DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 22:58   #4291
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dekoloryzator do wlosow i woda utleniona

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Polozyc najlepiej farbe :P
Tyle to i ja wiem

tylko jaka.....jestem naturalna blondunka, chcialabym wrocil do swojego naturalnego jasnego blondu, ale teraz mam na glowie bardzo, bardzo jasny zolto-pomaranczowy kolor, nie wiem jaki odcien blondu na to polozyc
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 00:52   #4292
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Dekoloryzator jak dla mnie Rene blanche. Duzo osob tu tez Uber chwali. Podrzuce Ci jutro propozycje drogeryjnych, bo wklejanie linkow w telefonie... A fryzjerska nic trudnego a i jakosc lepsza!

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 11:07   #4293
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Dziewczyny a czym moglabym zrobic dekoloryzacje moich wlosow, ktore farbowalam farba loreal preference ciemny braz? Chce zrobic dekoloryzacje pobiewaz teraz chcialabym pofarbowac na ciemny blond

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 11:11   #4294
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Obojętnie którym z dekoloryzatorów.

Wysłane z mojego LG-E460
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 11:12   #4295
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Aha ok dzieki za odpowiedz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 12:52   #4296
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Tutaj we wątku masz sporo ich wymienionych i opisanych- są też u mnie wypisane na FAQ.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 12:54   #4297
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Zastanawialam sie nad dekoloryzatorem Renee Blanche. Mialas moze z nim do czynienia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 13:59   #4298
Kooocham_Zycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dekoloryzator jak dla mnie Rene blanche. Duzo osob tu tez Uber chwali. Podrzuce Ci jutro propozycje drogeryjnych, bo wklejanie linkow w telefonie... A fryzjerska nic trudnego a i jakosc lepsza!

Wysłane z mojego LG-E460

o dziękuje Ci bardzo
możesz też podać jakieś fryzjerskie, może będę w mieście to bym wtedy zakupiła, no chyba, że nie dam rady to jakaś drogeryjną wtedy kupie
Kooocham_Zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 14:15   #4299
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

SceneQueene teraz doczytalam i widze ze sama polecalas ten Renee. Mysle ze go wyprobuje. Dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 14:56   #4300
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć
Włosy na czarno farbowałam jakieś 4 lata. Wczoraj użyłam rozjaśniacza Schwarzkopf, Blonde Ultime LX. Generalnie jestem zadowolona z efektu. Pytanie co dalej?
Włosy rozjaśniły mi się nierównomiernie (ale na zasadzie pasemek?). Są popielato rude na długości 2/3 i ciemno rudo brązowe przy końcach. Jest też pare pasemków nieco bardziej rudo jasnych. Włosy zachowyały dosyć dobrą kondycję, a wszystko zachowane jest w dość dobrych tonach-nie jest to jakaś tragiczna papuga.
Uważam, że dekoloryzacja obecnie byłaby chyba bez sensu. Powinnam teraz zabrać się za kąpiel rozjaśniającą? Kiedy czasowo mogę się za to zabrać? Jeżeli włosy rozjaśniałam wczoraj?
Docelowo nie jestem jeszcze sprecyzowana co chce na głowie. Marzy mi się chłodny, bardzo jasny blond (coś jak Margaret), ale nie wiem czy dobrze komponowałby się z moją urodą, dlatego nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 15:16   #4301
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez Kooocham_Zycie Pokaż wiadomość
o dziękuje Ci bardzo
możesz też podać jakieś fryzjerskie, może będę w mieście to bym wtedy zakupiła, no chyba, że nie dam rady to jakaś drogeryjną wtedy kupie
drogeryjne- loreal preference g 5.3, palette deluxe 555, garnier color naturals 5.4, avon 5.4. (dwie ostatnie bardziej w rudawe refleksy)
fryzjerskie- loreal majirel 5.4, loreal luocolor 5.3, loreal majirel 5.3, alfaparf 5.3.


---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
SceneQueene teraz doczytalam i widze ze sama polecalas ten Renee. Mysle ze go wyprobuje. Dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie ma sprawy, powodzenia

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Cześć
Włosy na czarno farbowałam jakieś 4 lata. Wczoraj użyłam rozjaśniacza Schwarzkopf, Blonde Ultime LX. Generalnie jestem zadowolona z efektu. Pytanie co dalej?
Włosy rozjaśniły mi się nierównomiernie (ale na zasadzie pasemek?). Są popielato rude na długości 2/3 i ciemno rudo brązowe przy końcach. Jest też pare pasemków nieco bardziej rudo jasnych. Włosy zachowyały dosyć dobrą kondycję, a wszystko zachowane jest w dość dobrych tonach-nie jest to jakaś tragiczna papuga.
Uważam, że dekoloryzacja obecnie byłaby chyba bez sensu. Powinnam teraz zabrać się za kąpiel rozjaśniającą? Kiedy czasowo mogę się za to zabrać? Jeżeli włosy rozjaśniałam wczoraj?
Docelowo nie jestem jeszcze sprecyzowana co chce na głowie. Marzy mi się chłodny, bardzo jasny blond (coś jak Margaret), ale nie wiem czy dobrze komponowałby się z moją urodą, dlatego nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji
Owszem- byłaby bez sensu, bo zaingerowałaś już w farbowaną część rozjaśniaczem. Skoro rozjaśnienie poszło na zasadzie pasemek- zapewne jest fajnie. Niemniej, gwoli wyrównania zaczęłabym od kąpieli rozjaśniającej na tę najciemniejszą, brązową część. Potem dalsze wariacje lub odpowiednia farba. Co do blondu- bez zdjęć Ci nie poradzę czy pasuje czy nie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 15:18   #4302
Patricia155
Raczkowanie
 
Avatar Patricia155
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 43
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Myslalam o tej farbie loreal marijel, zawsze kupowalam drogeryjne, czy taka fryzjerska jest lepsza niz drogeryjna?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patricia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 16:01   #4303
Szien_
Nieregularna
 
Avatar Szien_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 238
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Owszem- byłaby bez sensu, bo zaingerowałaś już w farbowaną część rozjaśniaczem. Skoro rozjaśnienie poszło na zasadzie pasemek- zapewne jest fajnie. Niemniej, gwoli wyrównania zaczęłabym od kąpieli rozjaśniającej na tę najciemniejszą, brązową część. Potem dalsze wariacje lub odpowiednia farba. Co do blondu- bez zdjęć Ci nie poradzę czy pasuje czy nie
Dzięki za odpowiedź Kąpiel rozjaśniającą mogę zrobić np. za parę dni czy lepiej poczekać miesiąc np?
Możesz mi też polecić jakieś dobre rozjaśniacze? Allegro.
Szien_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 17:50   #4304
Kooocham_Zycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

[QUOTE=SceneQueene;4760846 9]drogeryjne- loreal preference g 5.3, palette deluxe 555, garnier color naturals 5.4, avon 5.4. (dwie ostatnie bardziej w rudawe refleksy)
fryzjerskie- loreal majirel 5.4, loreal luocolor 5.3, loreal majirel 5.3, alfaparf 5.3.
[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

super, dzięki jesteś wielka
Kooocham_Zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 18:08   #4305
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
Myslalam o tej farbie loreal marijel, zawsze kupowalam drogeryjne, czy taka fryzjerska jest lepsza niz drogeryjna?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Majirel jest całkiem niezła najbardziej lubię Alfaparf i Wellę Koleston. z drogeryjnych korzystam tylko kiedy muszę.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Szien_ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Kąpiel rozjaśniającą mogę zrobić np. za parę dni czy lepiej poczekać miesiąc np?
Możesz mi też polecić jakieś dobre rozjaśniacze? Allegro.
Jeśli włosy są w dobrym stanie, możesz robić nawet na drugi dzień. Byleby nie przesadzić. Vincent Ledier, Alfaparf, Chantal.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kooocham_Zycie Pokaż wiadomość
super, dzięki jesteś wielka
Nie ma za co, powodzenia
Obserwuj kolor podczas farbowania- być może będzie trzeba skrócić ustawiczny czas, by nie wyszedł za ciemno.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 18:27   #4306
Kooocham_Zycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Majirel jest całkiem niezła najbardziej lubię Alfaparf i Wellę Koleston. z drogeryjnych korzystam tylko kiedy muszę.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



Jeśli włosy są w dobrym stanie, możesz robić nawet na drugi dzień. Byleby nie przesadzić. Vincent Ledier, Alfaparf, Chantal.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------



Nie ma za co, powodzenia
Obserwuj kolor podczas farbowania- być może będzie trzeba skrócić ustawiczny czas, by nie wyszedł za ciemno.
przeglądając te farby natknęłam się jeszcze na taką LOREAL Récital Préférence M2 5.25 co o niej sądzisz?
Kooocham_Zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:14   #4307
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dekoloryzator do wlosow i woda utleniona

no wyobraź sobie, że jesteś teraz w Argentynie ja nie wiem do jakich firm masz dostęp :P i czy chcesz profesjonalna farbe czy może być taka 'sklepowa' ale jakie tam są dostępne to przecież nie jestem wróżką :P ale jak masz pomarańczowe to ja na dzien dobry przykryłabym to jakąś farbą rozjaśniająca typu Palette Deluxe lub Garnier Sensation.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:18   #4308
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dekoloryzator do wlosow i woda utleniona

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
no wyobraź sobie, że jesteś teraz w Argentynie ja nie wiem do jakich firm masz dostęp :P i czy chcesz profesjonalna farbe czy może być taka 'sklepowa' ale jakie tam są dostępne to przecież nie jestem wróżką :P ale jak masz pomarańczowe to ja na dzien dobry przykryłabym to jakąś farbą rozjaśniająca typu Palette Deluxe lub Garnier Sensation.
Ale ja sie przeciez wcale Ciebie nie pytalam o doradzenie mi czegos ,czy jakiejs konkretnej marki

Niestety tutaj nie mam dostepu do wszystkich farb Garniera,ale problem juz rozwiazalam, poszlam do fryzjera i po klopocie.

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:21   #4309
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

również dobra, z tym, że będzie sporo rudych refleksów
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 21:27   #4310
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dekoloryzator do wlosow i woda utleniona

Trzeba było na samym początku iść do fryzjera a nie babrać się w dekoloryzatory a później jeszcze mięc pretensje do ludzi bo wyszło sraczkowato i sobie teraz poradzić nie umiesz a próbowałam pomóc bo sama schodziłam z czarnego i mniej więcej przechodziłam to samo Pozdrawiam.

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2014-08-07 o 21:29
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:41   #4311
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Dekoloryzator do wlosow i woda utleniona

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Trzeba było na samym początku iść do fryzjera a nie babrać się w dekoloryzatory a później jeszcze mięc pretensje do ludzi bo wyszło sraczkowato i sobie teraz poradzić nie umiesz a próbowałam pomóc bo sama schodziłam z czarnego i mniej więcej przechodziłam to samo Pozdrawiam.
Tobie sie chyba cos pomylilo kolezanko, napisalam tutaj z prosba o porade czy sugestie, ja do nikogo nie mam o nic pretensji, a to co robie ze swoimi wlosami to tylko i wylacznie moja sprawa i nic Ci do tego.

Twoja porada bylo stwierdzenia ,ze mam sobie nalozyc farbe....to zadna porada, bo w takiej sytuacji to chyba oczywiste, a jakbys niewiedziala, to zeby pozbyc sie ciemnego koloru wlosow jedynym wyjsciem jest dekoloryzacja, tylko ze ja nigdy wczesniej nie miala z nia do czynienia, wiec nie wiedziala jak sie to robi, ale sobie poradzilam, tylko ,ze wlosy po niej wygladaja tak a nie inaczej i to nie istotne czy robi sie ja samemu w domu czy u fryzjera, bo efekt bylby taki sam, pytalam sie, jaki kolor powinnam nalzyc ,aby mi zniwelowal pomaranczowo zolty odcien.....Twoje porady w stylu "ja nie jestem wrozka" moglabys juz sobie darowac, albo wystarczylo powiedziec ....sredni blond....i to by juz byla jakas podpowiedz.

Pozatym, ja tez nie jestem wrozka, wiec skad mam wiedziec czy ty juz przechodzilas przez dekoloryzacje czy tez nie?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:46   #4312
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

SceneQueene mam do Ciebie pytanie. Jakiś czas temu (początek kwietnia) rozjaśniałam włosy. Na to położyłam naturę, a następnie farbowałam chłodnymi odcieniami. Niestety niezbyt dobrze, się czułam i z powrotem wróciłam do sprawdzonego jasnego złotego blondu. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt iż dół włosów nie chce mi dobrze łapać i jest jaśniejszy (lekko chłodny) Na szczęście mam krótkie włosy i pewnie za jakiś czas się tego pozbędę. Ale nie o tym chciałam. Jak zawsze na jesień lubię sobie blond trochę przyciemnić o jakieś dwa tony. I tu moje konkretne pytanie. Tak się składa, że mam w domu dwie farby Revlon 73 champagne blonde oraz 57 lightest golden brown. Myślałam czy by tych kolorów nie zmieszać. Nie będą się gryzły? Szampański to przecież ciepły, prawda? Nie wiesz jakie one mają utleniacze?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 22:19   #4313
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć nie miałam z nimi styczności, ale zgodnie z logiką obie farby powinny mieć 6% utleniacz. Nie mieszałabym ich jednak, ponieważ druga cyfra (świadcząca o refleksie) się gryzie- 3 to złoto a 7 to metaliczny (zielony).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:57   #4314
Kooocham_Zycie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
również dobra, z tym, że będzie sporo rudych refleksów
dekoloryzator mam zamiar zamówić na allegro i właśnie u jednego sprzedawcy znalazłam farbe
loreal majirel 5.4 to tak myślę, że może też ja zamówic, tylko potrzebuje porady co do utleniacza, jaki on ma byc
Kooocham_Zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 12:37   #4315
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

to jest świetne pytanie, bo nie wiemy do końca jaki kolor wyjdzie. obstawiam jednak rudawy, biorąc pod uwagę obecny, z związku z czym wzięłabym 6%.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 14:02   #4316
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Cześć nie miałam z nimi styczności, ale zgodnie z logiką obie farby powinny mieć 6% utleniacz. Nie mieszałabym ich jednak, ponieważ druga cyfra (świadcząca o refleksie) się gryzie- 3 to złoto a 7 to metaliczny (zielony).
Dzięki za info. Jednak się nie zdecyduję na mieszanie, nie chcę ryzykować. Farba brązowa powędrowała już do mojej teściowej
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 14:50   #4317
Redbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie zupełnie z innej beczki. Dwa miesiące temu dwa razy wykonałam dekoloryzacje, po kilku dniach fryzjerka mi zrównała kolor, co prawda nie uzyskałam koloru z poziomu naturalnego 6, ale mam średni ciepły brąz który bardzo mi się podoba. Ale co dalej? Chodzi mi o to, czy teraz jak farba będzie z kolejnymi miesiącami płowieć i będą widocznie odrosty, czy cały czas muszę brać poprawkę, że to są dekoloryzowane włosy i nakładać na nie ton/dwa jaśniejsze? czy mogę je już traktować jak normalny włos?
Redbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 15:57   #4318
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Traktować jak normalny włos
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:16   #4319
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Mam kolejne pytanie, moje nieudane farbowanie i dekoloryzacja doslownie poparzyly mi skore glowy, ktora jest teraz bardzo zaczxerwieniona i poprostu boli i piecze, fryzjer doradzil mi kupic jakas lagodzaca podraznienia wcierka w aptece, ale czy sa jakies skuteczne domowe sposoby na zlagodzenie tego typu podraznien?, plukanka z rumianku czy nagietka? , jakas maska na wlosy?

Niestety mieszkam za granica,wiec nie mam dotepu do wielu europejskich kosmetykow, ale bede wdzieczna za jakas sugestie, bo mam wrazenie ,ze glowa mi plonie
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 19:48   #4320
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Musicie mieć tam strasznie ostre kosmetyki.
Spróbuj oliwki, maści a+e.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.