Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-26, 14:26   #4021
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mój tez nie jest klarowny
Ja kozieradkę trzymam w lodówce. Zrobiłam mało płynu - jakieś 40ml. Mieszam przed samym użyciem. Nie mam pojęcia jak długo może stać nawet nie pamiętam kiedy swoją robiłam.
Ale jeśli Ty wymieszałaś z capitavitem to wydaje mi się, że mieszanka jest zakonserwowana w jakims stopniu i nie powinna być mocno krótkotrwała..... Jak zacznie walić starą kurą zamiast rosołem to wylej
Justys - jak egzaminy?


Melya - popieram Margo dla mnie pudry hauschki są najlepsze
Jedwabnego uzywam jako primera i wykończeniowego tonującego uzywam do matowienia w ciągu dnia.
Czy primer faktycznie jest niezbędny? Nie mam doświadczenia z minerałami, ale na Annabelle raczej się skuszę.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 14:34   #4022
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Czy primer faktycznie jest niezbędny? Nie mam doświadczenia z minerałami, ale na Annabelle raczej się skuszę.
no raczej....
podkład łatwiej się rozprowadza, nie robi plam, makijaz jest równomierny. Do twarzy bez primera podkład lubi przywierać różnie w różnych partiach twarzy - tam gdzie jest bardziej tłusta więcej, tam gdzie sucha mniej...
Zresztą możesz sobie potestować
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 14:45   #4023
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Czy primer faktycznie jest niezbędny? Nie mam doświadczenia z minerałami, ale na Annabelle raczej się skuszę.
Podobnie jak Anula uważam, że lepiej użyć primera. Szczególnie jeśli chodzi o minerałki. Łatwiej się je nakłada, a i przedłużysz ich trwałość. Z podkładami płynnymi już niekoniecznie - możesz nałożyć na mokro, czyli niewchłonięty krem. Efekt będzie bardziej delikatny i naturalny. W przypadku minerałków porobiłyby się plamy.


A zapomniałam dodać moje hity i kity 2012

Zacznę może od hitów

Twarz
Domowej roboty migdałowy krem do mycia twarzy
Krem z melisą dr.Hauschka
Krem regenerująco-naprawczy z olejem z pestek truskawki Gaia Creams
Tonik azeloglicyna z wit.B3 NoaLab
Maseczka rewitalizująca nakładana po Maseczce oczyszczającej dr.Hauschka
Maseczka algowa acai granat NoaLab

Ciało
szczotkowanie ciała
Mommy-to-be Balsam do ciała Phenome
Stymulujący peeling do ciała Home Spa Pat&Rub
Olejek do ciała z migdałem i dziurawcem dr.Hauschka
Oleje monoi NoaLab (wszystkie)
Samoopalacz z brązerem Pat&Rub
Mydełka Lawendowa Farma
Babeczki do kąpieli LiliNaturalna

Włosy
Maska regenerująca Pat&Rub
Hennowanie
Domowej roboty płukanka do włosów z nagietkiem i rumiankiem
Olej ze słodkich migdałów
Szampon Lawenda & Rozmaryn John Masters Organics
Odżywka Lawenda & Awokado John Masters Organics
Kuracja torebek włosowych John Masters Organics
Oleje monoi NoaLab

Makijaż
Tusz do rzes pogrubiający dr.Hauschka
Podkład LilyLolo
Róże LilyLolo
Perełki Alverde
Brązer dr.Hauschka

No i niestetyKity
niestety Natura Siberica zarówno do włosów, jak i twarzy
Filtr Aubrey Organics Natural Sun SPF30 z zieloną herbatą - dla mnie koszmar
Jedwabisty olejek do ciała, twarzy i włosów Sanoflore
Żele pod prysznic Born to bio
Masło do ciała regenerujące Pat&Rub - za zapach

i to wszystko
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 14:46   #4024
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mydlana pani - miałam próbkę kremu z krzemem, jest dobry na drobne wypryski, a teraz trochę ich mam, więc wzięłam całe opakowanie.
Anula - zrobiłabym większe zakupy, ale druga ręka by ich nie uniosla
Czyli krem stosujesz punktowo czy na całą twarz?
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 15:15   #4025
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
to najlepszy płynny nawilżacz jaki miałam, z powodzeniem zastępuje krem, tylko, że oprócz lepkości ona jest kapryśna! - w połączeniu z innymi kosmetykami (nawet kremem pod oczy tej samej firmy) potrafi wywołać niezły rumień na twarzy
daj znać czy Ci się coś takiego przytrafi
Jak na razie zauważam tylko łagodzące działanie, ale to dopiero trzeci dzień. Dam znać jakby co

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Korah

Jeśli chodzi o płyny micelarne to królują te nienaturalne. Uwielbiam micel P&R, ale używam go niemal tylko rano, gdy brak mi czasu. Jakoś do zmycia całego makijażu mi go szkoda. Uważam, go bardziej za kosmetyk pielęgnacyjny.
Mam jeszcze micel z AA eco, ale tak średnio mi podchodzi. Zostawia warstewkę.
Zerknęłam na Twoją recenzję tego płynu. Z pewnością kiedyś go wypróbuję. A ja myślałam, że on tylko dla dzieci się nadaję

Brzdąc mi wstał w nocy i teraz nie mogę zasnąć to się troszkę rozpisałam . Za parę godzin znowu wstanie....ehh
Ja zużyłam 2 opakowania AA Eco, byłam zadowolona, rzeczywiście lepił się ( w moim odczuciu i tak mniej niż Phenome), ale dobrze działał na moją cerę. Do lepienia przywykłam, nie przeszkadza mi, przymykam oko, bo można na noc zużyć, naturalne kosmetyki niestety takie czasem są, chyba, że ta lepkość zaczyna zapychać, wtedy chodzę wściekła

Też to przechodziłam, chociaż nie mogę narzekać, syn był raczej spokojny, jako niemowlak. Przez pierwsze 18 miesięcy życia budził się z płaczem każdej nocy równo o 23:40- 23:50, żeby go ponownie utulić, chyba, że zdążyłam dobiec wcześniej do łóżeczka, wtedy spał jak zabity cały czas. Magia, co nie?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dla mnie problemem w kremach dla dojrzałych cer jest zawsze niekorzystny stosunek odżywienia do ciężkości... w sensie, że im bardziej krem jest odżywczy tym bardziej obciąża skórę co w efekcie daje hmmm... jakby to powiedzieć... rozpulchnioną, mało jędrną i zwartą strukturę... no ale tego typu efekty specjalne jeszcze Was nie dotyczą
Mam dokładnie te same odczucia I nie tylko kremy dla dojrzałych cer są takie, lecz prawie każde bardziej odżywcze, zwłaszcza przeciwzmarszczkowe z przeznaczeniem "na noc"
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:10   #4026
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no raczej....
podkład łatwiej się rozprowadza, nie robi plam, makijaz jest równomierny. Do twarzy bez primera podkład lubi przywierać różnie w różnych partiach twarzy - tam gdzie jest bardziej tłusta więcej, tam gdzie sucha mniej...
Zresztą możesz sobie potestować
Właśnie sobie testuje bez primera

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Podobnie jak Anula uważam, że lepiej użyć primera. Szczególnie jeśli chodzi o minerałki. Łatwiej się je nakłada, a i przedłużysz ich trwałość. Z podkładami płynnymi już niekoniecznie - możesz nałożyć na mokro, czyli niewchłonięty krem. Efekt będzie bardziej delikatny i naturalny. W przypadku minerałków porobiłyby się plamy.

Mam dokładnie te same odczucia I nie tylko kremy dla dojrzałych cer są takie, lecz prawie każde bardziej odżywcze, zwłaszcza przeciwzmarszczkowe z przeznaczeniem "na noc"
Dzięki za odpowiedzi. Coś mi się kiedyś obiło o uszy, gdy podczytywałam mineralny. Pamiętałam tylko o łatwiejszym nakładaniu. Jeżeli efekt ma być jeszcze lepszy to .


Jeszcze jedno pytanie. Nie chcę wracać do mineralnego dlatego pozwole je sobie zadać tutaj. Jeżeli nie mam primera to mogę użyć mąki ziemniaczanej lub zwykłego pudru wykańczającego, tak? Pudru nie mam naturalnego, ale to chyba jakoś nie będzie kolidować? Chodzi mi o okres powiedzmy miesiąca. Potem się zaopatrze w co trzeba
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:33   #4027
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

ja nie uzywam primera ani kremu nawet a podklady trzymaja sie od ranka do wieczora
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 17:41   #4028
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno pytanie. Nie chcę wracać do mineralnego dlatego pozwole je sobie zadać tutaj. Jeżeli nie mam primera to mogę użyć mąki ziemniaczanej lub zwykłego pudru wykańczającego, tak? Pudru nie mam naturalnego, ale to chyba jakoś nie będzie kolidować? Chodzi mi o okres powiedzmy miesiąca. Potem się zaopatrze w co trzeba
Możesz ale następnym razem zadaj takie pytanie na plotkowym, bo niedługo zrobi nam się tu wątek mineralny, a nie chcemy się narazić Lorri
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 18:03   #4029
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie uzywam primera ani kremu nawet a podklady trzymaja sie od ranka do wieczora
Farciara
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 18:50   #4030
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ratujcie! Ostatkiem sił trzymam się, żeby nie zrobić zamówienia na NoaLab. Już wybrałam produkty i powstrzymuję się, żeby ich nie zamówić
Powstrzymajcie mnie
Powstrzymujemy!!! Albo nie!!! Zrób sobie dobrze i zamów Apropo's Noa Lab, wiem, że ktoś tu chwalił tonik z azeloglicyną...chciałam zapytać czy działa, bo na dni kiedy moja cera się buntuje (tak jak teraz) potrzebuję czegoś mocniejszego...

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Wcale mi nie pomogłyście tymi wpisami Kliknęłam zamówienie, ale tłumaczę się urodzinami
Ciekawa jestem jakie będą nasze opinie o toniku z azeloglicyną.
Dołączam do zapytania.


Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
O matko wczoraj wróciłam do domu bardzo pózno i w nocy myłam głowę,kiepsko mi wyszły te zdjęcia ale nie miałam siły robić więcej fotek o i ślimaka na głowie trzymałam tylko 15 min. bo już chciałam wskoczyć w pizamkę więc fryzura finalna nie powala,jak kiedyś będę miała wiecej czasu to jeszcze cyknę(uwaga na zdjęciach straszę,resztki makijażu z rana i podkrązone ze zmęczenia oczy)

No i moje skromne nabytki:
Nie straszysz, nic z tych rzeczy. Pięknie wyglądasz. I za nabytki należą się

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zrobiłam zakupy w firmowym sklepie Logony
1) glinka,
2) krem do rąk
3) krem z krzemem
4) krem witaminowy z olejkiem awokado - to mi się podoba, bo awokado jest na drugim miejscu!
I tu też należą się brawa!


A ja oznajmiam, że już więcej nic nie kupię. Do końca L U T E G O ZERO ZAKUPÓW. (no może poza tonikiem z NOA LAB) Będąc w piątek w Waw (za często tam jestem, zdecydowanie za często) musiałam przecież coś kupić. Bo jakbym tak z pustymi rękami wróciła? No i stało się to co się stało. Bo promocja była. Tak sobie tłumaczę. Uzależniłam się, czy jaki czort?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0399.jpg (221,1 KB, 45 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 19:19   #4031
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Jadzia zakupy super
a co do tego nic więcej nie kupię to musze Cię zmartwić - to najczęściej składana i najczęściej łamana obietnica na tym wątku
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 19:37   #4032
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Możesz ale następnym razem zadaj takie pytanie na plotkowym, bo niedługo zrobi nam się tu wątek mineralny, a nie chcemy się narazić Lorri
Dzięki za odpowiedź .
Nie wydaję mi się, abym w jakiś sposób łamała regulamin forum, ale zawsze mogę się mylić.

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Powstrzymujemy!!! Albo nie!!! Zrób sobie dobrze i zamów Apropo's Noa Lab, wiem, że ktoś tu chwalił tonik z azeloglicyną...chciałam zapytać czy działa, bo na dni kiedy moja cera się buntuje (tak jak teraz) potrzebuję czegoś mocniejszego...


A ja oznajmiam, że już więcej nic nie kupię. Do końca L U T E G O ZERO ZAKUPÓW. (no może poza tonikiem z NOA LAB) Będąc w piątek w Waw (za często tam jestem, zdecydowanie za często) musiałam przecież coś kupić. Bo jakbym tak z pustymi rękami wróciła? No i stało się to co się stało. Bo promocja była. Tak sobie tłumaczę. Uzależniłam się, czy jaki czort?
Hehe. Ja też do lutego detox.
Margo w Zielonym Koszyczku zrobiła recenzję tego toniku. Chyba nawet dzisiaj.
Widzę maseczka do włosów. Lubię jej zapach. Szkoda, że nie utrzymuje się na włosach. Ten krem pod oczy już któryś raz tu widzę. Miałaś go już wcześniej?


Phenome wypowiedziało się na Facebook'u w kwestii dostępności maski oczyszczającej. Ma być za o.k. miesiąc. Przed walentynkami mają też zamiar wprowadzić zmiany w ich sklepie internetowym. Chyba chodzi o te promocje.
Oczywiście na mojego maila nie odpisali...

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-01-26 o 19:44 Powód: wiadomość od Phenome
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 19:50   #4033
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
nie zdążyłam
Tonik azeloglicyna wit. B
Tonik z AHA 10%
Serum-olejek rokitnik i wiesiołek witamina C
muszę ułożyć plan co w jakiej kolejności używać i na razie stop z zakupami-
Nie widziałam tego zdjęcia. Cudnie wyglądają przesyłki od nich

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
zgłupiłam na chwilę taka niepodobna do siebie jesteś na tym zdjeciu
ale doczytałam dalej i zrozumiałam
Oj anula, dobry humor wczoraj miałaś

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To najlepsiejszego
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ja mam ochotę na ich toniki (wszystkie 3 ) ale się zastanawiam czy te "kwasowe" składy są bezpieczne dla ciężarnych?
Chyba dawno nie czekałam z taką niecierpliwością na przesyłkę jak z NoaLab

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
To klik i kupuję to było do Kloci bo ona pisała, że ma produkty w koszyku Ja swoje zamówieni złożyłam w czwartek
Koniecznie musisz dać znać jak dostaniesz zamówienie.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kozieradka punkowo na wypryski w ciągu jednej nocy z podskórnej guli zrobiła mi delikatne płaskie przebarwienie - wszystko się wchłonęło jakoś!
A jak ją nakładasz ? Po prostu takim płynem smarujesz na gulę ?

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Powstrzymujemy!!! Albo nie!!! Zrób sobie dobrze i zamów Apropo's Noa Lab, wiem, że ktoś tu chwalił tonik z azeloglicyną...chciałam zapytać czy działa, bo na dni kiedy moja cera się buntuje (tak jak teraz) potrzebuję czegoś mocniejszego...
A ja oznajmiam, że już więcej nic nie kupię. Do końca L U T E G O ZERO ZAKUPÓW. (no może poza tonikiem z NOA LAB) Będąc w piątek w Waw (za często tam jestem, zdecydowanie za często) musiałam przecież coś kupić. Bo jakbym tak z pustymi rękami wróciła? No i stało się to co się stało. Bo promocja była. Tak sobie tłumaczę. Uzależniłam się, czy jaki czort?
Dokładnie, margo zachwalała ten tonik i to przez nią ten szał
Z tym postanowieniem to uważaj, lepiej przez ten czas nie wchodzić w ten wątek

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość

Phenome wypowiedziało się na Facebook'u w kwestii dostępności maski oczyszczającej. Ma być za o.k. miesiąc. Przed walentynkami mają też zamiar wprowadzić zmiany w ich sklepie internetowym. Chyba chodzi o te promocje.
Oczywiście na mojego maila nie odpisali...
To akurat ja się zapytałam o tę maskę
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 19:53   #4034
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź .
Nie wydaję mi się, abym w jakiś sposób łamała regulamin forum, ale zawsze mogę się mylić.


Jakiś czas temu w wątku zrobiło się bardzo minerałowo (zresztą co jakiś czas przewija się tu kolejny offtopik, który zamienia się w wielki offtop) i wtedy dostałyśmy informacje, że to jednak jest wątek o kosmetykach naturalnych a do dyskusji o minerałach jest całe podforum i mnóstwo wątków. Mam nadzieję, że nie jest dla Ciebie problemem zadanie pytania w innym wątku, w którym większość nas bywa, zwłaszcza że dzięki temu nie robi się bałagan i osoba, która szuka informacji zawartych w tytule łatwiej je znajdzie w gąszczu postów
Sama łapię się na tym, że offtopuję tutaj zamiast iść na plotkowy

I nigdzie nie zasugerowałam, że łamiesz regulamin forum, nie wiem dlaczego taka ostra reakcja od razu
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2013-01-26 o 19:55
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 20:10   #4035
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Farciara
hymm prawde mowiac nie wiem dlaczego bo ja mam cere miejscami z wypryskami, miejscami z zaczerwienieniami,...

znacie taka firme REN? szwedzka, eko?

wiecie co.. zamierzalam wystawic na All moj olejek P&R .. dobrze ze spojrzalam na date waznosci - 12.05.2012 !! a kupowalam na jesieni w Sephorze
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-01-26 o 20:15
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 20:18   #4036
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

znacie taka firme REN? szwedzka, eko?

wiecie co.. zamierzalam wystawic na All moj olejek P&R .. dobrze ze spojrzalam na date waznosci - 12.05.2012 !! a kupowalam na jesieni w Sephorze
Albo mi się wydaje, albo Sycylka coś od nich miała Ja niestety nie wiem jak ze składami, ale czytałam bardzo pochlebne opinie o ich serii z kwasem glikolowym. Szkoda tylko, że ceny takie nieprzystępne..

Ale w 2012 jesienią?!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 20:25   #4037
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Ja tylko na chwilkę wpadłam, żeby Wam powiedzieć, że znalazłam fajny patent na myjadło do ciała (żele i mydła na dłuższą metę mnie wysuszają w zimie). Mieszam sobie w proporcjach mniej więcej pół na pół oliwkę babydream (ostatnio tą dla mam) z szamponem babydream w jakimś pojemniku z pompką i taką mieszanką się myję. W wyglądzie bardzo podobne jest do balsamu do mycia dla mam babydream a działa świetnie. Skóra czysta i jednocześnie natłuszczona. O przesuszeniu zimą zapomniałam.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 21:01   #4038
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

gayenka

Dlaczego ostro? Różyczka była bez kolców. Wysyłam Ci wiad. na priv.


Powolutku kończę 10ml kremu AOX by Kinia Rusin. Cudownie koi moją skórę. Nie świecę się po nim. To już jest drugie 10ml i śmiem twierdzić, że nie zapycha (mnie). Skóra jest taka mięciutka i miła. Szkoda, że kosztuje 190zł. W niższej cenie już od roku go nie widziałam...

Niedługo rozpocznę słoiczek oil-control Phenome. Mam nadzieję, że to nie będzie niewypał...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 21:11   #4039
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jadzia zakupy super
a co do tego nic więcej nie kupię to musze Cię zmartwić - to najczęściej składana i najczęściej łamana obietnica na tym wątku
Obietnice są po to żeby je łamać Ale nie mogę już nic więcej kupić. Po prostu nie mogę. Przecież wszystko już mam Wiem...mam plan: nie bedę Was czytać przez miesiąc. Może wtedy się uda?


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Hehe. Ja też do lutego detox.
Margo w Zielonym Koszyczku zrobiła recenzję tego toniku. Chyba nawet dzisiaj.
Widzę maseczka do włosów. Lubię jej zapach. Szkoda, że nie utrzymuje się na włosach. Ten krem pod oczy już któryś raz tu widzę. Miałaś go już wcześniej?
Ooo.poczytam, chętnie poczytam o toniku. Maseczka użyta raz i już mi się spodobała. Zapach rzeczywiście się nie utrzymuje, ale włosy po użyciu fajne. Będę używać jej chyba "na wielkie wyjścia" bo 150 ml to co to dla mnie...przy codziennym myciu. A co do kremu to mam pierwszy raz. Wszystko co ostatnio kupuję, to mam pierwszy raz, bo na razie "poznaję" i się zachwycam. Krem kupiłam, bo koleżanka którą ostatnio naciągam na naturalne zakupy - właśnie od niego zaczęła swą przygodę i jest zadowolona. Tzn mówiła, że skóra rano jest nawilżona i tego w zasadzie od kremu pod oczy oczekuje. Zobaczymy jak będzie na dłuższą metę. A i w związku z tym UWAGA: ODDAM serum pod oczy Absolute Organic. Zużycie znikome. 30 ml. Bo się u mnie zmarnuje.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 21:24   #4040
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A jak ją nakładasz ? Po prostu takim płynem smarujesz na gulę ?
tym takim żelem, który się tworzy po zalaniu mielonej kozieradki. On po chwili zasycha ładnie.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 22:06   #4041
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

dziewczeta brawa za piekne zakupy
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

ja
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość


Zamówiłam ☠☠☠☠☠☠☠☠, w którym były te próbki. Opłacało mi się bardziej niż zamówienie ich na stronie producenta. Przypomnij mi się to napiszę co mam.

Brzdąc mi wstał w nocy i teraz nie mogę zasnąć to się troszkę rozpisałam . Za parę godzin znowu wstanie....ehh
napisalam PW dzieki dziewczyny za odzew

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ewa, Anula, jak długo może stać w łazience taka mieszanka kozieradka + capitavit/tonik? Nie mogę tego tak przecedzić, żeby płyn był klarowny
Ja trzymam taki mix 1,5 - 2 tyg max bo na tyle starcza mi porcja. Miksture trzymam w nieprzezroczystej butelce w chlodnym miejscu w lazience i nic sie z nia nie dzieje Moja mikstura tez jest metna nie mam cierpliwosci w zabawe w filtrowanie kozieradki. Ja stosuje plyn na noc wiec w zupelnosci mi to nie przeszkadza
Dzieki wymiance z Klolcia moje zakupy ruskich kosmetykow do wlosow beda musialy jeszcze poczekac a ja stalam sie szczesliwa posiadaczka neutralnego szamponu NS, ktorym jestem zachwycona po pierwszym uzyciu W tym tyg jesli chodzi o pielegnacje wlosow to bida byla bo nie mialam na nic czasu zero olejowania i zadnych rarytasow. Uzylam dzis neutralnego szamponu NS i odzywki NS do farbowanych i moje wloski pieknie wygladaly super nawilzone, bylszczace i pieknie odbite od nasady taki efekt push up

mhm0808 o ile pamiec mnie nie myli to Ty jestes posiadaczka deo w sztyfcie eco cosmetic prawada? Moglabys cos wiecej o nim napisac jak sie sprawuje?? Musze zakupic jakis deo a ostatnio w zadnym z rossmanow nie umiem dostac garniera rozanego
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 22:26   #4042
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

anula_ga , Korah , mlodziudka85, promolcia, Klolcia, jadzia_jadzia
Dziewczyny weszłam dzisiaj na wizaż i mnie zatkało bardzo dziękuję za te wszystkie pozytywne wypowiedzi normalnie jakaś dowartościowana spać pójdę,bardzo miło mi się zrobiło

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2013-01-26 o 22:28
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 22:59   #4043
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
zależy jaki kwas - BHA nie wolno w ciąży, jeśli chodzi o AHA to zdania są podzielone, odradzałabym ze względu na możliwość pojawienia się przebarwień przy niedosmarowaniu się filtrem
Na pewno PHA jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i nie-fotouczula.

czyli ogólnie lepiej nie ryzykować...


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny U nas ferie
z tego, co piszą na opakowaniu, to prawdziwe, choć mi samej początkowo trudno było w to uwierzyć...

dla mnie jest bardzo podobna, ale uczciwie mówię, że po mgiełce nic mi się szczególnie nie lepi

Gratuluję zakupów fryzur ślicznych twarzy i oczywiście ciąży gratuluję Promolci jeśli dobrze zrozumiałam

Sicilia droga, ten sklep firmowy logony to w sieci, tak??? Ja wiem, żeś Ty mniej dorosła niż ja ale przy okazji zwróć uwagę na serię anty age bo to jedyna akceptowalna dla mnie seria kremów prawdziwie naturalnych z tej półki


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sicilia jestem zdziwiona, że tylko z takimi zakupami wyszłas ze sklepu firmowego Tfardziel z Ciebie!

Ja musze coś koleżance kupić na urodziny...... chyba jakies masło do ciała jej fundnę....
Promolcia mi przysłała próbke żelu pod prysznic p&r hipo i faktycznie piękny zapach
cieszy mnie, że zapaszek się podoba...
jutro zrobię mamie lusha ...ciekawa jestem jak wyjdzie
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
A ja oznajmiam, że już więcej nic nie kupię. Do końca L U T E G O ZERO ZAKUPÓW. (no może poza tonikiem z NOA LAB) Będąc w piątek w Waw (za często tam jestem, zdecydowanie za często) musiałam przecież coś kupić. Bo jakbym tak z pustymi rękami wróciła? No i stało się to co się stało. Bo promocja była. Tak sobie tłumaczę. Uzależniłam się, czy jaki czort?

miałam i krem i maseczkę...są spoko ale nie my favourite
jaką próbeczkę przygarnełaś?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 00:44   #4044
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę wpadłam, żeby Wam powiedzieć, że znalazłam fajny patent na myjadło do ciała (żele i mydła na dłuższą metę mnie wysuszają w zimie). Mieszam sobie w proporcjach mniej więcej pół na pół oliwkę babydream (ostatnio tą dla mam) z szamponem babydream w jakimś pojemniku z pompką i taką mieszanką się myję. W wyglądzie bardzo podobne jest do balsamu do mycia dla mam babydream a działa świetnie. Skóra czysta i jednocześnie natłuszczona. O przesuszeniu zimą zapomniałam.
o, fajnie, dzięki za informację mi się przyda takie myjadło do ciała, bo teraz zimą mam podobne problemy z przesuszeniem ciała
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 07:01   #4045
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Powstrzymujemy!!! Albo nie!!! Zrób sobie dobrze i zamów Apropo's Noa Lab, wiem, że ktoś tu chwalił tonik z azeloglicyną...chciałam zapytać czy działa, bo na dni kiedy moja cera się buntuje (tak jak teraz) potrzebuję czegoś mocniejszego...
...
A ja oznajmiam, że już więcej nic nie kupię. Do końca L U T E G O ZERO ZAKUPÓW. (no może poza tonikiem z NOA LAB) Będąc w piątek w Waw (za często tam jestem, zdecydowanie za często) musiałam przecież coś kupić. Bo jakbym tak z pustymi rękami wróciła? No i stało się to co się stało. Bo promocja była. Tak sobie tłumaczę. Uzależniłam się, czy jaki czort?
Ja chwaliłam i u mnie działa pięknie. Alina z bloga alinarose także go zachwala. Zresztą to od niej się zaczęło A z tym nie-nie-kupowaniem też, co miesiąc sobie obiecuję

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
...
Phenome wypowiedziało się na Facebook'u w kwestii dostępności maski oczyszczającej. Ma być za o.k. miesiąc. Przed walentynkami mają też zamiar wprowadzić zmiany w ich sklepie internetowym. Chyba chodzi o te promocje.
Oczywiście na mojego maila nie odpisali...
No wreszcie. Mają beznadziejny sklep internetowy. Gdyby zastosowali politykę i promocje takie jak Pat&Rub, byłoby wspaniale

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
...
Dokładnie, margo zachwalała ten tonik i to przez nią ten szał
Z tym postanowieniem to uważaj, lepiej przez ten czas nie wchodzić w ten wątek
To tym bardziej boję się czy Wam spasuje tonik. U mnie działa cuda. Mogę wkleić zdjęcie - buzia czysta. Faktem jest, że pewno hormony ciążowe robią swoje. Jednak poprawa cery miała miejsce jeszcze przed ciążą

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę wpadłam, żeby Wam powiedzieć, że znalazłam fajny patent na myjadło do ciała (żele i mydła na dłuższą metę mnie wysuszają w zimie). Mieszam sobie w proporcjach mniej więcej pół na pół oliwkę babydream (ostatnio tą dla mam) z szamponem babydream w jakimś pojemniku z pompką i taką mieszanką się myję. W wyglądzie bardzo podobne jest do balsamu do mycia dla mam babydream a działa świetnie. Skóra czysta i jednocześnie natłuszczona. O przesuszeniu zimą zapomniałam.
Bardzo często dodaje oliwki do żelu, lub myję się samą oliwką. Już nawet kiedyś o tym pisałam
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 08:21   #4046
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

mhm0808 o ile pamiec mnie nie myli to Ty jestes posiadaczka deo w sztyfcie eco cosmetic prawada? Moglabys cos wiecej o nim napisac jak sie sprawuje?? Musze zakupic jakis deo a ostatnio w zadnym z rossmanow nie umiem dostac garniera rozanego
Mam go dobrze się sprawuje
Tzn. działa i efekt suchej pachy daje
Jest dość tępy w nakładaniu - ten sztyft sztywny niczym plastik, ale zostawia taką warstewkę na skórze i chroni, jednak nie zatyka porów na dłużej, bo się zmywa. Powiem szczerze, zwykłe sztyfty - o ile jeszcze pamiętam - były przyjemniejsze, wchłaniały się niczym krem...
Wolę ten sztyft jednak niż wodnistego garniera
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 09:40   #4047
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Dziewczyny przypomnijcie gdzie kupujecie kozieradkę w aptece?
Stwierdziłam, że muszę ja mieć
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 11:15   #4048
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę wpadłam, żeby Wam powiedzieć, że znalazłam fajny patent na myjadło do ciała (żele i mydła na dłuższą metę mnie wysuszają w zimie). Mieszam sobie w proporcjach mniej więcej pół na pół oliwkę babydream (ostatnio tą dla mam) z szamponem babydream w jakimś pojemniku z pompką i taką mieszanką się myję. W wyglądzie bardzo podobne jest do balsamu do mycia dla mam babydream a działa świetnie. Skóra czysta i jednocześnie natłuszczona. O przesuszeniu zimą zapomniałam.
zajuś ja już tak zeszłej zimy zaczęłam robić, dodaję też taką zemulgowaną żelem oliwkę do kąpieli woda miękka, niewysuszająca... ja akurat używam żelu hipp, a oliwki to różnie - babydream dla mam, hipp dla dzieciaków, albo co tam mi się nawinie: jojoba, migdał... zastanawiam się nawet, żeby właśnie tak kąpać w przyszłości mojego maluszka

a teraz pytanie za 100 punktów: chcę sobie ukręcić jakieś masło przeciwko rozstępom. myślałam o tym, żeby zmieszać masło shea, kakaowe, ewentualnie trochę kokosa, i do tego domieszać olej z dzikiej róży i np. jojoba czy migdał, w razie jak by to jeszcze za gęste było... no i właśnie pytanie - jak mniej więcej dobrać proporcje? czy może z czegoś zrezygnować? nie chcę, żeby to było takie "twarde" jak samo shea, ani takie lejące jak sam olej... coś pomiędzy. zapewne będę na początek kombinować z proporcjami na małych porcjach, ale może jakieś propozycje wyjściowe macie z doświadczenia?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 11:37   #4049
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mój tez nie jest klarowny
Ja kozieradkę trzymam w lodówce. Zrobiłam mało płynu - jakieś 40ml. Mieszam przed samym użyciem. Nie mam pojęcia jak długo może stać nawet nie pamiętam kiedy swoją robiłam.
Ale jeśli Ty wymieszałaś z capitavitem to wydaje mi się, że mieszanka jest zakonserwowana w jakims stopniu i nie powinna być mocno krótkotrwała..... Jak zacznie walić starą kurą zamiast rosołem to wylej
Justys - jak egzaminy?
Mam wrażenie, że moja buteleczka z zsk zacina się przez te farfocle.
W ogóle to mam duży problem z używaniem takiego spreju na skórę głowy, bo mam tyle włosów, że płyn nie dochodzi... na czubku głowy to ok bo odgarniam ręką mocno włosy i psikam ale z tyłu nie dam rady.
Egzaminy stresujące i męczące, ale póki co nie ma trójek Jeszcze 3 w tym ang B2 a ja taki młot z ang, że szok
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Kozieradka punkowo na wypryski w ciągu jednej nocy z podskórnej guli zrobiła mi delikatne płaskie przebarwienie - wszystko się wchłonęło jakoś!
super, że działa
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

Ja trzymam taki mix 1,5 - 2 tyg max bo na tyle starcza mi porcja. Miksture trzymam w nieprzezroczystej butelce w chlodnym miejscu w lazience i nic sie z nia nie dzieje Moja mikstura tez jest metna nie mam cierpliwosci w zabawe w filtrowanie kozieradki. Ja stosuje plyn na noc wiec w zupelnosci mi to nie przeszkadza
Ok, dzięki
A szamponu neutralnego też jestem bardzo ciekawa, nie zwracałam nawet na niego uwagi, myślałam, że to takie nic jak Babydream dla dzieci skoro neutralny.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 11:46   #4050
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Closzku, pisałam ale cuś mi komp zfariował :P
W każdym razie masełko samorobione to dobry pomysł. Ja często robię. Proporcje niestety na oko wiec nie pomogę. Bazą jest shea i kokos a masło kakakowe jako dodatek (ze względu na zapach). Ostatnio robiłam z olejem z róży, arganowym, ze słodkich migdałów (każdego około 15-20 kropli na 20 ml gotowego produktu)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2013-01-27 o 16:16
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.