Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 22:18   #1651
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Zaprosić ją na forum....hmmm.... to może najpierw drugi etat wezmę.... jak każda znas poczyta o tych cudach i każda będzie chciała co innego mieć.... Dziękuję w jejimieniu za zaproszenie - oczywiście przekażę jej jak wróci z wycieczki za tydzień.

Strasznie wszystkim dziękuję za słowa otuchy i super rady!
Oj Was dwie u nas na wątku Faktycznie mogłoby to grozić prawdziwym bankructwem Nawet drugi etat mógłby nie pomóc Przynajmniej u mnie pewnie by nie pomógł

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak ta glinka czerwona? Nie miałam jej nigdy. Barwi skórę? Czy nadaje takiego ładnego kolorytu? A tego zelu nie lubie... śmierdziuch:P Szampon za to uwielbiam, a ten z BD uwielbiają moje pędzle
Też jestem ciekawa jak sprawują się glinki z tej firmy Czekamy na relacje

Korah Ja już standardowo, wybacz mi ale głupek ze mnie pod tym względem Warto?

Skład: Aqua (Water), Rosa Centifolia Flower Extract, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Pelargonium Graveolens Flower Water, Cera Alba (Beeswax), Magnesium Ascorbyl Phosphate, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Brassica OleraceaItalica (Broccoli) Extract, Punica Granatum Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Sorbitan Tristearate, Maris Aqua (Sea Water), Zinc Oxide, Camelia Sinensis Leaf Extract, Rosmarinus Offcinalis (Rosemary) Leaf Extract, Aleurites Moluccana Seed Oil, Punica Granatum Fruit Juice, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Maris Limus Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Dunaliella Salina Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Adansonia Digitata Seed Oil, Titanium Dioxide, Porphyridium Cruentum Extract, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid, Citronellol, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Linalool, Eugenol, Cinnamyl Alcohol

Chodzi o ten kremik:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38441,rose-and-geranium-moisturizing-day-cream.html
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:39   #1652
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon, kremik pierwsza klasa, idealny na lato, bo jest lekki i nie bedzie splywać w upale, ale oczywiście przed slońcem chronić nie będzie. Gdyby za slabo nawilżal, to można się wspomóc czymś treściwszym, parę kropli oleju zalatwi sprawę. Poza tym samo dobro i uważam, że cera będzie po nim ladnie wyglądać.

Sekretny Wachlarz, widze, że bardzo przypadla Ci do gustu ta odżywka morela-pszenica, czyżby już drugie opakowanie? Ja jej też teraz używam, jest fajna, ale jednak tamta z granatem bardziej mi odpowiadala.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:40   #1653
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sekretny Wachlarz, widze, że bardzo przypadla Ci do gustu ta odżywka morela-pszenica, czyżby już drugie opakowanie? Ja jej też teraz używam, jest fajna, ale jednak tamta z granatem bardziej mi odpowiadala.
Tak, drugie opakowanie. Tamto miałam aż dwa miesiące codziennego używania, więc wydajna jest bardzo. Ja tej z granatem nie używałam. Z granatem mam maskę (nie wiem jak bardzo różni się od odżywki) i wow nie ma z jej strony (ale też rzadko ją używam i może dlatego).
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-05-28 o 12:34
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:30   #1654
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sekretny, świetne zakupy i baaardzo się cieszę, bo odkryłam Twojego bloga.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:32   #1655
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Sekretny, świetne zakupy i baaardzo się cieszę, bo odkryłam Twojego bloga.
Och nie, wydało się, kurde.

Tak w ogóle nie wiedziałam, że Born to Bio ma dezodoranty.
http://enaturalna.pl/kosmetyki_natur...=32&showdeep=1
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:38   #1656
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Witam
Nareszcie doszła do mnie przesyłka z lawendowej farmy
Na zdjęciu też ostatnie nabytki z rossa i olejek do włosów:
1. Mydełka - jogurtowe i makowy duet oraz próbeczka czerwonego witrazyka. Nie próbowałam ich jeszcze, bo obiecałam sobie, że najpierw zuzyję te, co mam aktualnie pod prysznicem...to przynajmniej sobie na razie popatrze....
2. Z tyłu olejek do włosów Hesh
3. Dwa szampony alterry - papaja z bambusem (zwiększający objętość) dla mnie a migdał z jojobą do wrazliwej skóry głowy dla mamy. Ja swój juz uzywałam - całkiem fajny. Mama jeszcze nie testowała.
4. I to, na co najbardziej czekałam - twardy balsam z lawendowej farmy o zapachu lawendy . Oczywiście od razu wysmarowałam całe ręce i co tylko mi wystawało spod ubrań tłustawy, wchłania się nienajgorzej, ale poczekać trzeba, zostawia lekki film na skórze. Myslę, że to bedzie naprawdę świetny nabytek i mam nadzieję na ogromna poprawę mocno przesuszonych części ciała!! Co do zapachu to przyznam, że sie trochę rozczarowałam - jest bardzo intensywny, dla mnie za bardzo, na skórze trochę wietrzeje ale i tak to nie jest mój zapach.... To oczywiście kwestia gustu, ale według mnie taki chemiczny (byc może z powodu zbyt dużej intensywności ?). Ale i tak jestem bardzo zadowolona i myslę, że kupię go jeszcze napewno (tylko o innym zapachu).

Na drugim zdjęciu wrzuciłam fotki próbek, które dostałam ze zdrowych kosmetyków - bardziej dla pokazania samej ich formy, niż dla pokazania kolorów, bo te raczej kiepsko widać ale jeśli kogoś interesuje nabycie próbeczek to naprawde polecam ten sklep. Oczywiście maja też gotowe próbki od producentów - takie przygotowują z tyh kosmetyków, w przypadku których nie maja gotowców ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lawfarma.jpg (143,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbki podkładow.jpg (98,7 KB, 51 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-05-28 o 12:39
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:45   #1657
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jak mogłam zapomnieć!!!
Oczywiście nabyłam też lotion przeciw rozstępom dla Młodej - mam nadzieję, że dobry, bo innego nie znalazłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1108.jpg (68,1 KB, 33 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 12:45   #1658
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Już się nie mogę doczekać aż kupię te mydełka i twarde balsamy! Ale kusicie, o matko Napisz potem jakieś relacje z używania tych cudów
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:46   #1659
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam
Nareszcie doszła do mnie przesyłka z lawendowej farmy
Na zdjęciu też ostatnie nabytki z rossa i olejek do włosów:
1. Mydełka - jogurtowe i makowy duet oraz próbeczka czerwonego witrazyka. Nie próbowałam ich jeszcze, bo obiecałam sobie, że najpierw zuzyję te, co mam aktualnie pod prysznicem...to przynajmniej sobie na razie popatrze....
2. Z tyłu olejek do włosów Hesh
3. Dwa szampony alterry - papaja z bambusem (zwiększający objętość) dla mnie a migdał z jojobą do wrazliwej skóry głowy dla mamy. Ja swój juz uzywałam - całkiem fajny. Mama jeszcze nie testowała.
4. I to, na co najbardziej czekałam - twardy balsam z lawendowej farmy o zapachu lawendy . Oczywiście od razu wysmarowałam całe ręce i co tylko mi wystawało spod ubrań tłustawy, wchłania się nienajgorzej, ale poczekać trzeba, zostawia lekki film na skórze. Myslę, że to bedzie naprawdę świetny nabytek i mam nadzieję na ogromna poprawę mocno przesuszonych części ciała!! Co do zapachu to przyznam, że sie trochę rozczarowałam - jest bardzo intensywny, dla mnie za bardzo, na skórze trochę wietrzeje ale i tak to nie jest mój zapach.... To oczywiście kwestia gustu, ale według mnie taki chemiczny (byc może z powodu zbyt dużej intensywności ?). Ale i tak jestem bardzo zadowolona i myslę, że kupię go jeszcze napewno (tylko o innym zapachu).

Na drugim zdjęciu wrzuciłam fotki próbek, które dostałam ze zdrowych kosmetyków - bardziej dla pokazania samej ich formy, niż dla pokazania kolorów, bo te raczej kiepsko widać ale jeśli kogoś interesuje nabycie próbeczek to naprawde polecam ten sklep. Oczywiście maja też gotowe próbki od producentów - takie przygotowują z tyh kosmetyków, w przypadku których nie maja gotowców ;-)
Ale cudeńka.
Ile kosztowała cię przesyłka?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:03   #1660
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak mogłam zapomnieć!!!
Oczywiście nabyłam też lotion przeciw rozstępom dla Młodej - mam nadzieję, że dobry, bo innego nie znalazłam.
To ten

Przecudownie wygląda ten twardy balsam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:39   #1661
Weroniczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Jaki olejek możecie mi polecić na suchą skórę ?
Weroniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 13:57   #1662
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Już się nie mogę doczekać aż kupię te mydełka i twarde balsamy! Ale kusicie, o matko Napisz potem jakieś relacje z używania tych cudów
miziam się balsamem cały czas.
Odkryłam też dobrą strone zapachu - na dzisiejszym grilu żaden komar mnie nie ruszy

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ale cudeńka.
Ile kosztowała cię przesyłka?
Przesyłke wzięłam najtańszą, ekonomiczną za 5,10. Paczuszka dotarła w 2 dni

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To ten

Przecudownie wygląda ten twardy balsam
dziękuję, dobrze że kupiłam co trzeba!
Twardy balsam to naprawdę fajny bajer - mała rzecz a cieszy myslę, że to fajny pomysł na prezent w połączeniu z mydełkiem.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Sekretny Wachlarz napisałam o przesyłce z lawendowej farmy - o ta przesyłke pytałaś?
W razie czego za przesyke próbek zapłaciłam 6 zł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:00   #1663
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przesyłke wzięłam najtańszą, ekonomiczną za 5,10. Paczuszka dotarła w 2 dni

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Sekretny Wachlarz napisałam o przesyłce z lawendowej farmy - o ta przesyłke pytałaś?
W razie czego za przesyke próbek zapłaciłam 6 zł
Tak, pytałam o Lawendową Farmę. Nie wyraziłam się dość jasno, przepraszam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:07   #1664
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Moje mydełka z lawendowej farmy przybyły.

płatki nagietka - dla mamci
nagietkowy bobas - dla TŻ, cera sucha, atopowa

delikatny peeling - dla mnie, cera tłusta, trądzikowa - ma bardzo intensywny zapach, będę stowała dwa razy w tygodniu, bo ma bardzo silne działanie
cytrynowy zmierzch - dla mnie

próbki:
aktywny węgiel
krzepka pokrzywa
cedrowy las - już używam, jestem bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to.jpg (154,8 KB, 87 załadowań)
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:09   #1665
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Moje mydełka z lawendowej farmy przybyły.

płatki nagietka - dla mamci
nagietkowy bobas - dla TŻ, cera sucha, atopowa

delikatny peeling - dla mnie, cera tłusta, trądzikowa - ma bardzo intensywny zapach, będę stowała dwa razy w tygodniu, bo ma bardzo silne działanie
cytrynowy zmierzch - dla mnie

próbki:
aktywny węgiel
krzepka pokrzywa
cedrowy las - już używam, jestem bardzo zadowolona
Jak pachnie ta cytrynka? Ja nigdy w życiu nic z cytryną nie lubiłam, bo zawsze mi pachniało chemicznie albo jak środki czystości do wc.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:16   #1666
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jak pachnie ta cytrynka? Ja nigdy w życiu nic z cytryną nie lubiłam, bo zawsze mi pachniało chemicznie albo jak środki czystości do wc.
Mydełko pachnie dość słodko, przyjemnie i ślicznie wygląda.

anula_ga Świetne zakupy!!!
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-05-28 o 14:17
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:20   #1667
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Witam
Nareszcie doszła do mnie przesyłka z lawendowej farmy
Na zdjęciu też ostatnie nabytki z rossa i olejek do włosów:
1. Mydełka - jogurtowe i makowy duet oraz próbeczka czerwonego witrazyka. Nie próbowałam ich jeszcze, bo obiecałam sobie, że najpierw zuzyję te, co mam aktualnie pod prysznicem...to przynajmniej sobie na razie popatrze....
2. Z tyłu olejek do włosów Hesh
3. Dwa szampony alterry - papaja z bambusem (zwiększający objętość) dla mnie a migdał z jojobą do wrazliwej skóry głowy dla mamy. Ja swój juz uzywałam - całkiem fajny. Mama jeszcze nie testowała.
4. I to, na co najbardziej czekałam - twardy balsam z lawendowej farmy o zapachu lawendy . Oczywiście od razu wysmarowałam całe ręce i co tylko mi wystawało spod ubrań tłustawy, wchłania się nienajgorzej, ale poczekać trzeba, zostawia lekki film na skórze. Myslę, że to bedzie naprawdę świetny nabytek i mam nadzieję na ogromna poprawę mocno przesuszonych części ciała!! Co do zapachu to przyznam, że sie trochę rozczarowałam - jest bardzo intensywny, dla mnie za bardzo, na skórze trochę wietrzeje ale i tak to nie jest mój zapach.... To oczywiście kwestia gustu, ale według mnie taki chemiczny (byc może z powodu zbyt dużej intensywności ?). Ale i tak jestem bardzo zadowolona i myslę, że kupię go jeszcze napewno (tylko o innym zapachu).

Na drugim zdjęciu wrzuciłam fotki próbek, które dostałam ze zdrowych kosmetyków - bardziej dla pokazania samej ich formy, niż dla pokazania kolorów, bo te raczej kiepsko widać ale jeśli kogoś interesuje nabycie próbeczek to naprawde polecam ten sklep. Oczywiście maja też gotowe próbki od producentów - takie przygotowują z tyh kosmetyków, w przypadku których nie maja gotowców ;-)

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Moje mydełka z lawendowej farmy przybyły.

płatki nagietka - dla mamci
nagietkowy bobas - dla TŻ, cera sucha, atopowa

delikatny peeling - dla mnie, cera tłusta, trądzikowa - ma bardzo intensywny zapach, będę stowała dwa razy w tygodniu, bo ma bardzo silne działanie
cytrynowy zmierzch - dla mnie

próbki:
aktywny węgiel
krzepka pokrzywa
cedrowy las - już używam, jestem bardzo zadowolona
Super te Wasze zakupy!! Te próbki to dostałyście w prezencie?

Ja sobie zamówiłam dwa mydełka w liliNatura, jak była ta promocja z darmową przesyłką.

Cytat:
Napisane przez Weroniczka_ Pokaż wiadomość
Jaki olejek możecie mi polecić na suchą skórę ?
Shea, kokosowy, jojoba, awokado.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:41   #1668
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Moje mydełka z lawendowej farmy przybyły.

płatki nagietka - dla mamci
nagietkowy bobas - dla TŻ, cera sucha, atopowa

delikatny peeling - dla mnie, cera tłusta, trądzikowa - ma bardzo intensywny zapach, będę stowała dwa razy w tygodniu, bo ma bardzo silne działanie
cytrynowy zmierzch - dla mnie

próbki:
aktywny węgiel
krzepka pokrzywa
cedrowy las - już używam, jestem bardzo zadowolona
Twoje zakupy są cudne koniecznie opisz jak się Wam używa te wszystkie mydełka, to będe wiedziała jakie wziąć nastepnym razem

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Super te Wasze zakupy!! Te próbki to dostałyście w prezencie?

.
Tak, próbki mydełek są dołączane w prezencie - fajnie, bo można przetestowac
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:30   #1669
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cudne zbiory, no, no, lawendowa farma kusi coraz bardziej, ech, ale ja już nie mogę nic więcej kupić przez anstępny miesiąc, bo sama oszaleję z tym wszystkim, nie tylko domownicy!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez Weroniczka_ Pokaż wiadomość
Jaki olejek możecie mi polecić na suchą skórę ?

Masz na myśli twarz czy cialo? Do ciala wlasciwie większośc się nadaje i bardzo latwo samemu przygotować różne mieszanki. Mnie najlepiej nawilża z tych, które wypróbowalam: maslo Shea, maslo kakaowe, olej macadamia, olej konopny, z orzecha wloskiego, olej z wiesiolka (kapsulki dermogal z wit. A+E), a olej kokosowy slabiej nawilża, bardziej natluszcza, ale ma mistrzowski zapach i jest najprzyjemniejszy ze wszystkich olejów.

Co do gotowych mieszanek olejków w sklepach to warto wypróbować Olejek Fur Mama Babydream z rossmanna,
Ze sklepów internetowych godne uwagi są olejki Lavera, Dr Hauschka, Weleda i wszystkie olejki posiadające certyfikaty Ecocert, BDIH, Soil Asociation, takze dziecięce serie

Do twarzy warto wypróbowac dwufazowy koncentrat AnneMArie Borlind.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 18:02   #1670
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Użyłam dzisiaj maseczkę anti-age alterry.
Przed chwilą ją zmyłam, a wyglądam tak jakbym nadal miała maskę na twarzy - całą twarz mam silnie zaczerwienioną z białymi obwódkami wokół oczu. Wyglądam jakbym przelezała ze 2 godziny na solarium i tylko białe miejsca zostały tam gdzie mialam okulary
Trzymałam ją 12 minut, trochę mnie piekła twarz w tym czasie, ale przyznam, że to zbagatelizowałam - nigdy żadna maseczka mnie nie podrazniła, więc nie myslałam, że tak to się skończy...
Kiepsko to wygląda......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 18:33   #1671
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Na zdjęciu moje hydrolaty - wprawdzie nie jest to nowy nabytek , ale poniewaz wczesniej sie nimi nie chwaliłam, to robię to teraz akurat brałam nowy do łazienki, więc od razu pstryknęłam fotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1109.jpg (71,6 KB, 56 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 19:14   #1672
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj maseczkę anti-age alterry.
Przed chwilą ją zmyłam, a wyglądam tak jakbym nadal miała maskę na twarzy - całą twarz mam silnie zaczerwienioną z białymi obwódkami wokół oczu. Wyglądam jakbym przelezała ze 2 godziny na solarium i tylko białe miejsca zostały tam gdzie mialam okulary
Trzymałam ją 12 minut, trochę mnie piekła twarz w tym czasie, ale przyznam, że to zbagatelizowałam - nigdy żadna maseczka mnie nie podrazniła, więc nie myslałam, że tak to się skończy...
Kiepsko to wygląda......
to juz kolejna negatywna opinia jaką słyszę o tych maseczkach Alterry. Chyba im się nie udały.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 19:21   #1673
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
to juz kolejna negatywna opinia jaką słyszę o tych maseczkach Alterry. Chyba im się nie udały.
Na to wygląda - mnie wciąż twarz szczypie i piecze. Nałożyłam olej i co jakiś czas psikam hydrolatem, może do jutra zejdzie mi ta czerwień z twarzy, bo głupio będę jutro w pracy wyglądąc
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:36   #1674
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Część Dziewczyny. Anula, wspoczuję, a czytalam ostatnio recenzje na KWC tej drugiej maseczki aloesowej i dziewczyny też się skarżą na nią. Ja mam z serii anty-age tonik i nie powiem, żeby mnie jakoś szczególnie zadowolil, Ślicznie pachnie, nie podrażnia i poza tym nic nie robi.
A ja się dzisiaj żalę, bo już wiem, czemu się tak ostatnio dziwnie czulam, pisalam o tym na wątku o kosm. naturalnych. Okazalo się, że mam zapalenie spojówek i zatok. Czuję się fatalnie po prostu, jakby mnie ktoś mlotkiem uderzal w glowe. Oczy spuchnięte, zaropiale, czerwone bialka, ech... mam dość. Ledwo widzę. Podobno zapalenie spojówek jest na tle alergicznym, mam nadzieję, że to nie od tych kosmetyków aubrey, bo objawy zbiegly się w czasie z ich zakupem, poza tym moj syn też wszystko z przedszkola przynosi, wszelkie bakterie, ostatnio zapalenie spojówek też panuje, a ja mam slaba odporność i zaraz wszystko lapię. Jestem przybita na maksa Po zaleczeniu spróbuję jeszcze raz Aubrey i zobaczymy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:49   #1675
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Część Dziewczyny. Anula, wspoczuję, a czytalam ostatnio recenzje na KWC tej drugiej maseczki aloesowej i dziewczyny też się skarżą na nią. Ja mam z serii anty-age tonik i nie powiem, żeby mnie jakoś szczególnie zadowolil, Ślicznie pachnie, nie podrażnia i poza tym nic nie robi.
A ja się dzisiaj żalę, bo już wiem, czemu się tak ostatnio dziwnie czulam, pisalam o tym na wątku o kosm. naturalnych. Okazalo się, że mam zapalenie spojówek i zatok. Czuję się fatalnie po prostu, jakby mnie ktoś mlotkiem uderzal w glowe. Oczy spuchnięte, zaropiale, czerwone bialka, ech... mam dość. Ledwo widzę. Podobno zapalenie spojówek jest na tle alergicznym, mam nadzieję, że to nie od tych kosmetyków aubrey, bo objawy zbiegly się w czasie z ich zakupem, poza tym moj syn też wszystko z przedszkola przynosi, wszelkie bakterie, ostatnio zapalenie spojówek też panuje, a ja mam slaba odporność i zaraz wszystko lapię. Jestem przybita na maksa Po zaleczeniu spróbuję jeszcze raz Aubrey i zobaczymy.
A ja właśnie tego zapachu nie cierpię (pisałam już o tym). Pachnie mi to jak tanie wino, z dolnej półki, za 5 złotych, co piją żule w parku.
Tak w ogóle kuruj te oczęta, kuruj.

A ja dzisiaj użyłam maseczki z glinki czerwonej i tak jak prosiłyście zdaję relacje. Jak robiłam maseczkę z glinki zielonej to tam pisało aby dać 2-3 łyżeczki wody. Dałam dwie i było za mało, więc dołożyłam jeszcze trzecią, tutaj od razu dałam trzy i to był błąd, wyszła zbyt wodnista. Maseczka łatwo się zmywa, ale nie widzę wielkich efektów, możliwe, że to wina tego, że dałam za dużo wody, dlatego dam jej jeszcze jedną szansę. W czasie gdy miałam zieloną na twarzy to czułam lekkie szczypanie. Nie było to jakieś straszne, ale odczuwalne, po zdjęciu cera była świetna, wcale nie czerwona. Kiedy tą glinkę miałam na sobie to nie czułam nic takiego. Zresztą ta glinka jest m.in. dla cery naczyniowej i może to dlaczego, a może znowu dlatego, że była za wodnista. Jak użyję jej jeszcze raz to uzupełnię wam tu informacje o niej.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-05-29 o 20:51
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:05   #1676
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, Anula_ga - użyłam wczoraj tej maseczki z aloesem, nałożyłam na 5 minut i fajnie mnie nawilżyła. miałam taką plamę przesuszonej skóry na brodzie - zeszło. Opinii na KWC nie czytałam, nie wiedziałam, że ma kiepskie opinie... Za kilka dni nałożę na dłużej i zobaczymy
Korah - współczuję... oby nie od kosmetyków...Masz jakies krople do oczu czy cos?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:01   #1677
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

jp91 tak, mam neomycynę, to od lekarza antybiotyk w maści na receptę. Pomaga, ale mi poszlo na mózg centralnie od zatok i ide jeszcze raz do lekarza jutro z rana. Ból jest przenikliwy, przy wstawaniu pulsujacy, ostry, idzie jakby przez węzly chlonne aż do szyi i na zęby. Nie wiem to jakieś powiklanie na pewno. A slyszalyscie w telewizji o tym skażeniu warzyw???? Czerwonka czy coś, a ja jestem teraz w dodatku na diecie odchudzającej i jem same warzywa praktycznie...

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A ja właśnie tego zapachu nie cierpię (pisałam już o tym). Pachnie mi to jak tanie wino, z dolnej półki, za 5 złotych, co piją żule w parku.
Tak w ogóle kuruj te oczęta, kuruj.

No to mi teraz umililaś
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:31   #1678
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
jp91 tak, mam neomycynę, to od lekarza antybiotyk w maści na receptę. Pomaga, ale mi poszlo na mózg centralnie od zatok i ide jeszcze raz do lekarza jutro z rana. Ból jest przenikliwy, przy wstawaniu pulsujacy, ostry, idzie jakby przez węzly chlonne aż do szyi i na zęby. Nie wiem to jakieś powiklanie na pewno. A slyszalyscie w telewizji o tym skażeniu warzyw???? Czerwonka czy coś, a ja jestem teraz w dodatku na diecie odchudzającej i jem same warzywa praktycznie...

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------




No to mi teraz umililaś
słyszałam właśnie o ogórkach skażonych... Najlepiej kupowac Polskie, albo mieć swoje a czerwonka to chyba nie... bo to raczej miałabyś problemy żołądkowe. Idz do lekarza koniecznie, żeby czegoś poważniejszego nie było. I o jakieś dobre leki przeciwbólowe poproś.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 05:36   #1679
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Użyłam dzisiaj maseczkę anti-age alterry.
Przed chwilą ją zmyłam, a wyglądam tak jakbym nadal miała maskę na twarzy - całą twarz mam silnie zaczerwienioną z białymi obwódkami wokół oczu. Wyglądam jakbym przelezała ze 2 godziny na solarium i tylko białe miejsca zostały tam gdzie mialam okulary
Trzymałam ją 12 minut, trochę mnie piekła twarz w tym czasie, ale przyznam, że to zbagatelizowałam - nigdy żadna maseczka mnie nie podrazniła, więc nie myslałam, że tak to się skończy...
Kiepsko to wygląda......
Cześć Przepraszam, że się wcinam, obserwuję ten wątek już od dawna, ale nie miałam okazji się wypowiedzieć. Ja również uzylam ten maski i dostałam po niej takiej alergii, że trafiłam do lekarza. Nigdy nic wcześniej mnie nie uczuliło. Efektem maski była twarz jak po ostrym poparzeniu słonecznym i piekący ból
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:46   #1680
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
jp91 tak, mam neomycynę, to od lekarza antybiotyk w maści na receptę. Pomaga, ale mi poszlo na mózg centralnie od zatok i ide jeszcze raz do lekarza jutro z rana. Ból jest przenikliwy, przy wstawaniu pulsujacy, ostry, idzie jakby przez węzly chlonne aż do szyi i na zęby. Nie wiem to jakieś powiklanie na pewno. A slyszalyscie w telewizji o tym skażeniu warzyw???? Czerwonka czy coś, a ja jestem teraz w dodatku na diecie odchudzającej i jem same warzywa praktycznie...

Oj, kuruj się Korah
Miałam kiedyś zapalenie spojówek od klimy - szkła kontaktowe+nie czyszczona klima w biurze = dwa tygodnie w okularach z antybiotykiem i oczkami jak królik
Co do warzyw, to mi się o uszy obiło, że to swojskie bakterie Escherichia coli, więc podstawowa higiena (dokładne mycie rąk i bardzo dokładne mycie warzyw) powinny wystarczyć. Warzywa można dodatkowo obierać ze skórki (ogór, marchewka) albo sparzać np. pomidory.Poza tym krajowe warzywa i owoce są już dostępne, a są "bezpieczne"
Trzymam kciuki za powodzenie w diecie - sama mam do zrzucenia co najmniej dyszkę, a zabrać się nie mogę do ułożenia diety

Czarodzielnica, doszła już nagroda z Lawendowej Farmy? Jeśli tak, to koniecznie wklej, bom baaardzo ciekawa zestawu
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.