Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 21:19   #2311
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Jak każda farba ma swoje entuzjastki jak i są osoby które jej nie cierpią mi osobiście ciemne kolorki bardzo się podobają, jedynie odcienie rozjaśniające siały spustoszenie na mej głowie więc po nie nie sięgam

w nawiązaniu do poprzedniego posta i odnośnie palette to i ja znalazłam takie:

1. COLOR SHAMPOO 308 Złoty blond
2. PALETTE 10 MIN. COLOR 950 Jasny złoty blond
3. Palette COLOR & GLOSS 9-5 Migdałowy czar
4. PALETTE 10 MIN. COLOR 1000 Jasny blond

Jak myślicie dziewczęta?



dziękuję za pomoc kolorek ładny, ale też nie chcę zbyt przyciemniać, gdzieś czytałam, że ciemniejsze kolorki wychodzą intensywniej na mocno rozjaśnionych włosach, a jednak tego wolałabym uniknąć, zawsze łatwiej jest przyciemnić niż potem na nowo rozjaśniać. Najlepiej gdyby wyszło cos takiego jak na tych zdjęciach które podałam wyżej
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1281281020
niezbyt rudo a tak ładnie naturalnie słonecznie, nawet jak będzie miało się szybko wypłukiwać.
nie bierz za jasnej i podrozjaśniającej farby bo Ci nie pokryje. a moze Casting swietlisty blond 900? chociaz nie wiem jak by na takich białawych włoskach wyszedl..
te kolorki które podałas bardzo mi sie podobaja-wszystkie

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-08-08 o 21:25
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:28   #2312
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
RATUNKU! Pofarbowalam moje jasne wloski na taki sredni blond i zobacznie co mi wyszlo!
Jestem zalamana, nawet nie wiem jaki to kolor - jakis szary wogole mi wyszedl
dzisiaj juz wszystko zamkniete - nawet nie mam jak farby kupic
Jutro lece po farbe jasny blond ale nie mam pojecia jaka farba mi to pokryje? Doradzcie cos prosze, ryczec mi sie chce - nie wiem czy uda mi sie znowu osiagnac jasniejszy kolor.
Co radzicie??

Na drugim foto to wlosy przy sztucznym swietle - moze nie widac tego koloru dobrze ale jest koszmarny!
Ze tez ja nie sprobowalam najpierw na pasemku... oj..
nie martw sie, naprawde nie jest zle. zrob jak napisala adzi, dodatkowo wyczytalam gdzies mozesz potraktowac wlosy 8 tabletkami aspiryny rozpuszczonymi w szklance wody i potrzymac ok 30min, podobno pomaga i kolor troche puszcza

Cytat:
Napisane przez annemarie24 Pokaż wiadomość
Dziękuje, zobaczymy jak kolor bedzie wyglądał po kilku myciach
Trzymałam 50 min pisało 35 ale po 35 była za duza różnica miedzy odrostem a reszta włosów.
czyli suma sumarum odrost ladnie sie rozjasnil? koniecznie napisz jak kolor bedzie sie utrzymywal
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:28   #2313
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

znalazłam jeszcze takie fotki... moze Ci sie przydadza
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:32   #2314
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie bierz za jasnej i podrozjaśniającej farby bo Ci nie pokryje. a moze Casting swietlisty blond 900? chociaz nie wiem jak by na takich białawych włoskach wyszedl..
te kolorki które podałas bardzo mi sie podobaja-wszystkie
hm ładny kolorek ten casting 900 . tez jestem ciekawa jakby na mnie wyszedł. Te co podałam też mi się podobają. Szkoda, że nigdzie nie mogę znaleźć efektów po malowaniu nimi a nie chcę malować w ciemno, żeby potem nie żałować...
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 21:42   #2315
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Jak każda farba ma swoje entuzjastki jak i są osoby które jej nie cierpią mi osobiście ciemne kolorki bardzo się podobają, jedynie odcienie rozjaśniające siały spustoszenie na mej głowie więc po nie nie sięgam

w nawiązaniu do poprzedniego posta i odnośnie palette to i ja znalazłam takie:

1. COLOR SHAMPOO 308 Złoty blond
2. PALETTE 10 MIN. COLOR 950 Jasny złoty blond
3. Palette COLOR & GLOSS 9-5 Migdałowy czar
4. PALETTE 10 MIN. COLOR 1000 Jasny blond

Jak myślicie dziewczęta?



dziękuję za pomoc kolorek ładny, ale też nie chcę zbyt przyciemniać, gdzieś czytałam, że ciemniejsze kolorki wychodzą intensywniej na mocno rozjaśnionych włosach, a jednak tego wolałabym uniknąć, zawsze łatwiej jest przyciemnić niż potem na nowo rozjaśniać. Najlepiej gdyby wyszło cos takiego jak na tych zdjęciach które podałam wyżej
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1281281020
niezbyt rudo a tak ładnie naturalnie słonecznie, nawet jak będzie miało się szybko wypłukiwać.
Jak dla mnie daruj sobie te farby w 10 min.. pomyśl sobie jakie musi mieć świństwa w składzie skoro potrzebuje tak mało czasu na koloryzację. Moja fryzjerka już dawno komentowała te farby jak się pojawiły, że to straszna terapia dla włosów.. Jak dla mnie najlepsza będzie color and gloss, ma widze jakieś wyciagi z malin i inne (ostatnio bunny robiła palette i zachwycała się zapachem malin i mówiła, że włosy były mięciutkie i gładkie) - tak więc to mój faworyt

Cytat:
Napisane przez jeanette13
RATUNKU! Pofarbowalam moje jasne wloski na taki sredni blond i zobacznie co mi wyszlo!
Jestem zalamana, nawet nie wiem jaki to kolor - jakis szary wogole mi wyszedl
dzisiaj juz wszystko zamkniete - nawet nie mam jak farby kupic
Jutro lece po farbe jasny blond ale nie mam pojecia jaka farba mi to pokryje? Doradzcie cos prosze, ryczec mi sie chce - nie wiem czy uda mi sie znowu osiagnac jasniejszy kolor.
Co radzicie??

Na drugim foto to wlosy przy sztucznym swietle - moze nie widac tego koloru dobrze ale jest koszmarny!
Ze tez ja nie sprobowalam najpierw na pasemku... oj..
Zgadzam się z dziewczynami - szampon przeciwłupieżowy Ci pomoże - kolor się wypłucze i będzie lepiej głowa do góry

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987
Adzi mam takie pytanie, bo Ty robiłaś skandynawskim najpierw odrosty jako podkład, a potem 522 na całość, napisz czy nakładasz 522 od razu po zmyciu skandynawskiego (jak tak to czy na mokro czy po wysuszeniu?) czy może odczekujesz jakiś czas? Wstyd pytać, ale przyznam, że nie wiem jak to wygląda z robieniem podkładów dzięki za wytłumaczenie i sorry, że głowę zawracam /pssst jeśli to było gdzieś w wątku poruszane to musiało mi umknąć
Z chęcia się dowiem

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam foto kolekcji moich włosów i znalazłam jedno zaraz po ścięciu.Moze będzie Ci lepiej
Hmm piekne lśniące włoski fryzurka wydaje się być ładna, szkoda że nie widać z przodu buzi Bardzo grzywka zachodziła Ci na oczka?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:21   #2316
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi mam takie pytanie, bo Ty robiłaś skandynawskim najpierw odrosty jako podkład, a potem 522 na całość, napisz czy nakładasz 522 od razu po zmyciu skandynawskiego (jak tak to czy na mokro czy po wysuszeniu?) czy może odczekujesz jakiś czas? Wstyd pytać, ale przyznam, że nie wiem jak to wygląda z robieniem podkładów dzięki za wytłumaczenie i sorry, że głowę zawracam /pssst jeśli to było gdzieś w wątku poruszane to musiało mi umknąć
I ten skandynawski to z DELUXE czy PERMANENT NATURAL COLORS? __________________

Nie wstydź się kto pyta nie bladzi Wiedz robię podkład skanynawskim blondem naturals 100,on ma aktywator rozjasniacza ale jest zdecydowanie łagodniejsza niż sam rozjaśniacz.Z reszta nie jest tego aż tak dużo.Wiedz traktuje to jak normalna farbę.Nakładam tylko na odrosty i czekam ok godziny czasem nawet godzinę 10-15.Zmywam bez przeciągania na całość bo nie ma takiej potrzeby i tak farbka 522 wszystko pokryje.Susze normalnie no i czekam jak najdłużej mogę czasem nawet 5-6 dni.Choć nie zawsze mogłam,ostatnio położyłam farbę 522 na drugi dzień bo musiałam wyjechać.Nie wiem czy dysponujesz czasem ale możesz (jeśli masz jakiś weekend wolny) np.w piątek wieczorem zrobić podkład i w niedziele wieczorem położyć 522.Nie ma siły aby nie wyszło jasno.Pamiętaj im bardziej przetłuścisz włosy tym większa ochrona dla nich.Ja już przetestowałam chyba wszystkie farbki no i bez podkładu po dwóch tygodniach zawsze ten odrost był żółty.A po zrobieniu wcześniejszego podkładu utrzymuje się to bez zmian.A i ta 522 jak nakładam to tez najpierw na odrosty i czekam ok 50 minut a na koniec wmasowuje resztę w całość i jeszcze tak 20 minut.Zawsze wychodzi w 100%.No tylko tyle ze to zabawy trochę no ale na moje włosy nie ma innej szansy aby otrzymać taki kolor jaki chce.

Hmm piekne lśniące włoski fryzurka wydaje się być ładna, szkoda że nie widać z przodu buzi Bardzo grzywka zachodziła Ci na oczka?

Dziękuje bardzo no wiesz na początku to grzywka była wycieniowana i trzymała się na czole.Ale ja chce zapuścić włosy i dlatego jak już sobie rosła to nie ma szans aby przy krótkiej fryzurce trochę nie wchodziła.Ale możesz sobie również tył dość mocno wycieniować a przód zostawić troszkę dłuższy abyś mogla zarzucić za ucho.Tak tez będzie fajnie.Niech ci wycieniują koronę i tył a przód zostaw troszkę dłuższy.Ja lubię się czesać i często upinam włosy wiedz grzywka już prawie zrosła nawet nie wiem kiedy.Jeszcze tylko troszkę spada na czoło ale to już resztki.Mam nadzieje ze Ci pomogłam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-08 o 22:27
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 23:30   #2317
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziękuję Adzi za wyczerpującą odpowiedź
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 07:52   #2318
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

|Dzieki za rady. Wczoraj juz wlasnie umylam wloski przeciwlupiezowym szamponem i faktycznie troszke kolorek puscil. Ale przeciez nie moge tak wyjsc na ulice
Ale wiecie co, ta farba byla bez amoniaku wiec moze sprobowac pofarbowac na blond juz taka mocniejsza farba?moze jakas z loreala jasny blond? wloski nie powinny sie bardzo zniszczyc tylko zastanawiam sie czy to wogole pokryje ten dziwny kolor... musze cos z tym zrobic! moze na pasemku sprobuje blondu dac?
__________________
jeanette13

Edytowane przez jeanette13
Czas edycji: 2010-08-09 o 08:00
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 08:05   #2319
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
|Dzieki za rady. Wczoraj juz wlasnie umylam wloski przeciwlupiezowym szamponem i faktycznie troszke kolorek puscil. Ale przeciez nie moge tak wyjsc na ulice
Ale wiecie co, ta farba byla bez amoniaku wiec moze sprobowac pofarbowac na blond juz taka mocniejsza farba?moze jakas z loreala jasny blond? wloski nie powinny sie bardzo zniszczyc tylko zastanawiam sie czy to wogole pokryje ten dziwny kolor... musze cos z tym zrobic! moze na pasemku sprobuje blondu dac?
Wiem, że to ciężkie, ale proponuje usiąść sobie na łapkach i nie kombinować przy włoskach. Przy takim odcieniu farbując blondem może wyjść Ci naprawdę jakaś zieleń albo inna brzydota i wtedy dopiero będziesz płakać. Odczekaj trochę i myj tym przeciwłupieżowym


Adzi dzięki bardzo ;P Ach normalnie już jestem podekscytowana tą wizytą u fryzjera
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:08   #2320
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

jeanette spokojnie, jak kładłaś na rozjaśnione to ci się kolorek w 80% wymyje... Zaczekaj z dwa tyg. i kładź w spokoju już coś normalniejszego.

A tak w ogóle....Jak chcecie PRZYCIEMNIAĆ to wybierajcie kolory NATURY z 0 po kropce. Nawet jeśli to nie jest kolor jaki wam się marzy to później stopniowo zmienicie odcień ale kolor wam się tak nie będzie wypłukiwać. No i nie polecam do przyciemniania popieli bo kaszana wychodzi. A i jak macie wodę w farbie np. średni blond/ciemny to musicie ją rozcieńczyć kranówką żeby osiągnąć stężenie 6%- gdy chcecie zostać na tym tonie który macie
lub 3% jeśli chcecie przyciemnić. Nie ma sensu kłaść np. na rozjaśnione włosy farby z wodą 9% bo raz że nie przyciemni, lub dwa z początku przyciemni i zaraz się wypłucze. O stężenia mnie pytać, każdej obliczę.

Ewcia przemyśl ten balejaż dobrze żebyś nie żałowała, balejaże są niemodne. Może pomyśl lepiej nad przyciemnieniem całości do poziomu 8-9 i refleksy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:12   #2321
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
|Dzieki za rady. Wczoraj juz wlasnie umylam wloski przeciwlupiezowym szamponem i faktycznie troszke kolorek puscil. Ale przeciez nie moge tak wyjsc na ulice
Ale wiecie co, ta farba byla bez amoniaku wiec moze sprobowac pofarbowac na blond juz taka mocniejsza farba?moze jakas z loreala jasny blond? wloski nie powinny sie bardzo zniszczyc tylko zastanawiam sie czy to wogole pokryje ten dziwny kolor... musze cos z tym zrobic! moze na pasemku sprobuje blondu dac?
spoookooojnienarazie uzbrój się w cierpliwość, bo kładzenie kolejnej farby jest słabym pomysłem skoro miałas wczesniej rozjasniane włoski, to na pewno farba Ci się wypłucze, kwestia kilku myć !! możesz też sprobować płukać rozcienczonym sokiem z cytryn!
a jak niekomfortowo się czujesz zeby wyjsc na ulice, to założ jakis ladny kapelusz i śmigaj (chociaż najlepiej by było gdyby Ci słoneczko tez zadziałało na włosy )
jak mozesz, to pokaz fotki w swietle dziennym i bez flesza
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 09:22   #2322
Aneta i coreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin-London
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam foto kolekcji moich włosów i znalazłam jedno zaraz po ścięciu.Moze będzie Ci lepiej
wow super kolorek bardzo mi sie podoba mozesz zdradzic czym farbujesz wloski??? sa poprosu sliczne a fryzurka hmmmmm...cudenko widac tylko troszke ale przesliczna moze bym sie tak ostrzygla?? tylko niewiem czy mi by pasowala bo mam pociagla twarz
Aneta i coreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:25   #2323
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
spoookooojnienarazie uzbrój się w cierpliwość, bo kładzenie kolejnej farby jest słabym pomysłem skoro miałas wczesniej rozjasniane włoski, to na pewno farba Ci się wypłucze, kwestia kilku myć !! możesz też sprobować płukać rozcienczonym sokiem z cytryn!
a jak niekomfortowo się czujesz zeby wyjsc na ulice, to założ jakis ladny kapelusz i śmigaj (chociaż najlepiej by było gdyby Ci słoneczko tez zadziałało na włosy )
jak mozesz, to pokaz fotki w swietle dziennym i bez flesza
Ok zrobie fotki jak wroce do domku. Juz kupiam dwie farby blond z loreala 01 - bardzo jasny blond. Do 2 tyg na pewno sie nie doczekam, bo ja bym chciala JUZ zmienic Okropnie wygladam... Moze chociaz na pasemku jednym sprobuje czy wyszedlby mi ten blond czy nie...

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jeanette spokojnie, jak kładłaś na rozjaśnione to ci się kolorek w 80% wymyje... Zaczekaj z dwa tyg. i kładź w spokoju już coś normalniejszego.
hehe.. no wlasnie ten szampanski odcien mial byc normalny a tu prosze jaka niespodzianka....
Ja chce z powrotem swoj blond!!
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:28   #2324
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia przemyśl ten balejaż dobrze żebyś nie żałowała, balejaże są niemodne. Może pomyśl lepiej nad przyciemnieniem całości do poziomu 8-9 i refleksy?
nie wiem czemu wszyscy tak bardzo tkwią w przekonaniu, że balejaże są już niemodne. jak się komuś coś podoba to nieważne czy modne czy nie, tak samo z ubraniami i wszystkim innym...
ale też o tym myślałam, żeby przyciemnic włosy do poziomu 8-9 i zrobic jaśniejsze refleksy, ale takie dwukolorowe jak już
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-08-09 o 09:54
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:40   #2325
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu wszystko tak bardzo tkwią w przekonaniu, że balejaże są już niemodne. jak się komuś coś podoba to nieważne czy modne czy nie, tak samo z ubraniami i wszystkim innym...
ale też o tym myślałam, żeby przyciemnic włosy do poziomu 8-9 i zrobic jaśniejsze refleksy, ale takie dwukolorowe jak już
balejaż niech sobie będzie niemodny jeśli jest dobrze, równo i dokładnie wykonany
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:54   #2326
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
balejaż niech sobie będzie niemodny jeśli jest dobrze, równo i dokładnie wykonany
też tak uważam
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:00   #2327
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Ok zrobie fotki jak wroce do domku. Juz kupiam dwie farby blond z loreala 01 - bardzo jasny blond. Do 2 tyg na pewno sie nie doczekam, bo ja bym chciala JUZ zmienic Okropnie wygladam... Moze chociaz na pasemku jednym sprobuje czy wyszedlby mi ten blond czy nie...

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



hehe.. no wlasnie ten szampanski odcien mial byc normalny a tu prosze jaka niespodzianka....
Ja chce z powrotem swoj blond!!
blond bunny chyba chodziło ze 'normalny' to np 8,0 czyli neutralny, a Ty farbowalas 8,13 czyli 1 po przecinku to refleks dominujący-popiel i 3 to zloty (?)

Blond bunny, ja mam pytanie natury technicznej moja siostra ma teraz złotawe włosy i chciałaby chłodniejsze to wpadłam na to, ze trzeba jej zneutralizować ten żółty barwnik, chyba trzeba połozyć farbę z refleksem fioletowym albo opalizującym?? czyli 2 po przecinku?? bo popiele i niebieskie to na pewno odpadają-> żółty+niebieski=zielony :P:P

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-08-09 o 10:03
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:09   #2328
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny kolor Cameron Diaz mi się strasznie podoba, tylko powiedzcie mi ona ma refleksy czy balejaż i na jakim poziomie są te kolory?
a poza tym na tym ostatnim zdjęciu to napiszcie mi tez proszę jaki to mniej więcej kolor i na jakim poziomie??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:14   #2329
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi bardzo ładnie ci to wyszło!!! super włoski. tylko jak nazywa sie ta farbka 522??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 10:16   #2330
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
blond bunny chyba chodziło ze 'normalny' to np 8,0 czyli neutralny, a Ty farbowalas 8,13 czyli 1 po przecinku to refleks dominujący-popiel i 3 to zloty (?)
powaznie? to faktycznie nie znam sie na tym wogole, nie wiem co oznaczaja te numery - ja patrzylam tylko na kolor na opakowaniu....
Czyli jak jest zero po przecinku to jest najbardziej naturalny tak?
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:24   #2331
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
powaznie? to faktycznie nie znam sie na tym wogole, nie wiem co oznaczaja te numery - ja patrzylam tylko na kolor na opakowaniu....
Czyli jak jest zero po przecinku to jest najbardziej naturalny tak?
hehe kolor na pudełku to zazwyczaj nie ma nic wspólnego z kolorem;P zawsze pooglądaj sobie kolor na testerze
tak - zero po przecinku to neutralny kolor, naturalny, 1 -popiele(ma barwnik niebieski) 2- opalizujacy(barwnik fioletowy) 3 -złocisty (barwnik zółty) chyba cos takiego
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:43   #2332
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe kolor na pudełku to zazwyczaj nie ma nic wspólnego z kolorem;P zawsze pooglądaj sobie kolor na testerze
tak - zero po przecinku to neutralny kolor, naturalny, 1 -popiele(ma barwnik niebieski) 2- opalizujacy(barwnik fioletowy) 3 -złocisty (barwnik zółty) chyba cos takiego

O matko! To dlatego mi wyszedl taki popielowo - szarobury....
Juz nigdy wiecej nie przyciemnie wloskow! Oby tylko udalo mi sie wrocic do mojego blondu... Nowa farba juz czeka
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:21   #2333
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny kolor Cameron Diaz mi się strasznie podoba, tylko powiedzcie mi ona ma refleksy czy balejaż i na jakim poziomie są te kolory?
a poza tym na tym ostatnim zdjęciu to napiszcie mi tez proszę jaki to mniej więcej kolor i na jakim poziomie??
wydaje mi się że ma balejaż blond zrobiony rozjaśniaczem a pomiędzy to farbkę...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:37   #2334
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny kolor Cameron Diaz mi się strasznie podoba, tylko powiedzcie mi ona ma refleksy czy balejaż i na jakim poziomie są te kolory?
a poza tym na tym ostatnim zdjęciu to napiszcie mi tez proszę jaki to mniej więcej kolor i na jakim poziomie??

na ostatnim zdjeciu kolor jest identyczny jak moj po loreal stockholm bo jest ewidentnie opalizujacy zauwaz ze pada jeszcze cien itd. wiec raczej odcien perlowy bardzo jasny
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:37   #2335
annemarie24
Raczkowanie
 
Avatar annemarie24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 64
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jeśli chodzi o odrost to jak dokładnie się przyjże i naciągnę włosy widać minimalna różnice ale taka naprawdę mini minimalna normalnie gołym okiem nie widoczna jak stoję ale jak naciągnę przy przedziałku i patrze w powiększającym lustrze to coś tam widać, ale jest to tylko 1,5cm bo ja farbuje włosy co 4 -5 tyg wiec mama zawsze minimalny odrost 1-2cm bo wlosy rosną mi słabo od zawsze już, teraz zapuszczam już od jakiegos czasu, oczywiście nie na długie bo to się na pewno nie uda

Ja farbuje moje włosy na blond już bardzo długo - lata, miałam juz rożne odcienie od platyny, bo bezowe, piaskowe,zlote itd dla mnie najlepsze farby to Garnier Nutrise bardzo jasny bezowy blond, Garnier Intense sommer blond, zobaczymy jak będzie z Castingiem, j bo słyszałam wiele niepochlebnych opini i bardzo długo się wahałam czy farbować czy nie.

Kiedyś farbowałam włoski tylko u fryzjera, starłam się wybierać dobre salony które pracują na dobrych produktach i zawsze zostawiałam tam sporo kasy, ale szczerze nigdy nie byłam zadowolona zawsze stan włosów był straszny, a jak farbowałam u fryzjera to raz na 3 miesiące zawsze, myślałam kiedyś ze to normalne ze przy farbowaniu na blond włosy muszą być zniszczone wiec zawsze starałam się czekać 3 miesiące by odpoczęły, od kiedy farbuje sama w domu robię to raz na 4-5 tyg i włosy są w dużo, dużo lepszej kondycji niż po farbowaniach u fryzjera- naprawdę z ręka na sercu, farbuje już tak 2 lata i jestem w stanie zapuści włosy, gdy farbowałam u fryzjera ciągle podcinałam bo kondycja była straszna, łamały się wypadały, kruszyły i rozdwajały na wszystkie strony świata :-( Teraz chodzę do fryzjera tylko na podcinanie końcówek ewentualnie ale puki co nie ma takiej potrzeby bo nie rozdwajaj się nie lamia jest ok.
No i druga sprawa cięgle mi odstraja bo po ciąży (bliźniaczej) wypadło mi ich tyle ze czoło powiększyło mi się o 3 cm Teraz już odrastają ale są takie krótkie i odstające we wszystkie strony świata
annemarie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:40   #2336
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu wszyscy tak bardzo tkwią w przekonaniu, że balejaże są już niemodne. jak się komuś coś podoba to nieważne czy modne czy nie, tak samo z ubraniami i wszystkim innym...
ale też o tym myślałam, żeby przyciemnic włosy do poziomu 8-9 i zrobic jaśniejsze refleksy, ale takie dwukolorowe jak już
No własnie Balejaż - balejażowi nie równy . Nie modne może są takie z grubumi odznaczajacymi pasmami . Mi fryzjerka zrobiła super blondzik - którego nie mogłam uzyskać bo farby zawsze mi żółkły. To jest bardziej multi ton kolor niz balejaż. A na dodatek wlosy zrobiły się tak jakby grubsze.
__________________
START 03.01.11- 61,2 kg- 164cm
61,261-60-59-58-57-56-55

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-08-09 o 11:43
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:50   #2337
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiem, że to ciężkie, ale proponuje usiąść sobie na łapkach i nie kombinować przy włoskach. Przy takim odcieniu farbując blondem może wyjść Ci naprawdę jakaś zieleń albo inna brzydota i wtedy dopiero będziesz płakać. Odczekaj trochę i myj tym przeciwłupieżowym


Adzi dzięki bardzo ;P Ach normalnie już jestem podekscytowana tą wizytą u fryzjera
Nie ma za co dziewczyny.Zawsze chetnie pomoge.Tez chętnie zobaczę Twoja nowa fryzurkę.Pochwalisz się chyba co?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneta i coreczka Pokaż wiadomość
wow super kolorek bardzo mi sie podoba mozesz zdradzic czym farbujesz wloski??? sa poprosu sliczne a fryzurka hmmmmm...cudenko widac tylko troszke ale przesliczna moze bym sie tak ostrzygla?? tylko niewiem czy mi by pasowala bo mam pociagla twarz
Dziękuje bardzo. No widz jak już wyżej wszystko opisałam podkład to skandynawski blond 100 natural i na to pokrywam jeszcze natural&yesy 522 schwarzkopfa bardzo jasny srebrzysty blond.Ja zawsze dużo się ścinałam w życiu i wiem już w czym się dobrze czuje i co mi raczej pasuje.Ale cala robotę zawsze robi moja ukochana fryzjerka której jestem wierna i rozumiemy się bez slow.Ona po prostu ma rękę do ścinania moich włosków.I zawsze jest na bieżąco z nowościami.To jest bardzo ważne.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Adzi bardzo ładnie ci to wyszło!!! super włoski. tylko jak nazywa sie ta farbka 522??
Dziękuję schwarzkopf natural&yesy bardzo jasny srebrzysty blond 522 Załączam wam linki z foto tych farbek.




__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-09 o 11:55
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:52   #2338
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

adzio a sluchaj nie niszcza ci sie jakos wloski pod takim podkladzie?bo zamierzam zrobic taki podklad w najblizszym czasie. zawsze robie tak ze odrost zostawiam na jakies 50 min i farbke na calosc na 20 ale to chyba nie daje takiego rezultatu jak ten podklad
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:52   #2339
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

infatuated możesz położyć siostrze farbkę z fioletem, opalizującą żeby przygasić żółć, jednak ta opcja bywa ryzykowna jeśli potem chodzi o odrosty. Jaką jej farbką zrobisz? ta dawną? opalizującą? czy obiema? a może będziesz je mieszać? Tak czy inaczej są duże szanse że odrost w kolorze się odetnie. Poza tym istnieje ryzyko zmatowienia koloru. Lepiej położyć jej na całość teraz jakąś z o naturę czyli 7.0 lub 8.0 lub 10.0 itd. a za miesiąc opalizującą na całość i tak uzyska równomierny kolor chłodniejszy, chociaż nie do końca bo trzeba się liczyć że przy chłodnych farbach odrost zawsze lekko cieplej wyjdzie niż całość a to z tego względu że we włosie barwniki czerwone najciężej się rozkładają i nie zawsze za pierwszym razem stąd odrosty żółtawe czy rudawe przy białych włoskach.

ewcia nie pisałam żeby cię urazić czy coś, tylko po prostu z punktu widzenia fryzjera. W żadnych tegorocznych katalogach nie ma propozycji balejażu- nie jest modny! za to mega na topie są kolorowe pasemka i refleksy, zimne blondy. Wybór i tak jest twój.
Ale dla mnie to tak jakby wyjść teraz na ulicę w spodniach dzwonach...
Cameron ma raczej gruby balejaż z blondów- pasma są dość szerokie albo jest to balejaż któryś z rzędu i dlatego jest taka przewaga pasm blond.
Ostatnie foto to mroźny blond. Poziom10.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 12:14   #2340
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
adzio a sluchaj nie niszcza ci sie jakos wloski pod takim podkladzie?bo zamierzam zrobic taki podklad w najblizszym czasie. zawsze robie tak ze odrost zostawiam na jakies 50 min i farbke na calosc na 20 ale to chyba nie daje takiego rezultatu jak ten podklad
No właśnie nie niszczy tak jak wcześniej robił to rozjaśniacz.To tylko farbka z saszetkami aktywatora ,ale nie jest tego aż tak dużo.

A słuchajcie dziewczyny dziś właśnie zakupiłam nowa farbkę syoss 9-5 Mroźny perłowy blond(Mega kosmos z numeracja bo w sumie jaki to niby jest poziom???) Moze BLOND BUNNY się wypowie? A jeśli jeszcze mogę zadać pytanie to czy to raczej neutral czy coś po przecinku ma?Nie no naprawdę dziwna numeracja. No ale zamierzam za dwa tygodnie położyć ja bez wstępnego podkładu i ocenić.A najbardziej zdziwiło mnie to jak na opakowaniu przeczytałam ze to producent Schwarzkof & Henkel.Czyli daleko się nie posunę ze zmiana farbek.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-09 o 12:16
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.