Możecie pomóc w Metamorfozie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-05, 20:08   #1
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20

Możecie pomóc w Metamorfozie?


Na poczatek chcialam sie przedstawic. Mam na imie Karolina. Jestem 18-latka. Moj naturalny kolor wlosow jest w odcieniu mysim. Tutaj chociaz tego nie widac mam ciemny szlachetny blond. Mam pytanie i zarazem prosbe: czy podalybyscie kilka pomyslow co zrobic zeby wygladac lepiej? Mam podluzna twarz i nie wiem czy dobrze wygladam w wlosach lekko podkreconych na koncowkach(nic z nimi nie robie, same sie kreca), nie wiem tez jaki makijaz bylby odpowiedni dla moich oczu. Mam kolor niebieski teczowki. I moje zdaje sie najwieksze utrapienie. Co zrobic z moja cera zeby byla uporzadkowana. Od kiedy dorastam(12-13 lat) nie robie z nia nic. Nie wiem co moglabym. Kolejne pytanie. Chodz dodalam tylko zdjecia mojej twarzy to czy moglabym wiedziec w co moge sie ubierac i jakie kolory mi pasuja. Mam ramiona szersze niz biodra, lekkie wciecie w talii i male piersi(wiem ze bedzie sie to jeszcze zmieniac ale to przyszlosc).
Dziekuje bardzo z gory za rady.
PS. Przepraszam jesli wystarzylam kogos swoja twarza.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383684704018.jpg (30,4 KB, 265 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383684729214.jpg (29,2 KB, 230 załadowań)
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 20:18   #2
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Konieczna zmiana fryzury. Jakiej długości masz włosy?

I brwi trzeba by uregulować.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 20:24   #3
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Siegaja mi troszke ponizej ramion. Do kosmetyczki chodze co jakis czas na wosk. To wszystko co robie z brwiami.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 20:47   #4
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Wrzuć zdjęcie z większej odległości i z rozpuszczonymi włosami.
W pierwszej kolejności wyreguluj sobie brwi - nowa linia potrafi zdziałać cuda.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 20:49   #5
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Na poczatek chcialam sie przedstawic. Mam na imie Karolina. Jestem 18-latka. Moj naturalny kolor wlosow jest w odcieniu mysim. Tutaj chociaz tego nie widac mam ciemny szlachetny blond. Mam pytanie i zarazem prosbe: czy podalybyscie kilka pomyslow co zrobic zeby wygladac lepiej? Mam podluzna twarz i nie wiem czy dobrze wygladam w wlosach lekko podkreconych na koncowkach(nic z nimi nie robie, same sie kreca), nie wiem tez jaki makijaz bylby odpowiedni dla moich oczu. Mam kolor niebieski teczowki. I moje zdaje sie najwieksze utrapienie. Co zrobic z moja cera zeby byla uporzadkowana. Od kiedy dorastam(12-13 lat) nie robie z nia nic. Nie wiem co moglabym. Kolejne pytanie. Chodz dodalam tylko zdjecia mojej twarzy to czy moglabym wiedziec w co moge sie ubierac i jakie kolory mi pasuja. Mam ramiona szersze niz biodra, lekkie wciecie w talii i male piersi(wiem ze bedzie sie to jeszcze zmieniac ale to przyszlosc).
Dziekuje bardzo z gory za rady.
PS. Przepraszam jesli wystarzylam kogos swoja twarza.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka


Zapomnialam wspomniec o tym ze nosze okulary. I tu tez mam pytanie. Jaki ksztalt i kolor. Soczewki sa niestety zbyt drogie dla mnie. A stalych nie moge nosic.


Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 21:03   #6
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Za kazdym razem kiedy jestem u kosmetyczki(bylam u 3 roznych :/) kazda jedna mowi mi zebym nic nie robila z brwiami oprocz nie pozwolenia do zrosniecia sie.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383688808295.jpg (38,4 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383688901573.jpg (40,6 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383688918663.jpg (40,6 KB, 148 załadowań)
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 21:21   #7
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Za kazdym razem kiedy jestem u kosmetyczki(bylam u 3 roznych :/) kazda jedna mowi mi zebym nic nie robila z brwiami oprocz nie pozwolenia do zrosniecia sie.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Czyli nie regulujesz ich? Nie chodzi nawet o zmianę kształtu, tylko o wyrwanie włosków, które rosną pod (poza) właściwą linią? Masz w sumie ładną linię brwi (choć ja bym ją nieco podniosła, żeby rozweselić twarz i otworzyć oko), do wyrwania są ewentualnie włoski pod nią.

A co do włosów:
http://estyl.pl/blog/wp-content/uplo...otargany_4.jpg
Lub z grzywką, ale lekką i potarganą:
http://img.styl.fm/resize/w410/newsy..._chunglong.jpg

Zeszłabym z długości i wydegażowałabym je (fajnie, że są gęste, jednak te włosy do ramion przytłaczają Twoją drobną owalną buzię). Lepiej byłoby Ci w długości do brody, teraz wyglądają trochę tak, jakby były zapuszczone na siłę.

Co do makijażu, masz dopiero 13 lat, ale nadal ładną cerę.
Kup sobie przede wszystkim dobry korektor pod oczy i w ramach pielęgnacji żel ze świetlikiem - powinny zamaskować podkrążone oczy.
Do twarzy na początek wystarczy Ci krem BB, jeśli jest niewymagająca - nie ma sensu przekarmiać jej kosmetykami na dzień dobry. Do tego puder jeśli się świecisz (bo pewnie masz mieszaną lub tłustą cerę).
Żeby zagęścić rzęsy i podkreślić oczy, możesz malować na górnej powiece czarną kredką cienką linię i ją rozetrzeć, kup sobie tusz, dobry jest żółty z Maybelline.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 21:51   #8
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Nie wiem czy wkradl sie blad u pani w wypowiedzi ale mam lat 18. Mialam kiedys wlosy sciete na krotko po lewej stronie a po prawej troche dluzsze. Nie wyrywam sobie wloskow w brwiach tylko chodze w tym celu do kosmetyczki aby zalatwila to woskiem. Jesli krem BB to jaki? Ktorys z polskich czy tych z azji? Ktory(wiem ze jest ich naprawde duzo)? Przetestowalam juz z Nivea i Garnier(jasny) ale zdecydowanie ten drugi ma zly wplyw na moja twarz. W zalaczniku dodalam zdjecie w fryzurze ktora opisywalam wczesniej. Niestety jest sprzed kilku lat.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383691672123.jpg (71,0 KB, 288 załadowań)
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 22:08   #9
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wkradl sie blad u pani w wypowiedzi ale mam lat 18. Mialam kiedys wlosy sciete na krotko po lewej stronie a po prawej troche dluzsze. Nie wyrywam sobie wloskow w brwiach tylko chodze w tym celu do kosmetyczki aby zalatwila to woskiem. Jesli krem BB to jaki? Ktorys z polskich czy tych z azji? Ktory(wiem ze jest ich naprawde duzo)? Przetestowalam juz z Nivea i Garnier(jasny) ale zdecydowanie ten drugi ma zly wplyw na moja twarz. W zalaczniku dodalam zdjecie w fryzurze ktora opisywalam wczesniej. Niestety jest sprzed kilku lat.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Błagam, nie pisz do mnie pani

Doradzałam tak ostrożnie, bo byłam przekonana, że jesteś młodsza (napisałaś, że "odkąd dorastasz, od 12-13 lat" - zrozumiałam, że tyle masz, może też dlatego, że na co dzień pewnie się nie malujesz). Jeśli masz więcej, to można bardziej poszaleć

Rada w kwestii korektora i żelu pod oczy zostaje - zmęczone i podkrążone oczy to pierwsze, co mi się rzuciło w oczy u Ciebie.

Krótka fryzura, którą pokazałaś również nie jest dobra, bo jest ulizana i znowu wyglądasz grzecznie i zachowawczo, bez tego "pazura" - mimo, że jest zupełnie krótko.
Najchętniej w ogóle bym się z Tobą spotkała i obejrzała Twoją szafę.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 22:15   #10
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Dobrze, poprostu nie wiem ile masz lat. Pozatym tak juz mam kiedy rozmawiam po polsku. Po angielsku od razu mowie na ty.
Coz odnosze wrazenie ze 'grzeczna i zachowawcza' fryzura bardziej pasuje do mojej osobowosci. Gdyby byla jeszcze niesmiala...Mimo ze chce zeby bylo inaczej.
Co do mojej szafy: Jest pelna jeansow i spodni ktorych nie nosze. Bluzki mam trosze dziecinne( jak na moj gust) i chlopiece. Nie mam zadnego konkretnego stylu. W zadnym nie czuje sie jakos specjalnie pewnie. Najczesciej sa to ubrania albo ktore wzielam z grzecznosci(i leza od kilku lat), takie ktore mi sie podobaja albo takie ktore sa w jakis sposob uzyteczne i cieple.(np. Bluzy)

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 22:27   #11
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Masz małe oczy - jeśli chciałabyś używać cieni, używaj w zewnętrznym kąciku cienia w tym samym odcieniu, ale ciemniejszego niż główny, chodzi mi o ten sposób malowania:
http://www.alinarose.pl/2013/01/maki...aych-oczu.html - tylko nie w tonacjach różu.

Na początek możesz kupić sobie cienie w kremie. Dobrze dobrany korektor i cień rozświetli Ci oko i sprawi, że będzie wydawać się większe - kiedy pod oczami masz cienie, automatycznie robi się jeszcze mniejsze.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Dobrze, poprostu nie wiem ile masz lat. Pozatym tak juz mam kiedy rozmawiam po polsku. Po angielsku od razu mowie na ty.
Coz odnosze wrazenie ze 'grzeczna i zachowawcza' fryzura bardziej pasuje do mojej osobowosci. Gdyby byla jeszcze niesmiala...Mimo ze chce zeby bylo inaczej.
Co do mojej szafy: Jest pelna jeansow i spodni ktorych nie nosze. Bluzki mam trosze dziecinne( jak na moj gust) i chlopiece. Nie mam zadnego konkretnego stylu. W zadnym nie czuje sie jakos specjalnie pewnie. Najczesciej sa to ubrania albo ktore wzielam z grzecznosci(i leza od kilku lat), takie ktore mi sie podobaja albo takie ktore sa w jakis sposob uzyteczne i cieple.(np. Bluzy)

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Styl to jest coś, co się wyrabia z czasem, spokojnie
A jaki efekt chciałabyś osiągnąć ubraniem, co chciałabyś, żeby myśleli o Tobie ludzie, widząc Cię?

Generalnie poszłabym w dłuższą wersję tego, co masz na tym starszym zdjęciu, ale do brody i bardziej postrzępioną. I z lekką grzywką.

http://www.zeberka.pl/img_new/2013/07/aniston-pt-04.jpg - tak, tylko mniej gęsto. I może nawet podobny make-up, bo Aniston też ma małe oczy, większy nos i mniejsze usta. Byłoby bardziej dziewczęco, ale z klasą.
Ale szafa też nadawałaby się do gruntownej wymiany.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Masz małe oczy - jeśli chciałabyś używać cieni, używaj w zewnętrznym kąciku cienia w tym samym odcieniu, ale ciemniejszego niż główny, chodzi mi o ten sposób malowania:
http://www.alinarose.pl/2013/01/maki...aych-oczu.html - tylko nie w tonacjach różu.

Na początek możesz kupić sobie cienie w kremie. Dobrze dobrany korektor i cień rozświetli Ci oko i sprawi, że będzie wydawać się większe - kiedy pod oczami masz cienie, automatycznie robi się jeszcze mniejsze.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



Styl to jest coś, co się wyrabia z czasem, spokojnie
A jaki efekt chciałabyś osiągnąć ubraniem, co chciałabyś, żeby myśleli o Tobie ludzie, widząc Cię?

Generalnie poszłabym w dłuższą wersję tego, co masz na tym starszym zdjęciu, ale do brody i bardziej postrzępioną. I z lekką grzywką.

http://www.zeberka.pl/img_new/2013/07/aniston-pt-04.jpg - tak, tylko mniej gęsto. I może nawet podobny make-up, bo Aniston też ma małe oczy, większy nos i mniejsze usta. Byłoby bardziej dziewczęco, ale z klasą.
Ale szafa też nadawałaby się do gruntownej wymiany.
A wśród tych ubrań, które Ci się podobają, możesz wkleić jakieś foty podobnych z internetu, żebyśmy miały jakiś konkret?
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 22:33   #12
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Chcialabym zeby ludzie widzieli we mnie pewna siebie, nie bojajca wyrazac swoje zdanie dziewczyne. Najprosciej zaczac od tych najlatwiejszych zeczy. Zdaje sie ze szybciej zajrze do fryzjerki niz przed studniowka(zmiany chce dla siebie, nie z okazji studniowki). Jak dobrze dobrac korektor i cien?

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 22:52   #13
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w drogerii Hebe panie robią makijaż i doradzają w kwestiach odcieni, jeśli się je o to poprosi. W Sephorze i Douglasie też doradzają, tylko że półka cenowa kosmetyków jest wyższa.

Słuchaj rad w kwestiach odcieni, niekoniecznie konkretnych polecanych kosmetyków (ich zadaniem jest zwykle sprzedać polecany produkt).
Ja mam mało wymagającą cerę i używam w tej chwili podkładu Rimmela Match Perfection - jego zaletą jest to, że ma sporo jasnych odcieni do wyboru i często bywa na promocjach.
Co do korektora pod oczy, mogę Ci polecić Bell Multimineral odcień 1 lub Maybelline Age Rewind - jeśli masz jasną cerę, prawie na pewno będzie to odcień fair.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 07:08   #14
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Do poprzedniego pytania z ubraniami.Mam cos podobnego do tej bluzki w zalaczniku tylko jeszcze z koronka na ramionach. Lubie wszelkiego rodzaju swetry oversize, ubrania w stylu rockowym czy od czasu do czasu cos eleganckiego.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 07:14   #15
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Chodzilo mi o ta bluzke(zapomnialam o zalaczniku...) i jeszcze cos podobnego do bluzki tej pani tylko w kolorze brzoskwini i z mniejszym dekoldem.

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383725552152.jpg (5,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1383725622627.jpg (4,5 KB, 82 załadowań)
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 16:15   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

zrób zdjęcie normalnym aparatem a nie telefonem, rozdzielczość jest tak niska, że nie widać nawet wyraźnie Twoich brwi. po drugie stań 1.5 metra od aparatu, bo na tych zdjęciach masz przekłamaną perpektywę.
plus dobre światło na zdjęciach.. będzie to bardzo pomocne.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:35   #17
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Mam nadzieję że tym razem zdjęcia będą wystarczająco dobre. Zrobione są na dworze. Dzień jest pochmurny więc przepraszam jeśli światło jest złe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4567.jpg (88,2 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4568.jpg (78,5 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4569.jpg (90,4 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4570.jpg (94,3 KB, 136 załadowań)
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 12:54   #18
najkejt
Raczkowanie
 
Avatar najkejt
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 78
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że tym razem zdjęcia będą wystarczająco dobre. Zrobione są na dworze. Dzień jest pochmurny więc przepraszam jeśli światło jest złe.
Masz bardzo fajne rysy twarzy, spróbuj rad koleżanek, które wcześniej się wypowiadały ale ja na Twoim miejscu podkreśliłabym delikatnie kości policzkowe, delikatnie rozjaśniła włosy by kolor stał się błyszczący i zadbany. Wydaje mi się, że pasowałoby Ci w tzw. "artystycznym nieładzie" jeśli chodzi o fryzurę.
__________________
love, photography, graphic, art, tattoos
najkejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 13:19   #19
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Myślisz może o czymś takim? Mam podobne włosy rano gdy wstanę a poprzedniego wieczoru umyję włosy i ich nie wysuszę. Niestety po uczesaniu są proste. Czasami pojedyncze włoski zostają niezmodyfikowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosyyyy_IMG_0461.jpg (48,6 KB, 103 załadowań)
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 17:25   #20
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

W krótkich włosach rewelacyjnie wyglądałaś W długich niestety nie za bardzo
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 16:07   #21
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Dziewczyno masz fajną buźkę, tylko trzeba ją odpowiednio uwydatnić !
Podkład to jest podstawa, dla Ciebie bedzie idealny w odcieniu jasnym, policzki podkreslone bronzerem lub delikatnie różem w kolorze brzoskwiniowym... koniecznie tusz do rzęs, powieki mogą byc delikatnie pomalowane cieniem w kolorze cielistym, który ładnie zmatuje powieki a nie będzie się rzucał w oczy, jako że nie lubisz mocnych makijaży to wystarczy musnięcie ust błyszczykiem Co do włosów to w żadnym wypadku nie obcinaj!! Moja propozycja co do fryzury - jest ok, aczkolwiek zmieniłabym kolor na taki jaki masz na końcach czyli taki jasno rudy REWELACJA ! doda Ci charakteru i takiej pewności siebie !
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 17:50   #22
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez dragonsani Pokaż wiadomość
W krótkich włosach rewelacyjnie wyglądałaś W długich niestety nie za bardzo
mi tez sie w krótkich podoba
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 22:15   #23
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Myślisz może o czymś takim? Mam podobne włosy rano gdy wstanę a poprzedniego wieczoru umyję włosy i ich nie wysuszę. Niestety po uczesaniu są proste. Czasami pojedyncze włoski zostają niezmodyfikowane.
Coś takiego, ale nie takie długie - Twoje końcówki póki co smętnie zwisają, ja bym ucięła z 10 cm, od razu zyskają więcej życia.

Aha, i poprzymierzaj sobie oprawki, wybierz coś bardziej nowoczesnego. Są salony optyczne, w których doradzają "styliści". Oprawki też potrafią dużo zmienić
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:00   #24
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Brwi - koniecznie usuń te po zewnętrznej stronie zaczynając od miejsca w pionie nad zewętrzną częścią tęczówki, usuń te z dołu, pozostawiając kreskę o ok połowę lub mniej cieńszą niż teraz. Okulary - jak będziesz zmieniać, kup oprawki plastkikowe, jasne, beż żyłek, bo są już nie modne, takie, jakie oczywiście będą Ci się podobały, ale zawsze pamiętaj, górna część oprawki musi się idealnie zgrywać z kształtem brwi, a teraz tak nie jest i moim zdaniem bez okularów wyglądasz dużo lepiej, a po odpowiednim doborze w okularach bedziesz wyglądała ślicznie, tak jak bez albo i lepiej. Masz przepiękne oczy, a ta czarna ramka to zasłania.

Ps. mi się bardzo podobałaś w krótkich włosach- stylowo.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:29   #25
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Moim zdaniem powinnaś delikatnie skrócić włosy. Poza tym wszystko jest ok.
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:35   #26
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Dziekuje za odpowiedzi. Co do wlosow to tak czy siak musze je podciac bo koncowki mi sie rozdwajaja. Jeszcze jedno. Wlosy mam u nasady tluste a na koncowkach suche. Jest jakis szampon do nich? Co mozna z nimi zrobic?

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:26   #27
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi. Co do wlosow to tak czy siak musze je podciac bo koncowki mi sie rozdwajaja. Jeszcze jedno. Wlosy mam u nasady tluste a na koncowkach suche. Jest jakis szampon do nich? Co mozna z nimi zrobic?

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
szampon ma po prostu dobrze oczyszczać, więc możesz kupić taki do włosów przetłuszczających się, natomiast po myciu obowiązkowo odżywka nawilżająca. Nie używam drogeryjnych kosmetyków, więc w tym względzie nie pomogę, ale polecana jest ta odżywka Garniera https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:34   #28
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Dziekuje. Czy jest jakis szampon ktory polecilybyscie do wlosow przetluszczajacych sie?

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:50   #29
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
szampon ma po prostu dobrze oczyszczać, więc możesz kupić taki do włosów przetłuszczających się, natomiast po myciu obowiązkowo odżywka nawilżająca. Nie używam drogeryjnych kosmetyków, więc w tym względzie nie pomogę, ale polecana jest ta odżywka Garniera https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html
Tak - i odżywki nie kładź na skórę głowy, tylko na włosy.

Co do makijażu, przydałoby Ci się coś, co dodałoby cerze i Tobie życia i koloru, a twarz nie byłaby tak płaska jak zupełnie bez makijażu - świetnym kosmetykiem na to jest róż, którym wymodelujesz kości policzkowe i dodasz twarzy świeżości.
Podkład wybierz w opcji rozświetlającej (chodzi o to, by dodać Ci blasku i świeżości) - jeśli masz przetłuszczający się nos, brodę i czoło, zastosuj do ich zmatowienia sypki puder. Róż na policzkach nie zrobi Ci plam, jeśli je też leciutko przypudrujesz.
Pamiętaj o korektorze pod oczy.
Lista zakupów na początek: podkład, puder sypki, róż, korektor, tusz i odżywka do włosów.
Zabiegi: fryzjer, kosmetyczka (brwi).

Postanowiłaś już coś?

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ithswel Pokaż wiadomość
Dziekuje. Czy jest jakis szampon ktory polecilybyscie do wlosow przetluszczajacych sie?

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Mogę polecić Purete Yves Rocher (świetnie oczyszcza i przygotowuje do dalszej pielęgnacji).
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...g-shampoo.html
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 14:23   #30
Ithswel
Przyczajenie
 
Avatar Ithswel
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 20
Dot.: Możecie pomóc w Metamorfozie?

Tak tak. Najpierw fryzjerkę i kosmetyczke. W tym miesiacu zechce kupic sobie odzywke(ta ktora zostala polecona), szampon, podklad(Under 20 albo Match Perfection Rimmela)korektor i tusz do rzes. Jesli koszty na to pozwola to chcialabym jeszcze roz, cos na podkrazone oczy, puder w kamieniu i cienie. No i nauczyc sie w koncu malowac oczy jak Bóg przykazal. Dziekuje bardzo za rady. Co do koloru i dlugosci wlosow zastanowie sie jeszcze. Moze zajme sie tym na wiosne...

Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
Ithswel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.