Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 13:06   #661
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kwas można i w nosek wstrzyknąć. Moja koleżanka miała tzw. skocznię i chciała mieć prosty nosek, po podaniu kwasu naprawdę zmienił jej się profil także kwas hialuronowy jest zbawienny . Ja chyba za jakiś czas kwasem wypełnie sobie blizny potrądzikowe .
To ja wam pokażę jaki nos miałam, a co tam .
Never, bez urazy ale wcale Ci się nie dziwię, że zdecydowałaś się na operację Po operacji zupełnie zmienił Ci się profil i te oczyska Zazdroszczę, bo sam mam głęboko osadzone. I pewnie pierwszą operacją jaką zrobię to korekta powiek, bo inaczej będę wyglądać jak Czubaszek

Moja ciotka miała podobny nos do Twojego - większy i z mniejszym garbkiem, taki typowy grecki nochal i robiła sobie korektę w latach 80, co było nie lada wyczynem , bo co rusz ktoś ją posądzał o próżność i podobne pierdoły. Ale ona się zaparła i zrobiła

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:08
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:09   #662
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kwas można i w nosek wstrzyknąć. Moja koleżanka miała tzw. skocznię i chciała mieć prosty nosek, po podaniu kwasu naprawdę zmienił jej się profil także kwas hialuronowy jest zbawienny . Ja chyba za jakiś czas kwasem wypełnie sobie blizny potrądzikowe .
To ja wam pokażę jaki nos miałam, a co tam .
Piekny. Roznica ogromna. Taki bym wlasnie chciala. Moj nos wyglada na taki pomiedzy pierwszy a drugim zdjeciem.


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tam lubię swój biust chociaż idealny nie jest, najgorzej jest jednak z biustonoszami, kupno ładnego biustonosza graniczy z cudem. Ostatnio o dziwo udało mi się znaleźć fajne modele w Esotiq to wzięłam od razu cztery sztuki
Ja kupuje koronkowe z Triumpha. Rozciagaja sie naprawde minimalnie. Te zapinane z przodu nie rozciagaja sie nigdy. 70-tki zapinane pod biustem wciaz (po kilku latach od kupna) mnie lekko cisna.
Te wszystkie biusciaste cudaki mi nie pasuja. 65-tki miazdza mi zebra. 70-tki mi sie nie podobaja. Sa jakies bardzo zabudowane i czuje sie jak w zbroi.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Czemu sie ze mnie smiejesz?
Nieladnie .

4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:10   #663
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Never ogromna róznica
O ile Twoje nowe usta mnie nie zachwyciły to nosek masz uroczy
Jak laleczka wygladasz
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:11
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:12   #664
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Never, bez urazy ale wcale Ci się nie dziwię, że zdecydowałaś się na operację Po operacji zupełnie zmienił Ci się profil i te oczyska Zazdroszczę, bo sam mam głęboko osadzone. I pewnie pierwszą operacją jaką zrobię to korekta powiek, bo inaczej będę wyglądać jak Czubaszek

Moja ciotka miała podobny nos do Twojego - większy i z mniejszym garbkiem, taki typowy grecki nochal i robiła sobie korektę w latach 80, co było nie lada wyczynem , bo co rusz ktoś ją posądzał o próżność i podobne pierdoły. Ale ona się zaparła i zrobiła
W porządku, ja sama się dziwię, że tak długo zwlekałam, ale w końcu mam to za sobą . To prawda, od razu cała twarz mi się zmieniła, znajomi mnie do dziś nie poznają ale to świadczy o tym jak ogromnie nos zmienia wyraz twarzy ale i samą twarz. Dwóch lekarzy mi praktycznie odmówiło operacji wmawiając, że efekt końcowy mnie nie zadowoli, ale poszła w zaparte i szukałam dalej i absolutnie nie żałuję .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:14   #665
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Never, a u kogo robilas?

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

W koncu matowe kredki. Doczekac sie nie moge .

http://www.reallyree.com/2013/11/rev...-swatches.html
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:16   #666
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45132217]Piekny. Roznica ogromna. Taki bym wlasnie chciala. Moj nos wyglada na taki pomiedzy pierwszy a drugim zdjeciem.

Ja kupuje koronkowe z Triumpha. Rozciagaja sie naprawde minimalnie. Te zapinane z przodu nie rozciagaja sie nigdy. 70-tki zapinane pod biustem wciaz (po kilku latach od kupna) mnie lekko cisna.
Te wszystkie biusciaste cudaki mi nie pasuja. 65-tki miazdza mi zebra. 70-tki mi sie nie podobaja. Sa jakies bardzo zabudowane i czuje sie jak w zbroi.



[/QUOTE]


Dziękuje .

Ja pod biustem mam troszkę więcej bo staniki kupuję 80tki. W Triumphie jeszcze chyba nie trafiłam na rozmiar 80 G .

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Never ogromna róznica
O ile Twoje nowe usta mnie nie zachwyciły to nosek masz uroczy
Jak laleczka wygladasz
Dziękuje .

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45132320]Never, a u kogo robilas?

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

W koncu matowe kredki. Doczekac sie nie moge .

http://www.reallyree.com/2013/11/rev...-swatches.html[/QUOTE]

Operował mnie prof. Zbigniew Leo Giedrojć Juraha
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:24   #667
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
W porządku, ja sama się dziwię, że tak długo zwlekałam, ale w końcu mam to za sobą . To prawda, od razu cała twarz mi się zmieniła, znajomi mnie do dziś nie poznają ale to świadczy o tym jak ogromnie nos zmienia wyraz twarzy ale i samą twarz. Dwóch lekarzy mi praktycznie odmówiło operacji wmawiając, że efekt końcowy mnie nie zadowoli, ale poszła w zaparte i szukałam dalej i absolutnie nie żałuję .

Dobrze, zrobiłaś Taki problem może niestety spierniczyć całe życie. Wiadomo, że są gorsze defekty .... zresztą to temat rzeka, bo dla niektórych to tylko nos, a dla innych AŻ


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Ja pod biustem mam troszkę więcej bo staniki kupuję 80tki. W Triumphie jeszcze chyba nie trafiłam na rozmiar 80 G .

A zaglądasz na forum gazetowe dla biuściastych ? znajdziesz tam namiary na sklepy i inne cenne podpowiedzi
Taki duży biust wymaga dobrego rusztowania
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 13:24   #668
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

a wg mnie trochę za dużo ci tego nosa ubyło jakiś taki malusieńki się wydaje, ale może kwestia zdjęcia.
Aaaaale co ja się tam znam , ważne ze Ty widząc całość jesteś zadowolona i tak powinno być . Po co sobie hodowac pół życia kompleksy jak można się ich pozbywac i nie marnowac czasu na pierdoły
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:30   #669
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dobrze, zrobiłaś Taki problem może niestety spierniczyć całe życie. Wiadomo, że są gorsze defekty .... zresztą to temat rzeka, bo dla niektórych to tylko nos, a dla innych AŻ


A zaglądasz na forum gazetowe dla biuściastych ? znajdziesz tam namiary na sklepy i inne cenne podpowiedzi
Taki duży biust wymaga dobrego rusztowania
Jakiś czas temu zaglądałam . U mnie w mieście ciężko o sklepy dla Pań z dużym biustem, a przez internet boję się w ciemno zamawiać bo co firma to inna rozmiarówka.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a wg mnie trochę za dużo ci tego nosa ubyło jakiś taki malusieńki się wydaje, ale może kwestia zdjęcia.
Aaaaale co ja się tam znam , ważne ze Ty widząc całość jesteś zadowolona i tak powinno być . Po co sobie hodowac pół życia kompleksy jak można się ich pozbywac i nie marnowac czasu na pierdoły
Dokładnie . Jest mały ale ja prosiłam doktora o jak najmniejszy już takie mi się po prostu podobają. Sama do końca nie byłam zdecydowana bo chciałam delikatny łuk zamiast prostego nosa ale dobrze, że doktor zrobił po swojemu .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:31   #670
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Potwierdzam i zdecydowanie polecam Nie miałam głębokich bruzd, ale jednak, a gdy zrobiłam kwasem bruzdy i kąciki ust podniosłam to nagle mi się tak twarz zmieniła, że szok, taka świeższa, młodsza, bardziej wypoczęta A jak jeszcze sobie zrobiłam dolinę łez to już w ogóle lubię rano patrzeć w lustro.
Uwielbiam kwas

O nosie to myślałam wiele, ale z perspektywy czasu i obejrzanych po operacyjnych nosów bym się nie zdecydowała, bo jednak nie jest tak, że go nie znoszę czy nie akceptuję, a wiem, że mogłoby być dużo gorzej...

PS
Co do cycków i podciągania to zaczęłam się w tym temacie rolkować i czekam niecierpliwie na pozytywne efekty, bo jak tak dalej pójdzie to będzie tak jak piszecie, zamiast łańcuszka, to pępek między nimi
Kurczę, jak jesteś tak zadowolona z efektów, to ja chyba poważniej zacznę myśleć o wypełnieniu tych bruzd.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kwas można i w nosek wstrzyknąć. Moja koleżanka miała tzw. skocznię i chciała mieć prosty nosek, po podaniu kwasu naprawdę zmienił jej się profil także kwas hialuronowy jest zbawienny . Ja chyba za jakiś czas kwasem wypełnie sobie blizny potrądzikowe .
To ja wam pokażę jaki nos miałam, a co tam .
Niesamowita różnica . Na tych fotkach to jakby dwie inne osoby były. Teraz nosek masz śliczny.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tam lubię swój biust chociaż idealny nie jest, najgorzej jest jednak z biustonoszami, kupno ładnego biustonosza graniczy z cudem. Ostatnio o dziwo udało mi się znaleźć fajne modele w Esotiq to wzięłam od razu cztery sztuki
Nie, no ja na swój też aż tak nie narzekam (tak naprawdę do pępka jeszcze nie sięga ), ale wkurza mnie, że nie mogę dostać takiego biustonosza, jak mi się podoba. Generlanie staniki noszę z Triumpha, bo dla mnie stosunkowo łatwo dostępne są ich salony, choć moim zdaniem nie jest to jakaś nadzwyczaj dobra marka. Jednak na 10 modeli w tym samym rozmiarze pasuje mi co najwyżej jeden - reszta albo coś odciska, albo spłaszcza albo w inny sposób deformuje. W sumie to nie wiem, jaki jest mój rozmiar (w sensie jaki powinien być, gdyby to oceniać miała kompetentna osoba), ale najczęściej kupuję 80E.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość


Nie. 01
005 jest w Teint Miracle

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...iracle/P114200

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...atowy/P1713001

Oba podkładu Miracle Air i Teint Miracle są obecnie promowane jako nowości Może stąd przekłamanie / pomieszanie odcieni
Ja póki co byłam tylko w 2 Sephorach i to takich mniejszych i odcienie były dokładnie takie same jak na stronie.
A, to coś pomyliłam, dzięki za "wyprostowanie"
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:33   #671
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niesamowita różnica . Na tych fotkach to jakby dwie inne osoby były. Teraz nosek masz śliczny.

Nie, no ja na swój też aż tak nie narzekam (tak naprawdę do pępka jeszcze nie sięga ), ale wkurza mnie, że nie mogę dostać takiego biustonosza, jak mi się podoba. Generlanie staniki noszę z Triumpha, bo dla mnie stosunkowo łatwo dostępne są ich salony, choć moim zdaniem nie jest to jakaś nadzwyczaj dobra marka. Jednak na 10 modeli w tym samym rozmiarze pasuje mi co najwyżej jeden - reszta albo coś odciska, albo spłaszcza albo w inny sposób deformuje. W sumie to nie wiem, jaki jest mój rozmiar (w sensie jaki powinien być, gdyby to oceniać miała kompetentna osoba), ale najczęściej kupuję 80E.

A, to coś pomyliłam, dzięki za "wyprostowanie"
Dziękuje .

Znam ten problem z biustonoszami dlatego jak ostatnio w Esotiq znalazłam swój rozmiar i to jeszcze na wyprzedaży to wzięłam 4 staniki .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 13:34   #672
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zaglądałam . U mnie w mieście ciężko o sklepy dla Pań z dużym biustem, a przez internet boję się w ciemno zamawiać bo co firma to inna rozmiarówka.

Ale zawsze można nietrafiony rozmiar wymienić
Jak lata świetlne temu tam zaglądałam, ale na foraum dla małobiuściatych i pamiętam, że dziewczyny podawały dokładne wymiary danych modeli.

Nie kuszą Cię piękne Freye, Masquerade ...

Na balkonetce są recenzje
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:35   #673
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zaglądałam . U mnie w mieście ciężko o sklepy dla Pań z dużym biustem, a przez internet boję się w ciemno zamawiać bo co firma to inna rozmiarówka.
To prawda. Ja kiedys mierzylam 60-tki Panache. W jednym modelu nie moglam sie dopiac. W drugim dopielam sie, ale myslalam, ze mi zebra pekna. Ciezko przez internet cos kupic.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:36   #674
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45131508]U mnie i bylo tak wczesniej i osemki. Najgorzej wlasnie teraz z osemkami jest. Zeby mam tak ciasno teraz zbite, ze nici dentystycznej wepchnac pomiedzy nie moge.



W tym roku na pewno juz za prostownie zebow sie wezme. Co do wybielania to tez nie mam o czym marzyc. Zwyklych paskow zniesc nie moge.[/QUOTE]
Wiem coś o tym,sama tak kiedyś miałam,a syn ma to teraz.Ma tyle zębów do tego jeszcze w kości ósemki,które nie mają miejsca i wypychają jedynki do przodu
Musisz zrobić z tym porządek,bo wada zgryzu murowana,a czym później tym większe komplikacje
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:36   #675
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kwas można i w nosek wstrzyknąć. Moja koleżanka miała tzw. skocznię i chciała mieć prosty nosek, po podaniu kwasu naprawdę zmienił jej się profil także kwas hialuronowy jest zbawienny . Ja chyba za jakiś czas kwasem wypełnie sobie blizny potrądzikowe .
To ja wam pokażę jaki nos miałam, a co tam .
WOW, co za roznica

Ja nie jestem fanka nozy ani strzykawek, panicznie sie boje, nawet tatuazu nigdy sobie nie zrobilam, choc chcialam Ja mam nos wypisz wymaluj jak Christine z Temptalii, identyczny! Duze usta i male oczy, tez mam do niej podobne Ale "calosc" zupelnie inna. Nie podoba mi sie moj nos bardzo, mysle, ze zmniejszajac go, baaaaaardzo zmienilyby mi sie rysy twarzy, ale sama z siebie "pod noz" nie pojde, jako 20latka mialam operacje i wspominam to bardzo bardzo zle. W zeszlym roku mieli mi zylaki usuwac w szpitalu, ale spanikowalam i odwolalam operacje i je zlikwidowalam bezoperacyjnie, za ogromna kase niestety, ale nie zaluje, strach byl ogromny. Jak do mnie zadzwonili rano ze szpitala z terminem operacji, nie moglam sie uspokoic do nastepnego dnia, na sama wizje zrobilo mi sie slabo, nigdy w zyciu sie tak nie czulam (przed pierwsza operacja oczywiscie sie balam ale nie wiedzialam czego sie spodziewac )
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:37   #676
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ale zawsze można nietrafiony rozmiar wymienić
Jak lata świetlne temu tam zaglądałam, ale na foraum dla małobiuściatych i pamiętam, że dziewczyny podawały dokładne wymiary danych modeli.

Nie kuszą Cię piękne Freye, Masquerade ...

Na balkonetce są recenzje
Bardzo kuszą . Ostatnio chciałam kliknąć effuniaka ale się powstrzymałam ale łapki mnie znowu swędzą .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:39   #677
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Potwierdzam i zdecydowanie polecam Nie miałam głębokich bruzd, ale jednak, a gdy zrobiłam kwasem bruzdy i kąciki ust podniosłam to nagle mi się tak twarz zmieniła, że szok, taka świeższa, młodsza, bardziej wypoczęta A jak jeszcze sobie zrobiłam dolinę łez to już w ogóle lubię rano patrzeć w lustro.
Uwielbiam kwas

O nosie to myślałam wiele, ale z perspektywy czasu i obejrzanych po operacyjnych nosów bym się nie zdecydowała, bo jednak nie jest tak, że go nie znoszę czy nie akceptuję, a wiem, że mogłoby być dużo gorzej...

PS
Co do cycków i podciągania to zaczęłam się w tym temacie rolkować i czekam niecierpliwie na pozytywne efekty, bo jak tak dalej pójdzie to będzie tak jak piszecie, zamiast łańcuszka, to pępek między nimi

O ja na doline łez też bym się skusiła.Powiedz bolało to?Nie ma po tym jakiś grudek czy nierówności,zakrywa cienie?mam tyle pytań
Drogo taki bajer?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:40   #678
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To ja wam pokażę jaki nos miałam, a co tam .
oooo szok
ale różnica!!! jak dwie zupełnie inne osoby
teraz masz super nosek



aż sama nabrałam chęci,żeby mój nochal zmniejszyć
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:41   #679
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
WOW, co za roznica

Ja nie jestem fanka nozy ani strzykawek, panicznie sie boje, nawet tatuazu nigdy sobie nie zrobilam, choc chcialam Ja mam nos wypisz wymaluj jak Christine z Temptalii, identyczny! Duze usta i male oczy, tez mam do niej podobne Ale "calosc" zupelnie inna. Nie podoba mi sie moj nos bardzo, mysle, ze zmniejszajac go, baaaaaardzo zmienilyby mi sie rysy twarzy, ale sama z siebie "pod noz" nie pojde, jako 20latka mialam operacje i wspominam to bardzo bardzo zle. W zeszlym roku mieli mi zylaki usuwac w szpitalu, ale spanikowalam i odwolalam operacje i je zlikwidowalam bezoperacyjnie, za ogromna kase niestety, ale nie zaluje, strach byl ogromny. Jak do mnie zadzwonili rano ze szpitala z terminem operacji, nie moglam sie uspokoic do nastepnego dnia, na sama wizje zrobilo mi sie slabo, nigdy w zyciu sie tak nie czulam (przed pierwsza operacja oczywiscie sie balam ale nie wiedzialam czego sie spodziewac )
Dziękuje .
A mnie mogliby kłuć codziennie . Miałam już przekłuwane kilka części ciała język, wargę, pępek oczywiście tych kolczyków już nie mam bo na drugi dzień okazało się, że jednak ich nie chce i wyjmowałam ale ten strach przed podobał mi się, taka adrenalina . Gdybym mogła to bym się codziennie operowała
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 13:42   #680
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja tam lubię swój biust chociaż idealny nie jest, najgorzej jest jednak z biustonoszami, kupno ładnego biustonosza graniczy z cudem. Ostatnio o dziwo udało mi się znaleźć fajne modele w Esotiq to wzięłam od razu cztery sztuki
Właśnie tak się przejęłam tym tematem biustu i oszczędzania,że musiałam se kliknąć 4 biustonosze na ☠☠☠aju no,co nie chce mieć "pępka między nimi zamiast łancuszka"
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:42   #681
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
oooo szok
ale różnica!!! jak dwie zupełnie inne osoby
teraz masz super nosek



aż sama nabrałam chęci,żeby mój nochal zmniejszyć
Dziękuje
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:42   #682
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bardzo kuszą . Ostatnio chciałam kliknąć effuniaka ale się powstrzymałam ale łapki mnie znowu swędzą .

No to poczytaj, pomierz się dokładnie i zamawiaj.
Aby tylko złapać rozmiarówkę danej firmy, później już będzie łatwo.

Teraz jest sporo polskich sklepów internetowych
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:43   #683
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Never ogromna róznica
O ile Twoje nowe usta mnie nie zachwyciły to nosek masz uroczy
Jak laleczka wygladasz
Podpisuje sie pod tym

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Never ogromna róznica
O ile Twoje nowe usta mnie nie zachwyciły to nosek masz uroczy
Jak laleczka wygladasz
Podpisuje sie pod tym
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:43   #684
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Właśnie tak się przejęłam tym tematem biustu i oszczędzania,że musiałam se kliknąć 4 biustonosze na ☠☠☠aju no,co nie chce mieć "pępka między nimi zamiast łancuszka"
A ja właśnie weszłam na stronę z effuniakami i to był chyba błąd . Jak nic nie kliknę to będzie cud

Piękny http://www.ewa-michalak.pl/product-p...me-Fatale.html !!!
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:44
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:46   #685
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zaglądałam . U mnie w mieście ciężko o sklepy dla Pań z dużym biustem, a przez internet boję się w ciemno zamawiać bo co firma to inna rozmiarówka.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------



Dokładnie . Jest mały ale ja prosiłam doktora o jak najmniejszy już takie mi się po prostu podobają. Sama do końca nie byłam zdecydowana bo chciałam delikatny łuk zamiast prostego nosa ale dobrze, że doktor zrobił po swojemu .
Ja od dawna kupuje na ebaju,mam sprawdzonego sprzedawcę i marki:panache,freya i fantasie mogę brać w ciemno
mam 30E/F( zależy czy jestem przed czy po @ )
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:47   #686
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Wiem coś o tym,sama tak kiedyś miałam,a syn ma to teraz.Ma tyle zębów do tego jeszcze w kości ósemki,które nie mają miejsca i wypychają jedynki do przodu
Musisz zrobić z tym porządek,bo wada zgryzu murowana,a czym później tym większe komplikacje
Wiem, wiem. W swej niebywalej proznosci motywuje mnie najbardziej ladniejszy profil, bo ma dolna szczeke do tylu przesunieta . Ten rok bedzie rokiem mojej niebywalej odwagi, bo dam sobie zeby powyrywac . Notabene najbardziej ubolewam nad tym, ze u nas nie usypiaja. W USA uspia Cie, gdy lekarz Ci w buzi gmera. U nas niestety przytomna byc musze.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Właśnie tak się przejęłam tym tematem biustu i oszczędzania,że musiałam se kliknąć 4 biustonosze na ☠☠☠aju no,co nie chce mieć "pępka między nimi zamiast łancuszka"
Gdzie, bo wyczaszkowalo?
Mnie sie jeden stanik Lascivious cholernie podoba od chyba pol roku, ale jestem biedna i szkoda mi 5 stow na stanik wydac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:49   #687
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Z bistonoszami nie jest łatwo i niestety nawet z tej samej firmy nie ma co bazować zawsze na jednym rozmiarze, bo w zależności od modelu stanik może całkiem inaczej leżeć.
Ja ostatnio mierzyłam kilka z Chantelle, ale też niczego nie dobrałam .
Muszę chyba zacząć się rozglądać za jeszcze innymi firmami, ale bezwzglednie muszę najpierw zmierzyć - nie chce mi się zamawiać kilku modeli i potem odsyłać, co mi nie będzie pasować.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:51   #688
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja właśnie weszłam na stronę z effuniakami i to był chyba błąd . Jak nic nie kliknę to będzie cud

Piękny http://www.ewa-michalak.pl/product-p...me-Fatale.html !!!
Piękne
Jednak nigdy nie miałam nic od niej i nie wiem czy rozmiarowo mogłabym brać w ciemno.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:52   #689
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z bistonoszami nie jest łatwo i niestety nawet z tej samej firmy nie ma co bazować zawsze na jednym rozmiarze, bo w zależności od modelu stanik może całkiem inaczej leżeć.
Ja ostatnio mierzyłam kilka z Chantelle, ale też niczego nie dobrałam .
Muszę chyba zacząć się rozglądać za jeszcze innymi firmami, ale bezwzglednie muszę najpierw zmierzyć - nie chce mi się zamawiać kilku modeli i potem odsyłać, co mi nie będzie pasować.
A no właśnie dlatego mnie to też zniechęca przed klikaniem, wolę jednak iść do sklepu i przymierzyć.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 13:53   #690
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja od dawna kupuje na ebaju,mam sprawdzonego sprzedawcę i marki:panache,freya i fantasie mogę brać w ciemno
mam 30E/F( zależy czy jestem przed czy po @ )
Matko, samo rozszyfrowanie innej numeracji zajęłoby mi sporo czasu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.