jaka fryzura pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 17:10   #1
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995

jaka fryzura pomóżcie


Witam, chciałabym poprosić o pomoc w dobraniu fryzury i koloru Mam obecnie, czarne włosy sięgające z przodu do ramion a z tyłu do połowy pleców. Mam z nimi problem, ponieważ są bardzo rzadkie i nie wyszczuplają mojeje okrągłej buzi. Zamieszczam zdjęcie. Dodam, ze miałam kiedyś blond ale nie wiem co mnie wzięło na czarny.. help...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10615.jpg (170,7 KB, 223 załadowań)
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:44   #2
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

ja Cię widzę w jakimś średnim zimnym brąziku z wycieniowanymi włoskami i z grzywką prostą ale ogólnie wyglądasz git :p
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:04   #3
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

własnie w takiej fryzurce bym cię widziała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6298314.jpg (18,7 KB, 59 załadowań)
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 18:16   #4
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Potwierdzam Moim zdaniem w tej fryzurce powyżej wyglądał byś super choć teraz i tak jest całkiem fajnie kolorek zmieniła bym na jakiś ciepły brąz
A czy ja mogła bym prosić o pomoc w dobraniu fryzury??? jutro ide do fryzjera i uznałam że czas coś zmienić. moje włosy są ni to kręcone ni to falowane wiec najczesciej albo pianka podkręślajaca skręt albo prostowniczka. Moja buzia jest okrągła. Zresztą dołączam zdjęcie Na tym zdjęciu mam proste przy buzi ale zwykle do są pokręcone... jeżeli można to tak nazwać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (25,5 KB, 30 załadowań)
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 19:32   #5
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

dziękuje bardzo, tez myslałam nad średnim brązem, tylko jak to zrobić?? dekoloryzacja podobno bardzo niszczy włoski?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

A co do szmicia18 to ja proponowałbym moze tez jakąś skośną grzyweczke i lekko je wycieniować
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:00   #6
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

noo niestety niszczy ;/ ale moze malutkimi kroczkami proponowałabym zacząć od farby np. loreal MAJIREL - na allegro można kupić po atrakcyjnej cenie (patrz żeby było w zestawie z oxydantem) ten 9% rozjaśnia o 3 tony, więc myślę że wystarczy ten a kolorek byłby ładny - moim skormnym zdaniem 5,52 jasny brąz mahoniowo-opalizujący

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez szmicia18 Pokaż wiadomość
Potwierdzam Moim zdaniem w tej fryzurce powyżej wyglądał byś super choć teraz i tak jest całkiem fajnie kolorek zmieniła bym na jakiś ciepły brąz
A czy ja mogła bym prosić o pomoc w dobraniu fryzury??? jutro ide do fryzjera i uznałam że czas coś zmienić. moje włosy są ni to kręcone ni to falowane wiec najczesciej albo pianka podkręślajaca skręt albo prostowniczka. Moja buzia jest okrągła. Zresztą dołączam zdjęcie Na tym zdjęciu mam proste przy buzi ale zwykle do są pokręcone... jeżeli można to tak nazwać...


zaś koleżance szmicia18 proponowałabym coś z ciemnych głębokich blondów - takich naturalnych, przedziałek na boku i grzywka lekko postrzępiona
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:03   #7
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Dziękuje bardzo spróbuje tak zrobic myslę, ze nie ołysieje :O :P A ty tewa1259 jesteś fryzjerka ze tak dobrze sie na tym znasz? twoje rady sa dla mnie cenne
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 21:08   #8
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
niestety nie jestem, ale już tylle eksperymentowałam z włoskami że troszeczkę się znam

fryzurka dla koleżanki ---> szmicia18
jeżeli masz kręcone włoski tzn. falowane to wystarczy je sciąć tak jak na załącoznym obrazku a efekt murowany - kolorek proponowałabym troszkę ciemniejszy- tak o ton/dwa rozświetliło by to buźkę i wygładziło rysy twarzy no ale to oczywiście Twój wybór i decyzja

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo spróbuje tak zrobic myslę, ze nie ołysieje :O :P A ty tewa1259 jesteś fryzjerka ze tak dobrze sie na tym znasz? twoje rady sa dla mnie cenne


no i jeśli wycieniowałabyś tak włsoki to optycznie buźka się wyda mniej okrągła - bo tera zmasz włosy dłuższe i one są 'ciężkie' i przylegają do skóry głowy co sprawia ze wydaje się ze jest ich mniej - jeśłi boisz się skracac tak bardzo włosków zawsze mozesz fryzjerce powiedziec zeby wycieniowała Ci tak zeby włosy były trochę dłuższe niż na zdjęciu a kolorek jest fantastyczny! zawsze to coś nowego i innego - teraz masz ciemne włosy, ale według mnie powinnaś mieć dużo jaśniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ona.jpg (19,7 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-23 o 10:59 Powód: post pod postwm
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 06:52   #9
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

tewa 1259 jestes pewna, ze ten kolorek "chyci" mi na ten czarny?
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 07:44   #10
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

dziękuje bardzo za porady. kolorek włosów mam bardzo zbliżony do czekoladowego brązu i jest to mój naturalny, jak zmieniałam to tylko szamponem i na jakieś inne odcienie brązu. Bała bym sie troche jasniejszego koloru. a tak wogule to oprócz farby czy szamponem mogła bym spróbować czy raczej mi nie złapie? Bo wolała bym najpierw zobaczyc jak sie czuje w takim kolorze bez wiekszych konsekwencji. A jaki kolorek dokładniej proponowała byś mi???
A co do ścięcia to myślałam własnie nad ukośną grzywką ale długości włosów nie chciałam zmieniać bo od zawsze nosiłam długie. zreszta ide dziś do fryzjera myśle że najlepszego w moim mieście to mam nadziejej że doradzi mi coś sensownego.
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 08:44   #11
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

tewa sliczna masz fryzurke jesli to ty na Avatarze )
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 19:23   #12
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
własnie w takiej fryzurce bym cię widziała
Dzisiasj byłam u fryzjera i mam fajan fryzurke Włosy mocno pocieniowane i grzyweczka tez ostaro pocieniowana ale skośna jest git,,, teraz tylkoten kolorek?? A tobie szmicia18 jak psozło u fryzjera??
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 07:57   #13
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

ja już także byłam u fryzjera mam mocno wycieniowane włosy, nadal długie i ukośną grzyweczkę muszę się teraz przyzwyczaić bo grzywki nigdy nie miałam ale jestem zadowolona chyba lepiej być nie mogło
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:11   #14
Myszunia016
Przyczajenie
 
Avatar Myszunia016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

zgadzam się Tewa ma bardzo ładną fryzurkę...
a czytając wasze posty widzą że już macie jakieś doświadczenie z włoskami...
ja również mam dylemat co z włoskami... już 3 tydzień czaje się do fryzjera..i jak na dzień dzisiejszy mam w planach odwiedzić go pod koniec przyszłego tyg. (czekam aż trudne dni mi sie skończą i podobnie jak Wy drogie koleżanki proszę o podpowiedź... co byście mi radziły...podobaja mi się fryzurki typu jak na załączonym obrazku:
http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura88841.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura115945.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura97401.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura13488.htm
z tym że mam okrągłą twarz pozostałości po grzywcen a włosy długosci do połowy pleców po bokah lekko pocieniowane i mam wątpliwości do tego czy taka krótka fryzura będzie mi pasować...dlatego będe wdzięczna za szczere uwagi...Pozdrawiam.
Myszunia016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 21:38   #15
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

powiem ci szczerze żHe taka fryzura wygląda świetnie po wizycie u fryzjera, ale jak wstajesz rano to nie jest tak pięknie wieeem wieem ktoś może powiedzieć ze to kwestia strzyżenia, że moga się same ładnie ukłaać i w ogóle ale nie oszukujmy się - jeśłi masz dużo czasu na układanie a prrzede wszystkim cierpliwości to polecam ale ochlapnięta fryzurka tego typu nei wygląda najlepiej.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

a wy dziewczyny u fryzjera byłyście i nie dałyście zdjęć?? CHWALIĆ MI SIĘ TU I TO SZYBKO!!!

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
tewa 1259 jestes pewna, ze ten kolorek "chyci" mi na ten czarny?

BĘDZIE CIĘŻKO, SAMA TAKIEGO KOLORKU NIE UZYSKASZ NIESTETY ;/
JA DZIŚ POMALOWAŁAM SOBIE GŁĘBOKI BLOND (WYGLĄDA JAK ŚREDNI BRĄZ) I NIC NIE WZIEŁO!!!!! JAK MIAŁAM CIEMNE TAK MAM a wspomnę tylko ze wcześniej byłam blondynką i jestem naturalną nooo ale zachciało mi się przemiany to teraz mam :p
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:14   #16
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Myśle to samo co tewa, te fryzurki sa śliczne zwłaszcza te dwie pierwsze, jednak, wymagaja troszke pracy. To nie ejst tak ze wstaniesz z łożka i pojdziesz do pracy/ szkoły. Musisiz im poświęcic chilę. Na pewno pianka noi dobre suszenie.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
powiem ci szczerze żHe taka fryzura wygląda świetnie po wizycie u fryzjera, ale jak wstajesz rano to nie jest tak pięknie wieeem wieem ktoś może powiedzieć ze to kwestia strzyżenia, że moga się same ładnie ukłaać i w ogóle ale nie oszukujmy się - jeśłi masz dużo czasu na układanie a prrzede wszystkim cierpliwości to polecam ale ochlapnięta fryzurka tego typu nei wygląda najlepiej.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

a wy dziewczyny u fryzjera byłyście i nie dałyście zdjęć?? CHWALIĆ MI SIĘ TU I TO SZYBKO!!!

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------




BĘDZIE CIĘŻKO, SAMA TAKIEGO KOLORKU NIE UZYSKASZ NIESTETY ;/
JA DZIŚ POMALOWAŁAM SOBIE GŁĘBOKI BLOND (WYGLĄDA JAK ŚREDNI BRĄZ) I NIC NIE WZIEŁO!!!!! JAK MIAŁAM CIEMNE TAK MAM a wspomnę tylko ze wcześniej byłam blondynką i jestem naturalną nooo ale zachciało mi się przemiany to teraz mam :p
Tewo juz niedługo zamieszcze fotke, zaglądaj tu czasem a na pewno bedzie moja nowa fotka:PP I moze juz z nowym kolorkiem Na razie zbieram kase Cięzki los bezrobotnego
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:15   #17
Nika899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 28
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

mi się podoba Twoja fryzurka mi by nie było dobrze w czarnych włosach bo mam jasną cerę ale Ty wyglądasz świetnie i niczego bym nie zmieniła w Twojej fryzurze pozdrawiam
Nika899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:31   #18
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Wiecie co? Byłam dzisiaj w rosmanie i widziałam piekny kolor cos takjaby cema wiśnia farb z seri loreal preference ( nie wiem czy dobrze napisałam) Popatrzyłam na tył i było wyjaśnione, że też łapie na czarne. Tak się teraz zastanawiam... moze by sie tak skusić? A jak nie złapie? kosztuje 20 zl to w sumie mało. Wole wydać tyle niż płacici za majirel 50 , wtedy to bym sie załamała jakby nie chyciła:/ A co wy o tym myslicie? Miała was z takim czyms przygode?? a moze rozjasnianie cytryna??
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:41   #19
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Wcale źle nie wyglądasz... A jeśli już chcesz coś zmieniać... Może - czekoladowy brąz . Z tego co się orientuje to Schwarzkopf wypuścił serię farb do ciemnych włosów, w celu ich rozjaśnienia. A fryzura... Hmm... Mocno wycieniowane włosy, z tyłu krótsze. ( ale nie bob ) I delikatna grzywka Pozdrawiam
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 22:10   #20
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Zdjęcie??? zrobiłam ale jest małe i złej jakości:/ a nie umiem przerabiac:/

szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 12:55   #21
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Cytat:
Napisane przez szmicia18 Pokaż wiadomość
Zdjęcie??? zrobiłam ale jest małe i złej jakości:/ a nie umiem przerabiac:/

szmicia jesli chcesz to przeslij mi to zdjecie na poczte ago_o@wp.pl to ci je pomniejsze i obrobie

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ago18 Pokaż wiadomość
szmicia jesli chcesz to przeslij mi to zdjecie na poczte ago_o@wp.pl to ci je pomniejsze i obrobie
chodizło mi powiększe
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:37   #22
szmicia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

dobrze już wysyłam dzięki;*
szmicia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 23:06   #23
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

ja w poniedziałek byłam u fryzjera podciąć końcówki i zapytałam się czy farbą uda mi się pofarbować na jakiś jasniejszy brąz - fryzjerka powiedziała że FARBA FARBY NIE ROZJAŚNI!!! z tego co widzę Ago18 to nie są Twoje naturalnie ciemne włoski więc farba na której wyczytałaś że weźmie czarne nie zadziała, wiec to tylko strata kasy.
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:47   #24
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Kochane moje dawno mnie nie było w tym czasie stało sie wieeeeleee,,,, Otóż rozmarzona kolorem włosów który mi się wysnił poleciałam do sklepu i kupiłam... farbe loreal preference głęboka czerwien....jednak przerazona faktem, ze kasa pojdzie w błoto bo moje czrane włoski sa farbowańcem... znow poleciałam i kupiłam rozjaśniacz..:O wiem głupia jestem... zrobiłam nim hmmm pasemka?? efektem byłam przerażona:O na drugi dzień nałozyłam czerwien i.. powiem wam super, mam takjakby pasemka koloru ciemnej wiśni i włosy nie sa zniszcone takze nie radze wam takowych eksperymentów, bo więcej strachu niż to warte....Mnie sie udało DZiekuje tewa za rady za pomoc w doborze fryzurki, teraz wyglądam bardzo -wyjściowo-
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 23:21   #25
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

no tak, ale gdzie foty?? pewnie nie tylko ja jestem ciekawa
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:33   #26
Myszunia016
Przyczajenie
 
Avatar Myszunia016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Hej dziewczyny.
Wchodzę z małym opóźnieniem ale nareszcie odważyłam się na wizytę u fryzjera...
z takich włosków...przeszłam na krótsze...przyznam szczerze że jestem zadowolona...choć nie ukrywam że bez pianki i szuszenia na szczotkę z domku nie wyjdę...
Dla tych z Was, które twierdzą że krótkie włoski dla okrągłej buzi nie pasują dołączam moje foto żebyście same oceniły...
Pozdrawiam Was serdecznie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1237044679
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1237044679
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00582.JPG (4,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_sb_10.jpg (6,3 KB, 35 załadowań)
Myszunia016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 15:46   #27
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

bez obrazy ale pierwsza wersja lepsza
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:12   #28
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

Moim zdaniem ok
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 09:21   #29
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: jaka fryzura pomóżcie

http://nasza-klasa.pl/profile/2580887/gallery/53 moja fryzurka
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.