Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 17:27   #3991
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Sorry, konkretnie wyleciało mi z głowy, żeby go edytować
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 04:47   #3992
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez PetunJa Pokaż wiadomość
Koniecznie sprawdźcie maski od baviphat. Są niesamowite!! Ja używam truskawkowej, ale widziałam na stronce bellezza-shop.com, że mają tam również inne zapachy. Obłędnie pachnie! Dobrze się rozsmarowuje i poprawia koloryt skóry! Warto zainwestować. Wystarczy spojrzeć na piękne Japonki.
Oho, ktoś z nas chce zrobić naiwniaczki... Przecież to "jedzie reklamą" na kilometr! Koleżanka PetunJa nawet nie ma utworzonego profilu...
Dobrze, że niejedna z nas na tym forum "zęby zjadła" i nie da się nabrać.
Nie to, żebym krytykowała te maseczki (choć niesamowitymi bym ich nie nazwała ), no ale dajcie spokój - podawanie adresu strony okraszone jakże płytkimi zachwytami nad produktem i wiara w to, że sie damy skusić po takim wpisie (jeszcze przez kogoś, kto się zjawia znikąd) - to jest dopiero naiwność!
No a już kiedy ma sie na koncie tylko 4 wpisy (na różnych forach) z czego dwa są zachetą do kupna konkretnego produktu z podaniem adresu konkretnego sklepu internetowego... - no rany...

Gdyby PetunJa wczytała sie w forum ,zobaczyłaby m.in. że my tu się nie namawiamy do zakupów tak nachalnie, a i na temat tych maseczek było już powiedzine znacznie wiecej konkretów.


Droga Petunjo - obrałaś złą metodę i styl !

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2013-06-08 o 04:53
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 08:54   #3993
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Oho, ktoś z nas chce zrobić naiwniaczki... Przecież to "jedzie reklamą" na kilometr! Koleżanka PetunJa nawet nie ma utworzonego profilu...
Dobrze, że niejedna z nas na tym forum "zęby zjadła" i nie da się nabrać.
Nie to, żebym krytykowała te maseczki (choć niesamowitymi bym ich nie nazwała ), no ale dajcie spokój - podawanie adresu strony okraszone jakże płytkimi zachwytami nad produktem i wiara w to, że sie damy skusić po takim wpisie (jeszcze przez kogoś, kto się zjawia znikąd) - to jest dopiero naiwność!
No a już kiedy ma sie na koncie tylko 4 wpisy (na różnych forach) z czego dwa są zachetą do kupna konkretnego produktu z podaniem adresu konkretnego sklepu internetowego... - no rany...

Gdyby PetunJa wczytała sie w forum ,zobaczyłaby m.in. że my tu się nie namawiamy do zakupów tak nachalnie, a i na temat tych maseczek było już powiedzine znacznie wiecej konkretów.


Droga Petunjo - obrałaś złą metodę i styl !
nawet nie zwróciłam na to uwagi, chyba automatycznie omijam już wszelkie linki we wpisach


aardbei77, znowu Cię nie poznaję przez avka
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 13:30   #3994
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
nawet nie zwróciłam na to uwagi, chyba automatycznie omijam już wszelkie linki we wpisach


aardbei77, znowu Cię nie poznaję przez avka
Znając mnie to pewnie wrócę znowu do truskawki
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 10:31   #3995
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Isobe - ohisashiburi

czy stosowałaś może produkty marki Matsuyama (zawierają ekstrakt z ryżu i soi) ?? zastanawiam się nad kupnem ich serum, ale nie wiem czy się zdecydować...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 12:36   #3996
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

hop hop?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 12:42   #3997
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Chetnie ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 14:29   #3998
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Żyjemy!!!!

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Isobe - ohisashiburi

czy stosowałaś może produkty marki Matsuyama (zawierają ekstrakt z ryżu i soi) ?? zastanawiam się nad kupnem ich serum, ale nie wiem czy się zdecydować...
Droga loss-lauri, wybacz brak odpowiedzi, nie wiem jak to się stało, ale przez jakis czas nie dochodziły do mnie powiadomienia o nowym wpisie w wątku. Nie zagladałam więc tu myśląc, że umarł śmiercią naturalną i nie zauważyłam Twojego pytania...
Może już "musztarda po obiedzie", ale odpowiem: tak, używałam Matsuyama kosmetyków i zawsze byłam z nich zadowolona . Ale nie miałam serum do twarzy. Kupowałam głównie kosmetyki do ciała - do mycia i do pielęgnacji. Godne polecenia - zwłaszcza jak kto ceni prostotę i naturalność, bo w produktach Matsuyama próżno szukać bogatych kompozycji zapachowych czy fikuśnych opakowań. Dal mnie to akurat atut tej linii.
Brak mi tego w Korei, gdzie wszystko takie pstrokate , pachnące i plastikowe...
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:08   #3999
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 03:02   #4000
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Czy któraś z was mogła by mi polecić sprawdzonego sprzedawcę na ebayu który ma w swojej ofercie Hada Labo, Givnera, It's Skin, SkinFood, Mischa(nie wiem czy poprawnie napisałam nazwę). Na azjatyckim bazarze jest dość spora marża. Czy może są lepsze strony ze sprawdzonymi kosmetykami?
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 11:41   #4001
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Czy któraś z was mogła by mi polecić sprawdzonego sprzedawcę na ebayu który ma w swojej ofercie Hada Labo, Givnera, It's Skin, SkinFood, Mischa(nie wiem czy poprawnie napisałam nazwę). Na azjatyckim bazarze jest dość spora marża. Czy może są lepsze strony ze sprawdzonymi kosmetykami?
Chyba nie ma sprzedawcy, ktory mialby to wszystko naraz. Zazwyczaj koreanscy sprzedawcy handluja swoimi kosmetykam, japonscy swoimi, itp. Ginvere ciezko kupic na ebay, najwyzej te najpopularniejsze produkty typu Marvel Gel czy krem z ATP czy Tanaka. Znam strone, na ktorej jest pelna oferta ale wysylka kosztuje bardzo duzo, okolo 35 dolarow amerykanskich.
Z poleconych sprzedawcow na swojej liscie ebay mam:
- alphabeautyuk
- jaipfe
- bello-girl
- ciaotaurus
- cosmetic.love
- cosmeticmarket2o12
- ct_taiwan
- iamlove-shop
- japan-excite
- sugoi-desho
- kawaiikimono
- rubyruby76
- sacchan2008
- sing-sing-girl
- ideaseller_kr
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 14:44   #4002
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Chyba nie ma sprzedawcy, ktory mialby to wszystko naraz. Zazwyczaj koreanscy sprzedawcy handluja swoimi kosmetykam, japonscy swoimi, itp. Ginvere ciezko kupic na ebay, najwyzej te najpopularniejsze produkty typu Marvel Gel czy krem z ATP czy Tanaka. Znam strone, na ktorej jest pelna oferta ale wysylka kosztuje bardzo duzo, okolo 35 dolarow amerykanskich.
Z poleconych sprzedawcow na swojej liscie ebay mam:
- alphabeautyuk
- jaipfe
- bello-girl
- ciaotaurus
- cosmetic.love
- cosmeticmarket2o12
- ct_taiwan
- iamlove-shop
- japan-excite
- sugoi-desho
- kawaiikimono
- rubyruby76
- sacchan2008
- sing-sing-girl
- ideaseller_kr
Dziękuje serdecznie. Widzę, że jesteś obeznana. Więc pytanko. Jakie kremy do pielęgnacji cery się sprawdził u Cb i co polecasz? Na razie sobie czytam o działaniu i efektach więc staram się coś dla siebie znaleźć. Interesują mnie kremy przeciwstarzeniowe, chroniące przed słońcem i takie które dają promienną skórę. Bez mocnych składników silikonowych ,liftingujących. Mam 23 lata więc szukam coś nieinwazyjnego do pielęgnacji.

Edytowane przez Seph
Czas edycji: 2014-05-03 o 14:48
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 18:25   #4003
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Dziękuje serdecznie. Widzę, że jesteś obeznana. Więc pytanko. Jakie kremy do pielęgnacji cery się sprawdził u Cb i co polecasz? Na razie sobie czytam o działaniu i efektach więc staram się coś dla siebie znaleźć. Interesują mnie kremy przeciwstarzeniowe, chroniące przed słońcem i takie które dają promienną skórę. Bez mocnych składników silikonowych ,liftingujących. Mam 23 lata więc szukam coś nieinwazyjnego do pielęgnacji.
Hm, co się u mnie sprawdziło.... No więc:
- serum it's skin z witaminą C i zieloną herbatą - przez okrągły rok zawsze w mojej kosmetyczce; delikatnie złuszcza, świetnie wygładza i lekko uelastycznia, chroni i zapobiega starzeniu cery, w moim przypadku także usuwa całkowicie przebarwienia potrądzikowe, rozjaśnia cerę (efekt promiennej skóry).. dla mnie must-have
-z kremów nawilżających - Laneige water bank - bardzo fajnie nawilża, efekt nie znika, jak tylko umyjesz twarz, daje efekt zdrowej, promiennej, nawilżonej (ale nie wilgotnej) cery, chroni przed zimnem i wiatrem, więc jest świetny na zimę i jesień albo dla suchej cery przez cały rok (na upały dla cery tłustej mógłby być za ciężki)
-filtr Hada Labo SPF50/PA+++ - bez alkoholu, daje efekt nawilżonej cery ale bez błyszczenia się, świetnie trzyma makijaż i chroni przez cały dzień
-filtr Sofina - z alkoholem, ładnie matuje przez cały dzień ale nie jest to płaski mat (co lubię), również dobrze chroni, dobrze się go nosi.


Dużo rzeczy już testowałam ale te są moimi faworytami. Generalnie nie używam kremów (oprócz późnej jesieni i zimy), gdyż mojej tłustej cerze wystarczą jakaś lekka nawilżająca emulsja (wciąż szukam ideału) i filtr, ew. jeszcze krem BB

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2014-05-03 o 18:27
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 22:21   #4004
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

chiao dziękuje serdecznie! Wcześniej już sporo się naczytałam o It's skin i Hada labo więc po Twojej recenzji zakupie na bank! A czy coś może na rozszerzone pory? To niestety jest jeszcze moją udręką..
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 23:10   #4005
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
chiao dziękuje serdecznie! Wcześniej już sporo się naczytałam o It's skin i Hada labo więc po Twojej recenzji zakupie na bank! A czy coś może na rozszerzone pory? To niestety jest jeszcze moją udręką..
Na rozszerzone pory to tylko laser w gabinecie kosmetycznym albo kwasy. Ja uzywam od listopada kremu z kwasem azelainowym na noc, acne derm (za 20zl w aptece) I powiem Ci, ze stopniowo zmniejsza pory ale nastepuje to bardzo powoli - trzeba byc systematycznym I cierpliwym.

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 09:01   #4006
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Hm, co się u mnie sprawdziło.... No więc:
- serum it's skin z witaminą C i zieloną herbatą - przez okrągły rok zawsze w mojej kosmetyczce; delikatnie złuszcza, świetnie wygładza i lekko uelastycznia, chroni i zapobiega starzeniu cery, w moim przypadku także usuwa całkowicie przebarwienia potrądzikowe, rozjaśnia cerę (efekt promiennej skóry).. dla mnie must-have
-z kremów nawilżających - Laneige water bank - bardzo fajnie nawilża, efekt nie znika, jak tylko umyjesz twarz, daje efekt zdrowej, promiennej, nawilżonej (ale nie wilgotnej) cery, chroni przed zimnem i wiatrem, więc jest świetny na zimę i jesień albo dla suchej cery przez cały rok (na upały dla cery tłustej mógłby być za ciężki)
-filtr Hada Labo SPF50/PA+++ - bez alkoholu, daje efekt nawilżonej cery ale bez błyszczenia się, świetnie trzyma makijaż i chroni przez cały dzień
-filtr Sofina - z alkoholem, ładnie matuje przez cały dzień ale nie jest to płaski mat (co lubię), również dobrze chroni, dobrze się go nosi.


Dużo rzeczy już testowałam ale te są moimi faworytami. Generalnie nie używam kremów (oprócz późnej jesieni i zimy), gdyż mojej tłustej cerze wystarczą jakaś lekka nawilżająca emulsja (wciąż szukam ideału) i filtr, ew. jeszcze krem BB
Zainteresowałaś mnie tym filtrem Hada Labo. Chyba sie skuszę.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 22:25   #4007
Katarzyna xD
Zadomowienie
 
Avatar Katarzyna xD
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 249
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Hej dziewczyny Czy któraś z Was używa na bieżąco olejek do demakijażu DHC i może polecić jakiegoś taniego, ale sprawdzonego sprzedawcę? Chodzi o to, że w zeszłym roku kupiłam ten olejek na próbę, byłam z niego mega zadowolona, dość długo mi służył i chciałam go ponownie zamówić. Ale jak szukałam na ebayu to wszyscy sprzedawcy (ten, od którego ja kupowałam również) nagle sprzedają je w takiej cenie, że koszt przesyłki o wiele przerasta sam produkt I olejek kosztowałby mnie praktycznie dwa razy więcej niż jak zamawiałam kiedyś Totalnie się to nie opłaca i dlatego pytanie do Was - czy wiecie gdzie mogę dostać ten olejek po rozsądnej cenie?
__________________
Life is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:11   #4008
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ja go kiedyś kupowałam od ct_taiwan czy jakoś tak ;-)
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 00:18   #4009
Katarzyna xD
Zadomowienie
 
Avatar Katarzyna xD
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 249
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Ja go kiedyś kupowałam od ct_taiwan czy jakoś tak ;-)
Z tego co pamiętam, to chyba również od niego go zakupiłam. Ale sprawdziłam właśnie i nie ma tego olejku w ofercie A inni sprzedają po masakrycznych cenach...
__________________
Life is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 13:27   #4010
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny a co sie stalo z uguisu tylko 1 sprzedawca ma w przerażającej cenie !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
magza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:56   #4011
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sie stalo z uguisu tylko 1 sprzedawca ma w przerażającej cenie !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
VAT od kwietnia poszedł w górę
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 17:06   #4012
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sie stalo z uguisu tylko 1 sprzedawca ma w przerażającej cenie !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Juz dawno przestali produkowac.
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 23:53   #4013
claire_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Maamen Pokaż wiadomość
Teraz od ponad roku uzywam tej maski http://www.minus417.com/?section=29&...17&lineItem=17 i peelingu - mikrodermabrazji i jest okay.
oo, a mozesz coś więcej powiedzieć o kosmetykach minus417? Z dwóch jakie mam (recenzowałam na wizażu), jestem bardzo zadowolona. Ale może polecasz jakieś inne? Do cery mieszanej, właśnie ze wspomnianymi problemami. Minus417 ma teraz swoj polski sklep intenetowy wiec latwiej te kosmetyki od tej pory dostać, więc tak dopytuję co powinno być kolejnym moim wyborem, żeby trafić znów w przysłowiową dziesiątkę
__________________
Nie jestem idealna. Ale za to wyjątkowa...
--------
claire_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.