Rossmann - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 06:09   #2011
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Używacie go do mycia twarzy? Zmywa makijaż? Może i ja wypróbuję. Kupiłam go i czeka na swoją kolej
Poza tym miałam napisać jak wrażenia po stosowaniu już osławionych
ja nie próbowałam do twarzy, używam tego z pompką BD, a jeżeli ten z cynkiem nagietkowy Cie wysusza to spróbuj tego białego extrasensitive z cynkiem, wydaje się byc tłusciejszy
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 07:31   #2012
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
W przypadku mieszanej cery, szczegolnie wazna jest delikatnosc żelu i to by nie wysuszał skóry, co ją motywuje do jeszcze wiekszego przetluszczania. W kwestii delikatnosci polecam wiec oczywiscie Babydream Ale moja ostatnia miłosć to olejek Isana. Zostawia skórę tak dopieszczoną i meiciutka, ze nie domaga sie ona rozpaczliwie kremu jak po agresywnych żelach. Skład rewelacja. Mozna tez ten olejek nabyć w przezroczystym opakowaniu (zawartosc ma słomkowy kolor)
Myłaś buzię tym Isanowym olejkiem? Kurcze, nie wpadłam na to A mnie niestety Babydream uczula a już na pewno podrażnia Ostatnio myję buzię Lactacydem i jest super oprócz tego, że mnie mocno wysusza. Gdyby ten olejek udało się zastosować do twarzy, to byłoby wspaniale Na pewno dziś wypróbuję, bo uwielbiam go do ciała

Dziewczyny, a jak myślicie, przesadą będzie nałożyć sobie Isanowy krem do rąk z mocznikiem na twarz? Mam ostatnio okropne problemy z suchością, a z rękami radzi sobie bardzo dobrze i tak sobie pomyślałam... Ale boję się, że mnie uczuli, zapach ma piękny, ale zabójczy. A mój niebieski Babydream jest trochę za słaby.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 08:09   #2013
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Myłaś buzię tym Isanowym olejkiem? Kurcze, nie wpadłam na to A mnie niestety Babydream uczula a już na pewno podrażnia Ostatnio myję buzię Lactacydem i jest super oprócz tego, że mnie mocno wysusza. Gdyby ten olejek udało się zastosować do twarzy, to byłoby wspaniale Na pewno dziś wypróbuję, bo uwielbiam go do ciała

Dziewczyny, a jak myślicie, przesadą będzie nałożyć sobie Isanowy krem do rąk z mocznikiem na twarz? Mam ostatnio okropne problemy z suchością, a z rękami radzi sobie bardzo dobrze i tak sobie pomyślałam... Ale boję się, że mnie uczuli, zapach ma piękny, ale zabójczy. A mój niebieski Babydream jest trochę za słaby.

Do twarzy polecam jeszcze żel Facelle Sensitive. Rewelacja.
A może spróbuj kremu BD Extrasensitive bez cynku. Tłuścioch, ale na moją poatredermową masakre świetny.

Kostka09, też polecam mleczko Isany z wit E
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 08:32   #2014
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ten krem i balsam do ciała z mocznikiem jest juz w polskich Rossmannach?
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=63626&id=753
ten okrągły jest
tego w tubie nie ma

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
OOO, chyba ich jeszcze nie widziałam o które chodzi? cena zachęca do wypróbowania
wiesz co na KWC go widziałam i cena była wyższa
nie wiem czy źle spojrzałam czy co
aż zerknę przy kolejnej wizycie
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:30   #2015
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Do twarzy polecam jeszcze żel Facelle Sensitive. Rewelacja.
A może spróbuj kremu BD Extrasensitive bez cynku. Tłuścioch, ale na moją poatredermową masakre świetny.

Kostka09, też polecam mleczko Isany z wit E
Żel Facelle Sensitive mnie baaardzo zawiódł! Takiego buraka na całej twarzy to dawno po niczym nie miałam, a stosując go wg zaleceń po paru dniach zaczęłam odczuwać nieprzyjemne swędzenie. W końcu zużyłam go do mycia rąk, chociaż w tym się sprawdził

Jak tylko skończy mi się klasyczny BD to wypróbuję ten Extresensitive I tak smaruję się zazwyczaj na noc, więc może być tłusty
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:35   #2016
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
ten okrągły jest
tego w tubie nie ma
a u mnie odwrotnie krem do rąk jest od jakiegoś czasu a do ciała nie widziałam
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:58   #2017
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Żel Facelle Sensitive mnie baaardzo zawiódł! Takiego buraka na całej twarzy to dawno po niczym nie miałam, a stosując go wg zaleceń po paru dniach zaczęłam odczuwać nieprzyjemne swędzenie. W końcu zużyłam go do mycia rąk, chociaż w tym się sprawdził

Jak tylko skończy mi się klasyczny BD to wypróbuję ten Extresensitive I tak smaruję się zazwyczaj na noc, więc może być tłusty
O cholera, to w takim razie może ten olejek Isany. Widać co twarz/ciało to inna reakcja.

Tłuścioch owszem, ale na mnie sie bardzo dobrze wchłania.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 11:09   #2018
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

Nie tracę nadziei dziś wypróbuję ten olejek na pewno
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:11   #2019
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Wczoraj widzialam w rosmanie herbatki w promocji :czar irientu, cytrynowa, wisnia ze smietaną i banan ze smietaną

jak smakuje ten czar (smak??) orientu?? to czarna aromatyzowana czy taka mieszanka orientalna??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:57   #2020
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Wczoraj widzialam w rosmanie herbatki w promocji :czar irientu, cytrynowa, wisnia ze smietaną i banan ze smietaną

jak smakuje ten czar (smak??) orientu?? to czarna aromatyzowana czy taka mieszanka orientalna??
Wczoraj kupiłam orientalną - masakra Jestem fanką wszelkich aromatów w herbatach i wszystko mi smakuje, ale ta jest dla mnie ohydna. To nie jest czarna aromatyzowana herbata, tylko mieszanka róznych ziół/przypraw.
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:59   #2021
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Myłaś buzię tym Isanowym olejkiem? Kurcze, nie wpadłam na to A mnie niestety Babydream uczula a już na pewno podrażnia
Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Żel Facelle Sensitive mnie baaardzo zawiódł! Takiego buraka na całej twarzy to dawno po niczym nie miałam
Facelle i BD zawieraja podobne detergenty. Jesli oba te żele Cie uczuliły moze jestes przypadkiem alergii na ktorys z tych skladników łagodne składniki myjace z reguły nie podrażniaja czy nie uczulaja, ale nie mozna stwierdzic, ze to sie w ogole nie zdarza.
Za to olejek nie powinien Cie zawiesc. Raz, ze zawiera ok 40% naturalnych olejkow, witamine E i panthenol, dwa - ma w składzie inne detergenty niz wyzej wymienione żele

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-26 o 12:06
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 13:34   #2022
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi fajny żel do mycia twarzy rosmmanowski może być dziecinny , mam cerę mieszaną
Dla mojej twarzy (też cera mieszana) dość dobrze sprawdza się balsam do kąpieli nagietkowy:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...do-kapieli.htm
Nie będę opiewać działania, bo ostatnio sporo zmieniałam w pielęgnacji i ciężko mi rozdzielić wpływy poszczególnych kosmetyków ale jestem zadowolona i w łazience stanęła już druga butla. Mogę polecić go z czystym sumieniem.
Ale chyba dobrze od czasu przed użyciem nim wstrząsnąć - pod koniec pierwszej butli miał konsystencję i kolor zupełnie jak balsam. Zaczęłam nawet podejrzewać Lubego że pomylił butelki i umył się balsamem z tej samej serii
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:02   #2023
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Dla mojej twarzy (też cera mieszana) dość dobrze sprawdza się balsam do kąpieli nagietkowy:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...do-kapieli.htm
Nie będę opiewać działania, bo ostatnio sporo zmieniałam w pielęgnacji i ciężko mi rozdzielić wpływy poszczególnych kosmetyków ale jestem zadowolona i w łazience stanęła już druga butla. Mogę polecić go z czystym sumieniem.
Ale chyba dobrze od czasu przed użyciem nim wstrząsnąć - pod koniec pierwszej butli miał konsystencję i kolor zupełnie jak balsam. Zaczęłam nawet podejrzewać Lubego że pomylił butelki i umył się balsamem z tej samej serii
też to zauważyłam, że początkowo był przejrzysty, a pod koniec butelki zupełnie mleczny. myślałąm nawet, że może się zepsuł ale widocznie tak już mają te balsamy do mycia nagietkowe, że trzeba wstrząsac przed użyciem
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:24   #2024
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a u mnie odwrotnie krem do rąk jest od jakiegoś czasu a do ciała nie widziałam
nie zrozumiałyśmy się
nie ma tego balsamu do ciała
do rąk tez u mnie jest
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 15:57   #2025
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
nie zrozumiałyśmy się
nie ma tego balsamu do ciała
do rąk tez u mnie jest
U mnie też nie ma balsamu, jest tylko ten krem do ciała 150ml, krem do rąk jest już od jakiegoś czasu
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:23   #2026
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam orientalną - masakra Jestem fanką wszelkich aromatów w herbatach i wszystko mi smakuje, ale ta jest dla mnie ohydna. To nie jest czarna aromatyzowana herbata, tylko mieszanka róznych ziół/przypraw.
Zgadzam się, też myślałam po opiniach z któregoś wątku (nie wiem czy tu czy na plotkowym), że jest pyszna, a tu niestety. Lubię goździkowe aromaty, ale tu w ogóle nie czuję goździka, sam anyż i jest przez to strasznie slodka. Jeszcze jak wrzucę do kuba torebkę tej magii orientu i torebkę czarnej herbaty, to da się wypić, ale i tak się zawiodłam.

A tak wracając do tematu, chciałam dziś kupić zachwalany przez Was "tłuścioch z wit. E" i stanęłam przed półką i nie wiedziałam, co wziąć... Było mleczko i balsam, oba z wit. E i oba z niebieską nakrętką. Który lepszy? Szukam czegoś, co bym mogła mieszać z olejami (przyszło mi pierwsze zamówienie z ZSK ), ten będzie do tego dobry??

A krem do rąk z mocznikiem Cudo! Nigdy nie miałam lepszego.
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 16:33   #2027
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Dziewczyny dzis bylam w Rossmannie w Neuss i zgadnijcie co kupilam...
Kupilam szampon Alterra sensitve i wersje mini : Glanz szampon i odzywke i odzywke jakas nawilzajaca. Jutro zaczna sie testy. mam nadzieje ze ten szampon do wrazliwej skory glowy(sensitive), bedzie tak samo dobry jak jego odpowiednik od Alverde z Dm. W moim Rossmannie jeszcze pielegnacji do wlosow od Alterra nie maja i nic nie wiedza, ale skoro kolorowka jest to licze ze i wlosowe rzeczy sie pojawia. Obym sie nie zawiodla. nie musialabym jezdzic do miasta do Dm
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 17:33   #2028
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam orientalną - masakra Jestem fanką wszelkich aromatów w herbatach i wszystko mi smakuje, ale ta jest dla mnie ohydna. To nie jest czarna aromatyzowana herbata, tylko mieszanka róznych ziół/przypraw.
Podpisuję się pod tym, jest paskudna Sama lubię orientalne klimaty, mocne przyprawy, ale to to pachnie mi kadzidłem.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:26   #2029
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: rossmann

Wczoraj nie wytrzymałam i użyłam tego olejku Issany , nie tylko do ciała,ale też do twarzy i...jest boski Nie wiem jak poradziłby sobie ze zmywaniem makijażu,ale ogólnie bardzo mi się spodobał. Zostawia skórę taką dopieszczona i pachnie pięknie.
Szkoda tylko,ze pewnie szybko się skończy, bo buteleczka mała
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 18:44   #2030
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzis bylam w Rossmannie w Neuss i zgadnijcie co kupilam...
Kupilam szampon Alterra sensitve i wersje mini : Glanz szampon i odzywke i odzywke jakas nawilzajaca. Jutro zaczna sie testy. mam nadzieje ze ten szampon do wrazliwej skory glowy(sensitive), bedzie tak samo dobry jak jego odpowiednik od Alverde z Dm. W moim Rossmannie jeszcze pielegnacji do wlosow od Alterra nie maja i nic nie wiedza, ale skoro kolorowka jest to licze ze i wlosowe rzeczy sie pojawia. Obym sie nie zawiodla. nie musialabym jezdzic do miasta do Dm
Swietnie masz, cała seria Alterry do dyspozycji... a tu tylko jedna pomadka do ust
Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i użyłam tego olejku Issany , nie tylko do ciała,ale też do twarzy i...jest boski Nie wiem jak poradziłby sobie ze zmywaniem makijażu,ale ogólnie bardzo mi się spodobał. Zostawia skórę taką dopieszczona i pachnie pięknie.
Szkoda tylko,ze pewnie szybko się skończy, bo buteleczka mała
Mi niestety schodzi w tempie błyskawicznym ta peirwsza butelka Na szczescie kosztuje symboliczna kwote
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:02   #2031
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Wczoraj nie wytrzymałam i użyłam tego olejku Issany , nie tylko do ciała,ale też do twarzy i...jest boski Nie wiem jak poradziłby sobie ze zmywaniem makijażu,ale ogólnie bardzo mi się spodobał. Zostawia skórę taką dopieszczona i pachnie pięknie.
Szkoda tylko,ze pewnie szybko się skończy, bo buteleczka mała
Cudowne rzeczy wypisujesz Ja za jakąś godzinę pójdę w Twoje ślady i oczekuję co najmniej rozkoszy dla skóry To byłoby piękne, gdyby moja twarz go zaakceptowała, po udanych testach obiecuję zrobić porządny zapas, coby już nigdy moja biedna twarz nie musiała cierpieć Na szczęście mój makijaż na co dzień to odżywka do rzęs i puder, więc nie mam nic ciężkiego do zmywania

Zgadzam się co do zapachu, jest po prostu boski
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:16   #2032
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
i pachnie pięknie.
Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do zapachu, jest po prostu boski
Mi niestety zapach do gustu nie przypadł , na szczescie rekompensuja mi to inne walory olejku
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 19:54   #2033
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez zarzyczka Pokaż wiadomość

A tak wracając do tematu, chciałam dziś kupić zachwalany przez Was "tłuścioch z wit. E" i stanęłam przed półką i nie wiedziałam, co wziąć... Było mleczko i balsam, oba z wit. E i oba z niebieską nakrętką. Który lepszy? Szukam czegoś, co bym mogła mieszać z olejami (przyszło mi pierwsze zamówienie z ZSK ), ten będzie do tego dobry??

A krem do rąk z mocznikiem Cudo! Nigdy nie miałam lepszego.
Mam mleczko dokładnie to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...o-do-ciala.htm wybrałam je, bo według opinii z KWC balsam jest wodnisty, a ja chciałam coś treściwego, gęstego. Z olejami nie próbowałam mieszać, ale zawsze można spróbować. Jego cena zachęca do eksperymentów, a ja i solo go uwielbiam, jest lepszy od wielu znacznie droższych balsamów.
Też uwielbiam krem z mocznikiem, smaruje z nim dłonie i stopy. Zużywam już 2 tubkę, pewnie niedługo skuszę się na krem do ciała z tej serii, a może i balsam trafi do polskich Rossmannów
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:06   #2034
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Mam mleczko dokładnie to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...o-do-ciala.htm wybrałam je, bo według opinii z KWC balsam jest wodnisty, a ja chciałam coś treściwego, gęstego. Z olejami nie próbowałam mieszać, ale zawsze można spróbować. Jego cena zachęca do eksperymentów, a ja i solo go uwielbiam, jest lepszy od wielu znacznie droższych balsamów.
Też uwielbiam krem z mocznikiem, smaruje z nim dłonie i stopy. Zużywam już 2 tubkę, pewnie niedługo skuszę się na krem do ciała z tej serii, a może i balsam trafi do polskich Rossmannów
Dzięki za odpowiedź to jutro mnie czeka kolejny zakup
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:24   #2035
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

kupiłam dzisiaj balsamISANY brązujący za 3,49zł
zaszalałam
zobaczymy jak wypadnie w testach

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

o taki właśnie mam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...y-do-ciala.htm
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 22:14   #2036
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

przyzznaję, że nie chce mi się cytować, więc się odniosę do wybranych wątków

Tak więc ja też myślałam o użyciu kremu do rąk z mocznikiem do twarzy (fajnie, że nie jestem sama ), choć go nie kupiłam i nie wiem czy kupię, bo na razie do rąk używam babydream extrasestive z pantenolem.

Odnośnie olejku isana pod prysznic do mycia twarzy - również mnie ten pomysł zaintrygował zastanawiam się tylko, czy olejek nie będzie zwyczajnie zapychać.

Odnośnie żelu intymnego Facelle do mycia twarzy - regularnie testuję od około dwóch tygodni i jestem trochę rozczarowana. Wysuszenia niby nie czuć, ale skóra dziwnie się łuszczy... I mam takie wrażenie, jakby żel zostawiał cieniutką warstewkę na skórze i ona właśnie się łuszczy. Sama nie wiem, czy to sucha skóra, czy resztki żelu....A twarz płuczę zawsze dokładnie. Pod prysznicem sprawdza się natomiast bardzo dobrze, aczkolwiem poźniej również mogę sobie zdrapywać skórę/warstewkę żelu (?). Tzn. przejadę paznokciem po udzie i słynna biała "krecha". Co o tym myślicie?
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 12:19   #2037
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

No i wypróbowałam tego olejku do twarzy i jeszcze nie jestem w stanie ocenić. Niby nie zrobił mi krzywdy, policzki nie piekły, nie były po osuszeniu bardziej wysuszone, ale jednak pojawił się mały rumień... Nie wiem jednak, czy to dlatego, że miałam akurat taki dzień, czy może za mocno potarłam buzię, czy jeszcze coś innego. Dlatego, jako że zaczął się weekend i w przypadku katastrofy mogę zaszyć się w domu , zaraz użyję go raz jeszcze. A potem spróbuję ten krem z mocznikiem położyć na twarz, bo sucha jestem niemiłosiernie. Raz się żyje

EDIT:
Okej, po testach. Tym razem nie miałam rumienia po olejku, ale miałam okropnie ściągnięte policzki i okolice nosa. Cóż, szukam dalej. Co do Isany z mocznikiem na twarzy... Raczej nie. Siedzę właśnie z różowymi policzkami i czołem i obawiam się, że jak zaraz go nie zmyję, to będzie tylko gorzej Tu też szukam więc dalej.
__________________


Edytowane przez TeaHouseMoon
Czas edycji: 2009-11-27 o 12:38
TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 13:27   #2038
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: rossmann

Hej dziewczyny,
ja ze swojej strony polecam:

1. krem do stóp FussWohl Hirschtalg Creme - wbrew pozorom jest super lekki, szybko się wchłania, super pachnie i niesamowicie wygładza.

2. Obcinacz do paznokci duży Rossmannowski - ostry, precycyjny.

3. Tonik różowy Synergen - lekki, delikatny, łagodny, skuteczny

3. Żel po prysznic Isana Med z proteinami mleka - śmieszna cena, ale działanie na 5
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 13:33   #2039
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
No i wypróbowałam tego olejku do twarzy i jeszcze nie jestem w stanie ocenić. Niby nie zrobił mi krzywdy, policzki nie piekły, nie były po osuszeniu bardziej wysuszone, ale jednak pojawił się mały rumień... Nie wiem jednak, czy to dlatego, że miałam akurat taki dzień, czy może za mocno potarłam buzię, czy jeszcze coś innego. Dlatego, jako że zaczął się weekend i w przypadku katastrofy mogę zaszyć się w domu , zaraz użyję go raz jeszcze. A potem spróbuję ten krem z mocznikiem położyć na twarz, bo sucha jestem niemiłosiernie. Raz się żyje

EDIT:
Okej, po testach. Tym razem nie miałam rumienia po olejku, ale miałam okropnie ściągnięte policzki i okolice nosa. Cóż, szukam dalej. Co do Isany z mocznikiem na twarzy... Raczej nie. Siedzę właśnie z różowymi policzkami i czołem i obawiam się, że jak zaraz go nie zmyję, to będzie tylko gorzej Tu też szukam więc dalej.
Szkoda, szkoda.
Ale to wysuszenie to może też być wina wody, jeśli masz twardą.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:05   #2040
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: rossmann

No niestety, z tą wodą to chyba jest tak jak piszesz Ale mnie wszystko uczula i podrażnia, więc z tym kremem to nie wiadomo! Ja raczej nie będę go tak stosować, ale jeśli nie masz problemu z cerą, to próbuj bo nie podrażnił mnie bardzo mocno, czułam tylko niewielki dyskomfort i miałam lekki rumień.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.