Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-01, 11:51   #1561
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Zaczęłam stosować Diacneal żeby walczyć z porami i wyrównać powierzchnie skóry.

Ile czekłyście na pierwsze efekty???
ja baaaaardzo długo bo kilka miesięcy ale na to nie ma reguły

napisz może coś więcej co bys chciala zrobić ze swoimi porami, bo może Effaclar byłby lepszy??
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 14:32   #1562
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
Locacid wstyd się przyznać ale nie mam pojęcia co to jest -> już lecę czytać.

?

To odpowiednik retinu-A.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 17:51   #1563
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
ja baaaaardzo długo bo kilka miesięcy ale na to nie ma reguły

napisz może coś więcej co bys chciala zrobić ze swoimi porami, bo może Effaclar byłby lepszy??
Tzn, chodzi mi o zwężeni ich, nie wiem czy to profesjonalne określenie

Stosowałam Effaclar 6 tyg. i nie był żadnego efektu, nawet malutkiego więc przerzuciłam się na Diacneal, bo słyszałam że ma silniejsze działanie.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 08:56   #1564
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Tzn, chodzi mi o zwężeni ich, nie wiem czy to profesjonalne określenie

Stosowałam Effaclar 6 tyg. i nie był żadnego efektu, nawet malutkiego więc przerzuciłam się na Diacneal, bo słyszałam że ma silniejsze działanie.
Effaclar to taki powolniak, co go trzeba dluuuuuugo stosować by jakieś efekty zobaczyć ale tak nie czyści porów jak on
co do Diacnealu to to jest świetny krem na przebarwienia i zmarszczki- u mnie efektem ubocznym, pozbywania sie przebarwien, jest zero kurzych lapek
Ale niestety dla moich porów ten krem prawie nic nie robi. Nie wiem czy to przez to, ze skora mi sie do niego przyzwyczaila czy tez AHA nie zwezaja porów

Ale próbuj: zawsze moźesz Diacneal odstawic

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
To odpowiednik retinu-A.
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 15:11   #1565
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja stosuję i Effaclar i Diacneal na zmianę. Potem robię przerwę na nawilżanie i to samo od początku. Najwyraźniejsze efekty co do oczyszczenia i zwężenia porów widzę po maseczce aspirynowej ale liczę na to, że w końcu pojawią się też jakieś korzyści z używania E. Diacneal stosuję od około 4 tygodni (miałam małą przerwę jak zapomniałam go wziąć z domu) i raz zdarzyło mi się, że czułam wyraźnie jak moja skóra jest podrażniona. Po zwykłym rozsmarowaniu filtra zrobiła się czerwona i szczypała, zrobiłam wtedy dłuższą przerwę i było ok. Generalnie twarz mnie nie szczypie, nie złuszcza się itd ale w obawie o moje naczynka włączyłam do pielęgancji rano co drugi dzień serum z wit C z BU. Widzę, że buzia się ujednolica (tzn. koloryt), czerwone plami po pryszczach szybciej znikają, zaskórniki owarte przyblakły lekko (ale to raczej sprawa BHA).
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:05   #1566
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Na początku muszę pochwalić Was za cenne rady Jesteście świetne! Dzięki Wam czuję się jakbym odkryła w końcu prawidłowy sposób pielęgnacji cery. Szkoda, że tak późno Zaczynam od jutra

Czytam to forum już kilkanaście (albo więcej godzin) i ułożyłam sobie wstępnie taki plan:

1. Diroseal na policzki i skrzydełka nosa, bo tam skóra jest bardzo wrażliwa - mam cerę naczynkową, ale pękniętych naczynek jeszcze na szczęści nie widać. Po prostu wiecznie jestem czerwona na policzkach i mój nos wygląda koszmarnie Diacneal na resztę twarzy.
2. Effaclar K na całą twarz
3. Diroseal + Diacneal
4. Effaclar K
5. LRP Hydreane Legere

I wszystko od początku. Oczywiście rano - Active C + filtr Avene.

Zastanawiam się też czy można używać nawilżacza w razie potrzeby, godzinę po zastosowaniu Effaclaru K i ewentualnie też po Diacnealu.

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Zaczynam swoją przygodę z tymi wszystkimi produktami i nie chcę już od początku robić tego źle Dodam jeszcze może, że mam 22 lata i raczej nie mam problemów z trądzikiem. Czasem coś tam wyskoczy.
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:10   #1567
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Nie jestem specjalistą ale jak na moje oko trochę za mocno wystartowałaś ze wszystkim. Jeśli nie stosowałaś wcześniej kwasów to radziłabym zacząć od Effaclaru (jest najłagodniejszy), a potem stopniowo włączyć Diacneal. Taka kombinacja może przesuszyć i podrażnić Ci skórę, musisz ją częściej nawilżać - jedna noc na cztery raczej nie wystarczy.
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 09:52   #1568
ariana86
Raczkowanie
 
Avatar ariana86
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziękuję za odpowiedź Właśnie czytałam, że lepiej te kwasy wprowadzać stopniowo. W takim razie zacznę od Effaclaru na zmianę z nawilżaniem. Po 2 tygodniach np. wprowadzę Diroseal i Diacneal, a dopiero później Active C. Tak będzie ok? Może to zły wątek na moje pytania... Napiszę jeszcze post w temacie dot. oceny pielęgnacji. Dziękuję za wszelką pomoc!
ariana86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:24   #1569
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość

I wszystko od początku. Oczywiście rano - Active C + filtr Avene.

Zastanawiam się też czy można używać nawilżacza w razie potrzeby, godzinę po zastosowaniu Effaclaru K i ewentualnie też po Diacnealu.
.
Możesz - tak jak piszessz, godzinę po preparacie z kwasem. CHodzi o to, żeby nie zmianiac jego ph, bo nie zadziała.

Aha, i zaczęłąbym pielęgnację od Dirosealu i Effaclaru. SKóra musi się dostosować do nowych warunków, a Diacneal jest już silniejszym kremem.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 21:28   #1570
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
Effaclar to taki powolniak, co go trzeba dluuuuuugo stosować by jakieś efekty zobaczyć ale tak nie czyści porów jak on
co do Diacnealu to to jest świetny krem na przebarwienia i zmarszczki- u mnie efektem ubocznym, pozbywania sie przebarwien, jest zero kurzych lapek
Ale niestety dla moich porów ten krem prawie nic nie robi. Nie wiem czy to przez to, ze skora mi sie do niego przyzwyczaila czy tez AHA nie zwezaja porów

Ale próbuj: zawsze moźesz Diacneal odstawic


Bardzo dziękuje za rady Ja to się nie znam na tych wszystkich kwasach itp
Może będę stosować Effaclar i Diacneal na zmiane Jestem raczej gruboskórna więc mi nie zaszkodzi, poza tymi porami to też chce wyrównać koloryt cery.
Muszę poszukać jeszcze o co chodzi z tą maseczką aspirynową.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 13:57   #1571
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
krem z filtrami

Witam,czy krem o składzie podanym poniżej będzie dobrze chronił przed
słoncem skórę?Dodam że stosuję Diacneal, i mam zamiar Glyco a.Proszę o
napisanie mi także jakie właściwości ma ten krem i czy nie zaszkodzi cerze
tłustej,trądzikowej?Pozdr awiam!

Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 (Ochronny fluid SPF 30)

Skład: aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, dimethicone, butyl
methoxydibenzoylmethane, octocrylene, glycerin, isononyl isononanoate, methylene
bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside,
isodecyl neopentanoate, diisopropyl sebacate, lauryl lactate, butyrospermum parkii,
methyl methacrylate crosspolymer, potassium cetyl phosphate, tocopheryl
acetate, decyl glucoside, dimethiconol, parfum, methylparaben, tetrahydroxypropyl
ethylenediamine, imidazolidinyl urea, propylparaben, acrylates/vinyl
isodecanoate crosspolymer, sodium lauroyl lactylate, disodium edta, propylene
glycol, xanthan gum, ceramide 3, sodium hyaluronate, ceramide 6 ii, cholesterol,
phytosphingosine, bht, carbomer, phenoxyethanol, ceramide 1

Edytowane przez dodus89
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:08
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 14:43   #1572
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: krem z filtrami

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Witam,czy krem o składzie podanym poniżej będzie dobrze chronił przed
słoncem skórę?Dodam że stosuję Diacneal, i mam zamiar Glyco a.Proszę o
napisanie mi także jakie właściwości ma ten krem i czy nie zaszkodzi cerze
tłustej,trądzikowej?Pozdr awiam!

Oriflame, Optimals, Day Shield SPF 30 (Ochronny fluid SPF 30)

Skład: aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, dimethicone, butyl
methoxydibenzoylmethane, octocrylene, glycerin, isononyl isononanoate, methylene
bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside,
isodecyl neopentanoate, diisopropyl sebacate, lauryl lactate, butyrospermum parkii,
methyl methacrylate crosspolymer, potassium cetyl phosphate, tocopheryl
acetate, decyl glucoside, dimethiconol, parfum, methylparaben, tetrahydroxypropyl
ethylenediamine, imidazolidinyl urea, propylparaben, acrylates/vinyl
isodecanoate crosspolymer, sodium lauroyl lactylate, disodium edta, propylene
glycol, xanthan gum, ceramide 3, sodium hyaluronate, ceramide 6 ii, cholesterol,
phytosphingosine, bht, carbomer, phenoxyethanol, ceramide 1

Po pierwsze do analizy mamy watek skladowy a po drugie wyedytuj post i uzupelnij potrzebne dane-producent i pelna nazwa
Warto tez przejrzec inne watki dot.filtrow lub kuracji Diacnealem.

Pozdrawiam

O tym filtrze byla mowa juz wiele razy i wystarczy poczytac jest fotostabilny ale jezeli decydujesz sie na kuracje Diacnealem to poszukalabym filtra SPF 50+ i wybrala albo Diacneal albo Glyco A-nie ma sensu uzywac jednoczesnie takich preparatow na wlasna reke.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:12
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:34   #1573
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: krem z filtrami

Witam ponownie,czy przy wyżej wymienionym fluidzie ochronnym mogę stosować puder Loreal-naturale bare?? (odpowiednik true match minerals,tylko bez talku), ma on mikę ale na końcu składu.Codzi mi czy nie zdestabilizuje on filtra.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:14   #1574
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: krem z filtrami

Proszę o analizę kremu pod względem ochrony i przydatnośći do cery tłustej,tradzikowej.Chcia łbym też wiedzieć czy można przy nim stosować pudry z miką i tlenkiem cynku?


La Roche Posay, Anthelios AC SPF 30 (Fluid ochronny do skóry tłustej i trądzikowej)
Sklad: Aqua, cyclopentasiloxane, isononyl isononanoate, octocrylene, alcohol denat., dicaprylyl carbonate, cyclohexasiloxane, titanium dioxide, glycerin, dimethicone, butyl methoxydibenzoylmethane,
polymethylsilsesquioxane, propylene glycol, peg-30 dipolyhydroxystearate, silica, nylon-12, drometrizole trisiloxane, bis-ethylhexyloxyphenol, methoxyphenyl triazine, diphenyl dimethicone, disteardimonium hectorite, dodecene, ethylhexyltriazone, lauryl peg/ppg-18/18 methicone, pentasodium ethylenediamine tetramethylene phosphonate, phenoxyethanol, poloxamer 407, terephthalylidene dicamphor sulfonic acid, tocopherol, triethanolamine
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:50   #1575
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: krem z filtrami

Dołączam się
Niedawno kupiłam Diacneal, jak na razie nałożyłam go tylko raz - na noc. Może najpierw napiszę, że chcę nim zwalczyć głównie moją podskórną 'kaszkę', takie grudki widoczne najbardziej pod światło na czole i brodzie, nie wiem jak to się fachowo nazywa... no i rozjaśnić przebarwienia po wyciskaniu. Wcześniej stosowałam Acne Derm i Lysanel Activ, ten pierwszy ładnie mi rozjaśniał cerę, natomiast drugi polikwidował zaskórniki i częściowo grudki, które niestety znowu powróciły.
Tak więc po kupnie Diacnealu i fotostabilnego filtra użyłam go pierwszy raz przedwczoraj i wczoraj zauważyłam już dwie, bolące 'gule' . Mam nadzieję, że to chwilowy etap oczyszczenia no i że szybko zejdą...
Ale jak na razie jestem pozytywnie nastawiona. Lecę dalej czytać wątek
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 14:30   #1576
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Exclamation Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witam, chciałbym przedstawić swój plan pielęgnacji i prosiłbym o jakieś wnioski,podpowiedzi,nie wiem czy dobrze robię:
-Diacneal stosuję na noc 5 razy w tygodniu, 2 razy w tygodniu się golę więc wtedy nakładam krem nawilżająco-kojący( garnier,skóra wrażliwa),oczywiście najpierw myję twarz(aktualnie;garnier czysta skóra 3 w 1)
-na dzień stosuję krem z Oriflame spf 30 ale z tego co słyszałem jest za słaby przy takiej kuracji,więc zakupiłem Anthelios AC
-na filtr czasem nakładam troszkę pudru Naturale Bare (Loreal) zeby nie straszyć
-czasem nałoże jakąś maseczkę oczyszczającą , aha i toniku używam czasem przed Diacnealem,czasem nie (ziaja nuno i garnier-skóra wrażliwa)
Czekam na odpowiedźi od Was drogie Panie
Pozdrawiam!
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 20:41   #1577
alice'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 110
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Oriflame może zawierać niestabilny filtr, stąd właściwszym wyborem jest coś z "aptecznych" : Avene, La Roche Posay czy SFR lub Bioderma.
Może na poczatek Diacneal tak ze trzy razy w tygodniu, nie częściej, bo on działa podstępnie: nic, nic a nagle mega podrażnienie.
alice' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 23:27   #1578
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez alice' Pokaż wiadomość
Oriflame może zawierać niestabilny filtr, stąd właściwszym wyborem jest coś z "aptecznych" : Avene, La Roche Posay czy SFR lub Bioderma.
Może na poczatek Diacneal tak ze trzy razy w tygodniu, nie częściej, bo on działa podstępnie: nic, nic a nagle mega podrażnienie.

Tylko że ja Diacneal używam od 2 miesięcy więc chyba mogę stosować 5 razy w tygodniu,czy jednak za dużo?? co do Oriflame to jest on stabilny, ale i tak kupiłem Anthelios AC.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 13:28   #1579
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez dodus89 Pokaż wiadomość
Tylko że ja Diacneal używam od 2 miesięcy więc chyba mogę stosować 5 razy w tygodniu,czy jednak za dużo?? co do Oriflame to jest on stabilny, ale i tak kupiłem Anthelios AC.

to bardzo indywidualna sprawa. Ja pomimo, że stosuję diacneal od 2 lat nie przekraczam tygodniowej dawki 3 razy.
W innym wypadku albo skóra mi się napina jak po nieudanym liftingu albo łuszcze się jak wąż
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 19:52   #1580
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
to bardzo indywidualna sprawa. Ja pomimo, że stosuję diacneal od 2 lat nie przekraczam tygodniowej dawki 3 razy.
W innym wypadku albo skóra mi się napina jak po nieudanym liftingu albo łuszcze się jak wąż
Rozumiem,a mi się nie łuszczy skóra,na początku minimalnie-teraz już nie, więc mogę stosować 5 razy w tygodniu,prawda?jak Panie uważacie?
Pozdrawiam!
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 20:04   #1581
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

U mnie mijają 2 tygodnie od stosowania Diacenalu i jak na razie jestem zadowolona - cera rozjaśniona, blizny leciutko, bo leciutko, ale ważne, że też, podskórnych grudek na czole mniej no i brak łuszczenia. Zastanawiam się, czy to dobrze, czy nie z tym złuszczaniem - w sumie cieszyłabym się gdyby się pojawiło, ale z drugiej strony "miałam na sobie" już (chyba silniejszy od Diacnealu?) Lysanel Active, który nie podrażniał i nie łuszczył w ogóle, więc może jestem gruboskórna
Czekam na dalsze efekty i na Wasze relacje, bo coś ostatnio ciuchutko tutaj
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 20:45   #1582
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

A ja mam trochę głupie pytanie... Co robicie, żeby Diacneal nie zabarwiał Wam pościeli?
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:13   #1583
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A ja mam trochę głupie pytanie... Co robicie, żeby Diacneal nie zabarwiał Wam pościeli?

No ja używam Diacnealu od przeszło 2 miesięcy i nigdy nie zabarwił mi pościeli, on się wchłania całkowicie. Może nakładasz go grubą warstwą?
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:22   #1584
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Oj, mi brudzi pościel bardzo i dopiero niedawno skojarzyłam, że to od Diacnealu. Niestety, nie mam na to sposobu...
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:24   #1585
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

dziwne,naprawdę!
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:36   #1586
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja zazwyczaj smaruję się tuż przed położeniem się spać, może gdyby dać więcej czasu na wchłonięcie, to by nie brudził...? Ale jakoś zawsze robię to na ostatnią chwilę.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:41   #1587
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja zazwyczaj nakładam krem na kilka(naście) minut przed snem i moja pościel ma się całkiem dobrze jeśli chodzi o kolor .
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 22:10   #1588
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Heh, to może jedna skóra lepiej wchłania, a inna gorzej, alboco.

A co do wcześniejszego pytania o częstotliwość stosowania - ja używałam codziennie i nie zauważyłam niczego złego, wydaje mi się nawet, że Diacneal powoduje u mnie lepsze nawilżenie skóry (podobne odczucie miałam wcześniej przy Effaclarze K).
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 23:51   #1589
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Smile Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Witam Wszystkich serdecznie,
kilka dni temu postanowiłam zakupić Diacneal...a wierzcie lub nie, ale bardzo długo nosiłam się z tym zamiarem. Mam 32 lata, cerę mieszaną z tendencją do odwadniania się, i jestem posiadaczką tzw. późnego trądziku. Leczę się od lat, z lepszymi i gorszymi skutkami. W procesie leczenia miałam styczność z Retin-A...pamiętam, że naprawdę dobrze zadziałał. Z czasem miałam coraz mniej zmian trądzikowych. Dziś wyskakuje mi coś raz na jakiś czas, w sumie najgorzej wygląda dekolt. Na twarzy za to straszą zaskórniki. Przygodę z kwasami na własną rękę rozpoczęłam od kremu SVR Lysanel Active. To była porażka...ok na początku, potem już niestety tylko coraz większe podrażnienie. Jakiś czas nie używałam niczego, następnie zakupiłam LRP Effaclar K. Nie pomógł ani na twarzy, ani na dekolcie. Wiem, że do kwasów trzeba mieć cierpliwość, ale widząc bardziej ujemne niż pozytywne efekty używania Effaclar'u, nie miałam serca dalszego katowania swojej skóry. No i takim to sposobem dojrzałam do decyzji o zakupie Diacneal'u. Od trzech nocy aplikuję go na twarz i na dekolt...i jak na razie towarzyszy temu lekkie zaczerwienienie na czole między brwiami, które znika po paru minutach.
Pokładam wielką nadzieję, że Diacneal rozwiąże wkońcu moje problemy z cerą. Odezwę się za jakiś czas
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 15:00   #1590
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Ja również używam Diacneal codziennie i mam wrażenie że nawet nawilża poza tym to pierwszy preparat, który poradził sobie z moimi grudami. Także uwielbiam go
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.