Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 19:16   #3331
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Oki, to ja poproszę 15 lub 12.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:22   #3332
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Kami - staram się jak mogę najlepiej
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:31   #3333
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

hej dziewczyny, wlasnie skonczylam was nadrabiac, od wczorajszego wieczoru...
oszalalam dzisiaj, caly dzien sprzatalam, mylam okna, pralam i zawieszalam firanki, pralam kapy i koce... ale moglabym stwierdzic praktycznie, ze na swieta wszystko w domu porobilam. teraz tylko nie dac moim domownikom nasyfic
dopiero teraz czuje sie zmeczona. ide myc mala, a pozniej sama wskakuje do wanny, pije piwko i luuuulam jak zabita

jutro Tz ostatni dzien w domu na zwolnieniu, wiec pewnie niedlugo zaczne wiecej z wami przebywac. zajrze jeszcze pozniej
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:03   #3334
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Oki, to ja poproszę 15 lub 12.
Szybki Lopez i brawurowy Alejandro już wytłumaczyli widzę
Kochane jesteście, zawsze na pogotowiu..

Już zapisuję gabs i wysyłam PW z nickiem i adresem

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wlasnie skonczylam was nadrabiac, od wczorajszego wieczoru...
oszalalam dzisiaj, caly dzien sprzatalam, mylam okna, pralam i zawieszalam firanki, pralam kapy i koce... ale moglabym stwierdzic praktycznie, ze na swieta wszystko w domu porobilam. teraz tylko nie dac moim domownikom nasyfic
dopiero teraz czuje sie zmeczona. ide myc mala, a pozniej sama wskakuje do wanny, pije piwko i luuuulam jak zabita

jutro Tz ostatni dzien w domu na zwolnieniu, wiec pewnie niedlugo zaczne wiecej z wami przebywac. zajrze jeszcze pozniej
Ty to kochasz sprzątanie jeszcze bardziej niż ja


Już wiem gdzie tkwi problem wiem wiem! Mieszkam w centrum. Codziennie chodzę Henry Street(frenka wie o co cho), czyli mijam tylko i wyłącznie sklepy, centra handlowe i sklepy. (dobrze że nie bary:-żart żartowy) I dlatego codziennie kupuję..
Dziś-biżuteria, sweter, bluzki, koszulki, szalik(taki suuuuper cieplutki-4 euro tylko, a identyczny w River był za 30..) znowu biżuteria, The Body Shop, jedzenie...aaa. . dwie paletki do makijażu bieliznę.. I jeszcze coś jest w torbach (już nie pamietam:/)

Muszę się przeprowadzić na zadu pie-bo nic mnie nie powtrzymuje, Tż jest z tych zachęcających-"no weź sobie,/ ladnie wygladasz, /potrzebujesz,/ przyda Ci sie,/nie masz jeszcze..." i tysiace innych czasowników(nawet nie wiedzialam że mężczyźni tyloma władają...)

__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:05   #3335
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Już wiem gdzie tkwi problem wiem wiem! Mieszkam w centrum. Codziennie chodzę Henry Street(frenka wie o co cho), czyli mijam tylko i wyłącznie sklepy, centra handlowe i sklepy. (dobrze że nie bary:-żart żartowy) I dlatego codziennie kupuję..
Henry Street
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:21   #3336
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson; :love:

Już wiem gdzie tkwi problem:D wiem wiem! Mieszkam w centrum. Codziennie chodzę Henry Street([B
frenka[/B] wie o co cho), czyli mijam tylko i wyłącznie sklepy, centra handlowe i sklepy. (dobrze że nie bary:-żart żartowy) I dlatego codziennie kupuję..
Dziś-biżuteria, sweter, bluzki, koszulki, szalik(taki suuuuper cieplutki-4 euro tylko, a identyczny w River był za 30..) znowu biżuteria, The Body Shop, jedzenie...aaa. . dwie paletki do makijażu bieliznę.. I jeszcze coś jest w torbach (już nie pamietam:/)


Ja bym sie bala ze z lunchu nie wroce
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:24   #3337
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja bym sie bala ze z lunchu nie wroce

przestałam wychodzić na lunch bo budżet za bardzo cierpiał. A pracuje też w centrum. takim jeszcze "gorszym" centrum-2 min od Henry(na Mary's Abbey-jeśli kojarzysz frenko, boczna od Henry)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 20:26   #3338
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

ooo, cansada, dobrze, że jesteś, bo przypomniało mi się, że wysyłałaś do kogoś jakieś PW z Twoimi przebojami i przemyśleniami mazidlanymi. Czy ja też mogę dostać? Pretty please!

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
przestałam wychodzić na lunch bo budżet za bardzo cierpiał. A pracuje też w centrum. takim jeszcze "gorszym" centrum-2 min od Henry(na Mary's Abbey-jeśli kojarzysz frenko, boczna od Henry)
Kojarzę Zakupy w Dublinie wspominam z rozrzewnieniem... Gdybym tylko miała wtedy więcej pieniędzy...
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:28   #3339
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Muszę się przeprowadzić na zadu pie-bo nic mnie nie powtrzymuje, Tż jest z tych zachęcających-"no weź sobie,/ ladnie wygladasz, /potrzebujesz,/ przyda Ci sie,/nie masz jeszcze..." i tysiace innych czasowników(nawet nie wiedzialam że mężczyźni tyloma władają...)

Bo im chodzi wyłącznie o to, żebyśmy się szybciej z zakupami uwinęły, w związku z czym namawiają nas na wszystko, co nam akurat wpada w ręce, byleby tylko ze sklepu już wyjść
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:40   #3340
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Bo im chodzi wyłącznie o to, żebyśmy się szybciej z zakupami uwinęły, w związku z czym namawiają nas na wszystko, co nam akurat wpada w ręce, byleby tylko ze sklepu już wyjść
To strategia na przetrwanie
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:45   #3341
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ooo, cansada, dobrze, że jesteś, bo przypomniało mi się, że wysyłałaś do kogoś jakieś PW z Twoimi przebojami i przemyśleniami mazidlanymi. Czy ja też mogę dostać? Pretty please![COLOR="Silver"]
czy ja też mogę prosić?

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Bo im chodzi wyłącznie o to, żebyśmy się szybciej z zakupami uwinęły, w związku z czym namawiają nas na wszystko, co nam akurat wpada w ręce, byleby tylko ze sklepu już wyjść
Rozszyfrowałaś "ich" Kamilo
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 20:50   #3342
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
To strategia na przetrwanie

ale dość kosztowna
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:01   #3343
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Frenka, Angel zaraz Wam przesle, ale cos mi wolno chodzi net, wiec jak nie przejdzie to bedzie jutro rano z biura. po kilku miesiacach doszlam do wniosku ze za duzo zachodu, za malo efektow przy niektorych mieszankach. Jak ktos ma czas i lubi sie bawic ok, ja czasu czesto nie mam. Ale wszelkie peelingi wielbie za efekty odswiezajace/oczyszczajace.

Angel Ty masz problemy jak pisalas ( kto ich nie ma?), musisz bardzo powoli wprowadzac wszelkie nowosci i nie doprowadzac do przesuszenia/odwodnienia.

Ja akurat wymieszalam znow PHA 10% i cos tam mi powyskakiwalo.

a Lumiere jak nie ma tak nie ma, pewnie przydzie na Trzech Kroli....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:05   #3344
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Ja sobie przezornie nie powiązałam PayPala z kartą, więc od mojej wpłaty na Paypala do momentu, gdy te pieniądze są dostępne mijają 2 dni, co mnie trochę hamuje w wydatkach.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:23   #3345
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Ja sobie przezornie nie powiązałam PayPala z kartą, więc od mojej wpłaty na Paypala do momentu, gdy te pieniądze są dostępne mijają 2 dni, co mnie trochę hamuje w wydatkach.
no popatrz ja właśnie dziś chciałam powiązać wirtualną Mbanku, ale mi odrzuciło, że do nich muszę dzwonić. I chyba to zrobię.... Długo będa mi pozwalać, koszta jakieś, jak to w praktyce?
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Frenka, Angel zaraz Wam przesle, ale cos mi wolno chodzi net, wiec jak nie przejdzie to bedzie jutro rano z biura. po kilku miesiacach doszlam do wniosku ze za duzo zachodu, za malo efektow przy niektorych mieszankach. Jak ktos ma czas i lubi sie bawic ok, ja czasu czesto nie mam. Ale wszelkie peelingi wielbie za efekty odswiezajace/oczyszczajace.

Angel Ty masz problemy jak pisalas ( kto ich nie ma?), musisz bardzo powoli wprowadzac wszelkie nowosci i nie doprowadzac do przesuszenia/odwodnienia.

Ja akurat wymieszalam znow PHA 10% i cos tam mi powyskakiwalo.

a Lumiere jak nie ma tak nie ma, pewnie przydzie na Trzech Kroli....
ja przyznam nie zrezygnowałam wcale z kremów i klasycznej pielęgnacji i ani mi to w głowie. Wzbogacam jedynie biochemią. Ktoś w końcu nad tym pracował i gdyby taka była och i ech to drogeria by nie powstała. Nic nie jest idealne. zarówno chemia jak i natura sama moga wyrządzić wielkie szkody cerze, dlatego uważam,że wszystko z umiarem i rozsądkiem

abstrahując od tematu dzis rano wypowiadała się dietetyczka o diecie białkowej jako jedną z bardziej spektakularnych i niebezpiecznych ze wzgl. na zatrucie kwasem mlekowym czy jakoś tak. Bez bardzo wnikliwych badań medycznych nie poleca. Ot moda

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

dziewczyny, coś się dzieje!! zdaje się,że pierwsze obstawiania plotkowego vol. następna były na 9 grudnia... nie sądzę, byśmy zdążyły może jakaś szansa, damy radę?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:27   #3346
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
abstrahując od tematu dzis rano wypowiadała się dietetyczka o diecie białkowej jako jedną z bardziej spektakularnych i niebezpiecznych ze wzgl. na zatrucie kwasem mlekowym czy jakoś tak. Bez bardzo wnikliwych badań medycznych nie poleca. Ot moda
A ja właśnie siedzę nad tłumaczeniem wyników poważnych badań dotyczących diet odchudzających No i tak naprawdę okazuje się, że nie ma jakiś wielkich różnic (statystycznie rzecz biorąc) między rodzajem diet a ich skutecznością. (Diety o zmniejszonej ilości węglowodanów, a zwiększonej białka i NNKT mają jedynie dodatkową zaletę poprawy poziomu cholesterolu etc)

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość


dziewczyny, coś się dzieje!! zdaje się,że pierwsze obstawiania plotkowego vol. następna były na 9 grudnia... nie sądzę, byśmy zdążyły może jakaś szansa, damy radę?
NIe ma szans! Co się stało??
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:37   #3347
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Czyli co? wszystko jedno? No mówiła o tym zatruciu mlekowym ze wzgl. na zbyt wysokie stężęnie bakterii. Intrygujące. Kojarzy mi się coś jak skutek właśnie chyba aktivii
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:40   #3348
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie zbiera się w nierównościach skóry? Wtapia się ładnie? Trwały jest? Ile kosztuje?
Mi w zmarchy nie wchodzi , ale musze go kłaść na czystąskórę , ewnentualnie po hydrolacie lub świetliku bo inaczej mi się waży , ale to jest tylko i wyłaącznie wina mojej skóry, bo widziałam jak wygląda to na oku ludzi z normalną skórą Na pewno nie przekreslam HR ani Forget It bo to sa naprawdę super korektory

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
urocza jestes
ja bym chciala Cie zobaczyc bez makijazu..
Nie chciałabys Ferg..nie chciałabyś....
Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
juz mnie skusilas ja od trzech tygodni uzywam dermalogici w ktorej pokladalam duze nadzieje i nie widze efektu niestety.
Ja jestem zadowolona i to bardzo, tymbardziej że mam wrazliwe powieki i bałam się po raz kolejny ryzykować.

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
zemdlalam wczoraj i ulamalam sobie spory kawalek zeba.. dzis bylam u dentystki. boli mnie troche. ogolnie nie widac, bo sie wpasowalam pod kolor ale teraz bede musiala uwazac, nie bedzie
Cotko Mam nadzieję że to tylko zwykłe osłabienie . Trzymaj się cieplutko

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

Sel - a ile ten MAC kosztuje?
Krem czy korektor ??? Nie pamiętam słonko...Korektor cos koło 90 zł , ale u Was w PL będzie chyba taniej, a krem ok 130 zł więc nie pomogę bo podejrzewam że u mnie jest dwa razy drożej...
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
a ile on kosztuje...



możesz pokazać dokładnie ten korektor? Mi HR i biotherm włażą w zmarchy pod oczami
To dziwne Aniołku bo są to naprawdę świetne korektory które w zmarchy nigdy nie wchodziły. Może Ty masz tak jak ja- spróbuj nałożyć korektor na suchą skórę, bez nakładania kremu na okolice oczu . Lub jeżeli nie nakładasz kremu- spróbuj go nałożyć bo może akurat skóra jest zbyt sucha dlatego się nawilża ( przynajmniej ja sobie tak to tłumaczę ). Jak pisałam wyżej to sa naprawdę świetne korektory

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
:


Już wiem gdzie tkwi problem wiem wiem! Mieszkam w centrum. Codziennie chodzę Henry Street(frenka wie o co cho), czyli mijam tylko i wyłącznie sklepy, centra handlowe i sklepy. (dobrze że nie bary:-żart żartowy)
Ferg..mam to samo...muszę przejść przez sklepy bo mieszkam w centrum

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Bo im chodzi wyłącznie o to, żebyśmy się szybciej z zakupami uwinęły, w związku z czym namawiają nas na wszystko, co nam akurat wpada w ręce, byleby tylko ze sklepu już wyjść
Dobre


Cześć dziewczyny.. Dzień minał szybko...za szybko.
Wiecie juz co chcecie wysłać w prezencie...bo ja pół dnia myslałam...czy ma byc praktycznie czy pomysłowo . I jeszcze ciasto do pracy muszę upiec, i muszę coś wydumać Krem mi karpatkowy taki sobie wyszedł więc odpada...to musi być coś idealnego w smaku żeby zapamiętali do konca życia że polska kuchnia jest najsmaczniejsza
Kamilko..czy jak zrobię podwójna porcję Twojego ciasta z kruszonka i zrobię na dużej prostokątnej blaszce to wyjdzie ???
Zawsze można skłamać że to ciasto świąteczne
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:42   #3349
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Czyli co? wszystko jedno? No mówiła o tym zatruciu mlekowym ze wzgl. na zbyt wysokie stężęnie bakterii. Intrygujące. Kojarzy mi się coś jak skutek właśnie chyba aktivii
Wniosek był z tego taki, że docelowa dieta to taka, dzięki której zmienimy nasze nawyki żywieniowe. Ale ponieważ trudno jest zmienić coś, co trwa już 20, 30, 40 lub więcej lat, najlepsza będzie taka najbardziej zbliżona do naszej wcześniejszej. No ale tu dodatkowo dochodzą czynniki wewnętrznej motywacji etc etc. Od razu dodaję, że nie jestem ekspertem dietowym, tylko piszę tu to, co wyczytałam w przeglądzie systematycznym badań dotyczących skuteczności diet. (a sama jestem wiecznie na etapie- trzeba by zacząć jakąś dietę )
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 21:50   #3350
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

To fakt! co do wniosku! inaczej prędzej czy później szlag trafi odchudzanie. Nie mogłaś tu z nami posiedzieć? powiedziałybyśmy to samo.
swoja drogą szkoda ,że nie zabrałałyśmy się my pierwsze za takie wnioski, patrzcie ile kasy nam przeszło Z drugiej strony dobrze, że choć Ty na tym zarobisz. Szukajmy tematu na pracę naukową. Zbierzemy nasze przemyślenia a fergie napisze, by frenka mogła to potem przetłumaczyć
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:51   #3351
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamilko..czy jak zrobię podwójna porcję Twojego ciasta z kruszonka i zrobię na dużej prostokątnej blaszce to wyjdzie ???
Zawsze można skłamać że to ciasto świąteczne
Na pewno wyjdzie Daj dużo jabłek i cynamonu (teraz mi przyszło do głowy, że zamiast cynamonu można by dać z powodzeniem żurawinę), będzie pyszne
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:51   #3352
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

sel, ja właśnie podwójną porcję robię jeżeli chce piec na takiej oryginalnej od piekarnika.


O a ja kiedys kupowałam takie prażone jablka w słoiku z brzoskwiniami - niebo w gębie! albo dawałam do ciasta samych wiśni z kompotu

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-12-07 o 21:53
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:53   #3353
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Na pewno wyjdzie Daj dużo jabłek i cynamonu (teraz mi przyszło do głowy, że zamiast cynamonu można by dać z powodzeniem żurawinę), będzie pyszne
Idę obczaić to ciasto (a propos diet )
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:55   #3354
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Wniosek był z tego taki, że docelowa dieta to taka, dzięki której zmienimy nasze nawyki żywieniowe. Ale ponieważ trudno jest zmienić coś, co trwa już 20, 30, 40 lub więcej lat, najlepsza będzie taka najbardziej zbliżona do naszej wcześniejszej.
Święte słowa
Tylko żeby kobiety w to jeszcze chciały uwierzyć. Po 2 latach tłumaczenia kobietom , że naprawdę niewiele trzeba aby zrzucić zdrowo i rozsądnie kilka kilogramów,doszłam do wniosku , że kobiety myslą że to nieprawda i nawet nie próbują bo zbyt łatwe i nierealne , wolą się głodzić bo nie wiem czemu myslą że tylko to pomoże...
Frenko... przekładasz na język polski czy analizujesz wyniki badań ???
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:56   #3355
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

dziewczyny mala prosba, jak zobaczycie ze ktos sie o mnie pyta gdziekolwiek to prosze poinfomujcie ze nie mam netu odcieli mnie, jakas wieksza awaria i tnie wiem kiedy mi podlacza znowu, to jest masakra jakas, ja tutaj kilka zamowien w toku i w ogole nie ma jak sie z ludzmi kontaktowac dzieki
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-12-07 o 22:01
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 21:59   #3356
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Frenko... przekładasz na język polski czy analizujesz wyniki badań ???
Tłumaczę na polski prezentacje dla ludzi, którzy będą uczyć ludzi, którzy będą uczyć ludzi o cukrzycy i zmianie stylu życia I wszystko jasne
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:01   #3357
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Przelotem jestem

Kami moja uwage zwrocil Twoj podpis,uwielbiam pozycje Kosińskiego

Meczylam sie dzisiaj nad ankieta Brauna po testach i ....jestem zawiedziona,ze dali tak skonstruowana ankiete aby kazda odpowiedz wypadla pozytywnie.Staralam sie odpowiadac na pytanie obiektywnie bo choc jestem zadowolona z prostownicy,to nie bede piala z zachwytu kiedy nie ma takiej opcji
Na pewno skusilabym sie na zakup gdybym miala dokonac wyboru ale Braun uwaza chyba,ze osoby testujace nie maja mozgu....takie moje spostrzezenie.

Sel poki co jeszcze nic do mnie nie dotarlo ale dam znac
Zostalo mi jeszcze kilka zaleglych przesylek i zostana wyslane najpozniej po 15-tym grudnia ze wzgledu na pewien dodatek

Vril widzialam twoj post w watku o NARS i musze powiedziec,ze mialam cienie-mile wspominam a kolezanka ciagle w zachwycie nad ich rozami wiec moze cos w tym jest Mnie poki co chodza po glowie nastepne flaszki,czesc juz zakupiona i sklaniam sie ku nowym meteorom,choc dla mnie to typowo gadżeciarski puder i w swoich zbiorach najpilniej strzege Winter Radiance.Mam tez Beige Chic ale one bardziej dzienne niz WR.

Mineralnie zaspokojona wkraczam w inne obszary moich chciejstw
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:01   #3358
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Tłumaczę na polski prezentacje dla ludzi, którzy będą uczyć ludzi, którzy będą uczyć ludzi o cukrzycy i zmianie stylu życia I wszystko jasne
no nie "bałdzo"

nijak to się ma do trzech punktów: sekserki, ujeżdżaczki koni i tego trzeciego...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:04   #3359
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Na pewno wyjdzie Daj dużo jabłek i cynamonu (teraz mi przyszło do głowy, że zamiast cynamonu można by dać z powodzeniem żurawinę), będzie pyszne
Napaliłam się na ciasto ze śliwkami bo za jabłkowym nie przepadam...mogę uzyć świeżych sliwek , ale nie węgierek tylko takich duzych kul fioletowych (wiecie o co kaman a jak nie to luknij na pikczer ) ? Ta Twoja kruszonka ze sliwkami na zdjęciu wygląda idealnie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
sel, ja właśnie podwójną porcję robię


O a ja kiedys kupowałam takie prażone jablka w słoiku z brzoskwiniami - niebo w gębie! albo dawałam do ciasta samych wiśni z kompotu
U mnie nie ma czegoś takiego No a chcialabym żeby te owoce były wilgotne..a na nich chrupiąca kruszonka
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:05   #3360
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Mineralnie zaspokojona wkraczam w inne obszary moich chciejstw
będę czepliwa znaczy się szukasz kolejnych sposobów na zakupoholizm
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.