Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 11:34   #3571
Asik2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4
GG do Asik2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć wam w niedzielne południe!Słońce daje jak cholera,jak tu wyjsc skoro rodzina chce jechać nad wodę?Lepię sie juz jak i świecę po kremie nawilż,kremie Iwostin Solecrin i podkladzie.Zrobiłam sobie pauze z cosmel. bo rany sie robią.Ni w gruchę ni w pietruchę.Najlepsze jest to że już wiem że po tym półtora mies. smarow.plamy zeszły ale cienie sa i obawiam się ze tak juz pozostanie ,jak nie wrocą znów,tylko tyle teraz ze nie prześwituje przez lekko dany podkład.Jednak smarować sie trzeba dalej tym mazidłem.czytałam Wasze wypowiedzi i szczególnie Ewelain mnie zainteresowała tym specyfikiem niedostępnym Pigmanorm.jeszcze przed zdecydowaniem sie na zabieg cosm. zastanawiałam się jak tu zdobyć ten lek.Kurcze jak taki jest dobry to czemu nie.Już nie wiem,wczoraj miałam takiego doła ze nic tylko ryczeć,jeszcze mam skłonności do trądziku i nie wiem nawilżam sie robi sie syf,wysuszam rany.A tyle antybiotykow zjadłam przepisanych przez derme.Wogóle to już się poddaje z tą geba,najchętniej bym wogole sięjuz nie malowała ,nic juz mi sie nie chce,ilez można ?
Asik2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 13:30   #3572
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laski..Zgadzam sie z opinia o bezsensownym wydawaniu kasy na kosmetyczkę..wszelkie ipl,mikrodembrazje czy inne kosztowne zabiegi nie pomogą!!! Kto sie wybiela a ma problemy z naczynkami polecam raz w tyg zrobic maseczke z glinki czerwonej(osobiscie polecam z firmy Argiletz w tubie)oraz krem z aurigi Auriderm XO żel z wit K.Oba te preparaty ukoja i wzmocnia cerę!!! dalej uzywam serum z wit C w 8% stężeniu..na noc..Jak dla mnie super!!! dośrodkowo neoglandynę(porzucilam pycnogenol bo bym nie dlugo sie w sosne zamieniła)..lub biogal..i komplement ostatnimi czasy:ide z córka a biora nas za kolezankitak trzymaćWy sie cosmelanowo odmładzacie a zwolenniczki pigmanormu musza inaczej wspomóć naturęAsik cosmelan cere Ci poprawi,jeszcze troche a bedziesz z zachwytem patrzec na swe odbicie w lusterkuMiłej niedzieli
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 14:02   #3573
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam jestem piaty dzien po masce dermamelan. najgorszy byl trzeci dzien, wiec sie wtedy nie wysmarowalam, ale nastepnego dnia juz bylo w porzadku i znowu sie smaruje 3 razy dziennie. wyglada jakby skora sie przyzwyczaila i moze to juz nie bedzie dzialac?? no i teraz sie martwie czy mi tego kremu starczy na 2miesiace, bo ja nakladam sporo, nie szczedze go (chce,zeby zadzialalo!!!).

mam wobec tego pytanie- na ile Wam starcza tego kremu, jak duzo smarujecie? jesli te pytania juz byly, to wybaczcie, ale pomimo tego,ze przeczytalam caly watek, to juz nie pamietam. z gory dziekuje za odpowiedz.
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 16:34   #3574
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

imiro ja cosm2 nakładam juz od 25 czerwca i widzę,że wystarczy mi jeszcze gdzieś na około miesiąca. Pierwszy tydzień smarowałam 3x dziennie, kolejny 2x i pózniej 3x,a teraz 2 lub 3 x w tygodniu,ale już na same plamy.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
imiro ja cosm2 nakładam juz od 25 czerwca i widzę,że wystarczy mi jeszcze gdzieś na około miesiąca. Pierwszy tydzień smarowałam 3x dziennie, kolejny 2x i pózniej 1x, a teraz 2 lub 3 x w tygodniu,ale już na same plamy.

W poprzednim poście zaszła pomyłka ,już poprawiłam
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:40   #3575
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziekuję za odpowiedz, vivaxyz jak cos dziala na moja skore, to nie mam umiaru i najchetniej poszlabym na calosc,zeby tylko byl efekt. pocieszcie mnie,prosze,ze smarowanie 2razy w tygodniu da pozadany, wymarzony efekt

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

dodam,ze przy moim obecnym smarowaniu, to kremu starczy mi najwyzej na miesiac, a zaczelam dopiero 12 sierpnia!!!
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 17:52   #3576
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek upalnie

Imiro , kochana nie wazne czy "nawalisz" sporo cos2 czy troche i tak DZIALA , takze naprawde nie ma potrzeby codziennie robic z tego kremu maseczki na twarz , uwierz mi na slowo , wiem co mowie

pozdrawiam i ruszam w miasto ...temperatura spada , w koncu mozna powoli sie wylonic z domu lub z pom. klimatyzowanych
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:33   #3577
Asik2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4
GG do Asik2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

A ja się cieszę,bo nie pojechałam nad wodę i nie wyszłam na słonko choć bardzo wszyscy mnie atakowali,Brunet(szatynka he he)wychodzi wieczorową porą. Co do mojego użytku kremiku mi starczył na półtora miesiąca ale ja to też imiro jak ty, grubo nawalę i szybko wygonić te okropieństwo na buzi,no i skóra reagowała z opóżnieniem ale jak zaczela to na maksa skora złażila aż widzisz ranki mam dziś na czole nawet i nawilżam kremami teraz.Raz walę jak wariatka ,a pożniej stękam ze przesadziłam.A teraz to od póltora tyg mam nowy słoik.Pa dziewczyny! ide zmyć buziola i spać.ACHA MAM PYTANIE MICHELL,skoro ja połtora miesiaca sie smaruje i tak jakoś nie bardzo bużka ,po jakim czasie bede wyjsciowa i poprawi mi sie buzka?Trochę mnie podniosłas na duchu,więc bede maziać sie tym błotem,bo z tego wynika ze jeszcze za krotki czas smarow.na efekty.A jak u Was było,po jakim czasie fajne efekty?
Asik2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 12:25   #3578
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez imiro Pokaż wiadomość
mam wobec tego pytanie- na ile Wam starcza tego kremu, jak duzo smarujecie? jesli te pytania juz byly, to wybaczcie, ale pomimo tego,ze przeczytalam caly watek, to juz nie pamietam. z gory dziekuje za odpowiedz.
Używam cos2 od końca marca i jeszcze mam. Ale daję cieniutko, przeważnie na same plamy. Co prawda odstawiłam go na jkieś 3 tyg.-miałam dosyć buraka i luszczenia - ale sie złamalam, bo coś mi się wydaje, ze ciemnieją mi po lewej stronie Ale w sumie chyba nieżle, jeden słoik na jakieś 5 m-cy starczy...Myślę, że wykończę go w ciągu 2 tyg.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 15:14   #3579
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczyny! Jestem piaty dzien po masce i tak sie zastanawiam, czy wszystko jest tak jak powinno bowiem nie mam juz wcale czerwonej buzi. Na poczatku byl niezly burak, swedzenie, pieczenie a teraz nic. Co prawda skora schodzi i zeszla juz z calej twarzy, plamy ciagle sa, ale musze powiedziec ze jasniejsze. Nic mnie juz nie piecze, nic nie swedzi. Moze ja za cienko smaruje tym cosmelanem? Bo nawet nie musze twarzy nawilzac. Jak tak czytalam niektore posty, to dziewczyny wspominaly ten okres niezaciekawie. U mnie oprocz tego schodzenia skory to sam relaks Skora wyraznie rozswietlona, gladsza, wygladam mlodziej, plamy jasniejsze ( ale jednak ciagle widoczne ). Gdyby nie ta schodzaca skora to mozna powiedziec, ze wygladam lepiej niz kiedykolwiek
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 17:24   #3580
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez ireland Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem piaty dzien po masce i tak sie zastanawiam, czy wszystko jest tak jak powinno bowiem nie mam juz wcale czerwonej buzi. Na poczatku byl niezly burak, swedzenie, pieczenie a teraz nic. Co prawda skora schodzi i zeszla juz z calej twarzy, plamy ciagle sa, ale musze powiedziec ze jasniejsze. Nic mnie juz nie piecze, nic nie swedzi. Moze ja za cienko smaruje tym cosmelanem? Bo nawet nie musze twarzy nawilzac. Jak tak czytalam niektore posty, to dziewczyny wspominaly ten okres niezaciekawie. U mnie oprocz tego schodzenia skory to sam relaks Skora wyraznie rozswietlona, gladsza, wygladam mlodziej, plamy jasniejsze ( ale jednak ciagle widoczne ). Gdyby nie ta schodzaca skora to mozna powiedziec, ze wygladam lepiej niz kiedykolwiek
ciesz sie kobietoa nie narzekajpiekniejesz i przechodzisz cosmelanienie łagodnie..Szczęściara:cmo k:Hejka wszystkim
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:04   #3581
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czesc KobietkiWrocilam znad morza ale nie bylo pogody:\
Miszka kusisz sie na cosm?Ja domowej mikrodermabrazji zaprzestalam bo naczynka mam w strasznym stanie a Auriderm mi nie bardzo pomogapozatym niewiem z czego czerwona sie robie,mysle ze ladnie musialam podraznic skore na tym wyjezdzie
Niedlugo konczy sie lato i bedzie mozna zaczac walczyc z plamami
Buziaki Kochane
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 18:05   #3582
Sammasati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja to już całkiem zakręcona jestem... Poszłam jak radziłyście do dermatologa, kosmetycznego z resztą... I owszem zapisał mnie na kwasy, ale dopiero koniec września, wcześniej mówi, nie można. O cosmelanie nie wyrażał się zbyt entuzjastycznie, raczej mówił o ponowieniu kwasów ( na drugim zabiegu silniejszych ).
I jeszcze na dodatek spotkałam znajomą kosmetyczkę, która na hasło kwasy szczerze odradzała, bo mówi, sama po nich dostała plam.
No i co tu robić ? Chciałabym pozbyć się plamisk jak najszybciej, myślałam, że kupie sobie ten cosmelan 2 i zaraz zacznę stosować, ale radzicie najpierw kwasy, a te dopiero za ponad miesiąc podobno można...Co teraz
Sammasati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:03   #3583
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Czesc KobietkiWrocilam znad morza ale nie bylo pogody:\
Miszka kusisz sie na cosm?Ja domowej mikrodermabrazji zaprzestalam bo naczynka mam w strasznym stanie a Auriderm mi nie bardzo pomogapozatym niewiem z czego czerwona sie robie,mysle ze ladnie musialam podraznic skore na tym wyjezdzie
Niedlugo konczy sie lato i bedzie mozna zaczac walczyc z plamami
Buziaki Kochane
Szatanuślec w try mig po Pelethrokrem 2% na naczynka i ratuj czerwone licoi łykaj Acerolkę..W styczniu sie odbarwiam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:38   #3584
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sammi ja osobiście też nie polecam kwasów. Najpierw zaczęło się wszystko niewinnie od małej plamki a po kwasach zaczęła się zabawa ponieważ się powiększyły
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 17:32   #3585
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati jak Szymuś?jak sie czujesz?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 18:13   #3586
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

helios Miszka
czuję sie coraz gorzej, milion ciążowych przypadłości (zgaga,bóle pleców itd itp)
lekarz juz mi rozkazał leżenie i niestety tablety
a plamiska sobie robią co chcą - kontynenty na mojej twarzy - najgorsze jest to czekanie

Edytowane przez Catherine1980
Czas edycji: 2009-08-18 o 18:15
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 18:39   #3587
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam pozdrawiam "ciezarne " , Cati cmokas i sie trzymaj ! bedzie good i te bez brzuszka tez pozdrawiam , Michell dla Ciebie tez buzka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:42   #3588
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

w związku z tym że nie mogę teraz testować żadnych mocnych wybielaczy kupiłam sobie tą nowa serie avonu solutions na przebarwienia

dam znaka czy wogóle coś te cuda działają
na razie mogę tylko powiedzieć że mają miły zapach
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:18   #3589
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
w związku z tym że nie mogę teraz testować żadnych mocnych wybielaczy kupiłam sobie tą nowa serie avonu solutions na przebarwienia

dam znaka czy wogóle coś te cuda działają
na razie mogę tylko powiedzieć że mają miły zapach
Nie chcę Cię martwić - używałam. Zerowe efekty Obiecałam sobie - żadnych "zwykłych" specyfików, nawe znanych firm. Używam White Lucency Shiseido - i nic, chociaż liczyłam na technologię Japończyków. Wydałam już masę kasy na liczne specyfiki, a teraz spoglądam łakomie na White Sheer Elizabeth Arden, zestaw na Allegro ma bardzo przyjemną cenę.pEWNIE GO KUPIĘ, CHOCIAŻ WIEM, ŻE TO WYRZUCANIE PIENIĘDZY W BŁOTO. ...
Kończę słoik cos2,. a plamy jak były tak są, chociaż nieco mniejsze i jaśniejsze...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 11:01   #3590
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Minęło 2 lata od zabiegu cosmelan. Cóż, wszystko jest w miarę dobrze, gdy używam systematycznie cosm2. Wystarczy krótka przerwa, plamy są znów widoczne w miejscach, gdzie dawniej były. Filtry LRP i SVR 50+ są u mnie na porzadku dziennym. Choćbym nie wiem, co robiła, wystarczy, że zabraknie cosm2 i zabawa z plamami zaczyna się od nowa
Poza tym, gdy nie używałam cosm2, zapychało mnie wszystko i jeszcze wyszły zmarszczki. Teraz więc mam skórę w takich "gulach", że lecę za parę dni po nowy słoiczek. Wróci znów gładka skóra bez plam i podskórnych niespodzianek
Pozdrawiam
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:14   #3591
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia30 Pokaż wiadomość
Minęło 2 lata od zabiegu cosmelan. Cóż, wszystko jest w miarę dobrze, gdy używam systematycznie cosm2. Wystarczy krótka przerwa, plamy są znów widoczne w miejscach, gdzie dawniej były. Filtry LRP i SVR 50+ są u mnie na porzadku dziennym. Choćbym nie wiem, co robiła, wystarczy, że zabraknie cosm2 i zabawa z plamami zaczyna się od nowa
Poza tym, gdy nie używałam cosm2, zapychało mnie wszystko i jeszcze wyszły zmarszczki. Teraz więc mam skórę w takich "gulach", że lecę za parę dni po nowy słoiczek. Wróci znów gładka skóra bez plam i podskórnych niespodzianek
Pozdrawiam
Łamiesz mi serce Bo ja nie mam ochoty na kolejny słoik. W każdym razie-nieprędko. za dużo skutków ubocznych. A próbowałaś w przerwach czegoś innego?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:31   #3592
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny nie dobijajcie mnie.
Wy lecicie po nowy słoik cos a ja chyba zaraz polece do kosmetycznego po pumeks
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 13:46   #3593
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No cóż... Wiem, że to zabrzmi okrutnie, ale niestety w przerwach używania cosm2, próbowałam zarówno thiospot, jak i neostratę HQ i efekty były dosłownie zerowe... Dlatego wiem, że dla mnie nie ma drugiego tak cudownie działajacego preparatu na problemy z twarzą.
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 16:51   #3594
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906
Używam White Lucency Shiseido - i nic, chociaż liczyłam na technologię Japończyków.
......................... ...............

powiem to samo - tez min. uzywalam WL Shiseido i nic ,zero , nul a to nie byla tylko jedna seria ....szkoda kasy ...lepiej za te pieniazki kupic cos przeciwzmarszczkowego tak ja robie ....a na plamiska cosmelan i niestety only on ....plakac sie chce, wiem ....tez rycze

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-19 o 16:52
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 17:01   #3595
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Beata2906
Używam White Lucency Shiseido - i nic, chociaż liczyłam na technologię Japończyków.
......................... ...............

powiem to samo - tez min. uzywalam WL Shiseido i nic ,zero , nul a to nie byla tylko jedna seria ....szkoda kasy ...lepiej za te pieniazki kupic cos przeciwzmarszczkowego tak ja robie ....a na plamiska cosmelan i niestety only on ....plakac sie chce, wiem ....tez rycze
Troche sie zmartwilam tym, ze jak sie przestanie uzywac cosmelanu to plamy wracaja Ale prawde mowiac podswiadomie zdawalam sobie z tego sprawe Jak na razie plamiska schodza ( jestem tydzien po masce ) i cieszylam sie, bo nareszcie zaczelam wygladac jak normalny czlowiek. Wreszcie nie musialam nakladac tony podkladu, ktorym zakrywalam te szpecace plamy. Bo juz po tygodniu tak naprawde plamy widac tylko z bliska a cera wyglada naprawde dobrze. Ale taki juz chyba naz los, plamiastych pieknosci
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:07   #3596
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

obawiam sie ireland ,ze jest tak jak mowisz
pozdr.
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 18:33   #3597
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka zapomniałam o tym kremie na naczynka ale kupię go napewno.Znów kase wydalam bo kupilam kolejny filtr:\ale w zimie podobno bedą problemy z kupieniem.Tak więc znow lżejsza jestem

Cati pogłaskaj Szymusia od cioci Szatanki

Czy któraś w koncu wypróbuje tą nano platyne na przebarwienia czy ja mam być myszą doświadczalną:P
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:42   #3598
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej dziewczyny!!! Tak się ostatnio zastanawiałam jak wyglądacie i doszłam do wniosku, ze pewnie niezłe z Was laski bo tylko tak można wytłumaczyć to,że każda z Nas tak się przejmuje buzią!! Ja wiem jak wygląda Asik!!! TO FAJNA LASKA JEST .
Widziałyście jakie hipopotamy chodzą po ulicach??? i wcale nie zakrywają swoich wałów tłuszczu wylewających się z nad biodrówek NO KOSZMAR(zaniżają średnią urody POLEK) Więc przejmujmy się dalej i smarujmy mazidłami , których ceny nie mogą poznać nasi mężczyźni(bo źle by to się skończyło)i piękniejmy sobie!!!


Ja zastanawiam się po ilu dniach jak zacznę mazać się cosm2 będę w miarę wyjściowa(mam zamiar wyjechać)
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 06:43   #3599
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sabik71
hej dziewczyny!!! Tak się ostatnio zastanawiałam jak wyglądacie i doszłam do wniosku, ze pewnie niezłe z Was laski bo tylko tak można wytłumaczyć to,że każda z Nas tak się przejmuje buzią!! Ja wiem jak wygląda Asik!!! TO FAJNA LASKA JEST .
......................... .......

witam - Michell tez niezla "dżaga" jest , ostatnio to słowo mnie jakos kreci ....
Miszka , mam nadzieje ,ze Cie ten tekst nie obraza - to komplement kochana
reszty kobietek nie widzialam a pewnie szkoda

pozdrawiam Was wszystkie i milego dnia

Sabiś , no cosmelan podraznia twarz , u kazdej w innym nasileniu ale jak masz za kilka dni jakies plany wyjsciowe to moze zacznij smarowac po....moze kilka dni od "smarniecia" twarz byc czerwona , no i luszczyc sie tez ....zwlaszcza te pierwsze kilka razy mozesz przejsc najgorzej , potem niby sie powinna skora zaczac przyzwyczajac chociaz z mojego doswiadczenia moge powiedziec ,ze sie nie przyzwyczaja i reaguje nawet po kilku mies takim samym burakiem przez 2-3 dni ale to ja tak mam , inne laski pisaly inaczej ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-08-20 o 06:47
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:51   #3600
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Może być dżagaczarnulko!!! Szatanka Ty odkrywaj..moze sie okazać ze to niezłe ACEkobieto na te nasze plamiskaAsik ja tez chce cie zobaczyći reszta dziewczyn prosim pokazac morduchnyDostałam od pierworodnej w prezencie podklad z baza Dermacolu(wersja limitowana)oraz z tej firmy baze matujacą dajacą satynowe wykonczenie ,ponoc najlepszy produkt 2008 r. przetestuję!!!! jezeli sie okaze dobra to clarinsowi mówie pa-pa..Wkurza mnie wydłubywanie bazy ze słoiczkaczy producent pomyslał ze białogłowe nie posiadaja paznokci Callmedaisy-buziaki dla PiotrusiaCati-jeszcze trochę,a widok maluszka zrekompensuje niedogodnosciMiłego dzionka wszystkim
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.