Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 19:10   #1051
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kretka pani napisała, że bursztyn jest piękny a ma stałego klienta na wetiweria. Ja się kiedyś skuszę na Kwitnącą Wiśnie
a wiadomo jak z trwałością? Lawenda mnie kusi, ale i n II Już nie będę przeglądać strony maurelli bo nigdy nie skompletuje zamówienia

wgl jestem oczarowana duetem serum z mącznicy jmo + pomarańcza mmb powoli moja sahara odchodzi w zapomnienie koloryt wyrównany, zwężone pory. Oby tak dalej
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2014-02-13 o 10:56
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:39   #1052
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje wczorajsze zakupy

Pierwsze testy już za mną.
Szampon Luvos jest koloru brązowego, takiego błotnego. Pieni się całkiem ładnie. Zapach takie neutralny, gdzieś może czuć zapach ziemi. Jednak włosy po nim są twarde, więc konieczna jest odżywka. Pani w aptece mówiła, że ten szampon jest leczniczy i nawet potrafi wyleczyć łuszczycę głowy.

Mydełko tautropfen bosko pachnie. Takie cytrusy zmieszane z kwiatami. Może tak pachnie rokietnik? ja chyba nigdy nie wąchałam rokietnika. A mydło jest właśnie z rokietnikiem.

Dwufazowy AMB różany ma zapach boski. Bukiet róż. Konsystencja taka jakby ścinająca się galaretka na pograniczu z kisielem. Nie jest to woda. Kolor różowy. Trzeba poczekać aż się wchłonie i zostawia lekki tłusty film na skórze. Zobaczymy, czy go polubię. A i wielki plus, bo w końcu fajnie go się nakłada, aplikacja jest teraz prosta. Przy pomarańczowym było z aplikacją koszmarnie.

Kemu tautropfen jeszcze nie otwieram, bo muszę wykończyć, co mam, a znam go z próbek. Jest świetny! Kupiłam go, bo widziałam, że w necie wzrosła jego cena z 80-82 na 97-98 zł. To pobiegłam do apteki. A tam cena jeszcze bez zmian, za 81 zł
Pamiętam, że też go kiedyś chciałam, ale mi odeszło


[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45107467]iherb w sprawie SM i AO odpisał mi coś takiego:

pd iHerb Inc
18:59 (12 godzin temu)

do mnie
Dear Customer,
Thank you for contacting iHerb!
We greatly appreciate your product suggestion.
I will forward it to the appropriate buyer in our Purchasing department for further review.
Have a great day and thanks for shopping with us!
Svitlana


Może coś z tego będzie. ;d

beeets super zakupy. Daj znać, jak się sprawuje AMB. Miałam ten koncentrat w wersji pomarańczowej i w sumie średnio, ten dozownik doprowadzał mnie do szału, ulepszyli już coś w tej kwestii? ;d[/QUOTE]
Brawo!!!! Może dokonałaś cudu


Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Witajcie, pod wpływem wątku moja pielęgnacja pomału się zmienia. Wklejam swoje nabytki, w większości inspired by you. Wykańczam tradycyjne kosmetyki, dlatego naturalki pomieściły się na 4 zdjęciach.
Wow Widać inspirację najlepszymi Cudowności tam masz

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja też, od wczoraj

jadzia, czyli razem zostałyśmy bez szamponu nawilżającego
a niech to
Ja mam


Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja żadnych elmexów i innych nie stosuje,tylko bezfluorowe i bez sls córcia też i żadnej próchnicy .




Duży wybór jest na e-naturalne KLIK
Mają świetny peeling enzymatyczny jest boski Też mają gotowe zestawy i troszkę kolorówki

A teraz moje ostatnie nabytki,na zdjęciach nie ma próbek ze Skarbca Natury a zostałyśmy(z Promolcią) hojnie obdarowane
Paletka Zao z bronzerem(trochę za dużo drobinek jak dla mnie ale pięknie pachnie) i cieniem,puder Sante który ma służyć za bronzer super do konturowania.
klask i::l ove:


Doszło moje zamówienie z Maurelii...w sumie fajnie, ale jakoś do końca zadowolona nie jestem. Przty zamawianiu miałam problem z płatnością. Wyskakiwał komunikat o błędnym loginie i haśle. Zmusiło mnie do przejścia na poprzednią stronę i kliknięcia "zapłać jeszcze raz". W konsekwensji nie wiem juz za co zapłaciłam...miała być pomadka, deo miętowe, szampon i balsam waniliowy. Przyszły 2 szampony, deo, balsam i mydełka, które miały być za darmo..a nie są. Dogadałam się telefonicznie z Panią Bożenką, że zamiast szamponu nr 2 ma być balsam ujędrniający. Mydełka miały być gratis. No i nie wiem co z tym zrobić teraz, bo ja nie używam mydeł...szampony są przezroczyste (nie lubię) więc nie chcę dwóch. Ten waniliowy jakoś zniosę... Pudełka też nie dostałam Ale żeby nie było, że 100% niezadowolenia, to przetestowałam balsam i ....:lo ve: pachnie jak pomadka Sierra Bees. Bardzo mi się podoba. Mimo, że tłusty, to nie tłusty. Lilla Mai niech się chowa. No i to by było na tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0255.jpg (129,7 KB, 36 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 19:53   #1053
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość


Doszło moje zamówienie z Maurelii...w sumie fajnie, ale jakoś do końca zadowolona nie jestem. Przty zamawianiu miałam problem z płatnością. Wyskakiwał komunikat o błędnym loginie i haśle. Zmusiło mnie do przejścia na poprzednią stronę i kliknięcia "zapłać jeszcze raz". W konsekwensji nie wiem juz za co zapłaciłam...miała być pomadka, deo miętowe, szampon i balsam waniliowy. Przyszły 2 szampony, deo, balsam i mydełka, które miały być za darmo..a nie są. Dogadałam się telefonicznie z Panią Bożenką, że zamiast szamponu nr 2 ma być balsam ujędrniający. Mydełka miały być gratis. No i nie wiem co z tym zrobić teraz, bo ja nie używam mydeł...szampony są przezroczyste (nie lubię) więc nie chcę dwóch. Ten waniliowy jakoś zniosę... Pudełka też nie dostałam Ale żeby nie było, że 100% niezadowolenia, to przetestowałam balsam i ....:lo ve: pachnie jak pomadka Sierra Bees. Bardzo mi się podoba. Mimo, że tłusty, to nie tłusty. Lilla Mai niech się chowa. No i to by było na tyle


ja to bym dała szansę temu szamponowi tonizującemu, nie odsyłaj.
ja też go zamówiłam
a jakie masz mydełka?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:05   #1054
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


ja to bym dała szansę temu szamponowi tonizującemu, nie odsyłaj.
ja też go zamówiłam
a jakie masz mydełka?
Mam ten zestaw 4 mydełek na sznurku. Jeszcze ich nie odfoliowałam, bo w sumie nie wiedziałam, co z nimi zrobić. Może i nie odeślę..ale chcę ten drugi balsam i pomadkę mimo wszystko. Domówię sobie i już.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 20:10   #1055
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Mam ten zestaw 4 mydełek na sznurku. Jeszcze ich nie odfoliowałam, bo w sumie nie wiedziałam, co z nimi zrobić. Może i nie odeślę..ale chcę ten drugi balsam i pomadkę mimo wszystko. Domówię sobie i już.
może uda ci się dogadać z panią

Minejo ma fajne promocje, np. maseczkę i peeling Living Nature za 5 zł i krem living nature za 60 zł
http://www.minejo.home.pl/pl/c/Wyprzedaz/73
oraz w fajnych cenach Oceanwell. miałam ich próbki i były bardzo fajne.
http://www.minejo.home.pl/pl/promotions
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:10   #1056
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45109198]
Witaj
Skąd masz próbki Clochee?? I jaka to firma (peeling, żel do mycia, balsam i masło do ciała) [/QUOTE]

Clochee z ich strony (www.clochee.com).
Peeling, żel, balsam i masło są tutaj:
http://zielonelaboratorium.pl/products.html

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

to jakiś fajny blog musi być
Pewnie że fajny, od niego wszystko się zaczęło

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Spory zbiór A co masz z Luvos do twarzy (oprócz maseczki i kremu tonującego)? Mnie mocno kusi ich tonik...
Z Luvos mam jeszcze próbki kremu nawilżająco-rewitalizującego, miałam olejek do demakijażu - cuuudo, tylko jak dla mnie cena zbyt wysoka.

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Wow Widać inspirację najlepszymi Cudowności tam masz
Dzięki, co chwilę piszecie o kolejnych cudach, a wish-lista rośnie
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 21:47   #1057
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Clochee z ich strony (www.clochee.com).
Peeling, żel, balsam i masło są tutaj:
http://zielonelaboratorium.pl/products.html


Pewnie że fajny, od niego wszystko się zaczęło



Z Luvos mam jeszcze próbki kremu nawilżająco-rewitalizującego, miałam olejek do demakijażu - cuuudo, tylko jak dla mnie cena zbyt wysoka.


Dzięki, co chwilę piszecie o kolejnych cudach, a wish-lista rośnie
Zamawiałaś tylko próbki, czy coś jeszcze- mnie kusi strasznie olejek do demakijażu, ale cena odstrasza - a Luvos też ma taki olejek? Mogłabyś wrzucić linka
Właśnie opakowania wyglądały mi znajomo, bo mam przecież ich szampon aromaterapeutyczny ; jak oceniasz tą firmę?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 22:09   #1058
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Produkty z Zielonego Laboratorium bardzo chwalę. Tylko przy szamponie nie było zachwytów, moje włosy jednak lubią SLS. Peeling do ciała to dość mocny zdzierak, zostawia na ciele warstwę, ale mnie ona nie przeszkadza. Żel pod prysznic i balsam czekoladowy działały bez zarzutów (ten ostatni ma cudny zapach. Ale największe KWC to dla mnie ich masło do ciała - nawet na drugi dzień czułam nawilżenie. Po aplikacji od razu ma się wrażenie, że kosmetyk działa. Polecam

Coś czuję, że polubię się z zapachem Maurelii I. Użyłam rano, a do tej pory, pomimo kąpieli, czuję wanilię na nadgarstku. No i nabrałam ochotę na ten drugi zapach
__________________



Edytowane przez agaku
Czas edycji: 2014-02-12 o 22:11
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 22:46   #1059
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Produkty z Zielonego Laboratorium bardzo chwalę. Tylko przy szamponie nie było zachwytów, moje włosy jednak lubią SLS. Peeling do ciała to dość mocny zdzierak, zostawia na ciele warstwę, ale mnie ona nie przeszkadza. Żel pod prysznic i balsam czekoladowy działały bez zarzutów (ten ostatni ma cudny zapach. Ale największe KWC to dla mnie ich masło do ciała - nawet na drugi dzień czułam nawilżenie. Po aplikacji od razu ma się wrażenie, że kosmetyk działa. Polecam

Coś czuję, że polubię się z zapachem Maurelii I. Użyłam rano, a do tej pory, pomimo kąpieli, czuję wanilię na nadgarstku. No i nabrałam ochotę na ten drugi zapach
Dzięki za opinię; a coś więcej o tym olejku do demakijażu mogłabyś napisać - on jest z Louvos czy z Clochee
A balsam do ciała pachnie bardzo intensywnie (jak ich szampon), czy raczej delikatnie?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 23:21   #1060
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość

Z Luvos mam jeszcze próbki kremu nawilżająco-rewitalizującego, miałam olejek do demakijażu - cuuudo, tylko jak dla mnie cena zbyt wysoka.
Zdaj relację z kremu jak już przetestujesz
Nie mogę znaleźć tego olejku to z Luvos, podasz linka?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 06:21   #1061
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zdaj relację z kremu jak już przetestujesz
Nie mogę znaleźć tego olejku to z Luvos, podasz linka?
luvos nic nie ma do demakijażu to pewni chodzi o Clochee https://www.clochee.com/produkt-9-4-...emakijazu.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 07:04   #1062
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
a wiadomo jak z trwałością? Lawenda mnie kusi, ale i n II Już nie będę przeglądać strony maurelli bo nigdy nie skompletuje zamówienia

wgl jestem oczarowana duetem serum z mącznicy jmo + pomarańcza mmb powoli moja sahara odchodzi w zapomnienie koloryt wyrównany, zwężone pory. Oby tak dalej
ja nie wiem jak Ty to zrobiłas, ale cytat Beeets jest mną firmowany
fajnie, że cera dochodzi do siebie
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Pamiętam, że też go kiedyś chciałam, ale mi odeszło

Doszło moje zamówienie z Maurelii...w sumie fajnie, ale jakoś do końca zadowolona nie jestem. Przty zamawianiu miałam problem z płatnością. Wyskakiwał komunikat o błędnym loginie i haśle. Zmusiło mnie do przejścia na poprzednią stronę i kliknięcia "zapłać jeszcze raz". W konsekwensji nie wiem juz za co zapłaciłam...miała być pomadka, deo miętowe, szampon i balsam waniliowy. Przyszły 2 szampony, deo, balsam i mydełka, które miały być za darmo..a nie są. Dogadałam się telefonicznie z Panią Bożenką, że zamiast szamponu nr 2 ma być balsam ujędrniający. Mydełka miały być gratis. No i nie wiem co z tym zrobić teraz, bo ja nie używam mydeł...szampony są przezroczyste (nie lubię) więc nie chcę dwóch. Ten waniliowy jakoś zniosę... Pudełka też nie dostałam Ale żeby nie było, że 100% niezadowolenia, to przetestowałam balsam i ....:lo ve: pachnie jak pomadka Sierra Bees. Bardzo mi się podoba. Mimo, że tłusty, to nie tłusty. Lilla Mai niech się chowa. No i to by było na tyle
ja się nie polubiłam z tym pomarańczowym dwufazowcem amb
co do maurelii - napisz koniecznie, widocznie się Pani Bożence cos pomyliło...
Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Clochee z ich strony (www.clochee.com).
Peeling, żel, balsam i masło są tutaj:
http://zielonelaboratorium.pl/products.html


Pewnie że fajny, od niego wszystko się zaczęło



Z Luvos mam jeszcze próbki kremu nawilżająco-rewitalizującego, miałam olejek do demakijażu - cuuudo, tylko jak dla mnie cena zbyt wysoka.


Dzięki, co chwilę piszecie o kolejnych cudach, a wish-lista rośnie
Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Produkty z Zielonego Laboratorium bardzo chwalę. Tylko przy szamponie nie było zachwytów, moje włosy jednak lubią SLS. Peeling do ciała to dość mocny zdzierak, zostawia na ciele warstwę, ale mnie ona nie przeszkadza. Żel pod prysznic i balsam czekoladowy działały bez zarzutów (ten ostatni ma cudny zapach. Ale największe KWC to dla mnie ich masło do ciała - nawet na drugi dzień czułam nawilżenie. Po aplikacji od razu ma się wrażenie, że kosmetyk działa. Polecam

Coś czuję, że polubię się z zapachem Maurelii I. Użyłam rano, a do tej pory, pomimo kąpieli, czuję wanilię na nadgarstku. No i nabrałam ochotę na ten drugi zapach

ja od jakiegoś czasu szykuję się na balsam poprawiający koloryt - zaplanowałam go sobie na lato
http://zielonelaboratorium.pl/balsam-do-ciala,4,product.html
miałaś może??
Przyznam, że patrząc na cenę jestem rozczarowana składem, bo w sumie zdecydowana większość to substancje natłuszczające, zageszczające, a olejej i masła zostały wypchniete na drugi plan chyba, że to jest po prostu samoopalacz? tylko taki delikatny? Chociaż mam wrażenie, że składnik odpowiedzialny za opalanie jest tylko dodatkiem i efekt będzie bardzo delikatny, nie taki jak w przypadku normalnych samoopalaczy.
znasz może ten balsam?
a czemu Twoje włosy lubią sls? trzeba to zmienic
lubisz mocne oczyszczanie? jeśli tak to ja Ci podrzuce kilka propozycji mocno oczyszczających, ale naturalnych szamponów
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-02-13 o 08:30
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 07:21   #1063
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Moje włosy też lubiły SLES (choć mam suchą skórę głowy), ale nie dałam im tej przyjemności i są myte tym czym JA chcę Teraz "kaszanką" i płynem Sweet P&R.

Tak wącham i wącham ten no I, nie wiem sama co o nim sądzić. Na pewno chcę wypróbować no II, ale chyba no I sobie zostawiam Nie jest to do końca MÓJ zapach, ale ja mam wybredny gust jeśli chodzi o zapachy i często przekonuję się do czegoś po dłuższym czasie, więc dam mu ten czas Nawet mój TŻ powiedział, że nie śmierdzi, a on to w ogóle wybredny jest.
A no II kupię przy kolejnych zakupach, o, to jest myśl
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:24   #1064
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak Ty to zrobiłas, ale cytat Beeets jest mną firmowany
fajnie, że cera dochodzi do siebie

ja się nie polubiłam z tym dwufazowcem amb
co do maurelii - napisz koniecznie, widocznie się Pani Bożence cos pomyliło...
na szczęście to grzeczny cytat, nie wstydź się Anula

a miałaś już różany dwufazowiec? on jest o niebo lepszy niż pomarańcz. Ten jest naprawdę fajny. ja zapłaciłam 59 zł, więc nie tak źle

dobrze Anula radzi. musisz napisać do pani i wszystko wyjaśnić

paczka z maurelii choć wczoraj wysłana dojdzie do mnie dopiero jutro a nie dziś jak sądziłam.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moje włosy też lubiły SLES (choć mam suchą skórę głowy), ale nie dałam im tej przyjemności i są myte tym czym JA chcę Teraz "kaszanką" i płynem Sweet P&R.

Tak wącham i wącham ten no I, nie wiem sama co o nim sądzić. Na pewno chcę wypróbować no II, ale chyba no I sobie zostawiam Nie jest to do końca MÓJ zapach, ale ja mam wybredny gust jeśli chodzi o zapachy i często przekonuję się do czegoś po dłuższym czasie, więc dam mu ten czas Nawet mój TŻ powiedział, że nie śmierdzi, a on to w ogóle wybredny jest.
A no II kupię przy kolejnych zakupach, o, to jest myśl
zostaw no 1, a przy kolejnym bierz no 2. w razie czego pogadamy co do ceny z panią
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:29   #1065
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
na szczęście to grzeczny cytat, nie wstydź się Anula

a miałaś już różany dwufazowiec? on jest o niebo lepszy niż pomarańcz. Ten jest naprawdę fajny. ja zapłaciłam 59 zł, więc nie tak źle

dobrze Anula radzi. musisz napisać do pani i wszystko wyjaśnić

paczka z maurelii choć wczoraj wysłana dojdzie do mnie dopiero jutro a nie dziś jak sądziłam.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------



zostaw no 1, a przy kolejnym bierz no 2. w razie czego pogadamy co do ceny z panią
różanego nie miałam, po pomarańczowym mam złe wspomnienia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:00   #1066
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
różanego nie miałam, po pomarańczowym mam złe wspomnienia
również źle wspominam pomarańczę, ale róża jest bardzo przyjemna. W razie czego służę próbką

rozczarowałam mnie jedna marką, która ma naturalne produkty. znalazłam w składzie jednego ich kremu peg mam nadzieję, że to błąd w sztuce, bo lubię tę markę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:39   #1067
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Też nie dostałam próbeczek. Zdecydowałam się na zamówienie Maurelii I w ciemno i nie żałuję.

Ta niefajna nuta, o której mówisz (mi akurat gra) przypomina mi delikatnie Lolitę. Zapach I bardzo 'noszalny'. Idealny na co dzień, do pracy, do szkoły. Nie sądzę, aby komukolwiek z mojego otoczenia się nie podobał czyt. dusił, przyprawiał o zawroty. Z chęcią go zużyję. Jest przyjemny. Na moje skórze trzyma się raczej blisko. Sądzę, że większości się spodoba. Brak mu jednak tego pazura. Trwałość zadowalająca.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



To są różne formy witaminy C. Są badania dot. stopnia działania konkretnej formy na dajmy na to przebarwienia. Najwięcej form działa typowo jako antyoksydanty. Niektórzy twierdzą, ze ascorbic acid działa tylko na powierzchni skóry i najlepsze działanie mają formy estrowe witaminy. Warto poszperać.
Dziekuje mlodziudka! Napewno poczytam o tych witaminkach. Rozumiem ze te dwie nazwy to wlasnie te estrowe formy? Pytam bo na iherb sa te wszystkie formy i nie wiem na ktora ostrzyc zabki. Nie wiesz moze czy wszystkie rozpuszczaja sie ladnie w wodzie? Gdzies czytalam ze niektore trzeba rozpuszczac jakos inaczej.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja żadnych elmexów i innych nie stosuje,tylko bezfluorowe i bez sls córcia też i żadnej próchnicy .




Duży wybór jest na e-naturalne KLIK
Mają świetny peeling enzymatyczny jest boski Też mają gotowe zestawy i troszkę kolorówki

A teraz moje ostatnie nabytki,na zdjęciach nie ma próbek ze Skarbca Natury a zostałyśmy(z Promolcią) hojnie obdarowane
Paletka Zao z bronzerem(trochę za dużo drobinek jak dla mnie ale pięknie pachnie) i cieniem,puder Sante który ma służyć za bronzer super do konturowania.
Wlasnie robie rozeznanie na tej stronie. Zrobilam sobie foldery do kazdego sklepu i bede wpisywac co kupilabym w kazdym gdybym robila zakupy, a na koniec porownam ten asortyment i ceny. Czy uzywalas moze innego peelingu enzymatycznego z polproduktow ze masz porownanie? Czy ten 100% Pure jest moze tak samo silny czy mniej? Orientujesz sie moze?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:01   #1068
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cześć dziewczyny

Nie udało mi się nadrobić całości, tylko fragmentami podczytywałam...
Brak aktywności na wątku jest najlepszym sposobem na odwyk - widzę to po sobie
Póki co skupiam się na zużywaniu nagromadzonych zapasów...
Jeżeli dobrze pamiętam to w tym roku zrobiłam tylko jedno zamówienie, na rosyjskich (dla mnie tylko sól morska do kąpieli i szampon hammam turecki, bo wyjątkowo dobrze służy mi ta seria ).

Czy na wątku pojawiły się jakieś hity, których wstyd nie posiadać ?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:14   #1069
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nie udało mi się nadrobić całości, tylko fragmentami podczytywałam...
Brak aktywności na wątku jest najlepszym sposobem na odwyk - widzę to po sobie
Póki co skupiam się na zużywaniu nagromadzonych zapasów...
Jeżeli dobrze pamiętam to w tym roku zrobiłam tylko jedno zamówienie, na rosyjskich (dla mnie tylko sól morska do kąpieli i szampon hammam turecki, bo wyjątkowo dobrze służy mi ta seria ).

Czy na wątku pojawiły się jakieś hity, których wstyd nie posiadać ?
choćby deo w kremie z Maurelii firmy Savonille, boje rekordy sprzedaży
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 10:30   #1070
marta3432
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 31
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hej dziewczyny!
Ostatnio szukałam balsamu do ciała, znalazłam coś takiego: http://www.arena.pl/balsam-tonizujac...na,651321.html i zastanawiam się nad kupnem, bo opis bardzo zachęca. Nigdy nie słyszałam o produktach Dr Nona, na stronie znalazłam, że są to kosmetyki naturalne.

Tutaj jest jego skład:

Water (Aqua), Vegetable Oil (Olus), Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Stearalkonium Chloride, Isopropyl Myristate, Lecitin, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Rosemarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Vaccinium Myrtillus Extract, Saccharum Officinium Extract, Acer Saccharinum (Sugar Maple) Extract, Citrus Medica (Lemon) Extract, Simmondisia Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Aurantim Dulcis (Orange) Oil, DMDM Hydantoin, Iodpropynyl Butylcacarbomate, Parfum (Fragrance), Maris Sal (Sea Salt/Dead Sea Salt).

Słyszałyście kiedyś o tych kosmetykach?
marta3432 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:32   #1071
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
rozejrzyj się dobrze po kolorówce - tam sa nie tylko zestawy ale i komponenty, czyli same bezbarwne proszki - miki, pudry (jedwabny, perłowy, ryżowy), skrobia kukurydziana
http://www.kolorowka.com/komponenty-...odatki,37.html
http://www.kolorowka.com/komponenty-...atki,37,2.html
albo gotowe mieszanki, ale bez dodatków kolorystycznych
http://www.kolorowka.com/bazy-kosmetyczne,87.html

co do HA to ja najbardziej lubię 1,5% - to mieszanka mało, wielko i ultraniskocząsteczkowego. Czyli 3 w 1
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Pot...ronowy-1.5/378
Samego nie stosuj, bo skórę ściąga. Najlepiej mieszać z olejem, dodać do kremu, albo wzbogacić jakiś inny specyfik. Możesz dodawać jeszcze ekstrakty i tworzyć swoje własne serum
Dziekuje slicznie! Wszystko zapisuje! Faktycznie maja duzo fajnych polproduktow. Chetnie sobie cos kupie. Myslalam zeby sciagac podobne produkty z tkb trading z USA ale w takiej sytuacji chyba nie bede musiala.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:35   #1072
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Jeeeeeeee!!!!!!
wygrałam w konkursie sklepu zdrowe kosmetyki bon na zakupy za 100zł
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
pierwszy raz w życiu coś wygrałam
o matko jak się cieszę !!!!!!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-02-13 o 10:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:38   #1073
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jeeeeeeee!!!!!!
wygrałam w konkursie sklepu zdrowe kosmetyki
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
pierwszy raz w życiu coś wygrałam
o matko jak się cieszę !!!!!!
Rewelacja!
Gratulacje



Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
choćby deo w kremie z Maurelii firmy Savonille, boje rekordy sprzedaży
Na razie używam moje iherbowego, jest ok, ale ten będzie kolejny, dziękuję bardzo O Maurelii dużo się naczytałam, więc na pewno coś więcej domówię
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:44   #1074
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Nie udało mi się nadrobić całości, tylko fragmentami podczytywałam...
Brak aktywności na wątku jest najlepszym sposobem na odwyk - widzę to po sobie
Póki co skupiam się na zużywaniu nagromadzonych zapasów...
Jeżeli dobrze pamiętam to w tym roku zrobiłam tylko jedno zamówienie, na rosyjskich (dla mnie tylko sól morska do kąpieli i szampon hammam turecki, bo wyjątkowo dobrze służy mi ta seria ).

Czy na wątku pojawiły się jakieś hity, których wstyd nie posiadać ?
moje hity ostatnie: kremy make me bio, hydrolat truskawkowy z BU, balsam do ciała herbfarmacy, krem do rąk love me gren
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dziekuje slicznie! Wszystko zapisuje! Faktycznie maja duzo fajnych polproduktow. Chetnie sobie cos kupie. Myslalam zeby sciagac podobne produkty z tkb trading z USA ale w takiej sytuacji chyba nie bede musiala.
polecam się


a właśnie, a propos love me green
w dniach 12-16 luty na kod 2510 wszystkie produkty -30%
bez względu na kwotę zamówienia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:46   #1075
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Poczytałam o tym deo na blogu Anuli

Maurelii ma próbki perfum?
Bo zaciekawiły mnie ALEXANDRE MARC EDP ...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:51   #1076
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak Ty to zrobiłas, ale cytat Beeets jest mną firmowany
fajnie, że cera dochodzi do siebie
upss
zaraz poprawie. Pewnie jak usuwałam część cytatu to pomyliłam
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:59   #1077
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jeeeeeeee!!!!!!
wygrałam w konkursie sklepu zdrowe kosmetyki bon na zakupy za 100zł
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
pierwszy raz w życiu coś wygrałam
o matko jak się cieszę !!!!!!
super !!! kl aski:
co zamówisz? wiesz już?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Poczytałam o tym deo na blogu Anuli

Maurelii ma próbki perfum?
Bo zaciekawiły mnie ALEXANDRE MARC EDP ...
psika na bloterki, próbek gotowych czy robionych w atomizerkach nie ma
jutro będzie mieć Marc, to poczekaj na opinię, brałam w ciemno

Anula, dzięki za kod, złożyłam zamówienie w love me green
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-02-13 o 11:15
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 11:00   #1078
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jeeeeeeee!!!!!!
wygrałam w konkursie sklepu zdrowe kosmetyki bon na zakupy za 100zł
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl/
pierwszy raz w życiu coś wygrałam
o matko jak się cieszę !!!!!!
Gratuluję!! Ale fajnie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 11:06   #1079
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Anula gratulacje !

Przy okazji - okazuje się że mieszkamy od siebie jakieś 17 km
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 11:08   #1080
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
super !!! kl aski:
co zamówisz? wiesz już?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



psika na bloterki, próbek gotowych czy robionych w atomizerkach nie ma
jutro będzie mieć Marc, to poczekaj na opinię, brałam w ciemno
Super, czekam na opinię
Póki co i jak zamówiłam 'drogeryjne' perfumy...

Cera mi trochę wariuje, muszę popracować nad pielęgnacją...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.