radykalne cięcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 22:28   #1
leniwykot13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5

radykalne cięcie


Hej dziewczyny,
zwracam się do was z prośbą o poradę bo już mam totalny dydylemat w tym co mam zrobić ze swoimi włosami. Mam pewien problem prawdopodobnie z braku witamin (choć ciągle biorę tabletki takie jak biotebal etc.) lub po prostu taka moja uroda. Moje włosy są specyficzne,bardzo. Teraz sięgają mi do ramion choć w wakwakacje scielam je aż do ucha i przez chwilę było dobrze, ale znowu jest to co mnie strasznie denerwuje, mianowicie strasznie się łamią do tego często wypadają jak zwierzętom sierść w lato. Na domiar złego nie są ani proste czy kręcone... to coś na pograniczu. Kiedy jest wilgotno na zewnątrz kręcą mi się jedynie wokółwokół twarzy :/ codziennie myjeje włosy i prostuje by choć trochę wygldały normalnie. Jednak i tak pod koniec dnia robią się takie "oklapniete" jak by mnie pies przylizal. Choć buzie mam okrągłą to jednak proste włosy bardzo wyostrzaja rysy i mój prosty nos, a robienie lokow na lokowke czy walki to praca bez sensu bo po 2 godzinach będą wyglądać jak psu z gardła. Doradzono mi ze powinnam ściąć włosy na krótko w stylu honoraty Skarbek i zacząć kurację od podstaw, ale choć w tym pomyśle wspiera mnie moja mama i znajome to męmęska część znacznie odradza mówiąc że powinnam dalej zapuzczac bo długie włosy są ładne :/ co robić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-02-28-22-22-55.jpg (45,1 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-02-28-22-23-13.jpg (52,1 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-02-28-22-24-09.jpg (57,8 KB, 153 załadowań)
leniwykot13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 22:59   #2
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: radykalne cięcie

Nie przejmuj się gadaniami narzekaczy i zafunduj sobie krótką fryzurę w stylu pokazanym na zdjęciach. To jest męski głos przemawiający za radykalnym cięciem.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 23:53   #3
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: radykalne cięcie

Hej, ja mam za sobą taka metamorfozę, tez miałam obawy bo zawsze miałam średnie/długie włosy, ale niepotrzebnie
Mam gęste, ciemne włosy, kiedyś falowały się lekko pod wpływem wilgoci, niezbyt ładnie. Były bardzo zniszczone na prawie całej długości przez przejście choroby, i stąd moja decyzja - 3 lata temu ścięłam na krótko, jak teraz u Honoraty. Wyszło bardzo kobieco, 'odżyłam' i nawet mój ówczesny TŻ który był zdecydowanie przeciw, powiedział po wszystkim że jednak bardzo mu się podoba Bardzo lubiłam tą fryzurkę, łatwa w układaniu, brak zniszczonych włosów, nosiłam ją około 1,5 roku i postanowiłam na nowo zapuścić włosy - teraz mam średniej długości i odrosły o niebo zdrowsze = nie mam już takiego problemu żeby je ułożyć jak przed ścięciem.
Jednym słowem polecam taka zmianę, tylko wybierz dobrego fryzjera. Zawsze możesz wrócić do długich włosów, to nic strasznego, a może odrosną już bezproblemowe
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 22:34   #4
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: radykalne cięcie

Może po prostu zadbaj o kondycje, kup szczotke z naturalnego włosia, maske do włosów, olejek arganowy żeby je nawilżyć, nie susz suszarką, nie farbuj tak często. Do podnoszenia włosów u nasady dobry jest spray shock waves od welli /czerwona butelka/ nadaje objętości, zapobiega klapnięciu fryzury, działa jak pianka ale jest w atomizerze wiec łatwiej ją stosować / przy samej głowie pryskasz i gotowe /.
Przy długich włosach bardziej widać ich wypadanie - mając krótkie nawet się nie zauważa tych 10 włosów a przy takich do połowy pleców to już prawdziwy gąszcz.
Obciąć włosy jest łatwo ale ja bym Ci radziła powalczyć : spróbować je nawilżać żeby się nie łamały , czesać dużo co poprawia też ukrwienie skóry, kupić capivit A+e lub skrzyp polny, może lekko podciąć i czekać na efekty.
Szkoda, że nie zamieściłaś zdjeć wtedy byłoby łatwiej doradzić.
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:51   #5
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: radykalne cięcie

Męską częścią się nie przejmuj. Z jakiegoś powodu mężczyźni wolą długie włosy u kobiety. Mój facet też ale jak się ścinałam zawsze było "pięknie" :P
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 12:51   #6
atja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: radykalne cięcie

Myślę, że odpowiednie cięcie może "ożywić" Twoją fryzurę i poprawić stan włosów. A gadaniem innych ludzi się nie przejmuj, to tylko Twoja fryzura, Tobie się musi przede wszystkim podobać
atja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 15:25   #7
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Red face Dot.: radykalne cięcie

Proponuję najpierw odwiedzić dermatologa a później zastanowić się nad radykalnym cięciem.Jeśli masz sobie później wyrzucać że ścinając włosy źle postąpiłaś i nie czujesz się w krótkiej fryzurze to doradzam boba albo loba to opcja neutralna.Przy odpowiednim cięciu włosy będą się układać nabiorą objętości a z układaniem nie powinno być problemu.Jakieś 2 lata temu miałam podobny problem.Długie i wypadające włosy.Obcięłam je na boba później kiedy już odrastał mi tył skracałam stopniowo boki.W ciągu ok.półtora roku mam z powrotem mniej więcej taką długość jak przed strzyżeniem czyli włosy do łopatek.W między czasie regularnie podcinałam,odżywiałam,naw ilżałam i ogólnie dbałam o nie (nie wliczając 2 razy w tygodniu prostownicy i suszarki)Jeśli chodzi o farbowanie farbowałam na odroście kolorem zgrywającym się z moim naturalnym kolorem włosów a resztę rozjaśniłam.Fakt zniszczyłam je troszkę ale niestety tak już mam że cały czas coś zmieniam.Starałam się farbować tylko odrost co 3,4 miesiące najlepiej u fryzjera.Co do domowych sposobów polecam: tonik Garnier Neril.Jantar lub biostyminę w ampułka☠☠☠☠☠eśli masz możliwość nie prostuj ich zbyt często susz nie do końca i nie nakładaj odżywek bez spłukiwania bo obciążają włosy przez co skóra szybciej się przetłuszcza.
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 11:02   #8
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: radykalne cięcie

olej chłopaków i zaryzykuj.
jeśli będziesz czuć się w nich dobrze, to będziesz wyglądać tak promiennie, że oczu od Ciebie nie oderwą
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 11:19   #9
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: radykalne cięcie

Dlaczego każda z was tak doradza ścięcie włosów skoro nie ma zdjęcia autorki . Nie każdemu taka fryzura pasuje .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 11:21   #10
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: radykalne cięcie

Bo skoro autorka ma ochotę na metamorfozę, to czemu miałaby nie zaryzykować?
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 12:06   #11
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: radykalne cięcie

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Bo skoro autorka ma ochotę na metamorfozę, to czemu miałaby nie zaryzykować?
ryzykować by wyglądać źle
takie fryzury maja to do siebie że nie każdej kobiecie pasują
jedna wygląda zadziornie i sexi a druga jak stara maleńka.

autorko wrzuć fotke
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 12:14   #12
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: radykalne cięcie

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
ryzykować by wyglądać źle
takie fryzury maja to do siebie że nie każdej kobiecie pasują
jedna wygląda zadziornie i sexi a druga jak stara maleńka.

autorko wrzuć fotke
Nie zgodzę się.Krótko nie znaczy staro zwłaszcza ze fryzura Honey którą wrzuciła autorka wcale nie jest postarzająca i takie cięcie nikogo nie postarzy.
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 13:01   #13
leminarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 28
Dot.: radykalne cięcie

Mam podobny problem. Moje włosy strasznie źle się układają. Chciałam się obciąć na krótko, ale obawiam się, że będą się jeszcze gorzej układały - nie są ani proste ani kręcone. Po deszczu albo jak jest wilgotno wyglądają strasznie!!!
Gdybym miała czas je układać codziennie rano to pewnie w końcu bym się skusiła na drastyczne cięcie.

Pamiętaj, że włosy prędzej czy później odrosną więc może warto zaryzykować.
leminarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 18:43   #14
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: radykalne cięcie

No wlasnie bez zdjecia ciezko doradzic. Krotkie fryzury sa fajne, ale tez maja to do siebie, ze sa dosc wymagajace - ciecie musi byc idealne, bo nic nie ukryjemy w kucyku czy koczku gdy nie chce sie nam ukladac wlosow.
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 07:17   #15
leniwykot13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: radykalne cięcie

Hej , dzięki wielkie za tyle opinii, więc by lepiej było wam określić wrzucam swoje selfie i profil z moim "żydowskim" nosem co do moich włosów po tym poście który napisałam wzięłam się za przeszukiwanie internetow. Szukałam informacji na to moje wypadanie włosów itp . Stosuje wcierke jantar, pije drożdże ,kupiłam nawet tangel tezzer (czy jak to się tam pisze) i 1 raz w tyg. Nakladam olejek kokosowy - wszystko co najlepsze + jakieś tam suplementy diety które wzmacniają włosy, paznokcie etc. Zawzielam się i nawet nie używam suszarki, fakt w tym aspekcie jest poprawa włosy już nie lecą garsciami jednak rezygnując ze stylizacji na ciepło moje włosy wyglądają koszmarnie + jak pisałam zawsze prostowalam bo loki i tak się nie trzymały XD i generalnie wyglądam słabo. Do tego teraz dochodzi kwestia tego ze robi się cieplo, coraz cieplej mi w głowę (oraz mam ciemne włosy) i taki może trochę, dla niektórych, obrzydliwa sprawa ale włosy mi się potrafia przy twarzy wywijac nawet od potu :| nie wygląda to super XD
Tak że co o tym myślicie ? Już to po prostu przełknąć czy ciąć ?
Ps. Nie wracajcie uwagi na moje cienie pod oczami ale ciężka za mną noc po nauce i nie chciałam się malować do zdjęcia by było Natural 100% i łatwiej ocenić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P_20150323_063641.jpg (30,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P_20150223_225520.jpg (20,8 KB, 43 załadowań)
leniwykot13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 08:02   #16
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: radykalne cięcie

Cytat:
Napisane przez leniwykot13 Pokaż wiadomość
Hej , dzięki wielkie za tyle opinii, więc by lepiej było wam określić wrzucam swoje selfie i profil z moim "żydowskim" nosem co do moich włosów po tym poście który napisałam wzięłam się za przeszukiwanie internetow. Szukałam informacji na to moje wypadanie włosów itp . Stosuje wcierke jantar, pije drożdże ,kupiłam nawet tangel tezzer (czy jak to się tam pisze) i 1 raz w tyg. Nakladam olejek kokosowy - wszystko co najlepsze + jakieś tam suplementy diety które wzmacniają włosy, paznokcie etc. Zawzielam się i nawet nie używam suszarki, fakt w tym aspekcie jest poprawa włosy już nie lecą garsciami jednak rezygnując ze stylizacji na ciepło moje włosy wyglądają koszmarnie + jak pisałam zawsze prostowalam bo loki i tak się nie trzymały XD i generalnie wyglądam słabo. Do tego teraz dochodzi kwestia tego ze robi się cieplo, coraz cieplej mi w głowę (oraz mam ciemne włosy) i taki może trochę, dla niektórych, obrzydliwa sprawa ale włosy mi się potrafia przy twarzy wywijac nawet od potu :| nie wygląda to super XD
Tak że co o tym myślicie ? Już to po prostu przełknąć czy ciąć ?
Ps. Nie wracajcie uwagi na moje cienie pod oczami ale ciężka za mną noc po nauce i nie chciałam się malować do zdjęcia by było Natural 100% i łatwiej ocenić
Zaryzykować zmianę fryzury.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 08:23   #17
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: radykalne cięcie

Mam włosy podobnej długości i zapuszczam i myślę że i Ty spokojnie się przemęczysz.Moje włosy nie są ani kręcone ani proste ale jakoś staram się o nie dbać ( z prostowania nie zrezygnowałam) po prostu prostuję rzadziej.Jeśli tylko zaciśniesz zęby to nim się obejrzysz to będziesz miała konkretną długość.Poza tym są gumki do włosów,wypełniacze i inne różności więc spokojnie dasz radę.Chyba że jesteś zdeterminowana na ścięcie.To zacznij już od szukania fryzury
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 12:07   #18
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: radykalne cięcie

Ja bym zaryzykowała, włosy jak coś to odrosną a myślę że będzie Ci ładnie w krótkiej fryzurce
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 22:29   #19
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: radykalne cięcie

Ja myślę, że ładnie by Ci było w dłuższej fryzurze, po prostu nieco dłuższe włosy dodadzą Ci kobiecości, wdzięku, itp. Krótkie włosy na chłopca wyostrzają rysy twarzy i sprawiają, że cała uwaga skupia się właśnie na niej.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 21:45   #20
oliwka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: radykalne cięcie

Zgadzam się, włosy do ramion bardziej by ci pasowały
__________________
http://www.ticer.org.pl/
oliwka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 10:45   #21
Dominishka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: radykalne cięcie

Mnie osobiście podobają się krótkie,radykalne cięcia. Ale wydaje mi się, że Tobie lepiej byłoby w dłuższych włoskach, podobnie zresztą jak mnie. Krótkie cięcia po prostu nie pasują do kształtu mojej twarzy i nie miałabym czym zakrywać pieprzyków :P
__________________
Łączę pozdrowienia
Dominishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 10:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.