Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-31, 22:49   #301
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja już mam kilka cm paskudnego ciemnoszarego koloru, przechodzącego dalej w jasny brąz z widocznym pod słońce rudym odcieniem i czerwonymi nitkami (chociaż i tak wciąż niezły, jak na kolor farbowany pół roku temu ) nie podoba mi się ta matowa szarość, moje naturalne włosy dopiero pod wpływem słońca nabierały nawet ładnego beżowego odcienia i złotycyh pasemek, i rzeczywiście, może wyglądały pospolicie, ale tylko takie pasują do mojej letniej urody.
Planuję za jakiś czas potraktować je szamponetką (bo w końcu farba się zmyje i zostanę znów ryża) ale nie wiem jaka zmywa się chociaż w 99% (najlepiej nie na rudo) i ma naturalne kolory... no i w cenie do 10zł, bo Casting za drogi, chociaż kusi...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 20:28   #302
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tam ciagle trwam w nie farbowaniu jeszcze niecały miesiąc i będzie rok jak nie farbuję i podobaja mi sie takie włosiki , choć widać jeszcze róznice , ale już nie taką duża jak kiedyś ... taka jasna jestem że łoo , ale głupio teraz tak farbnąc jedyne co ...to może ufarbuję je na swój naturalny kolor znaczy ten fragnemt oprócz odrostów, ale nie wyobrażałam sobie, że bedę kiedyś znów blondi
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:05   #303
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witam
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 21:09   #304
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam! Przylączam się. Ja też marzę o naturalnym kolorku Jestem ciemną blondynką, farbowaną na zlocisty blond. Ech moje odrosty nie mają nawet milimetra, bo są świeżo po farbowniu. Mam nadzieję, że nie stracę wiary i że będę wytrwala! Zapuszczam wlosy. Moja glupota nie zna granic. Lączę się w żalu moje panie i życzę Wam powodzenia! Fryzjer mi powiedzial, ze jedynym sposobem jest zrobienie pasemek i potem ich dorabianie , aby wrócić do naturalnego ^^ Hmm co o tym myślicie? Pozdrawiam cieplo.
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:29   #305
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja też się chętnie przyłączę i może na początek opiszę perypetie swoich włosów:
Mój naturalny kolor to ciemny blond farbowany przez ok. 5 lat na średni blond. Farbowałam zawsze produktami L’oreala z serii Recital Preferencje i moje włosy nie były bardzo zniszczone... aż do momentu, kiedy postanowiłam zrobić sobie kontrast w JLD. Na szczęście rozjaśniałam tylko wierzchnie partie włosów. I właśnie wtedy dotarło do mnie (nie ma to jak wyczucie czasu), że lepiej będę wyglądać w moim naturalnym kolorze, bo przy kontraście moje brwi wyglądały na zbyt ciemne.
Jakieś 3 miesiące później postanowiłam przyciemnić sobie włosy kolejną farbą tym razem w kolorze ciemnego blondu. Wszystko było ok, dopóki kolor nie zszedł z rozjaśnionych pasm. To było w sierpniu zeszłego roku i od tamtej pory zostawiłam moje włosy samym sobie.
Obecnie praktycznie pozbyłam się odrostów i muszę przyznać, że etap przejściowy był okropny!. Fryzurę mam niestety przed ramiona i czeka mnie jeszcze ok. 8 miesięcy zapuszczania .
Uh, rozpisałam się, ale liczę, że z wami pójdzie mi łatwiej i nie wpadnę na „genialny” pomysł ponownego ich farbowania
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:36   #306
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

da sie dziewczyny oj da

ostatnio farbowalam wlosy pod koniec stycznia 2006 r a juz sie ciesze naturalnym kolorkiem
pierwsze 4-6 miesiecy (tak od pojawienia sie widocznego odsrostu) chodzilam z fryzura zaczesana do gory, pozniej kolejne ponad pol roku w kucyku a pod koniec maja juz zaczelam chodzic z rozpuszczonymi wlosami bo jasny blond zostal tylko na koncowkach (z natury jestesm srednia blondynka)


a teraz mysle juz o kilku cieniutkich jasnych pasemkach eh :P
tylko jak by to wygladalo? orientujecie sie moze?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 20:08   #307
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja nie farbuje juz od marca dla mnie to nie lada wyczyn, naturalnego koloru nie mialam od paru dobrych lat, wklejam moje cudne odrosty w naturalnym swietle-reszta blond po dekoloryzacji i rozjasnianiu z czerni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1243.jpg (99,9 KB, 345 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1158.jpg (66,5 KB, 310 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 20:52   #308
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej dziewczyny!
normalnie podziwiam te wytrwale, ktorym udalo sie w koncu wrocic do swojego naturalnego kolorku brawo!!
ja jakos nie potrafie obecnie mam jakies 5-6cm odrostu i niemoge patrzec na te rudawe 'coś' co mam na wlosach... moj naturalny to taki troche mysi brąz wiec te rudosci sie dosyc odcinają od reszty...
jakies 5 miechów niefarbowalam, a teraz znow zastanawiam sie nad farbowaniem na jakis ciemny brązik... ech moze jeszcze jakos wytrzymam
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:30   #309
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kurcze mój odroscik ma (dopiero ) z 2-3 centymetry ale przede mna duza rodzinna impreza i zastanawiam sie czy nie przyciemnic farbą tej rudo-żółtej części włosów takim mysim brązem jak naturalny czy farbowanie włosów od odrostów sie sprawdza?
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:47   #310
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wyłamujemy się,bo wkurzają nas już odrosty,myślimy,że to strasznie wygląda...to może co powiecie na takie wsparcie,żeby wklajać fotki np gwiazd,co też mają odrosty i się nie przejmują..na mnie to działa

http://www.hollywoodrag.com/index.ph...e_full2/12271/
http://www.hollywoodrag.com/index.ph...e_full2/12601/
http://www.hollywoodrag.com/index.ph...e_full2/12282/
http://www.swaythisway.net/bombshell...lbum=563&pos=6
Gisele to dla mnie autorytet jesli chodzi o odrosty.
Przymierzam sie drugi raz do zapuszczania włosów naturalnych, zobaczymy.
Po moich ostatnich wyczynach włosy sa okropne, bez kosmetyków profesjonalnych nie wyszłabym z domu,mój naturalny to mysi blond, wpadający w popielaty.
Sama juz nie wiem co robić, ładnie mi w rozjasnionych i pewniej sie czuje ale z drugiej strony jak patrze na to siano i łamiące sie końcówki to jest mi ich zal.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:19   #311
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja ciągle sie trzymam <LOL> tylko że we wrzesniu idę na wesele ...i nie wiem co wykombinować z nimi bo w połowie są blond a reszta taki rudobrązowy ... ehh nie wiem czy rozjasnić je i farbnąć na naturalny czy już nie robić nic ...tylko jak się uczesać na weselu , bo bardzo zalezy mi żeby dobrze wypaść , a uczesać się bedę musiała jakoś sama bo wesele daleko ( zawsze czesała mnie siostra )włoski mam długie ...i nie mam pomysłu , przez te odrosty macie jakiś pomysł ;>
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 21:05   #312
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
normalnie podziwiam te wytrwale, ktorym udalo sie w koncu wrocic do swojego naturalnego kolorku brawo!!
ja jakos nie potrafie obecnie mam jakies 5-6cm odrostu i niemoge patrzec na te rudawe 'coś' co mam na wlosach... moj naturalny to taki troche mysi brąz wiec te rudosci sie dosyc odcinają od reszty...
jakies 5 miechów niefarbowalam, a teraz znow zastanawiam sie nad farbowaniem na jakis ciemny brązik... ech moze jeszcze jakos wytrzymam
Witam, ja również podjęłam decyzję o powrocie do naturalnego koloru włosów.

Też miałam problem z tym, że ruda pozostałość po farbie będzie odcinała się od mysiego naturalnego brązu i wymyśliłam, że najmniej "bolesnym" przejściem będzie balejaż w ciemnym naturalnym brązie. Póki odrosty są jeszcze niewielkie (kilka milimetrów), pomysł wydaje się trafiony, ale zobaczymy, co będzie, gdy będą sięgały pół głowy...

Zazdroszczę tym Wizażankom, którym się udało...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 21:42   #313
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Talking Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

O tak,popieram powrót do natury w sprawie włosów.Ja też się dołączę.U mnie wygląda to zupełnie inaczej niż u was.Ja obciełam się na 0,2 milimetry 3 dni temu i zaczynam hodowlę naturalną
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 21:47   #314
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

2 milimetry ja bym się nie odważyła - ale to najlepszy sposób, uniknie się odrostów ja i tak się mocno ścięłam i będę sobie pluła w brodę, póki mi włosy nie odrosną, ale jako, że mam 5cm swoich naturalnych, to wedle moich obliczeń jedno - dwa cieniowania i będę już w 100% ciemną blondynką tylko czekam na tą chwilę... cóż, jakoś to będzie
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 23:19   #315
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
O tak,popieram powrót do natury w sprawie włosów.Ja też się dołączę.U mnie wygląda to zupełnie inaczej niż u was.Ja obciełam się na 0,2 milimetry 3 dni temu i zaczynam hodowlę naturalną
Sama też się nad tym zastanawiałam, czy się nie ściąć tak króciutko, bo podoba mi sie mój kształt czaszki ale za to sterczące uszy skutecznie mnie odwiodły od tego pomysłu
W każdym razie gratuluje odwagi iii... życzę tego, czego każda z tego wątku sobie życzy - szybkiego porostu włosów
Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
wedle moich obliczeń jedno - dwa cieniowania i będę już w 100% ciemną blondynką
Ale rozumiem, że nie masz zamiaru już sama sobie tych włosów cieniować? Bo z tego co wyczytałam na wątku Koniec z obcinaniem i podcinaniem włosów, to:
Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Sama za nożyczki więcej nie chwycę, w moim przypadku oznacza to tylko jedno: TRAGEDIĘ.
no i może pocieszy Cię fakt, że w tej kwestii nie jesteś sama
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:04   #316
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja się boję obciąc włoski ...bo jak już pisałam weselicho mam niedługo i nie chcę żeby się okazało że z nowej fryzurki nie da się wymyślić jakiejś fryzurki ... ehhh czemu kobiety mają takie dylematy
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:56   #317
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez krycha?
Ale rozumiem, że nie masz zamiaru już sama sobie tych włosów cieniować?
Ależ oczywiście niech mnie ręka boska broni przed tym, fryzjer i tylko fryzjer, przepraszam wszystkich fryzjerów na świecie, że próbowałam być lepsza od nich... bez odpowiedniej szkoły i nie widząc tyłu głowy

A kolorek naturalny bardzo mi się podoba. Nie mogę się go doczekać... chociaż jeszcze bardziej nie mogę się doczekać długich włosów, obojętnie jakiego koloru... i koniec z farbami, póki siwych nie mam

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111
...bo jak już pisałam weselicho mam niedługo
No ja mam nieco lepiej, bo wesele brat robi w grudniu, prawie pół roku... do tego czasu trochę włoski podrosną, naturalnego kolorku będzie więcej, ale i tak odliczam czas do tego, będzie prawie cała moja rodzina, i chciałabym, aby się zachwycili a nie rozczarowali moim widokiem...

Ech, zachciało się włosy ścinać i farbować... (kolejny policzek wymierzony samej sobie )

Pozdr.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 10:20   #318
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam
Też się przyłącze do Was
Nie farbuje się.. od końca grudnia zeszłego roku. Wracam do naturalnego brązu ze.... zrudziałej czekolady W związku z czym mam gdzieś nawet prawie blond na końcówkach :P
Ostatnio zaczełam się zastanawiać czy moze jednak sie nie przefarbować znowu na ciemno.. Ale twarda jestem narazie
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 22:12   #319
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Witam, ja również podjęłam decyzję o powrocie do naturalnego koloru włosów.

Też miałam problem z tym, że ruda pozostałość po farbie będzie odcinała się od mysiego naturalnego brązu i wymyśliłam, że najmniej "bolesnym" przejściem będzie balejaż w ciemnym naturalnym brązie. Póki odrosty są jeszcze niewielkie (kilka milimetrów), pomysł wydaje się trafiony, ale zobaczymy, co będzie, gdy będą sięgały pół głowy...

Zazdroszczę tym Wizażankom, którym się udało...
tez myslalam o jakichs pasemkach czy cos ale jakos po tym, jak pani fryzjer (pol roku temu to bylo, tez wtedy chcialam wracac do naturalnego) miala mi zrobic chlodny braz a wyszedl taki jakis cieply i zrudział chyba bardziej niz te kupne farby, ktorymi wczesniej farbowalam to juz wole nie kombinowac, niech sobie rosną

a jak odrosty sa do polowy glowy to zawsze mozna spinac wlosy
jak sie niewidzi tych rudawych to mniej reka swierzbi po farbe
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 15:35   #320
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hejeczka :d i jak tam idzie walka o naturalne włoski ;;> ja poki co ciągle walcze...choć niedługo idę na wesele i nie wiem czy moja walka się nie skończy ... juz rok nie farbuję:d i niedługo wybiera się do fryzjera po jakąś nową fryzurkę , może grzyweczka:d w sumie włoski róznią się jeszcze, ale nie tak bardzo jak na początku ...już się przyzwyczaiłam do odrostów ....ale to wesele,...sprawiło, że nie mam pojęcia co robić...zobaczymy może co powie fryzjerka, może ona coś doradzi bo poprostu chcę ślicznie wyglądac na tym weselu :d ( zresztą chyba jak każda kobieta ) mam jeszcze 20 dni ... i ciągle nie wiem co zrobić pomózcie ...może macie jakieś pomysły ...

pozdrawiam i życzę dalszej wytrwałości ( o ile jeszcze ktoś tutaj zaglnie )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:31   #321
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Thumbs up Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

eh ja też dalej walcze (prawie rok i juz prawie mam cale swoje) tylko ze u mnie nie ma roznicy miedzy moimi naturalnymi a farbowanym. Rożnica jest taka ze te ktore sa farbowane sa po prostu duzo bardziej suche, poza tym mam kręcone i mocno wycieniowane i sama nie wiem gdzie sie koncza naturalne a zaczynaja te farbowane. Dzieki temu nie mam odrostow...no i tak sobe rosna.
Najdziwniejsze jest to że 6 lat temu kiedy mialam naturalne to byly w odcieniu mysiowatym a teraz są w kolorze ciemnego ciepłego blondu....nie wiem jak to się stało .
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 21:57   #322
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
Hejeczka :d i jak tam idzie walka o naturalne włoski ;;> ja poki co ciągle walcze...choć niedługo idę na wesele i nie wiem czy moja walka się nie skończy ... juz rok nie farbuję:d i niedługo wybiera się do fryzjera po jakąś nową fryzurkę , może grzyweczka:d w sumie włoski róznią się jeszcze, ale nie tak bardzo jak na początku ...już się przyzwyczaiłam do odrostów ....ale to wesele,...sprawiło, że nie mam pojęcia co robić...zobaczymy może co powie fryzjerka, może ona coś doradzi bo poprostu chcę ślicznie wyglądac na tym weselu :d ( zresztą chyba jak każda kobieta ) mam jeszcze 20 dni ... i ciągle nie wiem co zrobić pomózcie ...może macie jakieś pomysły ...

pozdrawiam i życzę dalszej wytrwałości ( o ile jeszcze ktoś tutaj zaglnie )
ja tez narazie jakos walcze, starm sie chociaz co chwila mam chec pofarbowac... ale ilekroc mam taka chetke to mysle sobie jak to bedzie kiedy beda cale w naturalnym kolorze moze jakies jasniejsze refleksy i bedzie swietnie
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 08:41   #323
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

i jak tam ? bo u mnie świetnie ! cały czas się trzymam z niefarbowaniem ...choć za tydzień idę na wesele i troszkę mnie korci w pponiedziałek byłam u fryzjera i powiedziała że stan moich włosów jest znacznie lepszy obciachałam je troche , tak, że farbowanych zostało troche ponad 5 cm ale mniej niż 10 ale aż czuję, że są zdrowsze za jakiś czas pójdę zciąć wszystkie farbowane ...ale to jeszcze daleko niech mi jeszcze troszkę podrosną , bo nie chce mieć krótszych niż mam teraz , ale aż jestem z siebie dumna, w sumie tak bardzo nie widać odrostów ale i tak chcę mieć już tylko swój kolorek ...szkoda, że tak długo mi to schodzi, bo chciałam sobie troszkę włoski naturalnie na słoneczku rozjasnić...a teraz lipszton ( bo nie wiedziałam, że mam aż taki ciemny kolor :O jednak włoski mi się troszkę zmieniły ...w sumie naturalne widziałam z 3 lata temu ...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:53   #324
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja nie wiem czy wytrwam, chcę malować szamponami koloryzującymi bez względu na to, czy się zmyją czy nie... tylko w lato chciałabym naturalny kolor, no ale jak się nie zmyje, to trudno... jeszcze muszę się zastanowić
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 18:54   #325
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja nie farbuje juz od marca dla mnie to nie lada wyczyn, naturalnego koloru nie mialam od paru dobrych lat, wklejam moje cudne odrosty w naturalnym swietle-reszta blond po dekoloryzacji i rozjasnianiu z czerni
ale masz śliczny ten odcień blondu poprostu marzenie ja mam wloski farbowane na ciemny braz i bardzo bym chciala miec teraz taki kolorek jak twój .jakim dekoloryzatorem robiłaś włoski? sama czy u fryziera ? i czy bardzo sie zniszczyły? i jaką farbke później nakładałaś na odbarwione włoski?sorki za za tyle pytań
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 19:52   #326
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja nie farbuję od 1 marca 2007 a odrosty mają już ok 7cm, odróżniają się dość znacznie i planuję zrobić sobie cieniutkie, jasne pasemka tylko po wierzchu, bo pod spodem prawie ich nie widać a takto tylko niewiele włosów "ucierpi" na kondycji podczas tego farbowania zresztą włosy mam prawie do połowy pleców i od jakiś 4 lat co pół roku robię pasemka (albo sam blond, albo z brązem) ale po całości i teraz wystarczy tylko tak lekko
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:32   #327
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja już nie farbuje od listopada 2006 roku dobrze znów zobaczyć swój naturalny kolor
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 13:59   #328
Morganah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 66
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

13 miesięcy bez farbowania
Morganah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:44   #329
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Morganah Pokaż wiadomość
13 miesięcy bez farbowania
gratuluje wytrwalosci
... a ja dopiero siódmy miech bez farbowania... a farby kuszą
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:39   #330
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Morganah Pokaż wiadomość
13 miesięcy bez farbowania
u mnie w sumie podobnie jestem pod wrażeniem, że tyle wytrzymałam, choć po prawdzie najgorsze były początki ...potem chęć z farbowaniem przeszła , bynajmniej tak było u mnie
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.