Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 14:04   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji



?Od jakiegoś czasu samodzielnie farbuję włosy w domu. Zastanawiam się, czy przed i po tym zabiegu powinnam zastosować jakiś specjalny rodzaj pielęgnacji?? Ola.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:27   #2
Adriennne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
GG do Adriennne
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

Ja też farbuję sama włosy, które przez długi czas były strasznie wysuszone i niemiłe w dotyku i niedawno znalazłam "maskę kokosową do włosów" firmy Leo, jest naprawdę dobra a i koszt ma niewielki (ok. 13 zł). Jedyną wadą jest to że bardzo mocno kokosowy zapach co może być uciążliwe.
Adriennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 19:26   #3
Zussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 132
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

Ja chodzę robić farbę do sąsiaki, która z zawodu jest fryzjerką, od wieków kupuję tą samą farbę a za nałożenie płace tylko 5 zł całkowity koszt 35zł
u fryzjerki w mieście płaciłam 70 zł i jeszcze miałam prześwity wyblakłych wcześniejszych włosów ;/
Zussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:18   #4
Magdalenka35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

WITAM BARDZO SERDECZNIE,
FARBOWAŁAM WŁOSY SZAMPONEM KOLORYZUJĄCYM PALETE I NIE ZMYŁY SIĘ PO 28 MYCIACH CHCĘ KUPIĆ DEKOLARYZATOR RENE BLANCHE ALE NIE WIEM ILE TRZEBA ODCZEKAĆ ABY NAŁOŻYĆ NOWĄ FARBĘ 2 GODZINY CZY PARĘ DNI ?
PROSZĘ O POMOC
Magdalenka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 15:04   #5
Treonda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

Nie chcę się specjalnie wymądrzać ale przed farbowaniem włosy nie potrzebują specjalnej pielęgnacji. Wyjątek to włosy słaebe, delikatne i zaklejone "dobrymi sylikonowymi" i mocno reklamowanymi kosmetykami koncernów z supermarketów. Wtedy przed farbowanie konieczne jest użycie szamponów głęboko myjących. Po farbowaniu szampon i odżywka do włosów farbowanych powinny załatwić sprawę. Jeśli ktoś jest bardziej wymagający to polecam profesjonalne kosmetyki firmy ITELY linia ACP. Osobiście używam szmponów do głębokiego oczyszcznia i odbudowy włosa (podwójne działanie - to jest ten szary - oraz do przedłużenia trwałości koloru szampon odżywczy - to jest ten czerwony. Ceny: ok. 60zł za 1000ml, lub 30zł za 250ml. Oczywiście zero silikonu.


Jeśli ktoś wyjeżdża do słonecznych krajów to jest coś takiego jak filtr na włosy Color Loc - dobre na blaknięcie koloru włosów farbowanych (cena ok.30zł)
Treonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:21   #6
xmegix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
mam pytanie...mój kolor włosów to taki niby jasny brąz a nawet w chodzi w ciemny...pofarbowałam sobie włosy kolorem kasztan ale wcale takie nie wyszły, są takie jakie były wczesniej tylko prześwituje lekko taki rudy...co zrobić żeby nie były takie ciemnie a przefarbowały się na taki jasny kolor??
xmegix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 12:45   #7
Ancia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

Dzień dobry Magda,
Wracając do tematu o firmie Pallete. Przy farbach tej firmy zawsze są problemy ze zmyciem się koloru. Dlatego zwykle odradzam farbowanie włosów firmą Pallete, kiedyś firma ta musiała wycofać nie które składniki ze względu na wnikanie szkodzących składników na skórę głowy.Ściągnięcie koloru uszkodzi strukturę włosa i zniszczy je, to jest najszybsza metoda aby dojść do oczekiwanego koloru,ja jednak proponuje dojść po przez pasemka a z czasem położyć kolorek który będzie oczekiwanym przez Ciebie kolorkiem. Pozdrawiam serdecznie
Ancia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 16:26   #8
DAG12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

Mam brązowe włosy jakie pasemka będą mi pasować .
DAG12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 17:12   #9
kinja9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

A ja mam ciemno brązowe włosy i marzę o rudych...mam szanse uzyskać kolor farbując samodzielnie w domu
kinja9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:00   #10
Gowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

Witam proszę mi odpowiedzieć jaki kolor pasemek pasuje do koloru mysiego bo taki mam naturalny miałam już wszystkie kolory na głowie mam 40 lat tyci tyci siwych gdzie nie gdzie włosów proszę o poradę
Gowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 10:14   #11
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

Nie róbcie tradycyjnych pasemek, bo wyglądają źle i są od dawna niemodne (skądś się to wzięło - wyglądają źle ).

Najładniej i najbardziej naturalnie wyglądają pasemka wykonane metodą "highlights", tu artykuł : http://www.yaacool-uroda.pl/index.php?article=1173
Ale trochę źle je tam opisali. Po prostu rozjaśnia się włosy o 1-2 tony. A nie farbuje od razu na jakiś kontrastowy kolor pasujący jak świni siodło - jak w przypadku tradycyjnych pasemek.

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-03-27 o 10:16
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 16:20   #12
agata_anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Pielęgnacja włosów przed i po koloryzacji

jeśli mam teraz brązowe farbowane włosy a chcę zafarbować u fryzjera na blond, czy to dłuższy etap? czy od razu fryzjer nałoży farbę czy raczej trzeba będzie zdjąć kolor? proszę o pilną odpowiedź ze względu na czwartkową wizytę w salonie.
agata_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.