Farbowanie henną - część III - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 20:41   #3481
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Miałam trwałą położoną na hennę i powiem tak.. na mokro włosy się kręciły, na sucho właściwie nic nie było widać, może lekkie fale, ale to już wszystko W każdym razie włosów mi nie dobiło to, nie spaliło, ani nic..
czyli nie ma sensu próbować
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 21:06   #3482
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Czy po hennie można zrobić trwałą? Słyszałam, że henna może trochę rozprostowywać skręt i nie wiem czy jest w ogóle sens próbować?
Ja robiłam hennę na półroczną trwałą. Wyżej wstawiałam zdjęcia. Moim zdaniem mam teraz lepszy skręt.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 23:06   #3483
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Czy po hennie można zrobić trwałą? Słyszałam, że henna może trochę rozprostowywać skręt i nie wiem czy jest w ogóle sens próbować?
Ja po hennie mam jeszcze większy skręt Ale pewnie dlatego ze wolałabym żeby mi te włosy rozprostowała
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:44   #3484
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
czyli nie ma sensu próbować
Nie wiem, to pewnie zależy od struktury włosa.. Mi wyszło to nędznie i powiem Ci, że żałowałam kasy wydanej na fryzjerkę
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 08:29   #3485
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Nie wiem, to pewnie zależy od struktury włosa.. Mi wyszło to nędznie i powiem Ci, że żałowałam kasy wydanej na fryzjerkę
Nie wiem nawet czy udałoby mi się znaleźć fryzjerkę która by się tego podjęła. Miałam kręcone włosy jako dziecko, ale teraz bardzo trudno utrzymać na nich skręt, po zakręceniu czy to na papiloty czy na lokówkę wytrzymują max 3-4 godz i to przy dużej ilości lakieru. Więc chyba nie ma sensu wydawać kasy na trwałą jak mają mi wyjść fale zamiast loków, albo żeby w ogóle nic nie chwyciło
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:07   #3486
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

okej, dziewczyny, czy orientujecie się może, czy przy hennie z amlą i jatrophą sprawdza się metoda sprawdzania uwalniania barwnika - folia + kartka? któraś z dziewczyn wcześniej pisała, że ją stosuje, ale chyba w przypadku naturalnej henny. wydaje mi się, że akurat amla nie powinna robić jakiejś różnicy, ale ja jestem kompletna panikara, modlę się przed tą miską, a kartka nie zmienia koloru ani na jotę.
wiem, że można nakładać bez tego czekania, ale ja bym jednak wolała z pełnym uwolnieniem barwnika, tylko nie wiem, czy jest na co czekać i czy się kiedyś doczekam w ogóle.

i czy po nałożeniu i zmyciu cassji trzeba coś odczekać przed umyciem włosów szamponem? ja wiem, że to nie farba i tu nic się wiązać nie musi, ale, bo ja wiem, jakieś właściwości odżywcze, czy co...
przeczytałam pół tego wątku, farbowanie planuję od ponad roku, a zachowuję się jak zagubiona w piaskownicy sześciolatka
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:17   #3487
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

a jak dlugo juz czekasz nad ta kartka?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 10:29   #3488
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
a jak dlugo juz czekasz nad ta kartka?
z jakieś 3 godziny.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:52   #3489
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

No u mnie kolorek na papierze byl po 6h dopiero Tyle, ze to nie byla henna khadi akurat...i slad byl bardzo delikatny.

Ja mysle, ze jesli Ci sie spieszy to kladz i sie nie przejmuj. Khadi i bez czekania ladnie lapalo
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:54   #3490
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
No u mnie kolorek na papierze byl po 6h dopiero Tyle, ze to nie byla henna khadi akurat...i slad byl bardzo delikatny.

Ja mysle, ze jesli Ci sie spieszy to kladz i sie nie przejmuj. Khadi i bez czekania ladnie lapalo
dzięki, tak zrobię.
ja jestem jakaś lipna z tym farbowaniem, było zrobić dwa tygodnie temu, a nie, teraz biegam zestresowana.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:56   #3491
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

moment, a ty mieszalas z ciepla woda czy moze z samym sokiem?

bo jak nie byla mieszana na cieplo to pewnie powinna postac wtedy jednak

taka do uzycia od razu to sie z dosc goraca woda robi inaczej nie probowalam...
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 11:23   #3492
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

nie, mieszałam na ciepło, stwierdziłam, że nie ma sensu dowalać cytryny do amli.
ja może po prostu przestanę cudować, zrobię (bo generalnie teraz generowałam próbkę), położę na świeżo i tyle.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:28   #3493
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

aha

no to ja bym poszla na calosc...ale to ja ja nie robilam probki bo stwierdzilam, ze jak mi sie nie spodoba to co? przeciez i tak nie zostane z jednym pasmem zafarbowanym

zrob ta woda z 80C, odczekaj az nie bedzie za goraca (czyli jakies 15-3o minut) i rob... na pewno tez zlapie ladnie

ja za pierwszym razem trzymalam ponad godzine zamiast 2h i tez zlapalo
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:17   #3494
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

w sprawie ekscentrycznych, rudych pasemek doszłam do łudząco podobnych wniosków, więc na próbę farbuję kłębuszki tego, co sobie wyrwałam podczas mycia włosów
właściwie jestem dziś tak nakręcona na farbowanie, że poszłabym na żywca i strzeliła sobie rudy po całości, ale niestety, jedyne dwie ceramiczne miski jakie posiadam w domu stanowią środowisko macerowania się moich martwych kłaków w ziołach.

dotychczasowe obserwacje: matko, jak to śmierdzi. niby czytałam o tym, że pachnie specyficznie, ale wmawiałam sobie, że przecież lubię zioła. tych nie lubię.
do tego starłam palcem plamę z henny i zanim wsadziłam go pod kran, w przeciągu trzech sekund nabawiłam się żółtej plamy. rispekt dla farby.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 12:30   #3495
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
w sprawie ekscentrycznych, rudych pasemek doszłam do łudząco podobnych wniosków, więc na próbę farbuję kłębuszki tego, co sobie wyrwałam podczas mycia włosów
no jest to jakas metoda choc potem i tak nieco ciezko ocenic jak to bedzie wygladac na glowie

co do rak...najbardziej sie barwia ze skora glowy i uszmi nie jest naszczescie tak zle...choc ja je zawsze i tak wazelina zasmarowuje na wszelki wypadek

nie robilam wersji z jetropha i amla...ale czysta henna ma dla mnie znosny zapach ja go nawet lubie...taki trawiasty jest

a z ciekawosci - czemu az dwie masz zajete teraz? co robisz w drugiej?
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:18   #3496
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
a z ciekawosci - czemu az dwie masz zajete teraz? co robisz w drugiej?
w drugiej robię hennę z cassią, bo nie jestem pewna, jaki odcień rudego wolę. pewnie w sumie wyjdzie, że ani ten, ani ten, i na następny raz strzelę sobie coś jeszcze innego - w końcu kobieta zmienną jest, czyż nie.
kłębuszki chyba będę przykładać do twarzy, bo ja jestem zimne lato i ten rudy to może być taka fanaberia, co mi będzie ni przypiął ni wypiął pasowała do kolorystyki.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:29   #3497
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

powodzenia

sek w tym, ze moj kolor wlosow po hennie bardzo sie zmienia w zaleznosci od tego jak pada swiatlo na wlosy

ogolnie to co widze na klebuszkach wyjmowanych z wanny ( ostatnio mocno mi leca wlosy) ma sie nijak do tego jak te wlosy wygladaja na glowie

pojedyncze jako klebuszek wydaja sie znacznie jasniejsze niz gdy sa "w kupie" na glowie

co do kasji to ogolnie kasja sprawa, ze rudy jest nieco mniej rudy... przynajmniej u mnie i odrobine jasniejszy ale wiadomo - sporo zalezy od proporcji

jak sie da pol na pol to cos zmienia ta kasja, przy 1/3 kasji roznica juz jest naprawde minimalna
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:38   #3498
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

dzięki, wezmę pod uwagę to, że w kupie będzie ciemniej. jak mi się nie spodoba, to ufarbuję jeszcze raz. i jeszcze. i jeszcze. bogu dzięki, oprócz finansów tu nie ma ograniczeń.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 13:40   #3499
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Farbowanie henną - część III

ograniczenie jest jeszcze takie...ze jak sobie zrobisz za ciemno za pierwszym razem to sie nie da zmienic na jasniejszy

wiec z dwojga to lepiej wybierz na poczatek jasniejsza opcje...przyciemnic zawsze sie da
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 14:58   #3500
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość

co do rak...najbardziej sie barwia ze skora glowy i uszmi nie jest naszczescie tak zle...choc ja je zawsze i tak wazelina zasmarowuje na wszelki wypadek
dokładnie twarz i głowa nie łapią henny tak jak dłonie. Próbowałam kiedys przyciemnić henną (baq) brwi. Najpierw intensywny jasny pomarańcz, (też na skórze) , zniknęła na drugi dzień i ze skóry i z brwi Może powinnam była trzymać 8h jak tatuaż mehendi
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 16:36   #3501
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Farbowanie henną - część III

U mnie henna zeszła ze skóry bardzo łatwo

Dziewczyny, farbowałam po raz pierwszy i niestety odrosty nie chwyciły, tj wydaje mi się że trochę tak, ale przy skórze głowy mam mój naturalny kolor Przy następnym hennowaniu powinnam zrobić tylko te odrosty czy całość?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:05   #3502
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dobra dziewczyny. A teraz tak. Muszę ufarbować włosy na szybko na swój naturalny blond. I dopiero potem zafarbować się henną (za miesiąc) czy naturalna henna (nie ta z amlą) mi chwyci te farbowane?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:09   #3503
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny. A teraz tak. Muszę ufarbować włosy na szybko na swój naturalny blond. I dopiero potem zafarbować się henną (za miesiąc) czy naturalna henna (nie ta z amlą) mi chwyci te farbowane?
chwyci, ale na marchewkowo
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:10   #3504
Denriada
Raczkowanie
 
Avatar Denriada
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 75
Dot.: Farbowanie henną - część III

To i ja się dopiszę do hennujących, choć dopiero zaczęłam..

Z tym, że u mnie dzieje się odwrotnie, niż u koleżanki wyżej. Farbowałam włosy ostatni raz w grudniu, farbą Goldwell. Postanowiłam przerzucić się na hennę. Wybrałam ELD, kolor rubina-burgund. I tu się zaczyna problem. Nie wiem, co zrobiłam źle, ale kolor mi się ciągle mocno wypłukuje. Na samej długości nie zostało już nic z henny, jedynie odrosty wyglądają jak na początku. Nie mam pojęcia, czym to jest spowodowane..
Denriada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:12   #3505
ZofiaBalcer
Przyczajenie
 
Avatar ZofiaBalcer
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie henną - część III

Witam, pierwszy raz na forum, proszę o wyrozumiałość
Jak to jest z brwiami? Nigdy sama nie farbowałam henną, chciałabym zacząć, i nie chcę popełnić jakiegoś mega-błędu, mam naturalnie bardzo jasne brwi, codziennie przyciemniam je grafitową kredką i brązowym cieniem. Henna, o ile mi wiadomo jest w proszku, więc w czym się ją rozrabia? Długo trzymać? Na jak długo to starczy?
Bardzo proszę o pomoc
ZofiaBalcer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:21   #3506
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Denriada Pokaż wiadomość
To i ja się dopiszę do hennujących, choć dopiero zaczęłam..

Z tym, że u mnie dzieje się odwrotnie, niż u koleżanki wyżej. Farbowałam włosy ostatni raz w grudniu, farbą Goldwell. Postanowiłam przerzucić się na hennę. Wybrałam ELD, kolor rubina-burgund. I tu się zaczyna problem. Nie wiem, co zrobiłam źle, ale kolor mi się ciągle mocno wypłukuje. Na samej długości nie zostało już nic z henny, jedynie odrosty wyglądają jak na początku. Nie mam pojęcia, czym to jest spowodowane..
może to właśnie kwestia wyboru henny? ta z eld z tego co wiem, zawiera barwniki, może dlatego nie wiąże się dobrze z włosem i wypłukuje. moim zdaniem, jeśli i tak farbujesz na czerwienie, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wypróbować hennę z innych źródeł - khadi, lush, logona, chyba tez jedna z wizażanek prowadziła sprzedaż dobrej jakości henny BAQ na allegro.

Cytat:
Napisane przez ZofiaBalcer Pokaż wiadomość
Witam, pierwszy raz na forum, proszę o wyrozumiałość
Jak to jest z brwiami? Nigdy sama nie farbowałam henną, chciałabym zacząć, i nie chcę popełnić jakiegoś mega-błędu, mam naturalnie bardzo jasne brwi, codziennie przyciemniam je grafitową kredką i brązowym cieniem. Henna, o ile mi wiadomo jest w proszku, więc w czym się ją rozrabia? Długo trzymać? Na jak długo to starczy?
Bardzo proszę o pomoc
widzę, że nie do końca zapoznałaś się z wątkiem, więc zrobię ci telegraficzny skrót. henna, wbrew obiegowym opiniom, nie farbuje na czarno, ale na czerwono, a właściwie - rudo. od wieków wykorzystuje się ją do farbowania włosów i malunków na ciele, czyli mehendi. to, czego używają kosmetyczki i przydrożni twórcy tatuaży z "henny" to farba zawierająca najczęściej jakiś procent ekstraktu z henny, ale przede wszystkim oparta na dodatkowych barwnikach, które nadają czarnego koloru. te barwniki mogą silnie uczulać.
na naszym wątku skupiamy się głównie na farbowaniu naturalną henną. w takim przypadku musiałabyś ufarbować brwi na rudo (co, jak zresztą melduje ktoś wyżej, nie jest efektywne, bo henna nie chce się wiązać z brwiami). co do sztucznej "henny" do brwi, tej sprzedawanej w sklepach, trudno mi się wypowiadać. jeżeli jednak zdecydujesz się na jej użycie, na pewno do opakowania zostanie dołączona instrukcja, jak i co rozrobić.

swoją drogą, nie boisz się trochę - pierwsze farbowanie i sama? nie wolałabyś zacząć od sprawdzonej kosmetyczki?
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:23   #3507
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
chwyci, ale na marchewkowo
na taki ma chwycić
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:25   #3508
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Denriada Pokaż wiadomość
To i ja się dopiszę do hennujących, choć dopiero zaczęłam..

Z tym, że u mnie dzieje się odwrotnie, niż u koleżanki wyżej. Farbowałam włosy ostatni raz w grudniu, farbą Goldwell. Postanowiłam przerzucić się na hennę. Wybrałam ELD, kolor rubina-burgund. I tu się zaczyna problem. Nie wiem, co zrobiłam źle, ale kolor mi się ciągle mocno wypłukuje. Na samej długości nie zostało już nic z henny, jedynie odrosty wyglądają jak na początku. Nie mam pojęcia, czym to jest spowodowane..
Bo henna ELD tak ma. Czuję się ekspertką w tych farbach, bo zużyłam 6 opakowań ELD niestety nie zawiera samej lawsonii, tylko dodatkowo chemiczne barwniki (dlatego są takie "dziwne" kolory jak śliwka, rubina, itp.) Mi też ta henna znika w błyskawicznym tempie.
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:26   #3509
ZofiaBalcer
Przyczajenie
 
Avatar ZofiaBalcer
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie henną - część III

O, dziękuję za odpowiedź Nie, nie boję się sama, bo wcześniej tak kilka razy robiła mi siostra, ale nie byłam zachwycona z jej "dzieła", pytałam wiele razy, jak się tym obsługiwać, ale nie mogłyśmy się dogadać. Do kosmetyczki nie chcę iść, bo w moim mieście chcą za to tyle kasy, że jedna sesja u kosmetyczki kosztuje tyle samo, co kilka samodzielnych farbowań.
ZofiaBalcer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 18:31   #3510
Denriada
Raczkowanie
 
Avatar Denriada
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 75
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziękuję za odpowiedzi.
Wiem, że ta henna zawiera sztuczne barwniki. Zastanawiałam się jedynie, dlaczego odrosty trzymają się ładnie, a na tej farbowanej wcześniej długości wszystko puściło. Moja ciocia od lat też farbuję ELD i jej się kolor ładnie trzyma.
Nic, będę musiała dalej szukać henny z ładną, głęboką czerwienią.
Denriada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.