Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::.. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 13:58   #3751
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

ghana Tak, to ja Dzięki
evciusia, vonka, Desso, karolka-bobasek, Isis, pysiam, Beginner Dziekuję baaardzo
Diana miałam rosiczkę i mi zdechła ale to chyba przez to że była strasznie mokra ziemia jak ją kupowałam i zgniła Ja kocham kwiatuszki ostatnio byłam w OBI i nie mogłam odejść od nowych gatunków storczyków ale sobie podarowałam bo mam juz 2 orchidee, a poza tym kosztowała (1szt) ponad 60zł Dawniej miałam świra na punkcie kaktusów ale to bardzo niewdzięczne rośliny (na jakies 40 gatunków kwitły mi 3 ) i zaprzestałam hodowli choć mam ich jeszcze sporo, jeden jest wyższy ode mnie Przerzucam się na storczykowe itp choć nie powiem bo hippeastrum też mi się baaardzo poodbają ( w ogóle kwiaty "cebulkowe" pięknie kwitną tylko duzo zabawy z nimi) i nawet mam jedno. Teraz uczę się hodować moją cyklamenę perską i narazie mam kłopot z temperaturą listki mi żółkną i nie wiem czy tak ma byc (przekwita) czy ma za ciepło a na necie piszą że każdy gatunek ma inaczej, to ja juz nic nie wiem Jeju ale się rozpisałam Dzięki Dianko
froggie bo to wzorek z wersji dla tych 'innych inaczej' Dzięki kochana
awuś no skoro tak piszesz to ja już nic nie dodam Dzięki wielkie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 14:06   #3752
Rusaleczka
Raczkowanie
 
Avatar Rusaleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 153
GG do Rusaleczka
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Monika..
SUPER paznokcie.!!!!
Balwanka sa boskie..
A coz to bylby za balwanek gdyby nie TEN pimponek

A pazurki te ostatnie sa wystrzalowe!!!!
Jak zrobilas taki efekt.. ??
NIESAMOWITY efekt!!!!!
Swoja droga.. dlugo trzeba bawic sie aby takie cudo splodzic?
Rusaleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 14:27   #3753
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Rusaleczka Dziękuję ci bardzo Czerwone robilam...moze z 30 min
Najpierw czerwona farbka i specjalny płaski kwadratowy pędzelek, nim malowałam na czerwono. A potem gdy wysechł, cieniutkim pędzelkiem i czarną farbką akrylową robiłam te kreseczki
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:36   #3754
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Sliczny Avek - jak zawsze

Uwazaj Monia, bo jeszcze do Ciebie zawitam, w sobate bede przejezdzala przez Krakow, a z tamtad do Wieliczki juz bliziutko
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 15:57   #3755
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Hehe zapraszam Ilonko i dziekuję
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 16:55   #3756
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

ja hoduję moje rosiczki z nasionek Monia a to że rosiczjka Ci zdechała to mogło też zależeć od tego jak ją podlewałaś. Rosiczki muszą mieć nalewana wode destylowaną do podstawki. jeśli naleje się wody do doniczki to rosiczka pada... moje na razie (odpukać) są piękne. jak trochę podrosną to wkleję zdjecia zeby pokazać bo na razie to takie małe brzdące mam odmianę rosiczki Drosea Capensis Red- taką z czerwonymi "mackami" no ale na razie macki są zielone...
a co do storczyków- jak widzę te przeróżne kolory w sklepach to szału dostaję na ich punkcie! storczki są tak pięknymi roślinami... ostatnio kupiłam storczyka babci na imieniny i pięknie jej kwitnie
co do kaktusów- mam kilka z czego jeden mi raz kwitnął i od tej pory nie dosyć ze wogóle nie rośnie to nawet nie myśli zacząć kwitnąć
mam jeszcze papryczki chilli- żółte i bordowe. nie ma szans zeby je zjeść- to znaczy zdarzali sie kumple którzy do mnie przychodzili i mówili że zjedzą... tylko ze to zawsze źle się dla nich kończyło... studnia wody wypita
no i hoduję cytryny i mandarynki- 2 cytryny owocują już kilka lat- zawsze owoce sa w zimie i pod koniec wiosny dojrzewają. mandarynka kwitła mi w tamtym roku ale owoców nie miała.
miał być krótki OT ale coś się przedłużył...
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 19:56   #3757
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
ja hoduję moje rosiczki z nasionek Monia a to że rosiczjka Ci zdechała to mogło też zależeć od tego jak ją podlewałaś. Rosiczki muszą mieć nalewana wode destylowaną do podstawki. jeśli naleje się wody do doniczki to rosiczka pada... moje na razie (odpukać) są piękne. jak trochę podrosną to wkleję zdjecia zeby pokazać bo na razie to takie małe brzdące mam odmianę rosiczki Drosea Capensis Red- taką z czerwonymi "mackami" no ale na razie macki są zielone...
a co do storczyków- jak widzę te przeróżne kolory w sklepach to szału dostaję na ich punkcie! storczki są tak pięknymi roślinami... ostatnio kupiłam storczyka babci na imieniny i pięknie jej kwitnie
co do kaktusów- mam kilka z czego jeden mi raz kwitnął i od tej pory nie dosyć ze wogóle nie rośnie to nawet nie myśli zacząć kwitnąć
mam jeszcze papryczki chilli- żółte i bordowe. nie ma szans zeby je zjeść- to znaczy zdarzali sie kumple którzy do mnie przychodzili i mówili że zjedzą... tylko ze to zawsze źle się dla nich kończyło... studnia wody wypita
no i hoduję cytryny i mandarynki- 2 cytryny owocują już kilka lat- zawsze owoce sa w zimie i pod koniec wiosny dojrzewają. mandarynka kwitła mi w tamtym roku ale owoców nie miała.
miał być krótki OT ale coś się przedłużył...
Ooo to widzę że kochasz roślinki jak ja
Ja miałam całą zieloną rosiczkę, nie pamiętam odmiany...i możliwe że podlewałam ją do doniczki ale nie pamiętam, bo miałąm ją jakiś rok temu...Ponoć gdy rosiczka jest zdrowa to powinna mieć takie malutkie kropelki na końcu swoich "kłujacych" listków i w nie łapać owady, zawijać i wysysać soczki Niestety się tego nie doczekałam, liczę że Tobię się uda
A papryczki chili skąd masz z nasion, ze sklepu czy kupne drzewko w całości lubię ostrości w jedzeniu ale nie takie...chociaż raz można spróbować po 1mm papryczki bo więcej by mnie zabiło
Co do cytrusów...jakieś hym ........10 lat temu (o ile mnie pamięć nie myli) wsadziłam do doniczki pestki ze zwykłej cytryny i w ten sposób zaczęły mi rosnąć.....mam cytryne do dzisiaj i jest większa ode mnie ale owoców nawet kwiatków nigdy nie miała. Ale wiem że z takiej "wlasnej" hodowli pestkowej może nigdy nie zakwitnąć A Ty skąd masz swoją mandarynkę i cytrynę

Mały off topic:
Moje hippeastrum i orchidea

__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 20:05   #3758
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Chilli mam z pestek- ja wogóle lubię hodować roslinki od samego ich początku. kiedyś dostałam kilka pestek od znajomej i od tej pory kazdego roku sadzę po kilka papryczek i mam bardzo dużo czerwonych papryczek.
natomiast żółte kupiłam w sklepie i teraz tylko zbieram nasionka i sadzę.
nie tak dawno miałam fajną historyjkę bo przyjechała do mnie kuzynka i się pyta co to jest. a jej mówię że papryczki chilli i że jak chce to niech spróbuje. a ona do mnie że to napewno nie chilli i włożyła od razu całą do ust- myślałam że wody u mnie w studni zabraknie
a cytrynę mam także z pestek ma już chyba 8 lat ta jedna a druga troszeczkę młodsza
jak byłam mała to posadziłam cytrynę- ma ona teraz chyba z 16 lat i stoi u mojejgo taty w pracy ponieważ u mnie w domu nie mam jej gdzie trzymać- jest ogromna!!! i też ma owoce.
Moniuś a Ty swoją cytrynkę to trzymasz ciagle w domu czy wystawiasz ja na lato na podwórko???
bo cytryny mają to do siebie że żeby zakwitnąc musza być całą wiosnę, lato i jesień na zewnątrz- przylatują do nich pszczółki itd. a na zimę mają piękne białe kwiatuchy! ja jednego roku nie wystawiłam moich cytrusów na podwórko bo akurat w szpitalu byłam i na zimę kwiatów nie wypuściły...
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:12   #3759
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Śliczne bałwanieńki Jak dla mnie ze śnieżynkami komponują się o wiele lepiej
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:16   #3760
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

wow :szok: Monia te Twoja kwiaty są cudowne!!!! dopiero teraz zdjęcia zobaczyłam!!!! piękne!!!!!!!!!!!!!!
Mi teraz papryczki chilli kwitną ale jak tylko pojawią sie owoce to wkleję na forum zdjecie i zobaczysz jakie śliczne są te papryczki i wogóle pielęgnacji nie potrzebują!
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:30   #3761
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

mmm... szkoda ze ja nie lubie kwiatow, ale moja mama akurat zerknela na monitor i mwoi ze piekne, wiec pewnie ma racje
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 20:37   #3762
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

sliczne kfiotki
i jaki melancholijny avek
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:45   #3763
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Diana to zazdroszczę że kwitną...może mam jakąś lewą wersję cytryny na polu sa od wiosny (tej bez przymrozków) do jesieni ale kwiatów nie było ani razu
A papryczki w takim razie kupię w Almie, takie do jedzenia (tylko do czego ja ich uzyję do spaghetti jedynie) i wyhoduję z nasionek.
To czerwone hippeastrum tez mam hodowane własnoręcznie od samej cebulki
Czekam na fotkę papryczek w takim razie
Isia dzięki
Ghana hehe podziękuj mamie
Blue Sky dziękuję kochana

Dobra koniec offtopa o kwiatach bo toz pazurkami nie ma żadnego związku

A z pazurami to mam teraz masakrę dziewczynki złamał mi się przed godziną kciuk do samej skóry i musiałam wszystkie obciąć na totalne zero
Ale będę sobie robic żeliki na Wigilię więc chociaż to mnie uratuje

Pozdrawiam Wszystkich odwiedzających
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:08   #3764
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Monia rozumiem Twój ból bo właśnie zrobiłam to samo Kurcze co to dziś za dzień ???? Wieszałam zasłonki i poszedł mi też kciuk, w prawej ręce Więc wchodzę na wizaż i szukam pocieszenia - a tu widzę, że nie tylko ja cierpię. Tylko że ja nie będę miała żelików....
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:13   #3765
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Monia rozumiem Twój ból bo właśnie zrobiłam to samo Kurcze co to dziś za dzień ???? Wieszałam zasłonki i poszedł mi też kciuk, w prawej ręce Więc wchodzę na wizaż i szukam pocieszenia - a tu widzę, że nie tylko ja cierpię. Tylko że ja nie będę miała żelików....
Ja też was rozumiem... Mi tak zupełnie przy skórze sie nadłamał... Ale narazie "zamalowałam" go lakierem i sie trzyma Oby wytrzymał do sylwka Potem obetne i wyhoduje od nowa
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:40   #3766
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

No to przynajmniej nie jestem sama
Anusia mi u lewej poszedł no żeliki zrobię napewno, bo przeciez do sylwka mi nie urosną długie a na Wigilie to szkoda gadać, a rodzinie tez się trzeba pokazać
Krooooliczek to masz fart że całkiem się nie złamał maluj go to moze dotrzyma.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:59   #3767
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Monia dobrze, że masz wyjście awaryjne- żeliki
Ja z takimi krótkimi będę śmigać

Piękne kwiaty- rety podziwiam, bo dla mnie czy kwiaty są czy ich nie ma nie robi żadnej różnicy.
I gdyby mama mi ich nie podlewała pewnie umarłyby śmiercią naturalną

Widzę, że u Ciebie zima w pełni
u mnie szaro i ponuro
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 22:03   #3768
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

A uwierzycie, że ja oprócz koszyka suszonych róż nie mam w domu ani jednego kwiatka . Nie lubię kwiatów to raz, a po drugie więcej jestem po za domem niż w nim więc i tak by nie wytrzymały.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 22:14   #3769
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Olilina, Angela kwiaty wprawiają mnie w dobry nastrój gdy kwitną...a wszystko co mnie wprawia w dobry nastrój KOCHAM Poza tym...lubię się w nich 'babrać" i potem mam satysfakcje że sie nimi dobrze opiekowałam gdy pięknie zakwitną
Pozdrówki Dziewczyny
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 22:24   #3770
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Kusisz Monia, kusisz, jednak w Krk. bede tylko 2h, wiec moze kiedy indziej Cie odwiedze, ale nie zapomne o czerwonych pazurkach .

Co do kwiatkow, to ja niestety nie mam do nich reki, chociaz bardzo bym chciala, ale tak jak Angela jestem wiecej poza domem niz w nim, ale na szczescie moj TZ uwielbia kwiatki, wiec ja nie musze sie martwic

Czekam bardzo niecierpliwie na twoje zelki .
Nie to, zebym sie cieszyla z tego, ze Ci sie zlamal paznokiec, ale ciesze sie na mysl, ze w koncu zobacze Twoje zelowe paznokietki.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo juz na ten moment czekam .
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:27   #3771
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Ilonko z żelikami to będzie mała jazdunia bo pierwszy raz będe sobie robić sama.....i zastanawiam się czy zrobić je na tipsie czy na formie. Wydaje mi się że na tipsie będzie mi łatwiej Co do zdobienia to nie mam jeszcze konkretnego pomysłu ale napewno będzie coś z czarnym bo mam czarny komplecik na Wigilię
Jak będziesz dłużej w Krk to serdecznie zapraszam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:36   #3772
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Monia jak czytam Twoje wypowiedzi na temat kwiatków to tak jakbym czytała swoje myśli. kocham kwiatki tak samo jak Ty a jak widzę ze rosna śliczne i zdrowe i zakwitają po jakimś czasie to chce mi sie skakać z radości
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:38   #3773
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Monica ja robię sobie sama żelki i jak na razie robie na tipsie,tak mi jest łatwiej!Ale robienie lewą ręką prawej nie jest łatwe, najgorzej to nakleić tips.Teraz zaciągnęłam stare tipsiki i w sobotę robie nowe.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:04   #3774
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

piekne kwiatuszki
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:14   #3775
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Diana to jesteśmy obie świrnięte na tym punkcie
karolinqa wiem że trudno mi będzie spiłowac próg tipsa lewą ręką no ale może jakoś sobie poradzę To czekam na Twoje pazurki w takim razie
madziareczka Dzięki kochana

Dzieczynki mała wiadomośc (OT)
Założyłam wątek ze swoimi zdjęciami na wizażu, jeśli kogoś interesuje fotografia to zapraszam do mojego wątku i w ogóle na całe forum, bo to fajna sprawa a tak średnio się rozwija to forum
Tu link do mnie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226567
Będzie widniał w moim podpisie
Zapraszam serdecznie do komentowania
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:33   #3776
ilonka70
Zadomowienie
 
Avatar ilonka70
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Budapeszt
Wiadomości: 1 966
GG do ilonka70 Wyślij wiadomość przez MSN do ilonka70 Send a message via Skype™ to ilonka70
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Dzieki Monia

Ja sobie prawie zawsze robie na tipsie, bo tak jest latwiej. I do tego ide na latwizne i uzywam bezbarwnych tipsow

juz pedze do Twojego nowego watku foto
__________________
Moj pazurkowy watek:
Zapraszam






ilonka70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 12:21   #3777
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

Ja mam zamiar użyć clearów, bo będę wtapiać rożne świecidełka Frencza raaaczej nie mam w planach
Buziole

Dziewczynki zaplątały mi się jeszcze takie zwykłe pazurki mojej mamy
Więc wrzucam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 208.JPG (81,9 KB, 242 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 13:24   #3778
dzolk=)
Raczkowanie
 
Avatar dzolk=)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 114
Smile Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

jakie tam zwykle... piekniusie
dzolk=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 14:35   #3779
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

super
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 15:15   #3780
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Zdobienia-> La Monica ..::Zapraszam::..

fajniutkie
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.