Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 16:42   #1741
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A jakaś rozmowa ostatnio była o tym jak oni to chowają, coś z powietrzem czy czymś, dokładnie nie wiem. Sam sklep od dawna śledzę, bo dużo rzeczy mi się tam podoba. To może zamówię i przy okazji hydrolat. Dziękuję bardzo za pomoc. Mam nadzieję, że włosów mi nie obciąży.
Nie ma sprawy Myślę, że olej z migdałów nie obciąży.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:46   #1742
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Hej dziewczyny!
Nigdy się tu nie udzielałam ale podzielę sie moimi spostrzezeniami.
Jezeli chodzi o przebarwienia po ciąży to czoło miałam tragiczne,w ruch poszły kwasy (nawet 30% glikolowy u kosmetyczki) trochę było lepiej ale im dłuzej stosowałam kwasy tym gorzej reagowała moja skóra nawet po 2% migdałowym.
Ogólnie filtry 50 i sera z vit.C dały najlepsze efekty.Plam już nie mam i nawet jak się trochę opalę to nie wracają ale od ciaży mineło 6 lat
Z olejowaniem włosów to miałam długą przygodę przerobiłam Sesę,Bhringraj,i większość olejów.
Ostatnio Zrobiłam swój olej do włosów ziołowy mieszam go z kwasem hialuronowym i z wcierką z Biochemi Urody ,trzymam na włosach ok.3 godzin i włosy są piękne,nawilzone ,błyszczące i piękne.

Oto przepis na olej ziołowy hand made
Na kuchenkę wstawiam mały garczek do połowy wypełniony wodą i stawiam na nim szklaną miseczkę do której wkładam oleje rafinowane shea i kokosowy ,po rozpuszczeniu i porządnym ogrzaniu wkładam do oleju saszetkę z ziołami TAKĄ
i tak się prychci się pod przykryciem z godzinę- półtorej(trzeba sprawdzać czy woda się nie wygotowała.Następnie schładzam olej wyjmuję saszetkę odciskam i dodaje nierafinowane oleje:arganowy i co tam mam na stanie(wg.uznania),z pachnotki,czarnuszki,awok ado,z bawełny itd.
Olejek jest naprawdę super i kazdy moze dodać takie oleje które mu najbardziej służą.Tylko należy pamiętac ze oleje nierafinowane dodawać trzeba po przestudzeniu ,ale komu ja to tłumaczę

Aplikacja-do miseczki wlewam trochę mojego oleju,kwasu hialuronowego i wcierki z Biochemi Urody

Na wągry super sprawdził się tonik Balm Balm tylko ta cena,więc ukręciłam własny:
-hydrolat oczarowy(lub inny) + 5% alkoholu zbozowego + ok.5% gliceryny roślinnej lub jakiegoś olejku tylę że przed użyciem należy wstrząsnąć.Tonik nie wysusza ,ładnie nawilza i oczyszcza pory.

Jeszcze dodam ze zrobiłamn Phenomenalne zakupy:
-(074) BAZA zapobiegająca podrażnieniom-SOOTHING niestety nie w promocji
-(074) BAZA zapobiegająca podrażnieniom 50% upust
-dostałam 100ml. sorbetu do ciała i wydębiłam jeszcze 3 próbki-samoopalacza do twarzy,lotionu na zmarszki i sławnego peelingu enzymatycznego(bałam sie pełnego wymiaru)

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2012-02-25 o 17:55
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:02   #1743
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No tak mi pisz
no chciałaś przeciez, żeby pisac jak sie tusz spisuje
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a to jeszcze nie weszłaś? toć o tej promocji była mowa ze dwa tygodnie temu, ja już 5 razy zdążyłam wejść i nawet zamówić


no tak ale teraz się opłaca, dają dwie spore próbki bo po 59ml, taki zestaw dwóch próbek jest u nich wyceniony na 50zł. zresztą jak się ładnie poprosi to dają próbki za darmo. ja tam lubię ten sklep za bardzo miłą obsługę. ale racja darmowa wysyłka jest od większej kwoty. Ja mam ten komfort, że mogę odebrać osobiście. choć są na takim wygwizdowie, że ho ho. ciężej mi było tam dojechać niż do JMO

jakie ładnie prościutko ścięte i ja nie widzę żadnych rozdwojonych
mam coś z oczami........ nic nie widzę, o żadnej promocji nie wiem ........ sklepu nie znam!
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
mam gorzej, bo do końca mojego postu został ponad miesiąc
zmyłam maseczkę Anuli: buzia miękka, rozjaśniona, pory zniknęły
nazwa się przyjęła
Chyba Holuś była taka pomysłowa
Cieszę się ta maseczka to jakiś cholerny cudotwórca a najlepsze jest to, że ja efekty widze nadal, pomimo, że prawie tydzień temu jej używałam.
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja się właśnie zaczęłam napalać na Ziemię Egipską, bo chciałabym jakiś fajny bronzer ale mam jakieś nienaturalne, mogę ich na razie używać
ja tez ziemie egipska planuję własnie nabyć - niestety nie będzie ikosa, będzie bikor.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
nie wcześniej, niż za trzy tygodnie
własnie tak sie martwiłam, że zanim dostane próbki i przetestuję to będzie po promocji......
Próbek jeszcze nie ma.
Ale masz info, że za 3 tygodnie może być znowu taniej LN?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:04   #1744
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Marcelinka ja też po ciąży miałam prezent w postaci przebarwień na policzkach.70-80% zeszło za pomocą neostraty,a naprawdę lekką resztę dobiłam olejem wspaniałym i tonikiem african earth
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:23   #1745
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
własnie tak sie martwiłam, że zanim dostane próbki i przetestuję to będzie po promocji......
Próbek jeszcze nie ma.
Ale masz info, że za 3 tygodnie może być znowu taniej LN?
Czy będzie promocja nie wiem, będzie dostawa. Mają braki. Ostatni podkład w odcieniu Buff zarezerwowałam No nie mogłam inaczej, czy jest jakaś dziura w którą mogłabym wejść i się w niej schować.

Podkład bardzo mi się spodobał. Dzisiaj zaskoczył mnie najbardziej, kiedy się okazało, że mogę go położyć na olejku do twarzy bez bazy, pudru czy innych kombinacji. Nie mogłam tego zrobić z żadnym podkładem, ani minerałkami. Ciekawa jestem jeszcze innych produktów Living Nature. Rozświetlacza, maseczki oczyszczającej ....


Mam pytanie miałyście może szampony i odżywki z firmy Madara ?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 18:54   #1746
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

zużyłam drugą saszetkę balsamu JMO i stwierdzam, że to jest dla mnie próba charakteru, bo mam ochotę go kupić

użyłam wczoraj spreju Alvy. zapach hmm... dobrze, że jestem sama w mieszkaniu.. ale podoba mi się, bo wyciszył mi przez noc coś, co się zaczęło rozwijać na policzku.

ja codziennie wstaję o 6.50.. to tak, żeby się całkiem nie rozleniwić w czasie tego roku siedzenia w domu
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:03   #1747
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Nigdy się tu nie udzielałam ale podzielę sie moimi spostrzezeniami.
Jezeli chodzi o przebarwienia po ciąży to czoło miałam tragiczne,w ruch poszły kwasy (nawet 30% glikolowy u kosmetyczki) trochę było lepiej ale im dłuzej stosowałam kwasy tym gorzej reagowała moja skóra nawet po 2% migdałowym.
Ogólnie filtry 50 i sera z vit.C dały najlepsze efekty.Plam już nie mam i nawet jak się trochę opalę to nie wracają ale od ciaży mineło 6 lat
Z olejowaniem włosów to miałam długą przygodę przerobiłam Sesę,Bhringraj,i większość olejów.
Ostatnio Zrobiłam swój olej do włosów ziołowy mieszam go z kwasem hialuronowym i z wcierką z Biochemi Urody ,trzymam na włosach ok.3 godzin i włosy są piękne,nawilzone ,błyszczące i piękne.

Oto przepis na olej ziołowy hand made
Na kuchenkę wstawiam mały garczek do połowy wypełniony wodą i stawiam na nim szklaną miseczkę do której wkładam oleje rafinowane shea i kokosowy ,po rozpuszczeniu i porządnym ogrzaniu wkładam do oleju saszetkę z ziołami TAKĄ
i tak się prychci się pod przykryciem z godzinę- półtorej(trzeba sprawdzać czy woda się nie wygotowała.Następnie schładzam olej wyjmuję saszetkę odciskam i dodaje nierafinowane oleje:arganowy i co tam mam na stanie(wg.uznania),z pachnotki,czarnuszki,awok ado,z bawełny itd.
Olejek jest naprawdę super i kazdy moze dodać takie oleje które mu najbardziej służą.Tylko należy pamiętac ze oleje nierafinowane dodawać trzeba po przestudzeniu ,ale komu ja to tłumaczę

Aplikacja-do miseczki wlewam trochę mojego oleju,kwasu hialuronowego i wcierki z Biochemi Urody

Na wągry super sprawdził się tonik Balm Balm tylko ta cena,więc ukręciłam własny:
-hydrolat oczarowy(lub inny) + 5% alkoholu zbozowego + ok.5% gliceryny roślinnej lub jakiegoś olejku tylę że przed użyciem należy wstrząsnąć.Tonik nie wysusza ,ładnie nawilza i oczyszcza pory.

Jeszcze dodam ze zrobiłamn Phenomenalne zakupy:
-(074) BAZA zapobiegająca podrażnieniom-SOOTHING niestety nie w promocji
-(074) BAZA zapobiegająca podrażnieniom 50% upust
-dostałam 100ml. sorbetu do ciała i wydębiłam jeszcze 3 próbki-samoopalacza do twarzy,lotionu na zmarszki i sławnego peelingu enzymatycznego(bałam sie pełnego wymiaru)
Jak mogłaś wcześniej się nie ujawnić?! Witaj
Za cierpliwość w zabawę w takie mieszanki, super sprawa. Szkoda, że jestem taka leniwa A te ziółka to fajna sprawa musi być, może je znajdę w jakimś sklepie zielarskim
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
zużyłam drugą saszetkę balsamu JMO i stwierdzam, że to jest dla mnie próba charakteru, bo mam ochotę go kupić

użyłam wczoraj spreju Alvy. zapach hmm... dobrze, że jestem sama w mieszkaniu.. ale podoba mi się, bo wyciszył mi przez noc coś, co się zaczęło rozwijać na policzku.

ja codziennie wstaję o 6.50.. to tak, żeby się całkiem nie rozleniwić w czasie tego roku siedzenia w domu
Powariowałaś z tym wstawaniem Podziwiam, ja bym nigdy z własnej woli tak wcześnie nie wstała.
Kurcze, ale mi się chce te Alvy, ale jeszcze nie teraz, jeszcze nie
A balsamu też miałam kiedyś próbkę, myślałam, że zwariuje z zachwytu Kup sobie, a co, z okazji wiosny
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 19:08   #1748
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Powariowałaś z tym wstawaniem Podziwiam, ja bym nigdy z własnej woli tak wcześnie nie wstała.
Kurcze, ale mi się chce te Alvy, ale jeszcze nie teraz, jeszcze nie
A balsamu też miałam kiedyś próbkę, myślałam, że zwariuje z zachwytu Kup sobie, a co, z okazji wiosny
Wiesz, nie mam żadnego bata nad sobą i musiałam się ogarnąć, bo przez jakiś czas wstawałam duuużo później i marnowałam sporo czasu
teraz nie kupię balsamu, bo po pierwsze mam kilka mazideł do ciała, a po drugie do końca Postu nic nie kupuję
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:13   #1749
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wiesz, nie mam żadnego bata nad sobą i musiałam się ogarnąć, bo przez jakiś czas wstawałam duuużo później i marnowałam sporo czasu
teraz nie kupię balsamu, bo po pierwsze mam kilka mazideł do ciała, a po drugie do końca Postu nic nie kupuję
A powiedz, bo nie pamiętam próbki JMO zamawiałaś na stronie dystrybutora czy innej stronie? Ile za przesyłkę?
Zamówiłabym sobie kilka odżywek i masek i to serum z wit C kusi, ale może mnie zapchać
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:16   #1750
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

jp, zamawiałam u dystrybutora, przesyłka 15 zł. (paczka wysłana kilka godzin po tym, jak złożyłam zamówienie )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:22   #1751
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

kurde, chce filtr i serum z wit C JMO ciekawe, czy gdzies tu znajde...

margoltka, ja mam 3 probki z living nature - boje sie otworzyc, zachowuje na szczegolna okazje tzn nie na szczegolna... raczej na jakis wolny weekend. a razem z podkladem kupilam sobie peeling enzymatyczny. taki niby troche dziwny, ale efekt naprawde fajny - nie wysusza, wszystkie "sucharki" usuniete, buziak mieciutki
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 19:24   #1752
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jp, zamawiałam u dystrybutora, przesyłka 15 zł. (paczka wysłana kilka godzin po tym, jak złożyłam zamówienie )
15zł aż?! To nie opłaca się brać kilku próbek, tylko całą masę, albo na pół z kimś. Dzięki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:25   #1753
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was walczy z przebarwieniami ??? jesli tak to jakich naturalnych kosmetykow uzywacie na te plamy i czy skuteczne ???
Ja walczę
Sera z wit C i filtry.
Teraz mam serum przeciw przebarwieniom z BU (ma wit C
Niezłe jest.

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Hej Emilio
Witamy, dziękujemy za podzielenie się i prosimy o więcej

Kupiłam peeling enzymatyczny w Phenome i UWAGA: krem anty-age z męskiej linii - obie rzeczy -50% Gratis dostałam żel Soothing do golenia duży - te dwie męskie rzeczy wzięłam dla męża no szok, że coś dla niego kupiłam czwarta osoba w domu do zaopatrywania w naturalnye kosmetyki... tego mi było trzeba
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-02-25 o 19:42
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:30   #1754
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Kupiłam peeling enzymatyczny w Phenome i UWAGA: krem anty-age z męskiej linii - obie rzeczy -50% Gratis dostałam żel Soothing do golenia duży - te dwie męskie rzeczy kupiłam dla męża no szok, że coś dla niego kupiłam czwarta osoba w domu do zaopatrywania w naturalnye kosmetyki... tego mi było trzeba
O super, że dorwałaś peeling Świetnie, zawsze możesz powiedzieć, że sobie kupujesz wszystko przy okazji
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:38   #1755
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kurde, chce filtr i serum z wit C JMO ciekawe, czy gdzies tu znajde...

margoltka, ja mam 3 probki z living nature - boje sie otworzyc, zachowuje na szczegolna okazje tzn nie na szczegolna... raczej na jakis wolny weekend. a razem z podkladem kupilam sobie peeling enzymatyczny. taki niby troche dziwny, ale efekt naprawde fajny - nie wysusza, wszystkie "sucharki" usuniete, buziak mieciutki
A wiesz coś o ich maseczce oczyszczającej i peelingu w saszetkach? I kusi mnie jeszcze rozświetlacz

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
A powiedz, bo nie pamiętam próbki JMO zamawiałaś na stronie dystrybutora czy innej stronie? Ile za przesyłkę?
Zamówiłabym sobie kilka odżywek i masek i to serum z wit C kusi, ale może mnie zapchać
Wiesz jakiś czas używam serum i mich porów nie zapchało, a moja skóra ma ogromne skłonności ku temu. A co w składzie jest zapychającego, nie jestem w tej kwestii biegła
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-25 o 19:47
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:05   #1756
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Marcelinka ja też po ciąży miałam prezent w postaci przebarwień na policzkach.70-80% zeszło za pomocą neostraty,a naprawdę lekką resztę dobiłam olejem wspaniałym i tonikiem african earth
a neostrate mialas granatowa czy zielona ??
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:08   #1757
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
a neostrate mialas granatowa czy zielona ??
A co zmienili opakowania?Jak ja kupowałam to jedna i druga była biała z odrobiną zielonego koloru.
Ja miałam hq.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:21   #1758
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja walczę
Sera z wit C i filtry.
Teraz mam serum przeciw przebarwieniom z BU (ma wit C
Niezłe jest.


Hej Emilio
Witamy, dziękujemy za podzielenie się i prosimy o więcej

Kupiłam peeling enzymatyczny w Phenome i UWAGA: krem anty-age z męskiej linii - obie rzeczy -50% Gratis dostałam żel Soothing do golenia duży - te dwie męskie rzeczy wzięłam dla męża no szok, że coś dla niego kupiłam czwarta osoba w domu do zaopatrywania w naturalnye kosmetyki... tego mi było trzeba
to serum masz
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
czy to
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A co zmienili opakowania?Jak ja kupowałam to jedna i druga była biała z odrobiną zielonego koloru.
Ja miałam hq.
jest taka http://allegro.pl/neostrata-rozjasni...152002052.html
i taka
http://allegro.pl/neostrata-pigment-...087101218.html
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:25   #1759
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz jakiś czas używam serum i mich porów nie zapchało, a moja skóra ma ogromne skłonności ku temu. A co w składzie jest zapychającego, nie jestem w tej kwestii biegła
Mnie zapycha gliceryna. Mgiełka phenome nawet:/ A w serum jest aloes, gliceryna, lecytyna, hydrolatu z róży dam. też nie lubię.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 20:37   #1760
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A wiesz coś o ich maseczce oczyszczającej i peelingu w saszetkach? I kusi mnie jeszcze rozświetlacz

Wiesz jakiś czas używam serum i mich porów nie zapchało, a moja skóra ma ogromne skłonności ku temu. A co w składzie jest zapychającego, nie jestem w tej kwestii biegła
na temat innych produktow LN niestety nie moge jeszcze nic powiedziec...

czaje sie na JMO, ale tu w niemcach nie ma!!! normalnie nie ma nie wiem, gdzie moge zamowic, zeby wyslali mi tutaj


---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mnie zapycha gliceryna. Mgiełka phenome nawet:/ A w serum jest aloes, gliceryna, lecytyna, hydrolatu z róży dam. też nie lubię.
a jestes pewna, ze to efekt zapychajacy? po czym stwierdzasz?
nie chce podwazac twojej kompetencji na ten temat, bo jednak troche z nami tu siedzisz na wizazu i pewnie sie juz naczytalas ale czesto widze posty, w ktorych dziewczyny zbyt szybko skreslaja produkty, "bo to zapychacze".
slyszalam, ze gliceryna moze zapchac, jak jest jej za duzo - w innym produkcie, gdzie bedzie jej odrobina, krzywdy juz nie zrobi. zalezy od calego skladu, ilosci itp. i tak bedzie z roznymi skladnikami
(oczywiscie wykluczam mozliwosc, ze jestes z tych nowicjuszek, ktore po prostu maja tradzik hormonalny, posmaruja sie czyms i licza na cud, cudu nie ma, wiec zwalaja wine za kazdy pryszcz na kosmetyki/wode/powietrze )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:47   #1761
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

a jestes pewna, ze to efekt zapychajacy? po czym stwierdzasz?
nie chce podwazac twojej kompetencji na ten temat, bo jednak troche z nami tu siedzisz na wizazu i pewnie sie juz naczytalas ale czesto widze posty, w ktorych dziewczyny zbyt szybko skreslaja produkty, "bo to zapychacze".
slyszalam, ze gliceryna moze zapchac, jak jest jej za duzo - w innym produkcie, gdzie bedzie jej odrobina, krzywdy juz nie zrobi. zalezy od calego skladu, ilosci itp. i tak bedzie z roznymi skladnikami
(oczywiscie wykluczam mozliwosc, ze jestes z tych nowicjuszek, ktore po prostu maja tradzik hormonalny, posmaruja sie czyms i licza na cud, cudu nie ma, wiec zwalaja wine za kazdy pryszcz na kosmetyki/wode/powietrze )
Uległam podczas szału na Phenome i kupiłam mgiełkę, mimo, że przeczuwałam, że mnei zapcha i tak się stało. Po każdym psiknięciu rano budzę się z niespodziankami, rozszerzonymi porami i świecącym się czołem a w ogóle nigdy nie miałam problemu z błyszczeniem! Nigdy.
Znam składniki, których mam unikać, bo bardzo dokładnie obserwuję skórę, kiedy wprowadzam nowe kosmetyki i już się orientuję
heh, znam wiele dziewczyn, które uważają, że zapychają ich mydła czy hydrolaty, ba nawet środki złuszczające Nie należę do nich
Gliceryna nie zapycha każdego, mnie zapycha nie ważne gdzie jest w składzie niestety. Zazwyczaj jeśli już kogoś zapycha to wtedy, gdy jest na początku składu, do trzeciego - piątego miejsca i jest jej więcej niż 30% (ale tego to nie jestem w stanie sprawdzić, geniuszem się nie urodziłam, by znać procenty składników w kosmetyku).
W tej chwili dumnie mogę powiedzieć, że trądziku nie mam. Niech mnie tylko za to zdanie nic złego nie spotka
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:48   #1762
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Nigdy się tu nie udzielałam ale podzielę sie moimi spostrzezeniami.
Jezeli chodzi o przebarwienia po ciąży to czoło miałam tragiczne,w ruch poszły kwasy (nawet 30% glikolowy u kosmetyczki) trochę było lepiej ale im dłuzej stosowałam kwasy tym gorzej reagowała moja skóra nawet po 2% migdałowym.
Ogólnie filtry 50 i sera z vit.C dały najlepsze efekty.Plam już nie mam i nawet jak się trochę opalę to nie wracają ale od ciaży mineło 6 lat
Z olejowaniem włosów to miałam długą przygodę przerobiłam Sesę,Bhringraj,i większość olejów.
Ostatnio Zrobiłam swój olej do włosów ziołowy mieszam go z kwasem hialuronowym i z wcierką z Biochemi Urody ,trzymam na włosach ok.3 godzin i włosy są piękne,nawilzone ,błyszczące i piękne.

Oto przepis na olej ziołowy hand made
Na kuchenkę wstawiam mały garczek do połowy wypełniony wodą i stawiam na nim szklaną miseczkę do której wkładam oleje rafinowane shea i kokosowy ,po rozpuszczeniu i porządnym ogrzaniu wkładam do oleju saszetkę z ziołami TAKĄ
i tak się prychci się pod przykryciem z godzinę- półtorej(trzeba sprawdzać czy woda się nie wygotowała.Następnie schładzam olej wyjmuję saszetkę odciskam i dodaje nierafinowane oleje:arganowy i co tam mam na stanie(wg.uznania),z pachnotki,czarnuszki,awok ado,z bawełny itd.
Olejek jest naprawdę super i kazdy moze dodać takie oleje które mu najbardziej służą.Tylko należy pamiętac ze oleje nierafinowane dodawać trzeba po przestudzeniu ,ale komu ja to tłumaczę

Aplikacja-do miseczki wlewam trochę mojego oleju,kwasu hialuronowego i wcierki z Biochemi Urody

Na wągry super sprawdził się tonik Balm Balm tylko ta cena,więc ukręciłam własny:
-hydrolat oczarowy(lub inny) + 5% alkoholu zbozowego + ok.5% gliceryny roślinnej lub jakiegoś olejku tylę że przed użyciem należy wstrząsnąć.Tonik nie wysusza ,ładnie nawilza i oczyszcza pory.

Jeszcze dodam ze zrobiłamn Phenomenalne zakupy:
-(074) BAZA zapobiegająca podrażnieniom-SOOTHING niestety nie w promocji
-(074) BAZA zapobiegająca podrażnieniom 50% upust
-dostałam 100ml. sorbetu do ciała i wydębiłam jeszcze 3 próbki-samoopalacza do twarzy,lotionu na zmarszki i sławnego peelingu enzymatycznego(bałam sie pełnego wymiaru)
Witamy i dziękujemy, że już na samym początku takimi cudnymi przepisami się z nami dzielisz.

A ja za 10 minut idę spłukiwać olejek, jestem ciekawa czy tym razem może w końcu zobaczę jakikolwiek efekt.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 20:58   #1763
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kurde, chce filtr i serum z wit C JMO ciekawe, czy gdzies tu znajde...

margoltka, ja mam 3 probki z living nature - boje sie otworzyc, zachowuje na szczegolna okazje tzn nie na szczegolna... raczej na jakis wolny weekend. a razem z podkladem kupilam sobie peeling enzymatyczny. taki niby troche dziwny, ale efekt naprawde fajny - nie wysusza, wszystkie "sucharki" usuniete, buziak mieciutki
Cloche na feelunique jest JMO, przesyłka za free
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Uległam podczas szału na Phenome i kupiłam mgiełkę, mimo, że przeczuwałam, że mnei zapcha i tak się stało. Po każdym psiknięciu rano budzę się z niespodziankami, rozszerzonymi porami i świecącym się czołem a w ogóle nigdy nie miałam problemu z błyszczeniem! Nigdy.
Znam składniki, których mam unikać, bo bardzo dokładnie obserwuję skórę, kiedy wprowadzam nowe kosmetyki i już się orientuję
heh, znam wiele dziewczyn, które uważają, że zapychają ich mydła czy hydrolaty, ba nawet środki złuszczające Nie należę do nich
Gliceryna nie zapycha każdego, mnie zapycha nie ważne gdzie jest w składzie niestety. Zazwyczaj jeśli już kogoś zapycha to wtedy, gdy jest na początku składu, do trzeciego - piątego miejsca i jest jej więcej niż 30% (ale tego to nie jestem w stanie sprawdzić, geniuszem się nie urodziłam, by znać procenty składników w kosmetyku).
W tej chwili dumnie mogę powiedzieć, że trądziku nie mam. Niech mnie tylko za to zdanie nic złego nie spotka
Gliceryny w kupnych produktach nie ma więcej niż 30% Maksymalnie 15%, a i tak wtedy się bardzo klei.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:01   #1764
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Miałam pierwsząWtedy robiłam duże rozeznanie w sieci i wszyscy kazali brać tą hq-podobno dużo lepsza.
Aaa i jaka teraz różnica w cenach.Wtedy jedna była droższa od drugiej o 2 zł
No i jest strasznie wydajnaMi zeszło tylko pół tubki
Masz moją recenzję w kwc
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:12   #1765
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Gliceryny w kupnych produktach nie ma więcej niż 30% Maksymalnie 15%, a i tak wtedy się bardzo klei.
Bardzo możliwe, już dawno o tym czytałam, więc nie pamiętam. Może są nowe jakieś badania.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:21   #1766
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziękuje za takie serdeczne powitanie,ja do tej pory udzielałam się na watku mineralnym ale po przetestowaniu wszystkich firm i zrobieniu zapasów minerałków na conajmniej 2 lata mam przesyt

Ja zamówiłam 15 próbek z JMO i na wish liście mam serum z wit.C -potwierdzam czyni cuda z cerą i jak zużyję wszelkie peelingi to w nagrodę zafunduje sobie żel do twarzy z jojobą i żeń-szeniem po prostu rewelacja

no i przez was to z pewnościa na filtr JMO też się skuszę ,szkoda że próbki nie mieli.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:25   #1767
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczynki przypomnijcie mi nazwę sklepu gdzie o tyle taniej można kupić maskę anti-age?
Klolcia Ty kupowałaś tam,prawda?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:29   #1768
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziękuje za takie serdeczne powitanie,ja do tej pory udzielałam się na watku mineralnym ale po przetestowaniu wszystkich firm i zrobieniu zapasów minerałków na conajmniej 2 lata mam przesyt

Ja zamówiłam 15 próbek z JMO i na wish liście mam serum z wit.C -potwierdzam czyni cuda z cerą i jak zużyję wszelkie peelingi to w nagrodę zafunduje sobie żel do twarzy z jojobą i żeń-szeniem po prostu rewelacja

no i przez was to z pewnościa na filtr JMO też się skuszę ,szkoda że próbki nie mieli.
również witam

Oj zakochuję się w tym Johnie coraz bardziej. To że serum bardzo lubię, dziewczyny już wiedzą. Natomiast nie lubiąc peelingów uwielbiam żel z jojobą i żeń-szeniem. Już nawet nie chciałam się przyznawać do tego. Wystarczy, że męczę dziewczyny Hauschką


Cloche jeśli nie znajdziesz nigdzie Johna, mogę Tobie zamówić próbki i wysłać. Nie ma problemu
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:46   #1769
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczynki przypomnijcie mi nazwę sklepu gdzie o tyle taniej można kupić maskę anti-age?
Klolcia Ty kupowałaś tam,prawda?
Leyla.pl
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 21:46   #1770
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

No i po kąpieli jestem. Mam wrażenie, że tym razem włosy nie są aż tak sztywne, no ale muszę poczekać do ich wyschnięcia aby coś stwierdzić na pewno.
W ogóle, co tu u nas dzisiaj tak cicho? Czasami wchodzę po całym dniu i mam masę stron do nadrobienia, a dzisiaj nic.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.