Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 10:18   #2401
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
No to wspolczuje.

A wiecie moze czy mozna gdzies zadzwonic do UC i probowac znalezc swoja paczke? Ja juz jestem pewna, ze mi przechwycili i nie chce dlugo czekac. No i teraz jeszcze ten weekend majowy pewnie wszystko przedluzy. A najlepsze jest to, ze jest tam tylko jeden pojedynczy cien do powiek (ale Diora wiec napewno ocla).
Ja też się boję, że moje przechwycił UC, zawsze przychodziły szybko a teraz tydzień już czekam
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:40   #2402
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dzeiwczyny jesli chodzi o pudry sypkie to polecam opisywany przez Mad - Shu Uemure. Mialam okazje testowac dzieki Magdzie no i przyznam ze bardoz mi sie spodobal. Jesli sliski, miekki, taki "malo pudrowy" hehe dziwnie to brzmi ale chodzi mi o to ze w dotyku nie jest jak maka tylko jest jedwabisty. Mi sie udalo dzis go upolowac za 55 zl na ebayu

Pochwale sie ze od wczoraj jestem kierowca, mam juz upragnione prawko no i wlasnie robie sobie z tej okazji prezenty)))
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:43   #2403
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Dzeiwczyny jesli chodzi o pudry sypkie to polecam opisywany przez Mad - Shu Uemure. Mialam okazje testowac dzieki Magdzie no i przyznam ze bardoz mi sie spodobal. Jesli sliski, miekki, taki "malo pudrowy" hehe dziwnie to brzmi ale chodzi mi o to ze w dotyku nie jest jak maka tylko jest jedwabisty. Mi sie udalo dzis go upolowac za 55 zl na ebayu

Pochwale sie ze od wczoraj jestem kierowca, mam juz upragnione prawko no i wlasnie robie sobie z tej okazji prezenty)))
Gratuluje!:dziekuj e-kwiatek: Ja właśnie jestem na kursie
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:44   #2404
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Ja całe szczęście tylko jeden No ale na 1 miejscu mojej listy jest Prisme Foundation, więc nic wiecej nie kupuję
To tak jak ja Z podkładów poluję już tylko na Prisme Foundation - chyba kolor 03, a Ty ? Jak zobaczysz na tru to daj mi cynk. Jak ja zobaczę to dam Tobie znać

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Pochwale sie ze od wczoraj jestem kierowca, mam juz upragnione prawko no i wlasnie robie sobie z tej okazji prezenty)))
Gratulacje
A-ha i przyjmij radę starego kierowcy i pamietaj, że drzewa przy drodze nie są gomowe, a znaki drogowe to nie ozdoba

Dziewczyny znacie to serum ? Staroć jakiś czy nie ? Warto kupić ?
Lancome - Sensation Totale Continuous C Perfecting Complex
http://oth.strawberrynet.com/product...9332&CatgId=15
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:46   #2405
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Gratuluje!:dziekuj e-kwiatek: Ja właśnie jestem na kursie
Lip GENIALNY AVATAR!!!!!! padłam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:53   #2406
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To tak jak ja Z podkładów poluję już tylko na Prisme Foundation - chyba kolor 03, a Ty ? Jak zobaczysz na tru to daj mi cynk. Jak ja zobaczę to dam Tobie znać

Mariolu, ja nigdy nie widziłam tego kompakyu na Tru I już się nie łudzę że go tam ujrze. Pogodziłam sie już z tym że musze wyłożyć dwie stówy. Ja też chce zakupić 03, bo zamierzam sie troszke opalić
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:55   #2407
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny mam problem
2 tyg temu dostalam wlanetynke z Bytomia, odesłałam tego samego dnia emailem co trzeba. Czekam juz 2tyg na paczke i nic, dodzwonic sie nie moge, nikt nie odbiera a potem wlancza sie fax. Macie moze jakis numer do Bytomia? Rece mi opadają
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 10:56   #2408
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Lip GENIALNY AVATAR!!!!!! padłam


Dzieki
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:56   #2409
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A na mnie czeka w domu awizo na dużą przesyłkę teraz pytanie Tigi czy Clarins???
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:56   #2410
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To tak jak ja Z podkładów poluję już tylko na Prisme Foundation - chyba kolor 03, a Ty ? Jak zobaczysz na tru to daj mi cynk. Jak ja zobaczę to dam Tobie znać



Gratulacje
A-ha i przyjmij radę starego kierowcy i pamietaj, że drzewa przy drodze nie są gomowe, a znaki drogowe to nie ozdoba

Dziewczyny znacie to serum ? Staroć jakiś czy nie ? Warto kupić ?
Lancome - Sensation Totale Continuous C Perfecting Complex
http://oth.strawberrynet.com/product...9332&CatgId=15

Ja miałam to serum i chciałam je kupić znów, ale nie widziałam go już w żadnym sklepie...Nie wiem, czy zostało wycofane...Jeśli tak, to może być stare, bo ja miałam je rok temu. Ale było fantastyczne! Leciutkie, cuytrusowe, wspaniale rozjaśniało, wygładzało i odświeżało cerę. Nie zauważyłam go na Tru, teraz bym brała bez wahania, gdyby nie wątpliwości co do świeżości...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:58   #2411
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jest dośc stary, dawałbym mu 2-4lat

............
ale myslcie,że stara seria ze względu na puderniczkę,że błyszcząca jest? czyli te w matowej wersji puderniczki są najnowsze tak? bo jesli patrzycie tylko na kolor,to on poprostu nie jest w Polsce dostepny..ja mam wersje w takiej własnie puderniczce <najjasniejszy odcień>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 10:58   #2412
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem
2 tyg temu dostalam wlanetynke z Bytomia, odesłałam tego samego dnia emailem co trzeba. Czekam juz 2tyg na paczke i nic, dodzwonic sie nie moge, nikt nie odbiera a potem wlancza sie fax. Macie moze jakis numer do Bytomia? Rece mi opadają
To norma, niestety. Nr do Bytomia jest tylko jeden, z reguły nikt tam nie odbiera, ja dzwonie zwykle cały dzień do skutku. Ostatnio czekałam na dwie paczki z Tru miesiąc od momentu przesłania dokumentów, tak że uzbrój sie w cierpliwość, Tyle to u nich trwa
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:59   #2413
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Hmmm... łaciata Helena chyba kiepska... pierwsze wrażenie - taki ot zwykły tusz jakich wiele ale dam jej szansę ba nawet muszę bo tuszu brak, Fatale na wykończeniu. Oko dziś też umalowałam Earth Reflections i jest gites, choć mogłoby być mniej perliście a bardziej iskrząco.
Jadę dziś odsatawić Rodziców na lot...jadą do Egiptu, Jordanii i Izraela im to dobrze...
Layla udanego wyjazdu życzę!
Wszystkim Truskawko/Kamisiowi udanego wypoczynku i pięknej pogody podczas majówki!
Ja będę zaglądać bo będę kursować miasto-wiejska posiadłość
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:05   #2414
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Dzeiwczyny jesli chodzi o pudry sypkie to polecam opisywany przez Mad - Shu Uemure. Mialam okazje testowac dzieki Magdzie no i przyznam ze bardoz mi sie spodobal. Jesli sliski, miekki, taki "malo pudrowy" hehe dziwnie to brzmi ale chodzi mi o to ze w dotyku nie jest jak maka tylko jest jedwabisty. Mi sie udalo dzis go upolowac za 55 zl na ebayu

Pochwale sie ze od wczoraj jestem kierowca, mam juz upragnione prawko no i wlasnie robie sobie z tej okazji prezenty)))
ooo gratulację!!! ja zamierzam dopiero iść na kurs
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:05   #2415
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Mariolu, ja nigdy nie widziłam tego kompakyu na Tru I już się nie łudzę że go tam ujrze. Pogodziłam sie już z tym że musze wyłożyć dwie stówy. Ja też chce zakupić 03, bo zamierzam sie troszke opalić
To jak gdzieś wypatrzysz w "lepszej" cenie niż 2 stówki to daj mi cynk, please

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja miałam to serum i chciałam je kupić znów, ale nie widziałam go już w żadnym sklepie...Nie wiem, czy zostało wycofane...Jeśli tak, to może być stare, bo ja miałam je rok temu. Ale było fantastyczne! Leciutkie, cuytrusowe, wspaniale rozjaśniało, wygładzało i odświeżało cerę. Nie zauważyłam go na Tru, teraz bym brała bez wahania, gdyby nie wątpliwości co do świeżości...
O to super ! To biorę 2 sztuczki - jedna będzie dla mamuśki na imieninki Dzięki !

kasiaoli2001
Enriched jest na truskawie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:07   #2416
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja też się boję, że moje przechwycił UC, zawsze przychodziły szybko a teraz tydzień już czekam
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A na mnie czeka w domu awizo na dużą przesyłkę teraz pytanie Tigi czy Clarins???

A moge zapytac kiedy zamawialas? Ja w zeszly wtorek i na poczcie ani widu ani slychu o jakiejkolwiek paczce dla mnie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:10   #2417
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem
2 tyg temu dostalam wlanetynke z Bytomia, odesłałam tego samego dnia emailem co trzeba. Czekam juz 2tyg na paczke i nic, dodzwonic sie nie moge, nikt nie odbiera a potem wlancza sie fax. Macie moze jakis numer do Bytomia? Rece mi opadają
U mnie było podobnie i usiłowałam dzwonić na nr urzędu celnego w Bytomiu, ale się nie udało; natomiast któregoś ranka ok 8.30 zadzwoniłam pod nr poczty w Bytomiu (ten nr co jest podany na odwrocie walentynki z UC) i odebrał bardzo miły pan, posprawdzał co trzeba i po czekaniu półtora m-ca miałam swój puder za dwa dni
Cierpliwości Wiem, że ciężko jest tak czekać jak nie wiadomo co i jak
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:21   #2418
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To jak gdzieś wypatrzysz w "lepszej" cenie niż 2 stówki to daj mi cynk, please



O to super ! To biorę 2 sztuczki - jedna będzie dla mamuśki na imieninki Dzięki !

kasiaoli2001
Enriched jest na truskawie

Ja tez chyba kliknę, bo za tę cenę można zaryzykować
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:36   #2419
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja tez chyba kliknę, bo za tę cenę można zaryzykować

Myślę, że chyba można zaryzykować

Czy miał ktoś może tę pomadkę Estee Lauder ? Bo się czaję jak czajnik Jaki kolor będzie na ustach, bo nie ufam swojemu monitorowi

Pure Color Crystal Lip Jewels Lipstick - 303 Crystal Pink
http://us.strawberrynet.com/productD...47786&goChar=E
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 11:46   #2420
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A moge zapytac kiedy zamawialas? Ja w zeszly wtorek i na poczcie ani widu ani slychu o jakiejkolwiek paczce dla mnie.
Tydzień temu w środę Tigi a Clarins w sobotę
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 11:57   #2421
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Myślę, że chyba można zaryzykować

Czy miał ktoś może tę pomadkę Estee Lauder ? Bo się czaję jak czajnik Jaki kolor będzie na ustach, bo nie ufam swojemu monitorowi

Pure Color Crystal Lip Jewels Lipstick - 303 Crystal Pink
http://us.strawberrynet.com/productD...47786&goChar=E
no wygląda jak natural shine z kis kis gerleana sprawdzałam na str EL kilka miesięcy temu to jeszcze była myśle że to nie staruch ale ogólnie bardzo trwałe szminki ma EL
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:01   #2422
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a do mnie dziś dotarła piątka diora earth reflection, zamawiane w ubiegły czwartek- szczęśliwie bez cła, i przed strajkiem . Bardzo się cieszę (i jeszcze mężuś mi dziś jedzie kupić nowego lapcia i juz bede całkiem happy)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:07   #2423
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jako, że jestem posiadaczką Onyxa via Tru zapewniam Cię Dimiti, że on nie ma żadnego brokatu . On jeśli już ma jakiś mikroskopijny pyłek, który tu czy ówdzie na rzęsie mignie, ale tylko pod światło i nijak to brokat nie jest. Dla mnie to najlepszy tusz jaki miałam, ale porównania do osławionych cętek nie mam.
hym kiedys mialam na niego ochote ale jakos mnie zniechecilo pare komentarzy a teraz znowu choruje na jakis tusz lancoma albo HR ale wole wlasnie sie upewnic co do efektu jaki daja bo rozczarowanie za takie pieniadze bywa bolesne

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
porównania również nie mam, Onyx jest następny w kolejce (albo Eye Fly, ale to jeszcze sporo czasu na decyzję mam, bo cętkowana ledwie napoczęta)
ale chciałam wspomnieć naszą bazę Cils Booster Triple Care Lancome
genialna! dzięki niej mój starzejący się, ulubiony, High Impact rozpoczął właśnie swe drugie życie, jest jak nowonarodzony
I ona daje właśnie tuszom teatralny efekt - Helence oszałamiający, HI mocniejszy niż normalnie. Jestem w niej zakochana
I btw, zastanawia mnie ta pojawiająca się czasem na Tru baza Clinique, na MUA wyczytałam, że jest niezła, porównywalna do Lancome, a połowę tańsza. Próbowałyście moze?
to ta baze moze od razu tez kupie? mi zalezy na efekcie typowo teatralnych rzes

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Czarny Onyx nie ma żadnych brokatowych drobinek (srebrny ma bardzo wyraźne). Helenkę miałam tylko klasyczną, nie wiem, czy różni się od cętkowanej. Hypnose robi piękne rzęsy, ale teatralne-to raczej spróbuj Fatale
hym najchetniej to bym spr oba na rzesach w drogerii ale pewnie popatrza sie na mnie jak na jakas wariatke!
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jeden i drugi jest świetny. Pięknie wydłużają, pogrubiają, zagęszczają rzęsy. Bardziej teatralny efekt daje Fatale. Rzeczywiście spektakularny. Ale ma grzebyczek, który wymaga wprawy. Trzeba trochę poćwiczyć malowanie tym tuszem, ale naprawdę warto!! Hypnose też jest świetny
to troche jestem przerazona tym grzebykiem bo boje sie ze nie naucze sie nimi malowac no i nie bedzie taki swietny efekt na moich rzesach
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość



Fatale daje naprwde swietne efekt, tylko trzeba kompletnie zmienic sposób nakładania, tak jakbys od nowa uczyła sie tuszować rzęsy, troche trudu, ale efekty są tego warte
nastepna kusicielka
Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś CETKI jest super jeden raz pomalowałam na moje śliczne rzesy ( efekt 1 od drugiej oddzielona równiusieńko) marzenie jaki byłby efekt z bazą.
a daje taki efekt wlasnie teatraly czy taki dosc niezly ale spokojny?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Mam apetyt na ten tusz Fatale w promocji ale mam wyczerpany limit na kracie... Buuu.
a ja mam apetyt juz na 3 tusze i zero kasy...to sie nazywa szczescie! jak cos wypatrze porzadnego to nie ma pieniedzy a jak mam to wydaje na *******y bo nic nie moge znalezc ciekawego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:10   #2424
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
no wygląda jak natural shine z kis kis gerleana sprawdzałam na str EL kilka miesięcy temu to jeszcze była myśle że to nie staruch ale ogólnie bardzo trwałe szminki ma EL
Dzięki, to mi pomogłaś
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:14   #2425
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Myślę, że chyba można zaryzykować

Czy miał ktoś może tę pomadkę Estee Lauder ? Bo się czaję jak czajnik Jaki kolor będzie na ustach, bo nie ufam swojemu monitorowi

Pure Color Crystal Lip Jewels Lipstick - 303 Crystal Pink
http://us.strawberrynet.com/productD...47786&goChar=E

Mariola, ja kliknęłam już, bo cena jest naprawdę świetna. Ale niekoniecznie ryzykujemy- sprawdziłam stronę Lancome USA- tam jest to serum w ciągłej sprzedazy jeszcze. A to nasze jest właśnie produkcji USA. Powinno być OK
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:17   #2426
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

http://oth.strawberrynet.com/product...70683&goChar=S
eliner shiseido brąz dostępny
Cytat:

Mariola, ja kliknęłam już, bo cena jest naprawdę świetna. Ale niekoniecznie ryzykujemy- sprawdziłam stronę Lancome USA- tam jest to serum w ciągłej sprzedazy jeszcze. A to nasze jest właśnie produkcji USA. Powinno być OK
__________________

a co ten serum powinien dawać?jak działa?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:40   #2427
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a do mnie dziś dotarła piątka diora earth reflection, zamawiane w ubiegły czwartek- szczęśliwie bez cła, i przed strajkiem . Bardzo się cieszę (i jeszcze mężuś mi dziś jedzie kupić nowego lapcia i juz bede całkiem happy)
do mniie też Juz nie moge sie doczekać aż wrócę do domu
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:43   #2428
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mariola, ja kliknęłam już, bo cena jest naprawdę świetna. Ale niekoniecznie ryzykujemy- sprawdziłam stronę Lancome USA- tam jest to serum w ciągłej sprzedazy jeszcze. A to nasze jest właśnie produkcji USA. Powinno być OK
Ja kliknęłam 2 sztuki

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
http://oth.strawberrynet.com/product...70683&goChar=S
eliner shiseido brąz dostępny

a co ten serum powinien dawać?jak działa?
To serum ma robić to:
Jedwabiste serum, lek na wszelkie niedoskonałości cery. Zwęża pory, wyrównuje koloryt cery, wzmacnia skórę. Pozostawia ją w odnowionej, zdrowszej kondycji. Witamina C współgra z naturalnym enzymatycznym rytmem skóry by nadać jej zdrowy, nieskazitelny wygląd. Usuwa wszelkie przebarwienia skóry.


Dziewczyny na tru jest róż Clinique 102 Innocent Peach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:55   #2429
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=Mariola13;7399893]Ja kliknęłam 2 sztuki



Cytat:
To serum ma robić to:
Jedwabiste serum, lek na wszelkie niedoskonałości cery. Zwęża pory, wyrównuje koloryt cery, wzmacnia skórę. Pozostawia ją w odnowionej, zdrowszej kondycji. Witamina C współgra z naturalnym enzymatycznym rytmem skóry by nadać jej zdrowy, nieskazitelny wygląd. Usuwa wszelkie przebarwienia skóry.
aaaa musze to mieć!!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:57   #2430
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
http://oth.strawberrynet.com/product...70683&goChar=S
eliner shiseido brąz dostępny

a co ten serum powinien dawać?jak działa?
To serum z witaminą C. Zwęża pory, odświeża, rozjaśnia przebarwienia, wygładza drobne zmarszczki, zmniejsza niedoskonałości. Jest naprawdę świetne i leciutkie, pięknie pachnie, cytrusowo. Miałam je w zeszłym roku , potem bezskutecznie szukałam w sklepach. A tu jest na Tru, w cenie... 58,50 zł....
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.