Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 08:29   #1321
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

"Mikolajkowa oferta jeszcze ciekawsza!- 20% na wszystkie zapachy i wszystkie gotowe zestawy swiateczne. Tylko do 9.12"
Sephora
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:31   #1322
monisia104
Wtajemniczenie
 
Avatar monisia104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 709
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

w spamie znalazłam coś takiego - prezent w douglasie online
__________________
It's amazing
with the blink of an eye you finally see the light
It's amazing
when the moment arrives that you know you'll be alright
It's amazing
and I'm sayin' a prayer for the desperate hearts tonight
monisia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:33   #1323
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
sama nie wiem jak się to stosuję Podobno fantastyczne,dlatego się cieszę,że mamRusin pokazywała na filmikach i internauci zrobili raban,żeby te tablety można było u nich kupować,no i dają gratis do ampułek póki co.

zdaję się,że u niej na fb jest instrukcja
To muszę poszukać
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:39   #1324
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
wrzucam swoje makijaż swój, zmieniony kolor podkładu, róz, soczewki i włosy oczywista
Zakochałam, sie wyjdz za mnie. I jesli taki kolor włosów Ci kots zrobi to masz moje przyzwolenie

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Chcę być ruda!!! I mam czerwoną szminkę i policzki matrioszki

świetny program
To Ty Sosiku na zdjeciu? Piekna A jaki masz teraz kolor włosów?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:49   #1325
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
identyko jak mój

Ja ciemniak jestem i raz w życiu zaryzykowałam i walnęłam się na płomienną rudość,ale żeby rudość wyszła przez jeden dzień miałam obrzydliwy kanarkowy blond

już Ci wczoraj miałam pisać,że znam kilka blondynek,które mają ciemne brwi i wyglądają tak osobiście strasznie mi się takie połączenie podoba.


Damon też do ampułek dostałaś 3 maseczki te w tabletkach?mnie obrzucili próbkami jakbym za tysiaka zakupy zrobiła
Mnie również

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Zakochałam, sie wyjdz za mnie. I jesli taki kolor włosów Ci kots zrobi to masz moje przyzwolenie


To Ty Sosiku na zdjeciu? Piekna A jaki masz teraz kolor włosów?
Dziękuję, choć to pewnie kwestia zdjęcia, są takie, na których wyraźnie świetuję dzień paszteta Od paru lat mam brązowe włosy
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 08:52   #1326
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zaraz wlezę na to Taaz. Corii, ciekawy efekt, choć dla mnie Twoja wersja oryginalna jest bezkonkurencyjna (widziałam na Spectrze). Soso, wyglądasz jak porcelanowa laleczka Coś majstrowałaś przy kształcie oczu, czy to tak naturalnie? Ten rudy aż się prosi u Ciebie. Ja się kiedyś odważyłam i teraz tylko eksperymentuję z odcieniami. Rudy to wbrew pozorom mega twarzowy kolor i nie należy się go bać. Choć fakt, podkreśla trochę zaczerwienienia na skórze. Jak ostatnio wyszedł mi ciemny brąz, to miałam wrażenie, jakby moja cera była po laserze albo photoshopie, tak mniej się wszystko w oczy rzucało
Miss, no wiesz, możliwe ze jednak w ciemnym mi najlepiej, ale póki co napawam się swoim wizerunkiem w blondzie i dumam jakby otrzymam podobny kolor
Oż Ty! To już nawet na spectrze mnie namierzyłaś?
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
wow, ale super wyglądacie
Corii widzę, że idziesz w moim kierunku, zielonooki blond, kurcze jesteś jedna z niewielu brunetek, które znam, którym naprawdę fajnie w blondzie
Pinguś, dzieki Noo zielonych oczu miec nigdy nie będę, chyba ze soczewki sobie walnę Włąsnie kusi mnie nabyć takie, jak na foto, ale oczywiście nie chińskie Tylko nie wiem, gdzie można znaleźć fajne kolory i przyjazna dla oczu, najlepiej jakiejś znanej firmy.
Poza tym sama jestem zaskoczona, ze jednak w blondzie nie jest tak źlę, jak kiedyś myślałam
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
identyko jak mój

Ja ciemniak jestem i raz w życiu zaryzykowałam i walnęłam się na płomienną rudość,ale żeby rudość wyszła przez jeden dzień miałam obrzydliwy kanarkowy blond

już Ci wczoraj miałam pisać,że znam kilka blondynek,które mają ciemne brwi i wyglądają tak osobiście strasznie mi się takie połączenie podoba.
Czyli jadą na tym samym wózku
Ale ja nie wiem, o co ten cały raban, przecież z jasnego na ciemny włosy zafarbowac najmniejszy problem, no i nie trzeba miec danego koloru na zawsze faceci to dziwne jednostki

Czyli odbarwiałaś? Tego się boję i unikam. Staram sie kupować coraz jasniejsze farby. Tak sobie dumam jaki teraz kolor kupić, aby rozjaśnić tą czerwień, hmm

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Zakochałam, sie wyjdz za mnie. I jesli taki kolor włosów Ci kots zrobi to masz moje przyzwolenie
Aaa widzisz Kochana Problem to znaleźć dobrego fryza. Podobno we wrocku jest takowy, ze ładnie potrafi rozjaśnić ciemne włosy (jedna dziewczyna na blogu demonstrowała).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-06 o 08:53
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:01   #1327
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
sama nie wiem jak się to stosuję Podobno fantastyczne,dlatego się cieszę,że mamRusin pokazywała na filmikach i internauci zrobili raban,żeby te tablety można było u nich kupować,no i dają gratis do ampułek póki co.

zdaję się,że u niej na fb jest instrukcja

a ja to wyrzuciłam, bo nie mogłam rozpracować o co chodzi...
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:07   #1328
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No zachciało mi sie pierwszy raz w zyciu blond koloru
Ale nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, bo małz powiedział, ze jak to zrobię, to nawet w godzinę mnie spakuję i wyrzuci


Monia, czy my nie jesteśmy czasem jakieś siostry syjamskie czy coś w ten deseń? Dokładnie CIEBIE miałam na mysli, jak to pisałam o brwiach
Ale fakt, rację miałas, to musze Ci przyznać Tylko ja musiałam "dojrzeć" do tej zmiany
coś w tym jest poczułam normalnie żaróweczkę w głowie jak pomysłowy Dobromir i wyświetliło mi się O TOBIE TO BYŁO
zresztą jak mogłabym nie zareagować, sama pamiętam jak Cię dręczyłam o te brwi , bo wiesz że ja mam takie natręctwo więc widząc ten Twój materiał (i zazdroszcząc bo moja mama ma takie same a ja nie ) więc wiedziałam jaki byłby efekt i nie mogłam się powstrzymywać

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Inni tak chwalą podkłady lancome, a mnie one nijak nie podchodzą, ostatnio robiłam kolejne podejście do Teint Idole i kolejna porażka - po 2-3 godzinach święcę się jak supernowa
Nie mi one pisane widać, a szkoda, bo po nałożeniu tak obiecująco wyglądaja na buzi.
Musze te Bobiki zmacać. Miałam iść do Dougiego wczoraj alem nie dotarła. W piątek może w końcu dotrę.
ja też nie chwalę bo TI miałam i miłości z tego nie było pomacaj te bobiki i daj znać bo jak Ty się czemuś przyglądasz surowym okiem to potem można brac w ciemno guerlę extremki od Ciebie podłapałam i bardzo lubię, więc jako Twoja syjamka śmiem stwierdzić że jak Tobie przypasują to mi też
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:09   #1329
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
coś w tym jest poczułam normalnie żaróweczkę w głowie jak pomysłowy Dobromir i wyświetliło mi się O TOBIE TO BYŁO
zresztą jak mogłabym nie zareagować, sama pamiętam jak Cię dręczyłam o te brwi , bo wiesz że ja mam takie natręctwo więc widząc ten Twój materiał (i zazdroszcząc bo moja mama ma takie same a ja nie ) więc wiedziałam jaki byłby efekt i nie mogłam się powstrzymywać
Dręczenie dało w końcu efekt, czasami natręctwa się przydają
Ale i tak nie jest to taki kształt, jakbym jeszcze chciała. W ogóle ciężkie do ułożenia są, najchętniej każdy włosek w inna stronę by sobie lezał, a nie tak, jak ja go ułoze
Próbowałam już cieniami, kredką je delikatnie podrasować, ale nawet jak dawałam tego niewiele, to moim zdaniem efekt był za cieżki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:11   #1330
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Wszystkiego najlepszego Mikolajowego dla Was .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:12   #1331
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
c
ja też nie chwalę bo TI miałam i miłości z tego nie było pomacaj te bobiki i daj znać bo jak Ty się czemuś przyglądasz surowym okiem to potem można brac w ciemno guerlę extremki od Ciebie podłapałam i bardzo lubię, więc jako Twoja syjamka śmiem stwierdzić że jak Tobie przypasują to mi też
Teint Miracle tez kompletna klapa
Pomacam, pomacam i dam znać. Zainteresował mnie też róż Bobikowy w kremie zarówno do ust, jak i do polików, musze się mu tez przyjrzeć jakoś blizej
A Lumierki testowałaś?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:15   #1332
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

czy te maski w tabletkach z p&r sa "czyste" czy czyms nasaczone? bo jakis czas temu kupilam sobie takie cos w BU i zastanawiam sie czy to to samo

http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-pill.html

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-12-06 o 09:51
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:16   #1333
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ciekawe, że Ci faceci tak się burzą na zmianę koloru... ja blondynowata jestem i nie mam pozwolenia na farbowanie od małża ani od syna - a kiedyś, dawno temu - obcięłam sobie grzywkę (tzn. zrobiłam sobie grzywkę syn miał tak ze dwa lata - położyłam się z nim, by go usypiać, bajeczkę poczytać i takie tam -a on popatrzył na mnie, wyjął smoka i powiedział: z taką nie będę spał
co do koloru się wtrącę - ja obsolutnie nie namawiam, ale za młodu zawsze byłam brązowa, kasztanowa, ruda, czerwona, ciemnobrązowa i w oglóle wszystkie kolory mi pasowały oprócz blondu ( przymierzałam kiedyś swoje zdjęcie w takich fryzurkach z wycięta twarzą, kojarzycie?) i nawet czarne dredy wyglądały na mnie lepiej niż jakikolwiek blond ale oczywiście jak się baba uprze to nie pomoże nawet woda z Wisły - i któregoś dnia sobie postanowiłam i sobie zrobiłam - i już chyba z 12 lat przy tym blondzie zostałam....

a co do dzieci - moja mama miała zawsze przepiękne grube długie ciemne włosy (cos jak hinduski). Jak mnie urodziła miała takie do ramion, po jakimś czasie (ze 2 lata jak miałam) obcięła na krótkie. Podobno wyłam nieziemsko że takiej brzydkiej mamy to ja nie chcę i to był jedyny raz jak miała taką fryzurę hehehe
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:20   #1334
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37995006]Wszystkiego najlepszego Mikolajowego dla Was .[/QUOTE]

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:35   #1335
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

W Douglas online są niektóre kolorki lakierów OPI za 24,90. Myślicie, że w stacjonarnym też są po tyle?
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:06   #1336
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Damon też do ampułek dostałaś 3 maseczki te w tabletkach?mnie obrzucili próbkami jakbym za tysiaka zakupy zrobiła
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
anakazar- a właśnie zastanawiałam się co to jest
Dali mi tego sześć
Tylko co się z tym robi?
O właśnie, ja tez dostałam te tabletki i się zaczęłam głowić, co to jest i o co chodzi. mogli jakieś instrukcje dodać chociaż, co z tym robić
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:11   #1337
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy te maski w tabletkach z p&r sa "czyste" czy czyms nasaczone? bo jakis czas temu kupilam sobie takie cos w BU i zastanawiam sie czy to to samo

http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-pill.html
Te maski są "czyste" - nie są niczym nasączone. Są bardzo podobne (jak nie takie same) jak te z BU
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:23   #1338
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teint Miracle tez kompletna klapa
Pomacam, pomacam i dam znać. Zainteresował mnie też róż Bobikowy w kremie zarówno do ust, jak i do polików, musze się mu tez przyjrzeć jakoś blizej
A Lumierki testowałaś?
nie testowałam bo ja od rozświetlenia uciekam
poza tym nie bardzo mam jak teraz łazić na testowanie, no i mam 2 podkłady do skończenia, więc póki co nie grzebię w innych
a kremowe kosmetyki mnie nie ciągną, ufffff więc możesz zachwalac do woli
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:24   #1339
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Te maski są "czyste" - nie są niczym nasączone. Są bardzo podobne (jak nie takie same) jak te z BU
musze sie kiedys za nia zabrac-kupiłama i lezy bo jakos brak mi weny czym ja nasaczyc
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 10:32   #1340
Bullet18
Przyczajenie
 
Avatar Bullet18
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Hello Wam!
Jestem świeżakiem na wizażu, przyjmiecie mnie?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
wrzucam swoje makijaż swój, zmieniony kolor podkładu, róz, soczewki i włosy oczywista
Corii w jakim programie można robić takie cuda ze swoimi zdjęciami?


Wesołego Dnia Mikołaja
__________________
„Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie. Samokształcenie - fortunę.”
Jim Rohn
Potrzebujesz motywacji? Zmotywuj się!
Podziel się z nami swoimi pasjami! http://nasze-pasje.phorum.pl
Bullet18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:33   #1341
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nie testowałam bo ja od rozświetlenia uciekam
poza tym nie bardzo mam jak teraz łazić na testowanie, no i mam 2 podkłady do skończenia, więc póki co nie grzebię w innych
a kremowe kosmetyki mnie nie ciągną, ufffff więc możesz zachwalac do woli
Tez kiedyś nie lubiłam rozświetlenia, ale jednak cera w pewnym wieku lepiej wygląda z delikatnych glow niźli płaska
Do kremowych konsystencji miałam zawsze daleko, ale dopóki nie spróbowałam tak przepadłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:55   #1342
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli jadą na tym samym wózku
Ale ja nie wiem, o co ten cały raban, przecież z jasnego na ciemny włosy zafarbowac najmniejszy problem, no i nie trzeba miec danego koloru na zawsze faceci to dziwne jednostki

Czyli odbarwiałaś? Tego się boję i unikam. Staram sie kupować coraz jasniejsze farby. Tak sobie dumam jaki teraz kolor kupić, aby rozjaśnić tą czerwień, hmm
musiałam mieć dekoloryzacje robioną

pózniej strzeliłam się na czerń i aktualnie z niej schodzę.Robiłam tak jak Ty,kupowałam coraz jaśniejsze farby,ale nic to mi nie dało.Zeszłam u fryzjera aktualnie na brąz trochę jaśniejszy od naturalnego,ale i tak mam ślady po czerni
Moja fryzjerka wie,że jobla na punkcie swoich włosów mam i wszystko robi mi bardzo delikatnymi sposobami.Jeszcze jeden raz i powinno mi wyjść to o czym myślę.
Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
a ja to wyrzuciłam, bo nie mogłam rozpracować o co chodzi...
siet...
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37995006]Wszystkiego najlepszego Mikolajowego dla Was .[/QUOTE]
wzajemnie
Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy te maski w tabletkach z p&r sa "czyste" czy czyms nasaczone? bo jakis czas temu kupilam sobie takie cos w BU i zastanawiam sie czy to to samo

http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-pill.html
są "czyste".
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
O właśnie, ja tez dostałam te tabletki i się zaczęłam głowić, co to jest i o co chodzi. mogli jakieś instrukcje dodać chociaż, co z tym robić
mogliby
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Te maski są "czyste" - nie są niczym nasączone. Są bardzo podobne (jak nie takie same) jak te z BU
no
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:04   #1343
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
musiałam mieć dekoloryzacje robioną

pózniej strzeliłam się na czerń i aktualnie z niej schodzę.Robiłam tak jak Ty,kupowałam coraz jaśniejsze farby,ale nic to mi nie dało.Zeszłam u fryzjera aktualnie na brąz trochę jaśniejszy od naturalnego,ale i tak mam ślady po czerni
Moja fryzjerka wie,że jobla na punkcie swoich włosów mam i wszystko robi mi bardzo delikatnymi sposobami.Jeszcze jeden raz i powinno mi wyjść to o czym myślę.
Ja się na razie uparłam, ze nie odbarwię kudełków. Rok temu miałam jeszcze czerń, a teraz już czerwień za pomoca tylko coraz jasniejszych farb, wiec się da
A z kolei jak włosy jeszcze trochę podrosna, to je chlasnę nożyczkami i kolor będzie w ogóle jednolity
Ciekawam, czy jakbym teraz kupiła miodowy jasny brąz, to chwyciłby, czy nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:15   #1344
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się na razie uparłam, ze nie odbarwię kudełków. Rok temu miałam jeszcze czerń, a teraz już czerwień za pomoca tylko coraz jasniejszych farb, wiec się da
A z kolei jak włosy jeszcze trochę podrosna, to je chlasnę nożyczkami i kolor będzie w ogóle jednolity
Ciekawam, czy jakbym teraz kupiła miodowy jasny brąz, to chwyciłby, czy nie
ja z tych bardzo niecierpliwych,nie mogłam(nie chciałam)czekać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:19   #1345
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja z tych bardzo niecierpliwych,nie mogłam(nie chciałam)czekać
Ja również, ale w tym wypadku na szkodę włosów działac nijak nie chcę i wolę długofalowo mimo ze tuptam ze zniecierpliwienia:brzydal :
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:28   #1346
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Inni tak chwalą podkłady lancome, a mnie one nijak nie podchodzą, ostatnio robiłam kolejne podejście do Teint Idole i kolejna porażka - po 2-3 godzinach święcę się jak supernowa
Nie mi one pisane widać, a szkoda, bo po nałożeniu tak obiecująco wyglądaja na buzi.
Musze te Bobiki zmacać. Miałam iść do Dougiego wczoraj alem nie dotarła. W piątek może w końcu dotrę.
mnie TIU kiedys bardzo odpowiadał a teraz ja jakoś lancome nie lubie ogólnie....

Mam BBkowy podkład Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 i jestem bardzo zadowolona raz to podkaład a dwa kolory, wreszcie mam idealny kolor podkałdu do tego korektor Creamy Concealer Kit i bronzer arami i jest bosko

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ciekawe, że Ci faceci tak się burzą na zmianę koloru... ja blondynowata jestem i nie mam pozwolenia na farbowanie od małża ani od syna - a kiedyś, dawno temu - obcięłam sobie grzywkę (tzn. zrobiłam sobie grzywkę syn miał tak ze dwa lata - położyłam się z nim, by go usypiać, bajeczkę poczytać i takie tam -a on popatrzył na mnie, wyjął smoka i powiedział: z taką nie będę spał


Panna Ewelina super link!!

Dziewczyny piękne zmiany image

Miss gratuluje prawka klask i:
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Damon też do ampułek dostałaś 3 maseczki te w tabletkach?mnie obrzucili próbkami jakbym za tysiaka zakupy zrobiła
bardzo sie ciesze
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
anakazar- a właśnie zastanawiałam się co to jest
Dali mi tego sześć
Tylko co się z tym robi?
na YT jest film Kingi odnoście ampułki i tych tabsów, ja takie z jadwigi na all kupowałam, obenie mam zapas od p&r
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
aaa dostalam od kumpeli na mikolajki 2 essiaki rozowe nudziaki
nigdy nie moglam sie zdecydowac czy brac ballet slippers czy mademoiselle, wiec teraz mam oba
oba mam oba b. lubię
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37995006]Wszystkiego najlepszego Mikolajowego dla Was .[/QUOTE]

i dla Ciebie Jamesku
coś Ci mało tu ostatnio....
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:35   #1347
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A ja się pytam, gdzie jest Mikołaj z moim prezentem
Ile można czekać
Czekoladki to niech sobie sam zje, jakby nie wiedział, że nie lubię czekolady
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:37   #1348
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mnie TIU kiedys bardzo odpowiadał a teraz ja jakoś lancome nie lubie ogólnie....

Mam BBkowy podkład Long-Wear Even Finish Foundation SPF 15 i jestem bardzo zadowolona raz to podkaład a dwa kolory, wreszcie mam idealny kolor podkałdu do tego korektor Creamy Concealer Kit i bronzer arami i jest bosko
No i nie ma bata, muszę dorwać BBkowe prbóki podkładu

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja się pytam, gdzie jest Mikołaj z moim prezentem
Ile można czekać
Czekoladki to niech sobie sam zje, jakby nie wiedział, że nie lubię czekolady
Dla pocieszenia, u mnie mikołaja nie było i nie zanosi się, aby był
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:37   #1349
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Wracając jeszcze do zabawy z fryzurami wymyśliłam coś takiego W czarnym chyba najgorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20121206_123156.jpg (49,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121206_123212.jpg (60,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20121206_123238.jpg (37,0 KB, 66 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:38   #1350
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja się pytam, gdzie jest Mikołaj z moim prezentem
Ile można czekać
Czekoladki to niech sobie sam zje, jakby nie wiedział, że nie lubię czekolady
Oj na pewno jeszcze przyjdzie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.