ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 20:05   #4261
WysokaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar WysokaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 976
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Ja stosowałam AD pod puder mineralny i było wszystko okey( to w dzień) a na noc smarowałam drugi raz całą twarz lub punktowo, jeżeli chodzi o nawilżenie to radziłabym stosować jakiś krem, bo acne potrafi bardzo wysuszyć skórę, na stare plamki może pomóc, chociaż też zależy jakich rezultatów się spodziewasz, ja jestem jak narazie po jednej tubce i widzę poprawę, a stosowałam go właśnie głównie na takie stare ślady po krostkach.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post40049128



To był piękny dzień 13.09.2013:lo ve::lov e:
WysokaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 21:06   #4262
onaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Dziękuję Ci za odpowiedź

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Co do rezultatów jakich się spodziewam no to rzecz jasna najlepiej żebym wszystko zniknęło kupiłam dziś Acne ale jakoś narazie na twarz nie nałożyłam heh poczekam do weekendu kiedy to będę miała wolne od pracy w razie jakiejś nieprzyjemnej niespodzianki po zastosowaniu bo moja skóra różne figle płatać lubi. Ale co ciekawe posmarowałam sobie nóżkę miałam taką małą krostkę-plamkę tyle że świeżą i ku mojemu zaskoczeniu po godzinie zniknęła zupełnie a białego śladu wokół nie mam,po prostu normalna skóra tyle że bez plamki )) bardzo mnie to ucieszyło, tyle tylko że nie wiadomo jak będzie na buźce, w weekend się okaże.... Do nawilżania kupiłam krem ZIAJA z rumiankiem, nie jest tłusty, wyczytałam na forum że podobno jest dobry. Dodatkowo zaopatrzyłam się dzisiaj w mydełko z nanosrebrem i zamierzam je używać dopóki nie zacznę z Acne, czyli dwa dni heheh ciekawe czy przyniesie choćby mały rezultat w ciągu tych dwóch dni :P a powiedz mi BRUNETKA bo napisałaś że widzisz poprawę tzn jak konkretnie, zniknęły??? a długo stosowałaś tę tubkę??? Buziaczki papapa ahhhh ale bym się cieszyła gdyby mi pomógł tak na 100%
onaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:23   #4263
WysokaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar WysokaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 976
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Tubka jedna starczyła mi na jakieś 3-4 tygodnie. Ja mialam kilka takich plamek po krostach na twarzy i bardzo mi zbladły, teraz juz ich nie widać, ale dla lepszego rezultatu planuje kupić jeszcze jedną tubkę Acne, ale to dopiero na jesieni, bo w pewnym momencie stosowania Acne sie przerazilam, bo bylam na twarzy blada jak trup. Przy stosowaniu kwasów niestety nie można opalać twarzy, więc miej to także na uwadze.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post40049128



To był piękny dzień 13.09.2013:lo ve::lov e:
WysokaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:31   #4264
onaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Blada jak trup?? Aż tak strasznie wybiela twarz??? I jak sobie z tą bladością poradziłaś, czy gdy zrobiłaś przerwę w stosowaniu to twarz nabrała normalnej barwy???? No i nie nawróciły plamki gdy zaprzestałaś się smarować??? Co do opalania to wiesz ja i tak się nie opalam :P no ale chyba po jakimś czasie od stosowania można wyjść na słońce???? Napisz mi jeszcze proszę jakim kremem nawilżałaś twarz???? Buziaki i wybacz za tak mnóstwo pytań, ale sama rozumiesz jak wiele mam wątpliwości, wkońcu chodzi o twarz
onaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:19   #4265
onaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez WysokaBrunetka Pokaż wiadomość
Tubka jedna starczyła mi na jakieś 3-4 tygodnie. Ja mialam kilka takich plamek po krostach na twarzy i bardzo mi zbladły, teraz juz ich nie widać, ale dla lepszego rezultatu planuje kupić jeszcze jedną tubkę Acne, ale to dopiero na jesieni, bo w pewnym momencie stosowania Acne sie przerazilam, bo bylam na twarzy blada jak trup. Przy stosowaniu kwasów niestety nie można opalać twarzy, więc miej to także na uwadze.
A powiedz mi jeszcze czy stosowałaś go punktowo czy na całą twarz??? No i czy nie porobiły się na twarzy jakieś no wiesz jaśniejsze odcienie miejscami??
onaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 22:22   #4266
onaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez WysokaBrunetka Pokaż wiadomość
Tubka jedna starczyła mi na jakieś 3-4 tygodnie. Ja mialam kilka takich plamek po krostach na twarzy i bardzo mi zbladły, teraz juz ich nie widać, ale dla lepszego rezultatu planuje kupić jeszcze jedną tubkę Acne, ale to dopiero na jesieni, bo w pewnym momencie stosowania Acne sie przerazilam, bo bylam na twarzy blada jak trup. Przy stosowaniu kwasów niestety nie można opalać twarzy, więc miej to także na uwadze.
A powiedz mi czy stosowałaś go punktowo czy na całą twarz??? No i czy nie porobiły się jakieś jaśniejsze plamki miejscami na buzi? Strasznie się czaję czy zacząć używać Acne czy nie, najbardziej właśnie boję się jasnych przebarwień i że będę tragicznie wyglądała a że czerwone plamki zostaną (
onaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-11, 07:44   #4267
WysokaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar WysokaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 976
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Po prostu po zużyciu jednej tubki zrobiłam sobie przerwę i powoli wrócił mi normalny koloryt twarzy, jaśniejsze odcienie się nie porobiły i tego się nie obawiaj, plamki nie powróciły. Twarz nawilżałam kremem Pharmaceris sun protect 30 SPF (nawilżający krem ochronny do twarzy). A wracajac do tej bladości to też można sobie z nią poradzić używając np. pudru brązującego, ja tak robiłam, bo mam opalone ciało i nieładnie wyglądała przy tym bledsza twarz. Na słońce wyszłam już po jakimś tygodniu od odstawienia AD, nie stosowałam juz kremu z filtrem, w dalszym ciągu nie opalałam twarzy, ale już nie uciekałam od słońca.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post40049128



To był piękny dzień 13.09.2013:lo ve::lov e:
WysokaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 09:25   #4268
onaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez WysokaBrunetka Pokaż wiadomość
Po prostu po zużyciu jednej tubki zrobiłam sobie przerwę i powoli wrócił mi normalny koloryt twarzy, jaśniejsze odcienie się nie porobiły i tego się nie obawiaj, plamki nie powróciły. Twarz nawilżałam kremem Pharmaceris sun protect 30 SPF (nawilżający krem ochronny do twarzy). A wracajac do tej bladości to też można sobie z nią poradzić używając np. pudru brązującego, ja tak robiłam, bo mam opalone ciało i nieładnie wyglądała przy tym bledsza twarz. Na słońce wyszłam już po jakimś tygodniu od odstawienia AD, nie stosowałam juz kremu z filtrem, w dalszym ciągu nie opalałam twarzy, ale już nie uciekałam od słońca.
Dziekuję Ci za odpowiedź trochę teraz mniej się obawiam, wiesz ja mam bardzo jasną karnację i opalona nie jestem więc z tą bladością nie będzie u mnie aż tak źle - mam nadzieję. Napisz mi jak się smarowałaś punktowo czy na całą buźkę bo nie odpowiedziałaś a nie wiem jak go stosować, no i czy dwa razy dziennie smarowałaś się AD? Fajnie że mogę się co nieco dowiedzieć dzięki

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Wybacz brunetka za moje pytania właśnie zerknęłam wyżej i umieściłaś odpowiedzi we wcześniejszych postach odnośnie smarowania i ile razy dziennie, kurcze troszkę się jeszcze obawiam tego acne bo niektórzy pisali że może się pojawić "wysyp" krostek po nim, też tak miałaś???? a powiedz mi w skali 1-10 na ile oceniłabyś rezultat jego stosowania?? Pozdrawiam
onaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 14:35   #4269
WysokaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar WysokaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 976
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Smarowalam przeważnie raz dziennie, od czasu do czasu 2 razy dziennie, jak mi się przypomniało. Mnie nie wysypało, a rezultat oceniam na 7/10.
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post40049128



To był piękny dzień 13.09.2013:lo ve::lov e:
WysokaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:57   #4270
onaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez WysokaBrunetka Pokaż wiadomość
Smarowalam przeważnie raz dziennie, od czasu do czasu 2 razy dziennie, jak mi się przypomniało. Mnie nie wysypało, a rezultat oceniam na 7/10.
Hej, właśnie nałożyłam AD po raz pierwszy, zwlekałam bo miałam wciąż obawy, troszeczkę mnie szczypie buźka ale to chyba normalne?? Nałożyłam na całą twarz cienką warstwę a miejscami wklepałam nieco więcej ale nie dużo na początek. Nadal bardzo się obawiam że porobią mi się białe plamki :/ oby nie... odczekam z godzinkę i nałożę krem nawilżający bo czytałam, że tak trzeba mam Dove i Ziajkę z rumiankiem sama nie wiem który lepszy??? Kurczę oby mi się buzia nie zrobiła w białe plamki no i żeby mnie nie wysypało :/// bardzo się denerwuję zobaczymy rano co będzie. Napisałaś że oceniasz go 7/10 czyli rozumiem, że nie ze wszystkimi plamkami sobie poradził tak??? papapa i dziękuję za to że mi odpisujesz pozdrawiam i trzymaj kciuki ahhhh
onaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 23:16   #4271
magdaxxx
Rozeznanie
 
Avatar magdaxxx
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 667
GG do magdaxxx
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Caprice Pokaż wiadomość
skład. jestem pewna, że te drogeryjne zawierają jakies substancje komodogenne, czyli zapychające pory. w efekcie od codziennego stosowania takiego podkładu robisz sobie więcej szkody niż pożytku, ponieważ zapchane pory = trądzik, zaskórniki etc. możliwe, że zawierają też inne szkodliwe składniki. poczytaj o składach na biochemii, można się wiele ciekawego dowiedzieć.
jeżeli zależy Ci na ładnej cerze, uważaj jakie rzeczy kładziesz na twarz pozdrawiam
hmmm... nigdy o tym nie myślałam... A w takim razie jakie polecicie podkłady do cery z trądzikiem? Żeby miał dobry skład, ale żeby też jednak coś kryły ???


I czy jest ktoś, kogo Acne Derm WYLECZYŁ z trądziku ?
magdaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 12:02   #4272
onaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Hej Wam, no i żyję :P hehe wysmarowałam się wczoraj AD, a później kremikiem. Dzisiaj wyglądam bez zmian ani lepiej ani (na całe szczęście gorzej) BURNETKO po ilu dniach widziałaś pierwsze efekty????
onaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 20:45   #4273
WysokaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar WysokaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 976
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

po dwóch tygodniach
__________________
Wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post40049128



To był piękny dzień 13.09.2013:lo ve::lov e:
WysokaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 12:24   #4274
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

używałam AD na noc, na dosyć świeże blizny po trądziku przez miesiąc (na początku wakacji odstawiłam, ponieważ pod koniec lipca byłam nad morzem, a nie chciałam nabawić się większych plam). Teraz chciałabym wrócić do AD, ale mam skórę skłonną do przesuszenia, do tego problem z błyszczeniem-szczególnie gdy na noc stosuję specyfiki na trądzik. Mój problem z błyszczeniem znika, gdy nawilżam skórę w nocy.
Chciałabym używać AD na dzień a w nocy nawilżać skórę (może maść z wit A? Podobno jest dobra...). Na dzień używam pudru w kamieniu (podkłady postanowiłam odpuścić, ale zmatowienia i wygładzenie przy mojej skórze-nie ma opcji). Co o tym myślicie?
Czy lepszą opcją byłoby nakładać AD na noc, rano krem matujący (używam Barwy Siarkowa Moc), po powrocie do domu (wracam ok. 14-15) zmycie makijażu i wtedy nałożenie jakiegoś nawilżającego specyfiku jeśli nie planują innych, ważnych wyjść?
Proszę o pomoc, bo pani dermatolog w moim mieście... ehh.. chyba minęła się z powołaniem.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 17:50   #4275
anjaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 47
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

z tradzikiem walcze od jakis dobrych 5 lat i poki co AC daje rade, a uzywalam juz naprawde wielu 'cudownych' masci. mialam etap, ze nic nie robilam, bo stwierdzilam, ze to strata pieniedzy. pare dni temu trafilam na post o AC i sprobowalam.

uzywam go dopiero 3 dzien i juz widze efekty. to co siedzialo pod skora wyszlo na wierzch, skora powoli sie oczyszcza no i wszystko szybko sie zasusza. mam nadzieje, ze po miesiacu bede mogla sie pochwalic bledszymi przebarwieniami.

jak myslicie czy po 1 lub 2 miesiecznej kuracji bede mogla isc na mikrodermobrazje? czy przy stosowaniu kwasow takie cos nie jest wskazane?
anjaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 20:54   #4276
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Przebarwienia (te słoneczne) zauważalnie bledną po miesiącu, ale żeby osiągnąć dobre rezultaty trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Myślę, że mikrodermabrazja to nie jest dobry pomysł. Warto nie przesadzać ze zdzieraniem skóry. Konsekwencje mogą nie być widoczne od razu, ale np. po jakimś czasie wyjdą podrażnienia.

Piszę o tym, bo sama byłam zwolenniczką działań skórnych na wielu frontach. Efekt był taki, że poprawa pojawiała się szybko, ale po pewnym czasie (mimo używania filtrów) pojawiły się koszmarne przebarwienia.

A teraz okazuje się, że stosowany cierpliwie przez kilka miesięcy, w niedużej ilości (tylko wieczorem) acne derm daje lepsze rezultaty niż peelingi i wyższe stężenia kwasów stosowane razem.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 19:31   #4277
Alunia_niuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez anaa Pokaż wiadomość
Witam
Troszkę sie pogubiłam. Wróciłam właśnie od dermatologa, który nie jest w 100% zadowolony z rezultatów stosowania samego Isotrexinu no i dołączył Acne Derm. Więc na noc idzie Isotexin, a na dzień Acne Derm. I teraz kremik nawilżający idzie pod Acne Derm (tak zalecił lekarz) czy na Acne Derm? W obu przypadkach należy troche odczekać od aplikacji pierwszego tak? Podkład lub puder już jestem skłonna odpuścić ale obawiam się że bez nawilżania się nie obejdzie.

Z góry dzięki za odpowiedzi, a ja ide dalej sobie czytać o tym Acne Dermie.
Buziaki
Ja ponad rok temu używałam AD rano po umyciu twarzy. Najpierw smarowałam kremikiem nawilżającym, a kiedy się wchłonął, nakładałam AD. Skutkował, nic się na skórze nie działo. Nie używam go juz jakieś 10 m-cy i właśnie zbieram się do zakupu nowej tubki, bo stan mojej cery niestety się pogorszył. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez magdaxxx Pokaż wiadomość
hmmm... nigdy o tym nie myślałam... A w takim razie jakie polecicie podkłady do cery z trądzikiem? Żeby miał dobry skład, ale żeby też jednak coś kryły ???


I czy jest ktoś, kogo Acne Derm WYLECZYŁ z trądziku ?
Mi pomógł na jakieś 10 miesięcy. Zużyłam dwie tubki i teraz - prawie rok po zakończeniu kuracji, muszę zacząc go znów używać, z tym że teraz mam duuużo mniejszy problem.
Alunia_niuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 20:07   #4278
Ekstazaa
Rozeznanie
 
Avatar Ekstazaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 758
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Jak długo używać AC, żeby skóra się nie przyzwyczaiła? Efekty daje dosyć mozolnie, dlatego najchętniej to bym go używała wciąż, wciąż przez dłuższy czas, ale wiem że to się mija z celem, bo efekty w końcu przestaną być zadowalające. Więc, jak długo by nie przesadzić?
Ekstazaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 15:32   #4279
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Używam AD od kilku dni. Mam pytanie. Nie wiem, czy sobie coś przewidziałam, czy co innego ale mam wrażenie, że zaskórniki jakby "wychodzą" na wierzch (tak, jakby po prostu się wyciskało), samoistnie. Też tak macie? Przepraszam, że tak niejasno ale nie wiedziałam, jak to opisać .
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 16:00   #4280
miii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Stosuję Acne-derm od miesiąca. Nie widzę poprawy, chyba jest jeszcze gorzej niż było, rzadko zdarzały mi się podskórne bolące gule obecnie mam trzy...Czy to normalne? Czytałam że wysyp następuje po 2 tygodniach a nie po miesiącu. Stosować dalej czy przerwać? Z góry dziękuję za odpowiedź.
miii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 00:46   #4281
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Używam AD od kilku dni. Mam pytanie. Nie wiem, czy sobie coś przewidziałam, czy co innego ale mam wrażenie, że zaskórniki jakby "wychodzą" na wierzch (tak, jakby po prostu się wyciskało), samoistnie. Też tak macie? Przepraszam, że tak niejasno ale nie wiedziałam, jak to opisać .
Ja miałam coś takiego na początku. Cera wyglądała przez to znacznie gorzej, ale po 2 tygodniach ustało.
Cytat:
Napisane przez miii Pokaż wiadomość
Stosuję Acne-derm od miesiąca. Nie widzę poprawy, chyba jest jeszcze gorzej niż było, rzadko zdarzały mi się podskórne bolące gule obecnie mam trzy...Czy to normalne? Czytałam że wysyp następuje po 2 tygodniach a nie po miesiącu. Stosować dalej czy przerwać? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Skóra każdego z nas reaguje nieco inaczej, u niektórych wysyp występuje po 2 tygodniach, u kogoś innego po miesiącu. Na Twoim miejscu, spróbowałabym z Acne Dermem jeszcze drugi miesiąc, jeśli nie zauważysz poprawy to spróbuj czegoś innego, nie każdemu kwas azelainowy pasuje.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 09:57   #4282
Ando1127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Mam jeszcze pytanko.
Jakie mydło/żel polecacie do mycia twarzy przed stosowaniem Acne - Derm?
Pozdrawiam.
Ando1127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 14:07   #4283
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Ando1127 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko.
Jakie mydło/żel polecacie do mycia twarzy przed stosowaniem Acne - Derm?
Pozdrawiam.
Ja generalnie myję twarz delikatnymi żelami/emulsjami.
Teraz mam emulsję Alterry z dziką różą, jestem nią zachwycona, to już chyba moje 5 opakowanie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 10:54   #4284
klaudiaax3
Przyczajenie
 
Avatar klaudiaax3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Witam . Stosuję acne derm od jakiś 2 tygodni i dostałam strasznego wysypu ! Moja cera jeszcze nigdy nie wyglądała tak fatalnie . Pryszcz na pryszczu i jest cała czerwona . Ance derm miał zwalczać trądzik i blizny a nie powodować jeszcze większy
klaudiaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 11:18   #4285
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

klaudiaax3 Jak jestes podrazniona stosuj raz dziennie . I nie martw sie po prostu Twoja buzia sie oczyszcza z zanieczyszczen ( i tak by to kiedys wszystko wyszlo, wiec lepiej raz sie przemeczyc). Na ulotce jest napisane ze trzeba korzystac przynajmniej miesiac, a dla trawlej poprawy kilka miesiecy. Cierpliwosci .
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 11:45   #4286
skowronek2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 17
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

POMOCY!!!!!!!! Ratunku!!

Skuszona pozytywnymi opiniami nt. Acen derm, postanowiłam zakupić w celu rozjaśnienia moich policzków przebarwieniami. Miałam kiedys trądzik, ale nadal czasami cos mi wychodzi i slad nieraz długo pozostawał na twarzy.

Stosowałam tylko 3 dni, tylko 3 dn i po jednym razie.!!!! Wysypało mnie strasznie, gule wielkie jak wulkany, zaczerwienienia jakby mnie ktoś wrzątkiem pochwapał. Skóra była na drugi dzień tak sucha, ze nawet smarownie twarzy olejkiem nie daje ukojenia.

Obecnie mineło prawie 2 tygodnie odkąd użwałam Acne derm i nadal nie jest dobrze. Moja twarz jest ciagle czerwona, wyglada naprawde jakbym zostałam poparzona gorącą wodą, kremuje sie albo kremem lipidowym lub gliceryną. Delikatnie ciagle sie łuszczę. Krosty nadal wychodzą. Niedługo ide na wesele i chce wyglądać jak człowiek. Nieustannie czuje lekkie pieczenie. Filtry używam non stop.

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!Czy ktoś też tak to przeżył? CO robić?
Stosowałam nie raz kwasy na twarz, nawet REtin A, ale te efekty szybko mijały, wystarczyło, ze sie odstawiło i koniec. A w tym przypadku to nie mija choc mija już 2 tyg kiedy przestałam je uzywać. Kiedy to sie skończy? Ratunku!. czuje sie naprawde bezsilna.
skowronek2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:26   #4287
klaudiaax3
Przyczajenie
 
Avatar klaudiaax3
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
klaudiaax3 Jak jestes podrazniona stosuj raz dziennie . I nie martw sie po prostu Twoja buzia sie oczyszcza z zanieczyszczen ( i tak by to kiedys wszystko wyszlo, wiec lepiej raz sie przemeczyc). Na ulotce jest napisane ze trzeba korzystac przynajmniej miesiac, a dla trawlej poprawy kilka miesiecy. Cierpliwosci .

Od początku stosowania używam ance derm tylko raz dziennie - na noc . Jak długo może występować taki wysyp ?
klaudiaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 21:43   #4288
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez skowronek2008 Pokaż wiadomość
POMOCY!!!!!!!! Ratunku!!

Skuszona pozytywnymi opiniami nt. Acen derm, postanowiłam zakupić w celu rozjaśnienia moich policzków przebarwieniami. Miałam kiedys trądzik, ale nadal czasami cos mi wychodzi i slad nieraz długo pozostawał na twarzy.

Stosowałam tylko 3 dni, tylko 3 dn i po jednym razie.!!!! Wysypało mnie strasznie, gule wielkie jak wulkany, zaczerwienienia jakby mnie ktoś wrzątkiem pochwapał. Skóra była na drugi dzień tak sucha, ze nawet smarownie twarzy olejkiem nie daje ukojenia.

Obecnie mineło prawie 2 tygodnie odkąd użwałam Acne derm i nadal nie jest dobrze. Moja twarz jest ciagle czerwona, wyglada naprawde jakbym zostałam poparzona gorącą wodą, kremuje sie albo kremem lipidowym lub gliceryną. Delikatnie ciagle sie łuszczę. Krosty nadal wychodzą. Niedługo ide na wesele i chce wyglądać jak człowiek. Nieustannie czuje lekkie pieczenie. Filtry używam non stop.

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!Czy ktoś też tak to przeżył? CO robić?
Stosowałam nie raz kwasy na twarz, nawet REtin A, ale te efekty szybko mijały, wystarczyło, ze sie odstawiło i koniec. A w tym przypadku to nie mija choc mija już 2 tyg kiedy przestałam je uzywać. Kiedy to sie skończy? Ratunku!. czuje sie naprawde bezsilna.
A filtry Cię czasem nie zapychają? Było już tu wiele razy o tym, że dziewczyny stosowały AD i nieodpowiednie dla ich cery filtry co wiązało się z zapychaniem.

U mnie też jest nieciekawie, AD używam póltora tygodnia i wysyp okropny (dawno nie miałam takiego czoła)... Czekam jeszcze 2 tygodnie. Jak nie przejdzie to odstawiam.
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:56   #4289
Nesca92
Raczkowanie
 
Avatar Nesca92
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 103
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Planuję zacząć kuracje acne-dermem i mój plan pielęgnacji mniej więcej chce, żeby wyglądał tak:

Rano:
- hydrolat oczarowy
- krem z filtrem (ktoś poleci jakiś w miare tani, nie zapychajacy filtr? )
- revlon CS

Wieczór
- Acne derm

i co 3 dzień
- krem nawilżający ( również nie wiem jaki wybrać)
albo
- na ewentalne przesuszenia planuje spróbowac masło shea albo olej z pestek malin( ktoś próbował? oczywiście bez użycia tego wieczora acne dermu)
Nesca92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:59   #4290
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Nesca92 Pokaż wiadomość
Planuję zacząć kuracje acne-dermem i mój plan pielęgnacji mniej więcej chce, żeby wyglądał tak:

Rano:
- hydrolat oczarowy
- krem z filtrem (ktoś poleci jakiś w miare tani, nie zapychajacy filtr? )
- revlon CS

Wieczór
- Acne derm

i co 3 dzień
- krem nawilżający ( również nie wiem jaki wybrać)
albo
- na ewentalne przesuszenia planuje spróbowac masło shea albo olej z pestek malin( ktoś próbował? oczywiście bez użycia tego wieczora acne dermu)
Co do kremu z filtrem, to ja polecam przejrzeć KWC a potem poszukać na allegro. Ja kupiłam tak krem z filtrem AVENE,który ma datę ważności do końca grudnia. A jeśli ktoś codziennie używa, to przecież do końca grudnia zużyje
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.