Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 20:24   #1951
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też do stóp będę stosować, jak tylko dziś wykończę mój Pilarix. O dziwo działa, pięty już wyglądają dużo, dużo lepiej
Choruje na to, co choruję i liczę się z tym, że takie coś jak suche dłonie może mieć miesce. Moja mama też ma łuszczycę, wrażliwą, suchą skórę i też ma taki problem ze skórkami i suchością. Jak dostanę leki, to wcale nie minie na zawsze. A nie chcę brać cały czas leków, bo wystarczy mi, że biorę 2 kortykosteroidy wziewne i 2 inne leki w tabletkach codziennie, bo mam astmę. Obciąża wątrobę i też skórze nie pomaga
mój tata i brat mają łuszczyce

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
- maska z błota syberyjskiego (kolejna tubka, świetna sprawa!)
rzeczywiście jest super!!!

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

dziewczynki chciałam was zapytać czy byłybyście w stanie odczytać date ważności kremu z tych numerków: 159411
to jedyne co mam na kremie amb. jestem ciekawa czy jest on ważny bo jakoś nieciekawie pachnie i troche swędzi mnie po nim twarz co jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło.. mam tylko nadzieje że nie zrobi mi z buźki masakry
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:06   #1952
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Przepraszam że się nie przywitałam byłam przekonana że już to zrobiłam bo czytam wątek od jakiegoś czasu i mam wrażenie jakbym Was znała Uwielbiam podczytywać jakie to cudeńka stosujecie ja powoli się przestawiam na naturalną pielęgnację (chociaż już pierwsze wpadki za mną- w sensie nietrafionych produktów które mi szkodzą). Zaczęłam zmianę na naturę od włosów-szampony i odżywki naturalne, olejki do włosów, próbowałam też farbować włosy henną khadi ale niestety kolor zszedł po dwóch tygodniach chociaż wyszedł piękny używam też maseczek ajurwedyjskich ze strony helfy.pl (skintoneup oraz neem tone)Strasznie lubię glinki-szczególnie biała przypadła mi do gustu no i miałam już kilka podejść do olejków do twarzy - teraz używam hippa żeby moja twarz się nawilżyła po znacznym przesuszeniu. Mam nadzieję że będę mogła dzielić się tutaj z Wami moimi wrażeniami w trakcie stosowania naturalnych cudeniek Pozdrawiam Wszystkich
Miło Cię tutaj widzieć Jak sprawują się maseczki? Moje serum bardzo chwalę
Tobie porobiło podskórne gule, a mi poprawiło cerę na szczęście.
Nigdzie nie mogę znaleźć składu kremu sanoflore i napiszę do nich maila.
Wczoraj użyłam też po raz pierwszy białą glinkę i jestem zadowolona z efektu. Nie spodziewałam się po niej wiele, bo mam cerę tłustą, trądzikową.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-09-16 o 21:14
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:47   #1953
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Miło Cię tutaj widzieć Jak sprawują się maseczki? Moje serum bardzo chwalę
Tobie porobiło podskórne gule, a mi poprawiło cerę na szczęście.
Nigdzie nie mogę znaleźć składu kremu sanoflore i napiszę do nich maila.
Wczoraj użyłam też po raz pierwszy białą glinkę i jestem zadowolona z efektu. Nie spodziewałam się po niej wiele, bo mam cerę tłustą, trądzikową.
a którego składu szukasz? Bo ja mam skłądy nektaru nawilżającego i orzeźwiającego Sanoflore
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 23:11   #1954
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Myślałam, żeby go stosować na noc podczas mniejszej suchości, takiej normalnej i codziennej Teraz właśnie siedzę sobie w rękawiczkach, mam posmarowane dłonie maścią z wit. A. I tak cały dzień sobie w nich chodzę. Postanowiłam też na noc całą zimę (lub podczas problemów takich jak te, czyli 70% czasu) zakładać rękawiczki, a pod nie właśnie ten krem Scheller lub masło shea.
W takim razie myślę, że kremik w takiej roli sprawdziłby się idealnie. Porozpieszczaj swoje dłonie maseczkami, rękawiczkami, do tego kremik i będzie super

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Tonik mógłby być z kwasem migdałowym 5% lub salicylowym 2%, dużo jest przepisów na Mazidłach, ZSK, LU i tez tu na wizażu.
Z tego co kojarzę to trzeci krok w Clinique to jest po prostu krem nawilżający, więc można go zastąpić jakimś naturalnym kremem/ olejem/serum
Pomysł jest b. dobry, ja w sumie tak teraz się pielęgnuję
Dzięki Kotwilko Na pewno sobie jakiś tonik z kwasami sprawie i pójdę w Twoje ślady 3 naturalnych kroków. Tylko muszę sobie o tych tonikach poczytać.
Wiesz, też myślałam, że 3 krok Clinique to po prostu krem ale pani z Clinique tłumaczyła mi, że to jest lotion lub żel przygotowujący skórę do nałożenia kremu. Trzy razy się jej pytałam czy dobrze zrozumiałam Więc chyba dobrze do mnie dotarło
Oo, to powiedź mi, jak efekty takiej pielęgnacji?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wstyd przyznać,ale swego czasu pasjami kupowałam trzy kroki.
Mydło chyba najlepsze z tego wszystkiego,ale żeby jakoś super hiper oczyszczało,to nie wiem... można je zastąpić innym mydłem bez problemu, w zależności co am komu pasuje;
toniki to albo z kw. salicylowym,abo z alkoholem denat. albo jedno i drugie. Rzeczywiście tonik z kwasem migdałowym myślę,że byłby efektywniejszy,alkohol przecież fatalnie działa na tłustą cerę.
Trzeci krok to albo żel - z powodzeniem można go zastąpić lekkim nawilżaczem (albo zrobić samemu z HA i odrobiny olej a lotion ma na początku paraffinum,więc w ogóle odpada - nie wiem,czy jest sens szukać mu zastępstwa Są te różniaste specyfiki nadające się pod kremik - olejowa C z naturalisa zbiera same pochlebne recenzje;jakieś sera nawilżająco antyoksydacyjne z BU
mhm0808 za, dziękuje Ci bardzo za recenzję i podpowiedzi Czyli nie byłaś jednak zadowolona z tych 3 kroków?
Pani z Clinique twierdziła, że w tych tonikach jest kwas salicylowy więc może on byłby dobry, muszę to obbadać.
A mogłabym Cie prosić o linka do tej rzeczy z naturalisa bom ja nie dokształcona i nie bardzo wiem jak to znaleźć

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja go właśnie lubię za tą warstewkę którą pozostawia
i naprawdę wystarczy niewielką ilość nałożyć
Rzeczywiście wystarczy odrobina kremu i dłonie są pięknie wysmarowane. Bardzo wydajny

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ogólnie to jestem zestresowana trochę, wstałam o 8.30, bo na 11 mam poprawę ustnego egzaminu z historii sztuki. Na szczęście tylko 1 część (teoria hitorii sztuki), bo 2 (architektura i ornamenty) zaliczyłam za pierwszym podejściem, w sumie to fartem A wiadomo - za dużo nie umiem, bo to całkiem nie moja działka
Także trzymajcie za mnie kciuki
I jak poszedł egzaminek? Choć czuje, że na pewno bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! o jak ja się za Wami stęskniłam! Mam egzaminy na aplikacji więc wszystkie przyjemności w tym wizaz poszły w odstawkę !
Mam całe mnóstwo nowych kosmetyków tylko nie mam kiedy zdjęć zrobić - obiecuję że po 23.09 wkleję
Wracaj do Nas szybko Trzymam kciuki, żeby egzaminy poszły jak najlepiej. I czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Twoich nowych skarbów
Ciekawe co to za promocję JMO zrobią.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cześć Kochane
przekazuje podziękowania od Młodej dla wszystkich i pozdrowienia dla Was
Od środy jest juz na oddziale rehabilitacji, na 3 tygodnie prawdopodobnie. Coraz lepiej jest
Jak ja się strasznie cieszę, że jest coraz lepiej!! Cudowna wiadomość Oby tak dalej Kciuki trzymam cały czas bardzo mocno!

Ledwo się pojawiłaś a już mnie czymś zainteresowałaś no Ciekawie wygląda ten mineralny krem myjący Alvy

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Tak jak mi Ale trochę mi lepiej jak mam świadomość, że nie jestem sama


Bardzo świetny, rewelacyjny pomysł z tym blogiem z przepisami. Albo zacznij wrzucać przepisy na wątek grazkako. Fajnie by było mieć wszystkie przepisy w jednym miejscu bo strasznie ciężko coś znaleźć.
To ja dołączam do tych, które nie są na odwyku a jednak w ostatnim czasie nic nie nakupowały Ah, te zapasy

Ja też myślę, że pomysł z takim blogiem jest świetny! Niech cały świat pozna te wspaniałe przepisy.

magnesita, witamy serdecznie!
Piękny zbiór

Dziewczyny a jeśli chodzi o rzeczy do mycia twarzy to co stosowałyście, co było najbardziej oczyszczającego?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 06:29   #1955
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja też długi czas używałam 3 kroków clinique(zresztą ja bardzo lubię markę clinique za pielęgnację i kolorówkę)i mydło w kostce(bo tego w płynie nie chciałam używać)to dla mnie hit nad hitami.Wraz z jego używaniem wszystko nieporządane na twarzy poznikało-jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzkiTonik też oczywiście miałam,ale efektów po nim nie widziałam.Co do kroku 3 to Panie zawsze mówiły,żeby nie traktować tego jako końcowego nawilżacza tylko "etap przygotowujący do nawilżania".Ja ten krok 3 traktowałam po macoszemu i więcej go nie używałam niż używałam
Jak dla mnie tylko mydło jest godne kupna

Anulka bardzo,bardzo się cieszę,że jest lepiej.Mam nadzieję,że najgorsze już za wami.Trzymam kciuki nadal i nie puszczam

Ja zamówiłam 5 mydełek tuli do twarzy,bo mam już końcówkę.Wzięłam wszystkie glinki jakie były.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-09-17 o 06:33
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 08:14   #1956
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
W takim razie myślę, że kremik w takiej roli sprawdziłby się idealnie. Porozpieszczaj swoje dłonie maseczkami, rękawiczkami, do tego kremik i będzie super

I jak poszedł egzaminek? Choć czuje, że na pewno bardzo dobrze
Mam taki zamiar

Egzamin zaliczony Teraz tylko czekam na ocenę w USOSie z egzaminu ze wstępu do etnologii i mam rok za sobą
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 08:30   #1957
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też długi czas używałam 3 kroków clinique(zresztą ja bardzo lubię markę clinique za pielęgnację i kolorówkę)i mydło w kostce(bo tego w płynie nie chciałam używać)to dla mnie hit nad hitami.Wraz z jego używaniem wszystko nieporządane na twarzy poznikało-jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzkiTonik też oczywiście miałam,ale efektów po nim nie widziałam.Co do kroku 3 to Panie zawsze mówiły,żeby nie traktować tego jako końcowego nawilżacza tylko "etap przygotowujący do nawilżania".Ja ten krok 3 traktowałam po macoszemu i więcej go nie używałam niż używałam
Jak dla mnie tylko mydło jest godne kupna
Zgadzam się Jak już to ewentualnie tylko mydło.
Co do toników - nie jestem pewna,czy kwas salicylowy jest taki dobry dla skóry,ale już mniejsza z tym... jednemu pasje,innym nie,tak jak wszystko inne - ale nawet jeśli jestes na TAK,to radzę też dobrze się przyjrzeć i zanalizować stosunek składu do ceny

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
mhm0808 za, dziękuje Ci bardzo za recenzję i podpowiedzi Czyli nie byłaś jednak zadowolona z tych 3 kroków?
Pani z Clinique twierdziła, że w tych tonikach jest kwas salicylowy więc może on byłby dobry, muszę to obbadać.
A mogłabym Cie prosić o linka do tej rzeczy z naturalisa bom ja nie dokształcona i nie bardzo wiem jak to znaleźć
TUTAJ

Ale dla jasności: ja nie miałam nigdy,słyszałam tylko wiele pochlebnych opinii na różnych wątkach
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 08:43   #1958
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Jak już to ewentualnie tylko mydło.
Co do toników - nie jestem pewna,czy kwas salicylowy jest taki dobry dla skóry,ale już mniejsza z tym... jednemu pasje,innym nie,tak jak wszystko inne - ale nawet jeśli jestes na TAK,to radzę też dobrze się przyjrzeć i zanalizować stosunek składu do ceny

2 dni przed przejściem na naturalną pielegnacje wróciłam z seph ze świeżutkim zestawem clinique plus krem na dzień i krem po oczy...Dałam to Korah do zanalizowania i pamiętam,że o toniku napisała tak"200ml alkoholu za 70zł sobie kupiłaś"Kosmety ki nowiutkie dałam mamie(której bardzo służą)i zaczęłam kupować naturalki.I tylko naturalnych używam,nic innego.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 11:49   #1959
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Hej Poprosimy, zebyś zgodnie z zasadami wątku edytowała swój post ze zdjęciami i podpisała co na którym zdjęciu jest.
Cetaphil niestety nie jest naturalny

Oj, przy cerze mieszanej to maść może być za ciężka, zapychająca
Już kotwilko poprawione i tak jak kotwilka napisała trochę boję się stosować maści z wit. A na twarz bo boję się zapychania
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 11:53   #1960
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
a którego składu szukasz? Bo ja mam skłądy nektaru nawilżającego i orzeźwiającego Sanoflore
Bardzo proszę o skład orzeźwiającego
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:03   #1961
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziękuję cameeroon za miłe powitanie Ciebie Czarodzielnico też miło widzieć Bardzo się cieszę że Tobie serum służy ojjj jak ja bym chciała żeby i mi służyło.... A maseczki są świetne strasznie się cieszę że mogłam je dzięki Tobie wypróbować biała jest rewelacyjna kupię sobie chyba pełne opakowanie a maska miętowa fajna tylko cena trochę zaporowa

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
J

Ja zamówiłam 5 mydełek tuli do twarzy,bo mam już końcówkę.Wzięłam wszystkie glinki jakie były.
A czy masz jakiś ulubione? I czy możesz zdradzić czy używasz do mycia twarzy tylko takie mydełka czy jeszcze może jeszcze jakiś żel? Zbieram opinie na temat preparatów oczyszczających do twarzy bo zamierzam coś kupić tylko nie bardzo wiem co mam ochotę na żel aromatyczny z sanoflore
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 12:03   #1962
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
W takim razie myślę, że kremik w takiej roli sprawdziłby się idealnie. Porozpieszczaj swoje dłonie maseczkami, rękawiczkami, do tego kremik i będzie super



Dzięki Kotwilko Na pewno sobie jakiś tonik z kwasami sprawie i pójdę w Twoje ślady 3 naturalnych kroków. Tylko muszę sobie o tych tonikach poczytać.
Wiesz, też myślałam, że 3 krok Clinique to po prostu krem ale pani z Clinique tłumaczyła mi, że to jest lotion lub żel przygotowujący skórę do nałożenia kremu. Trzy razy się jej pytałam czy dobrze zrozumiałam Więc chyba dobrze do mnie dotarło
Oo, to powiedź mi, jak efekty takiej pielęgnacji?
Aaa widzisz, bo ja weszłam sobie na stronę 3 kroków i tam był jakiś lotion nawilżający i myślałam, że to po prostu krem (zresztą składowo tak wygląda).
Powiem Ci, że odkąd wprowadziłam tonik z kwasami i mocniejsze peelingi kwasowe 1-2 razy w tygodniu znacznie mi się poprawiła cera. Tzn na początku było duże pogorszenie: wyglądało to, jakby to, co było gdzieś głębiej pod skórą zostało uwolnione i wylazło na wierzch w postaci różnych krostek, masakra Ale teraz się uspokoiło i jest mniej krostek i zaskórników, cera jest znacznie gładsza.
Tonik z kwasem salicylowym 2% jest polecany dla cer trądzikowej, migdałowy 5% dla większości cer. Można też robić wieczorem tak: umyć buzię, na to maseczka aspirynowa (kwas acetylosalicylowy podobny właściwościami do salicylowego), potem tonik migdałowy i na koniec olej/krem.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:16   #1963
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Aaa widzisz, bo ja weszłam sobie na stronę 3 kroków i tam był jakiś lotion nawilżający i myślałam, że to po prostu krem (zresztą składowo tak wygląda).
Wcale się nie dziwię,że tak myślałaś,w końcu ma mineral oil (paraffinum liquidum) na drugim miejscu w składzie,zaraz po wodzie
On jest po prostu dość rzadką emulsją,jak dla mnie okropny klejuch
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:19   #1964
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Już kotwilko poprawione i tak jak kotwilka napisała trochę boję się stosować maści z wit. A na twarz bo boję się zapychania
Super, dzięki za wpisanie nazw Jak te maseczki indyjskie działają?

Żel hialuronowy z mazideł też nie jest w 100% eko, bo konserwują go parabenami
Maść z witaminą A jest najczęściej na wazelinie - bałabym się twarz smarować.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o skład orzeźwiającego
Proszę Mnie na razie nie szkodzi, używam od 20.08, tylko na dzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7084.jpg (139,3 KB, 21 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:22   #1965
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Zbieram opinie na temat preparatów oczyszczających do twarzy bo zamierzam coś kupić tylko nie bardzo wiem co mam ochotę na żel aromatyczny z sanoflore
Hej Magnesita
Ja myję gębę (rano) zieloną glinką w tubce Mortmonillecośtam na zmianę z żelem do mycia ciała,obojętnie jaki tam mam (a wszystkie mam bio (co drugi dzień).
Wieczorem po micelu zaś mydłem w kostce, też tym samym co ciało - obecnie jest to mydło z glinką do skóry mieszanej (Cattier). Ogólnie staram się ujednolicic tą pielęgnację,żeby było jedna mydło w domu a nie 9 ( dla każdej osoby inne i jeszcze do poszczególnych części ciała

Mam dojrzałą(uwielbiam to słowo skórę bardzo skłonną do zanieczyszczania się,ale glinka bardzo ładnie ją oczyszcza - na początku myłam codziennie,ale jak się za bardzo skórę oczyści/wysuszy to ona potem reaguje nadmierną produkcją sebum,niestety...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-09-17 o 13:04
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:46   #1966
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Już kotwilko poprawione i tak jak kotwilka napisała trochę boję się stosować maści z wit. A na twarz bo boję się zapychania
Potwierdzam, ta maść zapycha okropnie Po jednym smarowaniu wyskakują niespodzianki, robiłam podejście kilka razy na noc i zawsze to samo Za to świetna do rąk, paznokci i doraźnie na usta lub przesuszony od kataru nos
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 13:37   #1967
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ta maść zapycha okropnie Po jednym smarowaniu wyskakują niespodzianki, robiłam podejście kilka razy na noc i zawsze to samo Za to świetna do rąk, paznokci i doraźnie na usta lub przesuszony od kataru nos
A ja używałam codziennie kiedyś i nic mi nie wyskoczyło. Chyba naprawdę mam niezapychajną cerę, po niczym nie mam syfów

Już 2 dzień używam maści z wit. A na dłonie, ale... jak tylko się wsiąknie, to ręce są suche i skórki znów odstają i bolą. Dalej używać i czekać na cud? Masło shea i olej z róży (tym mam zamiar smarować dłonie) będę mogła zamówić dopiero w październiku, do tego czasu chciałabym coś skutecznego zastosować.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 14:32   #1968
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej Magnesita
Ja myję gębę (rano) zieloną glinką w tubce Mortmonillecośtam na zmianę z żelem do mycia ciała,obojętnie jaki tam mam (a wszystkie mam bio (co drugi dzień).
Wieczorem po micelu zaś mydłem w kostce, też tym samym co ciało - obecnie jest to mydło z glinką do skóry mieszanej (Cattier).
Bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniemnigdy nie używałam mydełek do buzi więc może warto spróbować i też będę stosować na zmianę z żelami
Kretko Ty to masz szczęście że ciebie nic nie zapycha ...
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-09-17 o 14:34
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 14:38   #1969
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Mhm dziekuje za podpowiedz kremy JMO, Hey zrobila analize
mam probke tego kremu, dzis test
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 14:41   #1970
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Żel hialuronowy z mazideł też nie jest w 100% eko, bo konserwują go parabenami
Maść z witaminą A jest najczęściej na wazelinie - bałabym się twarz smarować.
O widzisz- nawet nie wiedziałam że ten żel jest z parabenami
A co do maseczek ajurwedyjskich to fajnie odświeżają i tonizują cerę, nie ściągają cery jak glinki ale spektakularnych efektów nie widzę-zużywam bo są ale chyba drugi raz ich nie kupię bardziej odpowiada mi glinka biała
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:19   #1971
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Żel hialuronowy z mazideł też nie jest w 100% eko, bo konserwują go parabenami
Maść z witaminą A jest najczęściej na wazelinie - bałabym się twarz smarować.
Niestety tak
A czemu bałabyś się?

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kretko Ty to masz szczęście że ciebie nic nie zapycha ...
Cieszę się też Ale za to mam inne problemy, więc coś za coś
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:54   #1972
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też długi czas używałam 3 kroków clinique(zresztą ja bardzo lubię markę clinique za pielęgnację i kolorówkę)i mydło w kostce(bo tego w płynie nie chciałam używać)to dla mnie hit nad hitami.Wraz z jego używaniem wszystko nieporządane na twarzy poznikało-jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzkiTonik też oczywiście miałam,ale efektów po nim nie widziałam.Co do kroku 3 to Panie zawsze mówiły,żeby nie traktować tego jako końcowego nawilżacza tylko "etap przygotowujący do nawilżania".Ja ten krok 3 traktowałam po macoszemu i więcej go nie używałam niż używałam
Jak dla mnie tylko mydło jest godne kupna

Ja zamówiłam 5 mydełek tuli do twarzy,bo mam już końcówkę.Wzięłam wszystkie glinki jakie były.
Ciekawe co w tym mydełku takiego jest, że tak dobrze działa Anakazar a masz jakieś porównanie mydełka Clinique do mydełka z zielonej glinki? Jak mają się pod względem oczyszczania? Bo tak mnie to ciekawi

Nowe zakupki mydełek Ja mydełka miałam z biolandera i te z glinkami są boskie, używam z zieloną i białą glinką.. czaje się na to z czerwoną.. ale na razie te są moimi faworytami

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Egzamin zaliczony Teraz tylko czekam na ocenę w USOSie z egzaminu ze wstępu do etnologii i mam rok za sobą
super, gratuluje!! I rok do przodu

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zgadzam się Jak już to ewentualnie tylko mydło.
Co do toników - nie jestem pewna,czy kwas salicylowy jest taki dobry dla skóry,ale już mniejsza z tym... jednemu pasje,innym nie,tak jak wszystko inne - ale nawet jeśli jestes na TAK,to radzę też dobrze się przyjrzeć i zanalizować stosunek składu do ceny

TUTAJ

Ale dla jasności: ja nie miałam nigdy,słyszałam tylko wiele pochlebnych opinii na różnych wątkach
Kurcze nie wiem jak to jest z tym kwasem salicylowym ale się dowiem, będę musiała poszperać w wątku z kwasami mhm0808 ale ja nie przymierzam się do kupna toniku z tej firmy jeśli tak to zrozumiałaś Stosunek składu do ceny jest na pewno załamujący konsumenta, ja chciałam sobie go tylko "odtworzyć" po swojemu

Dziękuje za linka Nigdy o nim nie słyszałam.. ile to jeszcze człowiek musi się nauczyć

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
2 dni przed przejściem na naturalną pielegnacje wróciłam z seph ze świeżutkim zestawem clinique plus krem na dzień i krem po oczy...Dałam to Korah do zanalizowania i pamiętam,że o toniku napisała tak"200ml alkoholu za 70zł sobie kupiłaś"Kosmetyki nowiutkie dałam mamie(której bardzo służą)i zaczęłam kupować naturalki.I tylko naturalnych używam,nic innego.
"200 ml alkoholu za 70zł" To się nazywa biznes

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A czy masz jakiś ulubione? I czy możesz zdradzić czy używasz do mycia twarzy tylko takie mydełka czy jeszcze może jeszcze jakiś żel? Zbieram opinie na temat preparatów oczyszczających do twarzy bo zamierzam coś kupić tylko nie bardzo wiem co mam ochotę na żel aromatyczny z sanoflore
Pytanie nie do mnie ale pozwolę sobie się wypowiedzieć Według mnie najlepiej jak do tej pory moją skórę oczyszczały mydełka (żele miały słabsze działanie) z glinek (mam z glinki zielonej i białej), czasami zostawiam je na chwilkę na twarzy i efekty są super Bardzo łagodzą i przyspieszają gojenie niechcianych "gości" Tylko trzeba uważać żeby nie przesuszyć sobie nimi za bardzo skóry

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Aaa widzisz, bo ja weszłam sobie na stronę 3 kroków i tam był jakiś lotion nawilżający i myślałam, że to po prostu krem (zresztą składowo tak wygląda).
Powiem Ci, że odkąd wprowadziłam tonik z kwasami i mocniejsze peelingi kwasowe 1-2 razy w tygodniu znacznie mi się poprawiła cera. Tzn na początku było duże pogorszenie: wyglądało to, jakby to, co było gdzieś głębiej pod skórą zostało uwolnione i wylazło na wierzch w postaci różnych krostek, masakra Ale teraz się uspokoiło i jest mniej krostek i zaskórników, cera jest znacznie gładsza.
Tonik z kwasem salicylowym 2% jest polecany dla cer trądzikowej, migdałowy 5% dla większości cer. Można też robić wieczorem tak: umyć buzię, na to maseczka aspirynowa (kwas acetylosalicylowy podobny właściwościami do salicylowego), potem tonik migdałowy i na koniec olej/krem.
Też byłam przekonana, że 3 krok to po prostu krem
Ciesze się, że taka pielęgnacja tak bardzo Ci służy Kotwilko ale Ty masz świetne pomysły wiesz, czuje, że jesień i zima będzie pełna kwasowych eksperymentów Tylko muszę się trochę zapoznać z tym tematem bliżej
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:23   #1973
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witam was ponownie

Nie uczestniczyłam w dyskusjach, bo miałam problemy z Internetem, ale od dzisiaj już się wszystko zmieni Nareszcie Wieczorem wrzucę jakieś moje nowe nabytki, których tutaj jeszcze nie było, ale nie jest ich dużo

Co do kwasów to z mojej strony mogę bardzo polecić. Stosuję już jakiś czas serum z kwasem migdałowym z BU i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim wyrównał się koloryt skóry, mam mniej niespodzianek, gładszą cerę. Dla wszystkich tłustych cer to może być strzał w dziesiątkę.

Już wcześniej pisałam na forum, że twarz oczyszczam mydłem i nic się nie zmieniło Już nie wrócę do żeli
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:27   #1974
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Caameroon, z kwasem salicylowym bywa różnie, na mnie na ogół dobrze działa, mam cerę mieszaną dość wrażliwą. Ale nie mogę stosować go codziennie i/lub w zbyt wysokim stężeniu, bo powierzchownie bardzo przesusza mi skórę, która się łuszczy, czerwieni i swędzi W małych ilościach redukuje wypryski, oczyszcza pory
Za to ostrzegam przed kwasem azaleinowym, o którym naczytałam się wiele dobrego, a od którego dostałam właśnie podskórnych gul
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:11   #1975
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Witam was ponownie

Nie uczestniczyłam w dyskusjach, bo miałam problemy z Internetem, ale od dzisiaj już się wszystko zmieni Nareszcie Wieczorem wrzucę jakieś moje nowe nabytki, których tutaj jeszcze nie było, ale nie jest ich dużo

Co do kwasów to z mojej strony mogę bardzo polecić. Stosuję już jakiś czas serum z kwasem migdałowym z BU i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim wyrównał się koloryt skóry, mam mniej niespodzianek, gładszą cerę. Dla wszystkich tłustych cer to może być strzał w dziesiątkę.

Już wcześniej pisałam na forum, że twarz oczyszczam mydłem i nic się nie zmieniło Już nie wrócę do żeli
a jakiego mydełka używasz do twarzy?
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:23   #1976
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a jakiego mydełka używasz do twarzy?
Najpierw spróbowałam mydła Alepia 5% olejku laurowego, a do dzisiaj używam Alepi Premium 70% oleju laurowego i sprawdza się świetnie.

Myślę, że warto spróbować oczyszczania twarzy mydłami. A jakie one wydajne są
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:28   #1977
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja polecam mydełko z glinki zielonej Organique, nie wiem czy 100% naturalne, ale super na mnie działało Do czasu aż mój mąż użył, i ten oto wybredny osobnik, który nigdy żadnego mydła się nie ima, stosując szmirowate żele, ale z napisem 'for man', 'pożarł' moje mydełko w zastraszającym tempie i bezczelnie domaga się więcej . A mydełko działało łagodnie, i poza super oczyszczaniem porów, jakiś taki poślizg nawilżający zostawiało...
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:35   #1978
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Mydła z glinkami okropnie mnie kuszą

Takie info umieścił sklep Kosmetyki Natury na fb:

Happy Hours w Kosmetykach Natury!!! Tylko dzisiaj w godzinach 20:00-22:00 kupujecie 15% taniej! Promocja nie dotyczy produktów przecenionych. Serdecznie zapraszamy!
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:43   #1979
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
prosze sie modlić za mnie żeby mnie nie wysypało po AMB.

szykuje sie duużych zakupów i wkrótce moje pierwsze foty na tym wątku
będziesz zadowolona zobaczysz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wszyscy się wycofują z Polski
Nie wiem czy kremik dr. schellera pomógłby na tak bardzo przesuszone dłonie jak Twoje (myślę, że może w połączeniu z jakimiś maseczkami) ale jest na prawdę bardzo dobry, konsystencje ma gęstą przez co zostawia taki film ochronny na dłoniach i jest mocno odżywczy.. oszczędzam go sobie na zimę bo myślę, że wtedy sprawdzi się idealnie




To się zgadzamy
Fajne Floslekowe zakupki



Ty Kusicielko Ah, chodzi mi po głowie ten koncentrat Myślisz, że jest na tyle odżywczy, że poradziłby sobie z suchą skórą? Bo wiem, że używają go dziewczyny ze skórą mieszaną



Nie martw się, będzie dobrze, nic Cię nie wysypię a wręcz będziesz piękniejsza



Dzisiaj obmacywałam go w Speho i rzeczywiście ten jaśniejszy kolor wcale nie jest jasny Dla mnie za ciemny



Faktycznie ostatnio coś się obijamy
Dziękuje za podpowiedź maseczki Poczytam sobie o niej choć już widzę, że na KWC ma dobre opinie, może nadałaby się też do skóry suchej A jaką ma konsystencję? Gęstą?

Varietta, piękne zakupy Opisuj na bieżąco
wiola d, witamy Odnośnie Yesów to tak, zostaje tylko allegro.


Dziewczyny, mam do Was takie pytanie (tylko się za głowe nie złapcie bo może być głupie )
Natknęłam się dzisiaj na panią z Clinique, bardzo zachwalała ich pielęgnacje 3 kroków Clinique, że rewelacyjne, że zero niespodzianek potem nie uświadcze ale domyślam się, że składowo nie wyglądają one najlepiej.. i tak sobie pomyślałam żeby zrobić coś na jej wzór kosmetykami naturalnymi (jeśli to możliwe ), jak myślicie? Jest tam dogłębnie oczyszczające mydełko lub żel, tonik złuszczający i lotion lub żel który ułatwia wchłanianie składników naszego kremu w głąb skóry Nie jestem zbyt obeznana, macie jakieś propozycję? Pomyślałam o mydełku z glinką bo ono super oczyszcza skórę, tonik z kwasem (tylko jakim ) ale chyba nie ma niczego co "pomogłoby" kremowi. Też mi się ubzdurało co

koncentrat ma właściwości nawilżające i odżywcze on ogólnie ma tłustą formę ale jako mieszaniec czasem również mam bardzo przesuszoną skórę.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:47   #1980
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
będziesz zadowolona zobaczysz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------




koncentrat ma właściwości nawilżające i odżywcze on ogólnie ma tłustą formę ale jako mieszaniec czasem również mam bardzo przesuszoną skórę.
a śmierdział ci ten krem i nie swędziała cie twarz?
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.