Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-13, 16:20   #1771
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Zamówiłam z Pure Luxe próbkę mojej pierwszej pomadki do ust.(...) Wracając do rzeczy - nie polecam. Nie trzyma się nawet tak źle na ustach, ale bardzo niemiło się ją czuje.
Zamierzam jednak mimo wszystko spróbować jeszcze pomadek i błyszczyków z Silk Naturals, ale to dopiero jak dojdzie do mnie zaległa paczka, która idzie od 15 grudnia.
Mogłabyś powiedzieć co dokładnie Ci w niej nie odpowiada, jest ciężka, wysusza czy co?



Vril dobrze że wyjaśniłaś co miałaś na myśli, bo już się bałam że zamierzasz zrezygnować z udziału w Forum. Ogromnie by Ciebie brakowało.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 16:36   #1772
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Frantic, twoje zakupy z Pure Luxe są cudowne A ja czekam na próbki, bo dziś zamówiłam, jak mi te cienie podpasują to kolejna stówka nie moja... Te migoczące drobinki.... A ja jak sroczka zrobiłam wielkie oczka i kliknęłam zestawik próbeczek - jak przyjdą będę szaleć!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 16:48   #1773
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
PS jesli ktos chce moge oddac probeczki Lumiere
-podkład light medium beige- formula veena velwet
-podkł medium warm - formula Flawless
-podkł light medium neutral-formula Luminesse
- puder wykanczajacy- shher silk powder
Próbeczxki oczywiscie byly uzyte raz,puder byl chyba uzyty ze 2 razy.Probeczki nie wygladaja najpiekniej bo przyjechaly juz lekko "wymietoszone"..nawet narzekalam na to w ktoryms poscie..ale jak ktoras ma ochote sprobowac czy tez wymienic sie na inne to zapraszam..
Mam jeszcze podklady z Joppa ktore kolorystycznie do mnie nie pasuja i jeden rozswietlacz...tez do oddania/wymianki
A używałaś silk powder? Bo mnie kusi i interesuje mnie Twoja opinia o nim
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:04   #1774
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wklejam link do moich zdjęć (swatche naręczne i rozsypki; kilka jasnych odcieni Buff'd i EDM). Kolory nakładane pędzelkiem, nie palcem - Buff'd się palcem źle nakłada nawet punktowo, nikomu nie polecam testowania tej metody na twarzy. Na zdjęciach porównawczych (poza ostatnim, tym jasnym) EDM jest w dwóch lub trzech warstwach, Buff'd w jednej. Jest też zbliżenie na podkładowe ingrediencje - błyszczące drobinki miki w EDM (zwłaszcza matte).

http://s390.photobucket.com/albums/o...oto_album/mmu/

Album będzie systematycznie uzupełniany.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 17:13   #1775
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Mogłabyś powiedzieć co dokładnie Ci w niej nie odpowiada, jest ciężka, wysusza czy co?
Już mówię. Nie pasuje mi w niej, że podszczypuje moje usta. Mam takie uczucie mrowienia przez parę minut po nałożeniu i wrażenie jakbym nałożyła najtańszą pomadkę z kiosku za 2 zł. Poza tym mocno jest wyczuwalna pudrowość pomadki. Albo za dużo dodali proszku, albo użyta faza olejowa jest za lekka. Zapach też trochę odrzuca - jest stanowczo za intensywny. I jak dla mnie jest za bardzo perłowa - ale tu już jak kto woli.

Na plus oceniam to, że mimo tej pudrowości nie zbiera się brzydko na ustach i nie wałkuje, ale z drugiej strony chociaż ściera się równomiernie, to dzieje się to stanowczo za szybko.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Frantic, twoje zakupy z Pure Luxe są cudowne A ja czekam na próbki, bo dziś zamówiłam, jak mi te cienie podpasują to kolejna stówka nie moja... Te migoczące drobinki.... A ja jak sroczka zrobiłam wielkie oczka i kliknęłam zestawik próbeczek - jak przyjdą będę szaleć!
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:18   #1776
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

powyżej 25USD meow dają 10% zniżki, jakby ktoś był chętny...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:25   #1777
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witajcie dziewczyny

Zaraziłyście mnie swoją "mineralną pasją" w związku z czym pragnę dołączyć do szacownego grona, wczoraj doleciały do mnie samplery z Signature, Joppa, EDM, a także mini opakowanie podkładu i mini pędzelek Kabuki z Bare Minerals kupione na eBay-u.
Wszystkie doszły jednego dnia, choć zamawiane były w różnych terminach, to się nazywa dopiero zbieg okoliczności Biorąc pod uwagę daty wysyłek najdłużej leciał EDM - 14 dni, Signature - 7 dni, Joppa - 5 dni.
Czekam jeszcze na próbki z Buff'd zamówione 6 (edit) stycznia.

Oczywiście nie zdążyłam jeszcze przetestować niczego, ale za to porobiłam dziś trochę fotek , jutro najprawdopodobniej popstrykam jeszcze EDM.

Chętnych zapraszam do mojego albumu

Jestem bardzo ciekawa jak trafiłam z odcieniami, tak, że przede mną wielkie testowanie!

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2009-01-13 o 22:08 Powód: Poprawka daty :)
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 21:35   #1778
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Super

Dobrze ze nie wiem gdzie mieszkasz bo dzis miałabys splądrowane mieszkanko

ps Basiu,chyba zamawialas 8 stycznia bo jesli naprawde 8 grudnia to..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-13 o 21:42
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:38   #1779
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Zaraziłyście mnie swoją "mineralną pasją" w związku z czym pragnę dołączyć do szacownego grona, wczoraj doleciały do mnie samplery z Signature, Joppa, EDM, a także mini opakowanie podkładu i mini pędzelek Kabuki z Bare Minerals kupione na eBay-u.
Wszystkie doszły jednego dnia, choć zamawiane były w różnych terminach, to się nazywa dopiero zbieg okoliczności Biorąc pod uwagę daty wysyłek najdłużej leciał EDM - 14 dni, Signature - 7 dni, Joppa - 5 dni.
Czekam jeszcze na próbki z Buff'd zamówione 6 grudnia.

Oczywiście nie zdążyłam jeszcze przetestować niczego, ale za to porobiłam dziś trochę fotek , jutro najprawdopodobniej popstrykam jeszcze EDM.

Chętnych zapraszam do mojego albumu

Jestem bardzo ciekawa jak trafiłam z odcieniami, tak, że przede mną wielkie testowanie!
Faktycznie długo coś EDM idzie. Chociaż w Twoim przypadku bardzo duży poślizg ma paczka z Buff'd.

Dostałam dzisiaj odpowiedź z Joppa, bo męczyłam ich o jaśniejsze kolory podkładów. Mail był bardzo lakoniczny, nie to co korespondencja z Buff'd. W każdym razie poinformowali mnie, że pracują nad nowymi kolorami podkładów i polecili mi włączyć subskrybcję newslettera, na pewno o tym poinformują.
Także jestem dobrej myśli i na razie dużego podkładu w kolorze Lightest #2 nie biorę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:39   #1780
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Basia39, swietnie ze wszystko doszło dość szybko
Medium light jest strasznie ciemny jakby co to zdaj jutro relację, bo tak tutaj zachwalają joppa :P
Ja czekam i ciekawy kiedy będzie EDM z chyba 2 lub 3 stycznia ale pewnie wyslane gdzies 5 no i Buff'd z 9.01 i z dzis [podklady w 1 przesylce, cienie w drugiej]
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 21:40   #1781
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
A używałaś silk powder? Bo mnie kusi i interesuje mnie Twoja opinia o nim
hmmm,co by tu napisac...Mi generalnie Lumiere nie przypasowały..Smierdza- ale gdyby sprawily ze moja buzka wygladalaby jak twarze gwiazd na "red carpet" to nawet smród by mi nie przeszkadzal...
Generalnie chyba lepszy od podkładow...Na poczatku jakby minimalnie pobielal bo dla mnie to taka mąka ale pozniej sie wtapia,ładnie "zmiekcza" rysy,ktore po podkładach tejze firmy byly jakies hmmm..'nie moje"...
Ja jestem na NIE jesli chodzi o Lumiere ale ktos sie zachwycal...Kazda buzka jest inna wiec jak robisz zamowienie to warto wziac probke....
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 22:06   #1782
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Super

ps Basiu,chyba zamawialas 8 stycznia bo jesli naprawde 8 grudnia to..
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Faktycznie długo coś EDM idzie. Chociaż w Twoim przypadku bardzo duży poślizg ma paczka z Buff'd.
Ossz no jasne, że stycznia, a nie grudnia Zaraz edytuję, ten post, bo jeszcze ktoś się przerazi

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Basia39, swietnie ze wszystko doszło dość szybko
Medium light jest strasznie ciemny jakby co to zdaj jutro relację, bo tak tutaj zachwalają joppa :P
Ja czekam i ciekawy kiedy będzie EDM z chyba 2 lub 3 stycznia ale pewnie wyslane gdzies 5 no i Buff'd z 9.01 i z dzis [podklady w 1 przesylce, cienie w drugiej]
Tak odcieniem podkładu Joppa FC Medium Light #1 jestem bardzo zaskoczona, w realu (w opakowaniu) wygląda na odcień dla mulatki, natomiast na stronie Joppa tak jak na to wskazuje nazwa, czyli coś pomiędzy light a medium. No nic zobaczymy w praniu

Oczywiście postaram się zdawać relację z testów na bieżąco

Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 23:52   #1783
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
No nic zobaczymy w praniu
Tylko nie w praniu!
Dziewczyny, czekam na probki EDM i Buff'd, ale tak sobie czytam.. czy moglybyscie powiedziec wiecej o marce Pure Luxe?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 00:04   #1784
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tylko nie w praniu!
Dziewczyny, czekam na probki EDM i Buff'd, ale tak sobie czytam.. czy moglybyscie powiedziec wiecej o marce Pure Luxe?
Zdaje się, że niewiele. Może się ujawni jakiś użytkownik tych minerałów, ale o ile dobrze pamiętam, to tutaj od kilkunastu/kilkudziesięciu stron nikt chyba o Pure Luxe nie pisał.
Osobiście na pewno wypróbuję ich podkłady i może jeszcze jakieś pudry, bo cienie mnie urzekły, więc jakby to powiedzieć, mam ochotę na więcej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 06:18   #1785
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dear customer,

The eye shadows are made from Talcum Powder, Kaolin, Mica Powder, Magnesium Stearate, Titanium white Powder, Colorant, Pearl Luster Pigment and Adhesive.
All colors are selected carefully and nearly conclude the most popular colors at present. The colors can be mixed at will to create more colors you want.
If there is any other question, please feel free to contact us. We are very glad to help.
Thank you very much.


to a propo mojej aukcji, ale napisalam jeszcze o sklad pozostalych kosmetykow.

http://cgi.ebay.co.uk/36-bare-eyesha...3A1|240%3A1318
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 08:23   #1786
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja wczoraj wyprobowalam puder mineralny w kompakcie Jane Iredale,Pure Pressed Base SPF20.
Konsultantka dobrala mi odcien idealnie.
Krycie dobre,efekt swietny,minimalne rozswietlenie twarzy,ale nie widac drobinek
i perlowego swiecenia.
Bardzo mi sie efekt podobal,bo puderek trzymal mat prawie 6 godz bez poprawek,a jak dla mojej tlustej cery to dlugo.
Jak spojrzalam na liste skladnikow,to sie za glowe zlapalam,dluuuugasna..... ..
wklejam skladniki,moze sie komus przydadza.
Aha !pedzel kabuki super mieciutki i to nim bylam malowana,ale pozniej ogladalam reszte oferty pedzli i rzucil mi sie w oczy pedzel flat.Pomazalam sie nim troche po reku i lipa.
Nie wiem o co chodzi ,ale puder nie zostaje na miejscu tylko doslownie "ulatuje w powietrze ,zostawiajac za soba ladny obloczek".

Active Ingredients: Titanium Dioxide, Zinc Oxide. Ingredients: Mica, Boron Nitride, Dimethicone, Stearic Acid, Plankton Extract, Algae Extract, Pine Bark Extract, Pomegranate Extract. May Contain: Iron Oxides, Ultramarines.
http://www.janeiredale.com/bases_pp.html
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 09:46   #1787
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja byłam malowana tymi kosmetykami i ze strefy T makijaz "zjechał" mi po 1 godzinie...Reszta twarzy tez jakos nie powalila mnie na kolana..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 09:52   #1788
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny

Chętnych zapraszam do mojego albumu

Jestem bardzo ciekawa jak trafiłam z odcieniami, tak, że przede mną wielkie testowanie!
Witamy Świetne zdjęcia Przydadzą się I czekamy na informację, jak prezentują się odcienie na skórze.

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
hmmm,co by tu napisac...Mi generalnie Lumiere nie przypasowały..Smierdza- ale gdyby sprawily ze moja buzka wygladalaby jak twarze gwiazd na "red carpet" to nawet smród by mi nie przeszkadzal...
Generalnie chyba lepszy od podkładow...Na poczatku jakby minimalnie pobielal bo dla mnie to taka mąka ale pozniej sie wtapia,ładnie "zmiekcza" rysy,ktore po podkładach tejze firmy byly jakies hmmm..'nie moje"...
Ja jestem na NIE jesli chodzi o Lumiere ale ktos sie zachwycal...Kazda buzka jest inna wiec jak robisz zamowienie to warto wziac probke....
No jasne, że każdemu coś innego pasuje Ja dzisiaj zamówiłam z Lumiere zestaw próbek, wzięłam po dwa najjaśniejsze odcienie z Cool i Neutral w formule FF lub VV i do tego ten puder

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wyprobowalam puder mineralny w kompakcie Jane Iredale,Pure Pressed Base SPF20.
Konsultantka dobrala mi odcien idealnie.
Krycie dobre,efekt swietny,minimalne rozswietlenie twarzy,ale nie widac drobinek
i perlowego swiecenia.
Bardzo mi sie efekt podobal,bo puderek trzymal mat prawie 6 godz bez poprawek,a jak dla mojej tlustej cery to dlugo.
Jak spojrzalam na liste skladnikow,to sie za glowe zlapalam,dluuuugasna..... ..
wklejam skladniki,moze sie komus przydadza.
Aha !pedzel kabuki super mieciutki i to nim bylam malowana,ale pozniej ogladalam reszte oferty pedzli i rzucil mi sie w oczy pedzel flat.Pomazalam sie nim troche po reku i lipa.
Nie wiem o co chodzi ,ale puder nie zostaje na miejscu tylko doslownie "ulatuje w powietrze ,zostawiajac za soba ladny obloczek".

Active Ingredients: Titanium Dioxide, Zinc Oxide. Ingredients: Mica, Boron Nitride, Dimethicone, Stearic Acid, Plankton Extract, Algae Extract, Pine Bark Extract, Pomegranate Extract. May Contain: Iron Oxides, Ultramarines.
http://www.janeiredale.com/bases_pp.html
Skład niezły, może trochę długi, ale najważniejsze, żeby u Ciebie dobrze działał (chociaż boron nitride czasami niezbyt lubi się ze skórą, ale nie martw się na zapas). Wiem, jak to jest, kiedy żaden puder czy podkład nie pottrafi zapanować nad świeceniem, dzięki Bogu już nie mam takiego problemu bo to tragedia.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 10:05   #1789
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

wydaje mi sie ze chyba Joppa albo wlasnie Lumiere ma boron...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 10:51   #1790
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze chyba Joppa albo wlasnie Lumiere ma boron...
Z Lumiere formuła VV nie ma boronu, z Meow FF ma boron a z Joppa Simple Radiance
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 11:18   #1791
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Skład niezły, może trochę długi, ale najważniejsze, żeby u Ciebie dobrze działał (chociaż boron nitride czasami niezbyt lubi się ze skórą, ale nie martw się na zapas). Wiem, jak to jest, kiedy żaden puder czy podkład nie pottrafi zapanować nad świeceniem, dzięki Bogu już nie mam takiego problemu bo to tragedia.

Moge zapytac w jaki sposob poradzilas sobie ze swieceniem?

to bylo do Iustita,nie umiem wklejac cytatu,sorki

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-01 o 12:25 Powód: post pod postem
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:46   #1792
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

pan mi odpisal na pytanie odnosnie skladow podkladow rozy i korektorow ale nie podal mi skladu tylko powiedzial zebym sie nie martwila ze wszystko jest swietnej jakosci. to mu napisalam ze znajome kupia tylko jesli beda znaly sklad bo chca czyste mineraly ciekawe czy cos odpisze
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 13:53   #1793
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
pan mi odpisal na pytanie odnosnie skladow podkladow rozy i korektorow ale nie podal mi skladu tylko powiedzial zebym sie nie martwila ze wszystko jest swietnej jakosci. to mu napisalam ze znajome kupia tylko jesli beda znaly sklad bo chca czyste mineraly ciekawe czy cos odpisze
mozesz napisac ile kosztowala przesylka? I ile tych rzeczy bylo (33?)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 14:55   #1794
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Moge zapytac w jaki sposob poradzilas sobie ze swieceniem?
To samo tak wyszło, kiedy stan skóry mi się poprawił, u mnie paradoksalnie pomogło odstawienie wszelkich środków przeciwtrądzikowych, postawiłam na nawilżanie no i w sumie też mi pomogły minerały, a konkretniej preparaty z kompleksem minerałów z Morza Martwego.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
pan mi odpisal na pytanie odnosnie skladow podkladow rozy i korektorow ale nie podal mi skladu tylko powiedzial zebym sie nie martwila ze wszystko jest swietnej jakosci. to mu napisalam ze znajome kupia tylko jesli beda znaly sklad bo chca czyste mineraly ciekawe czy cos odpisze
Dla mnie to niezbyt ok, że na opakowaniach tego nie ma, a żebyś się od sprzedawcy nie mogła doprosić to już bardzo niemiło
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:15   #1795
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

W lutowym wydaniu Poradnika domowego jest artykul o mineralach, bardziej realistyczny niz ten w InStyle, zwlaszcza ostatni akapit o "pseudomineralach" i braku definicji kosmetykow mineralnych, dzieki czemu wielu producentow pozwala sobie na chocki-klocki z nieswiadomymi klientami.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:16   #1796
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
To samo tak wyszło, kiedy stan skóry mi się poprawił, u mnie paradoksalnie pomogło odstawienie wszelkich środków przeciwtrądzikowych, postawiłam na nawilżanie no i w sumie też mi pomogły minerały, a konkretniej preparaty z kompleksem minerałów z Morza Martwego.
a możesz polecić coś konkretnego? Tez mam straszny problem ze świeceniem się twarzy
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:20   #1797
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W lutowym wydaniu Poradnika domowego jest artykul o mineralach, bardziej realistyczny niz ten w InStyle, zwlaszcza ostatni akapit o "pseudomineralach" i braku definicji kosmetykow mineralnych, dzieki czemu wielu producentow pozwala sobie na chocki-klocki z nieswiadomymi klientami.
napisałam w ps. do instyle żeby zajrzeli do poradnika domowego
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 15:56   #1798
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
napisałam w ps. do instyle żeby zajrzeli do poradnika domowego
A to o tym już było, co nie? A najlepiej niech ci spece z In style zajrzą do artykułu Umalować się błotem, bo tam były naprawdę rzetelnie opisane kosmetyki mineralne.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:19   #1799
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

elementow 36

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...:B:BCA:GB:1123

a placilam 2.99 za aukcje i 6.99 za przesylke.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:27   #1800
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W lutowym wydaniu Poradnika domowego jest artykul o mineralach, bardziej realistyczny niz ten w InStyle, zwlaszcza ostatni akapit o "pseudomineralach" i braku definicji kosmetykow mineralnych, dzieki czemu wielu producentow pozwala sobie na chocki-klocki z nieswiadomymi klientami.
Ktoś już wspominał o tym artykule, nie jest idealny ale o niebo lepszy od InStyle'a

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a możesz polecić coś konkretnego? Tez mam straszny problem ze świeceniem się twarzy
Ja np. używam różnych preparatów firmy dr Nona, w ciągu kilku miesięcy cera mi się tak ogólnie poprawiła, zero świecenia, mniej trądziku i lepiej odżywiona, ale nie wiem, czy w swojej okolicy to dostaniesz, musiałabyś poszukać strony internetowej tej firmy i ich się o to pytać

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A to o tym już było, co nie? A najlepiej niech ci spece z In style zajrzą do artykułu Umalować się błotem, bo tam były naprawdę rzetelnie opisane kosmetyki mineralne.
Oj tak, "Umalować się błotem" bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jeszcze jeden pomysł po jego przeczyaniu miałam - żeby na nowym podforum zrobić temat o artykułach prasowych i internetowych o kosmetykach naturalnych, żeby tam wklejać linki i dyskutować o tych dobrze i źle napisanych tekstach
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.