Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-15, 12:41   #121
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Jaką szminkę planujesz?

U nas pewnie wejdzie na początku listopada, jak to nowe kolekcje zwykle.

Ja też nie mogę przywyknąć do jesieni a zimy to już w ogóle nie chcę sobie nawet wyobrażać. Już słyszałam Last Christmas w radiu także tego

Podaj linka do insta spectry

proszę : https://instagram.com/specktranet/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 12:50   #122
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Z jednej strony fajnie że już sa swatche w necie i można planować zakupy a z drugiej strony ja sie jeszcze porządnie w jesienną aurę nie wkręciłam a tu już święta...(u was w Lidlach też świąteczne slodycze juz stoja?:P)

ps. na instagramie spectra.net zdjęcie limitki Mac Dark Desires...ktoś zwrócił uwagę na nazwy kosmetyków "heavy petting" lol
Już w paru miejscach widziałam świąteczne rzeczy, chociaż szczerze mówiąc mi to nie przeszkadza

Ładna nazwa limitki.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jaką szminkę planujesz?

U nas pewnie wejdzie na początku listopada, jak to nowe kolekcje zwykle.

Ja też nie mogę przywyknąć do jesieni a zimy to już w ogóle nie chcę sobie nawet wyobrażać. Już słyszałam Last Christmas w radiu także tego

Podaj linka do insta spectry
Macha do mnie Evening Randezvous, bo coś ostatnio jakoś mi się marzy fioletowa matowa szminka. Mam praktycznie same czerwienie

Last Christmas przed 1 listopada? Szaleją
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 13:00   #123
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Obawiam się że i na żywo będzie płacz i zgrzytanie zębów - wyjątkowo słabe wyszły MAC-owi te zestawy. Czyli w tym momencie kuszą mnie jedynie "pigmentowe" cienie.
Ale ja się z tego cieszę, bo wiesz, mam w ciul cieni, wiec jesli faktycznie takie słabe, to portfel bedzie szczesliwszy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 13:24   #124
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dzięki
Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Macha do mnie Evening Randezvous, bo coś ostatnio jakoś mi się marzy fioletowa matowa szminka. Mam praktycznie same czerwienie
Last Christmas przed 1 listopada? Szaleją
Mnie się marzy fioletowa szminka, w której będę wreszcie dobrze wyglądać

Szaleją, mnie się do zimy nie spieszy Bardziej już do świątecznych LE
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja się z tego cieszę, bo wiesz, mam w ciul cieni, wiec jesli faktycznie takie słabe, to portfel bedzie szczesliwszy


Noszę Rebel od rana i nie jest tak problematyczna jak myślałam. Przyjemnie się nosi i kolor jest

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-10-15 o 13:25
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 13:31   #125
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Noszę Rebel od rana i nie jest tak problematyczna jak myślałam. Przyjemnie się nosi i kolor jest
U mnie rebelka nigdy nie była problematyczna Bardzo ją lubię.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 14:26   #126
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Oj tam, tak pięknie malujesz, że dla mnie jesteś w pełni profesjonalną MUA

Ja się waham od lata nad AFU i jak teraz będzie w takim pięknym opakowaniu, to biorę bez wahania
Pędzle koniecznie muszę obejrzeć, oby były dobrej jakości

Coś czuję, że też zaoszczędzę na paletach U mnie tylko pędzle zostają i AFU.

to przyjedź kiedyś
Ostatnio mam fazę, wszystkich bym malowała u mnie pędzle, AFU, moooże pigmenty jakieś jedne ale nie jestem przekonana do zestawów kolorystycznych, ewentualnie brązowe może... no i ten lip bag...
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Z jednej strony fajnie że już sa swatche w necie i można planować zakupy a z drugiej strony ja sie jeszcze porządnie w jesienną aurę nie wkręciłam a tu już święta...(u was w Lidlach też świąteczne slodycze juz stoja?:P)

ps. na instagramie spectra.net zdjęcie limitki Mac Dark Desires...ktoś zwrócił uwagę na nazwy kosmetyków "heavy petting" lol
haha tak zwróciłam na to uwagę nazwa taka, że aż wbrew rozsądkowi mam ochotę kupić tę szminę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 14:29   #127
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja się z tego cieszę, bo wiesz, mam w ciul cieni, wiec jesli faktycznie takie słabe, to portfel bedzie szczesliwszy
Zgadzam sie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 15:18   #128
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Zgadzam sie
oby tak zostało i na zywo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 15:27   #129
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, czy duo z kolekcji M∙A∙Cnificent Me Sculpt & Shape Powder odcień Accentuate/Sculpt to był limitowany produkt ?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 15:37   #130
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy duo z kolekcji M∙A∙Cnificent Me Sculpt & Shape Powder odcień Accentuate/Sculpt to był limitowany produkt ?
Tak.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 15:41   #131
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak.
Dziękuje. Nie jestem tak na bieżąco z MAC i za późno się "obudziłam"..
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 15:43   #132
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
oby tak zostało i na zywo
Amen
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 15:44   #133
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Amen
jest nadzieja, Karen zjechała również brazowa paletkę Nie az tak, jak granatową, ale ponoc ciezka sie cienie blendują
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 15:48   #134
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziękuje. Nie jestem tak na bieżąco z MAC i za późno się "obudziłam"..
Na pocieszenie dodam, że takie zestawy pojawiają się co jakiś czas w kolejnych limitowanych kolekcjach.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:09   #135
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy duo z kolekcji M∙A∙Cnificent Me Sculpt & Shape Powder odcień Accentuate/Sculpt to był limitowany produkt ?
no i online możesz je kupić osobno (jak są) jako pudry we wkładach

no i ten set online też jest
http://www.maccosmetics.pl/product/s...SKU_ID=SKU5653
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2015-10-15 o 20:10
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:41   #136
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no i online możesz je kupić osobno (jak są) jako pudry we wkładach

no i ten set online też jest
http://www.maccosmetics.pl/product/s...SKU_ID=SKU5653
Oo to jest ten sam? Dziękuje
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 00:14   #137
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ja się z tego cieszę, bo wiesz, mam w ciul cieni, wiec jesli faktycznie takie słabe, to portfel bedzie szczesliwszy
Co nie przeszkadza Ci tych bardziej intrygujących cieniowych nowości nabywać - zresztą ja również nie jestem bez grzechu, podobnie jak i wszystkie wątkowe macoholiczki. Ale jakież to malownicze hobby .
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 08:56   #138
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Co nie przeszkadza Ci tych bardziej intrygujących cieniowych nowości nabywać - zresztą ja również nie jestem bez grzechu, podobnie jak i wszystkie wątkowe macoholiczki. Ale jakież to malownicze hobby .
Nie wiem co znaczą te 'intrygujace', bo ostatnio kupuje tylko te naprawde dobre jakosciowo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:07   #139
mrowa0007
Raczkowanie
 
Avatar mrowa0007
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Czy ktoras z Was moglaby mi polecic jakas sprawdzona linie cieni do powiek z Maca, takich ktore sie dlugo utrzymuja i jednoczesnie sa rozswietlajace?
mrowa0007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 11:19   #140
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Chciałam tylko donieść, że w chwili słabości jednak skusiłam się na lakier z nowej kolekcji (Simply Swinging) i chyba naprawdę udoskonalili formułę, jak mnie poinformowała MACówka...
Paznokcie pomalowałam w poniedziałek, a dziś jest piątek i mam tylko lekko starte brzegi paznokci i 1 maleńki odprysk, a tak wszystko trzyma się pięknie, a paznokcie nadal ładnie lśnią i kolor prezentuje się super. Szok i niedowierzanie, zwłaszcza po tych wszystkich negatywnych opiniach na temat lakierów MAC. Nie wiem, czy po prostu trafił mi się taki szczęśliwy egzemplarz (nie miałam nigdy żadnego innego lakieru od MACa), czy naprawdę zmienili formułę, ale póki co jestem zachwycona, a lakier trzyma się lepiej niż moje ukochane Essie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:32   #141
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chciałam tylko donieść, że w chwili słabości jednak skusiłam się na lakier z nowej kolekcji (Simply Swinging) i chyba naprawdę udoskonalili formułę, jak mnie poinformowała MACówka...
Paznokcie pomalowałam w poniedziałek, a dziś jest piątek i mam tylko lekko starte brzegi paznokci i 1 maleńki odprysk, a tak wszystko trzyma się pięknie, a paznokcie nadal ładnie lśnią i kolor prezentuje się super. Szok i niedowierzanie, zwłaszcza po tych wszystkich negatywnych opiniach na temat lakierów MAC. Nie wiem, czy po prostu trafił mi się taki szczęśliwy egzemplarz (nie miałam nigdy żadnego innego lakieru od MACa), czy naprawdę zmienili formułę, ale póki co jestem zachwycona, a lakier trzyma się lepiej niż moje ukochane Essie
Też kupiłam ten lakier, ale jeszcze nie miałam okazji nawet przetestować .
Lakiery MAC od dawna były bardzo nierówne, jak chodzi o jakość. Miałam kilka z zamierzchłych czasów i niektóre odcienie były całkiem przyzwoite, niektóre z kolei tak kiepskie, że od razu szły na B2M.
Jakiś czas temu (ze 2 lata wstecz ) ponoć ulepszyli formułę, jednak pewnie nadal jest tak, że sporo zależy od konkretnego odcienia, jak zresztą chyba w każdej firmie.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mrowa0007 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was moglaby mi polecic jakas sprawdzona linie cieni do powiek z Maca, takich ktore sie dlugo utrzymuja i jednoczesnie sa rozswietlajace?
Wg mnie zasadniczo najsłabsze są te o wykończeniu Lustre i tych nie polecam, natomiast nie do końca wiem, o jaki rodzaj rozświetlenia chodzi - drobinkowe, perłowe, metaliczne .
Jak chodzi o takie bardziej perłowo-metaliczne odcienie, to wykończenie Frost, Veluxe Pearl Typowo metaliczne to Extra Dimension. Bardziej drobinkowe to prasowane pigmenty. Fajne są też zwykłe pigmenty, np. Vanilla. Sama nie wiem, co doradzić - może ktoś jeszcze się wypowie.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:33   #142
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też kupiłam ten lakier, ale jeszcze nie miałam okazji nawet przetestować .
Lakiery MAC od dawna były bardzo nierówne, jak chodzi o jakość. Miałam kilka z zamierzchłych czasów i niektóre odcienie były całkiem przyzwoite, niektóre z kolei tak kiepskie, że od razu szły na B2M.
Jakiś czas temu (ze 2 lata wstecz ) ponoć ulepszyli formułę, jednak pewnie nadal jest tak, że sporo zależy od konkretnego odcienia, jak zresztą chyba w każdej firmie.
No właśnie ja niestety nie mam porównania do innych, bo to mój pierwszy lakier z MAC, więc może rzeczywiście akurat ten odcień im się udał. Ale tyle się nasłuchałam, że lakiery MAC są beznadziejne, że aż jestem w szoku Daj znać, jak się będzie SS sprawdzał u Ciebie, jak już się do niego dobierzesz

A co do nierówności w jakości to jasne, że to dość typowe, że jedne odcienie są bardziej udane niż inne, ale tak szczerze mówiąc np. u Essie nie widzę aż takich rozbieżności. Owszem, są lepsze i gorsze kolory, ale jakichś kosmicznych różnic między nimi nie ma - gdy kupuję ten lakier, na 90% mogę spodziewać się wysokiej jakości. A u MACa chyba jest trochę inaczej - tak przynajmniej słyszałam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:52   #143
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie ja niestety nie mam porównania do innych, bo to mój pierwszy lakier z MAC, więc może rzeczywiście akurat ten odcień im się udał. Ale tyle się nasłuchałam, że lakiery MAC są beznadziejne, że aż jestem w szoku Daj znać, jak się będzie SS sprawdzał u Ciebie, jak już się do niego dobierzesz

A co do nierówności w jakości to jasne, że to dość typowe, że jedne odcienie są bardziej udane niż inne, ale tak szczerze mówiąc np. u Essie nie widzę aż takich rozbieżności. Owszem, są lepsze i gorsze kolory, ale jakichś kosmicznych różnic między nimi nie ma - gdy kupuję ten lakier, na 90% mogę spodziewać się wysokiej jakości. A u MACa chyba jest trochę inaczej - tak przynajmniej słyszałam
Essie też bardzo lubię i zgadzam się, że tutaj wielkich różnic w jakości, w zależności od koloru, faktycznie nie ma. W MAC'u takowe były, przy czym kiedyś raczej wyjątkiem była dobra jakość . Teraz ta relacja chyba się odwróciła, na szczęście .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 11:54   #144
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Guo Pei w Polsce nie będzie w ogole. Mialam w zwiazku z tym pomysł, żeby zamówić na ebayu, ale jak sobie przeliczyłam, ze w sumie za paletke wyjdzie ponad 500 zł, a za fluidline ponad 200 (cło, przesyłka...) , to odpuszczam. Az taka zdesperowana chyba jeszcze nie jestem.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2015-10-16 o 11:58
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 12:28   #145
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Do mnie wysłali właśnie Patentpolisha Ciekawa jestem, czy nie będę żałować, trochę w ciemno wzięłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 12:49   #146
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

co do wykończenia LUSTRE to polecam nakładać je na duraline inglota, dużo lepiej wyglądają niż nakładane na zwykłą bazę czy gołą powiekę
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 12:53   #147
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

to przyjedź kiedyś
Ostatnio mam fazę, wszystkich bym malowała u mnie pędzle, AFU, moooże pigmenty jakieś jedne ale nie jestem przekonana do zestawów kolorystycznych, ewentualnie brązowe może... no i ten lip bag...
Dzięki za zaproszenie
Na początku też chciałam jakiś zestaw pigmentów, ale brokatów nie potrzebuję, a reszta kolorów nie wydaje mi się szczególnie ciekawa czy przydatna

Który Lip Bag chcesz?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem co znaczą te 'intrygujace', bo ostatnio kupuje tylko te naprawde dobre jakosciowo
Pewnie chodziło, że kupujesz dość oryginalne kolory, które większości by nie pasowały. Moje oko np. musztardy czy marsali mogłoby nie udźwignąć, a u Ciebie jest wow
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Chciałam tylko donieść, że w chwili słabości jednak skusiłam się na lakier z nowej kolekcji (Simply Swinging) i chyba naprawdę udoskonalili formułę, jak mnie poinformowała MACówka...
Paznokcie pomalowałam w poniedziałek, a dziś jest piątek i mam tylko lekko starte brzegi paznokci i 1 maleńki odprysk, a tak wszystko trzyma się pięknie, a paznokcie nadal ładnie lśnią i kolor prezentuje się super. Szok i niedowierzanie, zwłaszcza po tych wszystkich negatywnych opiniach na temat lakierów MAC. Nie wiem, czy po prostu trafił mi się taki szczęśliwy egzemplarz (nie miałam nigdy żadnego innego lakieru od MACa), czy naprawdę zmienili formułę, ale póki co jestem zachwycona, a lakier trzyma się lepiej niż moje ukochane Essie
A już myślałam, że mogę odpuścić Simply Swinging Dawałaś bazę i top coat? Wrzucisz zdjęcie?

U mnie najlepiej sprawdzają się ostatnio Rimmele z kwiatkami na zakrętce - bez bazy i topu trzymają się tydzień. Bardzo lubię też OPI, Essie trochę mniej, może mam te słabsze kolory
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Guo Pei w Polsce nie będzie w ogole. Mialam w zwiazku z tym pomysł, żeby zamówić na ebayu, ale jak sobie przeliczyłam, ze w sumie za paletke wyjdzie ponad 500 zł, a za fluidline ponad 200 (cło, przesyłka...) , to odpuszczam. Az taka zdesperowana chyba jeszcze nie jestem.
Dobrze, że Guo Pei mnie nie kręci

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
co do wykończenia LUSTRE to polecam nakładać je na duraline inglota, dużo lepiej wyglądają niż nakładane na zwykłą bazę czy gołą powiekę
Dobrze wiedzieć
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 12:59   #148
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

A już myślałam, że mogę odpuścić Simply Swinging Dawałaś bazę i top coat? Wrzucisz zdjęcie?

U mnie najlepiej sprawdzają się ostatnio Rimmele z kwiatkami na zakrętce - bez bazy i topu trzymają się tydzień. Bardzo lubię też OPI, Essie trochę mniej, może mam te słabsze kolory
Dawałam zwykłą bazę Sally Hansen, a top coat odpuściłam i jest super. Zdjęcia w tej chwili nie dam rady za bardzo zrobić

A OPI nie znoszę - ten lakier nie trzyma u mnie nawet 1 dnia
To samo mam z Chanel - odpryskują momentalnie...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 13:22   #149
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Apropos lakierow u mnie nie trzyma sie nic oprocz combo OPI + top z Seche Vite

Codziennie maluje sie paletka z Macnificent, jesli ktoras jeszcze sie zastanawia to waaarto, piekne kolory na dzien, bardzo latwa w obsludze. Jedynie drobinki z brokatowego cienia osypuja mi sie na policzki po kilku godzinach, ale jestem pewna, ze to wina kiepskiej bazy Art Deco
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 13:54   #150
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Do mnie wysłali właśnie Patentpolisha Ciekawa jestem, czy nie będę żałować, trochę w ciemno wzięłam.
Ja chciałam sobie kupić "na sile" jakis Patentpolish i w zadnym mi nie za dobrze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.