Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-21, 15:41   #2401
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, polećcie piękny róż na wiosnę/lato Rzadko się udzielam, ale wiem, że u Was zawsze dostanę fajne propozycje Dopiero miałam fazę na fiolety i czerwienie na policzkach, a teraz chcę piękny odcień różu na ciepły czas. Marzy mi się chyba chłodny kolor, ale sama nie wiem Dajcie propozycje!
ciepły róż, chłodny róż, intensywny, delikatny ?

z ciepłych róży delikatnych lubię pinky coral z Sisley .
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:43   #2402
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Za każdym razem jak chce cos przeczytać albo cytować to mi sie wiesza i zła jestem... chyba dzisiaj odwyk od wizażu :P
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:44   #2403
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor? Mój ulubiony podkład jest z Lancome. Mimo że kusi mnie Armani Luminous Silk to jakoś wątpię czy jego cena będzie odpowiadać jakości. Jak ma być podobny do Lancome, to wolę przy nim pozostać
Ten:
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...ubtil/P1725035

Mam nawet dwa - 011 (ale on jest brzoskwiniowy) i 02 (właśnie chłodny róż). Niestety, zdjęcia ze strony nie do końca oddają właściwy odcień, więc radziłabym Ci się przejść do perfumerii i sprawdzić. Jest bardzo wydajny
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:44   #2404
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja mam Lancome i lubię, ale wiele dziewczyn krytykuje tę markę
Ja względnie lubię, tzn nie szaleje za marką ale nie uważam ze jest zła pomadki mają średnie wg mnie, ale np cienie są bardzo fajne. Teint miracle mi podpasował, ale z kolorem nie trafiłam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:44   #2405
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ciepły róż, chłodny róż, intensywny, delikatny ?

z ciepłych róży delikatnych lubię pinky coral z Sisley .
Dobra, przyznam się, że sama nie wiem czego chcę Szukam czegoś, co zachwyci. Choć nie powiem, kusi mnie taki chłodny różyk...który nie będzie mi się ocieplał

Teint Miracle to podkład mojego życia
__________________
RESET

Edytowane przez Cerveza_
Czas edycji: 2016-02-21 o 15:46
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:45   #2406
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Dzięki !

Michalinko nowy chce.
Oczywiście, rozumiem Tak tylko pomyślałam, że może chciałabyś wypróbować jakieś.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:46   #2407
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta

Edytowane przez 44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Czas edycji: 2016-02-21 o 15:57
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 15:48   #2408
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dobra, przyznam się, że sama nie wiem czego chcę Szukam czegoś, co zachwyci. Choć nie powiem, kusi mnie taki chłodny różyk...który nie będzie mi się ocieplał
Ja je stosuję właśnie na takiej zasadzie - pierwszy dla ocieplenia, a drugi jako chłodniejszy. Kolor mi się bardzo podoba, zanim kupiłam, miałam mini, więc to nie był przypadkowy zakup Ale nie namawiam jakoś strasznie, bo ekspertem nie jestem. Na pewno wiele dziewczyn ma większe rozeznanie. Chociaż zachęcam, żebyś sobie obejrzała stacjonarnie, może Tobie też przypadnie do gustu
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:50   #2409
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja je stosuję właśnie na takiej zasadzie - pierwszy dla ocieplenia, a drugi jako chłodniejszy. Kolor mi się bardzo podoba, zanim kupiłam, miałam mini, więc to nie był przypadkowy zakup Ale nie namawiam jakoś strasznie, bo ekspertem nie jestem. Na pewno wiele dziewczyn ma większe rozeznanie. Chociaż zachęcam, żebyś sobie obejrzała stacjonarnie, może Tobie też przypadnie do gustu
Dzięki za polecenie Sprawdzę na pewno, bo rzeczywiście mało się słyszy o różach z Lancome.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:51   #2410
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta odżywka do paznokci z boxa to czy ona jest dostępna online, bo nie mogę znaleźć?
Nie ma jej jest na stronie amerykańskiej S http://www.sephora.com/the-fix-nail-...?skuId=1684125
Ale składu nadal nie ma, dlatego napisałam do S, żeby napisali jak się jej powinno używać itp. bo ani na kartce do boxa nie piszą, ani jej nie ma u nas.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jaka pomadka?
A ta http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...phora/P2415016
Naprawdę cudo, najlepsza chyba jaką używałam do tej pory, warta 45 zł i więcej nawet.
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
myślę, że kolejnoiść nakładania nie ma najmniejszego znaczenia

często myję włosy odżywką myjącą, zawsze po tym włosy mam świeże
Jaka to ta odżywka
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Boże jak muli... ale jest plus - nie ma ma dużo nadrabiania Ciekawa jestem jak wygląda szmina z boxa, ale najpierw muszę zużyć ta z poprzedniego Odżywka z boxa fajna,bo szybko jest sucha ja juz ja zmylam , bo jednak się zmusilam i robiłam hybrydki. Bo tydzień będzie zawalony i nie miałabym czasu
Pochwal się hybrydami jak zrobisz
Ja skrócę paznokcie i też dziś pomaluję odzywką
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ktoś dostał maila po północy? Ja nigdy nie dostawałam maili od S w nocy Tego o boxie nie dostałam wcale (bo newsletter nie dochodzi ), ale moja mama dostała o 11:37 w dzień boxa (co ciekawe często dostaje kody rabatowe do sklepu online i zawsze info o boxie, miniaturach, a nawet nie jest w klubie S ), . Swoją drogą widać, że babka od tego postu zupełnie się nie orientuje, bo bazar S jak każdy inny otwarty tylko do zmierzchu (tym razem nieco dłużej, bo duża dostawa była )
Kocham te komentarze
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
handlara napisała w aukcji, ze primer z boxa ma 4ml


Lidia młoda dalej tylko je i śpi? Jak sie czujesz?
Czujna jak zawsze
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56099638]Treść usunięta[/QUOTE]
Ja jeszcze mojej próbki GG pomarańczowej nie wypróbowałam, póki co kwaszę się maską z Bielendy. Ale z tego co mówicie nie warta chyba
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:52   #2411
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

O! A ja Teint Miracle jeszcze nie próbowałam. Miałam kiedyś podkład Lancome, już nie pamiętam który. Pierwsze opakowanie mnie zachwyciło, ale drugie (to samo) zaczęło uczulać Może coś zmienili? I od tej pory zraziłam się do ich podkładów.
A moja ulubiona czerwień szminkowa jest właśnie od nich - piękny kolor, głęboki, nieostry. Mnie jako blondynce bardzo trudno było trafić na dobry, ładny odcień. Ten jest idealny
Ale ostatnio Teint Miracle mi nawet wyszedł w tym profilu kolorystycznym, to może bym i spróbowała, skoro tak zachwalacie
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 15:56   #2412
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:56   #2413
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O! A ja Teint Miracle jeszcze nie próbowałam. Miałam kiedyś podkład Lancome, już nie pamiętam który. Pierwsze opakowanie mnie zachwyciło, ale drugie (to samo) zaczęło uczulać Może coś zmienili? I od tej pory zraziłam się do ich podkładów.
A moja ulubiona czerwień szminkowa jest właśnie od nich - piękny kolor, głęboki, nieostry. Mnie jako blondynce bardzo trudno było trafić na dobry, ładny odcień. Ten jest idealny
Ale ostatnio Teint Miracle mi nawet wyszedł w tym profilu kolorystycznym, to może bym i spróbowała, skoro tak zachwalacie
Teint Miracle mnie ratuje swoim odcieniem 005, czyli bladym jak jasna cholera Mówisz o szmince nr 134 bodajże?
Polecam ten podkład dla cer bez większych problemów, normalnych. Na tłustej może spływać, a suchą wysuszyć, bo mimo że jest rozświetlający to jego nawilżenie jest złudne. Ma alkohol w składzie, który niestety czuć trochę przy aplikacji. No ale dla mnie to ideał. Na mojej normalnej w kierunku suchej skórze sprawdza się i nie wysusza. Utrzymuje się cały dzień.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 15:59   #2414
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nigdy się nie wylogowuje, nawet nie pamiętam swojego hasła



Brawo Ty

Może Organique albo od kilku dni używam i sobie chwalę Charmine Rose http://www.madric.pl/486,charmine-ro...k-gh0514-.html ( tylko trochę zapach taki se dla mnie )

Pojechałam kupić sobie buty, chciałam szpile z platformą 2,5cm w kolorze nude, wróciłam z jeansami i fioletową bluzą pumy
Tż pojechał po koszulę a wrócił z bluzą i spodniami pumy, stwierdził, że jak już jest na diecie, kupił teraz dresik to może weźmie się za sport Nie kupiliśmy kompletnie nic z tego po co jechaliśmy :brzydal:
Też tak mam i to dość często


Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dobra, przyznam się, że sama nie wiem czego chcę Szukam czegoś, co zachwyci. Choć nie powiem, kusi mnie taki chłodny różyk...który nie będzie mi się ocieplał

Teint Miracle to podkład mojego życia :)
A ja mam co do niego mieszane uczucia wiem, że on jest rozświetlający, ale dla mnie za szybko się świeci, trochę ciemnieje i podśmiarduje alkoholem póki co jestem na nie, ale muszę go jeszcze poużywać z innym kremem i pudrami różnymi i zobaczę czy będzie się lepiej sprawował
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:01   #2415
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Teint Miracle mnie ratuje swoim odcieniem 005, czyli bladym jak jasna cholera Mówisz o szmince nr 134 bodajże?
Polecam ten podkład dla cer bez większych problemów, normalnych. Na tłustej może spływać, a suchą wysuszyć, bo mimo że jest rozświetlający to jego nawilżenie jest złudne. Ma alkohol w składzie, który niestety czuć trochę przy aplikacji. No ale dla mnie to ideał. Na mojej normalnej w kierunku suchej skórze sprawdza się i nie wysusza. Utrzymuje się cały dzień.
132
Dzięki za informacje. Ja mam raczej suchą, więc na pewno wcześniej poproszę o próbkę, żeby zobaczyć, jak się sprawuje. Najważniejsze, żeby się nie świecił, bo te rozświetlające tak czasem mają (nawet przy mojej nietłustej przecież cerze)
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:05   #2416
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Też tak mam i to dość często




A ja mam co do niego mieszane uczucia wiem, że on jest rozświetlający, ale dla mnie za szybko się świeci, trochę ciemnieje i podśmiarduje alkoholem póki co jestem na nie, ale muszę go jeszcze poużywać z innym kremem i pudrami różnymi i zobaczę czy będzie się lepiej sprawował

Pięknie wygląda w połączeniu z meteorytami albo sypańcem z maca Pudry w kamieniu jakoś nadają mu ciężkości...(?) Słyszałam własnie, że niektórym ciemnieje, ale nie wiem z czego to wynika. Ja mam tak jasny kolor, że jak nawet komuś trochę ściemnieje to będzie idealny, haha Życie albinosa
No fakt, śmierdzi alkoholem, ale po dwóch latach idzie się przyzwyczaić. Dla mnie po prostu pięknie wygląda na buzi. Skóra jest pełna blasku, ale nie psich jaj...

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
132
Dzięki za informacje. Ja mam raczej suchą, więc na pewno wcześniej poproszę o próbkę, żeby zobaczyć, jak się sprawuje. Najważniejsze, żeby się nie świecił, bo te rozświetlające tak czasem mają (nawet przy mojej nietłustej przecież cerze)
On daje raczej taki naturalny blask. Nie jest to chamskie świecenie, ale trzeba go dobrze przypudrować. To fakt.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:06   #2417
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dobra, przyznam się, że sama nie wiem czego chcę Szukam czegoś, co zachwyci. Choć nie powiem, kusi mnie taki chłodny różyk...który nie będzie mi się ocieplał

Teint Miracle to podkład mojego życia
eee to nie pomogę, bo ja nie znoszę takich odcieni

jeśli chodzi o marki róży to ze swojej strony polecam Chanel, Sisley i MAC, mimo mojej fascynacji MAC pojawia się tu głównie ze względu na cenę, bo sisley i Chanel są jednak lepsze.

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
O! A ja Teint Miracle jeszcze nie próbowałam. Miałam kiedyś podkład Lancome, już nie pamiętam który. Pierwsze opakowanie mnie zachwyciło, ale drugie (to samo) zaczęło uczulać Może coś zmienili? I od tej pory zraziłam się do ich podkładów.
A moja ulubiona czerwień szminkowa jest właśnie od nich - piękny kolor, głęboki, nieostry. Mnie jako blondynce bardzo trudno było trafić na dobry, ładny odcień. Ten jest idealny
Ale ostatnio Teint Miracle mi nawet wyszedł w tym profilu kolorystycznym, to może bym i spróbowała, skoro tak zachwalacie
nie sugeruj się tym profilem kolorystycznym bo to wcale dobrze nie działa

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Też tak mam i to dość często




A ja mam co do niego mieszane uczucia wiem, że on jest rozświetlający, ale dla mnie za szybko się świeci, trochę ciemnieje i podśmiarduje alkoholem póki co jestem na nie, ale muszę go jeszcze poużywać z innym kremem i pudrami różnymi i zobaczę czy będzie się lepiej sprawował
podpisuje sie pod tym ciemnieniem
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:09   #2418
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56099993]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja wrzucałam 2 dni temu chyba Od razu jak dostałam maila
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:12   #2419
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Z Chanel mam kolor Malice i bardzo lubię. Z Sisley jeszcze nic, więc może się skuszę. Dla mnie najlepsze róże są z Burberry. Też nie przepadałam do tej pory za chłodnymi różami, no ale zachciało mi się.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-21, 16:13   #2420
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Ta pomarańczowa maska GG ma jako jeden z głównych składników pumeks. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby trzeć twarz pumeksem :/ i to jeszcze takim za 200zł. Ja nawet do stóp go nie używam bo jest zbyt agresywny, ponoć przyspiesza narastanie martwego naskórka
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:15   #2421
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:15   #2422
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Pięknie wygląda w połączeniu z meteorytami albo sypańcem z maca Pudry w kamieniu jakoś nadają mu ciężkości...(?) Słyszałam własnie, że niektórym ciemnieje, ale nie wiem z czego to wynika. Ja mam tak jasny kolor, że jak nawet komuś trochę ściemnieje to będzie idealny, haha Życie albinosa
No fakt, śmierdzi alkoholem, ale po dwóch latach idzie się przyzwyczaić. Dla mnie po prostu pięknie wygląda na buzi. Skóra jest pełna blasku, ale nie psich jaj...



On daje raczej taki naturalny blask. Nie jest to chamskie świecenie, ale trzeba go dobrze przypudrować. To fakt.

Ja mam kolor 010, nie wzięłam 005, bo aż tak blada nie jestem niemniej 010 ciemnieje i trochę się odcina ale na lato powinien być ok
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:23   #2423
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ta pomarańczowa maska GG ma jako jeden z głównych składników pumeks. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby trzeć twarz pumeksem :/ i to jeszcze takim za 200zł. Ja nawet do stóp go nie używam bo jest zbyt agresywny, ponoć przyspiesza narastanie martwego naskórka
Zużyłam cały słoiczek tej maski i rzeczywiście- ma w sobie jakieś drobinki, ale one są bardziej zmielone niż glinka w czarnej GlamGlow. Taki subtelny piaseczek jest w tej masce, więc nie obawiałabym się tego pumeksu. Co nie zmienia faktu, że nie wrócę do niej, bo niewiele robiła na mojej skórze
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:27   #2424
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się niedzielnie

Mam weekend porządkowania sobie w głowie to wszystko przez urlop. Mam plan działania na najbliższe 12 miesięcy (głównie rozwój zawodowo- naukowy i oszczędzanie). W przyszłym tygodniu spróbuję też uporządkować przestrzeń wokół mnie (chociaż i tak mam mało rzeczy), czyli upłynnić nieużywane ciuchy (chociaż w styczniu już mocno uporządkowałam szafę), posegregować kosmetiksy, książki i inne pierdółki czyli projekt denko będzie znów grany
Gdzie upłynniasz niepotrzebne ciuchy?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:28   #2425
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja mam kolor 010, nie wzięłam 005, bo aż tak blada nie jestem niemniej 010 ciemnieje i trochę się odcina ale na lato powinien być ok
No ja używam 010 jak jestem opalona 005 jest to idealny kolor na teraz. Może kup 005 i jak Ci ściemnieje to będzie idealny
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:28   #2426
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczyny skupcie się: potrzebuje czegoś na przebarwienia, chodzi mi o pozbycie się ich i walkę z nowymi. Od pewnego czasu każda niedoskonałość kończy się czerwona plamka, wiec mogę się cieszyć brzydkim wyglądem jeszcze przez długi czas po pryszczu. Macie coś na to?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:33   #2427
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skupcie się: potrzebuje czegoś na przebarwienia, chodzi mi o pozbycie się ich i walkę z nowymi. Od pewnego czasu każda niedoskonałość kończy się czerwona plamka, wiec mogę się cieszyć brzydkim wyglądem jeszcze przez długi czas po pryszczu. Macie coś na to?
Krem najlepiej jakby zawierał inhibitor syntezy melaniny np.:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ing-serum.html

No i wysokie filtry nawet zimą.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:35   #2428
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 16:50   #2429
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ta pomarańczowa maska GG ma jako jeden z głównych składników pumeks. Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby trzeć twarz pumeksem :/ i to jeszcze takim za 200zł. Ja nawet do stóp go nie używam bo jest zbyt agresywny, ponoć przyspiesza narastanie martwego naskórka
Coooo?! Ale jaja.
A tak się jarałam, że próbkę dorwałam

Masakeros.

A masz jakieś zdanie o "czarnej" piance do oczyszczania twarzy z GG?

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skupcie się: potrzebuje czegoś na przebarwienia, chodzi mi o pozbycie się ich i walkę z nowymi. Od pewnego czasu każda niedoskonałość kończy się czerwona plamka, wiec mogę się cieszyć brzydkim wyglądem jeszcze przez długi czas po pryszczu. Macie coś na to?
Retinol?

Mamy astray online, jej pytaj
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 17:08   #2430
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skupcie się: potrzebuje czegoś na przebarwienia, chodzi mi o pozbycie się ich i walkę z nowymi. Od pewnego czasu każda niedoskonałość kończy się czerwona plamka, wiec mogę się cieszyć brzydkim wyglądem jeszcze przez długi czas po pryszczu. Macie coś na to?
Estee Lauder ma serum na przebarwienia

http://www.esteelauder.pl/skincare/enlighten

w bezpłatnych miniproduktach do zamówień jest teraz próbka 1,5 ml, ale niedawno była też miniatura 7 ml.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.