Przebijanie uszu systemem Blomdahl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 08:11   #1
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262

Przebijanie uszu systemem Blomdahl


Drogie wizażanki,

czy któraś z Was przebijała uszy systemem Blomdahl?

Teoretycznie jest sporo drożej, ale to wydatek jednorazowy, i jeżeli ma pomóc uniknąć alergii na nikiel (lekarze o tym mówią - to z pierwszej ręki, ponadto na stronie Blomdahl znalazłam namiary na publikacje naukowe na ten temat), czy cokolwiek "ułatwić", to umówmy się, że jest to kwestia zaniedbywalna

Czy któraś z Was miała kontakt z tą metodą, od strony bycia pacjentką i może podzielić się opiniami? Przejrzałam wyniki google, i głównie "zajawki" reklamowe się wyświetlają, a zupełnie nie o to mi chodzi

Pozdrawiam serdecznie!
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 09:46   #2
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Przebijanie uszu systemem Blomdahl

Pierwsze słyszę o czymś taki, wygląda jak pistolet, ale jest napisane na ich stronie, że igła?

I jeśli piszą takie głupoty na stronie jak ta zacytowana poniżej to nie byłabym pewna czy znają się na rzeczy
Cytat:
JUŻ PO DWÓCH TYGODNIACH MOŻESZ ZMIENIĆ BIŻUTERIĘ

Aby proces gojenia przebiegał prawidłowo, nie należy wyjmować kolczyka z pępka po przekłuciu przez co najmniej sześć miesięcy. Jednak Klienci, którzy zdecydowali się na przekłucie Medyczną Metodą Blomdahl, mogą zmieniać ozdobą końcowkę, bez wyjmowania całego kolczyka. I to już dwa tygodnie po przekłuciu
Po co kombinować skoro piercer jest dobrą opcją zawsze?
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 10:38   #3
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Przebijanie uszu systemem Blomdahl

A, to przy pępku coś piszą o igle, że igła przebija, która jest niby ukryta w tej kasetce, ale nie wnikam, nie moja broszka, ja chcę "tylko" uszy przebić

A z tą wymianą po 2 tygodniach rozumiem to tak, że część ozdobną można wymieniać, a sam "trzpień" pozostaje nieruszony. Może jestem w błędzie.

Mnie natomiast chodzi o przebijanie uszu, gdzie nie ma igieł tylko normalnie przebijają kolczykiem, tyle że kolczyk jest z plastiku medycznego i nie zawiera z tej okazji niklu. A urządzenie jest jednorazowe i sterylne.

A z piercerem się konsultowałam nawet, ale uzyskałam odpowiedź w stylu, że on jest piercerem i uszu nie przebija a przede wszystkim dziećmi się nie zajmuje (chodzi o 6-letnią córkę).

Nikt nie ma doświadczenia z Blomdahl? Bo nie wiem, czy sobie tyłek w ogóle tym zawracać...

Edit: nie urządzenie jest sterylne, tylko ta kasetka, pardon

Edytowane przez bona_fide
Czas edycji: 2014-01-21 o 10:43
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-21 11:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.