Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 16:29   #2521
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dodałam do albumu Ja zdjecia z dzis z wakacji, K. zrobil tabletem
Z zaskoczenia jedno, wystawiałam buzie do słonca i zamknelam oczy
widac kolor wlosow i wydaje mi sie ze odrost sie nie odznacza.
Znaczy-widze go jak sie mega przyjrze, ma ok 1 cm ponad nawet.
Wybaczcie brak makijazu, jestem na wakacjach
Agać świetnie Ci w tym kolorze i jaka uśmiechnięta
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:34   #2522
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Agać świetnie Ci w tym kolorze i jaka uśmiechnięta
Ja zawsze mam zamknieta buzię na zdjeciach, ale K. mowi ze mam sie usmiechac z zębami
i zawsze mnie rozśmiesza jak robi zdjecie, dlatego tak sie smieje.

Wlasnie o ten kolor sie rozchodzi, ze nawet bez makijazu buzi nie jest zle. I ze odrostu nie widac mocno.

Dziekuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:39   #2523
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci bardzo za pomoc Jestem już po... Tak bardzo miałam nadzieję, że wyjdzie mi taki kolor jak Tobie (nie żebym zazdrościła tylko chciałam hehe). Załączam zdjęcia. Co jeszcze mogę powiedzieć? Wyszło ciemno jak dla mnie, ale spodziewałam się, że stosując 7, jasno też nie będzie Mam wrażenie że są ciemniejsze niż na zdjęciach. Foty były robione na balkonie
Dziwnie mi teraz bo na odrostach był 9 wellaton, a teraz 7... Już mi nawet TŻ powiedział, że mnie wolał w tym kolorowym rudo blondzie - faceci wrrrr a wcześniej narzekał! Ech...
Troszkę glonu widać. Chociaż źle nie jest i Bunny mnie ostrzegała, więc ok. Tak musiało być. Nie wiem co mam jeszcze pisać

Jak w ogóle dziewczynki oceniacie? Jeśli w ogóle kojarzycie wcześniejsze moje włosy ze zdjęć Co teraz mogłabym zrobić, żeby tak o 0,5 tonu do tonu mieć jaśniejsze? Nie teraz oczywiście Jak mi włosy odżyją. A teraz końcówki i REGENERACJA
wg mnie jest o wiele lepiej niż było widzę różnicę, rudawo jest nadal ale lepiej niż było, naprawdę
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc kochane
Jestem juz (od wczoraj)w Brukselii a wiec mam juz staly dostep do neta wrocilismy troche wczesniej niz planowalam bo zmieniamy meble (wlasnie teraz jak pisze do was to nosza mi nad glowa)
Wtedy po nieudanym przyciemnieniu( za duzo popielu dala ) na drugi dzien poszlam i fryzjerka(ta sama) zrobila mi kapiel i zdjela ta popiel , po czym nalozyla mi farbe w kolorze zblizonym do moich naturalek i wyszlo cos jak cieply braz ze zlotymi nitkami Kolor mi sie podoba jest cieply jak chcialam wkoncu i nie za ciemny w sam raz pasuje mi do oczui mam dla was fotki z dzis zaraz po umyciu wlosow Jestem ZADOWOLONA a kolor ten juz nosze ponad 2 tyg nic sie nie wymywa , robila oczywiscie colorsynkiem

Fotki przesle na kompa i zaraz wam wkleje cos tam

Pozatym wakacje uznaje za udane , wybawilam sie kilka razy w klubie , no i bylam na czadowym wieczorze panienskim tydzien temu
Tesknilam za wami bo dostep do u neta u siorki mialam skromny(ona to dziecko neostrady chyba) a pozniej wogole bez neta zylam

Postaram sie co nieco nadrobic , na bloga narazie nie zajrze bo dzis mamy to meblowanie i nie dam rady wszystkiego ogarnac.
Pisze w pospiechu wiec moglam cos zapomniec napisac ale to nie problem bo od teraz mam neta i bedziemy w stalym kontakcie

edit.
na poczatek takie foto z rana jak widac trudno ten kolor nazwac blondem bo to nie jest juz blond ale dobrze sie w nim czuje i co najwazniejsze wlosy sobie teraz odpoczna ,mniej sie pusza ,wkoncu spelni sie moze moje marzenie
Jakim kolorem mi robila napisze jutro bo musze zerknac w palete inne fotki np z buzia dam na dniach bo teraz nic nie mam na kompie jeszcze
Troszke przeszly te moje wlosy w ciagu miesiaca ,ale teraz zasluzyly na odpoczynek na kilka przynajmniej miesiecy
heeeeeeeeeeej
cieszę się, że wakacje udane i że zadowolona jesteś z koloru, na zdjęciu widać słabo, ale może się doczekamy lepszych fot
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:42   #2524
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Aaaa Agatko
Pięknie Ci w tym ciemniejszym kolorze ryyyylii dla mnie bomba, Twój kolor zawsze jak na Ciebie patrzyłam w tym jasnym blondzie to kolor Twój podobał mi się mega, ale miałam tak jak u siebie, coś mi nie grało teraz jest super

mój TŻ też mnie zawsze rozśmieszał do zdjęć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:44   #2525
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Aaaa Agatko
Pięknie Ci w tym ciemniejszym kolorze ryyyylii dla mnie bomba, Twój kolor zawsze jak na Ciebie patrzyłam w tym jasnym blondzie to kolor Twój podobał mi się mega, ale miałam tak jak u siebie, coś mi nie grało teraz jest super

mój TŻ też mnie zawsze rozśmieszał do zdjęć
Kitka bardzo miło mi to slyszec, naprawde, bo taka byłam przywiązana do blondu, zdawało mi sie ze wygladam źle i w ogole.
A piszesz ze lepiej, dziekuje naprawde
tak czy siak 27.09 ide do fryz, zobacze jak ten kolor sie bedzie splukiwal.
Casting mnie zaskoczył bo w sumie całkiem fajnie wyszedł.

Jak to rozśmieszał?
Chyba nadal rozsmiesza, co?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:48   #2526
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Agatko śliczny uśmiech

Caskada czekamy na wyraźniejsze foto i z buziaczkiem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:50   #2527
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Agatko śliczny uśmiech
Miło mi, dziekuje naprawde
takie zdjecia niepozowane fajnie wychodza

No ale jak wlosy? Moga byc? Rude chyba nie sa...moze lekko na czerwono sie swiecą. Ale tak nie widac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 16:51   #2528
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Jestem na momencik, bo tz mnie z łóżka postanowił nie wypuszczać

Lady o ślubie pisałam trochę w klubie. Termin na przyszły sierpień.

Marunia niestety u mnie rudo widać,ale mówiłam też ze tak będzie...

Caskada jesteś nareszcie.
No teraz to kolor fajnie wygląda ciekawa jestem jak z buzia i w świetle naturalnym.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:52   #2529
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kitka bardzo miło mi to slyszec, naprawde, bo taka byłam przywiązana do blondu, zdawało mi sie ze wygladam źle i w ogole.
A piszesz ze lepiej, dziekuje naprawde
tak czy siak 27.09 ide do fryz, zobacze jak ten kolor sie bedzie splukiwal.
Casting mnie zaskoczył bo w sumie całkiem fajnie wyszedł.

Jak to rozśmieszał?
Chyba nadal rozsmiesza, co?
serio, nie okłamałabym Cię przecież bardzo mi się podoba, chociaż wiem, że możesz tęsknić za blondem
ja się sobie w ciemniejszych włosach podobam, ale jak na złość wszędzie widuję teraz takie piękne jasne blondy ale wiem, że jak minie kryzys, jak już kolor będzie taki jak być powinien to będę super zadowolona
czuję się odmłodzona

ale jak mi włosy urosły mój brat mówi, że mam szopena na głowie (sam jest nie lepszy, jak nie użyje do włosów chociażby pianki to ma push up taki, że wygląda jak lew )
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:53   #2530
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

[QUOTE=Agatau88;35973386]Dodałam do albumu Ja zdjecia z dzis z wakacji, K. zrobil tabletem
Z zaskoczenia jedno, wystawiałam buzie do słonca i zamknelam oczy
widac kolor wlosow i wydaje mi sie ze odrost sie nie odznacza.
Znaczy-widze go jak sie mega przyjrze, ma ok 1 cm ponad nawet.
Wybaczcie brak makijazu, jestem na wakacjach

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wczoraj łychę dzisiaj wodę żywca niegazowanego

aż za fajnie, boję się ale w końcu poznałam takiego samego czubka jakim jestem

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



ja lubię swój kolor w okresie wiosna/lato, zimą i jesienią nie bo jest szaro buro albo biało

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Czeko to lustro poszerzające
ciuszki nie w moim guście ale myślę, że do Ciebie pasują takie cukiereczki

QUOTE]

A tam, czeko jest szczuplak
Kolor masz tak czy siak oryginalny i przez to fajny. jak bym miała stricte biale bylabym zadowolona.
Pij pij oby tylko wode
a z nowym TZ mam nadzieje ze sie ulozy



Szczupła jestes, nie narzekaj
jest jest dlatego pewnie wina ujęcia
dzięki cieszę się, że trafiłam do Was i zrezygnowałam z farby z aktywatorem rozjaśniania
że na 9% łapie mi tak jasno odrost i tylu ciekawych porad odnośnie pielęgnacji, ciekawych kosmetyków i wielu innych ciekawych rzeczy
piję piję ale zaraz jadę do nowego więc pewnie coś sobie % walnę
też mam taką nadzieję tylko stary miesza się

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Miło mi, dziekuje naprawde
takie zdjecia niepozowane fajnie wychodza

No ale jak wlosy? Moga byc? Rude chyba nie sa...moze lekko na czerwono sie swiecą. Ale tak nie widac.
o u mnie tylko niepozowane wychodzą bo ja pozować kompletnie nie umiem jak kołek i człowiek jedna mina jak wiem, że robi ktoś foto
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:54   #2531
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

[QUOTE=xLADYx;35973011]nie widzę zdjęć

edit : widzę u mnie wyglądają na rude, ale glona nie ma

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------



Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
u mnie niestety też wyglądają rudo
[QUOTE=kitkulka;35973624]wg mnie jest o wiele lepiej niż było widzę różnicę, rudawo jest nadal ale lepiej niż było, naprawdę


Teraz przyglądam się i ciepły odcień jest może i wpada w rudy. Już się przyzwyczajam. i źle nie jest. Odżywię je i odezwę się do Was ekspertek w sprawie jaśniejszego odcienia Dzięki dziewczyny
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 16:55   #2532
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jestem na momencik, bo tz mnie z łóżka postanowił nie wypuszczać

Lady o ślubie pisałam trochę w klubie. Termin na przyszły sierpień.

Marunia niestety u mnie rudo widać,ale mówiłam też ze tak będzie...

Caskada jesteś nareszcie.
No teraz to kolor fajnie wygląda ciekawa jestem jak z buzia i w świetle naturalnym.
dawno w klubie nie byłam ale kochana zajrzę jutro do klubu i wtajemniczę się w ten temacik
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:55   #2533
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
serio, nie okłamałabym Cię przecież bardzo mi się podoba, chociaż wiem, że możesz tęsknić za blondem
ja się sobie w ciemniejszych włosach podobam, ale jak na złość wszędzie widuję teraz takie piękne jasne blondy ale wiem, że jak minie kryzys, jak już kolor będzie taki jak być powinien to będę super zadowolona
czuję się odmłodzona

ale jak mi włosy urosły mój brat mówi, że mam szopena na głowie (sam jest nie lepszy, jak nie użyje do włosów chociażby pianki to ma push up taki, że wygląda jak lew )
Wiem ze nie oklamalabys, dziekuje naprawde bardzo mi miło

a łykasz cos na wlosy teraz?

a siebie nie widzisz w takim ciemnym blondzie?

Cytat:
Napisane przez xLADYx;35973766
jest jest :D dlatego pewnie wina ujęcia :-)
dzięki :* cieszę się, że trafiłam do Was i zrezygnowałam z farby z aktywatorem rozjaśniania :)
że na 9% łapie mi tak jasno odrost :) i tylu ciekawych porad odnośnie pielęgnacji, ciekawych kosmetyków i wielu innych ciekawych rzeczy :)
piję piję :) ale zaraz jadę do nowego więc pewnie coś sobie % walnę :brzydal:
też mam taką nadzieję :) tylko stary miesza się :(

[COLOR=silver
---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------[/COLOR]



o u mnie tylko niepozowane wychodzą bo ja pozować kompletnie nie umiem jak kołek i człowiek jedna mina jak wiem, że robi ktoś foto
Ja jak pozuje robie z buzi tak dziubek, z ust. Kazdy mi to mowi. A to nieświadomie. Dlatego wole niepozowane. Pozowac nie umiem za nic.

Stary zawsze sie miesza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:58   #2534
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czeko fajna ta kiecka widze ze zmieniasz styl na bardziej kobiecy i sexi

agatko jaka ty modelka na tej plazy no no swietnie wygladasz, i wlosy super sie zgrywaja

a teraz uciekam znowu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 16:59   #2535
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

robila mi tym nr cieple naturalne 7WN colorsynchttp://sklep.eurofashion.com.pl/colo...auty-90ml.html ale najpierw wlosy przeszly kapiel po tej popieli
Oczywiscie ze dam fotki lepsze teraz mam swoj net wiec spokojnie


agatko widzialam tez w albumie slicznie , wiedzialam ze tak bedzie ja teraz problemu z odrostem tez nie bede miec bo kolor mam dobrany pod moj
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:02   #2536
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Agatko nic nie łykam, piję soczki ze świeżych warzyw i owoców, myślę, że sporo dają na zdrowie i włosy i już przestałam Tatę ochrzaniać, udaje, że nie czuję, ale wiem, że czasami mi dorzuca jakiejś pokrzywy czy innego krzaka ale kochany tak się z tym kamufluje, że nie mam serca go opierniczać, nawet jak nie smakuje

a w blondzie ciemnym czuję się świetnie, tylko chodzi mi o odcień marzę o tym perłowym 8,2 i do niego będę dążyć

sorry za tą drugą fotkę w naszej pralni-suszarni-prasowalni-schowku ale tam jest dobre lustro i widać mniej więcej dokąd mi sięgają jak stoję bokiem, chociaż głowę i tak mam troszkę pochyloną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0545.jpg (95,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0542d.jpg (78,0 KB, 107 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:13   #2537
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc kochane
Jestem juz (od wczoraj)w Brukselii a wiec mam juz staly dostep do neta wrocilismy troche wczesniej niz planowalam bo zmieniamy meble (wlasnie teraz jak pisze do was to nosza mi nad glowa)
Wtedy po nieudanym przyciemnieniu( za duzo popielu dala ) na drugi dzien poszlam i fryzjerka(ta sama) zrobila mi kapiel i zdjela ta popiel , po czym nalozyla mi farbe w kolorze zblizonym do moich naturalek i wyszlo cos jak cieply braz ze zlotymi nitkami Kolor mi sie podoba jest cieply jak chcialam wkoncu i nie za ciemny w sam raz pasuje mi do oczui mam dla was fotki z dzis zaraz po umyciu wlosow Jestem ZADOWOLONA a kolor ten juz nosze ponad 2 tyg nic sie nie wymywa , robila oczywiscie colorsynkiem

Fotki przesle na kompa i zaraz wam wkleje cos tam

Pozatym wakacje uznaje za udane , wybawilam sie kilka razy w klubie , no i bylam na czadowym wieczorze panienskim tydzien temu
Tesknilam za wami bo dostep do u neta u siorki mialam skromny(ona to dziecko neostrady chyba) a pozniej wogole bez neta zylam

Postaram sie co nieco nadrobic , na bloga narazie nie zajrze bo dzis mamy to meblowanie i nie dam rady wszystkiego ogarnac.
Pisze w pospiechu wiec moglam cos zapomniec napisac ale to nie problem bo od teraz mam neta i bedziemy w stalym kontakcie

edit.
na poczatek takie foto z rana jak widac trudno ten kolor nazwac blondem bo to nie jest juz blond ale dobrze sie w nim czuje i co najwazniejsze wlosy sobie teraz odpoczna ,mniej sie pusza ,wkoncu spelni sie moze moje marzenie
Jakim kolorem mi robila napisze jutro bo musze zerknac w palete inne fotki np z buzia dam na dniach bo teraz nic nie mam na kompie jeszcze
Troszke przeszly te moje wlosy w ciagu miesiaca ,ale teraz zasluzyly na odpoczynek na kilka przynajmniej miesiecy

u mnie tez prawie nie widac kolorku Czekamy na inne zdjecia

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
łiiii upały znowu idą

no ida ida i dlatego wyladowalam u mojego TZ-ta jutro mam plan sie poopalac bo taki bladzioch jestem...

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nowe botki na obcasie czarne koniecznie jakieś płaskie też przydadzą się
kurteczkę skórzaną nową (nigdy nie za wiele), nowy płaszczyk nową torebkę dużą i małą
portki, sweterki

mnie rowniez czekaja jesienne zakupy, ale to jeszcze troche jak wroce z wyjazdu mojego Na razie mysle o wakacjach i bikini hehe
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:16   #2538
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko nic nie łykam, piję soczki ze świeżych warzyw i owoców, myślę, że sporo dają na zdrowie i włosy i już przestałam Tatę ochrzaniać, udaje, że nie czuję, ale wiem, że czasami mi dorzuca jakiejś pokrzywy czy innego krzaka ale kochany tak się z tym kamufluje, że nie mam serca go opierniczać, nawet jak nie smakuje

a w blondzie ciemnym czuję się świetnie, tylko chodzi mi o odcień marzę o tym perłowym 8,2 i do niego będę dążyć

sorry za tą drugą fotkę w naszej pralni-suszarni-prasowalni-schowku ale tam jest dobre lustro i widać mniej więcej dokąd mi sięgają jak stoję bokiem, chociaż głowę i tak mam troszkę pochyloną

wow jakie dlugasne na wczesniejszych zdjeciach nie wydawaly mi sie az tak dlugie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:18   #2539
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

http://www.youtube.com/watch?v=5Zcej5NPGLc

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Mam Yorka! Jestem dziunia number 1, luka za mną każdy pan
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 17:23   #2540
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko fajna ta kiecka widze ze zmieniasz styl na bardziej kobiecy i sexi

agatko jaka ty modelka na tej plazy no no swietnie wygladasz, i wlosy super sie zgrywaja

a teraz uciekam znowu
To spacerek, nie plaża ale dzieki
Fajnie ze wlosy sa wg Ciebie ok

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
robila mi tym nr cieple naturalne 7WN colorsynchttp://sklep.eurofashion.com.pl/colo...auty-90ml.html ale najpierw wlosy przeszly kapiel po tej popieli
Oczywiscie ze dam fotki lepsze teraz mam swoj net wiec spokojnie


agatko widzialam tez w albumie slicznie , wiedzialam ze tak bedzie ja teraz problemu z odrostem tez nie bede miec bo kolor mam dobrany pod moj
Dzieki wiedzialas, wiem
U Ciebie zmiany kondycji wlosow nie widac, stan jest chyba super nadal.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko nic nie łykam, piję soczki ze świeżych warzyw i owoców, myślę, że sporo dają na zdrowie i włosy i już przestałam Tatę ochrzaniać, udaje, że nie czuję, ale wiem, że czasami mi dorzuca jakiejś pokrzywy czy innego krzaka ale kochany tak się z tym kamufluje, że nie mam serca go opierniczać, nawet jak nie smakuje

a w blondzie ciemnym czuję się świetnie, tylko chodzi mi o odcień marzę o tym perłowym 8,2 i do niego będę dążyć

sorry za tą drugą fotkę w naszej pralni-suszarni-prasowalni-schowku ale tam jest dobre lustro i widać mniej więcej dokąd mi sięgają jak stoję bokiem, chociaż głowę i tak mam troszkę pochyloną
O jaaa jakie dlugie
zazdroszcze
Moje rosną jakby chciały a nie mogly

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=5Zcej5NPGLc

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Mam Yorka! Jestem dziunia number 1, luka za mną każdy pan
Tak! A co myslalas

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

CASCADA
ale jak bedzie, juz nie bedziesz w ogole malowac?
jakie masz plany?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:28   #2541
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

wydawało mi się, że też nic nie rosną, że cały czas mam taką samą długość, a tu na zdjęciu dopiero zauważyłam

dla porównania, rok temu było tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P06-07-11_12-51[2].jpg (21,8 KB, 91 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:37   #2542
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja juz mam plan jakie sobie wlosy walne na jesien Jak ktoras z Was ma nowe wrzesniowe Cosmopolitan to jest artykuł o kolorze wlosow cos pomiedzy blondem a brazem i jest on okreslony jako kolor WHISKY ja bym to okreslila jako sredni blond

http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...s/pic1/284.jpg
http://stylio.pl/members/forum_posts/1/1617_xl.jpg


cos w tym stylu

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wydawało mi się, że też nic nie rosną, że cały czas mam taką samą długość, a tu na zdjęciu dopiero zauważyłam

dla porównania, rok temu było tak

no jest mega roznica ) widac ze wloski maja sie coraz lepiej i sporo o nie dbasz... W sumie moje ostatnio tez szybko zaczely rosnac
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 17:56   #2543
Fibibi
Rozeznanie
 
Avatar Fibibi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wyspy Bergamuty ;-)
Wiadomości: 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

cześć Dziewczyny)

czy możecie mi poradzić, jaka farba drogeryjna jest zblizona do koloru włosów doroty?

wiecej zdjęć tutaj: http://www.pudelek.pl/artykul/42440/...oliku_zdjecia/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9743665729ddc857d542ca9bf39788b92ad5406f.jpg (56,0 KB, 24 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka z UK
Człowiek to rzeczownik, a rzeczownikiem rządzą przypadki.
~Krystyna Siesicka
Fibibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:00   #2544
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wiem ze nie oklamalabys, dziekuje naprawde bardzo mi miło

a łykasz cos na wlosy teraz?

a siebie nie widzisz w takim ciemnym blondzie?



Ja jak pozuje robie z buzi tak dziubek, z ust. Kazdy mi to mowi. A to nieświadomie. Dlatego wole niepozowane. Pozowac nie umiem za nic.

Stary zawsze sie miesza
ja mam takie usta jakby wydęte i zawsze wygląda jakby miała kaczego dzioba

miesza, komentuje, ciągle pisze nie chce nowego wtajemniczać bo będzie zły

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

jutro jadę z tatkiem oglądać dla mnie autka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 18:35   #2545
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Fajny ten odcień, podoba mi się
http://stylio.pl/members/forum_posts/1/1617_xl.jpg

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-08-18 o 18:37
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:04   #2546
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko nic nie łykam, piję soczki ze świeżych warzyw i owoców, myślę, że sporo dają na zdrowie i włosy i już przestałam Tatę ochrzaniać, udaje, że nie czuję, ale wiem, że czasami mi dorzuca jakiejś pokrzywy czy innego krzaka ale kochany tak się z tym kamufluje, że nie mam serca go opierniczać, nawet jak nie smakuje

a w blondzie ciemnym czuję się świetnie, tylko chodzi mi o odcień marzę o tym perłowym 8,2 i do niego będę dążyć

sorry za tą drugą fotkę w naszej pralni-suszarni-prasowalni-schowku ale tam jest dobre lustro i widać mniej więcej dokąd mi sięgają jak stoję bokiem, chociaż głowę i tak mam troszkę pochyloną
Widać u Ciebie perłę z 8.13 . U mnie taki szatyno blond się zrobił, w sumie wygląda tak jak na opakowaniu 7.

Ps> Masz suuuuper tatę Córeczka tatusia cio

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Fajny ten odcień, podoba mi się
http://stylio.pl/members/forum_posts/1/1617_xl.jpg

O tak Popieram! Czy to poziom 8 natura? Tak mi wygląda
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 21:08   #2547
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
A mi sie podoba taki odcień perłowy blond i chyba tez sobie taki zrobie :P

Zauważyłyście że coraz mniej Nas, jasnych blondynek na forum...

Ktos może używal farb z Lechera??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2558396890.jpg (26,2 KB, 10 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-19 o 10:10 Powód: post pod postem
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 21:57   #2548
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Agatko nic nie łykam, piję soczki ze świeżych warzyw i owoców, myślę, że sporo dają na zdrowie i włosy i już przestałam Tatę ochrzaniać, udaje, że nie czuję, ale wiem, że czasami mi dorzuca jakiejś pokrzywy czy innego krzaka ale kochany tak się z tym kamufluje, że nie mam serca go opierniczać, nawet jak nie smakuje

a w blondzie ciemnym czuję się świetnie, tylko chodzi mi o odcień marzę o tym perłowym 8,2 i do niego będę dążyć

sorry za tą drugą fotkę w naszej pralni-suszarni-prasowalni-schowku ale tam jest dobre lustro i widać mniej więcej dokąd mi sięgają jak stoję bokiem, chociaż głowę i tak mam troszkę pochyloną
o jak urosly mega prawie jak moje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To spacerek, nie plaża ale dzieki
Fajnie ze wlosy sa wg Ciebie ok



Dzieki wiedzialas, wiem
U Ciebie zmiany kondycji wlosow nie widac, stan jest chyba super nadal.


O jaaa jakie dlugie
zazdroszcze
Moje rosną jakby chciały a nie mogly

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------



Tak! A co myslalas

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

CASCADA
ale jak bedzie, juz nie bedziesz w ogole malowac?
jakie masz plany?
nie wiem czemu jak zobaczylam łódki-statki to pomyslalam ze na plazy gdzies byliscie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wydawało mi się, że też nic nie rosną, że cały czas mam taką samą długość, a tu na zdjęciu dopiero zauważyłam

dla porównania, rok temu było tak
bardzo duzo urosly

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja juz mam plan jakie sobie wlosy walne na jesien Jak ktoras z Was ma nowe wrzesniowe Cosmopolitan to jest artykuł o kolorze wlosow cos pomiedzy blondem a brazem i jest on okreslony jako kolor WHISKY ja bym to okreslila jako sredni blond

http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles...s/pic1/284.jpg
http://stylio.pl/members/forum_posts/1/1617_xl.jpg


cos w tym stylu

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------




no jest mega roznica ) widac ze wloski maja sie coraz lepiej i sporo o nie dbasz... W sumie moje ostatnio tez szybko zaczely rosnac
czytalam to i nie wiem czemu whisky wg nich dla mnie po prostu sredni blond bezowy i popielaty ale coz, czego to nie wymysla
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 22:11   #2549
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny mialas do czynienia z farbami Lechera??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 22:28   #2550
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Bunny mialas do czynienia z farbami Lechera??
tak, nie sa zle... taka srednia polka salonowa, a o co chcesz zapytac?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.