Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 22:47   #4561
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
z Lure beauty chyba juz nikt sie nie dolaczy jednak wiec jutro zamkne to zamowienie (Kamilo )
Naprawdę nikt nic nie chce z lure beauty? Dziewczyny, dobrze się zastanówcie. I właśnie zauważyłam, że jest zniżka 35% na wybrane produkty
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:47   #4562
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Hexx, ja wiem, ale ja mam prawie 90 cm po wewnętrznej
Nogi do samej szyi normalnie


Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Fajny projekt, ale ja mogę jedynie się zaoferować z anime, kinem japońskim i rozliczyc PIT-a...
O rany, PITy to moja zmora, koszmar, mara senna, katastrofa. Zawsze miły pan w okienku wskazuje mi palcem "jeszcze tu proszę wpisać, i jeszcze tu, i tu..."


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja jak bylam mała to kradłam masło ze stołu i jadłam garściami cukier chyba też ale tego nie pamietam

ostatnio zrobiłam kolczyki, calkiem prościutkie, dla Evelinki i jestem bardzo szczęśliwa bo jej się spodobały, normalnie pękam z dumy

rysowac, malowac, wyklejac, lepic z różnych mas to ja tez moge. z angielskim zawsze pomoge, chociaz tutaj nie przydatne bo każda umie
Kolczyki EV poka

a co do angielskiego - pomyliłabyś się uczyłam się angielskiego 13 lat, ale w każdej szkole niemal od nowa, nauczycieli jakichś nieudolnych miałam i mimo szczerych chęci - potrafię się tylko dogadać, czasem "Kali chcieć". Rozumiem sporo, ale z gadaniem / pisaniem lipa. A gramatyka, te czasy wszystkie nie ogarniam. Za to niemieckiego nauczyłam się w trzy lata - zdałam maturę rozszerzoną, zrobiłam certyfikat O właśnie! Ja oprócz prasowania to jeszcze w niemieckim mogę pomóc z ortografią też mi po drodze. Chętnie komuś doradzę ciucha jakiegoś, kolory do mieszkania. Mogę też być wizażowym kierowcą, przywieź odbierz Manualnych zdolności brak.


Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
dobre:
ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN
mega!!! Zaraz roześlę a TŻtowi pokażę osobiście, muszę minę zobaczyć


Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
aljaka, niezłe, ale jakby mój zaczął komentować moją jazdę [czego zreszta nie robi] to dostałby propozycję opuszczenia auta...

się pochwalę, że mój mnie chwali choć mimo to da się słyszeć nutę pod tytułem: "no ale i tak pozostajesz kobietą, nie masz szans mi dorównać" pffff...


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
myk mi na zakupowy CS pisać czy chcesz cos czy nie miałaś mieć odwyk ale pędzelki z CS tanie, to Ci pozwalam wysyłkę i tak masz u mnie jedną ciągle
A to jakieś zamówienie z CS jest?


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
kiedyś próbowałam jakoś ogranąć F1... ale nie bardzo mi wyszło dlatego wolę gotowe
Nic nie bój, ja mam pięć sezonów Gotowych i cztery Dr`a House`a - mogę nagrać


Oglądałam Mam Talent z TŻ, kuzynem i jego dziewczyną - zostało kilka kanapek i teraz na mnie patrzą pomocy


gdzie podziewa się Ferg?
i ciekawe jak Selene, czy dochodzi do siebie...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:57   #4563
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Violl to sie w razie czego wymienimy wiedza, bo ja z niemieckiego nic a nic

a z ta nauka ciagle od poczatku to mam wrazenie ze chyba wszedzie tak jest to tez przez czesta rotację nauczycieli, co nowy przyjdzie to od nowa musi leciec bo nie wiem co umieja a czego nie-lepiej powtorzyc wszystko.


jest zamówienie z CS, jak coś chcesz to się spiesz też masz u mnie wysyłkę jedną

właśnie też mi tęskno z Ferg i selenką myślałam dziś o selence, ciekawe jak tam u niej


a ja siedze i czekam na siostre i szwagra az wroca z imprezy... wiec troche tu posiedze. mialam tu nocowac, ale Tż czeka w domu wiec jak tylko przyjada to sie zawijam
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:59   #4564
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Winlyś łolaboga zlituj się jakbym miała czekać na wszystko żeby jedną przesyłką wysłać to bym uschła z tęsknoty!
ja chciałam Mad i Edm6 (to w ktorym było bodajże Viki i cień cośtam z Queen w nazwie) razem

a w Gotowe... też się wciągnęłam, jestem na 2 sezonie

Edytowane przez KawaMarcepanowa
Czas edycji: 2009-10-17 o 23:00
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:03   #4565
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Winlyś łolaboga zlituj się jakbym miała czekać na wszystko żeby jedną przesyłką wysłać to bym uschła z tęsknoty!
ja chciałam Mad i Edm6 (to w ktorym było bodajże Viki i cień cośtam z Queen w nazwie) razem
jak boga kocham, nie zarejestrowalam pamietam ze pisalas, ze wszystko ma byc razem i tak mam zanotowane

ok to wysle Ci w poniedzialek mad i edm6, ok? przepraszam
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:04   #4566
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

nie szkodzi, wiesz mam czym się malować...
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:12   #4567
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ja jednak się powstrzymam z tym CS. Rozsądnie sobie wytłumaczyłam że mam masę sampli wszystkiego do zużycia. A jak zobaczyłam cenę Divy to już w ogóle mi się odechciało tymczasowo

dlaczego nikt mi nie zabronił tych kanapek? źle się skończyło to ich zioranie...

Winly Ty się tam trzymaj. Ja zawsze mam tak, że jak mogę iść spać o której chcę, to siedzę przytomnie do późna, a jak muszę na coś / kogoś czekać to od 21 mam oczy na zapałkach. Raz zasnęłam czekając na rodziców, miałam im drzwi otworzyć jak wrócą z imienin (czas gimnazjum kiedy przesiadywanie po nocach było dla mnie normą). Tłukli kamieniami po szybach od mojego pokoju bo dzwonka do drzwi nie słyszałam... ale mi się wtedy oberwało! W sensie opiernicz, bo tata nagrzmocony chciał do wyra, furiat straszny więc klął na czym świat stoi, a mama że byle czym się stresuje to też ciśnienia dostała. Heh... masakra.

idę spać, jak mawiają - bobranoc
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 23:15   #4568
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Violl sampli moze i masz pelno do zuzycia, ale pedzelkow nigdy za wiele

cos w tym jest od poniedzialku bezennosc po tej pracy, niby wracam padnieta ale potem spac nie moge, a teraz juz mnie muli
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:20   #4569
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A ja nie mogę znieść jego zapachu Z trudem zmęczyłam jedno opakowanie, mimo że całkiem skuteczny był.
Zapach jest dziwny ale przyznam,ze uzywalam juz tylu srednioaromatycznych rzeczy,ze potrafie przymknac oko jak dziala ale rozumiem,ze moze byc nie do przejscia

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Hexxana myśli, że to cudo z YR nadaje się jak się na skórze pojawiają jakieś niespodziewajki? Myślałam jeszcze o 7 day scrub... Mam tą ziaję pro ale po tym jak Cathy napisała, że jej nie służy to stwierdziłam, że za kązdym razem jak zrobię nią peeling to wyskakują mi za 1-2 dni jakieś gule... chociaż może to zbieg okoliczności tylko?
Kupilam go na samym poczatku jak pojawil sie na rynku i mialam wtedy cyrk z twarza,pomoglo ale ze mnie wrazliwiec to uzywam go w krotkich seriach i bardzo delikatnie



Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
bardzo lubię peeling bardzo mocny z ziaji pro nie używam już innego

z YR mam ten krem do mycia twarzy też, zapachu jakos specjalnego nie zauważyłam też jest fajny tylko jakoś tak żadziej go używam, nie wiem czemu ... mam przy nim wrażenie jakbym sie pisakiem tarła


yyyy...nie a mialą wysłać? jestem przekonana, ze chciałąś wszystko razem


według mnie nie oszczedza sie jakos specjalnie, ja zawsze zamawialam z CS sama, ale jak chcą zamówienie to im zrobię, co mi tam

rozumiem ze sa osoby ktore w ogole same nie zamawiaja, poza tym sa osoby ktore biora udzial w innych moich zamowieniach - to im wysle wszystko razem a też jak ktos ma sobie zamawiać jeden pedzelek czy dwa to srednio mu sie opłaca samemu

no i jak ktos bierze np z EDM ze mną pare rzeczy, to jak robie z CS wezmie sobie do tego jeden pedzelek z CS i wtedy to oszczedzi
Tez mialam takie wrazenie wiec zaczelam mocno nawilzac twarz zeby zminimalizowac ten efekt,pomaga

Tak odnosnie zamowien,odkad zaczelam walczyc ze swoim zakupoholizmem i zlikwidowalam KK itd. bezpieczniej jest dla mnie dolaczyc do zamowienia i bardziej realnie czuje wydawane pieniadze.
Wogole czekam aby domknac wszelkie sprawy finansowe,zmienic konto i przejsc na karte przedplacona.



Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
z Lure beauty chyba juz nikt sie nie dolaczy jednak wiec jutro zamkne to zamowienie (Kamilo )
Nawet nie zagladalam na te strone,maja cos fajnego?choc to pewnie naiwne pytanie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:34   #4570
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ferg jest jest.. tylko trwa w mistycznym szale po filmie wczorajszym

aaaa... no i paczka z blushe przyszla, rozumiecie

A Selenka... mam nadzieje ze wszystko porzadku, jest juz (chyba) po operacji i wroci do nas za pare dni znowu taka zwariowana osoba..
(sama chyba nie mam smialosci poddac sie temu zabiegowi, narzekam na swoje wady, ale sie za bardzo boje tego...)...
napisane inna czcionka bo to nie OT, tylko to szptem bylo
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:06   #4571
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Za ten szept to zaraz Ci się od vril oberwie a ode mnie za treść szeptu naprawdę mi przykro takie rzeczy czytać, piękna kobieta, śliczna twarz a kompleksy sięgające myśli o operacji... widziałam całą Twoją buzię na nk i tym bardziej mam ochotę

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Ale tu ciiiiisza...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 10:35   #4572
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ja dopiero wstałam
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:48   #4573
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Za ten szept to zaraz Ci się od vril oberwie a ode mnie za treść szeptu naprawdę mi przykro takie rzeczy czytać, piękna kobieta, śliczna twarz a kompleksy sięgające myśli o operacji... widziałam całą Twoją buzię na nk i tym bardziej mam ochotę

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Ale tu ciiiiisza...
Wszyscy śpią Ferg jesteś prześliczna, masz urodę porcelanowej laleczki, dziewczęcą i wysublimowaną jednocześnie. Rozumiem, że każdy widzi swoje, to naturalne, ale zdaj się czasem na opinię innych (i kto to mówi ), szczególnie, że sama nie jesteś do końca przekonana. Osobiście do takich operacji nic nie mam, sama się kiedyś wybierałam, ale musisz, być pewna, że to jest to, czego naprawdę chcesz. Ciebie

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
ja dopiero wstałam
A nie mówiłam Ja też niedawno, do 4 spać nie mogłam. Ale zdążyłam już z babcią pogadać i malinki sobie zrobić. A teraz kolejny odcinek D.Gray Mana mi się loadinguje
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:48   #4574
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

no hej
usmialam sie z kursu dla mezczyzn- moj Tz sie na kilka punktow kwalifikuje niestety.

dzis sie troche bardziej wyspalam, ale za to glowa od rana mnie bolala. na szczescie juz przechodzi, i mam nadzieje ze cora polozy sie dzis na drzemke.

wczoraj wieczorem wyszlismy, pojechalismy do kina na jakas komedie. nic wielkiego, ale milo bylo sie wyrwac z domu i posmiac. niestety pora o ktorej zreflektowalismy ze chcemy pojechac, nie dala nam duzego wyboru w filmach, a i po galerii nie pochodzilam bo : 1) nie bylo czasu, bo trzeba bylo zdarzyc na autobus powrotny, 2) butami zalatwilam sobie piete
tak rozwalilam ze dzis nie dam rady dotknac nawet. ledwie dokustykalam do domu. i tym samym zostalam bez butow, bo to byly moje stare kozaki. chcialam wczoraj zajsc do CCC ale coz.. trzeba bedzie sie znowu wybrac, w wygodnym sportowym obuwiu...

tez ciekawa jestem jak tam Selene, niech szybko dochodzi do siebie.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:04   #4575
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Paula - oj znam ten ból, ile razy ja się tak butami załatwiłam czasami jak byłam blisko domu to na bosaka wracałam latem

ewelinek - no ja też mniej więcej do tej pory na nogach byłam, masakra
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:08   #4576
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Kawa hehe, no wczoraj nie dalo sie wracac boso za zimno. i ta mgla psakudna, az mi od wilgoci wlosy zaczynaly podkrecac (nie cierpie tego) na szczescie nie zmarzlam ogolnie.

chyba jednak sie cora na drzemke nie wybiera... ehhh... a mialam nadzieje na blogie lenistwo
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:36   #4577
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Paula na czym byliście?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:37   #4578
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

o mamo, ja wieki w kinie nie byłam... teraz się wybieram na This is it, ciekawe czy dotrę
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:44   #4579
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

dzien dobry

dziewczyny powiedzcie prosze, promocja w CS to tylko weekndowa jest zawsze, tak? znaczy jak w te piątki ogłaszają to tylko do niedzieli trwa? Paula, Ty na pewno wiesz
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 11:45   #4580
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

nie śpią, nie śpią
zdążyli już co nieco ogarnąć w domku

coś mnie bierze, nos zatkany, łep pęka, oczy bolą ...

odnośnie peelingów poczytajcie wątek na Kosmetyczce "Sposoby Japonek na..."

ostatnio w moim gabinecie mają fajny pelling do wrażliwej cery, japoński właśnie, niestety składu nie uświadczysz
nakłada się na twarz gładką emulsję a po kilku ruchach zaczyna się czuć grudki = złuszczoną skórę, można codziennie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:48   #4581
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Winly przez Ciebie mi się wyśniło, że jednak potrzebuję pędzelek od nich... można jeszcze dołączyć czy niebardzo?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

właśnie sobie przypomniałam, że sniło mi się, że przyszła do mnie paczka z jakimiś kamieniami wyglądającymi jak bursztyny, takie bryłki, i ja siedziałam i tarłam te bryłki na kuchennej tarce na proszek mówiąc do mamy, że to właśnie są moje minerały wizaż naprawdę rzuca mi się na głowę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:51   #4582
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie prosze, promocja w CS to tylko weekndowa jest zawsze, tak? znaczy jak w te piątki ogłaszają to tylko do niedzieli trwa?
Expires 10-19-09 Midnight Eastern Standard Time

Violl,

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-18 o 11:52
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:52   #4583
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Przeczytalam te pare stron od wczoraj i zapomnialam juz do czego mialam sie odniesc...

Coca Coli nie lubie. Pije Pepsi Light - lubie owszem ale pije raz na pol roku, bo zapominam, ze lubie. Jak zobacze raz na kilka miesiecy wielki plakat reklamowy w sklepie to mi sie zarowka zaswieci i butle wezme.

Motory - cale dziecinstwo na tych machinach spedzilam, w mojej rodzinie od pokolen zawsze byly ciezkie motory, a samochodu niet.

Tu mialo cos byc ale zapomnialam co.

Umiejetnosc wlasne na wymiane, hmm...

Peeling twarzowy polecam Galenic - po uzyciu skora jest gladka i o dziwo zwyczajnie blada, bez buraka.

Reszte zjadla skleroza.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-10-18 o 11:54
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 11:55   #4584
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Coca Coli nie lubie. Pije Pepsi Light - lubie owszem ale pije raz na pol roku, bo zapomina, ze lubie. Jak zobacze raz na kilka miesiecy wielki plakat reklamowy w sklepie to mi sie zarowka zaswieci i butle wezme.
Jeśli już gazowane, to tylko pepsi light. I naprawdę nie mogę uwierzyć, że niektórzy nie czują różnicy w smaku między coca colą a pepsi
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:01   #4585
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

A dlaczego akurat Light? bo smak czy dlatego że NIBY mniej kalorycznie?

Ja też pepsi / colę od wielkiego święta piję (chrzestny w Coca Coli pracuje, czasem coś przynosi więc się "skuszam" na szklankę - koniecznie odgazowanej coli). Moja mama i brat lubią się częściej gazowanymi napojami faszerować, ale biję po łapach jak tylko widzę, że za często.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:05   #4586
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Jeśli już gazowane, to tylko pepsi light. I naprawdę nie mogę uwierzyć, że niektórzy nie czują różnicy w smaku między coca colą a pepsi
jasne ze jest
ja pilam cole light bo mi sie do lodowki miescila i tak sie przyzwyczailam ze pepsi mi nie smakuje.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:05   #4587
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

U mnie light ze wzgledu na smak, zwyklej Pepsi nie lubie, Coca Coli za to w zadnej formie - kazda wg mnie ma inny smak i tylko ta Pepsi Light ma ten wlasciwy Kalorie mam w odwloku, pije to tak rzadko, ze nie ma o czym gadac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:07   #4588
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
A dlaczego akurat Light? bo smak czy dlatego że NIBY mniej kalorycznie?

Ja też pepsi / colę od wielkiego święta piję (chrzestny w Coca Coli pracuje, czasem coś przynosi więc się "skuszam" na szklankę - koniecznie odgazowanej coli). Moja mama i brat lubią się częściej gazowanymi napojami faszerować, ale biję po łapach jak tylko widzę, że za często.
Po prostu mi smakuje. I nie robię sobie z tego powodu wyrzutów, bo pijam naprawdę baaaardzo rzadko. Generalnie na co dzień hektolitry niegazowanej wody i zielonej herbaty. Rano obowiązkowo kawa, ale to już inna historia.

A co do zielonej herbaty, to pokusiłam się ostatnio na sagę zieloną z malinami. Bardzo smakuje mi seria owocowa, zwłaszcza z pigwą i truskawką, dlatego zaryzykowałam też z zieloną, ale niestety nie był to dobry wybór Taka sobie ta herbata. Z podkulonym ogonem wracam do ukochanych liściastych z bio-active.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-18 o 12:14
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:12   #4589
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No to jasne bo są osoby, które wybierają Light myśląc, że to mniej kaloryczne. Tiaaa...
A co do ilości - ja też pijam rzadko, ale totalnie nie mam wyrzutów sumienia. Wszystko jest dla ludzi. Gdyby to zabijało, to nie byłoby dopuszczone do sprzedaży. Wystarczy rozsądek zachować.

Na codzień również niegazowana Nałęczowianka (kupuję w hurtowni po kilka zgrzewek, bo 2l mi na jeden dzień wystarcza - no góra dwa w zimie). Oprócz tego zielona herbata i kubek pokrzywy z kapką soku malinowego. Kawa od wielkiego święta - dziś piłam, bo rodzinka z Wawy jest, więc ciasto, kawusia chętnie. Ale ogólnie kawa mogłaby dla mnie nie istnieć

Kamila ja uwielbiam herbaty Vitaxu wszystkie mi smakują (zielona z opuncją, wszystkie owocowe, pokrzywa). Lipton owocowy (piramidki) ma taki jakby sztuczny, plastikowy posmak, Minutka jakoś niezbyt mi podchodzi, te wszystkie Dilmah też... Saga malinowa dobra. Mam dobrą zieloną jeszcze z Teekanne - Zen Chai się nazywa czy jakoś tak. No i czerwona Pu-Erh, ale rzadko piję bo nie przepadam.
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-10-18 o 12:15
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 12:17   #4590
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Na codzień również niegazowana Nałęczowianka (kupuję w hurtowni po kilka zgrzewek, bo 2l mi na jeden dzień wystarcza - no góra dwa w zimie). Oprócz tego zielona herbata i kubek pokrzywy z kapką soku malinowego. Kawa od wielkiego święta - dziś piłam, bo rodzinka z Wawy jest, więc ciasto, kawusia chętnie. Ale ogólnie kawa mogłaby dla mnie nie istnieć
Ja bez kawy rano nie funkcjonuję. Już tu kiedyś pisałam, że generalnie żyję w sprzeczności ze swoim naturalnym rytmem. Mimo że wstaję o szóstej, to i tak budzę się naprawdę w okolicach dziewiątej, i to niezależnie od tego, o której kładę się spać.

Violl, chodziło mi o sagę malinową, ale zieloną, taką z nowej serii. Nie wiem, co to jest, ale nie smakuje ani jak maliny, ani jak zielona herbata. W dodatku zaparza się na jakiś dziwny pomarańczowy kolor. No ale nie wymagam cudów za 3,5.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-18 o 12:21
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.