Bujna przeszłość... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-31, 02:38   #1
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221

Bujna przeszłość...


Pewnie zaraz zostanę zjechana, że biorę się za seks, podczas kiedy powinnam wziąć się najpierw za edukację seksualną itd., ale dręczy mnie jedna kwestia... a kto pyta ponoć nie błądzi.

Otóż....

kilka miesięcy temu byłam z facetem, który - jak niestety dowiedziałam się później (pięknie kłamał ) - miał przede mną dość bujne życie seksualne (a oczywiście "życzliwi" zaczęli "donosić" dopiero w momencie, kiedy z nim zerwałam, bo wcześniej wszyscy wierzyli, że "ja go zmienię" i nie chcieli go oczerniać w moich oczach ). Miałam co prawda wtedy podejrzenia co do tego, że wcześniej spał z moją koleżanką, która hmmm... nie kryje tego, że lubi seks i nie jest dla niej problemem przespanie się z kilkoma nieznajomymi facetami jednego wieczora w aucie pod dyskoteką (przy czym mam prawo przypuszczać, że raczej nie stosuje z tej okazji prezerwatyw, bo bierze tabletki). Oczywiście spytałam X czy do czegoś między nimi doszło, zaprzeczył, zarzekał się itd. OK, uwierzyłam. W końcu nie miałam na to żadnych dowodów. Oczywiście teraz JESTEM PEWNA, że z nią spał.

My zabezpieczaliśmy się prezerwatywą, więc NIBY powinnam czuć się bezpieczna. Natomiast przy ostatniej wizycie u ginekologa okazało się, że mam ogromną nadżerkę (na niemalże całą szyjkę). I tu pojawia się moja wątpliwość, czy zrobiłam sobie krzywdę tamponami, winne są zawirowania hormonalne, czy jest ona wynikiem mechanicznego uszkodzenia przy stosunku, czy może ma podłoże wirusowe/bakteryjne (prezerwatywy nie dają 100% zabezpieczenia przed wirusami, prawda?). Czekam na wyniki cytologii póki co i... zastanawiam się, czy mimo iż obecnie z tym facetem jestem na ścieżce wojennej, to czy nie powinnam mu zasugerować, że powinien się przebadać? Niby nie moja sprawa, ale...

Dręczy mnie to wszystko... Była to głupia miłość...

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-12-31 o 02:40
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 02:52   #2
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Bujna przeszłość...

Ale nadżerka może się brać z antykoncepcji hormonalnej, częstych stosunków, wreszcie może być naturalnym, wcale nie chorobowym objawem - oczywiście jeżeli mówimy tu o nadżerce rzekomej, tej najpopularniejszej.

Czy oprócz tego miałaś jakieś objawy infekcji - upławy, swędzenie, zaczerwienienie? Jeżeli tak, to możliwe, że się czymś zaraziłaś od niego, ale to też nie jest pewne...

Poczekaj na wyniki cytologii - jeżeli Ci na nich wyjdzie jakaś weneryczna paskuda, to facetowi daj znać. Jeżeli nie - zlej go ciepłym moczem, urwij kontakt i zapomnij o buraku
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 22:39   #3
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Bujna przeszłość...

Poczytaj sobie co to jest nadzerka i skąd sie bierze. Nie rozumiem czemu sama sobie nie potrafisz znalesc odpowiedzi. W internecie jest mase artykułów na temat nadzerki.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 11:56   #4
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Bujna przeszłość...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie co to jest nadzerka i skąd sie bierze. Nie rozumiem czemu sama sobie nie potrafisz znalesc odpowiedzi. W internecie jest mase artykułów na temat nadzerki.
Google w przeciwieństwie do forum nie posiada funkcji: "Wspieramy Cię".
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 12:37   #5
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Bujna przeszłość...

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Google w przeciwieństwie do forum nie posiada funkcji: "Wspieramy Cię".
No tak
Dziewczyna w 20 minut mogla by odnaleźć odpowiedz, ale lepiej się obnażyć ze swojego zwiazku i przeszłości partnera
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 13:02   #6
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Bujna przeszłość...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
No tak
Dziewczyna w 20 minut mogla by odnaleźć odpowiedz, ale lepiej się obnażyć ze swojego zwiazku i przeszłości partnera
Dalej nie rozumiem, co Cię w tym tak razi.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 13:24   #7
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Bujna przeszłość...

Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 13:27   #8
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Bujna przeszłość...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
To, że nawet nie wie co to jest nadzerka. Nie sprawdzi sobie i nie poczyta co to właściwie jest a juz snuje w glowie podejrzenia ze facet ja czymś zaraził Forum u młodzieży ostatnio robi za encyklopedie
Kto pyta nie błądzi.

Google by jej powiedziały, że to rak
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:06   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Dot.: Bujna przeszłość...

Wiesz co mój tż też miał o 100% bujniejsze życie seksualne niż ja i powiedziałam mu "przebadaj się"
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:26   #10
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Bujna przeszłość...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość

A Ty z czym masz problem bo nie rozumiem? forum jest od tego żeby się wypowiadać i pytać o rade

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

autorko nadżerka jest typowym i częstym zjawiskiem. Ja sama miałam ją wymrażaną, w chwili obecnej mam znowu lecz jest na tyle nie duża ,ze nie trzeba narazie nic z tym robić. Przyczyn też może być wiele. Poczekaj na wyniki cytologii.
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:04   #11
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: Bujna przeszłość...

Fakt, google pierwsze co mówi, że skończysz z rakiem :P spokojnie Autorko, ja miałam nadżerkę tę najpopularniejszą i miałam ją "wykwaszaną"(nałożyli mi mieszankę kwasów i pomogło), moja nie była duża, więc wypalanki/wymrażanie nie było konieczne. Poza tym cytologię możesz mieć wzorcową przy nadżerce(so do I) ;] to tak w ramach "nie martw się za bardzo".
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.