Zmieniam się! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-05, 14:10   #1
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479

Zmieniam się!


Witam, rozstałam się z chłopakiem, po czasie płaczu nadszedł okres pt: "zobacz co straciłeś", mam już dość snucia się po domu w starym dresie, muszę coś zmienić. Robię sobie kolczyki, czekam tylko na przesyłkę, mam odłożone fundusze na nową garderobę, ale nie o tym teraz. Chciałam zmienić fryzurę, zarówno kolor jak i jej kształt:

To fryzura, która bardzo mi się podoba, w tym kolorze jestem zakochana od kilku miesięcy:

http://images33.fotosik.pl/586/d78da120b3431496m.jpg

A to ja (zdjęcie z przed roku, ale nie zmieniłam się prawie wcale, jedynie włosy są trochę dłuższe):

http://images50.fotosik.pl/1876/6ad7975902f79fd6m.jpg

Jeśli nie sam kształt tej fryzury to chociaż kolor będzie ok? I myślicie że jaką fryzurę powinnam wybrać ?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Poprawka:

moje zdjęcie:
http://images45.fotosik.pl/1743/7681c114d9fe31cemed.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7681c114d9fe31cemed.jpg (31,3 KB, 721 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d78da120b3431496m.jpg (7,6 KB, 178 załadowań)
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-03-05 o 16:41 Powód: zalaczenie zdj;do zalacznika -regulamin
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 15:34   #2
anka3234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 7
Dot.: Zmieniam się!

Myśle że powinno być Ci ładnie, tylko że masz bardzo ładny naturalny kolor włosów ale jeśli chcesz bardzo się zmienić to sądzę że bd pasować Ci ten kolor ;P Podrawiam
anka3234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 15:54   #3
mmidnight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zmieniam się!

Co do fryzury - dość ciekawa,ale czy masz na tyle grube włosy żeby prezentowała się równie dobrze? ) np. ja mam bardzo cieniutkie włosy i takiej grzywy nie dałoby rady mi zrobic,niestety :<
a w kwestii koloru to zgadzam się z poprzedniczką masz bardzo ładny naturalny kolor i nie zmieniałabym go na Twoim miejscu aż tak radykalnie ewentualnie przyciemniłabym je o ton czy dwa bądz zrobiła jakieś pasemka ciemniejsze ,jesli tak bardzo zależy Ci na zmianie ) piękno to przecież naturalność
mmidnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 11:08   #4
brownlady
Przyczajenie
 
Avatar brownlady
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 13
Dot.: Zmieniam się!

Dopinguje!

Też przechodziłam ten okres. Po takich przeżyciach często spada nasza ocena - tak naprawdę w ten sposób nie szanujemy siebie. Też zaczęłam nad sobą pracować, a rewolucję zaczęłam od zmiany koloru z blond na brąz, gdzie wyglądam o niebo lepiej. Polecam, praca nad sobą i metamorfoza to strzał w 10!
brownlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 11:23   #5
brownlady
Przyczajenie
 
Avatar brownlady
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 13
Dot.: Zmieniam się!

Popieram i dopinguje!
brownlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 19:18   #6
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Zmieniam się!

super
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 19:40   #7
santa_evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 87
Dot.: Zmieniam się!

a ja widziałabym Cię bardziej w rudym niż w czerwieni
santa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-06, 21:52   #8
maminn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Zmieniam się!

Cytat:
Napisane przez santa_evita Pokaż wiadomość
a ja widziałabym Cię bardziej w rudym niż w czerwieni
Też tak pomyślałam, jak spojrzałam na fotke ; )). Kiedy będziesz już próbować to może lepiej najpierw szamponetką... Mniej ryzykowne... ; )
maminn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 07:22   #9
santa_evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 87
Dot.: Zmieniam się!

Cytat:
Napisane przez maminn Pokaż wiadomość
Też tak pomyślałam, jak spojrzałam na fotke ; )). Kiedy będziesz już próbować to może lepiej najpierw szamponetką... Mniej ryzykowne... ; )
dokładnie, szczególnie jeśli to Twoja pierwsza koloryzacja
santa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 12:20   #10
ladyasia
Raczkowanie
 
Avatar ladyasia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 350
Dot.: Zmieniam się!

na pewno będzie fajnie wyglądać, ale skoro to ma być coś w stylu zobacz co straciłeś, to nie farbuj na czerwono, bo faceci nie lubią takich szalonych kolorów. Lepiej zafarbuj na rudy albo jakiś czekoladowy
ladyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:05   #11
gosienka9117
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 30
Dot.: Zmieniam się!

Oooj;/ czerwień raczej nie jest dla Cb. Jeśli już chcesz zmienić drastycznie kolor to myślę, że o wiele lepiej będziesz wyglądała w rudym.
gosienka9117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 09:27   #12
inmypocket
Raczkowanie
 
Avatar inmypocket
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 190
Dot.: Zmieniam się!

Fryzurka fajna, tylko czy miałaś kiedykolwiek grzywkę? Jesteś pewna, że będziesz w niej dobrze wyglądać?
Swoją drogą też to przechodziłam, z tym, że ja włosy wściełam. Na krótko.
inmypocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 09:55   #13
Marika2412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmieniam się!

Rozumiem chęć zmian,ale ten kolor to chyba nie jest dobry pomysł...z pomysłami na fryzurę zgłosiłabym się do dobrego fryzjera (zamieść swoje zdjęcie ze związanymi włosami,z bliska to coś pokombinujemy)...nie zawsze radykalna zmiana jest korzystna.
Marika2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 15:18   #14
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Zmieniam się!

Osobiście nie widzę Cię w tym kolorze, masz delikatną urodę, zaś kolor jest mega przytłaczający. Nie będzie widać Ciebie tylko Twoje włosy. Jeśli chcesz zmiany to zacznij od cięcia, które jest niezłe. W kwestii koloru lepiej byłoby Ci w czymś naturalniejszym i delikatniejszym. Na początek może truskawkowy blond? Modny i efektowny, a bez żarówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude6.jpg (56,2 KB, 41 załadowań)
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 20:06   #15
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Zmieniam się!

ok, dziękuje za rady

A co myślicie o tym: (ogólnie jestem zakochana właśnie w takich intensywnych kolorach)

- chodzi o kolor nie o fryzurę:

http://images35.fotosik.pl/1843/5a2a535f0fc006adm.jpg


http://images38.fotosik.pl/1981/720bde4fd8c5401cm.jpg

Dla mnie lepszy będzie jasny czy ciemniejszy odcień? Osobiście stawiam na jaśniejszy z racji swojego naturalnego koloru, ale wolę się upewnić
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:10   #16
ladyasia
Raczkowanie
 
Avatar ladyasia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 350
Thumbs down Dot.: Zmieniam się!

Cytat:
Napisane przez ladyasia Pokaż wiadomość
ale skoro to ma być coś w stylu zobacz co straciłeś, to nie farbuj na czerwono, bo faceci nie lubią takich szalonych kolorów.
...
ladyasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:05   #17
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: Zmieniam się!

ladyasia ale ja lubię! Od zawsze jestem zakochana w fioletowych/czerwonych/zielonych/pomarańczowych/niebieskich włosach, więc chce taki odważny kolor dla siebie, bo wiem, że będę się w nim dobrze czuć.
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:35   #18
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmieniam się!

wydaje mi się, że jesteś ciepłym typem kolorystycznym, ale łatwiej byłoby to ocenić gdybyś wstawiła wyraźniejsze zdjęcie całej buzi w dziennym świetle, na którym widać będzie np. Twój kolor oczu
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:45   #19
mazena111
Rozeznanie
 
Avatar mazena111
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 989
Dot.: Zmieniam się!

Z tych pokazanych twoich ukochanych kolorów chyba wybrałabym czerwień. Sama będziesz robić czy u fryzjera?
__________________
maza

tkwi w każdym z nas...

"Nie sztuka mi się oprzeć,
sztuka zaakceptować"
mazena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 18:19   #20
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmieniam się!

ja też z tych podanych wybrałabym dla Ciebie czerwień lub rudy, z kilku powodów:

po pierwsze wydaje mi się, że jesteś ciepłym typem i jasne fiolety/błękit mogą gryźć się z kolorem Twojej cery

nałożenie czerwonej farby na Twój kolor nie będzie wymagało drastycznego rozjaśniania i nie zniszczysz tak bardzo włosów - żeby pofarbować na niebiesko będziesz musiała najpierw rozjaśnić je praktycznie do białości

czerwony pigment jest dużo trwalszy na włosach niż niebieski/zielony, w związku z tym będzie dłużej wyglądał ładnie

jeśli nie farbowałaś nigdy włosów polecałabym Ci zastosować naturalną hennę zamiast farb chemicznych. henny mają piękne czerwone odcienie i wzmacniają włosy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=622375 <- wątek o farbowaniu henną

dodatkowo moim zdaniem fajnie wyglądałoby, gdybyś dodatkowo zrobiła sobie brwi w kolorze włosów

http://www.saraashouri.net/wp-conten...d-eyebrows.jpg

przy tak intensywnym kolorze włosów będziesz musiała robić mocniejszy makijaż, żeby w nim nie "zginąć"

jestem ciekawa, na co się zdecydujesz
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:15   #21
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Zmieniam się!

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;39821585]
jeśli nie farbowałaś nigdy włosów polecałabym Ci zastosować naturalną hennę zamiast farb chemicznych. henny mają piękne czerwone odcienie i wzmacniają włosy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=622375 <- wątek o farbowaniu henną
[/QUOTE]

Henna nie da Ci ostro czerwonych włosów co najwyżej głęboko rudy, wiem bo miałam przez długi czas poza tym nie ma później możliwości żeby ją zmyć, można tylko odhodować włosy od nowa. Lepiej na pierwszy raz zrób sobie kolor, który bez problemu można wywabić a potem kombinuj z czymś trwałym. Fiolet można uzyskać np. płukankami z glencjany, którą można kupić w każdej aptece za dosłownie parę zł.
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:06   #22
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmieniam się!

Rozumiem, że chcesz się zmienić, ale pomyśl, czy nie będziesz żałować? Masz tak cudowny naturalny kolor, zakochałam się
Może na początek jakieś balsamy koloryzujące? Nie szamponetki, bo one do końca zwykle się nie spierają.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 16:32   #23
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Zmieniam się!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,1 KB, 95 załadowań)
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 16:55   #24
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Młoda niezadbana

Witam, mam 20 lat i doszłam do wniosku, że jestem niezadbana i co najgorszę nie wiem jak o siebie dbać... mama nigdy nie dawała mi jakiś wskazówek, do wszystkiego dochodziłam sama, teraz stopniowo doprowadzam się do porządku, chciałam napisać co zrobiłam i co waszym zdaniem powinnam jeszcze zrobić, bo moja głowa jest już pusta:

1. Włosy - miałam suche sianowate włosy, pierwsze co kupiłam szampon Timotei dla zniszczonych włosów + odżywka, która zmiękcza włosy, odstawiłam suszarkę, prostownicy używam żadko, kolejno rozjaśniłam włosy i ścięłam końcówki (muszę, znowu udać się do fryzjera).

2. Twarz - zainewstowałam w kosmetyki, typu puder czy podkład, próbuje się malować różnie, jestem na etapie eksperymentów jaki cień będzie najodpowiedniejszy. Ciemniejsza blondynka, niebieskie oczy i dość blada cera - ? Walczę z pojedyńczymi pryszczami.

Odnośnie cery i włosów zaczynam pić drożdzę

3. Paznokcie - zapuszczam, nie obgryzma, maluje lecz są słabe i łamliwe, próbowałam lakierów wzmacniających ale brak efektu..

4.Stopy- także zadbałam o paznokcie, ale nie potrafie pozbyć "twardych pięt", jak o nie zadbać by były estetyczne

5. Garderoba - zainwestowałam w trochę bardziej kobiece ubrania, doceniłam swoją figure, postarama się wrzucić zdjęcia, bo nie mam kompletnie pojęcia jakie ubrania wybierać
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 17:46   #25
aguniagr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 15
Dot.: Młoda niezadbana

Powiem Ci szczerze, że ja moją metamorfozę zaczęłam od środka. Najpierw zadbałam o zdrowy styl życia, który zawsze odbija się w naszym wyglądzie.
Także przede wszystkim ruch, zdrowa dieta (ogranicz fast foody, alkohol, słodycze i staraj się jeść dużo "zielonego"), dużo snu.
Wbrew pozorom o te trzy czynniki nie powinny zadbać tylko osoby zrzucające wagę.

Kolejnsa kwestia, to zajęcie się sobą - znalezienie nowego hobby, poznawanie nowych ludzi nowych, czytanie interesujących Cię książek, słuchanie dobrej muzyki. Wypełnij swoje wnętrze czymś interesującym.

I ostatnia kwestia, o którą bezpośrednio pytasz, czyli wygląd.
Osobiście jestem fanką naturalności. Nie walcz z tym jaka jesteś, tzn. jeśli jesteś blada - nie opalaj się na siłę, masz kręcone włosy - podkreśl to itp. Wykorzystaj w pełni swój wrodzony potencjał.
Wprowadzając zdrową dietę poprawisz stan cery, włosów i paznokci.
Jeśli chodzi o makijaż, jestem fanką podstawowego zestawu: puder (dobrej jakości i w rozsądnej ilości!), tusz i róż.
Włosy układaj zgodnie z ich naturą, nie przesadzaj ze stylizacją.
Zadbaj o estetykę dłoni, stóp.
Nawilżaj skórę ciała, a raz w tygodniu rób peeling.

Generalnie postaw przede wszystkim na pielęgnację. Często dobre kosmetyki nie kosztują fortuny, chociażby te z Ziaji.
aguniagr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:03   #26
iamaheroofthestory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 12
Dot.: Młoda niezadbana

zachęcam do odwiedzenia mojego bloga. jak sama nazwa wskazuje chcemy pokazać jak być bohaterem naszego życia, czyli piszemy m.in w jaki sposob dbac o paznokcie, dietę, włosy(czego powinnyśmy używac), zachecamy do cwiczen itp.

wiec na pewno Ci sie spodoba, bo moga byc rozwiazania na twoje problemy.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-16 o 09:23 Powód: link
iamaheroofthestory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:00   #27
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Młoda niezadbana

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Witam, mam 20 lat i doszłam do wniosku, że jestem niezadbana i co najgorszę nie wiem jak o siebie dbać... mama nigdy nie dawała mi jakiś wskazówek, do wszystkiego dochodziłam sama, teraz stopniowo doprowadzam się do porządku, chciałam napisać co zrobiłam i co waszym zdaniem powinnam jeszcze zrobić, bo moja głowa jest już pusta:

1. Włosy - miałam suche sianowate włosy, pierwsze co kupiłam szampon Timotei dla zniszczonych włosów + odżywka, która zmiękcza włosy, odstawiłam suszarkę, prostownicy używam żadko, kolejno rozjaśniłam włosy i ścięłam końcówki (muszę, znowu udać się do fryzjera).

2. Twarz - zainewstowałam w kosmetyki, typu puder czy podkład, próbuje się malować różnie, jestem na etapie eksperymentów jaki cień będzie najodpowiedniejszy. Ciemniejsza blondynka, niebieskie oczy i dość blada cera - ? Walczę z pojedyńczymi pryszczami.

Odnośnie cery i włosów zaczynam pić drożdzę

3. Paznokcie - zapuszczam, nie obgryzma, maluje lecz są słabe i łamliwe, próbowałam lakierów wzmacniających ale brak efektu..

4.Stopy- także zadbałam o paznokcie, ale nie potrafie pozbyć "twardych pięt", jak o nie zadbać by były estetyczne

5. Garderoba - zainwestowałam w trochę bardziej kobiece ubrania, doceniłam swoją figure, postarama się wrzucić zdjęcia, bo nie mam kompletnie pojęcia jakie ubrania wybierać
1. Rozjaśnianie włosów sianowatych tylko pogorszy ich stan. Nic już nie rób, tylko zejdź z koloru i olejuj - kup sobie mieszankę olejków do włosów YR lub olej jojoba, vatikę lub arganowy, nakładaj go na włosy na 1-2 godziny przed myciem lub na noc i zmywaj szamponem bez silikonów. Więcej powiedziałoby zdjęcie Twoich włosów.
2. Wrzuć w ogóle zdjęcie Twojej twarzy, żebyśmy miały ogólny obraz tego, co można zrobić - Ty powiesz np, że masz małe oczy, a cała reszta na podstawie zdjęcia, że się mylisz i masz duże, więc zdjęcie się przyda.
3. Za drożdże masz plusa - na paznokcie i włosy dobry jest skrzyp polny z apteki w tabletkach.
4. Masz możliwość pójścia do pedicurzystki? Ona zrobi z tym porządek, i przez jakieś 2 miesiące masz spokój. Jeśli nie możesz, kup skrobaczkę Scholla, wymocz stopy w ciepłej wodzie, i wyskrob delikatnie nadmiar skóry. Po zabiegu wmasowujesz grubą warstwę kremu do stóp, zakładasz skarpetki i idziesz spać, a krem działa ;-)
5. Wrzuć też swoją figurę i ciuchy.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 12:51   #28
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Młoda niezadbana

Cytat:
Napisane przez iamaheroofthestory Pokaż wiadomość
zachęcam do odwiedzenia mojego bloga. jak sama nazwa wskazuje chcemy pokazać jak być bohaterem naszego życia, czyli piszemy m.in w jaki sposob dbac o paznokcie, dietę, włosy(czego powinnyśmy używac), zachecamy do cwiczen itp.

wiec na pewno Ci sie spodoba, bo moga byc rozwiazania na twoje problemy.
Pomijam, że promocja bloga...ale czy tatuaż wskazuje na dbanie o ciało

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2014-01-16 o 09:47 Powód: usunięcie linku
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 10:39   #29
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Zmieniam się!

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Okropnie, na każdym autorka wygląda jakby była chora - kiepski wybór z uwagi na karnację i rysy twarzy.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-19 11:39:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.