Produkty z kasy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-14, 10:55   #31
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Produkty z kasy

Mało, że to irytuje klientów, irytuje to samych sprzedawców. Pamiętam, jak pracując w Inglocie, musiałyśmy proponować klientkom miliony promocyjnych produktów, z czego byłyśmy rozliczane na koniec dnia. Gdyby to zależało od sprzedawcy, uwierzcie mi, nikt by tego nie robił ;].
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 17:35   #32
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Produkty z kasy

Ja miałam tak samo w czasach, kiedy pracowałam w salonie Ery... te idiotyzmy są wymyslane przez kierownictwo, a pracownicy po prostu muszą takie poleceia wykonywac.
Np. kiedy ktoś przychodzil doladowac konto, ja musialam przekonywac go do zmiany oferty na abonament, alebo chociaz wcisnac starter-pomysl z czapy, bo skoro mam już swoj numer, to pod diabła mi starter?

Wiem, że w jeszcze jednej sieci tak jest, dlatego chocbym miala pasc na miejscu, nie doladowuje konta w salonach, tylko ide do żabki/kiosku itp. Wiem, że taka praca, ale te pytania mnie mecza i czuje sie jakbym odbierała kasjerce/sprzedawcy chleb , bo nie kupilam polecanego przez nia produktu :/
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 09:23   #33
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Produkty z kasy

Wkurza mnie to, ale nie złoszczę sie na kasjerki, które muszą sie proponować zakup przy kasie. Polityka Rossmana jest błędna, to nagabywanie przy kasie, wyjątkowo narzucający sie ochroniarze ( chociaż nie zawsze o czym już pisałam). A szkoda bo maja dobre marki własne któe chetnie kupuje.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 20:34   #34
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Produkty z kasy

Jest to denerwujące, fakt.Ale ja jestem wyrozumiała i nic mi nie szkodzi jak dam wygłosić kasjerce formułkę(bo ma taki obowiązek a nie widzimisie) a potem powiedzieć "nie, dziękuję".Serio to nie boli.

Swoją drogą nie zastanawiałyście się czemu sklepy narzucaja pracownikom takie kretyńskie zasady?Większość kupujących tego nie cierpi, nadskakiwania, pytań etc a oni swoje.Czy nie robi się jakiś badan konsumenckich czy coś?Bo "góra" już dawno powinna wiedzieć, ze klient za tym nie przepada.Czy może jest tak, że nie przepada ale to skuteczna metoda?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 21:02   #35
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Produkty z kasy

Dla większości głupie i wkrzuające, ale niestety, jest to skuteczne, skoro na 2 godziny siedzenia na kasie sprzedałam 10 dezodorantów...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 10:18   #36
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Produkty z kasy

Mnie najbardziej śmieszy jak w Pepco przy każdym zakupie muszą proponować doładowanie do telefonu No tak od czapy w ogóle, przecież ktoś doładowuje telefon, jak potrzebuje... Nigdy się nie spotkałam z tym, żeby ktoś skorzystał.
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 15:18   #37
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Produkty z kasy

Nie tylko w sklepach tak jest. Ja pracuję w banku i obsługując klienta, który bierze kredy, muszę wcisnąć mu jeszcze wszystko co tylko możliwe czyli np konto internetowe (chociaż wcale nie będzie miał wpływu wynagrodzenia, więc na pewno nie będzie z niego korzystał), kartę kredytową, lokatę, wszystkie możliwe ubezpieczenia itd. Na początku miesiąca dostajemy plan sprzedaży i na koniec jesteśmy rozliczane z jego wykonania. I oczywiście od tego zależy czy dostaniemy jakąś premię czy nie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 21:04   #38
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Produkty z kasy

Tak naprawdę tak jest wszędzie. Pójdź do CCC, sklepu z rowerami, warzywniaka albo sieciówki. ,,Czy mogę w czymś pomóc", ,,Polecam to i tamto, sama to mam i bardzo chwalę (jasne)" albo ,,W tej cenie to najlepszy produkt na rynku".

Naprawdę nie ma co się pienić. Kasjerki Rossmannowe najczęściej w ogóle nie oczekują odpowiedzi na ,,Polecam produkty promocyjne..." tak więc nie rozumiem problemu
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:05   #39
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Produkty z kasy

Dziewczyny, napewno ucieszy Was wiadomość, że pracownicy sklepów otrzymali w ostatnich dniach pismo, w którym stoi o niesatysfakcjonującym poziomie stosowania SOK-u przez kasjerów (w skrócie wciskania produktów ze sprzedaży impulsowej) oraz groźba kary dyscyplinarnej-utraty pracy w wypadku stwierdzenia niestosowania powyższego.... W związku z tym możecie się spodziewać zmasowanego ataku kasjerów... Pozdrawiam!
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 17:33   #40
quamar
Raczkowanie
 
Avatar quamar
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 111
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napewno ucieszy Was wiadomość, że pracownicy sklepów otrzymali w ostatnich dniach pismo, w którym stoi o niesatysfakcjonującym poziomie stosowania SOK-u przez kasjerów (w skrócie wciskania produktów ze sprzedaży impulsowej) oraz groźba kary dyscyplinarnej-utraty pracy w wypadku stwierdzenia niestosowania powyższego.... W związku z tym możecie się spodziewać zmasowanego ataku kasjerów... Pozdrawiam!
Współczuję Wam, idiotyzmów w pracy i idiotycznych klientów, którzy nie mogą pojąć że kasjerki nie odpowiadają za wymysły góry. Pracowałam długi czas na "pierwszej linii" w firmie telekomunikacyjnej i wiem że bardzo często pracownik znajduję się pomiędzy młotem a kowadłem - czyt. firmą a klientem, każdy ma pretensje do pracownika a on g**no może.
P.S. Płaci Pani - najgorszy tekst, ktory kazali Wam mówić.
quamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:39   #41
nelijah
Raczkowanie
 
Avatar nelijah
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
Dot.: Produkty z kasy

Apeluję do wszystkich oburzonych sprzedażą impulsową w Rossmannie o trochę wyrozumiałości dla personelu. Proponowanie produktów na kasie jest częścią ich pracy i muszą każdemu klientowi zaproponować taki produkt, bez wyjątków. Za nie stosowanie aktywnej sprzedaży są kary dyscyplinarne i zwolnienie z pracy. Wystarczy powiedzieć "nie dziękuję" albo nie mówić nic. Kasjerka i tak musi to powiedzieć, a my jako klienci nie musimy tego kupować. Jak taka kasjerka siedzi na kasie cały dzień i musi zaproponować taki produkt ponad 200-300 klientom pomyślcie jakie to dla niej samej jest męczące, ale to część jej pracy i musi ją wykonać.
Tak więc podsumowując trochę więcej empatii!!!
Korona z głowy nikomu nie spadnie jeśli będzie dla takiego sprzedawcy miły! Spróbujcie pomyśleć co by było gdybyście to wy pracowały w Rossmannie
nelijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 18:25   #42
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Produkty z kasy

A ja apeluję o czytanie ze zrozumieniem .
Wszystkie wypowiedziały się negatywnie o samej idei, która (tak wiemy!) jest narzucana kasjerkom, a co rusz pojawiają się tu oburzone kasjerki (albo rodzina kasjerek, czy coś? Nie wiem) i każą się stawiać na ich miejscu i mieć wyrozumiałość do nich.
Brak wyrozumiałości dla zarządzeń (które stają się irytujące, kiedy w każdym sklepie słyszy się tą samą śpiewkę) nie oznacza braku wyrozumiałości dla kasjerek. Więc skończcie się w końcu oburzać.
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 16:06   #43
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej śmieszy jak w Pepco przy każdym zakupie muszą proponować doładowanie do telefonu No tak od czapy w ogóle, przecież ktoś doładowuje telefon, jak potrzebuje... Nigdy się nie spotkałam z tym, żeby ktoś skorzystał.
O tak, ale to chyba nowość u nich. Jak zaczną proponować to ludzie zapamiętają, że można tam doładować telefon i może kiedyś się skuszą

Ja kiedyś w Rossmannie się skusiłam na krem w promocyjnej cenie akurat był taki, którego używam, chyba za pół ceny, nie zauważyłam tego wcześniej, więc skorzystałam i tam akurat to proponowanie nie denerwuje
Co innego w kiosku np. do zeszytu - długopis, do papierosów - zapalniczka, do koperty - znaczek. To dopiero złości klientów.
Moja koleżanka pracuje w kolporterze i mi powiedziała kiedyś jak u nich musi wyglądać obsługa klienta - jedna wielka masakra!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 22:02   #44
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
O tak, ale to chyba nowość u nich. Jak zaczną proponować to ludzie zapamiętają, że można tam doładować telefon i może kiedyś się skuszą

Ja kiedyś w Rossmannie się skusiłam na krem w promocyjnej cenie akurat był taki, którego używam, chyba za pół ceny, nie zauważyłam tego wcześniej, więc skorzystałam i tam akurat to proponowanie nie denerwuje
Co innego w kiosku np. do zeszytu - długopis, do papierosów - zapalniczka, do koperty - znaczek. To dopiero złości klientów.
Moja koleżanka pracuje w kolporterze i mi powiedziała kiedyś jak u nich musi wyglądać obsługa klienta - jedna wielka masakra!
jak?
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 08:01   #45
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
jak?
Teraz nie pamiętam dokładnie a nie chcę skłamać Wiem, że na pewno do każdego produktu muszą zaproponować towar komplementarny, nie chyba nawet jest ustalone po ilu sekundach od wejścia klienta mają zagadać, jeśli on się rozgląda Poproszę, żeby mi to opisała i wrzucę
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 22:52   #46
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Produkty z kasy

też mnie to irytuję, wciskanie czegoś na siłę :/ niejednokrotnie zdarzyło się tak, że miałam te rzeczy już w koszyku a kasjerka się pyta czy bym tego nie chciała, bo w promocji -,-
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 15:24   #47
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
jak?
musiałam edytować posta

Mniej więcej tak to wygląda. Za to są oceniani, chyba jakoś raz w miesiącu mają złotego klienta. Najgorzej jak ma odliczone pieniądze, które od razu kładzie na ladę, wtedy nigdy nie pytają o towar komplementarny i wtopa
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2012-07-04 o 20:49
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 18:31   #48
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Produkty z kasy


Faktycznie zawsze tak jest. To wychodzenie zza lady i wciskanie mi czegoś, czego nie potrzebuję też mnie denerwuje . Ale zaraz pojawi się tu jakaś sprzedawczyni z kolportera i uświadomi mnie, że jestem zła i mam tu uwielbiać, bo one tak muszą
__________________
Bloguję


Edytowane przez LunatyczkaBB
Czas edycji: 2012-07-04 o 22:08
LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 19:47   #49
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość

Faktycznie zawsze tak jest. To wychodzenie zza lady i wciskanie mi czegoś, czego nie potrzebuję też mnie denerwuje . Ale zaraz pojawi się tu jakaś sprzedawczyni z kolportera i uświadomi mnie, że jestem zła i mam tu uwielbiać, bo one tak muszą
Ona tego nienawidzi, do tego mają produkty do polecenia, zazwyczaj takie z i bardzo drogie.
No ale muszą bo za dużo mają do stracenia

Dziś w Rossmannie panie mi proponowały saszetki zapachowe do szafy Oczywiście grzecznie odmówiłam

A jedna użyła słowa "raklamóweczka" a ponoć nie mogą
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 12:49   #50
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

A jedna użyła słowa "raklamóweczka" a ponoć nie mogą
hehe, większość firm ma przykaz niestosowania zdrobnień, brzmi to po prostu nieprofesjonalnie, akurat popieram

Co do wciskania przy kasach, owszem jest to ciut uciążliwe. Takie praktyki stosują już teraz niemal wszystkie firmy, wszędzie chcą nam wcisnąć to czego nie zamierzaliśmy kupić. Najlepszy sposób - nie kupować. A od powiedzenia "nie, dziękuję" nic mi sie nie stanie, więc grzecznie odmawiam, wiedząc, że kasjerka wyboru nie ma..
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 18:25   #51
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Produkty z kasy

Wiem o czym mówicie,ale o dziwo dzisiaj nie zostałam zbombardowana w rossmanie pytaniami przy kasie.
Może dlatego,że było w okół dużo moich kumpli i kasjerka się wstydziła...Zdziwiło mnie to,bo zakupy były prawie za 100 zł.
Za to w kolporterze dostaliśmy 1000 pytań co to nam nie polecają
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 21:35   #52
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej śmieszy jak w Pepco przy każdym zakupie muszą proponować doładowanie do telefonu No tak od czapy w ogóle, przecież ktoś doładowuje telefon, jak potrzebuje... Nigdy się nie spotkałam z tym, żeby ktoś skorzystał.
Może to jest bardziej na zasadzie informacji, że w Pepco też można zakupić karty doładowujące
Jeśli chodzi o formułkę serwowaną czasem przez kasjerki w Rossmannie, to też nie jest to regułą. A podejrzewam, że takie a nie inne zachowanie jest nie tyle co wymysłem szefa, kierownika itp. tylko osób które zajmują się reklamą. W końcu mają płacone za to, żeby wymyślać tego typu promowanie, które ma na celu podniesienie dochodów, a szarzy pracownicy musza się do tego dostosować.
Zamiast tak bardzo wyładowywać na nich frustrację, pomyślmy że my byśmy się czuły znacznie gorzej, gdybyśmy były na ich miejscach, i to my miałybyśmy zadawać to samo pytanie 50 osobom po kolei.
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 18:56   #53
Lidia Paulina
Rozeznanie
 
Avatar Lidia Paulina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie/zachodniopomorskie
Wiadomości: 524
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
O tak, ale to chyba nowość u nich. Jak zaczną proponować to ludzie zapamiętają, że można tam doładować telefon i może kiedyś się skuszą
No właśnie nie nowość, rok temu mi już proponowali doładowanie, miesiąc temu zmian nie było :P
__________________
[FONT="Palatino Linotype"]
Lidia Paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 21:49   #54
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez Lidia Paulina Pokaż wiadomość
No właśnie nie nowość, rok temu mi już proponowali doładowanie, miesiąc temu zmian nie było :P
A to ja nie wiem bo rzadko chodzę do pepco
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 18:41   #55
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez nelijah Pokaż wiadomość
Apeluję do wszystkich oburzonych sprzedażą impulsową w Rossmannie o trochę wyrozumiałości dla personelu. Proponowanie produktów na kasie jest częścią ich pracy i muszą każdemu klientowi zaproponować taki produkt, bez wyjątków. Za nie stosowanie aktywnej sprzedaży są kary dyscyplinarne i zwolnienie z pracy. Wystarczy powiedzieć "nie dziękuję" albo nie mówić nic. Kasjerka i tak musi to powiedzieć, a my jako klienci nie musimy tego kupować. Jak taka kasjerka siedzi na kasie cały dzień i musi zaproponować taki produkt ponad 200-300 klientom pomyślcie jakie to dla niej samej jest męczące, ale to część jej pracy i musi ją wykonać.
Tak więc podsumowując trochę więcej empatii!!!
Korona z głowy nikomu nie spadnie jeśli będzie dla takiego sprzedawcy miły! Spróbujcie pomyśleć co by było gdybyście to wy pracowały w Rossmannie
Taki mały off. Masz taki sam avatar
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 19:00   #56
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Produkty z kasy

Cytat:
Napisane przez nelijah Pokaż wiadomość
Apeluję do wszystkich oburzonych sprzedażą impulsową w Rossmannie o trochę wyrozumiałości dla personelu. Proponowanie produktów na kasie jest częścią ich pracy i muszą każdemu klientowi zaproponować taki produkt, bez wyjątków. Za nie stosowanie aktywnej sprzedaży są kary dyscyplinarne i zwolnienie z pracy. Wystarczy powiedzieć "nie dziękuję" albo nie mówić nic. Kasjerka i tak musi to powiedzieć, a my jako klienci nie musimy tego kupować. Jak taka kasjerka siedzi na kasie cały dzień i musi zaproponować taki produkt ponad 200-300 klientom pomyślcie jakie to dla niej samej jest męczące, ale to część jej pracy i musi ją wykonać.
Tak więc podsumowując trochę więcej empatii!!!
Korona z głowy nikomu nie spadnie jeśli będzie dla takiego sprzedawcy miły! Spróbujcie pomyśleć co by było gdybyście to wy pracowały w Rossmannie

w stu procentach popieram
colinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:57   #57
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Produkty z kasy

Mi od tygodnia uparcie wciskają zapachy do szafy ^^ ale je rozumiem ;-)
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.