Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-27, 18:12   #4351
evamarczyk291
Przyczajenie
 
Avatar evamarczyk291
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja dziś jestem po trzecim zabiegu na bikini, liczę na przełom Kolejny zalecono mi zrobić za ok 5 tygodni i zastanawiam się czy to nie za wcześnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A wcześniejsze zabiegi w jakich odstępach miałaś? Czytałam kiedyś artykuł xxx w którym napisane było o trzech fazach wzrostu włosa. I najskuteczniejsza depilacja jest wtedy, gdy ten włos jest w fazie
wzrostu. Może Twoja kosmetyczka uznała, że Twoje włosy rosną szybko i to dobry termin?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-04-06 o 09:08 Powód: reklama
evamarczyk291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 07:05   #4352
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez evamarczyk291 Pokaż wiadomość
A wcześniejsze zabiegi w jakich odstępach miałaś? Czytałam kiedyś artykuł xxx w którym napisane było o trzech fazach wzrostu włosa. I najskuteczniejsza depilacja jest wtedy, gdy ten włos jest w fazie
wzrostu. Może Twoja kosmetyczka uznała, że Twoje włosy rosną szybko i to dobry termin?
Albo po prostu uznają, że ciało ma być gołe.
Po twkim czasie wypadają wlosy i efekt gołego ciała to pożądany przez kosmetologow efekt - dlatego usłyszałam ostatnio, że dwa pierwsze zabiegi są "złudne, bo włosy odrastają"
Logiczne jak jasna cholera... ale ja i tak czekam na zarastanie. Wtedy mam pewność, że włosy rosną i laser je trafi. Takie gdybanie na połowicznych efektach, jakie są deklarowane, to taki spacer w ciemno.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-03-28 o 07:13 Powód: Link
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 14:34   #4353
Dead_Dreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

2 tyg temu miałam robioną depilację ud, bikini i brzucha. Na bikini część wlosow wypadlo, na pozostałych partiach przy próbie usunięcia włosa nadal jest opór, a nawet ból. Zastanawiam się czy te włosy jeszcze wypadna, czy laser zadziałał prawidłowo, włosy na udach i brzuchu mam ciemne, ale jednak nie tak grube jak na bikini. W trakcie zabiegu nie czułam wcale bólu(bikini trochę bolało, ale było znośnie), może momentami lekkie ciepło, depilacje wykonano dokładnie(choć trwało to dosc krotko - calosc ok.35-40min), miejsce za miejscem. Po zabiegu nie miałam podrażnień czy zaczerwienień(jedynie przejsciowo na bikini). A i był to lightsheer duet, duża głowica, moc podobno była ustawiona na najwyższą. Jak myślicie, te wlosy mają jeszcze szanse wypasc?
Dead_Dreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 14:44   #4354
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Dead_Dreams Pokaż wiadomość
2 tyg temu miałam robioną depilację ud, bikini i brzucha. Na bikini część wlosow wypadlo, na pozostałych partiach przy próbie usunięcia włosa nadal jest opór, a nawet ból. Zastanawiam się czy te włosy jeszcze wypadna, czy laser zadziałał prawidłowo, włosy na udach i brzuchu mam ciemne, ale jednak nie tak grube jak na bikini. W trakcie zabiegu nie czułam wcale bólu(bikini trochę bolało, ale było znośnie), może momentami lekkie ciepło, depilacje wykonano dokładnie(choć trwało to dosc krotko - calosc ok.35-40min), miejsce za miejscem. Po zabiegu nie miałam podrażnień czy zaczerwienień(jedynie przejsciowo na bikini). A i był to lightsheer duet, duża głowica, moc podobno była ustawiona na najwyższą. Jak myślicie, te wlosy mają jeszcze szanse wypasc?
A rosna te wlosy? Jak rosna dalej to te juz nie wypadna. Poproś o podwojne strzaly nastepnym razem albo mala glowice.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 17:48   #4355
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny czy jest ktoś na forum kilka lat po vectusie? Co ile robicie strzały przypominające i czy włosy wam nie odrosły (ile odroslo ) ?
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 08:09   #4356
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a co sadzicie o laserze LS Desire? Czym sie rozni od zwyklego LS?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 10:48   #4357
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o laserze LS Desire? Czym sie rozni od zwyklego LS?
Niczym oprocz tego, ze jest przenosny i ma koncowki takie jak duet.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 12:54   #4358
TheStranger
Przyczajenie
 
Avatar TheStranger
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam szanowne grono. Chcę ufundować żonie laserowe usuwanie włosków z brody i z okolic powyżej górnej wargi. W związku z tym pragnę zapytać czy ktoś może podzielić się pozytywnymi doświadczeniami związanymi z katowickimi klinikami? Internet oferuje wiele opcji, wiele klinik ma masę pozytywnych opinii, między które wrzucone są naprawdę druzgocące. Dlatego zdecydowałem się dopytać tutaj czy ktoś może z autopsji jest w stanie podzielić się doświadczeniami. Z góry dziękuję
TheStranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 07:01   #4359
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TheStranger Pokaż wiadomość
Witam szanowne grono. Chcę ufundować żonie laserowe usuwanie włosków z brody i z okolic powyżej górnej wargi. W związku z tym pragnę zapytać czy ktoś może podzielić się pozytywnymi doświadczeniami związanymi z katowickimi klinikami? Internet oferuje wiele opcji, wiele klinik ma masę pozytywnych opinii, między które wrzucone są naprawdę druzgocące. Dlatego zdecydowałem się dopytać tutaj czy ktoś może z autopsji jest w stanie podzielić się doświadczeniami. Z góry dziękuję
W okolicach polecam przystępne cenowo Sosnowiec - Light Sheer Duet w 'Laser DeLux' oraz 'Idealnie' w Gliwicach (mają też filię w Katowicach, ale nie sprawdzałam sprzętu ani personelu)
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 12:25   #4360
rozrozia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, przeczytałam wątek do 100 strony i dalej nie mam siły czytać a więc zapytam, bo odpowiedzi na swoje pytanie nie znalazłam.

Laser MeDioStar NeXt czy ten o którym ciągle piszecie: Light Sheer Duet?
Mediostar używa moj zaprzyjaźniony gabinet, ale niestety jest dwa razy drozszy od Light Sheer, ogladalam rozne filmiki, gdzie pokazuja jak Mediostar zapiernicza a Light Sheer żółwim tempem.

Dodam, ze mam bardzoo niski próg bólu, i mieszkam w Poznaniu.
Jakieś opinie?

Edytowane przez rozrozia22
Czas edycji: 2017-04-07 o 12:27
rozrozia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 14:17   #4361
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja już się gubię między tymi metodami. Tym bardziej że często słyszę że to po prostu laser diodowy.
Miałam laser Light Sheer na łydki - 7 zabiegów. Efekty średnie. Uczucie jak takie ukłucia lasera.
Później zdecydowałam się na 3 zabiegi w innym salonie. Pani niby powiedziała że to też laser Light Sheer, ale to już nie były strzały a takie jakby jeżdżenie po skórze posmarowanej żelem.

Czy ktoś rozpoznaje typy lasera po moim opisie?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 15:14   #4362
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Ja już się gubię między tymi metodami. Tym bardziej że często słyszę że to po prostu laser diodowy.
Miałam laser Light Sheer na łydki - 7 zabiegów. Efekty średnie. Uczucie jak takie ukłucia lasera.
Później zdecydowałam się na 3 zabiegi w innym salonie. Pani niby powiedziała że to też laser Light Sheer, ale to już nie były strzały a takie jakby jeżdżenie po skórze posmarowanej żelem.

Czy ktoś rozpoznaje typy lasera po moim opisie?
Z żelem to chyba IPL a nie laser.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 15:36   #4363
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja idę jutro robić przedramiona,kupiłam grupon za 50zł, ciekawe czy zrobia porządnie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 15:55   #4364
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Z żelem to chyba IPL a nie laser.

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Ja idę jutro robić przedramiona,kupiłam grupon za 50zł, ciekawe czy zrobia porządnie
A jaki to będzie laser?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 16:21   #4365
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość


A jaki to będzie laser?
Light sheer, na inny bym nie poszła ale slyszalam juz opinie ze jak ktos ma grupon to lubią robić od niechcenia
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 22:47   #4366
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

LIGHT SHEER to light sheer, może być co najwyż duet lub desire, inne nazwy to inne lasery
Polecam sprawdzić na stronie www.coherent.com.pl/ czy Wasz gabinet ma sprawdzony i serwisowany sprzęt firmy coherent czyli dystrybutora laseru light sheer i wtedy macie pewność że będzie działał
a druga rzecz to przerwy między zabiegami. Można mieć i 10 zabiegów ale robionych np co 3 tyg i nie będzie efektów. Mo zabiegi muszą być MINIMUM co 8tyg!
Pozdrawiam
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 07:43   #4367
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dynamitka Pokaż wiadomość
LIGHT SHEER to light sheer, może być co najwyż duet lub desire, inne nazwy to inne lasery
Polecam sprawdzić na stronie www.coherent.com.pl/ czy Wasz gabinet ma sprawdzony i serwisowany sprzęt firmy coherent czyli dystrybutora laseru light sheer i wtedy macie pewność że będzie działał
a druga rzecz to przerwy między zabiegami. Można mieć i 10 zabiegów ale robionych np co 3 tyg i nie będzie efektów. Mo zabiegi muszą być MINIMUM co 8tyg!
Pozdrawiam
W którym miejscu się to sprawdza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 09:59   #4368
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, ktôra była na Vectusie w Warszawie? Polecicie konkretny salon?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 11:42   #4369
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja chodzę do Miriackiego, byłam 2 razy, właśnie będę się umawiać na 3 wizytę. Polecam.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 09:41   #4370
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś mógłby mi polecić który pakiet z groupona zakupić na 1 szy raz?

Chciałabym zrobić sobie ledwo widoczny wąsik bikini i ręce.

Zastanawiam się nad tym pakietem:
https://www.groupon.pl/deals/re-clinic-krakow-7

Tylko nie bardzo wiem ile zabiegów powinnam zrobić.
Z góry dzięki za wszelką pomoc

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Na stronie Studio Laser pisze:
Na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z zabiegów peelingujących, a na miesiąc przed z depilacji woskiem, pęsetą oraz kremami.

A na ReClinic:
3.Przed dokonaniem zabiegu włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 -9 tygodni.

4.Można natomiast je golić, przycinać lub depilować kremem.

5.Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji.

Informacje te są nieco sprzeczne. W 1 szym wariancie musiałabym miesiąc chodzić z wąsem co mi się nie podoba.
W drugiej co prawda mogę go depilować kremem, ale pisze że musiałabym ogolić włosy w miejscu depilacji bezpośrednio przed zabiegiem (rozumiem w domu?) Nigdy nie ogolę wąsika golarką NEVER
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 12:16   #4371
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Miriackiego, byłam 2 razy, właśnie będę się umawiać na 3 wizytę. Polecam.

A korzystasz u nich ze zniczulenia? Wiesz czy można mieć swoją emlę? Z tego co pamiętam to za 5 ml liczą sobie ze 100 zł.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Teraz to sama nie wiem czy słusznie upieram się na Vectusa zamiast LS
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 20:53   #4372
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi polecić który pakiet z groupona zakupić na 1 szy raz?

Chciałabym zrobić sobie ledwo widoczny wąsik bikini i ręce.

Zastanawiam się nad tym pakietem:
https://www.groupon.pl/deals/re-clinic-krakow-7

Tylko nie bardzo wiem ile zabiegów powinnam zrobić.
Z góry dzięki za wszelką pomoc

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Na stronie Studio Laser pisze:
Na tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować z zabiegów peelingujących, a na miesiąc przed z depilacji woskiem, pęsetą oraz kremami.

A na ReClinic:
3.Przed dokonaniem zabiegu włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 -9 tygodni.

4.Można natomiast je golić, przycinać lub depilować kremem.

5.Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji.

Informacje te są nieco sprzeczne. W 1 szym wariancie musiałabym miesiąc chodzić z wąsem co mi się nie podoba.
W drugiej co prawda mogę go depilować kremem, ale pisze że musiałabym ogolić włosy w miejscu depilacji bezpośrednio przed zabiegiem (rozumiem w domu?) Nigdy nie ogolę wąsika golarką NEVER
Teraz troche sredni okres na rozpoczynanie laserowania. Po zabiegu i przed trzeba unikac slonca, a opalac sie nie mozna wcale.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 23:05   #4373
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
A korzystasz u nich ze zniczulenia? Wiesz czy można mieć swoją emlę? Z tego co pamiętam to za 5 ml liczą sobie ze 100 zł.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Teraz to sama nie wiem czy słusznie upieram się na Vectusa zamiast LS
Można mieć swoją, ja przychodzę już wysmarowana W życiu bym tyle nie zapłaciła za emlę u nich. Smaruję tylko bikini, reszta naprawdę jest okej, vectus super chłodzi skórę.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 23:15   #4374
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Można mieć swoją, ja przychodzę już wysmarowana W życiu bym tyle nie zapłaciła za emlę u nich. Smaruję tylko bikini, reszta naprawdę jest okej, vectus super chłodzi skórę.

O to super i u nich zmywasz? Ja też nie
Miałam upatrzony inny salon ale tam był problem z terminami tj były do wyboru tylko dwa dni w tygodniu. Byłam też kiedyś w jeszcze innym ale tam poziom obsługi był różny- raz super miła i staranna pani a raz taka sobie, więc dalej szukam.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 09:51   #4375
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Zmywa babeczka, która wykonuje zabieg
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 10:33   #4376
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Zmywa babeczka, która wykonuje zabieg

Bardzo dziękuję
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 10:54   #4377
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny mam problem, może coś podpowiecie. Miałam w czwartek mija chyba 6 depilacje laserem light sheer, do tej piry bylo wszystko okej, ale teraz nie dość, że bolało bardziej niż zwykle to zostały mi 'piękne' slady. Pani powiedziała, że mogą być przebarwienia i strupki które będą utrzymywać się do miesiąca, ale czy przypadkiem nie spaprala roboty i tak sie nie zabezpieczyla? Daje zdjęcie kawałka skory, takie slady mi zostały, kilka dni minęło i zmieniły się w stupki. Ale kilka dni chodziłam bardzo obolała... Smaru☠☠☠to alantanem.
1491904433887.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 07:59   #4378
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja miałam pod pachami też takie ślady jakby od poparzenia, które początkowo również mnie piekły. Miały może inny wzór, raczej takie paski. Napisałam do salonu i dostałam zalecenie, żeby poczekać i smarować miejsca alantanem. Wszystko zeszło bez śladu.
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 08:01   #4379
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez little_Bella Pokaż wiadomość
Ja miałam pod pachami też takie ślady jakby od poparzenia, które początkowo również mnie piekły. Miały może inny wzór, raczej takie paski. Napisałam do salonu i dostałam zalecenie, żeby poczekać i smarować miejsca alantanem. Wszystko zeszło bez śladu.
Dziękuję, po jakim czasie mniej więcej Ci to zeszlo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 09:19   #4380
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Miałam podobne na bikini, tam gdzie ciemniejsza skóra, ale zeszło bez blizn

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.