Pędzle Hakuro - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 19:30   #601
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Pędzel Hakuro - wadliwy?

Też mam problem z H51, bo strasznie gubi mi włosie, nacieszyłam się nim 2 miesiące. Myślałam na początku, że zgubi to co ma zgubić i będzie ok, ale z niego ciągle coś wypada i włoski zostają nawet na twarzy. Teraz pędzel leży i nie wiem czy go po prostu nie wyrzucić, bo wyrzuciłam paragon i nie mogę złożyć reklamacji Chciałabym do minerałów kupić jakiś z Hakuro właśnie, ale ten był moim pierwszym i mam uraz
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:32   #602
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Pędzle hakuro

Witajcie,
szukam szukam i znaleźc nie mogę .. gdzie dostanę pędzel hakuro h51 w Warszawie?? z góry baardzo dziękuję za pomoc
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 15:43   #603
ollka1994
Rozeznanie
 
Avatar ollka1994
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Mielca
Wiadomości: 577
Dot.: Pędzle hakuro

Ja kupuje przez neta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
6 I 2012 Kornelka
10 V 2014 ten dzien

“Jedynie miłość rozumie tajemnice: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym”
- Clemens von Brentano
ollka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 16:45   #604
marron11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Pędzle hakuro

A w ogóle jakieś drogerie mają te pędzle w ofercie?
marron11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 17:07   #605
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez marron11 Pokaż wiadomość
A w ogóle jakieś drogerie mają te pędzle w ofercie?
Nie
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 10:56   #606
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Pędzle hakuro

Wolałabym kupic w stacjonarnym.. w takim razie zastanawiam się nad pędzlem sephora nr 47 albo hakuro ale z internetu. Jak myślicie, który lepszy ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:21   #607
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Wolałabym kupic w stacjonarnym.. w takim razie zastanawiam się nad pędzlem sephora nr 47 albo hakuro ale z internetu. Jak myślicie, który lepszy ?
Z Sephory nie miałam żadnych a jeśli chcesz zamówić Hakuro na internecie polecam makeupbox.pl to jest strona producenta ja na przesyłkę czekałam 2-3 dni Ja bałam się zamawiać z jakiś drogerii internetowych.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 11:36   #608
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Z Sephory nie miałam żadnych a jeśli chcesz zamówić Hakuro na internecie polecam makeupbox.pl to jest strona producenta ja na przesyłkę czekałam 2-3 dni Ja bałam się zamawiać z jakiś drogerii internetowych.

Bo?
Pędzle Hakuro to nie jest jakiś drogi, markowy rarytas aby je podrabiali. Poza tym wszyscy sprzedawcy na all czy drogerie internetowe mają je w podobnych cenach.
Zamawiałam od kilku osób na allegro i z jakiejś drogerii chyba. Wszystko było ok, pedzle są oryginalne i mają się dobrze.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:40   #609
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Z Sephory nie miałam żadnych a jeśli chcesz zamówić Hakuro na internecie polecam makeupbox.pl to jest strona producenta ja na przesyłkę czekałam 2-3 dni Ja bałam się zamawiać z jakiś drogerii internetowych.
właśnie ja też bym wolała kupic w stacjonarnym,dlatego zastanawiam się czy nie wybrac pędzla sephory..
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:41   #610
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Bo?
Pędzle Hakuro to nie jest jakiś drogi, markowy rarytas aby je podrabiali. Poza tym wszyscy sprzedawcy na all czy drogerie internetowe mają je w podobnych cenach.
Zamawiałam od kilku osób na allegro i z jakiejś drogerii chyba. Wszystko było ok, pedzle są oryginalne i mają się dobrze.
Wiem,że ceny są porównywalne aczkolwiek jakiś czas temu była seria w której albo wypadało włosie albo coś się odklejało nie pamiętam dokładnie. I kilka razy zdarzało się,że dziewczyny kupowały na allegro Hakuro i się rozpadały. Wiem,że trzeba mieć szczęście,żeby trafić ale mimo wszystko skoro jest możliwość zamówić u producenta to czemu by nie skorzystać.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:46   #611
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Wiem,że ceny są porównywalne aczkolwiek jakiś czas temu była seria w której albo wypadało włosie albo coś się odklejało nie pamiętam dokładnie. I kilka razy zdarzało się,że dziewczyny kupowały na allegro Hakuro i się rozpadały. Wiem,że trzeba mieć szczęście,żeby trafić ale mimo wszystko skoro jest możliwość zamówić u producenta to czemu by nie skorzystać.

Skoro seria była wadliwa to równie dobrze mógł ją tez sprzedawać producent
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 11:48   #612
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Skoro seria była wadliwa to równie dobrze mógł ją tez sprzedawać producent
Czy tak było nie wiem - wiem,że pędzle krążyły po allegro
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 13:43   #613
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Pędzle hakuro

Właśnie zamówiłam H74 ale zastanawiałam się też nad H77. Mam nadzieję, że dobrze wybrałam
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 15:05   #614
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam H74 ale zastanawiałam się też nad H77. Mam nadzieję, że dobrze wybrałam
Ja mam oba bo też nie wiedziałam na który się zdecydować
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:05   #615
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Też mam problem z H51, bo strasznie gubi mi włosie, nacieszyłam się nim 2 miesiące. Myślałam na początku, że zgubi to co ma zgubić i będzie ok, ale z niego ciągle coś wypada i włoski zostają nawet na twarzy. Teraz pędzel leży i nie wiem czy go po prostu nie wyrzucić, bo wyrzuciłam paragon i nie mogę złożyć reklamacji Chciałabym do minerałów kupić jakiś z Hakuro właśnie, ale ten był moim pierwszym i mam uraz
z moim dzieje się dokładnie to samo!

jak czyścicie pędzle do podkładu? na początku bez trudu byłam w stanie wypłukać cały podkład z włosia, ale teraz ciągle coś zostaje. i to nie z wierzchu, ale w środku
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 11:23   #616
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
z moim dzieje się dokładnie to samo!

jak czyścicie pędzle do podkładu? na początku bez trudu byłam w stanie wypłukać cały podkład z włosia, ale teraz ciągle coś zostaje. i to nie z wierzchu, ale w środku
Mam h54 i czyszczę go tak:

Do małego ale wysokiego pojemniczka w typie szklanki wlewam łyżeczkę, dwie spirytusu, dolewam trochę żelu do mycia/szamponu i wlewam wodę, niedużo aby mi nie zalała skuwki pędzla. Wsadzam w to pędzel, mieszam, wciskam etc. Zostawiam na jakieś 15 min, potem płuczę i pędzel jest czysty
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 12:53   #617
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Mam h54 i czyszczę go tak:

Do małego ale wysokiego pojemniczka w typie szklanki wlewam łyżeczkę, dwie spirytusu, dolewam trochę żelu do mycia/szamponu i wlewam wodę, niedużo aby mi nie zalała skuwki pędzla. Wsadzam w to pędzel, mieszam, wciskam etc. Zostawiam na jakieś 15 min, potem płuczę i pędzel jest czysty
ja robię tak samo tylko bez spirytusu, bo się boję, że zniszczy włosie. mam taki żel antybakteryjny na bazie alkoholu. skoro z Twoim się nic po alkoholu nie dzieje, to może i mój będzie w porządku.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 13:18   #618
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja robię tak samo tylko bez spirytusu, bo się boję, że zniszczy włosie. mam taki żel antybakteryjny na bazie alkoholu. skoro z Twoim się nic po alkoholu nie dzieje, to może i mój będzie w porządku.

Moj pędzel ma już półtora roku a jest używany i prany codziennie niemal Ani jeden włos mu nie wypadł. Przeciez to syntetyk, naturalnego włosia bym w spirytusie nie moczyła ale temu to na serio nie szkodzi nic a nic.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:11   #619
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Nie wiem czy to dobry pomysł używać spirytusu do pędzli. Jeśli są z syntetycznego włosia to w porządku. Ja swoje myję w białym jeleniu i od czasu do czasu nakładam trochę odżywki
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 14:38   #620
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Pędzle hakuro

Ja do pędzli do podkładu używam mydła z Lawendowej Farmy - czyści je tak, że aż "skrzypią" Cały podkład aż w głąb włosia świetnie usuwa. Inny dobry sposób to najpierw użyć do wyczyszczenia pędzla oleju (może być jakikolwiek - oliwka dla dzieci albo do ciała, lub olej z kuchni) a potem dobrze umyć go szamponem bądź mydłem. Jeszcze lepszy jest olej do mycia twarzy z emulgatorem - łatwiej jest go się pozbyć.
eiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:52   #621
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Pędzle hakuro

spróbowałam z tym żelem antybakteryjnym i... nic. trzymałam w wodzie z mydłem i dużą ilością żelu, ale na włosiu dalej są resztki podkładu. nie chcę za bardzo go rozruszać, żeby jeszcze więcej włosia nie wypadło...

myślałam o sposobie z olejem, ale jest ryzyko, że skoro teraz mam problemy z wymyciem do końca podkładu, to co dopiero będzie z olejem...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 15:11   #622
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Ok tu są fotki mojego H54, który ma półtora roku, użytkowany codziennie, do nakładania podkładu we fluidzie i czyszczony wodą z mydłem w żelu i odrobina spirytusu. Jak widać oprócz startego napisu pędzlowi nic nie jest.

Zresztą pędzle do pudru Ecotools, do rózu EDM oraz Hakuro h50 do pudru czyszczę tym samym sposobem tylko nie codziennie a co tydzień i też im nic nie jest. A są w użyciu równie długo.

Owszem pędzle z włosia naturalnego czyszczę inaczej i nakładam na nie odzywki aby były miękkie i się nie kruszyły. Ale podkłady zazwyczaj nakłada się syntetykiem a tym spirytus niestraszny w dodatku chodzi o łyzeczkę spirytusu na 1/3 szklanki wody więc nie jest to takie straszne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 54.jpg (36,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 541.jpg (46,2 KB, 25 załadowań)
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 15:57   #623
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
spróbowałam z tym żelem antybakteryjnym i... nic. trzymałam w wodzie z mydłem i dużą ilością żelu, ale na włosiu dalej są resztki podkładu. nie chcę za bardzo go rozruszać, żeby jeszcze więcej włosia nie wypadło...

myślałam o sposobie z olejem, ale jest ryzyko, że skoro teraz mam problemy z wymyciem do końca podkładu, to co dopiero będzie z olejem...
Długo go masz? Może jakaś reklamacja? najlepiej najpierw napisać do tego od kogo zamawiałaś

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ok tu są fotki mojego H54, który ma półtora roku, użytkowany codziennie, do nakładania podkładu we fluidzie i czyszczony wodą z mydłem w żelu i odrobina spirytusu. Jak widać oprócz startego napisu pędzlowi nic nie jest.

Zresztą pędzle do pudru Ecotools, do rózu EDM oraz Hakuro h50 do pudru czyszczę tym samym sposobem tylko nie codziennie a co tydzień i też im nic nie jest. A są w użyciu równie długo.

Owszem pędzle z włosia naturalnego czyszczę inaczej i nakładam na nie odzywki aby były miękkie i się nie kruszyły. Ale podkłady zazwyczaj nakłada się syntetykiem a tym spirytus niestraszny w dodatku chodzi o łyzeczkę spirytusu na 1/3 szklanki wody więc nie jest to takie straszne.
Też właśnie myślałam,żeby kupić ten pędzel do podkładu ale ostatecznie zdecydowałam się na H50 s
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:21   #624
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
z moim dzieje się dokładnie to samo!

jak czyścicie pędzle do podkładu? na początku bez trudu byłam w stanie wypłukać cały podkład z włosia, ale teraz ciągle coś zostaje. i to nie z wierzchu, ale w środku
dziewczyny ja używam revlona CS i odkryłam, ze zwykły szampon z auchana taki w czarnej buteleczce 300ml swietnie czysci pędzel. Schodzi wszystko
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 13:53   #625
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
spróbowałam z tym żelem antybakteryjnym i... nic. trzymałam w wodzie z mydłem i dużą ilością żelu, ale na włosiu dalej są resztki podkładu. nie chcę za bardzo go rozruszać, żeby jeszcze więcej włosia nie wypadło...

myślałam o sposobie z olejem, ale jest ryzyko, że skoro teraz mam problemy z wymyciem do końca podkładu, to co dopiero będzie z olejem...

odradzam opcję z olejem..tłuszcz rozpuszcza niektóre kleje.. jak rozpuści ten który trzyma włosie czy skuwkę masz po pędzlu..

może mieszanka woda/mydlo/plyn do naczyń typu balsam..spienić to na pędzlu i na chwilę odłożyć by środki zadziałały..i spłukać
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 14:09   #626
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Hmmm czy któraś z Was która ma Hakuro H74 też miała taki problem z tym pędzlem,że po pierwszym myciu się napuszył i ma odstające po bokach włoski które kłują przy malowaniu oka.? Pisałam już w sprawie reklamacji,ale dostałam wytyczne jak wyprać go raz jeszcze jak nie pomoże i dalej będzie kłuć mam znowu ich atakować e-mailami.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 15:09   #627
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Hmmm czy któraś z Was która ma Hakuro H74 też miała taki problem z tym pędzlem,że po pierwszym myciu się napuszył i ma odstające po bokach włoski które kłują przy malowaniu oka.? Pisałam już w sprawie reklamacji,ale dostałam wytyczne jak wyprać go raz jeszcze jak nie pomoże i dalej będzie kłuć mam znowu ich atakować e-mailami.

Ja mam h79, one sa wykonane z tego samego włosia i zrobiło mu sie po myciu podobnie. Rozcapierzył się niesamowicie ale nie wpływa to na jego jakość bo nie kłuje ani nic tylko źle wygląda.
Po pierwsze spróbuj po umyciu nałozyć na pędzel nieco odzywki do włosów i po kilkunastu minutach dokładnie spłukac. Po drugie jak kjuż wpłuczesz pędzel i delikatnie osączysz z wody to owiń go ciasno cienką warstwą np chusteczką albo ręcznikiem papierowym i zostaw na kilka godzin. Potem delikatnie ściagnij.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:06   #628
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja mam h79, one sa wykonane z tego samego włosia i zrobiło mu sie po myciu podobnie. Rozcapierzył się niesamowicie ale nie wpływa to na jego jakość bo nie kłuje ani nic tylko źle wygląda.
Po pierwsze spróbuj po umyciu nałozyć na pędzel nieco odzywki do włosów i po kilkunastu minutach dokładnie spłukac. Po drugie jak kjuż wpłuczesz pędzel i delikatnie osączysz z wody to owiń go ciasno cienką warstwą np chusteczką albo ręcznikiem papierowym i zostaw na kilka godzin. Potem delikatnie ściagnij.
No odżywkę właśnie nałożyłam wczoraj wieczorem i trzymałam 15 min i jest trochę lepiej,ale z tą chusteczką to nie pomyślałam. Tylko wątpię,żeby teraz włosie wróciło do normy. A H79 też mam i z nim się zupełnie nic nie stało
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 00:04   #629
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle hakuro

Mi pędzle (różnych firm) używane wiele miesięcy/lat, rozczapierzone, powróciły do pierwotnych kształtów, odkąd suszę je w specjalnych osłonkach. Takich siateczkach, do kupienia na allegro lub w sklepach z kosmetykami.

np. takie: http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...na-pedzle.html

Bardzo polecam!
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 10:06   #630
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Mi pędzle (różnych firm) używane wiele miesięcy/lat, rozczapierzone, powróciły do pierwotnych kształtów, odkąd suszę je w specjalnych osłonkach. Takich siateczkach, do kupienia na allegro lub w sklepach z kosmetykami.

np. takie: http://www.ladymakeup.pl/sklep/maest...na-pedzle.html

Bardzo polecam!
Tak widziałam je i właśnie jestem na kupnie ich

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja mam h79, one sa wykonane z tego samego włosia i zrobiło mu sie po myciu podobnie. Rozcapierzył się niesamowicie ale nie wpływa to na jego jakość bo nie kłuje ani nic tylko źle wygląda.
Po pierwsze spróbuj po umyciu nałozyć na pędzel nieco odzywki do włosów i po kilkunastu minutach dokładnie spłukac. Po drugie jak kjuż wpłuczesz pędzel i delikatnie osączysz z wody to owiń go ciasno cienką warstwą np chusteczką albo ręcznikiem papierowym i zostaw na kilka godzin. Potem delikatnie ściagnij.
Podziękował za radę obwinęłam kawałkiem papieru nawet suchy pędzel i podziałało
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.