, czy depilacje laserową zaczynać już (nie wiem ile też trzeba czekać na zabieg, ale np luty), czy lepiej zaczekać do jesieni?

Czytam też jak się przygotować do zabiegu i dziwi mnie to, że nie można m.in usuwać włosków pensetą przed zabiegiem (np regulowanie brwi)
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 12:25   #3304
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
którko strasznie ja bikini plus pachy miałam ponad 40 minut, w tym tylko pachy w całosci małą głowicą były robione.



Dokładnie po całosci8 tak czy siak powinno być ciągniete
Ech, a ten salon był tutaj chwalony wcześniej.
No nic, zobaczymy czy jakieś efekty będą.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:05   #3305
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja też polecam Ars Medicę, zaczynałam od bikini, potem uda a jutro idę na drugi zabieg na łydki
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:28   #3306
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ech, a ten salon był tutaj chwalony wcześniej.
No nic, zobaczymy czy jakieś efekty będą.
Salon salonem wszystko zależy też kto robi.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:39   #3307
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Salon salonem wszystko zależy też kto robi.
Moje dotychczasowe doświadczenie (kilka różnych salonów, różne części ciała) wskazuje, że jednak ma znaczenie przede wszystkim, jaka "linia" jest wiodąca w danym salonie, a pracownice ją po prostu realizują.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 20:41   #3308
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Moje dotychczasowe doświadczenie (kilka różnych salonów, różne części ciała) wskazuje, że jednak ma znaczenie przede wszystkim, jaka "linia" jest wiodąca w danym salonie, a pracownice ją po prostu realizują.
Nie wiem ja porównując 2 pracownice w tym samym salonie na tej samej części ciała akurat widziałam różnice.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 06:13   #3309
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie wiem ja porównując 2 pracownice w tym samym salonie na tej samej części ciała akurat widziałam różnice.
ciekawe o których mówisz, bo ja mam takie same wnioski
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 06:54   #3310
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
ciekawe o których mówisz, bo ja mam takie same wnioski
Pisz na priv
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 12:29   #3311
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj byłam na zestawie: uda, kolana, bikini i pachy, mała końcówka, całość trwała około 40 minut...
Bardzo szybko to zrobili. Ja na bikini głębokie mam przeznaczone 40 minut z tym, że rozbieranie, ubieranie i dzień dobry trwa z 5 minut Ogólnie w 30 minut na małej się wyrabiamy. Jak chodziłam na pachy + bikini to godzina.

Ciekawy temat z tym czy głowica ma być przykładana punktowo czy ciągnięta po skórze. U mnie metoda mieszana, bo np. strefa już na udzie przesuwana jest w sposób ciągły a całość bikini, wszystkie szczeliny- punktowo. Efekty wszędzie takie same, pozbywam się 100% włosków ale wydaje mi się, że dostosowują miejsca do metody, w sensie tam gdzie jest taki meszek mogą sobie pozwolić na szybsze działanie

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Wczoraj od mojej lekarki dostałam zielone światło na depilację laserową. chciałabym zrobić górną wargę, ale zastanawiam się czy zaczynać już, czy poczekać lepiej do jesieni?

Jeżeli są tu dziewczyny z Lublina to który salon polecacie?
Wiesz, to Twoja decyzja. Na 2 zabiegi pewnie się jeszcze załapiesz ale potem już lato i będzie trzeba przerwać. Ja bym poszła nawet na 1 zabieg żeby zobaczyć co i jak i jakie efekty będą. Jestem strasznie niecierpliwa

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Czytam też jak się przygotować do zabiegu i dziwi mnie to, że nie można m.in usuwać włosków pensetą przed zabiegiem (np regulowanie brwi)
Dlaczego Cię to dziwi? Przecież jak wyrwiesz cebulkę to laser jej nie złapie, mieszek jest pusty czyli nie będzie efektu.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 12:47   #3312
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Bardzo szybko to zrobili. Ja na bikini głębokie mam przeznaczone 40 minut z tym, że rozbieranie, ubieranie i dzień dobry trwa z 5 minut Ogólnie w 30 minut na małej się wyrabiamy. Jak chodziłam na pachy + bikini to godzina.

Ciekawy temat z tym czy głowica ma być przykładana punktowo czy ciągnięta po skórze. U mnie metoda mieszana, bo np. strefa już na udzie przesuwana jest w sposób ciągły a całość bikini, wszystkie szczeliny- punktowo. Efekty wszędzie takie same, pozbywam się 100% włosków ale wydaje mi się, że dostosowują miejsca do metody, w sensie tam gdzie jest taki meszek mogą sobie pozwolić na szybsze działanie

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------


Wiesz, to Twoja decyzja. Na 2 zabiegi pewnie się jeszcze załapiesz ale potem już lato i będzie trzeba przerwać. Ja bym poszła nawet na 1 zabieg żeby zobaczyć co i jak i jakie efekty będą. Jestem strasznie niecierpliwa

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------


Dlaczego Cię to dziwi? Przecież jak wyrwiesz cebulkę to laser jej nie złapie, mieszek jest pusty czyli nie będzie efektu.
Ja już 3 lata temu chciałam się wybrać na depilację laserową, ale ze względów zdrowotnych musiałam to odłożyć na przyszłość, więc przeczekam jeszcze te kilka miesięcy do jesieni (tak, zdecydowałam się, że zrobię to jesienią)

A co do wyrywania włosków to czytając czego nie należy robić przed zabiegiem to ja zrozumiałam, że chcąc zrobić górną wargę to na jakiś czas przed nie mogę także regulować brwi - ale może źle to zinterpretowałam.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 13:51   #3313
alexandra_8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam serdecznie.

Jeśli chodzi o depilację górnej wargi laserem,to nie ma to nic wspólnego z wyrywaniem włosów na innych partiach ciała.

Pozdrawiam.
alexandra_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:10   #3314
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A co do wyrywania włosków to czytając czego nie należy robić przed zabiegiem to ja zrozumiałam, że chcąc zrobić górną wargę to na jakiś czas przed nie mogę także regulować brwi - ale może źle to zinterpretowałam.
Nie, nie można wyrywać włosków z miejsca, które ma być depilowane. Inaczej pewnie większość by się nie kwalifikowała .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 23:34   #3315
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miał ktoś do czynienia z laserem Syneron Emax? Reklamuje sie jako najnowszy laser i najmniej bolesny. Jakieś opinie?

cytat jednej ze stron
"Jednocześnie dementujemy pojawiającą się na licznych forach internetowych informację, że najlepszym laserem diodowym jest laser LightSheer. Jest to wysokiej klasy laser diodowy, jednak nie jest to urządzenie o wyższej skuteczności, niż inne lasery diodowe.
Na uwagę zasługuje tutaj laser diodowy eMax, który jest połączeniem silnego lasera diodowego i radiofrekwencji. Takie połączenie stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie to cechuje się wyższą skutecznością od klasycznych laserów diodowych, szczególnie w przypadku cieńszych, czy jaśniejszych włosów."

Edytowane przez paulinkka
Czas edycji: 2016-01-20 o 23:39
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:37   #3316
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny robilam z 5 -6 lat temu zabiegi laserem light sheer duet i teraz chcialabym inne partie ciala ale zastanawiam sie czy w ciagu tych lat doszly jakies metody znieczulajace? bo przez ból zrezygnowalam z innych części
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:21   #3317
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dziewczyny robilam z 5 -6 lat temu zabiegi laserem light sheer duet i teraz chcialabym inne partie ciala ale zastanawiam sie czy w ciagu tych lat doszly jakies metody znieczulajace? bo przez ból zrezygnowalam z innych części
Używałaś Emlę? Jeśli nie, to możesz tego spróbować.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:20   #3318
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Miał ktoś do czynienia z laserem Syneron Emax? Reklamuje sie jako najnowszy laser i najmniej bolesny. Jakieś opinie?

cytat jednej ze stron
"Jednocześnie dementujemy pojawiającą się na licznych forach internetowych informację, że najlepszym laserem diodowym jest laser LightSheer. Jest to wysokiej klasy laser diodowy, jednak nie jest to urządzenie o wyższej skuteczności, niż inne lasery diodowe.
Na uwagę zasługuje tutaj laser diodowy eMax, który jest połączeniem silnego lasera diodowego i radiofrekwencji. Takie połączenie stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie to cechuje się wyższą skutecznością od klasycznych laserów diodowych, szczególnie w przypadku cieńszych, czy jaśniejszych włosów."
Nie słyszałam o nim ale "stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie " jakoś mnie to nie przekonuje, zwykła reklama. Wybierasz się?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:21   #3319
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam się na tym wątku, bo szukam jakiejś pomocy i rady co zrobić z "fantem"

Rok temu, w lutym, skusiłam się na usunięcie rosnących na brodzie włosków. Denerwowało mnie już ich wyrywanie, a rosły nie na całej brodzie, a tylko na rzuchwie z dwóch stron. Kosmetyczka mnie obejrzała i stwierdziła, że jak najbardziej kwalifukuję się do usunięcia włosków przy pomocy lasera IPL. Mam jasną cerę, a włoski rosły czarne.

Efekt jest taki, że dzisiaj po 12 zabiegach nic się nie zmieniło. Jak rosły tak rosną. Kosmetyczka reklamacji nie chce uznać, bo opiera się na zdaniu firmy, która jej sprzedała urządzenie, że to niemożliwe, żeby włoski nie zostały trwale usunięte, gdyby przyczyna nie leżała po mojej stronie, sugerując zaburzenia hormonalne.

Nie wiem jak mam się teraz zachować. Badania hormonalne są drogie. Jeśli je wykonam i będą dobre to co? Kot mi zwróci za nie pieniądze i za tę depilację, której się poddawałam?

Tyle się naczytałam opinii, że IPL to nie jest właściwie laser i nie zawsze usuwa włosy z twarzy. Nikt mi o tym nie powiedział przed zabiegiem, że efekt może być lub go nie być.

Poprosiłam o kartę moich zabiegów. Ja się na tym nie znam. Czy ktoś mógłby rzucić okiem i dać mi jakąś radę w tym temacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160119_223526.jpg (106,8 KB, 27 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 19:30   #3320
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dziewczyny robilam z 5 -6 lat temu zabiegi laserem light sheer duet i teraz chcialabym inne partie ciala ale zastanawiam sie czy w ciagu tych lat doszly jakies metody znieczulajace? bo przez ból zrezygnowalam z innych części
Maść Emla albo chłodzenie lodem.
Zawsze sobie obiecuję, że pójdę bez Emli żeby się przekonać jaka jest różnica ale kiedy przychodzi co do czego to wymiękam Chociaż po schłodzeniu lodem nawet najwrażliwsze okolice bikini mnie nie bolą, z samą Emlą tak.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Witam się na tym wątku, bo szukam jakiejś pomocy i rady co zrobić z "fantem"

Rok temu, w lutym, skusiłam się na usunięcie rosnących na brodzie włosków. Denerwowało mnie już ich wyrywanie, a rosły nie na całej brodzie, a tylko na rzuchwie z dwóch stron. Kosmetyczka mnie obejrzała i stwierdziła, że jak najbardziej kwalifukuję się do usunięcia włosków przy pomocy lasera IPL. Mam jasną cerę, a włoski rosły czarne.

Efekt jest taki, że dzisiaj po 12 zabiegach nic się nie zmieniło. Jak rosły tak rosną. Kosmetyczka reklamacji nie chce uznać, bo opiera się na zdaniu firmy, która jej sprzedała urządzenie, że to niemożliwe, żeby włoski nie zostały trwale usunięte, gdyby przyczyna nie leżała po mojej stronie, sugerując zaburzenia hormonalne.

Nie wiem jak mam się teraz zachować. Badania hormonalne są drogie. Jeśli je wykonam i będą dobre to co? Kot mi zwróci za nie pieniądze i za tę depilację, której się poddawałam?

Tyle się naczytałam opinii, że IPL to nie jest właściwie laser i nie zawsze usuwa włosy z twarzy. Nikt mi o tym nie powiedział przed zabiegiem, że efekt może być lub go nie być.

Poprosiłam o kartę moich zabiegów. Ja się na tym nie znam. Czy ktoś mógłby rzucić okiem i dać mi jakąś radę w tym temacie?
Wszystkie tu chodzimy na lasery medyczne, to jest coś zupełnie innego ale nie wiem, może któraś będzie umiała pomóc. W każdym razie szkoda, że szybciej tu nie trafiłaś (tu albo do innego źródła informacji). Rzeczywiście IPLe to ściema, usuwają włoski na chwilę, wszystkie i tak odrastają.
Nie miałam z tym do czynienia ale takie gabinety wiedzą z czym pracują i że nie będzie efektów, myślę, że często mają niezadowolone klientki. Czy oddadzą pieniądze? Nie chcę krakać ale wydaje mi się, że w regulaminach muszą mieć takie punkty, żeby się od tego wykręcić, bo na logikę, każdy żądałby zwrotu pieniędzy. Ja bym zażądała
Moja koleżanka lata temu też tak się nacięła i pieniędzy nie odzyskała ale to jedyny przypadek, który znam z potwierdzonego źródła także nie wiem, trzymam kciuki mimo wszystko.

Boże, patrzę na tą kartę i co za ludzie, dziewczyna przychodziła nawet co 20 dni i nikt słowa nie pisnął. Ja bym tak nie umiała.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-01-22 o 19:33
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:37   #3321
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Witam się na tym wątku, bo szukam jakiejś pomocy i rady co zrobić z "fantem"

Rok temu, w lutym, skusiłam się na usunięcie rosnących na brodzie włosków. Denerwowało mnie już ich wyrywanie, a rosły nie na całej brodzie, a tylko na rzuchwie z dwóch stron. Kosmetyczka mnie obejrzała i stwierdziła, że jak najbardziej kwalifukuję się do usunięcia włosków przy pomocy lasera IPL. Mam jasną cerę, a włoski rosły czarne.

Efekt jest taki, że dzisiaj po 12 zabiegach nic się nie zmieniło. Jak rosły tak rosną. Kosmetyczka reklamacji nie chce uznać, bo opiera się na zdaniu firmy, która jej sprzedała urządzenie, że to niemożliwe, żeby włoski nie zostały trwale usunięte, gdyby przyczyna nie leżała po mojej stronie, sugerując zaburzenia hormonalne.

Nie wiem jak mam się teraz zachować. Badania hormonalne są drogie. Jeśli je wykonam i będą dobre to co? Kot mi zwróci za nie pieniądze i za tę depilację, której się poddawałam?

Tyle się naczytałam opinii, że IPL to nie jest właściwie laser i nie zawsze usuwa włosy z twarzy. Nikt mi o tym nie powiedział przed zabiegiem, że efekt może być lub go nie być.

Poprosiłam o kartę moich zabiegów. Ja się na tym nie znam. Czy ktoś mógłby rzucić okiem i dać mi jakąś radę w tym temacie?
IPL faktycznie jest słabym wyborem...
Ale bardziej skupiłabym się na sprawdzeniu, czy to jednak nie zaburzenia hormonalne. Bo wtedy i porządny laser nic nie daje, nie mówiąc już, że może to mieć wpływ na cały organizm, a nie tylko powodować występowanie włosków na brodzie. Te, jakie ty opisujesz, dość pasują do zaburzeń hormonalnych. Nie masz jakiś innych niepokojących objawów, problemów ginekologicznych? Może uda ci się wybrać do ginekologa/endokrynologa na NFZ i zrobić sobie badania hormonów? Najważniejsze badania to TSH, prolaktyna, LH i FSH, DHEAS + USG ginekologiczne.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:38   #3322
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wszystkie tu chodzimy na lasery medyczne, to jest coś zupełnie innego ale nie wiem, może któraś będzie umiała pomóc. W każdym razie szkoda, że szybciej tu nie trafiłaś (tu albo do innego źródła informacji). Rzeczywiście IPLe to ściema, usuwają włoski na chwilę, wszystkie i tak odrastają.
Nie miałam z tym do czynienia ale takie gabinety wiedzą z czym pracują i że nie będzie efektów, myślę, że często mają niezadowolone klientki. Czy oddadzą pieniądze? Nie chcę krakać ale wydaje mi się, że w regulaminach muszą mieć takie punkty, żeby się od tego wykręcić, bo na logikę, każdy żądałby zwrotu pieniędzy. Ja bym zażądała
Moja koleżanka lata temu też tak się nacięła i pieniędzy nie odzyskała ale to jedyny przypadek, który znam z potwierdzonego źródła także nie wiem, trzymam kciuki mimo wszystko.

Boże, patrzę na tą kartę i co za ludzie, dziewczyna przychodziła nawet co 20 dni i nikt słowa nie pisnął. Ja bym tak nie umiała.
Dziękuję Ci za odpowiedź Ech, kosmetyczka twierdzi, że jestem pierwszą niezadowoloną klientką, bo wielu ludziom usuwa, nawet plecy mocno owłosionym mężczyznom i wszystko ładnie się usunęło Przychodziłam na zabiegi co 3 tygodnie Mieszkam w małym mieście (24 tys.) i nie wiem, gdzie i jaki laser przede wszystkim powinnam znaleźć. Jestem z okolic Zielonej Góry, więc albo w ZG albo nawet Poznań wchodziłby w grę tylko nie wiem czego szukać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:49   #3323
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
IPL faktycznie jest słabym wyborem...
Ale bardziej skupiłabym się na sprawdzeniu, czy to jednak nie zaburzenia hormonalne. Bo wtedy i porządny laser nic nie daje, nie mówiąc już, że może to mieć wpływ na cały organizm, a nie tylko powodować występowanie włosków na brodzie. Te, jakie ty opisujesz, dość pasują do zaburzeń hormonalnych. Nie masz jakiś innych niepokojących objawów, problemów ginekologicznych? Może uda ci się wybrać do ginekologa/endokrynologa na NFZ i zrobić sobie badania hormonów? Najważniejsze badania to TSH, prolaktyna, LH i FSH, DHEAS + USG ginekologiczne.
Badania hormonalne miałam robione kiedyś i wszystko było idealnie. Do ginekologa chodzę regularnie co roku na usg, cytologię itp.. Żadnych złych objawów nie mam A badania TSH robiłam nawet częściej i zawsze było ok.
Rosną mi w tych miejscach co zaznaczyłam.

A te badania hormonalne trzeba wykonać w jakimś określonym dniu cyklu? Pamiętam, że kiedyś jak robiłam to testosteron chyba w innym d.c. a prolaktyna w innym. Bo ich poziom chyba się zmienia w ciągu cyklu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog_qq_4772794_7413190_tr_333834.1.jpg (20,1 KB, 9 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2016-01-22 o 19:51
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 19:53   #3324
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za odpowiedź Ech, kosmetyczka twierdzi, że jestem pierwszą niezadowoloną klientką, bo wielu ludziom usuwa, nawet plecy mocno owłosionym mężczyznom i wszystko ładnie się usunęło Przychodziłam na zabiegi co 3 tygodnie Mieszkam w małym mieście (24 tys.) i nie wiem, gdzie i jaki laser przede wszystkim powinnam znaleźć. Jestem z okolic Zielonej Góry, więc albo w ZG albo nawet Poznań wchodziłby w grę tylko nie wiem czego szukać
Nie wierzę w to co mówi, nie wierzę w skuteczność IPLi. Powinnaś poszukać np. LightSheer albo LightSheer Duet, dziewczyny tutaj chodzą też na Vectus. Te są najbardziej popularne i chyba w każdym większym mieście je znajdziesz.
W Poznaniu jest chyba sieciówka Laser Delux ale i pełno innych gabinetów z takimi laserami, poszperaj gdzie ceny są korzystne .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:00   #3325
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to co mówi, nie wierzę w skuteczność IPLi. Powinnaś poszukać np. LightSheer albo LightSheer Duet, dziewczyny tutaj chodzą też na Vectus. Te są najbardziej popularne i chyba w każdym większym mieście je znajdziesz.
W Poznaniu jest chyba sieciówka Laser Delux ale i pełno innych gabinetów z takimi laserami, poszperaj gdzie ceny są korzystne .

Kosmetyczka zwrócić pieniędzy raczej nie chce. Jeszcze mi powiedziała, że czasami przyjeżdża do jej gabinetu Pani z Poznania z laserem sheerlight i ewentualnie 2 zabiegi on może pokryć Nie wiem co zrobić, żeby to chociaż była jakaś pewna osoba, a nie cyrk obwoźny
Wolałabym zwrot pieniędzy i sama bym sobie tak jak radzisz poszukała np. w Poznaniu kogoś pewnego.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:50   #3326
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Kosmetyczka zwrócić pieniędzy raczej nie chce. Jeszcze mi powiedziała, że czasami przyjeżdża do jej gabinetu Pani z Poznania z laserem sheerlight i ewentualnie 2 zabiegi on może pokryć Nie wiem co zrobić, żeby to chociaż była jakaś pewna osoba, a nie cyrk obwoźny
Wolałabym zwrot pieniędzy i sama bym sobie tak jak radzisz poszukała np. w Poznaniu kogoś pewnego.
Sheerlight czy LightSheer? To ciekawe, jeśli to nasz laser a nie jakaś podróba z odwróconą nazwą to ja bym się pisała. Chociaż coś byś "odzyskała", bo na pieniądze bym nie liczyła. Dowiedz się konkretnie co to za laser, czy nadal IPL a jak medyczny to się zgódź. Może rzeczywiście sumienie ją ruszyło
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 21:06   #3327
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zobacz sobie koniecznie w necie jak wyglądają lasery Lightsheer (google grafika, na youtube pewnie nawet filmiki z zabiegów mozesz znaleźć), żeby Cie znów nie oszukali i nie zrobili jakimś innym badziewiem. Ogólnie nikomu nie polecałabym wypożyczanego lasera, podejrzewam, że może być nieźle zużyty jak tak jeździ po salonach, gdzie pewnie każdy katuje go po 12 godzin, zeby jak najwięcej klientów zrobić, ale zawsze lepsze to niż nic A jak chcesz sie pozbyć problemu to i tak zapisz się na normalny zabieg do sprawdzonego gabinetu w Poznaniu, tylko może nie kieruj się jak najtansza ceną, a opiniami o gabinetach z Lightsheerem i doświadczeniem, sama już wiesz po IPL, że niekiedy nie warto oszczędzać na tego typu zabiegach
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 22:41   #3328
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Sheerlight czy LightSheer? To ciekawe, jeśli to nasz laser a nie jakaś podróba z odwróconą nazwą to ja bym się pisała. Chociaż coś byś "odzyskała", bo na pieniądze bym nie liczyła. Dowiedz się konkretnie co to za laser, czy nadal IPL a jak medyczny to się zgódź. Może rzeczywiście sumienie ją ruszyło
Cytat:
Napisane przez mopsi Pokaż wiadomość
Zobacz sobie koniecznie w necie jak wyglądają lasery Lightsheer (google grafika, na youtube pewnie nawet filmiki z zabiegów mozesz znaleźć), żeby Cie znów nie oszukali i nie zrobili jakimś innym badziewiem. Ogólnie nikomu nie polecałabym wypożyczanego lasera, podejrzewam, że może być nieźle zużyty jak tak jeździ po salonach, gdzie pewnie każdy katuje go po 12 godzin, zeby jak najwięcej klientów zrobić, ale zawsze lepsze to niż nic A jak chcesz sie pozbyć problemu to i tak zapisz się na normalny zabieg do sprawdzonego gabinetu w Poznaniu, tylko może nie kieruj się jak najtansza ceną, a opiniami o gabinetach z Lightsheerem i doświadczeniem, sama już wiesz po IPL, że niekiedy nie warto oszczędzać na tego typu zabiegach
Dzięki dziewczyny Jutro skontaktuję się z nią i dokładnie wypytam kto to robi i jak urządzenie się dokładnie nazywa. Już się zdecydowałam, że mimo wszystko skontaktuję się z polecanym tutaj gabinetem w Poznaniu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 23:25   #3329
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie Wizażanki Zalogowałam się tutaj latem, przeczytałam też dużą częsć wątku, gdyż zastanawiałam się nad depilacją laserową i nie mogłam się zmobilizować. Bo jak juz wiedziałam, że chciałabym ją wykonać, to i tak musiałam przemóc swój strach i inne takie. W końcu poszłam, podbudowana opiniami tych co już ją wykonały. I dla tych osób które sie zastanawiają, powiem że strach ma wielkie oczy i naprawdę nie warto tracić czasu na męczarnie z goleniem czy zwykłą depilację depilatorem. Dla mnie to był koszmar, ciagle coś do golenia, do wyrywania i tak wkoło, i jak nie wrastanie, to podrażnienia. Po pierwszym zabiegu bikini laserem efekt super. Już wiedziałam, że popełniłam błąd zwlekając tak długo. Nie powiem, bólu troche było, ale to wszystko do przeżycia. Po drugim zabiegu jakby wysyp odrastających włosków, podobnie jak wam, kosmetolog powiedziała, ze to dobrze, ba nawet mnie uprzedziła, że tak może być. Po trzecim kolejny zachwyt, bo widać było kolejny skok do przodu. Teraz jestem juz po czwartym, włoski gdzieniegdzie odrastaja, ale to naprawdę niewiele, i bardzo słabe. Jak ktoś miał duży problem z nimi wczesniej, to teraz takie powiedzmy dwadzieścia włosków jest już jak ideał. Ja robię zabiegi w xxx, mają sieć w całej Polsce, skuteczny laser, a salon poleciła mi jedna z wizażanek, i cieszę się że tu trafiłam i w końcu zabrałam się za zabiegi. Wiadomo że każda z nas będzie indywidualnie reagowała na ból, będzie miała inne efekty, bo to wszystko zależy od wielu czynników. W każdym razie ja jestem zadowolona, jeśli ktoś ma jakieś pytania lub chciałby skorzystać ze zniżki 20% na pierwsze zabiegi to śmiało można pisać do mnie xxx. Robiłam też latem pachy, tylko jeden zabieg, a do dziś mam chyba mniej niż połowę tych włosów co przedtem. Ja robię zabiegi bez znieczulenia, i po wpisach widzę, że każdy róznie ból odczuwa. Dla mnie pachy były dużo boleśniejsze niż bikini, przy nogach to można uciąć sobie dzemkę, chyba że prowadzi się miłą pogawędkę z panią kosmetolog. A muszę powiedzieć, że w gabinecie do którego ja chodzę, są naprawdę przemiłe panie. Ja zaczęłam latem, wiec zero opalania było, więc jak któraś mysli o tych zabiegach, to warto już teraz zacząć, będą efekty na lato pozdrawiam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 16:35 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 01:40   #3330
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o nim ale "stwarza prawdopodobieństwo, że urządzenie " jakoś mnie to nie przekonuje, zwykła reklama. Wybierasz się?
Wybieram się na jakiś laser, ale robie na razie research. Myslalam, ze moze ktos cos tutaj slyszal o tym syneronie
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.