Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 18:14   #481
kam3
Raczkowanie
 
Avatar kam3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 36
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Z della cosmetics )
kam3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 18:15   #482
lubieswojeimie
Raczkowanie
 
Avatar lubieswojeimie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Oj tak, ja też wracam do naturalnego koloru. Ale najlepsze jest to, że tak naprawdę naturalne, nieskazitelne włoski miałam w dzieciństwie. Za farbowanie, eksperymentowanie i pasemka zabrałam się już w 1 kl. gimnazjum czyli dawno, dawno temu. Ale umiem powiedzieć sobie stop. Ostatnie pasemka robiłam sobie dokładnie pół roku temu i wcale nie tęsknie za tymi czasami. Gdy będzie już po wszytkim i ujrzę swoje naturalne włosy idę na chemiczne prostowanie.
Życzę powodzenia w postanowieniach i rozwagi w podejmowaniu pochopnych decyzji.
lubieswojeimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:50   #483
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kam3 Pokaż wiadomość
Z della cosmetics )
Dzięki)
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 15:31   #484
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja jutro idę ściąć włoski ...tylko się zastanawiam czy ściąć już do końca , wszystkie farbowane ( bedę miała wtedy tak do ramion) czy tylko z 5 cm ...ehh normalnie i tak jestem z siebie dumna bo nie faruje już 15 miesięcy albo jakoś coś koło tego włsoki są serio dużo zdrowsze, końce , te farbowane mam ino suche , ale jutro sie ich pozbęde:d nie wiem tylko jak mam się obciąc ...mój odwieczny problem ....
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:01   #485
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a ja jutro idę ściąć włoski ...tylko się zastanawiam czy ściąć już do końca , wszystkie farbowane ( bedę miała wtedy tak do ramion) czy tylko z 5 cm ...ehh normalnie i tak jestem z siebie dumna bo nie faruje już 15 miesięcy albo jakoś coś koło tego włsoki są serio dużo zdrowsze, końce , te farbowane mam ino suche , ale jutro sie ich pozbęde:d nie wiem tylko jak mam się obciąc ...mój odwieczny problem ....
Jesli zalezy Ci na dlugich i zapuszczasz to podcielabym na Twoim miejscu 5cm. A pozniej co jakis czas odcinala te farbowane Ja zecydowalam sie na taka metode, bo zalezy mi bardzo na dlugich wlosach i nie zaluje.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:55   #486
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

no i obciełam ino 5 cm i jestem zadowolona bo normalnie takie śliczne sa moje wloski jeszcze zostało troszke farbowanych , ale z czasem i je zetnę ale ostatnio dużo osób łącznie z chłopakiem mówi mi że ślicznie wyglądam w naturalnych


teraz tylko po nowym roku kupię sobie coś profesionalnego do włosków ino ciągle nie mogę się zdecydować co ... bo z natury z moich włosków się lekkka szopa robi
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 20:26   #487
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A mi po głowie chodzi jakiś szampon koloryzujący włosy na kilkanaście myć może jeszcze nie teraz ale tak w połowie lutego jak juz będę miała spore odrosty (teraz mają już ok. 4 cm od przedziałka ale jeszcze nie wyglądają tak obrzydliwie ) chyba uzyję sobie coś takiego tyle że w moim naturalnym kolorze. Bo tak sobie pomyślałam, że jeżeli będę się czuła dobrze w naturalnym kolorze, to po prostu będę systematycznie podcinać, żeby całkowicie zeszły te farbowane części, ale jeśli okaże się, że przywiązanie do blondu jest silniejsze to chociaż nie będę się męczyć przez 2 lata, żeby zejść do naturalnego koloru

Czy któraś z was robiła sobie może kolor właśnie takim szamponem na kilkanaście myć? czy potem kolor rzeczywiście zmywa się całkowicie? Bo ja myję włosy tak co dwa dni dwukrotnie i przypuszczam, że nawet przy szamponie do 20 myć kolor zszedłby mi po miesiącu - góra po półtora.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 20:37   #488
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
A mi po głowie chodzi jakiś szampon koloryzujący włosy na kilkanaście myć może jeszcze nie teraz ale tak w połowie lutego jak juz będę miała spore odrosty (teraz mają już ok. 4 cm od przedziałka ale jeszcze nie wyglądają tak obrzydliwie ) chyba uzyję sobie coś takiego tyle że w moim naturalnym kolorze. Bo tak sobie pomyślałam, że jeżeli będę się czuła dobrze w naturalnym kolorze, to po prostu będę systematycznie podcinać, żeby całkowicie zeszły te farbowane części, ale jeśli okaże się, że przywiązanie do blondu jest silniejsze to chociaż nie będę się męczyć przez 2 lata, żeby zejść do naturalnego koloru

Czy któraś z was robiła sobie może kolor właśnie takim szamponem na kilkanaście myć? czy potem kolor rzeczywiście zmywa się całkowicie? Bo ja myję włosy tak co dwa dni dwukrotnie i przypuszczam, że nawet przy szamponie do 20 myć kolor zszedłby mi po miesiącu - góra po półtora.
Casting - nie drastycznie ciemniejszy tylko zblizony do naturalnego sie wyplukuje. Uwazaj, bo naturalnych wlosow nie niszczy, ale te ktore byly farbowane, jesli sa nadal podniszczone beda po nim wysuszone.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 20:55   #489
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Casting - nie drastycznie ciemniejszy tylko zblizony do naturalnego sie wyplukuje. Uwazaj, bo naturalnych wlosow nie niszczy, ale te ktore byly farbowane, jesli sa nadal podniszczone beda po nim wysuszone.
Ja ostatnio stosuje mocno nawilżające kuracje i troche się stan moich włosów po nich polepszył chciałabym tak mniej więcej w lutym spróbować nałożyć sobie właśnie mój naturalny kolor, ale własnie takim wypłukującym się szamponem, żeby w razie czego potem samo to zeszło i nie trzeba było kłaść szybko kolejnej farby z powodu spapranego koloru kto wie, może jak będę się dobrze czuła w takim kolorze położę sobie na włosy właśnie taką farbę

A czy Tobie kolor wypłukał się całkowicie? czy pozostał chociażby trochę na włosach?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:59   #490
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio stosuje mocno nawilżające kuracje i troche się stan moich włosów po nich polepszył chciałabym tak mniej więcej w lutym spróbować nałożyć sobie właśnie mój naturalny kolor, ale własnie takim wypłukującym się szamponem, żeby w razie czego potem samo to zeszło i nie trzeba było kłaść szybko kolejnej farby z powodu spapranego koloru kto wie, może jak będę się dobrze czuła w takim kolorze położę sobie na włosy właśnie taką farbę

A czy Tobie kolor wypłukał się całkowicie? czy pozostał chociażby trochę na włosach?
W tej chwili mam go na wlosach tydzien, wiec ciezko powiedziec. Widze jednak, ze sie wyplukuje i ze robi to rownomiernie. Wyplukuje sie bardziej z naturalnych wlosow, mniej z tych ktore byly kiedys farbowane. Wychodze jednak z zalozenia, ze te ufarbione kiedys bede sukcesywnie scinac, wiec nie bedzie mi przeszkadzac, jesli kolor wyplucze sie z nich nierownomiernie. O odrosty bylabym spokojna. Do lutego jeszcze kupa czasu i dam znac za miesiac co mam na wlosach
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 09:36   #491
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
W tej chwili mam go na wlosach tydzien, wiec ciezko powiedziec. Widze jednak, ze sie wyplukuje i ze robi to rownomiernie. Wyplukuje sie bardziej z naturalnych wlosow, mniej z tych ktore byly kiedys farbowane. Wychodze jednak z zalozenia, ze te ufarbione kiedys bede sukcesywnie scinac, wiec nie bedzie mi przeszkadzac, jesli kolor wyplucze sie z nich nierownomiernie. O odrosty bylabym spokojna. Do lutego jeszcze kupa czasu i dam znac za miesiac co mam na wlosach
Oki ja się narazie jeszcze wstrzymam, bo nie chcę potem żałować
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 11:33   #492
kam3
Raczkowanie
 
Avatar kam3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 36
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A tutaj zdjęcie moich włosów z odrostami ) a raczej grzywka, tak
sobie obliczyłam że kwiecień/maj grzywka powinna być już cała naturalna nie wiem czy dobrze uchwyciłam miejsce przejścia koloru ale widać końce jaśniejsze a góra ciemniejsza )) takie zdjęcia mnie motywują)
Sikoreczko twoje słowa też mają moc motywującą do czekania na swoje naturalne włosy )
pozdrawiam

link
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post6127359
kam3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 21:08   #493
misia_171717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 94
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

heh, tez wracam do naturalnych....ale ja niestety ide na dekoloryzacje, bo mam włosy rudo-bordowo-brązowe a naturalne bardzo ciemne blond... wiec nieciekawie beda wygladac naturalne odrosty+ farbowane włosy... starsznie sie boje dekoloryzacji ze fryzjerka nie bedzie w stanie sciagnac mi farby(miałam ze 3 razy podczas wakacji farbowane palette) pozniej zmianiłam na garnier, i ostatnio loreal), albo ze nie wyjdzie kolor taki jak naturalny...odkopałam stare zdiecie, w naturalnych włosach, napewno je wydrukuje i zabiore ze soba do fryzjera.... w sumie to nie wiem czy bede dobrze wygladała w naturalnych(ale w koncu co natura to natura):P... a i ta farba sie pewnie tez wypłucze po tej dekoloryzacji, co??? pozdrawiam i zycze wytrwałosci
misia_171717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 00:07   #494
miss_kamikaze
Raczkowanie
 
Avatar miss_kamikaze
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 30
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez chce wrócić do naturalnych, ale nie wiem czy wytrwam. W ostatnie wakacje udało mi sie prawie wrócić do mojego naturalnego kolorku, nalazłam podobny blond do mojego i nawet nie było widać różnicy na odrostach ale potem jakaś diabelska siła mnie podkusiła i zafarbowałam na czerwono teraz nie mogę z tych rudych zejść...ale może jakoś mi sie uda... i już nigdy więcej farby, żadnej.
__________________
"Świat jest taki, jakim go widzisz, a sposób postrzegania zależy
wyłącznie od Ciebie."
miss_kamikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 08:31   #495
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez miss_kamikaze Pokaż wiadomość
ja tez chce wrócić do naturalnych, ale nie wiem czy wytrwam. W ostatnie wakacje udało mi sie prawie wrócić do mojego naturalnego kolorku, nalazłam podobny blond do mojego i nawet nie było widać różnicy na odrostach ale potem jakaś diabelska siła mnie podkusiła i zafarbowałam na czerwono teraz nie mogę z tych rudych zejść...ale może jakoś mi sie uda... i już nigdy więcej farby, żadnej.
a może własnie zafarbuj się ponownie na twój naturalny kolor?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 16:14   #496
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ej no !! dziewczyny, skad w tym watku rozmowy o farbowaniu? wracanie do naturalnych włoskow to bardzo trudna rzecz, zwłaszcza jesli ktos jest taki niecierpliwy i lubi zmiany jak my kobiety. nie ma nic piekniejszego niz naturalny kolor włosów, farby zostały po to wymyslone zeby przykryc siwizne. Najpiekniejsze i najbardziej urocze sa dziewczyny w naturalnych włosach, sama mialam naturalne dlugie włosy, teraz po 1 farbowaniu mam juz 3cm odrostu i bardzo sie ciesze, owszem nie czuje sie komfortowo wiedzac ze mam odrosty( czuje sie jak niechluj) ale wierzcie mi WARTO! im dłuzej wytrzymacie bez farbowania tym szybciej bedziecie miec swoj kolorek- proste reguły a farbujac nawet szamponami ktore niby maja sie spłukac zawsze koncówki bedziecie miec ciemniejsze. Zapusccie naturalne RAZ a DOBRZE!












0
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:12   #497
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez gabi_st Pokaż wiadomość
ej no !! dziewczyny, skad w tym watku rozmowy o farbowaniu? wracanie do naturalnych włoskow to bardzo trudna rzecz, zwłaszcza jesli ktos jest taki niecierpliwy i lubi zmiany jak my kobiety. nie ma nic piekniejszego niz naturalny kolor włosów, farby zostały po to wymyslone zeby przykryc siwizne. Najpiekniejsze i najbardziej urocze sa dziewczyny w naturalnych włosach, sama mialam naturalne dlugie włosy, teraz po 1 farbowaniu mam juz 3cm odrostu i bardzo sie ciesze, owszem nie czuje sie komfortowo wiedzac ze mam odrosty( czuje sie jak niechluj) ale wierzcie mi WARTO! im dłuzej wytrzymacie bez farbowania tym szybciej bedziecie miec swoj kolorek- proste reguły a farbujac nawet szamponami ktore niby maja sie spłukac zawsze koncówki bedziecie miec ciemniejsze. Zapusccie naturalne RAZ a DOBRZE!












0
ja jednak jestem bardziej takiego zdania, że jeżeli nie pamięta się tak naprawdę, jak się wygląda w naturalnym kolorze (ja farbuje już ok. 7 lat i naprawdę nie pamiętam, jak wyglądam w naturalnym kolorze w jakiejś normalnej fryzurze ) to chyba lepiej jest sprawdzic taką szamponetką która się spłucze, czy warto się męczyc i zapuszczać te naturalne, czy po prostu farbować co jakiś czas na kolor, który nam odpowiada w tym momencie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:23   #498
Kejti17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

oj widzę że nie tylko ja mam taki problem też próbowałam dojść do naturalnego koloru ale niestety mi nie wyszło jeszcze w marcu miałam czarne włosy a na to blond pasemka, co prawda ładnie wyglądało ale mnie w ciemnych włosach nie było ładnie;] w maju zrobiłam raz jeszcze pasemka i wtedy już całkiem pozbyłam się czarnych włosów ale po niedługim czasie pojawiły sie odrosty i zaczęło się: cudowanie, malowanie itp... w końcu prawie doszłam do swojego koloru, ale jeszcze nie był to naturalny, "mysi" kolor hehe i przed świętami coś mnie podkusiło i pofarbowałam włosy złocistym średnim blondem, jak zmyłam "to" z głowy chciało mi się płakać;( miały być blond a były brązowe;/ tragedia po prostu;] przeżyłam święta, szampon zaczął się zmywać a włosy są okropne;/ nie chce farbować znowu na jakiś ciemniejszy kolor, chciałam mieć dalej blond... dziewczyny, znacie może jakiś sposób na szybsze pozbycie się szamponu koloryzującego z głowy??????? HELP!!!!!!!
Kejti17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:31   #499
gabi_st
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

mosisz poczekac az sie spłucze wszelkie inne sposoby( przetestowałam) niszcza włoski i spieraja na rudo. Co do farbowania to powiem tylko tyle ze wiekszosc z was nie docenia swojego naturalnego koloru włosów, ktory jest niepowtarzalny. Mi tak srednio podoba sie moj odcien naturalny, ale zawsze bardziej niz farbowane, dlatego ze NIE MA TAKIEJ FARBY NA SWIECIE ktora dałaby naturalny kolor wlosów. Wiec farbowanie na "niby naturalny" to nie to samo.Nie oszukujmy sie Naturalne włoski najczesciej nie swieca sie na rudo( tak jak kazde farbowane spierajace sie włosy) tylko maja swoj szlachetny popielaty odcien niemozliwy do osiagniecia przez farbowanie. ...chyba ze cos nowego wymysla. Najbardziej podobaja mi sie myszkowaty blond i szatyn wpadajacy w braz
gabi_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 16:09   #500
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

moja przygoda z malowaniem zaczęła się z 3-4 lata temu. chciałam pozbyć się nieudanych pasemek blond, więc malowałam włosy na kolor zbliżony do naturalnego- ciemny popielaty brąz. niestety- włosy po pewnym czasie rudziały a nawet raz miały poświatę zieloną ^^. ale w październiku powiedziałam dość. teraz dążę do swoich naturalnych. nie maluję 3 m-ce i mam 4 cm odrostu. włosy do połowy pleców [niedługo -niestety- ścinam]. także teraz chodze z rudymi włosami z odrostem. nieszczęsny widok
chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:09   #501
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez gabi_st Pokaż wiadomość
mosisz poczekac az sie spłucze wszelkie inne sposoby( przetestowałam) niszcza włoski i spieraja na rudo. Co do farbowania to powiem tylko tyle ze wiekszosc z was nie docenia swojego naturalnego koloru włosów, ktory jest niepowtarzalny. Mi tak srednio podoba sie moj odcien naturalny, ale zawsze bardziej niz farbowane, dlatego ze NIE MA TAKIEJ FARBY NA SWIECIE ktora dałaby naturalny kolor wlosów. Wiec farbowanie na "niby naturalny" to nie to samo.Nie oszukujmy sie Naturalne włoski najczesciej nie swieca sie na rudo( tak jak kazde farbowane spierajace sie włosy) tylko maja swoj szlachetny popielaty odcien niemozliwy do osiagniecia przez farbowanie. ...chyba ze cos nowego wymysla. Najbardziej podobaja mi sie myszkowaty blond i szatyn wpadajacy w braz
Ja mam naturalnie kolor, w ktory nikt nie wierzy kiedy widzi: ciemny braz z rudawym, cieplym polyskiem Te popielate o ktorych piszesz dotycza chlodnego typu urody, do ktorego zaliczana jest zdeeecyyyydoooowaaana wiekszosc polek jednak typ cieply tez istnieje i trzeba o tym pamietac.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:56   #502
miss_kamikaze
Raczkowanie
 
Avatar miss_kamikaze
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 30
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja mam naturalnie kolor, w ktory nikt nie wierzy kiedy widzi: ciemny braz z rudawym, cieplym polyskiem Te popielate o ktorych piszesz dotycza chlodnego typu urody, do ktorego zaliczana jest zdeeecyyyydoooowaaana wiekszosc polek jednak typ cieply tez istnieje i trzeba o tym pamiętać.
Tulipanna witaj w klubie ja mam blond ale tez z takim dziwnym złotawo-rudawym połyskiem, szczególnie w lecie kiedy padało słonce i dodatkowo trochę rozjaśniało włoski. Kiedy miałam jeszcze swoje naturalne to wiele osób pytało mnie jakiej farby używam

Mysza_87 - myślałam nad tym ale teraz mam włosy w trochę innym kolorku niż rok temu i obawiam sie, ze tym razem farba nie złapie. Niedawno zrobiłam pasemka, jak sie spiorą to pomyśle co z tym dalej robić
Wiadomo, ze nigdy nie da sie uzyskać takiego samego odcienia jak naturalny, ale jest mniejszy kontrast miedzy farba, a odrostem i nie drażni to tak bardzo...tak mi sie chociaż wydaje
__________________
"Świat jest taki, jakim go widzisz, a sposób postrzegania zależy
wyłącznie od Ciebie."
miss_kamikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:02   #503
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny nie oszukujmy sie jest bardzo cięzko ale warto

załączam dwa zdjecia dla porównania
jakościowo nienajlepsze ale motywacja jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (22,1 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg km.jpg (8,4 KB, 142 załadowań)
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 10:26   #504
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie oszukujmy sie jest bardzo cięzko ale warto

załączam dwa zdjecia dla porównania
jakościowo nienajlepsze ale motywacja jest
przepraszam, że się głupio pytam, ale które to te naturalne?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:04   #505
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

lewe u góry natura na dole sprana czerń
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:17   #506
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
lewe u góry natura na dole sprana czerń
Jeśli ten blondzik jest twoim naturalnym kolorkiem, to ci niesamowicie zazdroszczę ale szczerze mówiąc włoski te ciemne z drugiego zdjęcia chyba ładniej wyglądają jako całość
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:44   #507
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

również cę wrócić do swoich naturalnych włosów czyli średniego blondu, obecnie mam połowę jasnego szatynu farbowanewgo Belle Color a drugą połowę długości włosów brązu Castinga, mam nadzieję że się uda, w sobotę idę do fryzjera.
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:08   #508
moninia10
Przyczajenie
 
Avatar moninia10
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Tez zamierzam wrocic do naturalnego, bo mam juz dosc tych odrostow i ciaglego farbowania- a tym samym niszczenia włosow..
moninia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 14:47   #509
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

farbowałam ponad 2 miesiace temu na braz, wyszedl czarny i nie moze sie sprac, co teraz?? :-( Jak go sprac???? na razie odrostow nie widac....
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 16:01   #510
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
farbowałam ponad 2 miesiace temu na braz, wyszedl czarny i nie moze sie sprac, co teraz?? :-( Jak go sprac???? na razie odrostow nie widac....
Kupić szampon przeciwłupieżowy i myć włosy

U mnie jakieś załamanie nastąpiło. Od wczoraj chodzi mi po głowie myśl, że mój naturalny kolor nie jest zbyt piękny (mam już ok. 5cm odrostów, więc coś już widać) i czy nie lepiej by było się od nowa zafarbować

Tak sobie myślę, że jak mnie już naprawdę przyszpili, to polecę do sklepu fryzjerskiego, zakupię półfarbę i machnę sobie kilka pasemek
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.