Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 13:45   #61
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

O wiele bardziej mi się podobasz bez tych czarnych kresek na oczach, zrezygnuj z nich albo staraj się robić je nieco delikatniej... Poza tym moim zdaniem lepiej Ci w brązie ale na obecną chwilę kolor jest nieco za intensywny. Poczekaj aż się troszkę farba zmyje i pofarbuj włosy na jakiś jaśnieszy brąz/ciemny blond.
Powodzenia!
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:53   #62
kolanchoe
Przyczajenie
 
Avatar kolanchoe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

No chyba ma rodziców?
kolanchoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 20:18   #63
Motylek1985
Raczkowanie
 
Avatar Motylek1985
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

No chyba napisała wyzej,ze nie moze sobie pozwolic? a co do tych 10 000 tys. to Ty chyba mowisz o jakims dentyscie w stolicy...moj brat placił 2.5tys za aparat plus wizyty i piaskowanie wyszlo ok 5 tys,ale zdaje sobie sprawe,ze rozni denstysci...i rozne aparaty. Ale Ty tu wyskoczylas z tym 10 000tys tak jakby to było 1000zł...nie kazdych rodzicow stac na taki wydatek
Motylek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:33   #64
kolanchoe
Przyczajenie
 
Avatar kolanchoe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Przecież tylko doradzam. Znam rodziców, których stać na takie wydatki, a dzieci zaniedbali, gdyż myśleli, że to taki typ urody. Poza tym, krzywe ząbki pojawiają się we wczesnym dzieciństwie i do 13 roku życia można je wyleczyć za darmo, jeśli wada nie jest zbyt wielka. Ja wspominałam o skrajnym przypadku (aparat stały na dwie szczęki, bez usuwania zębów). Być może jej by wystarczył zwykły aparat ruchomy, wtedy jest dużo taniej. Poza tym i tak wcześniej czy później trafi do ortodonty, bo wady zgryzu mają taką brzydką właściwość, że powodują rozchwianie i wypadanie zębów w późniejszym wieku, a nie wspomnę o zaburzeniach funkcji żucia itd itd. A tak w ogóle kochana autorko wątku, prześlij nam swój pełny uśmiech, to zobaczymy jak to wygląda.
kolanchoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 10:34   #65
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez kolanchoe Pokaż wiadomość
Przecież tylko doradzam. Znam rodziców, których stać na takie wydatki, a dzieci zaniedbali, gdyż myśleli, że to taki typ urody. Poza tym, krzywe ząbki pojawiają się we wczesnym dzieciństwie i do 13 roku życia można je wyleczyć za darmo, jeśli wada nie jest zbyt wielka. Ja wspominałam o skrajnym przypadku (aparat stały na dwie szczęki, bez usuwania zębów). Być może jej by wystarczył zwykły aparat ruchomy, wtedy jest dużo taniej. Poza tym i tak wcześniej czy później trafi do ortodonty, bo wady zgryzu mają taką brzydką właściwość, że powodują rozchwianie i wypadanie zębów w późniejszym wieku, a nie wspomnę o zaburzeniach funkcji żucia itd itd. A tak w ogóle kochana autorko wątku, prześlij nam swój pełny uśmiech, to zobaczymy jak to wygląda.
Jeny, ale że tak spytam nie uważasz, że to, co piszesz i w jaki sposób piszesz jest trochę...niedelikatne?? Nie mówię, że mamy się głaskać po głowach i mówić, że wszystko jest super. Trochę taktu jednak jeszcze nikogo nie zabiło.
A już ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi jest po prostu bezczelne. Tak, dobrze widzisz, bezczelne - jakby dziewczyna chciała, żeby jej ktoś w zęby zaglądał to poszłaby do dentysty.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:16   #66
kolanchoe
Przyczajenie
 
Avatar kolanchoe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Jeny, ale że tak spytam nie uważasz, że to, co piszesz i w jaki sposób piszesz jest trochę...niedelikatne?? Nie mówię, że mamy się głaskać po głowach i mówić, że wszystko jest super. Trochę taktu jednak jeszcze nikogo nie zabiło.
A już ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi jest po prostu bezczelne. Tak, dobrze widzisz, bezczelne - jakby dziewczyna chciała, żeby jej ktoś w zęby zaglądał to poszłaby do dentysty.
Myślę, że przesadzasz. Mamy jej szczerze doradzić, a nie głaskać. Pochlebców jest tak dużo, że od czasu do czasu można sobie pozwolić na szczerość, nawet jeśli boli. A jeśli pójdzie do dentysty z powodu moich bezczelnych słów, to tylko wyjdzie jej na zdrowie.
Powinna sobie zdawać sprawę z tego, że jednak krzywe zęby rzucają się w oczy.
Przecież ktoś musi jej powiedzieć, że z krzywymi zębami wygląda nieciekawie. "Przyjaciółki" jej nie powiedziały o tym przez tyle lat? Poza tym, to jest tak jakbyś chciała nosić gumowce i prosiła o radę jaki kostium do tego włożyć.
kolanchoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:29   #67
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez kolanchoe Pokaż wiadomość
Myślę, że przesadzasz. Mamy jej szczerze doradzić, a nie głaskać. Pochlebców jest tak dużo, że od czasu do czasu można sobie pozwolić na szczerość, nawet jeśli boli. A jeśli pójdzie do dentysty z powodu moich bezczelnych słów, to tylko wyjdzie jej na zdrowie.
Powinna sobie zdawać sprawę z tego, że jednak krzywe zęby rzucają się w oczy.
Przecież ktoś musi jej powiedzieć, że z krzywymi zębami wygląda nieciekawie. "Przyjaciółki" jej nie powiedziały o tym przez tyle lat? Poza tym, to jest tak jakbyś chciała nosić gumowce i prosiła o radę jaki kostium do tego włożyć.
Nie zgadzam się z Tobą. Widocznie mamy inny pogląd na życie. Założycielka wątku chyba też się nie do końca zgadza, skoro po Twoich postach przestała się tu pojawiać.
Nie chodzi o głaskanie, tylko o kulturę wypowiedzi, piszesz w swoich wypowiedziach, że dziewczyna wygląda ohydnie, kiedy ma obrysowane kredką oczy - można napisać, że jej nie pasuje, że przytłacza albo, że wygląda po prostu źle."Ohydnie", "ohyda" - te słowa mają nieprzyjemny wydźwięk i tyle. A potem te uwagi o aparacie...i pisanie o wydawaniu 10000 zł, jakby nagle co najmniej 2 zera znikły z tej kwoty. Uwierz, nie każdego stać na to, żeby pójść do ortodonty i wyłożyć kilka tysięcy na aparat, dlatego są na świecie ludzie z krzywymi zębami i tyle.

Ja już nie mam nic do dodania. Pozdrawiam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 13:43   #68
kolanchoe
Przyczajenie
 
Avatar kolanchoe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z Tobą. Widocznie mamy inny pogląd na życie. Założycielka wątku chyba też się nie do końca zgadza, skoro po Twoich postach przestała się tu pojawiać.
Nie chodzi o głaskanie, tylko o kulturę wypowiedzi, piszesz w swoich wypowiedziach, że dziewczyna wygląda ohydnie, kiedy ma obrysowane kredką oczy - można napisać, że jej nie pasuje, że przytłacza albo, że wygląda po prostu źle."Ohydnie", "ohyda" - te słowa mają nieprzyjemny wydźwięk i tyle. A potem te uwagi o aparacie...i pisanie o wydawaniu 10000 zł, jakby nagle co najmniej 2 zera znikły z tej kwoty. Uwierz, nie każdego stać na to, żeby pójść do ortodonty i wyłożyć kilka tysięcy na aparat, dlatego są na świecie ludzie z krzywymi zębami i tyle.

Ja już nie mam nic do dodania. Pozdrawiam
No wreszcie. Ciesze się. W końcu nie Tobie doradzam.
Jeśli chodzi o założycielkę, mam nadzieję, że jednak się pojawi.
I na zakończenie, jeśli już przytaczasz moje słowa, to najpierw je dobrze przeczytaj, postaraj się zrozumieć tekst i nie wypaczaj sensu.
bye bye
kolanchoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 13:57   #69
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez kolanchoe Pokaż wiadomość
No wreszcie. Ciesze się. W końcu nie Tobie doradzam.
Jeśli chodzi o założycielkę, mam nadzieję, że jednak się pojawi.
I na zakończenie, jeśli już przytaczasz moje słowa, to najpierw je dobrze przeczytaj, postaraj się zrozumieć tekst i nie wypaczaj sensu.
bye bye
Zdanie rzeczywiście niedokładnie zapamiętałam i tu przepraszam, ale sens pozostał i moja wypowiedź nadal się tu nadaje. Można było napisać inaczej. Bye :/
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:40   #70
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez kolanchoe Pokaż wiadomość
No chyba ma rodziców?
A może nie ma? A może ma jedno z rodziców? A może to renciści? A może nie pracują?
Nie zaglądaj bezczelnie ludziom do kieszeni.
Koleżanka delikatnie zwróciła Ci uwagę, że zachowujesz się nieelegancko.
Od wad zgryzu ma dziewczyna dentystę i nie musi tu zamieszczać swojego zdjęcia, żebyśmy (żebyś Ty ) doradzały(a) aparat.

Cytat:
Napisane przez kolanchoe Pokaż wiadomość
(aparat stały na dwie szczęki, bez usuwania zębów)
Jak już to na szczękę i żuchwę. Szczęka choć kość parzysta to dzieli się na prawą i lewą a nie górną i dolną.
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 06:52   #71
kolanchoe
Przyczajenie
 
Avatar kolanchoe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
A może nie ma? A może ma jedno z rodziców? A może to renciści? A może nie pracują?
Nie zaglądaj bezczelnie ludziom do kieszeni.
Koleżanka delikatnie zwróciła Ci uwagę, że zachowujesz się nieelegancko.
Od wad zgryzu ma dziewczyna dentystę i nie musi tu zamieszczać swojego zdjęcia, żebyśmy (żebyś Ty ) doradzały(a) aparat.



Jak już to na szczękę i żuchwę. Szczęka choć kość parzysta to dzieli się na prawą i lewą a nie górną i dolną.
A może ma zamożnych rodziców?
A poza tym nie chcę jej doradzać aparatu, bo się na tym nie znam. Zastanawiałam się, dlaczego uśmiechając się nie pokazuje zębów. I tu problem, czy rzeczywiście jest źle, czy tylko np. ona uważa, że jest źle, a nie jest aż tak źle?
Poza tym nie przesadzaj z tą słodyczą i delikatnością. Założę się, że wszyscy którzy patrzą jej w twarz są mili i delikatni, i być może dlatego zwróciła się na forum, żeby wreszcie czegoś się dowiedzieć.
Poza tym nie wiem czy zauważyłaś, że zwracając mi uwagę na temat mojego zachowania Twój takt jest też do najlżejszych nie należy.
Nie do Ciebie skierowane były moje rady. Skoncentruj się na autorce wątku, bo to ona potrzebuje wsparcia, a nie ja. Jak chcesz sobie pogadać ze mną to chyba nie na tym wątku.

Od wad zgryzu jest oczywiście ortodonta

A co do szczęki, to skoro nawet Ty zrozumiałaś o co mi chodziło, to jest super, właśnie chodziło mi o to, aby zrozumieli mnie wszyscy, a nie tylko miłośnicy anatomii.
kolanchoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 12:01   #72
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Autorka wätku chciala zebysmy pomogly doradzic w sprawie fryzury,makijazu i ubioru a nie w sprawie zäbköw,mysle ze to jest sprawa dosyc osobista i napewno Sylcia1989 o tym dobrze wie...
Mam nadzieje ze Sylcia wypowie sie jeszcze w swoim wätku,czy pruböje zrobic jeszcze cos ze zmianä.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:08   #73
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Troche offtop sie tu zrobil, wiec moze powroce do glownego tematu, bo komentowanie postu kolanchoe mija sie z celem. Nie wszyscy sa w stanie zrozumiec pewne niuanse dobrego wychowania.
sylcia1989- osobiscie bardziej podobalas mi sie w blondzie, bo mam wrazenie, ze ten braz jednak Cie przytloczyl i wprawdzie dodal troche powagi, ale zabral Twoj dziewczecy urok.
Ja bym postawila na jasniejsze odcienie blondu, troche taki w strone platynowego. Co do fryzury, to przy Twoich falowanych wlosach, moze zamiast na sile je prostowac i niszczyc, to wlasnie postawisz na ten skret i za pomoca pianki, go wzmocnisz?
Na jednym ze zdjec mialas nieprostowane wlosy i wygladalas o niebo lepiej niz w przylizanej grzywce i sztucznie ugladzonej fryzurze.
Co do makijazu, to faktycznie eksponuj bardziej swoje ladne kosci policzkowe a zamiast krechy na dolnej powiece moze skup sie na podkresleniu gornej (eyeliner?)i oczywiscie tusz.No i jak juz poprzedniczki wspominaly ureguluj brwi i nadaj im zywsza barwe (moze henna?)i ksztalt pasujacy do twarzy. Dodatkowo przy jasniejszych wlosach cera bedzie wygladala na ciemniejsza a za pomoca umiejetnego makijazu nadasz temu wszystkiemu "rece i nogi".
Co do stylu to sama musisz stwierdzic w czym sie dobrze czujesz, ja tez bym postawila na ciekawe dodatki i mlodziencza elegancje (bo nie ma sensu na sile sie postarzac, bedzie na to jeszcze czaspozdrawiam
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:39   #74
kolanchoe
Przyczajenie
 
Avatar kolanchoe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Autorka wätku chciala zebysmy pomogly doradzic w sprawie fryzury,makijazu i ubioru a nie w sprawie zäbköw,mysle ze to jest sprawa dosyc osobista i napewno Sylcia1989 o tym dobrze wie...
Mam nadzieje ze Sylcia wypowie sie jeszcze w swoim wätku,czy pruböje zrobic jeszcze cos ze zmianä.
i stylu (czytaj dokładnie).
Cieszę się, że wreszcie wracamy do tematu.
kolanchoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 11:01   #75
sylcia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 60
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Witam Was Kochane po przerwie. Nie pojawialam sie tutaj ze wzgledu na moj komputer hehe. Jesli chodzi o watek zebow . Ja doskonale wiem jak wygladaja moje zeby i nie podobaja mi sie. Ale zeby sobie na cos pozwolic to jeszcze musze poczekac..Klasa maturalna i potem praca i studia AWf. Byc moze wtedy bede odkladac i jakos uzbieram sobie na te wszystkie wizyty itd. Ale poki co mieszkam z rodzicami oni juz nie sa mlodzi. Tata ma 62 lata mama 57 lat. Nie jest latwo z pieniedzmi poniewaz tata ma pierwsza grupe inwalidzka nie potrafi mowic. Ale nie o tym mialam pisac. Ale to tak ku sprostowaniu tego o czym piszecie wyzej. Co do metamorfozy...Otoz nie maluje kreski juz na dole aczkolwiek mojemu chlopakowi bardzo sie podobalam w kresce.To zdjecie tak wyszlo i stad te wasze opinie. Ale nie maluje sie juz tak w kazdym badz razie.Robie robie tak do polowy oka kreske na gornej powiece. Grzyke raz prostuje a raz wlosy zostaja takie jakie sa bez prostowania. Co do ubioru nie mam zbyt eleganckich jeszcze ciuchow bo mnie na nie nie stac.W tej chwili akurat mamy ciezka sytuacje materialna, ja potrzebuje na rozne ksiazki do matury i na studniowke itd. Mam swoij watek w ciucholandii ale jeszcze nikt nie odpowieidzial Moze dodam pare rzeczy i wreszcie ktos sie czyms zaintersuje...Postaram sie zdjecia dodac....O ile znowu kopm mi nie siadzie.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
sylcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:28   #76
sylcia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 60
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

To pare zdjec wiadomo nie jestem fotografem i nie sa one az tak idealne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 033.jpg (36,2 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 034.jpg (40,0 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 036.jpg (41,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 037.jpg (38,3 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 039.jpg (38,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na wizaz 040.jpg (44,9 KB, 134 załadowań)
sylcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 21:10   #77
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

swietnie Ci w takim wzburzonych, pofalowanych wlosach )
i nareszcie ladnie pokreslasz rzesy.
Naprawde wygladawasz duzo duzo lepiej niz na pierwszych zdjeciach
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 22:23   #78
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

świetna zmiana,brawo!!!
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 22:45   #79
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

O wiele lepiej,i nie prostuj wlosow bo masz sliczne fale.A ten buziak to dla nas
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 14:17   #80
sylcia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 60
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

takbuziaczek dla was, bo zdjecia robione spacjalne na ten watek heheAle sie ciesze ze wasm sie podoba...Dziekuje i czekam na dalsze opinie
sylcia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 18:36   #81
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

ojj tak zdecydowanie NIE PROSTUJ
ślicznie Ci w takich
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 19:35   #82
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

wyglądasz ślicznie nie prostuj, w żadnym wypadku. i nareszcie mamy pełny uśmeich
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 08:36   #83
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Świetnie Ci we wzburzonych włosach, tylko ta grzywka znowu zgrzyta. Czemu ona taka oddzielona, wygląda, jak przyklejona do czoła. Poświęć trochę czasu tylko grzywce, przed lustrem spróbuj ją ujarzmić.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 12:50   #84
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Bardzo mi sie podoba o niebo lepiej niz wczesniej!!
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:17   #85
kakka
Raczkowanie
 
Avatar kakka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 58
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

ojej!!!! dawno mnie nie bylo i nie bralam udzialu w tym watku ale musze dodac od siebie ze wygladasz super na tych ostatnich zdjeciach !!! dobrze ze posluchalas rad dziewczyn bo jest NIEBO a ZIEMIA. teraz to twoj TZ musi byc zachwycony :P tak trzymaj wygladasz slicznie w tych wloskach
kakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:42   #86
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Piękna metamorfoza... Mnie Twój nowy kolor włosów po protu urzekł. Zaś zmiana in plus w makijażu jest p o r a ż a j ą c a. Krecha na aut!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:36   #87
Bubalinka
Przyczajenie
 
Avatar Bubalinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 4
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Ślicznie byś wyglądałam w czekoladowych oczach i ta fryzura Bob. (bombka.) przepięknie.. A makijaż jakiś delkatny. Naprawdę byłby pięknie!
Bubalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:40   #88
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

przychylam sie
wygladasz super
lekki braz i fale sa dla ciebie idealne
boskie rzesy!
fleurdelacour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:00   #89
hedda
Raczkowanie
 
Avatar hedda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 281
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

świetna zmiana, przepiękne oczy a kolor włosów rewelacyjny
nie wiem czy gdzieś pisałaś ale nie znalazłam jakiej farby użyłaś i jakiego odcienia
sama chciałabym mieć dokładnie taki sam
i nie prostuj włosów, falowane są bardzo kobiece
__________________
Jestem mojego życia punktem zapalnym
hedda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:18   #90
e_myszka
Zakorzenienie
 
Avatar e_myszka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 137
Dot.: Od 2 lat czekam by ktos mi doradzil wiec pomozcie:)

Cytat:
Napisane przez sylcia1989 Pokaż wiadomość
To pare zdjec wiadomo nie jestem fotografem i nie sa one az tak idealne
Świetnie! coraz lepiej
Dużo ładniej wyglądasz w brązowych włosach i w tej fryzurce którą przedstawiłaś na zdjęciach !

Już teraz wszystko TŻtowi się podoba?

Pozdrawiam
__________________
e_myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.